Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure III.

+77
NukaKyoga
Miroki
Emerithy de Mal
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Kuriko
Drak Osudu
Cairo
Sasori no Suke
Aura
Xurrilias
Destiny Aqua
Angelo Amadeo FKA
Maysie
Naiome
Luna Verinen Lumen Terät
Ragnavaro
Ragnarok
Diego [Alfa]
Rias
Maura Lila
Hige
Olwë
Eldunari
Lester Majakki
Cavalier
Sapha
Zhia de Mal
Rue Shawty
Molly FK
Telantes
Demon
Acio Darkside Sword
Kyurabi Nirakebe
Hexy de Mal
Tenebris
RitaGája
Kay Mayen
Spirit
Easy
Reel Arashi
Snouwi
Snow Snowdrop
Allweena von Bella
Gwen
Rian
Cäelle
Cassidy Charmer
Aetas Volito
Kalan
Grafity
Man'yak
Aite
Varox
Blix von Joltstein (†)
Caendore
Haske
Teebihe
Varg Killer
Horrie Orcan
Greeny Orcan (†)
Ryuusaki
Crystal
Nira
Jєssiє
Yllin
Zeal Argentea Phantasia
Aragorn Elessar Telcontar
Taeron ,,Ferox" von Bella
Rowєnn Killer
Louie
Issey Arashi Charmer
Amias
Jiraiya
Toshiro
Hilary
Koku
81 posters
Goto down
RitaGája
RitaGája
Počet příspěvků : 508
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rita z rodu Gája
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Sep 26, 2017 5:23 pm
Brloh
Zívla jsem a opatrně se protáhla, tak abych neprobudila Demona, který odpočíval hned vedle mě. Je tak roztomilý, když spí. Pomyslela jsem si, až mě mé myšlenky i zaskočily. Pohled jsem upřela ke vchodu do doupěte. Dovnitř pronikalo jen pár slunečních paprsků, ale i tak to značilo další den. Což znamenalo, že jsme spali docela dlouho. Mohla bych jít ulovit něco ke snídani než se Demon vzbudí. Napadlo mě a ještě jednou jsem se na svého partnera zahleděla.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Sep 26, 2017 6:05 pm
Tábor
Povzdechla jsem si při slovech Eldünarí, protože mě ji bylo líto. I když jsem si myslela, že vlastní vlčata nikdy nebudu mít, tak kdyby ano, tak by mě taky moc mrzelo, kdybych to zaspala a teď jsem nechtěla zaspat děctví Koku. "Řekla bych ti, že je mi to líto, ale sama vím, že tobě ta slova nepomůžou," to jsem věděla z vlastní zkušenosti. Lítost jsem nenáviděla. Doufala jsem, že neusnu a vychovám z Koku hodnou a pracovitou vlčici. Ta představa se mi moc líbila i když mě u srdce bolet bude až jednou odejde z doupěte, jako každé vlče. Sklonila jsem provinile hlavu, když Eldü mluvila o malém roztomilém, ale zabijáckém vlčeti. Hlavu jsem zvedla až začala mluvit o Crystal. "To je pravda a asi bohužel spí. Jako jsi spala ty a spousta jiných vlků," vadilo mně, že moji přátelé spali. Stejně tak jako, že umírali nebo odcházeli z Niwatu. "Neboj se Eldünarí, Yllin je a bude dobrá Alfa. Já spíše pochybuji o Varoxovi, ale už čím dál tím míň," vlídně jsem se pousmála a pak do ni zace drcla. "Vždyť má podobný, příbuzenecký pach jako ty, nádherné zelené oči jako ty i barvu kožichu. Jdi za ním. Určitě by zase rád viděl svoji matku a ty by si byla hned šťastnější," řeknu povzbudivě své kamarádce.
Posmutněla jsem, když došlo téma na mě a jejího partnera. "Ano. Potkala jsem ho se Zhiou, když pronásledoval to vlče. Měl u sebe Northie a my jsme mu zabránily, aby mu něco udělal. To co se stalo mi řekla Northie a mě vadilo, že jí nechává mluvit místo toho, aby to řekl on sám. Zuřil a teď si asi na mě naštvaná taky. Vím, že bych se zachovala stejně jako on a pochopím, když mě už nebudeš chtít v životě vidět," zašeptám k ní a kouknu se jí do očí. Chtěla jsem vědět jak to vezme.
"Samozdřejmě, už jdu. Jen jsem Eldünarí dlouho neviděla, ale nechci zdržovat lov," pošlu Yll myšlenku, když mi jednu taky pošle a kývnu k zelenooké kamarádce. "Promiň, ale už budu muset jít. Lov a Alfa na mě čekají. A prosím nezlob se na mě," vzdychnu a pomalu se rozejdu za Alfou Yllin.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Sep 26, 2017 6:59 pm
ZA YLLIN
Tábor
Švihla som chvostom a pozrela som sa na Hilary. Neprišla som s tebou hovoriť o love, ani to nikam neponáhľa. poslala som jej rýchlu myšlienku. ,,Hilary, chcela som ti povedať aby si tu už viac nebola Gammou." povedala som vážne. Chcela som trochu urobiť Hil žartík. Samozrejme, že z nej nechcem Deltu. Chcem z nej vlčicu, čo bude stáť po mojom boku a po boku mojej svorky ako Beta. Aetas vravel pravdu, musím posilniť naše rady.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Sep 26, 2017 7:35 pm
Tábor
Zamyšleně jsem se zamračila, když jsem uslyšela její myšlenku, kterou mi poslala. Nevěděla jsem co by po mě mohla chtít, ale ptát jsem se nechtěla, protože jsem věděla, že se to brzy dozvím. "Možná zůstanu v táboře, ale gamma má lovit a to by tu mohl zůstat třeba Aetas," přemýšlela jsem a když jsem k Alfě Yllin, tak jsem se jí hluboko uklonila. Klidně, ale zvědavě jsem čekala na její slova, ale ta mě vyvedla z míry. Zalapala jsem po dechu a v hlavě se mi míchaly různé myšlenky. "Nejsem skvělá Gamma, ale čím jsem si zasloužila degradaci? Jo, rok jsem jsem byla mimo, ale myslela jsem, že mi to Yll odpustí... Možná zaslechla to, že jsem se postavila na stranu vlčete zabijáka místo Hige. Kdybych tak věděla co je to vlče zač...,ale možná je to kvůli tomu, že jsem se nepoklonila Varoxovi...," myšlenky se mi dál hemžily hlavou a já hledala důvod čím jsem Yllin zklamala. Sklonila jsem smutně hlavu a vzdychla. "Dobře, chápu, Alfo Yllin," šeptla jsem a neodvážila jsem se jí kouknout do očí. Byla jsem zmatená a smutná.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Sep 26, 2017 7:41 pm
Tábor
,,Yllin, nemala by si si robiť žarty." poznamenal Rascal a ja som sa pozrela na Hillary. ,,Do psej matere, na Gammu už nie si dobrá, pretože máš na viac." povedala som a tvár sa mi rozžiarila do vlčieho úškrnku. ,,Máš na to aby si sa stala Betou Kirigakure." povedala som a dotkla som sa jej ňufákom. ,,Máš na to. Vitaj na poste Bety a váž si toho. A ver si." povedala som povzbudivo. 
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Sep 26, 2017 7:58 pm
Tábor
Čekala jsem na Yllina slova, kterých jsem se obávala. Vlastně jsem nevěděla co čekat, protože jsem ještě neviděla Alfu degradovat nějakého vlka. Jenom, když si o to řekl sám jako tenkrát jsem si o to řekla já. Vypadalo to, že ani teď na Gammu nemám. Připadalo mi, že se mi mozek zpomalil, protože mi chvíli trvalo než jsem její další slova plně pochopila. "Betou Kirigakure? Co? Vždyť máme dost Bet, ale málo Gamm," pomyslela jsem si a když se mě dotkla čumákem, tak teprve jsem zvedla hlavu. Můj výraz byl chvíli překvapený, ale pak děkovný. "Vyděsila jste mě, Alfo Yllin," podotkla jsem a pak jsem se usmála. "Děkuji, moc si vážím Vaší důvěry a postu Bety. Moc si toho vážím a slibuji, že se budu snažit Vás nezklamat," pověděla jsem vážně a upřímně. Na důkaz vděku jsem se bílé vlčici poklonila.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Sep 26, 2017 8:15 pm
Tábor
,,Jasné, že som ťa chcela vydesiť, to bolo v pláne." povedala som jej. Na Radu Aetasa. pomyslela som si. vedela som, že Hil bude dobrá Beta. Mohla som sa o tom presvedčiť aká bola užitočná ako Gamma. Tak to Betu si zaslúžila. Bola som rada, že mám takú pracovitú vlčku vo svorke. Pozrela som sa na ostatných, čo sa zatiaľ zhromaždili. ,,Tak a je to." povedal Rascal a pozrel sa na Hilary. Verila som jej. 
Demon
Demon
Počet příspěvků : 263
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Sep 26, 2017 10:35 pm
Brloh Riti

Bol som ponoreni do ríše snov. Ktorá nemala konca. Také nádherné veci som videl, ako aj rodinu ktorá mohla byť. Na tvary som mohol mať úsmev. Ráj ktorý bol v tom sne som dúfal že bude nakoniec aj realitou. To ma nejako prinútilo pomaly sa prebúdzať. Otvoril som očko, ale všetko som videl rozmazane. Tak som ho ešte zavrel a nejako sa prevrátil na chrbát. Ale to som začal cítiť lúče svetla na mojej tvary. Čo. Mi trocha vadilo. Tak som nespokojne vidal nejaký zvuk. Snažil som sa aspoň počúvať čo sa okolo mňa deje.
Teebihe
Teebihe
Počet příspěvků : 355
Datum registrace : 05. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Sep 30, 2017 4:34 pm
Tábor
Z nějakého důvodu jsem jí to nevěřil. Ovšem neřekl jsem nic. Sledoval jsem pár kapek, které přistály na mém kožichu, ale nijak mi to nevadilo. "To nevadí, to uschne." Rozhlédl jsem se po okolí. "Myslím, že tady poblíž je docela pěkná jeskyňka, kam bychom se mohli schovat. Není dobré abys tu běhala takhle promočená." Byl jsem tolik zaujatý Grafity, že jsem dočista přehlédl dva povědomé vlky, své rodiče. Ani jsem si nevšiml, že se na mě tmavě hnědá vlčice zadívala. Moc jsem si na svou rodinu nepamatoval, ale pokud bych se s ní dal do řeči, určitě bych si vzpomněl. Jenže k ničemu takovému nedošlo.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Sep 30, 2017 6:32 pm
Tábor
"Příště to nezkoušejte, protože tímhle se mě doopravdy zbavíte," zabručím naoko naštvaně, pak se zasměji a znovu se na ní děkovně podívám. Musela jsem se s tou skutečností, že jsem Beta sžít, protože to byl další pokrok, stala jsem se někým, kdo musí být více zodpovědný. Přišlo mi úplně neuvěřitelné, že jsem toho dosáhla, dosáhla vrcholu. Překvapovalo mě, že mi Yllin tak věří, ale přemýšlela jsem nad tím jestli i Varox. Moje modré oči se stočily k šedé vlčce (Grafity) a zřejmě k synovi mé kamarádky Eldünarí (Teebihe). Měla jsem nutkání mu poslat myšlenku, že támhle je jeho mamka, ale pak jsem se otočila na samotnou hnědou vlčici. "Určitě by chtěl líp poznat svoji mamku," pošlu jí myšlenku a vlídně se na ní usměji. Sednu si a čekám na začátek lovu.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Sep 30, 2017 9:52 pm
Tábor
Natočím uši k Teebiheovi. "Super, kde?" zeptám se. Z pomyšlení na teplý brloh se mi zavíraly oči. Poslední dnešní cesta bude do pelechu. Podívám se po okolí. Občas jsem opětovala něčí pohled. Přeměřím si Tobyho opět pohledem a pak se mu kouknu do očí. Pořád mě okouzlovalo to jeho zbarvení. "Veď mě, mrknu na něj a pouměju se.
Acio Darkside Sword
Acio Darkside Sword
Počet příspěvků : 35
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Oct 01, 2017 2:40 pm
Tábor -> Mimo hranice Kirigakure
Nedokázal věřit ničemu, co se okolo něj dělo. Jakoby to všechno byl jeden velký vtip. Stál v pozadí, nepotřeboval být součástí. Věděl, že je správné rozhodnutí, pokud je Varox Alfa. Acio se do takové smečky nikdy nehodil, vlastně chtěl zůstat sám, toulat se po okolí - nelíbilo se mu, jak moc si na smečkovský život zvykl a možná proto neodmítl post, který mu byl nabídnut. Vzpomínal na hlasy vlků, kteří jej chtěli za Alfu. Byl schopen jim dokázat, že to nebylo špatné rozhodnutí. Jenže teď už to vše bylo pod zemí. Hlasy byly pouhými vzpomínkami. Vlci se rozhodli podřídit, tak přeci jen jim tolik nezáleželo na tom, kdo je povede. Nevinil je. Nechtěl se vzdát, ale i přes to vše musel. Nikdy by však nepomyslel, že ho opustí. Yllin. Jeho vše, důvod, proč změnil svůj život a povahu, vše dělal pro ni a ona jej odkopla jen proto, aby byla s tím, kdo jí málem zavraždil a přišel se bít o území, neschopen projevit jedinou známku moudrosti. Nesoudil však Varoxe, soudil jen tu, které odevzdal své srdce, se kterým si chvíli pohrála a pak jej roztrhla na dvě části.
Zahlédl Alweenu. Sice věděl, že tohle dělá pro sebe a ne pro něj, ale i tak na ni byl hrdý. Cítil, že má něco z jeho mladšího já v sobě, dokázala projevit svojí myšlenku nahlas a nebála se. Opustila smečku a on se chystal udělat to samé. Už jej tu nic nedrželo - vlastně ani nevěděl, jestli je součástí. Zvedl se a přihlížel, jak uskutečňuje Yllin smečkovské věci. Vyčíhl si moment, kdy neměla chvíli nic na práci, a došel k ní. "Vzdal jsem se všeho, co jsem měl, jen abych mohl vidět tvé čisté, modré oči, do kterých jsem se tehdy zakoukal a zamiloval se do tebe, do vlčice, která byla milá a hodná, tichá a přes to jiná než ostatní. Přešel jsem kvůli tobě a vlčatům do smečky, do něčeho, nad čím bych nepomyslel a kvůli nikomu bych nepovolil se svojí vůlí - jen proto, abychom mohli žít šťastně, jako rodina. Jenže ty jsi byla výjimečná, Yllin. Miloval jsem tě celým svým srdcem tak, jako nikoho ve svém životě. Byl jsem schopen udělat pro tebe cokoliv, kdybych dostal šanci, zemřel bych pro tebe. Věřil jsem tvým schopnostem a věděl jsem o tvé oddanosti ke smečce, i přes to jsi stála po mém boku a dělala nepovolené věci, to byla jedna z věcí, která tě dělala takovou, jaká jsi byla. Nikdy bych však nepomyslel, že tvá hranice je až taková, že kvůli smečce se vzdáš i mě, svého partnera a teď už z části i své rodiny a normálního života," pomyslel na Alweenu. "Nevěděl jsem, že mne budeš soudit kvůli nemoci. Dal jsem ti vše, co jsem dokázal, ale nebylo ti to dost. Nuže tedy, dobrá. Změnila jsi se, nebo jsem se v tobě tenkrát jednoduše zmýlil. Už nejsi ta vlčice, do které jsem se zamiloval a kterou jsem znal. Post Alfy tě změnil. Kdybych to věděl, zabránil bych tomu, než se vše pokazilo." Jediné, co momentálně cítil, byla nenávist a také zášť vůči Varoxovi. Měl chuť se pomstít, jenže nic nezmohl. Rád by věděl, co jí ten vlk narval do hlavy. Proto se tedy jen otočil směrem pryč. Nechtěl už slyšet její hlas, který teď zněl krutě. Už otočen a téměř pryč z tábora vyslovil poslední slova. "Užij si smečky, jelikož teď už nic jiného ani nemáš, Alfo." S tímto se rozběhl. Nedokázal by odejít beze slov, to by přeci jen nebyl on.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Oct 01, 2017 3:51 pm
Tábor
Pozerala som sa naokolo. Zrazu som uzrela Acia, áno toho Acia. ,,Ty nevernica." zavrčal Rascal. Pozerala som sa mu rovno do očí. Počúvala som ho, ale len tak okrajovo. Moja hlava bola napumpovaná na prasknutie. Všetko som počula akoby z veľkej diaľky. Si nanič Yllin, si hlupaňa. pripustila som si. Si mr*ha. pomyslela som si. Na nič, na viac som sa nezmohla. Chcela som sa stúliť kdesi v kúte aby na mňa celý svet zabudol. Zrazu som pocítila celkovú slabosť. Musela som sa premáhať aby som sa nezvrtla a nezmizla v nejakom brlohu a zaliezť tam do najtemnejšieho kúta a tam byť až do skonania sveta. ,,Prepáč." vytisla som zo seba. Bolo to úprimné. ,,Ty pyšný blázon. Sobec a pokrytec." ozval sa Rascal nahnevane. Bolo to tak, zrazu som pocítila príval ľútosti. Čo som to len vykonala, som opäť sama, síce Alfa, ale čo z toho? Nechcela som aby to tak dopadlo
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Oct 01, 2017 4:18 pm
Tábor
Ustoupila jsem od Yllin, když k ní přišel Acio. Byli jsme teď na stejným postě? To jsem netušila, ale nejspíše ano. Slyšela jsem jeho slova i když bych neměla poslouchat. Samozdřejmě bych brala raději jeho za Alfu než Varoxe, ale Yllin rozhodla jinak a možná to bude taky dobře. Odmítla jsem se poklonit Varoxovi, protože se mi nezamlouval. Přemýšlela jsem zda byl Ayl udělal pro mě to samé. Zda by kvůli mě vstoupil do Kirigakure, aby mohl žít po mém boku. Nevěděla jsem to, ale nedávala jsem si naději, protože jsem nechtěla být zklamaná. Aciova slova byla krutá, ale oprávněná. Kdyby mě to udělal můj partner, tak bych se zmohla jen na to, že skočím z nějakého útesu. Nikdy bych neopustila partnera kvůli spavé nemoci a nebo jsem si to jen nalhávala? Netušila jsem, protože jsem byla zmatená. Věděla jsem však, že Yllin se dřív nechovala moudře, ale když byla Delta, tak se ro změnilo. Když získala post Alfy, tak se věnovala Alfování a situaci s Varoxem. I Darkness, když získala post Bety, tak se věnovala povinnostem více než přátelům. Muselo to být pro Yllin těžké a i když jsem chtěla nějakou myšlenku Aciovi poslat, tak jsem nevěděla co. Pomalu jsem došla ke své Alfě a povzbudivě do ní strčila čumákem. "Yllin i kdyby měl pravdu, tak vím, že v posledních slovech nikoliv. Pořád máš taky přátele," šeptla jsem k ni soucitně. Ona mi byla podoporou, když Ayl zemřel, tak já její chtěla bý taky.
Eldunari
Eldunari
Počet příspěvků : 837
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eldünarí de Hermes
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Oct 01, 2017 4:30 pm
Tábor
Znovu jsem se probudila z myšlenek a zamrkám. "Oh, to je... škoda. To bych vůbec do ní neřekla... třeba má k tomu důvody. A Varox? V životě jsem o něm neslyšela... kdo je to?" než však Hil odpoví, objeví se Yllin. Trochu zkoprním, ale stále jsem v klidu. Ani jsem je moc neposlouchala, spíše jsem se zahleděla na mladého vlka. Bála jsem se. A ani jsem netušila, co bych mu řekla. "Podle mě bude lepší, že si na mě nevzpomene." prohodím tiše. Viděla jsem s ním vlčici, a lehce jsem se usmála. Alespoň nedopadl špatně napadne mě. Pak jsem si všimla mohutného vlka, co přišel za Yllin. Ou
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Oct 01, 2017 5:01 pm
??? -> Hranice -> Zrcadlové jezero
Utíkám. Před čím? Před svou rodinou. Všude ticho. Všude bahno, ale na mé černé srsti to nejde tolik vidět. Pomalu jsem přešla do klusu a rozhlížela se. Kde se to vlastně nacházím? Rozhodně tohle nebylo místo, které by bylo nějak opuštěné. Nakonec jsem přešla něčí hranice. Za ty dny, kdy jsem prošla tolik území jsem už poznala, jestli jsem na území něčí smečky či nikoliv. Zastavila jsem u nějakého stromu a popadla dech. Už jsem nechtěla utíkat. ''Tak jo, Rio. Si už pěkně daleko, od té nevděčné rodiny. Třeba se už někde usadit, jinak tě to cestování jednou zničí.'' Ujišťovala jsem sama sebe. Zhluboka jsem se nadechla a vydala se chůzí napříč územím. 
Došla jsem k nějakému jezeru. Z toho jsem se pořádně napila. Bylo zvláštní, že když je zima, vody tady bylo celkem dost. Byla, ale opravdu studená, ale přesto mě to příjemně ochladilo. Tak jsem se nakonec jen usadila a sledovala poklidnou hladinu vody.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Oct 01, 2017 6:27 pm
Tábor-ZJ
Bolo mi ľúto sledovať scény v Tábore, nechcel som sa pozerať na to utrpenie mladej Alfy, ale môže si zrejme za to sama. Alebo? Nevedel som to isto. Prekĺzol som z Tábora a odbehol som. Kráčal som a cítil som sa príjemne, ťažoba v mjom srdci povolila a ja som sa mohol slobodnejšie nadýchnuť. Klusom som sa vybral k zrkadlovému jazeru a hľa. uzrel som tam vlka, nie vlčicu (Rais), ktorá sa chladila v jazere. Neprehovoril som, stál som na brehu a čakal som kým si ma všimne.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Oct 01, 2017 6:33 pm
Tábor
Sklonila som hlavu a sklopila uši.Cítila som sa ako najhoršia vlčica na svete. Ako som len mohla? Chovám sa hlúpo. Možno som dobrou Alfou, ale dobrou partnerkou nie. Som hlúpa. pomyslela som si a pozrela som sa na Hilary. Som sobecká, nafigu. Nič viac. ,,Som hnusná, Hil, nezaslúžim si to." povedala som jej a pozrela som sa na ňu. Očkom som mihla po Aragornovi, vytratil sa ako tieň a odklusal preč. Bolo mi to ľúto. Prečo? Chovám sa zle, nie som dobrá, som zlá. Nie som tá aká som bola pred tým. 
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Oct 01, 2017 6:33 pm
ZJ
Po chvíli mi do čenichu vlétl nějaký pach. Rozhlížela jsem se ze strany na stranu a spatřila jsem vlastníka pachu. (Aragorn) Postavila jsem se a podívala se čelem k němu. ''Kdo si?'' Zeptala jsem se nedůvěřivě a prohlédla si ho od uší až po ocas a v mé tváři, bylo vidět, že nepatřím mezi ty co začnou vlkovy věřit ihned. Střihla jsem ouškem a mávla dlouhým ocasem a celkem trpělivě čekala na jeho odpověď.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Oct 01, 2017 6:43 pm
ZJ
Stál som na brehu jazera a pozeral som sa na vlčicu. Mal som na hlave kapucňu a spod nej sa na vlčicu so srandovným účesom sa dívali dve striebristosivé oči. Zvláštna vlčka. ,,Ideš sem v mieri alebo v zlobe?" spýtam sa jej. Ďalej mlčím, iba ju skúmam prezieravým pohľadom.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru