Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure I.

+110
Neara de Ainet
Onyxia de Ainet
Nozdormu de Ainet
Fantomas
Allweena von Bella
Northie de Hermes r.Gája
Dawano
Loeki
Maura Lila
Hige
Pellka
Terreon
Varox
Horrie Orcan
Dino de Mal
Safira
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Acio Darkside Sword
Rue Shawty
Blix von Joltstein (†)
Maysie
Gwen
Taeron ,,Ferox" von Bella
AlyanGáj
Zhia de Mal
Remington
Luna Verinen Lumen Terät
Haske
Marsie
Trap
Nikdo
Teebihe
Arisu de Hermes z r.Gája
Louie
Aer Steam
Zeal Argentea Phantasia
Aeonii de Orietr
Aiko Nirakebe
Manon
Arco Iris Criest
Kinrano Nox
Bellatrix von Bella
Azurin de Ainet Joltstein
Emerald Ainet Jolstein
Madow De Ainet
Marf
Desert Rose
Vinteren da Dårlig
Mook
Severus-Azul
Jack Ian Snart
Snouwi
Tenebris
Aiko Aubree Silver
RavenGája
Essix de Avec
Zabini Tsuri FK
Panlaeth
Jєssiє
Demethres
Rain
Cavalier
Revancha
Tristan
Denn de Mal
Cora
Licarix
Befyriel
Destiny
Cyrano
Darkness
Nox
Jiraiya
Drak Osudu
Sorrin de Avec
Naiome
Dysnomia Krigare
Kaisa Airgideon
Aetas Volito
Lyra
Noemie
Sanito Uchiha
Roxynor Fireshadow
RitaGája
Asmia
Iedar Reed
Ester
Crystal
Riteru
Hexy de Mal
Hilary
Yllin
Kyurabi Nirakebe
Yiko
Haru
Kano
Akit
Aletosu Nanaeri
Haymitch Fireshadow
Reel Arashi
Salome Astral Virentem
Snow Snowdrop
Eldunari
Destiny Aqua
Lavaris
Dračí Potomek
Orange Majakki
IceMoon Majakki
Admin
114 posters
Goto down
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Feb 15, 2017 4:55 pm
ACIO
Tábor
Nakonec uznala a já jsem se na ní s úsměvem podíval a vděčně jsem jí olízl čumák. "No vidíš, že to jde," laškovně jsem se ušklíbl. Kdybychom teď byli v doupěti, nejspíše bych jí povalil a začal s trochu jinými věcmi, než je jen obyčejné sezení v táboře, navíc s pocitem vetřelce. Ten pocit by mi tolik nezavázel, ale šlo hlavně o to, že tu bylo hrozně vlků. "Víš, co se stane s princeznami, které potkají zlého draka?" zeptal jsem se najednou, z ničeho nic. V koutku mých úst cukal stále onen úšklebek.
Rue Shawty
Poblíž doupěte
Hravě jsem se na tátu podívala - slovo, kterým mě oslovoval, se sice úplně neshodovalo s tím, co jsem slyšela poprvé jako své jméno, ale vůbec mi to nevadilo. Naopak se mi to líbilo. Bylo to jako když mi dal Aertix přezdívku Lištička. Možná je tohle taktéž jedna z dalších přezdívek? Zubatě jsem se na něj usmála, hrdá na to, že mi oné bílé věci v tlamičce již rostou. U jiných sourozenců jsem je neviděla - jen u Pellky. Možná je to proto, že ještě tlamu v mé přítomnosti neotevřeli...
Přestala jsem to řešit a zadívala jsem se na něco, co se kmitalo ze strany na stranu - bylo to vzadu u táty a bylo to velké a huňaté. Otočila jsem se na svá záda - tak to tedy zprvu vypadalo - a zahlédla jsem, že na konci mého těla mám takový výčnělek taky. Oranžový. Až tak moc mě ale nezaujal. Ten tátův pro mě představoval větší sousto. Skrčila jsem se do trávy Modřínového lesa a opatrně jsem se pohybovala, až jsem byla skoro u něj, odrazila jsem se kousek nad zem pomocí zadních tlapek a chytila jsem tátův ocas do svých tlapek předních. Začala jsem ho pomalu žužlat a okousávat, samozřejmě od vlčete jako jsem byla já to ještě nemohlo bolet.
Safira
Safira
Počet příspěvků : 87
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Snow Snowdrop
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Feb 15, 2017 5:17 pm
Angel de Mal


Doupě Crystal a Angela

Probudil jsem se po dlouhé době zase k životu a porozhlédl se po doupěti. Nikdo nikde. Snad je Crystal vpořádku. Protáhnu se a vyjdu před doupě. Porozhlédnu se i tady a nikde nevidím moji lásku. Snad si nenašla někoho jiného během mého spánku, ne to by mi neudělala. *Kde tě jen mám Crystal.*
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Feb 15, 2017 5:36 pm
Tábor -> Doupě
Usmála jsem se na Hilary a lehce jsem kývla nad její odpovědí, avšak nemohla jsem příliš reagovat dále, protože se tu objevilo více vlků. Jejich společnost mi samozřejmě nevadila. "Ahoj Yllin, May," pokývnula jsem na dvě vlčice. Při zmínce, že bude mít Yllin vlčata, jsem se pousmála. Neznala jsem toho, s kým, ale to teď nebylo příliš důležité. Hlavně, že vypadala šťastně. "Gratuluju," nezapomněla jsem říci. Avšak než jsem se nadála, Yllin odcházela za jakýmsi černým vlkem a Maysie běžela pohotově pryč. Jakoby se něco stalo. Otřásla jsem se a doufala, že to bude v pořádku. Podívala jsem se zpět na Hilary. "Asi už půjdu, ráda jsem tě viděla," přátelsky jsem do ní drcla čumákem a rozešla jsem se k doupěti.
Když jsem uviděla Angela, zavrtěla jsem ocasem a vyšla jsem mu naproti. Oblízla jsem mu čumák ještě před pozdravem a položila jsem čumák do jeho srsti. Jeho vůně mě uklidnila. "Ahoj," zašeptala jsem tiše do jeho srsti. Chyběla mi jeho přítomnost. Když jsem nebyla s ním, měla jsem hrozný pocit, jakobychom byli odděleni. "Jak ses vyspal?" teď už jsem udělala krok zpět a zadívala jsem se do jeho andělských očí.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Feb 15, 2017 6:34 pm
Tábor - ZJ - VH
Jen jsem seděla a čekala na reakce Crystal. Když jsem se rozhlédla, tak jsem viděla šťastný páreček Yllin a asi toho vlka Acia jak o něm pořád básní. Trošku jsem se obávala kam běžela May a co se stalo. Vždyť mi ani neodpověděla. "Snad to nebude nic strašnýho...Asi běžela za rodinou." Napadlo mě. "Má snad vlčata, ne? A co ten modrásek, Emh Blix. Snad se chová normálně a je to šťastná rodinka. No nemůže být tak hrozný. May není hloupá, aby měla vlčata s někým s kým pak nechce být." Ty myšlenky mě uklidňovaly, že všichni měli šťastnou rodinu. Tedy skoro, ale IceMoon se snad z toho dostal... Po chvilce jsem začla vnímat, ale to se se mnou Crystal loučila. "Já tebe taky , pa." Pověděla jsem klidně k ní. Když jsem ji už neviděla, tak jsem sklonila hlavu. Zatřepala jsem s ní a rozběhla jsem se pryč. Vzpomněla jsem si na Kana jak přede mnou utekl. "Co jsem udělala špatně? Ne, to bude tím, že jsem špatná celá." Při té myšlence se mi zatočila hlava, ale to už jsem byla u doupěte. Nechtěla jsem tam chodit. Byla jsem ráda, že všichni měly rodiny, ale jedna myšlenka mě ničila. Že já rodinu nemám a nikdy ji mít nebudu. Věděla jsem, že pro mě život ztratil smysl a byla hloupost ho hned neukončit. Nepřemýšlela jsem nad smrtí patrona, že by mě ztratil Bato nebo že by to mohlo být nějakýmu vlkovi líto. Kvůli tomu to teď nechci udělat. Jen jsem věděla, že by všichni brzy na mě zapomněli a já bych byla šťastnější. Lehla jsem si k jezeru a packami jsem si zakryla hlavu. "Ty! Hilary, uvědom si pár věcí! Ty rodinu mít nebudeš to není tak hrozný. Samotný vlci jsou fajn...Nemají zátěž, rodinu." Zaječela jsem v mysli na sebe. I když jsem věděla, že rodina zátěž vůbec není. Naopak...Dál jsem o tom nechtěla přemýšlet. Po chvilce jsem vstala a začla trhat květiny. Když jsem jich pár měla, tak jsme se vydala do Vlčích skal na Vlčí hřbitov. Hřbitov se mi nikdy nelíbil, ale teď jsem tam chtěla trávit čas. Mnoho čas...možná i promarnit život... Tu myšlenku jsem zavrhla. Brzy jsem tam byla. Pohlédla jsem na hrob s nápisem 'AlyanGáj'. Vzdychla jsem a položila jsem tam květiny. Jen jednu jsem si nechala a tu položila na hrob s nápisem 'Yuani'. Sedla jsem si před hrob na koho jsem tak hodně vzpomínala. Snažila jsem se zadržet slzy...možná se mi to i povedlo, ale to mě nezajímalo. Nakonec jsem si lehla a pozorovala nápis na hrobě.
Safira
Safira
Počet příspěvků : 87
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Snow Snowdrop
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Feb 15, 2017 6:34 pm
Angel de Mal

Doupě

Uviděl jsem v dáli známou hnědou srst mé lásky. "Ahoj, lásko." Vydechnu a obejmu ji a zavrtám do její srsti svůj čumák jako ona do moji. Chyběla mi hrozně moc. A jak ji miluji. "Dobře, ale bylo to dlouhé a chyběla si mi." Vydechl jsem a podival se ji do jejích nebeských očích, které mi chyběli.
Kinrano Nox
Kinrano Nox
Počet příspěvků : 13
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Roxynor Fireshadow
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Feb 15, 2017 7:35 pm
Misty meadow
Spokojeně jsem zavrněl, když se ke mě Trap přitulila a něžně jsem jí zuby štípl do ucha. "Stíny...to zní zajímavě." usmál jsem se a pustil jsem její ouško, načež jsem ji obešel, posadil se před ní a s potěšeným výrezem na tváři si prohlížel její tvář. "Nechtěla bys mi to tu trošku ukázat?" optal jsem se jí a zašvihal ocasy. Už jsem se rozhodl, že se konečně připojím ke smečce, že půjdu za mou láskou, ale přeci jen bych se před zkouškou raději seznámil alespoň s nějakými částmi zdejší krajiny.
Zhia de Mal
Zhia de Mal
Počet příspěvků : 75
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Feb 15, 2017 8:18 pm
Doupě - VH
Bylo podivné se probudit, opět po takové době, ještě horší ale bylo zjištění že není jediná, kdo spal. Ne už malé kuličky spaly v rohu doupěte, smutně na ně pohlédla, v jejích očí se blyštilo čiré zklamání, nikoliv ale kvůli tomu že vlčata spala, jako kvůli tomu že nezabránila jejich spánku. Cožpak se mohla považovat za dobrou matku, když svá vlčata nenaučila ani základním věcem? Problém byl v tom, že ona ani nechtěla být matka, nechtěla mít tu zodpovědnost. Bylo to na ní moc velké břímě, nebo si to ona alespoň myslela. Odvrátila od vyhublých vlčat zrak a pohlédla na další velkou kouli. ,,Ahoj." Řekla tiše, napila se a najedla z misek a poté opatrně vyšla z doupěte s medvědem za zády, zdálo se že ještě není pořádně vyrovnaný se smrtí Bonzačky, dalo se říct že od její smrti a celkově boji s Varoxem se spolu bavili ještě méně a oba dva se pomalu uzavírali do sebe, neschopni dát cokoliv najevo. Zavětřila, koutky ji lehce cukly, když ucítila známý pach, Hilary byla jedna z mála vlčic, kterým věřila, vlastně bylo jenom pár vlků, kterým by o sobě řekla něco víc a o vlčatech? Byla ráda že to dokázala říct Diar a Crystal, natož aby to prohlašovala po táboře. Navíc to bylo i spojené s Yllin a nechtěla pokazit život ještě ji. K jejímu zjištění prospala téměř celou zimu, dalo by se to brát jako deprese? Možná ano, zničehonic byla tak šťastná a během chvil to zase zmizelo. Následovala po pachu svou bílou kamarádku, možná ji tak věřila, protože to sama neměla nejlehčí. Možná.
avatar
Louie
Počet příspěvků : 208
Datum registrace : 08. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Feb 15, 2017 10:09 pm
ML
Překvapeně na něj pohlédla, bylo to poprvé co slyšela, že by se nějaký vlk kamarádil s lidmi, sama to kvůli povídačkám z tábora brala jako sebevraždu. Dosavad o nich nezaslechla dobrého slova. Na druhou stranu, byla pravda že k zmíněným Indiánům vlci až takový odpor zřejmě neměli. Pokrčila krátce rameny, v jednom měla jasno, ona se nehodlala přibližovat k žádnému člověku, ať už připravoval maso sebelépe. ,,Promiň, že ta bylinka nevyšla." Řekla poté co promluvil, stále nad tím myslela, nebo spíš na následky, které její chyba mohla mít, ale chutné maso tyto pochmurné myšlenky pěkně utlumilo. Při jeho poznámce lehce sklonila hlavu a provinile na něj pohlédla. ,,Promiňte, Alfo, už se to nebude opakovat, opustíte mi?"
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Feb 15, 2017 10:15 pm
VH
Zatřepala jsem hlavou. "Takhle to dál nejde!" Okřikla jsem se v mysli. Vstala jsem a došla ke kraji. Koukla jsem se dolů. "Určitě mě ještě něco hezkého v životě potká. Drak Osudu nemůže být, tak bezcitný." Nápadně mě, ale náladu mi to nezlepší. Byla jsem na smutným místě, ale cítila jsem blíž Ayla. Sedla jsem si a do čumáku mě praštil pach. Znala jsem ho, byla to Zhia. "Zhia, vlčice, kamarádka, ale když jsem ji snad naposledy spatřila, tak to u toho...a když jsme ji poprvé spatřila, tak to, když jsem neviděla ve tmě Maysie a nepomohla jsem ji. Pořád mě to mrzí, ale už se to stalo...a snad už na to Zhia i May zapomněly." Zavzpomínám trošku na minulost kdy jsem měla Ayla ještě poboku. Nakonec jsem vstala a čekala zda uvidím Zhiu nebo zda se vydala někam jinam.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 16, 2017 10:24 am
Tábor
Zamrnčala som, muselo to vyznieť v Tábore komicky, keď sa gamma nechá zvaliť tulákom. Ale bol to môj tulák, môj milovaný Acio. Škľebili sme sa na seba a určite to vyznelo viac menej divne. ,,Spália?" uškrniem sa naňho a nechám sa. Ležať pod ním som dlho nezostala. Rýchlo som sa vyšvihla na obe labky.,,Ale nie... Zožerú ich od samej lásky." so šibalským úškrnom zmiznem medzi neďalekými stromami.
Trap
Trap
Počet příspěvků : 128
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Trap
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 16, 2017 11:00 am
MM
Když mě štípnul do ouška zamávala jsem velkým huňatým ocasem a opřela se o něj. Ušák ale vstal a za zabručela, byli mi dobře vedle něho, zachumlané v jeho srsti. Zamyšelně jsem se podívala na oblohu a pak hledala nějaký stín, ovšem, marně "Já bych ti to ráda ukázala, ovšem, na to potřebují stín...a tady žádný nevidím" řekla jsem a šibalsky se zazubila, pak jsem si sedla vedle Ušáka a zachumlala se do jeho srsti "A ty zůstaneš takhle!" řekla jsme a obmotala kolem něj svůj ocas.
Eldunari
Eldunari
Počet příspěvků : 837
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eldünarí de Hermes
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 16, 2017 4:52 pm
Doupě LKS
Hige mi ani nestihl odpovědět, když jsem znovu ucítila, jak se další vlčátka derou na svět. Než jsme se nadáli, bylo jich všech dohromady šest. Šest! Pro Eldü to byl neuvěřitelný počet. Každé vlčátko pečlivě a s láskou olízala od všech špín, co měli na svých kožíšcích a poté je začala sledovat, jak začala sát mateřské mléko. Oči jí doslova plály radostí, jaká ta vlčátka byla překrásná. Tyhle zbylí už byly pouze holčičky, i když u toho posledního si nebyla jistá - i barva byla taková pomíjívá, plus to vlčátko bylo ze všech nejméně pohyblivé. I koutkem oka si všimla něčeho divného, a tak se hned otočila směrem k druhému chlapečkovi - nestihla to však zahlédnout, a tak jen překvapením zamrkala.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 16, 2017 5:05 pm
Doupě
Ještě že proměna netrvala vůbec dlouho. Pro Toboeho to byl docela šok. Téměř hned po narození cítit takové zvláštní pocity... Hrabátkem znovu přejel Tvorečkovi (Arisu) po hlavičce. Měl ji rád. Stejně jako Velké hebké stvoření (Eldü), u kterého se momentálně nacházel. Co bylo ale horší, byly jeho bolesti. Vtělení Draka to možná ještě více zhoršilo. Opět se křečovitě sevřel. Potřeboval se napít. Všechna ostatní vlčata již našla zdroj své výživy, jen on přes ty křeče nemohl. Vysokým písklavým hlasem zakníkal a doufal, že se mu dostaví pomoci.
Teebihe
Teebihe
Počet příspěvků : 355
Datum registrace : 05. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 16, 2017 5:13 pm
Doupě
Cosi mokrého mi vyčistilo kožíšek. Mokrého, ale jinak docela příjemného. A já měl už zase hlad, takže jsem čumáčkem začal hledat v srsti té velké... obludy? No, dokud mě nenapadne jiný a lepší název, bude tenhle muset stačit. A našel jsem. A pořád z nich tekla ta dobré tekutina. Spokojeně jsem se jí napil. Jo, na tenhle svět jsem si dokázal zvyknout, nebyl vůbec špatný. Sice se tu vyskytovala i zima, ale za tohle to stálo. A zima mi teď nebyla. zaznamenal jsem i něco jiného, než tu velkou. Byly tu nějaké menší chlupaté kuličky, to by stálo za prozkoumání.
Manon
Manon
Počet příspěvků : 238
Datum registrace : 22. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 16, 2017 5:40 pm
Sorrin
Tábor
Zavrtěl jsem hlavou. ,,Myslel jsem si opak. A ty očividně taky," zašklebil jsem se, ale přesto jsem zůstal vážný. Kde asi jsou? Soifon a Arytas? Když mamka hodila řeč o Louie, vynechalo mi srdce. Zachoval jsem nicneříkající výraz s letmým úsměvem, který se tam dal vždy najít a řekl jsem: ,,Nedávno jsem se s ní potkal," řekl jsem krátce - vlastně jsem k tomu neměl co dodat. Myslím, že ji máma adoptovala či co. Z dětství si ji totiž také matně pamatuji.
Essix
Tábor
Spokojeně přivřu oči a na tváři se mi usadí klidný úsměv. Jsem trochu mimo - jen tak koukám z Rose na Sorrina a usmívám se jak blbej. No, nevadí. Poslouchám, jak Sorrin mluví o odchodu do Stříbrného fénixe. Jsem rád, že se chce usadit a je mi jedno, jestli bude žít tady nebo v sousední smečce. To, že tam potkal Freyu, mě zahřeje u srdce. Rád slyším, že se naše děti úplně nevypařily z povrchu zemského. Se Soifon a Arytasem to tak ale vypadá. Je to škoda, Soifon mi byla hodně blízká. Ale však oni někde budou. "A co - už umíš pořádně lítat? Vždycky ses na to hrozně těšil a já..." ...já tě to vlastně nikdy nenaučil. Najednou se mě zhostil nepříjemný pocit, že jsem vlčatům vlastně nic pořádného do života nepředal. Lovit a létat jsem je nenaučil, nepoučil jsem je o zdejším světě a smečkách... Oni už to asi umí, ale mě to chybí.
Sorrin
Tábor
Otočil jsem se na tátu a usmál jsem se. Oháňka se začala šíleně vrtět. Trošku v tom ustala, když táta nedojončil větu. ,,Z toho si nic nedělej..." utěšil jsem ho, ale nevěděl jsem, jak pokračovat. Tak jsem prostě řekl: ,,Ale jo, už mi to celkem jde." To "celkem" mělo znamenat, že mi to jde celkem perfektně. Zase jsem se nechtěl vychvalovat, navíc že jsem se to naučil sám... Zatřepal jsem hlavou. ,,A jak jste se vlastně měli?" zeptal jsem se obou rodičů.


Rose
Tábor
Pozvedla jsem nadšeně uši a v očích se mi nadějně zablýsklo. Vlastně mě i poměrně mrzelo, že se děti mezi sebou viděli a já nemohla být po jejich boku. "Opravdu? A jak se ji daří?" zeptala jsem se obratem. "A kde jsi ji viděl?" naklonila jsem hlavu lehce na stranu. Vzpomínala jsem si, když jsem ji našla. Malá zesláblá a ušpiněná. Co bych dala za to vrátit ty časy zpět a přivinout si všechny své děti k sobě... povzdechla jsem si v duchu. Mezitím, co jsem se topila ve vzpomínkách se ozval i Essix. Usmála jsem se na něj. Věděla jsem, že on byl zodpovědný za velkou část výchovy našich dětí. Podívám se na Sorrina. "Ale docela dobře." prohodila jsem. "Hodně jsem spala, co jsi byl pryč." přiznala jsem se. "Avšak konečně jsem dosáhla postu Delty." vydechla jsem úlevně a hrdě. Po tolika dlouhých měsících to pro mě byla nepředstavitelná pocta. "Jinak je vše při starém." dokončila jsem a mírně jsem kývla, abych sama sebe ujistila. Měla bych začít trošku, jak se říká, zase žít a ne jen přežívat.

Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 16, 2017 5:47 pm
SORRIN
Tábor
Zamával jsem ohonem a oět ho položil na zem. ,,Objevili jsme rybu," zazubil jsem se, ,,jinak se má fajn." To s tou rybou bylo opravdu vtipné, hlavně, že mě o tom, že to je ryba musela poučovat patronka. ,,Jo, ty trdlo," zašklebila se Zuriel. Kušuj, řekl jsem se smíchem. ,,U řeky Jasu. Ale kdo ví, kde je teď." Druhou větu jsem si spíš zabručel pod fousky. Když máma promluvila o deltě, nastražil jsem uši a pozvedl ocas. Moc dobře jsem si pamatoval, co je taťka v táboře o postech říkal. Proto jsem se usmál a řekl: ,,To je super, mami!" Kdo ví, jestli já se někdy dopracuji na deltu a kdo ví, jestli si vůbec někdy nějakou smečku najdu. ,,Ještě něco? Už bych se chtěl vydat na cestu," zeptal jsem se a naklonil hlavu na stranu.
RavenGája
RavenGája
Počet příspěvků : 584
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 16, 2017 5:58 pm
Rose
Tábor
"Objevili nebo ulovili?" zeptala jsem se zvědavě. Docela mě zajímalo, zda zdědil lovecký um na ryby syn po mě či ne. "Řeka Jasu? Tak to je nedaleko odtud." uvědomila jsem si. Jak příhodné. První místo, kde jsem strávila společné chvíle s Essixem. vzpomněla jsem si se zaculením a lehce drcla do svého druha. Mírně jsem se pousmála a zavrtěla špičkou ocásku. "Taky jsem ráda..." přiznala jsem ostýchavě. Nad jeho další otázkou jsem se zamyslela a hodila letmý pohled po Essixovi. "Myslím, že ne." řekla jsem nakonec. Olízla jsem Sorrinovi čumáček a pevně se k němu natiskla. "Slib mi ale, že se zase někdy ukážeš." zašeptala. Opravdu svému synovi nechtěla dát sbohem navždy. 
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 16, 2017 6:12 pm
SORRIN
Tábor --> Stříbrný fénix
,,Ulovili," zazubil jsem se. Byly to hezké chvíle a rozhodně lepší lov, než u Zrcadlového jezera, kde jsem Louie opustil a vydal jsem se na cestu kolem Niwatu. Oplatil jsem mamce objetí a slíbil jsem: ,,Jasně, že jo. Co bych to byl za syna?" zasmál jsem se, ale celkem tiše. Dosud jsem rodinu opustil jen jednou a když jsem se znovu vrátil, nechtěl jsem se od ní odloučit ještě víc. Ale něco mě táhlo pryč. Nechtěl jsem zůstat trčet v rodné smečce. Ani jsem si pořádně nevyzkoušel, jak to v ostatních smečkách chodí. Tak si to ve Fénixovi vyzkouším. Objal jsem i tátu a pak jsem řekl: ,,Zkuste se podívat po Soifon," řekl jsem už jen, roztáhl křídla a několika máchnutími jsem se dostal do vzduchu. Už jsem to nechtěl oddalovat, už jsem chtěl být pryč, protože čím déle bych s nimi byl, tím víc by bylo rozloučení bolestnější. Kirigakure však bude vždy mým domovem a mou smečkou. A tak jsem zamířil co nejrychleji na sever, abych si to snad ještě nerozmyslel.
RavenGája
RavenGája
Počet příspěvků : 584
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 16, 2017 6:19 pm
Rose
Tábor
Potěšeně jsem se usmála, když mě obeznámil, že rybu skutečně ulovili. Letmo jsem mu ještě na rozloučenou olízla ouško. "Podíváme," slíbila jsem mu pro změnu zase já. "A pokud potkáš Freyu, tak ji vyřiď, že mi moc chybí." kývla jsem na synka a přivřela oči při prudkém poryvu větru od jeho mohutných křídel. "Nechť na tebe Draci dávají pozor!" zavyla jsem za ním naposledy a dívala se, jak mi můj prvorozený syn mizí v dáli. Zavřela jsem oči a zhluboka se nadechla čerstvého letního vzduchu. Chtělo by to zpomalit čas...
Zhia de Mal
Zhia de Mal
Počet příspěvků : 75
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 16, 2017 7:13 pm
VH
Netrvalo to ani nějak dlouho a mezi šedými kameny a křovinami co se tu občas nacházely, zahlédla bílou srst. Možná by se i usmála, kdyby ji to tak moc nepřipomnělo Diar a to jak dlouho zase spala. Či se prostě vytratila. Pomalým krokem si to namířila k vlčici a až po chvíli, když k ní zvedla nazelenalé oči, uviděla hroby. Přes tu záplavu myšlenek ji ani nedošlo kde se právě nachází, lehce se zamračila, nelíbilo se ji že tu byla, na tohle místo sama nechodila ráda. Už jenom to, že několik těch vlků nalezlo smrt právě kousek od jejího domova ji dostatečně děsilo. ,,Zdravím." Řekla možná až moc tiše a došla pomalu až k ní, zvědavě přitom na ni pohlédla. ,,Neruším?"
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru