Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure I.

+110
Neara de Ainet
Onyxia de Ainet
Nozdormu de Ainet
Fantomas
Allweena von Bella
Northie de Hermes r.Gája
Dawano
Loeki
Maura Lila
Hige
Pellka
Terreon
Varox
Horrie Orcan
Dino de Mal
Safira
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Acio Darkside Sword
Rue Shawty
Blix von Joltstein (†)
Maysie
Gwen
Taeron ,,Ferox" von Bella
AlyanGáj
Zhia de Mal
Remington
Luna Verinen Lumen Terät
Haske
Marsie
Trap
Nikdo
Teebihe
Arisu de Hermes z r.Gája
Louie
Aer Steam
Zeal Argentea Phantasia
Aeonii de Orietr
Aiko Nirakebe
Manon
Arco Iris Criest
Kinrano Nox
Bellatrix von Bella
Azurin de Ainet Joltstein
Emerald Ainet Jolstein
Madow De Ainet
Marf
Desert Rose
Vinteren da Dårlig
Mook
Severus-Azul
Jack Ian Snart
Snouwi
Tenebris
Aiko Aubree Silver
RavenGája
Essix de Avec
Zabini Tsuri FK
Panlaeth
Jєssiє
Demethres
Rain
Cavalier
Revancha
Tristan
Denn de Mal
Cora
Licarix
Befyriel
Destiny
Cyrano
Darkness
Nox
Jiraiya
Drak Osudu
Sorrin de Avec
Naiome
Dysnomia Krigare
Kaisa Airgideon
Aetas Volito
Lyra
Noemie
Sanito Uchiha
Roxynor Fireshadow
RitaGája
Asmia
Iedar Reed
Ester
Crystal
Riteru
Hexy de Mal
Hilary
Yllin
Kyurabi Nirakebe
Yiko
Haru
Kano
Akit
Aletosu Nanaeri
Haymitch Fireshadow
Reel Arashi
Salome Astral Virentem
Snow Snowdrop
Eldunari
Destiny Aqua
Lavaris
Dračí Potomek
Orange Majakki
IceMoon Majakki
Admin
114 posters
Goto down
Zabini Tsuri FK
Zabini Tsuri FK
Počet příspěvků : 847
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Jan 14, 2017 8:59 am
ML- Doupě Maysie a Blixe
Když se ozval hlas Maysie, Tsuri prostoduše přikývla a vecpala se do té nory či co. Musela uznat že doupě táty a mámy bylo větší, dle ní. Lehla se vedle hnědo-béžové vlčky a usmála se na ní. ,,Nebuď nervóžní! Určitě ťo žvláďneš!" drcla do Maysie čumákem a bezstarostně se zašklebila
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Jan 14, 2017 10:59 am
Doupě

Podívala jsem se na ní a zavrtěla ocasem. Tahle malá hyperaktivní slečinka opravdu dokáže zvednout náladu... její rody se k ní vůbec nehodí... Zabini Tsuri Ohnivý stín Zabiják? To zní hrozně... Pomyslela jsem si a pak se otřásla, protože do doupěte zafoukal ledový vítr. "Tsuri, pomohla bys mi? Jestli bys to pro mě udělala, tak prosím jdi, a najdi nějakou clonu proti větru nebo tak něco..." Řekla jsem.
Zabini Tsuri FK
Zabini Tsuri FK
Počet příspěvků : 847
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Jan 14, 2017 11:26 am
Doupě Maysie a Blixe - ML - Doupě Maysie a Blixe

Zavrtěl svým jako úhel černým ocáskem a vyskočila na tlapky. Nad úkolem Maysie kývla. ,,Jak asi vypadá clona? No nic, třeba jí najdu a donesu, co ja vím." protáhla se vchodem a zároveň východem ven. Začala očky propalovat okolí svěží zelenou trávu. ,,Clona, clona, kde, no spíše jak vypadá taková clona?" mrmlala a šlapala do trávy. Na jednom z keříků byla podivuhodná průhledná věc. Tsuri si domyslet že to bude ona clona o které May mluvila. Popadla tu látku do zubů a rozběhla se zpět, sem tam se kapku popohnala křídly. Doléhá až ke vchodu. Clonu zachytila o dva kořeny nad vchodem, látku namíchal na vyčnívající kořeny. Poté si ještě dopomoci s magii. Kolem vchodu nechala vyrůst dvě ametystové drůzy. Jejich úkolem bylo zbavovat doupě negativní energie, jednoduše takový čistič. ,,Je to ona?" zeptala se když se dostala do doupěte
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Jan 14, 2017 6:30 pm
Doupě
Tsuri na chvilku zmizela ale za chvilku byla zpět. "Díky moc... A ještě jedna věc, kterou bys pro mě mohla udělat, chceš-li. Byla bych moc ráda, kdybys našla nějakou nádobu a naplnila ji vodou..." Řekla jsem a zavrtěla ocasem nad tím, jak je Tsuri šikovná a jak ze země vyčarovala ty krystaly.
Zabini Tsuri FK
Zabini Tsuri FK
Počet příspěvků : 847
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Jan 14, 2017 7:01 pm
Doupě Maysie a Blixe - ŘJ - Doupě Maysie a Blixe
Chvíli koukala ven, přes clonu. Poslouchala Maysie s veselým výrazem. ,,Jo, hned jsem zde. Počkej chvíli, kdyby se něco stalo, stačí zavýt." mrkla na ní po očku. Vyšla z doupěte a vzlétla do vzduchu. Přelétla nad Táborem Kirigakure a dorazila až k Řece. Dopadla na levý břeh řeky. Dopadla na tvrdý předmět. V těle jí to zakřupalo a ona kňukla bolestí. Popadla tu tvrdou věc a už jí chtěla hodit do řeky. Až po chvíli si uvědomila že je to miska. Veselé se zazubila a vrhla se střemhlav do řeky. Celá do ní vlétla jako střela až voda vzlétla do vzduchu. Pod vodou omylem upustil misku. ,,Sakra!" otevřela tlamu do které jí okamžitě nalezla voda. Nahrála se vody, nechtěně, zavřela tlamu a plavala hlouběji. Nakonec misku popadla a vydala se k hladině. Vzduch z plic jí docházelo. Nakonec se dostala na břeh a vykašlal z plic nadbytečné vodu. Vydala se pomalou chůzi zpět.
....
,,Jsem zpět!" vešla do jeskyně a položila misku s vodou vedle Maysie. Srst Tsuri byla stále mokrá, zima jí byla až do morků kostí. Oklepala se a lehla si vedle Maysie, aby se zahřála. Otřásla se zimou. ,, Berger...." procedila přes zatnuté zoubky.
Rain
Rain
Počet příspěvků : 185
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Jan 14, 2017 9:02 pm
LKS

Přistála jsem někde v lese. Šla jsem kousek s Amity a pak začaly podklouzávat packy. Sjela jsem z malého kopečka a ucítila blízký pach. Nějaký vlk právě něco ulovil. Přijdu k němu. Držím si radši větší odstup. Položím malou vedle a sednu si. "Ahoj. Eee... Nevíš kde bych mohla najít nějakou z Alf?" povím a chvilku počkám.
Dysnomia Krigare
Dysnomia Krigare
Počet příspěvků : 269
Datum registrace : 05. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Jan 14, 2017 9:11 pm
LAVARIS
Tábor
Usmála jsem se, když moje lištička začala dělat mezi mými tlapkami kolečka. Nikdy jsem vlčata pořádně nepochopila, proč dělají to a ono. Ale hlavně, že to ty mrňousky baví. Pomalu jsem vykročila a schválně, jestli se Licarix udrží. Taky bych měla zajít za alfou a říct jí, že jsem Lic adoptovala, ale očividně se obě dvě někam vydaly. Bylo uvolňující zase si hrát. Byla to jakási forma zábavy, která se líbila jak mně, tak Licarix. Viděla jsem, že její jizvy pomalu zarůstají srstí a některé se nejspíš úplně zacelily. Kdo jí to vlastně udělal?
Licarix
Licarix
Počet příspěvků : 26
Datum registrace : 30. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Aiko Aubree Silver
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Jan 14, 2017 9:33 pm
Tábor
Vyplázla jsem jazyk a pokoušela se  pokračovat i při chůzi, moc mi to ale nešlo. Lavaris dokázala dělat podstatně větší kroky. "Máš dlouhé nohy. Až moc, skoro jako žirafí krk." Sotva slyšitelně jsem řekla a zakřenila se. Poznala jsem na ní lehké zamyšlení a po chvilce jsem se odhodlala i zeptat.  "O čem asi přemýšlíš? A taky...kam to vlastně jdeme?" dodala jsem když mi došlo, že při téhle chůzi brzo někam odejdeme.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Jan 14, 2017 11:16 pm
Doupě

Tsuri zase odešla. Asi pět minut jsem byla sama, když se mi něco ozvalo v hlavě. Nenudíš se? Řeklo to veselým tónem a já se trochu polekala. Místo odpovědi jsem proto odpověděla jinou otázkou. Kdo jsi? To něco v mojí hlavě bez zaváhání odpovědělo: Jmenuju se Naomi a jsem tvůj patron. Řeklo to. Patron? Jak jako patron? Zeptala jsem se ho. No... prostě patron. Chráním tě a když budeš chtít nebo potřebovat, můžu se kdykoliv a kdekoliv zhmotnit. Víš, moje hmotná podoba je Fríský kůň a moje magie je mysl... dokážu číst myšlenky, vytvářet přeludy, cítit bolest... Byla jsem udivená, co všechno takový patron dokáže. Tak to mi budeš velmi užitečná... a tvá magie vypadá velmi zajímavě... až budu v trochu lepší kondici, nechám tě zhmotnit a ráda se podívám, co umíš... Poslala jsem jí poslední myšlenku a pak už zaslechla kroky. Tsuri třesoucí se zimou a promrzlá na kost mi hrdě nesla misku s čerstvou vodou. "Díky, Tsuri, ale nemusela ses kvůli tomu koupat. Stačilo jen nabrat vodu!" Zažertovala jsem ale pak jsem zvážněla. Odsunula jsem misku stranou a přitáhla si mokrou Tsuri k sobě, abych jí zahřála. "Jak moc ti je zima?" Zeptala jsem se jí a začala jí olizovat mokrý kožíšek.
Panlaeth
Panlaeth
Počet příspěvků : 25
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 12:23 am
Tábor
Oba dva ji pozorně poslouchali, Laeth se zamračil, když zmínila Zeiss a to že by tam neměli chodit a oboum tak nějak došlo že by byla nejraději kdyby tu zůstali, ostatně byla to furt jejich matka. ,,A musíme být v nějaké smečce?" Zeptal se poté Pan, o tomhle se spolu již bavili, život ve smečce nebyl nic pro ně, pocit že sem nepatří se s nimi neustále táhl. Modrookému se zalíbil tón jakým k němu Yllin mluvila, v tom ale zahlédl vlčici opodál, značně vyhublou. Šťouchl nenápadně do Pana a ten se na vlčici ihned podíval. ,,Eh, budeme hned zpět." Omluvně se na svou matku usmál, modrooký jenom protočil očima, nečekal že zareaguje takhle. Za chvíli už stáli těsně u vlčice. ,,Promiň, jsi v pořádku?" Zeptal se jí rudooký opatrně.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 12:45 am
Tenebris FK
Tábor
Najednou jsem ucítila poryv větru a vzápětí mi na zádech přistáli něco téžkého. Když to seskočilo, stačil mi jediný pohled a věděla jsem, že je to moje dcerka. "Tsuri? Tsuri!!!" Volala jsem, když náhle odletěla za Maysie. Pak jsem se podívala na Reela. "Tak navštívíme mámu sami. Jestli chce být Tsuri s Maysie, určitě se někdy s mamkou uvidí." Rozhlédla jsem se a očima hledala mámu, když ke mně přišel nějaký mladý dvouhlavý vlk a celkem mě překvapil svou otázkou. "Jistě že jsem v pořádku. Proč bych nebyla?" Zeptala jsem se udiveně, ale hned mi to došlo. Tene, Tene... vždyť musíš vypadat jako chodící kostra! Pomyslela jsem si kysele.
Panlaeth
Panlaeth
Počet příspěvků : 25
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 12:58 am
Tábor
Modrooký se lehce uchechtl když vlčice řekla že je v pořádku, vypadala tedy všelijak ale rozhodně ne v pořádku. Pan si místo toho v tu chvíli uvědomil jak moc nezdvořilý k vlčici byl. Omluvně na ni pohlédl a ihned se tedy opravil. ,,Teda...Promiňte. Jenom, vypadáte jako byste už dlouho nic nesnědla." Opravil se a na jeho tváři se zjevil nervózní úsměv. ,,Možná bychom se měli vrátit." Procedil k němu tiše Laeth a ohlédl se zpět k Yllin. ,,Jo hned."
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 1:06 am
Tenebris FK
Tábor
Jedna z hlav se uchechtla, druhá zrozpačitěla. "Nevadí." Mávka jsem bezstarostně tlapkou a usmála se. "Vím že vypadám jako chodící kostra... a naposledy jsem jedla před chvilkou..." Řekla jsem. Pak jsem viděla, bílou vlčici, zřejmě jejich matku. To bude asi Yllin... nom, pak se za ní stavím...
Panlaeth
Panlaeth
Počet příspěvků : 25
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 1:21 am
Tábor¨
No vidíš, tak můžeme jít, co si s ní lámat hlavu? A vůbec...kde je Tay? Zamyslel se Laeth a trochu pousmál, opravdu chtěl tu vlčku znovu vidět, avšak jako by se ze země vypařila. ,,V tom případě, je to doopravdy v pořádku, heh." Uchechtl se nad tím jak tuhle situaci pokazil a přitom si všiml jejího pohledu upřeného na Yllin. ,,Málem bychom zapomněli. Já jsem Pan a tohl-" ,,Laeth." Řekl modrooký jako kdyby o téměř nic nešlo a poté se lehce zamračil. ,,A vy?" Zeptal se mezitím jeho bratr.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 8:38 am
Tábor

Zazubila jsem se. "Je." Řekla jsem. "Já jsem Tenebris. Asi mě znáte, ne? Nebo aspoň moje jméno... no vlastně ne. Když já jsem byla vlče, vy jste asi ještě nebyli na světě, takže asi znáte moje rodiče, ale mě ne." Řekla jsem. Po chvilce jsem dodala: "Pan. To je hezké jméno. A Laeth taky..." Zavrtěla jsem ocasem.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 8:45 am
//Za Tene
IceMoon Majakki
IceMoon Majakki
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 9:10 am
Tábor ~ Imaginova vyhlídka
IceMoon ležel poblíž tábora a spokojeně pochrupoval. Jeho břicho se v pravidelných intervalech zdvihalo a opět klesalo. Najednou sebou nepředvídatelně cukl a v mžiku měl oči otevřené dokořán. Zrychleně oddechoval a vypadal poněkud vyděšeně. Zavrtěl hlavou a začal se rozhlížet kolem sebe, přičemž na něm bylo vidět, že doufá, že ho nikdo neviděl. Zavrtěl hlavou a zamračil se a ve zlomku sekundy se jeho ustrašený výraz přeměnil na pevný pohled plný odhodlání. ,,Klid," přikázal si tichým, ovšem pevným šepotem a sklopil oči. Ještě stále ležel na zemi a zdálo se, že se mu snad ani nechce vstávat, přestože neležel na zrovna nejvábnějším místě: kolem něj i pod ním bylo hnědé bahno, které se mu za jeho spánek stačilo nalepit i na srst. Nespokojeně zamručel a po několika minutách ledabylého povalování konečně přešel do sedu a rozespale zamrkal. I přes to, že se pokoušel tvářit vážně, odhodlaně na něm bylo vidět jeho stáří i únava. Měl pocit, jako by to bylo nedávno, co přišel na území Niwatu a poznal se s Nuttie, bojoval s Argem a zažil mnoho dalších věcí, avšak v Niwatu za tu dobu stihl prožít již více než sedm vlčích let. Na okamžik se zahleděl směrem ke skalám a brzy se k nim i vydal, konkrétně podívat se na Imaginovu vyhlídku...
Dysnomia Krigare
Dysnomia Krigare
Počet příspěvků : 269
Datum registrace : 05. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 9:58 am
LAVARIS
Tábor
,,Nohy mám dlouhé normálně," zasmála jsem se. ,,Jen se ti to zdá, protože lišky mají nožky o dost kratší." Opravdu, Licarix měla o něco málo kratší nožky, než měla v tomto věku Lia. Lia, prolétlo mi hlavou. Kde asi moje jediná dcerka může být? Její otázka mě vytrhla ze zamyšlení. ,,Nad spoustou věcí... Chtěla bys třeba poznat Liamey? Mou vlastní dceru?" zeptala jsem se jí, ale pak jsem se zašklebila - kde ji mám sakra najít?! Sama jsem popřemýšlela, kam jdeme. ,,Nemáš hlad? Mohly bychom zkusit něco ulovit," navrhla jsem a zastavila se.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 10:59 am
Tábor
,,Nemusíte byť v nijakej svorke." povedala som za nimi, ale to už sa rozbehli za akousi pochudnutou vlčicou. ,,Typycká mládež." zafrfľal Rascal a v záblesku svetla sa objavil vedľa mňa. Drobná, líštička s veľkým chvostom a veľkými očami. To bol Rascal osobne. To ja predsa viem. povedala som Rascalovi, ktorý si oblizol labku a pozrel sa na mňa pohľadom ktorý hovoril: ,,Sú dospelý, nechaj ich tak." riekol môj patrón a zívol si. 
Reel Arashi
Reel Arashi
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 15, 2017 11:06 am
Tábor
Pozrel som sa na svoju partnerku, ku ktorej pribehol mladý vlk. Teda nie, oni, oni, mali dve hlavy a každá bola zrejme iná. Červenooký a modrooký, predstavili sa ako Panlaeth a potom čo prehodili pár slov s Tenebris odišli. ,,Môžme sa po nich, teda tvojich rodičoch porozhliadnuť." povedal som a švihol chvostom. ,,V Kirigakure je aj môj otec." povedal som a pousmial som sa.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru