Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

+64
Mandarino (†)
Lucas
SinHa
Naoki
Maysie
Hexy de Mal
Diego [Alfa]
Terreon
Kira Mai
Electra Aqua
Aetas Volito
Alsafi Nashira
Akio
Nareime Dead Demon
Man'yak
Nira
Nuhrash
Aragorn Elessar Telcontar
Angelo Amadeo FKA
Catorce
Bodka
Jєssiє
Drak Osudu
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Zeal Argentea Phantasia
Attie
Varox
Destiny Aqua
Zabini Tsuri FK
Aeonii de Orietr
Lavaris
RavenGája
Orfeon Virentem
Sorrin de Avec
Vinteren da Dårlig
Dysnomia Krigare
Haske
Aiko Nirakebe
Mook
Zanyzyn
Miriamel Saluber
Madow De Ainet
Reykai Kanya Shader
Spirit
Alyss
Caendore
Nox
Louie
Salome Astral Virentem
Denn de Mal
Arco Iris Criest
Kaisa Airgideon
Tristan
RitaGája
Sasori no Suke
Keiran Criest
Crystal
Sethori Astral Virentem
Desert Rose
Ryuusaki
Toruo de Ainet
Půlnoc
Admin
68 posters
Goto down
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Feb 24, 2017 4:55 pm
AL
Za Sorrinom bežala smerom k lesu, snažiac sa ho sledovať no či už vďaka tomu že on bol vo vzduchu a ona na zemi, alebo vďaka tomu že mu nestačila ho po chvíli stratila z očí. Tlmene si povzdychla a bežala ďalej, pričom v jej ňufáku rástol pach jelenieho stáda. Je tam jeden mladý jeleň strednej veľkosti. Stádo je v lese. Máme uloviť jeleňa a potom ho doniesť synovi alfy ktorého meno som si nestihla zapamätať. Fajn. Zopakovala si v mysli všetky informácie ktoré vedela alebo mala vedieť. Dobre. Ideme na to! Pousmiala sa v duchu a bežala ďalej, keď zrazu začula zvuk kopýt pod ktorými mierne dunela zem. Zmätene sa obzrela a až po chvíli si uvedomila že Sorrin k nim v skutočnosti ženie jelenie stádo, čo v podstate znamenalo že ich plán vychádzal. Teda... zatiaľ. Na pár sekúnd otočila hlavu hore  a pousmiala sa na vlka. Potom sa však vrátila späť k stádu.  Veľmi dobrá práca, Sorrin! Pomyslela si spokojne. ,,Aeonii, lovíme toho tam mladého jeleňa, dobre?" Povedala druhej vlčici a hlavou kývla na dané zviera. Rýchlo sa potom rozbehla, snažiac sa kľučkovať pomedzi ostatné zvieratá, na pár chvíľ ho stratila z dohľadu, no potom sa znova objavoval. Rýchlo mierila k nemu a pár metrov pred ním sa prikrčila. Zadnými labami sa odrazila zo zeme a vyskočila na jeleňa. Pazúre mi silno zaťala do chrbta a načiahla sa smerom k jeho tepne, pričom sa však jeleň prudko mykal. ,,Pomôžete mi?" opýtala sa ostatných pričom sa znova načiahla snažiac sa prehryznúť mu tepnu na krku.
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Feb 24, 2017 5:15 pm
-- Aralský les
Celé její vysvětlování jsem dosti ignorovala, jelikož to bylo pro mě zbytečně moc zdlouhavých informací, které zrovna já nepotřebuji tušit dopředu, přece jen budeme ve smečce společně a vědět o něčí magii mi přijde hloupé, bojovat s ní přece nebudu až do posledního dechu. Jen jsem vzhlížela do popředí a soustředila se na cestu, která se tyčila před námi tak v rýsující se poloze jako nikdy dříve. Zatajil se mi dech při tom pohledu na stromy. Skrze mysl mi vyklouzla vzpomínka jak poprvé jsem se svými sestrami a rodiči učila létal, poskakovali jsme z větve na větev a rozpínala svá křídla do ovzduší, nadnášející se nad zemí jako opravdoví ptáci. Vydechla jsem spokojeně a co jen jsem uslyšela poslední větu od flekaté Destiny, tak jsem se znovu uchechtla jako by to bylo nějakým způsobem vtipné. ,,Stádo neumí zrovna lejtat'' zamumlala jsem spíše k sobě, aby to nevyznělo jako urážka, ale přece jen ten kouzelný úsměv splýval s mou tváří tak spokojeně, jako nikdy dříve.
Zrychlila jsem krok, jelikož Sorrin už býval ve vzduchu, aneb tam nahoře na obloze jako taková šedá šmouha s modrými a žlutými znaky po těle, pozorovala jsem jej kam letěl, než jsem si toho povšimla velice bystře. Sklopila jsem hlavu k zemi a pro tentokrát tiše již běžela po pachu bližšího stádečka. Nebylo opravdu zase tak daleko, což mě těšilo u srdíčka a povzbuzovalo mou myšlenku, že tohle nebude zase tak složité jak se vzdávalo v té daleké budoucnosti. Vlastně jsem v tom špatného nic moc neviděla, možná že jen odlákáme celé stádo někam do zeleného háje. Co nevidět vidím Sorrina, jak štěká po jelenovi, zastříhala jsem pozorně ušima, za chviličku to bude. Přimhouřila jsem oční víčka, vycenila hrůzně svou čelist, než samotný jelen se rozhodl obrátit se ke mně a Destiny. Bez nějakého rozmyšlení jsem zaútočila jako druhá, jelikož Destiny potřebovala pomoc. S krátkým rozběhem a odrazem od země s rozprášením okolního prachu jsem se zhoupla kolem jeho krku, kde jež jsem rozevřela tlamu a zakousla se. Jelen vyjekl ve strachu, bolestech a jeho mladá krev se rozprostírala skrze každičký můj zoubek, který se zarýval hluboko do jeho kůže a masa. Ale stále to nebylo dost, potřebovali jsme ho celkově skolit, jelikož sebou stále zběsile pohazoval, aby se nás zbavil. Přidržela jsem se svými tlapkami kolem jeho krku, bylo to velice obtížné, ale stále mě síly neopouštěly. Snažila jsem se tedy co nejlépe udržet a vynaložit ze sebe co nejvíce, aby jsme konečně nechali toto zvíře odpočívat v klidu a pokoji, než jej trápit co nejdéle. Smutné, co?

//Ten pocit když píšete slohovku.. a někdo napíše před vámi.. smutný to život!
Sorrin de Avec
Sorrin de Avec
Počet příspěvků : 138
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Feb 25, 2017 11:25 am
AL
Jelen neměl moc šancí a pro mě bylo smutné se dívat, jak ho já sám, vlastními tlapkami a zuřivým štěkem, vedu na smrt. Přesto jsem musel zůstat silný. Běžel jsem za dlouhonohým jelenem, který zděšeně koulel očima, zběsile poskakoval a pohazoval hlavou s parohy, které byly vzhledem k jeho věku malé, což je byla menší výhoda pro nás. Kdyby na ně někoho nabral, bylo by v tu chvíli po něm a jelen by si ho pyšně nosil na parozích, dokud by je na podzim neshodil. Otřásl jsem se a raději už nad těmito zrůdnostmi a nepěknými věcmi nepřemýšlel. Na magii jsem alespoň pro tentokrát úplně zapomněl, chtěl jsem čestný boj a čestný úlovek, který ulovm vlastními tlapkami a za pomoci mých tesáků. Ačkoli jsem byl prvorozený, byl jsem asi nejslabší ze všech, ten malý slaboch, který ale měl za ušima a byl odvážný jako nikdo jiný. Nechtěl jsem být slaboch. Magii použiji jen, když bude potřeba a bude to jediný prostředek, jak jelena chytit, pokud by se něco zvrtlo. Zatím však vše šlo podle plánu. Ohromeně jsem íral na obě vlčice, které byly samá elegance, ladné a zkušené a krve se očividně vůbec nebály. Já tedy taky ne, ale nikdy jsem nechápal, proč se bojím své krve. Zuřivost, síla a odhodlání vlčic mě posílilo a mě se v chytré hlavičce zrodil plán. Rozběhl jsem se, křídla pevně tisknouce k tělu. Připravil jsem se ke skoku, ale ještě předtím jsem na obě vlčice křiknul: ,,Bacha!!" Bylo to poslední varování, než jsem skočil a vší mou mrňavou silou jsem s nataženými předními tlapkami jsem do jelena vrazil. Do jeho boku, do jeho žeber a pomalu jsme padali k zemi. Tedy, alespoň mně to namíto sekund připadalo jako hodiny. Zavřel jsem oči, zatnul zuby a za chvíli přišel náraz, kdy jsme všichni dopadli k zemi.
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Feb 25, 2017 10:59 pm
Aralský les
Tisknoucí se k tělu zběsilého jelena, který hlasitě vydýchával svou dušičku z plic, každičkým nádechem jeho srdce tlouklo, tušil dopředu, že tohle bude jeho poslední čas naživu, než jej půda uvitá ve svém brlohu temna a chladna. Jen co tak ta kraťoučká chvíle ubíhala jako tik hodinek, opravdu rychle a zběsile bez nějakých zastávek. Co nevidět se zaslechlo okamžité upozornění na poslední uhození do chudého zvířete, které již opravdu půjde do hlubokého spánku usínati. Povolila jsem čelist a odtrhla jsem se s nemotorným dopadem na tvrdou zem, přesně dopadajíc na svůj milovaný bok ve špinavé půdě. Chvilkově ze mě se zaslechlo hlasité zakňučení bolesti. Jenže jsem chtěla se probít k vítězství než fňukat nad bolístkou. Proto jsem se vyzdvihla, kde jež Sorrin objímal jelena. Přiklusala jsem blíže a rovnou se zakousla svižně do krku ubohého stvořeníčka, které už opravdu naposled zahoukalo, než svalilo svou těžkou hlavu na zem, unaven a poražen. Jehož očka byla otevřená v hrůze a bolesti, kterou přežívajíc z těchto pár neskutečných momentů. Pustila jsem jej znovu a nadechla jsem se, přitom jsem se tak též svalila na již poražené zvíře, hned vedle Sorrina. Nepotřebovala jsem mluvit, aby jsme oslavili to, co jsme vykonali. Jen jsem na to zírala vyjeveně a celkem v radostech toho, že jsme tohle dokázali jenom v moci našich tlapek a tlam. Takový pěkný hřejivý pocit se usadil v mém srdíčku.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Feb 26, 2017 5:08 pm
Aralský les
Sotva stíhala sledovať čo robia ostatní, počula že Aeonii niečo hovorí, no jednotlivé slová nerozoznala. Potom sa na jeleňa vrhol Sorrin a ona nestihla odskočiť- spolu z jeleňom letela k zemi. Nakoniec cítila- keďže ľavú labu mala ešte stále zabodnutú tesne pri krku jeleňa, že niekto nakoniec urobil posledný krok a zobral mu život. Skutočne nerada lovila veľké zvieratá- zvyčajne radšej ulovila menšieho zajaca, nikdy nemala v obľube lov na väčšiu skupinu zvierat len tak pre zábavu. Keď sa muselo jesť tak sa muselo, keď bolo treba uloviť jeleňa pre vstup do svorky tak lovila, no takto? Nemala to rada, ale keď bolo treba... tak bolo treba. Opatrne zdvihla labu z krku jeleňa a zliezla z jeho chrbta. Otriasla sa a zo záujmom sa pozrela na ich úlovok. ,,Tak čo? Mali sme hľadať syna alebo partnera či koho alfy, nie?" Poznamenala dosť zamračene, no pomaly sa do nej začal dostávať pocit šťastia. Zvládli to. Sú zrejme v svorke.
Attie
Attie
Elitní vlk
Elitní vlk
Počet příspěvků : 45
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Attie
Postavení ve smečce: Elitní

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Feb 26, 2017 7:08 pm
Lví Hory - Lví louka
Tábor jsme již opustili a Raven se vydala za mnou. "Raven, musím ti jen ujasnit, jak naše procházka bude vypadat..." pohlédla jsem na ni. "V Dýňovém lese se mám sejít se svým synem. Takže bych si přála, abys mne opustila ve Fénixových mini-horách." usmála jsem se na ni a doufala, že chápe. Vstoupili jsme po jedné horské pěšině do Lvích hor. "Takže, tyto hory se jmenují Lví hory." rozhlédla jsem se po skalnatých vrcholcích a různě rozmístěných kamenech. "Lví jsou proto, protože jsem se tu při průzkumu území narazila na horské lvy. Naštěstí jen z dálky, takže nevzniklo k šarvátce... ale říkala jsem si, zda-li je to tu úplně bezpečné." uchechtla jsem se.
Keiran Criest
Keiran Criest
Počet příspěvků : 131
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Keiran Criest
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Feb 27, 2017 10:51 am
VTP

"To chápu, je dobré se rozhýbat, ano. Lepší, než aby ti svaly zatuhly, ano, ano. A já ti pomohu." Sliboval jsem bráškovi. Byl mým jediným z rodiny. Brand odešel, Timber odešel, všichni odešli. A Isseye jsem spíše neznal než-li znal. Podpíral jsem bratra a přizpůsobil jsem se jeho tempu. "Možná bych mohl použít magii, třeba... ale jak?" Zauvažoval jsem. Hehe, kdybych chtěl vytvořit závaží, to by bylo snadné, ale opak? To už tak jednoduché nebylo. Krok za krokem jsme kráčeli až k potůčku u lesa. Často jsme se museli zastavit, avšak čím více kroků Arco udělal, tím lépe jsme mohli jít. "To zvládneme, Arco."
Dysnomia Krigare
Dysnomia Krigare
Počet příspěvků : 269
Datum registrace : 05. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Feb 27, 2017 3:48 pm
SORRIN
AL
Hleděl jsem do pohasínajících jeleních očí, zvuk jeho posledního žalostného zatroubení proťal mou mysl jako blesk. Bylo smutné tu jen tak nečinně stát a dobrovolně sledovat smrt zvířete. Smrt ubohého jelena, kterou jsem sám zavinil. Zatřásl jsem hlavou a vzhlédl k oběma vlčicím. Navzdory smutku jsem se usmál. ,,Dobrá práce. Mám pocit, že to byl syn," řekl jsem a zároveň odpověděl na otázku, jež Destiny položila. Pak jsem se zamyslel a řekl: ,,Myslím, že nejlepší by bylo jelena odtáhnout do tábora a tam počkat na toho alfina syna," navrhnul jsem jim a jen čekal, jestli budou souhlasit či ne. Opět jsem se přistihl, jak zíram do hrůzou vytřeštěných, mrtvých jeleních očí.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Feb 27, 2017 4:00 pm
AL-Tábor
Znova sa pozrela na jeleňa a striaslo ju. Ten sklený pohľad a chlad ktorý cítila... akosi jej to nešlo dokopy. Akoby sa strácala, strácala tá jej stará dobrá povaha. Bol to síce iba jeleň, ale musela to urobiť. Nerobila to pre zábavu, a to bola snáď jediná vec ktorou sa utešovala. Ten chvíľkový pocit radosti a šťastia zo splnenia úlohy akoby pomaličky ale isto vyprchával. ,,Fajn. Tak teda do tábora, nech to máme rýchlo za sebou..." Povedala snažiac sa o aspoň štipku pokojný tón, avšak zrejme neúspešne. Chytila prednú časť jeleňa a začala ho ťahať smerom k táboru.
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Feb 27, 2017 4:14 pm
Aralský les -- Tábor
Přivírala jsem svá očka, pomenší unavenost tomu vinila, ale určitě jsem nedokázala přimhouřit oka a vidět mrtvého paroháče před sebou. Takové zastrašující zvíře, naštěstí které už neožije, aby nám skopl zadek, a pak na nás svačil. Oklepala jsem nad tímto pocitem, srst se mi v okamžiku naježila. Bez nějakých tupých poznámek jsem jen nabírala zrychleně prostřední část těla a táhla s Destiny, rovnou směrem nazpátek do tábořiště. Nenápadně jsem však očkem hodila po Sorrinu, takový ten více méně dosti zaujatý pohled. Statečnost. zazpívala myšlenka v mé hlavě jenom pohledem na nějž a to se mi kupodivu zalíbilo, jenom toto pouhé a prosté slovíčko.
Dysnomia Krigare
Dysnomia Krigare
Počet příspěvků : 269
Datum registrace : 05. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Feb 27, 2017 4:25 pm
SORRIN
→ Tábor
Na Aeonii se mi líbilo, jak jelena dokázala bez mrknutí oka bezproblémově zabít. Zalapal jsem po dechu. Ne, láska už ne! Měl jsem za to, že to je vždy jen sklamání. Zamiluješ se a pak zjistíš, že ten druhý to k tobě necítí. Už znovu ne... S láskou už jsem se naučil pracovat, tak jsem ji zase honem rychle zahnal, ačkoli její zárodek by stále hluboko uvnitř mne. Popadl jsem jelena za nohu a pomáhal jsem ho oběma vlčicím dotáhnout do tábora. Bylo to přes Niwatský průsmyk trochu obtížnější, ale přeci jen, i s čelistí bolavou od toho, jak jsem celou dobu jelena táhl, mi to, že jsem spatřil siluetu tábora, dodalo sílu dál táhnout navzdory bolesti. Lov proběhl bez problémů, takže jsme mohli být všichni více než spokojení.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Feb 27, 2017 4:32 pm
Tábor
Spolu z ostatnými ťahala jeleňa smerom k táboru. Už sa blížili, až nakoniec dorazili na určené miesto. Bola zo sebou viac-menej spokojná, úlohu predsa splnili a nemajú dôvod ich neprijať do svorky. Svorky. To slovo v jej ušiach znelo celkom dobre- svorka by pre ňu mohla byť útočiskom, novou šancou na rodinu. Tú už dávno nemala, ak teda nerátala Aletosa. Už len pri spomienke na neho sa musela usmiať.  Ktovie kde vlastne je Aletosu? Odvtedy ako sme spolu prekročili hranice sme sa nevideli... ale určite je v poriadku, tým si musím byť istá. Ak by urobil niečo neuvážené, určite by som sa o tom dozvedela. Aj jeho určite čoskoro zoberú do svorky. A potom... znova môžeme byť spolu. Možno... nie, na vĺčatá je ešte priskoro, a navyše, kým by sa narodili, bola by už skoro zima. Uvažovala, hoci ani jednu zo svojich početných myšlienok nevyslovila nahlas. Namiesto toho iba pustila svoju časť jeleňa a dôstojne sa posadila k jeho hlave.
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Feb 27, 2017 4:52 pm
Tábor
Celkem namáhavá to cesta, přesně tak, ale stejně tohle se dalo uctívat podle poctivého vítězství. Vůči mladému paroháčovi pravděpodobně tomu tak nesvědčilo, ale řekněme, že takhle vybídl sám sebe ze všech ostatních ve stádečku. A teď jsme jej táhli tam, kde již bude rozprostřen pro prospěch dalším členům, aspoň k něčemu teda býval by užitečným. Co nevidět jsme se dostali do našeho nového domova, vstřebávala jsem co nevidět tu vůni, tuhle teď nebude lehké zapomenout. Pomaličku jsem tak též upustila jelínka, přičemž jsem již si stírala svým jazýčkem čerstvou krev z pysku.
Zahleděla jsem se zpětně na Sorrina, vzhlížela jsem k němu chviličku jako k někomu jinému. Nevím, čím to tak mohlo býti, ale nepokoušela jsem se toto nutkání zastavit. Teda, až na to, že jsem si uvědomila, že tohle mohlo vypadat dosti divně. Proto jsem raději pohlédla jiným směrem a posadila jsem se na půdu odlehčeně. Vítr se zdvihl a hladil mě jemně obličeji, který již konečně se stával čistějším než dříve. Takový to pohodový den, s tím že vedle mě leží mrtvolka jsem nemívala nějaký k tomu dotaz, prostě jsem to z celého svého srdce ignorovala, v tom dobrém způsobu.
Dysnomia Krigare
Dysnomia Krigare
Počet příspěvků : 269
Datum registrace : 05. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Feb 27, 2017 5:36 pm
SORRIN
Tábor
Zdárně jsme dorazili do cíle. Pustil jsem jelenovu nohu a oblízl jsem si tesáky i tlamu, která se lehce zbarvila do karmínova. Neměl jsem rád krev. Několikrát jsem naprázdno zavřel a otevřel tlamu, aby se mi čelist uvolnila. Tím tažením jelena mě pěkně rozbolela. Ale to se spraví. Sedl jsem si a opět jsem se začal utápět v jelenových, mrtvě skelných očí. Bral jsem tu oběť jako menší vstupenlu do smečky, která alespoň celou smečku, nebo nějakou její část, na nějaký kratší čas zasytí - což by znamenalo, že ta oběť nebyla zbytečná. Pořád ale lepší, než zabít sedm nevinných ryb. I jedna duše mě dokázala celkem dost rozhodit. Aeoniina postranního pohledu jsem si díky svým hloupým představám nevšiml, což bylo snad i dobře. Opravdu chci udělat stejnou chybu jako u Louie? Naivně si myslet, že se adoptivní sestra zamiluje do svého adoptivního bratra? Rozhodl jsem se v tom už dál nehrabat. Byla to prostě jen dětská láska, nic víc, nic míň. Teď už jen počkat na Attiina syna. Jenže jak ho poznáme? To máme obejít všechny vlky a zeptat se jich, zda nejsou Zeal, syn alfy? Trochu se mi z toho přemýšlení zatočila hlava. Opravdu bych to přemýšlení mohl trochu omezit. Nenápadně jsem pohledem zabloudil k Aeonii. Odvracela ode mně zrak úmyslně?
Aiko Nirakebe
Aiko Nirakebe
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Feb 28, 2017 5:55 pm
Tábor
Mladý vlček tam jen tak seděl uprostřed ničeho a rozklepaný byl jako ratlík. Porozhlížel se okolo sebe a snažil se najít jakýsi bod pro svou jistotu a sebevědomí.
Bože, já se bojím... , pomyslel jsem si. Vskutku jsem netušil, co mohu od okolí očekávat a jak se mám chovat. Otřepal jsem se, jakobych snad měl se zebe tu nejistotu setřást. Poté jsem zavřel oči a jaksi se uzavřel do sebe. Nádech střídal hluboký výdech. Snažil jsem se uklidnit. Schovat city uvnitř skořápky. Nikdo mě nehodlá takto vidět.. Otevřel jsem oči. Kupodivu se mé city dokázaly alespoň trochu schovat do hloubky. Náhle se však za mými zády ozval něčí hlas. Vylekaně jsem povyskočil a otočil se za neznámou osobou. Stála tam jakási vlčice. Zdála se mi na můj vkus až moc klidná a vlídná. Koneckonců, jsem znal jsem nejistotu a opatrnost, nevěděl jsem, že někdy v životě mohu býti takhle uvolněný a v příjemné náladě. Koukal jsem na ni a ani si neuvědomil, že je u mě příliš blízko. Byl jsem zvyklý dodržovat určitou vzdálenost od neznámých věcí a osob. Možná jsem byl až moc opatrný. Vlčice mi něco říkala. Vnímal jsem její slova a jen přikyvoval. Poté odešla. Ještě chvíli jsem jen tak poněkud vyjeveně stál na místě, ohlížejíc se za tou mizející vlčicí. Tak, první setkání nebylo tak strašné, jak jsem si myslel. Byl jsem i docela překvapený. Sedl jsem si. Až teď zdálky jsem si plně uvědomil její netradiční zbarvení a ptačí rysy. Zláštní, doposud jsem si myslel, že já a má rodina jsme jediní zvláštně vzhlížející vlci na tomto světě. Není se ani čemu divit, když jsem jiného zvláštního vlka nikdy nespatřil. Ona vlčice byla zvláštní. Celkově, jako já. Zatřepal jsem hlavou abych se probral z mého ztuhnutí a otočil se zpět na pomyslný směr vyhlížející, až přijde naděje a příležitost. Zvládnu to , pomyslel jsem si a vskutku odhodlaně jsem lehce pohodil hřívou. Rainbow mi slíbil, že až tu bude ten, za kým mám jít, tak se ozve. Neboť bych onu osobu sám nepoznal. Tak jsem jen tiše čekal.
Čekal jsem tak dlouho, co se jen vrátila ta skupinka vlků, která někam předtím odešla. Mezi nimi byla i ta vlčice. Stále mě překvapovalo, jak jen může být tak bezstarostná a šťastná. Tedy, na mě alespoň tak působila. Teď jsem si však připadal takový odříznutý, když jsem viděl ostatní, jak jsou společně. Na první místo nastoupila opět, ač nechtěně, nervozita. Čekal jsem stále podvědomě, až se ozve Rainbow a pozvedne mne opět, jak to vždy dělával, ale nic. Jakoby spal. Nu což, určitě potřebuje také odpočinek, ale já... Nohy se mi rozklepaly. Stále jsem čekal na jeho probuzení, ale nic nenastávalo. Zodpovědnost za mé činy se teď plně přenesla na mě. Všachno, co bych byl teď řekl a udělal, by bylo jen a pouze na mě. Rozhodnutí, zvážení, teď jsem se o to všechno musel postarat sám. Každopádně jsem se cítil být sám a chtěl jsem poznat poprvé společnost. I kdyby to mělo znamenat nějaké nebezpečí. V závanu jemného vánku jsem se rozešel ke skupinkce vlků, jež tedy před chvílí přišli (Aeonii, Sorrin, Destiny). Možná to vypadalo, jakobych se vtíral do společnosti. Posadil jsem se nesměle kousíček od nich. Mlčky se sklopenými oušky jsem vyčkával. Ani jsem nepozdravil, vlastně jsem neznal žádná pravidla společnosti, nikdy jsem neměl potřebu je použít, vždy jsem byl sám. Přijmou mne?
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Feb 28, 2017 6:11 pm
Tábor
Začula kroky, a tak mierne pootočila hlavou- pohľad jej padol na neznámeho vlka ktorý očividne podišiel k nim. Nebola si istá či je členom svorky alebo nie, ale očividne sa zdráhal podísť až úplne k ním. Akoby sa hanbil či bál, alebo niečo také. Keďže ostatní dvaja členovia spoločnosti sa rozhodli venovať predovšetkým sebe alebo zamyslene hľadeli do diaľky- nie že by jej to prekážalo, práve naopak, spoločnosť vlkov obecne jej prekážala- jednou z výnimiek bol Aletosu. Pri spomienke na neho jej myklo kútikmi, no zároveň ňou prebehol aj strach a znova sa vracali tie isté myšlienky- nevideli sa už dlhšie, vlastne, odvtedy ako prekročili hranice- vtedy ani len nenaznačil že by chcel niekam odísť, jednoducho... akoby sa vyparil. Nakoniec však zdvihla pohľad a uprela ho na neznámeho vlka. ,,Zdravím." Pozdravila ho ticho a pokojne, ako ona vždy. ,,Som Destiny Aqua, stačí Destiny." Predstavila sa rovnako tichým a pokojným hlasom ako predtým. Opatrne jedným očkom pozrela na ostatných, snažiac sa im naznačiť nech si všimnú nového, no potom sa pozornosťou aj pohľadom vrátila k nemu. Nevyzerá nepriateľsky alebo nejako nebezpečne... Pomyslela si. No ostražitosti nikdy nie je dosť. Dodala v duchu. ,,Si člen svorky?" Opýtala sa opatrne.
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Feb 28, 2017 6:50 pm
Tábor
Porozhlížela jsem se nepatrným pohledem po tomto místečku a přemýšlela jsem nad dalšími zbytečnostmi, co bych zvládla do budoucna stihnout. Takže pelíšek? padla první otázka a rozhlížela jsem se teď nad tímto nadbytečně dávat pozornost, až moc pozornosti. Jen co pár chvilek jsem zahlédla to místo, kde bych se případně usadila. Tam. očima jsem spadla ku kameni, který přidržel římsu k druhému kameni, tvořící otevřenou jeskyni a široký stín. Takové akorát. Fajn, to stačí, více promyslím později.
Švihla jsem svým dlouhým ocáskem po trávě a pohlédla zpět na Sorrina. ,,Takže, kde všude jsi byl?'' optala jsem se ho v zájmu a naklonila mírně hlavičkou s tím přátelským úsměvem. Trhla ouškem na stranu, zaslechla jsem jak Destiny začala hovořit k někomu. Jenže ten pach ji byl povědomý. No jo no, to býval tam ten vlk s křídly. Opatrně semknu pohled ze Sorrina a zahledím se na vlčka (Aiko). ,,Ou, ahojda.'' Pozdravila jsem jej milým tónem v hlase a věnovala jsem mu jeden z těch mnohých pohodových úsměvů. Vypadalo to, že Destiny by si s ním ráda hodila konverzaci, takže jsem se nijak do toho nespouštěla s nějakými otázkami nebo čímkoliv jiným, vlastně hloupějším. Přesunula jsem pohled zpět na Sorrina a vyčkávala jsem trpělivě na odpověď, teda zatím.
Dysnomia Krigare
Dysnomia Krigare
Počet příspěvků : 269
Datum registrace : 05. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Feb 28, 2017 7:17 pm
SORRIN
Tábor
Z celkem dlouhého zamyšlení mě vytrhla Aeonii. Dříve jsem však pozdravil vlčka, který si nenápadně a trochu ostýchavě připadl a vypadal trochu ustrašeně. Usmál jsem se na něj, abych mu aspoň trošku dodal odvahu,že se tu ničeho bát nemusí a řekl jsem: ,,Zdravím, jsem Sorrin. Sorrin de Avec." Pak jsem se otočil k Aeonii a trochu rozpačitě jsem odpověděl: ,,No, nedalo byse říct všude, ale byl jsem ve všech smečkách. Narodil jsem se v Kirigakure, nechtěl jsem tam ale zůstat a tady, ve Stříbrném fénixovi, se mi líbilo ze všech smeček nejvíce." Usmál jsem se. To jsem byl ještě dost mladý. A o dost slabší a rozhodně jsem toho tehdy neuletěl tolik jako dnes. ,,Ale do Zeiss nechtěj. Skoro mě tam zabili," otřásl jsem se. Byly to dost ošklivé vzpomínky. Nikdo to tomu hlouoému vlkovi neodpustím. Zato ale budu Zuriel vždy vděčný, protože kdyby se tehdy moje patronka neobjevila, už by moje mrtvola hnila na ostrých kamenech, vyčnívajících z moře. ,,A co ty? Narodila ses tady nebo jsi z ciziny?" zeptal jsem se.
Attie
Attie
Elitní vlk
Elitní vlk
Počet příspěvků : 45
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Attie
Postavení ve smečce: Elitní

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Feb 28, 2017 7:48 pm
//Promiň Raven, že píšu trochu za tebe, ale potřebujeme to uspíšit, aby smečka ještě fungovala... snad pochopíš Very Happy
Lví hory - Lví louka
"Podél této hory teče řeka Barevných myšlenek." na chvíli jsem se odmlčela a pohlédla na ni, co ona na to. Zatím nic moc neřekla, tak mi vrtalo hlavou, jestli jí nenudím. "Je pojmenovaná po magii barev mého zesnulého partnera Shiloha. Chtěla jsem, aby tu po nás zůstal nějaký odkaz, až oba odejdeme." sklopila jsem zrak. Horami jsme prošly celkem rychle a nyní jsme vstupovali na Lví louku. "Ano, toto je Lví louka. Jmenuje se tak čistě proto... že je vedle Lvích hor, nevím proč jinak..." zasmála jsem se a zabořila packy do trávy.
RavenGája
RavenGája
Počet příspěvků : 584
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Feb 28, 2017 8:11 pm
// V pohodě. c: Teď jsem neměla moc času a stále nemám, talže se mlouvám za to čekání, ale něco rychle splácám. :DD Taky bych se chtěla s Raven už pohnout. :DD
Lví hory - Lví louka
Šedá vlčka nadšeně pohupovala ocasem ze strany na stranu. S neskrývaným zájmem v očích pozorovala postarší vlčici, které se v hnědé srsti lesklo už pár stříbrných nitek. Možná na chvilku pokleslo její nadšení, ale zároveň dokázala Attie pochopit. "Jistě, chápu." řekla a věnovala vlčici chápavý úsměv. Stále ji trochu mrzelo, že neuvidí ony bájné a prastaré ptáky. Zamyšleně se rozhlédla kolem. "Proč jste se tedy rozhodla dát Tábor právě sem?" zeptala se. Začenichala směrem ke zmíněnému vodnímu toku a zaujatě zastříhala ušima při jeho názvu - zněl ji zajímavě. Její další slova, i přes to, že byla řečena normálně, ji působila až moc tiše - což znamenalo, že v sobě nesou spoustu skrytého smutku. Stejně jako ona sklopila zrak k tlapkám. "Aha," vysoukala ze sebe. "Je mi líto, že jste přišla o svého partnera. Nezasloužíte si to." pověděla upřímně, tak jak to cítila ve svém nitru. Raven sama moc dobře věděla, jaké to je navždy ztratit někoho blízkého. "A smím se zeptat, zda se po Vás zde taky něco jmenuje? Či nese nějaký Váš odkaz?" optala se. Také se zvonivě zasmála a jejich společný smích se rozlehl po Lví louce. "Zní to logicky." připustila při čemž se lehce pobaveně pousmála. Očima zkoumala horizont louky a naslouchala zvukům přírody. 
Sponsored content

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru