Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

+64
Mandarino (†)
Lucas
SinHa
Naoki
Maysie
Hexy de Mal
Diego [Alfa]
Terreon
Kira Mai
Electra Aqua
Aetas Volito
Alsafi Nashira
Akio
Nareime Dead Demon
Man'yak
Nira
Nuhrash
Aragorn Elessar Telcontar
Angelo Amadeo FKA
Catorce
Bodka
Jєssiє
Drak Osudu
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Zeal Argentea Phantasia
Attie
Varox
Destiny Aqua
Zabini Tsuri FK
Aeonii de Orietr
Lavaris
RavenGája
Orfeon Virentem
Sorrin de Avec
Vinteren da Dårlig
Dysnomia Krigare
Haske
Aiko Nirakebe
Mook
Zanyzyn
Miriamel Saluber
Madow De Ainet
Reykai Kanya Shader
Spirit
Alyss
Caendore
Nox
Louie
Salome Astral Virentem
Denn de Mal
Arco Iris Criest
Kaisa Airgideon
Tristan
RitaGája
Sasori no Suke
Keiran Criest
Crystal
Sethori Astral Virentem
Desert Rose
Ryuusaki
Toruo de Ainet
Půlnoc
Admin
68 posters
Goto down
Kaisa Airgideon
Kaisa Airgideon
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Dec 30, 2016 2:54 pm
~Tábor~
Když někdo můj pozdrav opětoval, trochu sebejistěji jsem se usmál. "Nevíte, kde bych mohl najít alfu?" optal jsem se a snažil se vyjadřovat co nejvíc zdvořile, protože by bylo pěkně špatné si vytvořit ošklivou pověst hned na první pokus.
Zeal Argentea Phantasia
Zeal Argentea Phantasia
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Dec 30, 2016 2:56 pm
Okraj tábora

Když odpověděla. oči s mi rozzářily a ocásek začal vesele vířil studený vzduch. Vyskočil jsem na nohy, oklepal si z břicha rozbředlý sníh a obhlédl okolí. Musel jsem si v hlavě vybavit, kudy se tam vlastně dostat. ,,Rád bych, tedy jestli ti to nevadí." otočil jsem se zpět na ní a rozpačitě se usmál. ,,V životě jsem tam nebyl, ale jeden můj věrný zdroj mi řekl, že je to tam pří úžasné." prohodil jsem. Ty jsi fakt pako. Bylo to ode mne zlé tohle říkat. Skvěle ty pako, teď s tebou nikam nepůjde. Pokáral jsem se v mysli. Sklopil jsem uši a rozjímajíc nad svojí blbostí zabodl svůj pohled do sněhu. ,,Ještě pořád chceš se mnou jít." zvedl jsem pohled k jejím malým očkám.
RavenGája
RavenGája
Počet příspěvků : 584
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Dec 30, 2016 2:57 pm
Tábor
Vyslechnu si její příběh, i když určitě poměrně zjednodušený. Sethori nebyla zrovna moc výřečná vlčice, ale to mi tak nějak nevadilo. Každý je nějaký. Pokývu párkrát hlavou, že rozumím. "A Vaše matka jim taky utekla?" zeptám se trošku zdrženlivě. Poměrně mě zarazilo, že hovořila pouze o sobě nikoliv o svých sourozencích nebo matce. Bouchnu ocasem přátelsky o zem. "Chci." zubatě se zaculím. Měla jsem poměrně dobrou paměť tudíž jsem si moc starosti nedělala, že bych ty informace zapomněla. Pozornost zaměřím na příchozího vlka. Stejně jako Sethori ho počastuji kývnutím hlavy jako projev pozdravu. Zastříhám ušima nad jeho otázkou. "Zrovna má něco na práci." odpovím mu a kývnu k hnědé vlčici. "Taky na ni čekám."
avatar
Louie
Počet příspěvků : 208
Datum registrace : 08. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Dec 30, 2016 3:26 pm
Okraj tábora
,,Nevadí." Ujistila ho, bylo až smutné jak málo zaměstnaná byla, normální vlci se starali o smečku, vlčata nebo zkrátka vlastní rodinu. Ale ona jenom neustále přecházela ze smečky do smečky až to i ji samotnou začínalo nudit. Proto se na cestu na to místo opravdu hodně těšila. Při jeho slovech se jenom pousmála a pozorovala jak sklopil zrak k zemi, přišla blíž k němu a sklonila hlavu tak aby mu viděla do očí. Nakonec ale on sám přestal pohledem probodávat sníh a podíval se na ní. ,,Jasně že chci." Řekla, popravdě bylo dost těžké ji nějak urazit či naštvat. Byla tak ráda za to že se s někým baví že kdyby ji i třeba nazval hloupou tak by to nějak přešla. Zamrzelo by to, ale navenek by to nedala nijak znát.
Zeal Argentea Phantasia
Zeal Argentea Phantasia
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Dec 30, 2016 3:50 pm
Okraj Tábora -->Les Niwatských srn --> Batawská štřední řeka

K uším mi dolehl její klidný hlas, který nesl ještě lepší zprávu. ,,Dobře tedy !" nadšeně jsem zvedl hlavu. Můj ocásek se začal opět vesele vrtět. ,,Následuj mne." řekl jsem hluboký hlasem, který by mi nikdy nemohl patřit. Jemně jsem se na ní pousmál, čímž jsem jí chtěl povzbudit, kdyby se snad zdráhala jít, biť řekla, že jí to nevadí. Né každý vlk může všechno opustit a vydat se daleko na jih. ,,Takže, abych ti to trochu více přiblížil." začal jsem dlouhé vysvětlovaní. Pomalu jsem se rozešel směrem, který jsem předtím vyhodnotil jako správný. ,,Podnikáme dlouhou cestu do místa zvaný Vyprahlé pláně. Je to skoro u vyhnané smečky, a-ale nemusíš se bát, nepůjdeme tam. rychle jsem zachránil svůj nemalý přešlap. ,,Biť je u nás ukrutná zima, v těch místech panuje teplo stále. V létě je tam doslova nesnesitelně, proto tě tam beru, když je takováhle zima. Budeme muset projí územím Ishimury, ale myslím, že byli obeznámeni s tím, že se Alfě narodil syn, znají mě a neměli by nám ublížit. To by snad mělo být vše. Nějaké otázky ??" opět jsem napodobil hlas starého dobrodruha. Tohle mě bavilo. Cestovat. A ještě s někým. Většinou jsem se potuloval jen po území smečky a ještě k tomu sám. Tohle je příjemné změna.
Míjeli jsme spoustu mě tak známých míst na našem území. Náš krok byl vytrvalý a rychlý. Popravdě mě překvapilo, když se začalo stmívat a my už jsme byli u Lesa Niwatských srn. Zvedl jsem hlavu, hledíc na noční oblohu a všechny její hvězdy. ,,Zůstaneme tu přes noc. Znám tenhle les, je tu spoustu zvířat na které by v noci nebylo dobré narazit." řekl jsem vážně. Stromy vyhovovali mým potřebám, proto jsem vzal do tlamy ocarinu a pomalými, tichými tóny jsem začal rozmisťovat zvukové pasti. Měly by nás varovat, kdyby sem mířil někdo nebezpečný. Konečně jsem je všechny dokončil a mohl si odpočinou. Tlapky, na které jsem stále působil plnou vahou, brněly jako čert. Pomalým krokem jsem došel k Louie a bez jakýchkoli slov se u mí složil na zem. Položil jsem si hlavu do měkkého sněhu a zavřel oči. ,,Magie vyčerpává." špitl jsem tiše. Díky mé přehnané opatrnosti jsem teď byl s energii na štíru. Vytvořil jsem ty nejlepší pasti, které umím a rozmístil je po lese, a že jich nebylo málo. Oddechl jsem se.
Salome Astral Virentem
Salome Astral Virentem
Počet příspěvků : 49
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Denn de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Dec 30, 2016 3:57 pm
Hory  farebných myšlienok
Uchechtla som sa nad jeho tichou poznámkou a opäť som sa zahľadela na tábor. Keď švihol chvostom a zastrihal ušami, v očiach sa mi šťastne zaiskrilo. Akonáhle však zem pod jeho labou zmodrala, mierne som ustúpila. Mágia? Zvláštna. "Zmodralo to," oznámila som mu pre istotu, že by to nemohol vedieť. Ani vidieť. Zaujímavé. "Je zaplatený pre koho ako. Niekto to má až príliš jednoduché," zaspomínala som si na pár vlkov. "A niekto musí zvládať všetko sám a k tomu ešte s prekážkami. Nuž, mnoho vlkov to má ťažké," odvetila som až po tom, čo doznela ozvena nesúca sa éterom. 
avatar
Louie
Počet příspěvků : 208
Datum registrace : 08. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Dec 30, 2016 4:30 pm
Okraj Tábora -->Les Niwatských srn --> Batawská štřední řeka
Vesele se usmála když nadšeně téměř vykřikl. ,,Jistě veliteli!" Řekla stejně hlubokým hlasem jako on a poté se tiše uchechtla. Rozešla se tedy po jeho boku a pozorně poslouchala jeho popis cesty. Říkal že to bude daleko, čekala že někde na kraji smečky, u hranic, z něho ale náhle vypadlo že je to až u vyhnané smečky. Lhala by kdyby řekla že ji to nevyvedlo z míry, nevěděla sice jak daleko ta smečka je, ale věděla co vlci tam byli schopní udělat a to ji stačilo. Polkla a přikývla na jeho uklidňující slova, na druhou stranu věděla že Zeal je chytrý vlk a nechodil by tam kdyby věděl že je to nebezpečné. Navíc to bylo skoro u té smečky, ne na jejím území. Na její tváři se tedy objevil opět úsměv, ikdyž si tím uvnitř stále nebyla stoprocentně jistá, kdo by taky byl? Nakonec ale pokračoval v popisování, byla ráda že se na to místo půjde přes Ishimuru, jelikož na jejím území nikdy nebyla. ,,Žádné otázky." Zasmála se a dál ho následovala, udivovalo ji jak moc se zde vyznal. ,,Stejně je to zajímavé, takové místo bylo i v Kirigakure." Vybavila si své toulky tou smečkou, lehce se při jedné vzpomínce usmála. ,,Je tam i studánka, když se z ní napiješ nemůžeš se přestat smát." Zmínila se o studánce smíchu zatímco pokračovali na území sousední smečky. Cesta ubíhala poměrně rychle, byl nezvyk cestovat s někým. Dvojice zastavila až v lese druhé smečky, Ishimury. Slunce již pomalu zapadalo a místo něj se na oblohu vyšvihl měsíc s hvězdami. Pohlédla na hvězdy které zaplňovaly nebe. Odvrátila od nich pohled až ve chvíli kdy Zeal promluvil. ,,Samozřejmě." Přikývla, nebyl by nejlepší nápad cestovat v noci, i skrz zimu. ,,Nevěděla jsem že se tu tak vyznáš." Řekla obdivně zatímco Zeal chodil po okolí se svou ocarinou v tlamě. Nevěděla co dělá, ale již ji nějak došlo že s ocarinou dokáže dělat i jiné věci než hudbu. Pousmála se když si konečně lehl a mohl odpočinout, sama si lehla a hlavu položila na tlapy. Chtěla se ho zeptat co to s ocarinou dělal ale nechtěla vypadat hloupě, takže to nechala být.
//Nebude lepší se přesunout na příběh Ishimury? Very Happy
Zeal Argentea Phantasia
Zeal Argentea Phantasia
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Dec 30, 2016 4:31 pm
//Další post máš tam :> Úplně jsem na to zapomněla Very Happy
Arco Iris Criest
Arco Iris Criest
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Dec 30, 2016 6:54 pm
/Hory barevných myšlenek/
"Jo... to není poprvé." přitakal jsem k změně barvy na části země a opět hrábl tlapkou na to samé místo, čímž jsem jej obarvil tentokrát na oranžovo. Opět jsem sklonil hlavu. Mrzelo mě, že tak marním čas sám se sebou a nedávám příležitosti ostatním, aby mě poznali. Nejsem hold ten typ, který by se ihned začal s každým bavit. Ale proč?

Tiše jsem si povzdechl a opět ocas svěsil. "Asi máš pravdu." hlesl jsem tiše, ostatně jako vždy. Nikdy jsem moc... nemluvil nahlas. Špetka tiché melancholie nikdy nikomu neuškodila, nebo ano? Jenže... špetka asi vypadá jinak... nechal jsem svou hlavou honit myšlenky, přičemž jsem cítil vítr v srsti. Byl mi příjemný, ale to jsem nedával najevo.
Salome Astral Virentem
Salome Astral Virentem
Počet příspěvků : 49
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Denn de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Dec 30, 2016 8:28 pm
Hory farebných myšlienok
"Takže je to tvoja mágia?" opýtala som sa ho zvedavo. Zjavne áno, keďže opäť hrabol labou a zem zmenila svoju farbu z modrej na oranžovú. Usmiala som sa. "To je úchvatné!" takmer som zapišťala. Bola som ako očarovaná. Úchvatné!
Opäť bol smutný. Aspoň myslím. No jeho pocity sa dali prečítať z jeho postoja. Smutne som sa usmiala. "Vieš... Niekedy však nájdeš niekoho, kto ti tie prekážky pomôže prekonať a možno už nikdy nebude tvoj život ťažký," žmurkla som, čo si asi nemohol všimnúť. Povzdychla som si. "Obdivujem ťa. Asi by som sa zbláznila ak by som nič nevidela," povedala som len tak... Možno na odľahčenie atmosféry?
Nox
Nox
Počet příspěvků : 245
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Dec 31, 2016 4:25 pm
TORUO
NDV
"No, ani-" chtěl jsem říci, že ne, což by bylo zároveň mojí odpovědí na její otázku. Avšak pozdě, než jsem se stačil nadát, padala dolů. Vypadalo to dost nebezpečně, tedy dle mého názoru, který byl krapet přehnaný. Říkala ale zábavu, proto jsem nemohl a ani nechtěl dělat nic jiného než jí jednoduše věřit. Dopadla ale v pořádku a ještě k tomu zavyla. Zavrtěl jsem skoro bezmyšlenkovitě ocasem - byla v pořádku a to ve mne hned probudilo chtíč zkusit to taky. Zopakoval jsem její gesto, křídla jsem nechal složená u děla, a v další vteřině jsem padal dolů, s jazykem vyplazeným. Zandal jsem ho ale zpět do tlamy, aby mi nepřekážel, a dopadl jsem do měkké peřiny sněhu. Vyskočil jsem na tlapy. "To je super!" ňafl jsem nadšeně a z radosti jsem oblízl Saki čumák. "Jak tě to vůbec napadlo?"
Kaisa Airgideon
Kaisa Airgideon
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Dec 31, 2016 5:28 pm
~Tábor~
"Jo. Díky," kývl jsem na vlčici, která mi odpověděla. Nevypadala, že by se se mnou chtěla bavit, očividně se na něčem domlouvala nebo co. Jejich rozhovor jsem se snažil neposlouchat už jen kvůli tomu, že bych mu stejně nerozuměl. "Mimochodem," nejistě začnu, "jmenuju se Kaisa."
Caendore
Caendore
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 331
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Dec 31, 2016 6:16 pm
VTP
Málem by do něj vrazila, naštěstí to ale včas ubrzdila s ihned Sasoriho objala. Zachumlala čenich do jeho béžové srsti a šťastně vydechla. ,,Mě taky." Řekla tiše a až po chvíli se odtáhla, pohlédla směrem k Arcovi který mluvil s Keiranem a usmála se. ,,Zrovna chceme jít na lov, přidáš se?" Zeptala se nadšeně a zavrtěla ocasem. Než ale stihl odpovědět, Arco zmizel. Zamračila se, možná jenom odešel. ,,Tak asi už jenom já chci." Opravila předchozí větu, trochu, ne hodně ji zamrzelo že Arco jenom tak zmizel, ale třeba měl něco důležitějšího na práci.
Sethori Astral Virentem
Sethori Astral Virentem
Počet příspěvků : 30
Datum registrace : 15. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sethori Astral Virentem
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Dec 31, 2016 6:58 pm
Tábor
"No, to já právě nevím. Od té doby jsem ji neviděla. Dvě své sestry jsem potkala, jedna by tady někde mohla být," vzpomenu si na Marsie. Ale nejspíš s tím svým prašivcem zeissáckým někam odtáhla. Však ve Stříbrném Fénixovi nemají co dělat, poněkud podrážděně švihnu ocasem. Jen vzpomínka na ně mě vždycky rozlítí. Marsie mám ráda, ale... nevybrala si dobře. "O tom... nešťastném incidentu jsem se s nimi nebavila, takže... nemám ponětí."
Prohlížím si žlutého vlka, který se asi taky chce přidat do smečky. A mám pravdu - hned se nás ptá na Alfu. Teda, tady je nával... "Těší mě, Sethori Astral Virentem," představím se taky.
Ryuusaki
Ryuusaki
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jan 01, 2017 1:08 am
NDV

Můj ocásek vesele rozhazoval sníh všude okolo. S hlavou vztyčenou jsem hleděla na okraj skalního převisu, Když se dlouho nic nedělo, začala jsem mít celkem strach, ale než jsem stačila projevit jakékoliv jeho známku, už se dolů řítilo šedé tělo. Křídla pevně stlačená k tělu a jazyk vypláznutý. S žuchnutím dopadl do sněhu, čímž ho rozvířil všude kolem. Přebytečný sníh se pomalu snášel k zemi. Okouzleně jsem ho sledovala, když mě z tranzu probudil jeho příjemný hlas. ,,Já vím !" vypískla jsem nadšeně a oplatila mu vřelé olíznutí. ,,Nějak mě to prostě napadlo." vyhrkla jsem. Ráda bych mu řekla, jak jsem na to přišla, ale sama to nevím, Nápady se v mé hlavě rodí samovolně a já je jen s radostí realizuji, biť jsou mnohdy trochu šílenější. ,,Bohužel, už nic dalšího mě nenapadá." prohodila jsem zklamaně. Popravdě jsem trochu doufala, že něco napadne jeho. Ano, v doupěti v telpe to bylo příjemné, ale upřímně, je tam trochu nuda. Tohle je mnohem lepší !!
RitaGája
RitaGája
Počet příspěvků : 508
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rita z rodu Gája
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jan 01, 2017 11:16 am
Watwayské skály → Zeiss
Tábor rychle zmizel z dohledu. Místo něj mě obepínaly skály. Šutry, šutry všude kam se podívám. Sníh křupal pod tlapkama, studený vzduch zebal do čumáčku, krajina přikrytá bílou peřinou a nikde nikdo. Stýskalo se mi po společnosti. Stýskalo se mi po Sorrinovi, tatínkovi a mamince, po Lukovi ... Však já tě najdu! odhodlaně jsem zrychlila a vyskávala po pár balvanech nahoru. Cesta mě trochu unavovala. Teď by se mi umění letu hodilo. Na tváři se mi zjevil úsměv. Vlastně je to legrační, někde je vlků tak moc a někde není žádný. Pod tíhou myšlenek jsem nevědomky překročila hranice ...
RitaGája
RitaGája
Počet příspěvků : 508
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rita z rodu Gája
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jan 01, 2017 11:17 am
// za Freyu
Alyss
Alyss
Počet příspěvků : 1
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Darkness
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jan 01, 2017 6:16 pm
Stříbrný les -> Tábor
Probudila jsem se ve sněhu. Už trochu roztávajícím ale stále to byl chladný a studený sníh. „Brr.“ oklepala jsem se a otevřela rudé oči kterými jsem přejela krajinu. Byla jsem ve svém oblíbeném lese. Alespoň že to místo znám. Stříbrný les plný krásných veverek. Pro sebe jsem se usmála, vstala a oklepala od sněhu, který v mé srsti roztával a studil. Už dlouho, doopravdy dlouho jssm neviděla žádnou společnost, nikoho s kým bych mohla promluvit nebo se na něj alespoň podívat. A tak jsem zamířila do středu samotného dění. Ponořená v myšlenkách jssm šla k táboru.
Attie
Attie
Elitní vlk
Elitní vlk
Počet příspěvků : 45
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Attie
Postavení ve smečce: Elitní

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jan 01, 2017 6:25 pm
// Možná na někoho zapomenu nebo tam budu něco, co se nestalo, já v tom mám děsnej bordel, tak prosím o pochopení Very Happy

Tábor
Půlnoc vyslovila její prosbu. Jak jinak, přijetí do smečky... prolétlo mi hlavou. Samosebou jsem se za to na ni nezlobila. Tak snad jsi nečekala něco jiného...? poznamenal Calius. Podvědomě jsem zavrtěla hlavou. "Nuže, Půlnoci... Na severovýchodě našeho území je řeka vlčice Moon, která poté ústí do jezera podobného jména. Ryby zde žijící mají krásné zářivé šupiny, které zrcadlí věci okolo nich skoro jako vodní hladina. Přála bych si, abys mi přinesla ulovenou rybu z té řeky nebo jezera. Je jedno, jak bude velká." odmlčela jsem se. Chvilku jsem váhala, jestli to není moc těžký úkol... ale alespoň se nebude nudit. Všimla jsem si pár dalších vlků postávajících nedaleko, jak na mě hází zvědavé pohledy. Tušila jsem, že i oni mi něco chtějí. Nyní měli možnost.
RavenGája
RavenGája
Počet příspěvků : 584
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jan 01, 2017 7:14 pm
Tábor
Kývnu na béžovo - tyrkysového vlka. "Těší mě jsem Raven z rodu Gája." představím se rovněž a kývnu na pozdrav. Otočím se k Sethori a chápavě kývnu. "A jak se jmenují? Možná bych při mých cestách zaslechla jejich jméno." navrhnu a otočím se zpět k Alfě zjišťující, zda už dořešila formality s černou vlčicí. V očích mi odhodlaně zablýskne a já se otočím na Sethori na kterou se usměji. "Tak jdu na to." špitnu k ní a rozejdu se k hnědé postarší vlčici. "Zdravím," skloním hlavu na důkaz úcty. "Jsem Raven z rodu Gája." představím se. "Cestuji po okolí a nabírám vědomosti o dalších smečkách a jejich historii. Napadlo mě, že nejvíce informací se dozvím právě od Vás." začnu. "Vyhradila by jste si chvilku Vašeho času a popovídala mi, jak tahle smečka vznikla?" zeptám se a v očekávání se štípnu zevnitř do tváře.
Sponsored content

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru