Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure I.

+110
Neara de Ainet
Onyxia de Ainet
Nozdormu de Ainet
Fantomas
Allweena von Bella
Northie de Hermes r.Gája
Dawano
Loeki
Maura Lila
Hige
Pellka
Terreon
Varox
Horrie Orcan
Dino de Mal
Safira
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Acio Darkside Sword
Rue Shawty
Blix von Joltstein (†)
Maysie
Gwen
Taeron ,,Ferox" von Bella
AlyanGáj
Zhia de Mal
Remington
Luna Verinen Lumen Terät
Haske
Marsie
Trap
Nikdo
Teebihe
Arisu de Hermes z r.Gája
Louie
Aer Steam
Zeal Argentea Phantasia
Aeonii de Orietr
Aiko Nirakebe
Manon
Arco Iris Criest
Kinrano Nox
Bellatrix von Bella
Azurin de Ainet Joltstein
Emerald Ainet Jolstein
Madow De Ainet
Marf
Desert Rose
Vinteren da Dårlig
Mook
Severus-Azul
Jack Ian Snart
Snouwi
Tenebris
Aiko Aubree Silver
RavenGája
Essix de Avec
Zabini Tsuri FK
Panlaeth
Jєssiє
Demethres
Rain
Cavalier
Revancha
Tristan
Denn de Mal
Cora
Licarix
Befyriel
Destiny
Cyrano
Darkness
Nox
Jiraiya
Drak Osudu
Sorrin de Avec
Naiome
Dysnomia Krigare
Kaisa Airgideon
Aetas Volito
Lyra
Noemie
Sanito Uchiha
Roxynor Fireshadow
RitaGája
Asmia
Iedar Reed
Ester
Crystal
Riteru
Hexy de Mal
Hilary
Yllin
Kyurabi Nirakebe
Yiko
Haru
Kano
Akit
Aletosu Nanaeri
Haymitch Fireshadow
Reel Arashi
Salome Astral Virentem
Snow Snowdrop
Eldunari
Destiny Aqua
Lavaris
Dračí Potomek
Orange Majakki
IceMoon Majakki
Admin
114 posters
Goto down
Licarix
Licarix
Počet příspěvků : 26
Datum registrace : 30. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Aiko Aubree Silver
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 12:19 pm
tábor
Kývla jsem hlavou. "asi ano..." Později jsem i litovala, že jsme tu poznámku vůbec řekla. Z lítosto mě vytrhla otázka. Zamyslela jsem se a trochu nejistě jsem se zeptala. [b"]Ale...nebudu jí vadit? Mohla by to pochopit jako že jsem vetřelec, který na sebe přebírá pozornost, kterou by měla dostat ona."[/b] Pokusila jsem se o vysvětlení svojí myšlenky. Dělalo mi trochu obavy jak by to mohlo skončit ale stejně mě ta možnost lákala. "Ulovit? Mám hlad jako vlk." Usmála jsem se. Ach ta ironie...
Licarix
Licarix
Počet příspěvků : 26
Datum registrace : 30. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Aiko Aubree Silver
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 12:20 pm
//trochu se mi rozbilo vytučnění...ops?
Dysnomia Krigare
Dysnomia Krigare
Počet příspěvků : 269
Datum registrace : 05. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 12:54 pm
LAVARIS
Tábor → Mlžné kopce
Zavrtěla jsem hlavou. ,,Už je dospělá - a neboj, je milá, rozhodně by se na tebe nezlobila," ujistila jsem ji a vydala se do toho lesa jménem Mlžné kopce. Tam se určitě něco najde. Pomalu jsem se rozklusala, u lesa jsem se zastavila a chvíli na Licarix počkala. Potom jsem vkročila do lesa a nechala jsem se pohltit pachy. ,,Měla bys umět stopovat. Cítíš něco, co by se dalo ulovit?" zeptala jsem se a tím jsem Lic vlastně učila základ lovu. Věděla jsem, že některé pachy ještě asi neznala, ale aspoň ji to naučím. Cítila jsem divokého králíka a jeho krev. Asi se zranil. A to bude pro Licarix dokonalý cíl. 
Licarix
Licarix
Počet příspěvků : 26
Datum registrace : 30. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Aiko Aubree Silver
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 3:32 pm
tábor - Mlžné kopce
"Aha. Tak...tak dobře." Souhlasila jsem se rozeběhla se za Lavaris. U lesa jsem ji doběhla a cupitala za ní. Znejistěla jsem ale nechtěla jsem to na sobě nechat znát - a taky jsem nenechala. Několik různých pachů jsem znala, většinou základních. Vlk a liška byli samozřejmostí, pak králíka, zajíce, drůbež a veverku. To bylo vše. Hledala jsem všude kolem a snažila se něco rozpoznat. "Tohle voní trochu jako... zajíc?" zamávala jsem ocasem. A přeskočila kořen jednoho stromu.
Dysnomia Krigare
Dysnomia Krigare
Počet příspěvků : 269
Datum registrace : 05. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 3:38 pm
LAVARIS
MK
,,Je to sice králík, ale byla jsi blízko," usmála jsem se a tiše se vydala za pachem. Brzy jsem narazila i na krvavou cestičku - co dvacet centimetrů, to kapička krve. Mezi stromy se zanedlouho objevil šedý, nenápadný králíček. Jeho levý zadní běh byl nejspíš zlomený, takže nemohl moc rychle utíkat. Zrovna spásal první jarní travičku. ,,Jsi připravená?" šeptla jsem k Licarix a přikrčila jsem se. ,,Musíš rychle utíkat a chytnout ho. A kousnout."
Licarix
Licarix
Počet příspěvků : 26
Datum registrace : 30. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Aiko Aubree Silver
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 3:56 pm
Mlžné kopce
Neřídila jsem se ani nosem ani Lavaris, běžela jsem po cestičce od krve a natěšeně jsem přitom mávala dlouhým ocasem, který jsem skoro tahala po zemi. Našpicovala jsem uši a poslouchala králíka jak chroustá. Přikrčila jsem se s pozorovala ho, byl roztomilý. Život není moc fér. zkousla jsem zuby a vyrazila proti němu. Vylekaně se na mě podíval a dal se na útěk. Nebyl moc rychlý, běžela jsem za ním.
Dysnomia Krigare
Dysnomia Krigare
Počet příspěvků : 269
Datum registrace : 05. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 6:03 pm
LAVARIS
MK
Pozorovala jsem, jak Lic vyrazila a králíka hnala před sebou. Kulhal, sem tam zakopl a rychle se zase zvedl a přitom vyděšeně koulel očima. Kličkoval jak mohl, ale stejně se jeho malá smrt za ním držela. Pomalu se přibližovala. Sem tam za sebou zanechall kapku krve a červený sníh, když upadl. Jenže jeho další upadnutí bylo jeho posledním. Spadl tak, že si běh zranil ještě víc a nemohl se už ani zvednout. Přiběhla jsem k Licarix a sledovala pohled králičích očí. ,,Mám to ukončit já nebo ty?" řekla jsem tiše.
Licarix
Licarix
Počet příspěvků : 26
Datum registrace : 30. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Aiko Aubree Silver
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 6:33 pm
Mlžné kopce
Lavarisinu otázku jsem slyšela, z mojí tlamy ale nechtěla vyjít ven odpověď. Takhle nad tím přemýšlet nesmím.Chvíli jsem se koukala na králíka a potom se k němu sklonila. "Promiň. Bude to rychle. Kdybych to neudělala, zabil by tě jiný vlk a třeba by tě umučil." Vysvětlila jsem, nadechla se a kousla jsem králíka do krku. Bylo po všem, zemřel. Pustila jsem králíka z tlamy, jazykem si ji očistila od krve a obrátila se s neutrálním pohledem na Lavaris. "Je to morbidní ale trochu to zlehčuje myšlenka, že mu šetřím trápení."
Snouwi
Snouwi
Počet příspěvků : 40
Datum registrace : 15. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Snouwi
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 7:08 pm
//:Rain ty ses ptala moji postavy ? (Snouwi)
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 7:37 pm
Haymitch
Lks
Jelen už pomalinku umřel. Myslíš mé rodiče? Asi budou v táboře. Řeknu. Na vemte si Jelena, najezte se. Povím a nabídnu Jelena. ,,Ach, pan milosrdný...víš co běž někam. Ozval se mi v hlavě patron.
Rain
Rain
Počet příspěvků : 185
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 7:43 pm
Snouwi: Ne ne, Mitche
Rain
Rain
Počet příspěvků : 185
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 7:58 pm
LKS

Vlk mi nabídne jelena. "Ne, to není nutné. Já... nemám hlad," povím a začervenám se. "Jsem Rain a vy synu alf?" zavtipkuju. Na tváři se mi objevil milý úsměv. Syn alf. Ten vlk byl určitě hodně žádaný a není sám. Ale co by potom dělal tady a úplně opuštěný? Uvidí se.
Severus-Azul
Severus-Azul
Počet příspěvků : 12
Datum registrace : 14. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Severus-Azul de Ainet Joitstein
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 10:29 pm
V mámě
Probudil jsem se. Bylo to poprvé v mém životě co jsem se probudil. Nevěděl jsem kde jsem, proč tu jsem ani co jsem. Neviděl jsem, neslyšel, nevěděl jsem nic. Jen to, že existuju. Najednou jsem ucítil nějaký pohyb a po chvíli jsem si uvědomil, že to dělám já. Že hrabu něčím do prostoru. Rozhodl jsem se, že tomu budu říkat Hrabátko. Zahrabal jsem jedním, potom druhým, pak třetím a pak čtvrtým. Když jsem chtěl zahrabat pátým, zjistil jsem, že žádné páté nfmám ale že mám vrtítko, kterým můžu vrtět a taky ňufáček, kterým můžu ňufat do stěny. Chvilku jsem byl v klidu, a pak mě napadlo, Co kdybych kopnul hrabátkem do stěny? Třeba to udělá víc místa... pomyslel jsem si a kopnul jsem hrabátkem do stěny. A pak znovu. A znovu.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 10:38 pm
Doupě

Chvíli jsem tak ležela a zahřívala Tsuri, když jsem zcítila něco. Takový tlak, kopnutí, pohyb v mém břiše. Vlčátka! Pomyslela jsem si nadšeně a jemně Tsuri odstrčila. Kopání se ozývalo znovu a znovu, jako by vlče už chtělo ven. Otočila jsem čumák k břichu a jemně do něj žďuchla. "Kdopak ty asi jsi? Chtěl výš už ven, žejo? Tak to si ale ještě musíš chvíli počkat..." Řekla jsem s úsměvem a pak se nadšeně podívala na Tsuri.
Snouwi
Snouwi
Počet příspěvků : 40
Datum registrace : 15. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Snouwi
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 16, 2017 7:40 am
Vzbudil mě hlas nějakých vlků. Chvíli jsem se převalovala v listí ,ale na konec jsem se zvedla, otřepala se a vydala se za tím zvukem.Kdo tam asi je?Ptala jsem se sama sebe. Konečně jsem k nim došla.Uviděla jsem tam jednu vlčku a jednoho vlka (Rain a Hymatchi)."Ahoj." Pozdravila jsem je nesměle.
Rain
Rain
Počet příspěvků : 185
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 16, 2017 1:06 pm
LKS

Ucítila jsem nějaký neznámý pach. Byl docela blízko. Nebyla jsem si jistá co mám dělat. Možná už bych měla jít. Najednou zašumí listí ve křoví a objeví se nějaká vlčice. "Ahoj," odpovím laskavým tónem. Docela by mě zajímalo jestli to není ona ta vlčice. Třeba se dobře znají.
Snouwi
Snouwi
Počet příspěvků : 40
Datum registrace : 15. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Snouwi
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 16, 2017 2:35 pm
LKS
Vlčka mi laskavým tónem pozdrav oplatila. Mile jsem se usmála a sedla si. Kdo to asi je?Ptal se mě můj vnitřní hlas. Chvíli jsem se probírala svou pamětí a snažila si vzpomenout jestli jsem je někde neviděla.Bez významně. Dospěla jsem k názoru že ani jednoho neznám. "Jsem Snouwi a vy ?"Zeptám se slyšitelnou zvědavostí v hlase.
Mook
Mook
Počet příspěvků : 265
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 16, 2017 3:13 pm
Doupě Maysie a Blixe (Tsuri)

Z lehkého spánku jí vyrušila slova Maysie. Rozespale koukla na vlčici a slabě se usmála. Poté si položila hlavu na tlapky, smutně a kapku depresivně si oddychla doufají že brzy bude po všem. Zívla a ocasem si obmotala tlapky.
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 16, 2017 3:50 pm
Haymitch
Lks
,,Říkej mi Mitch. Představím se.Klidně si vem Jelena, najez se.Povím, te druhé cizince. Byl jsem rád, že smečka posílí.Usmál jsem se na Snouwi. Byla to krásná snehobíla vlcice.
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 16, 2017 4:16 pm
MK
Dívala jsem se, jak Licarix králíka zakousla a slyšela útržky jejích slov. Když já jsem ulovila svou první rybu, stejně mi ji sebrala sestra, ale když jsem chytila tu sýkorku... Trhalo mi srdce ji zbavit života, ale nakonec jsem to udělala se stejnými slovy jako Licarix. Dnes už bych dokázala zabít i pro zábavu. Zamrazilo mě, když jsem si vybavila vzpomínku, kdy jsem zabila svou, ač moc neoblíbenou, tetu. Kvůli Hunterům. A přesto jsem se k nim nedostala. Možná to je nakonec dobře. ,,Jsem ráda, že to bereš takhle. Poprvé to pro mě taky nebylo nejlehčí," svěřila jsem se jí. Najednou se mi vybavila May. Vlčata už v sobě nosila celkem dlouho, uběhla už dlouhá doba od toho, co mi to řekla. 

//May, může přijít Lav s Lic na návštěvu? :DD
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru