Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

+64
Mandarino (†)
Lucas
SinHa
Naoki
Maysie
Hexy de Mal
Diego [Alfa]
Terreon
Kira Mai
Electra Aqua
Aetas Volito
Alsafi Nashira
Akio
Nareime Dead Demon
Man'yak
Nira
Nuhrash
Aragorn Elessar Telcontar
Angelo Amadeo FKA
Catorce
Bodka
Jєssiє
Drak Osudu
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Zeal Argentea Phantasia
Attie
Varox
Destiny Aqua
Zabini Tsuri FK
Aeonii de Orietr
Lavaris
RavenGája
Orfeon Virentem
Sorrin de Avec
Vinteren da Dårlig
Dysnomia Krigare
Haske
Aiko Nirakebe
Mook
Zanyzyn
Miriamel Saluber
Madow De Ainet
Reykai Kanya Shader
Spirit
Alyss
Caendore
Nox
Louie
Salome Astral Virentem
Denn de Mal
Arco Iris Criest
Kaisa Airgideon
Tristan
RitaGája
Sasori no Suke
Keiran Criest
Crystal
Sethori Astral Virentem
Desert Rose
Ryuusaki
Toruo de Ainet
Půlnoc
Admin
68 posters
Goto down
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Feb 28, 2017 9:23 pm
Tábor
Přeci jen jsme všichni uvítali vlčího parťáka, který okamžitě se zařadil podle našich tvrzení k nám, teda takhle jsme se k němu hlavně chovali. Přeci jen nenecháme nikoho na holičkách z nějakého strachu nebo stresu, takové hezké to chování. Ve svých myšlenkách jsem v této smečce vzhlížela ještě k té stejné naději, jak v mojí rodné smečce. Nepatrně jsem vystihla ten velice spokojený úsměv, který v momentové chvilce unikl z dohledu kde jakého zvědavého oka.
Překlopila jsem na Sorrina pohledem, přesněji jsem se mu zadívala do jeho bloudících modrých oček, tak stejných barev jako samotné moře. Že bych se zasnila? Třeba ano, těžko říct. Avšak toto krátké snění odletělo kdo ví kam v jeho pouhopouhé otázce. ,,Já? Jsem cizinec, pocházím spíše z dolka, prostě od velkého horka. Teda přesněji smečka Ma'ba. [čti; Mébe]'' odpověděla jsem okamžitě a potřásla svou hlavou. ,,Vzpomínám hlavně na otravnej hmyz, kterej tě jen kousl a mohls umřít, teda samozřejmě pokud seš tam poprvý, nebo prostě nedáváš moc velkej pozor.'' dodala jsem celkem otrávenějším hlasem a povzdechnu. ,,Taky vás tadyk trápí hmyzáci?'' optala jsem se ho pokojně a stále velice nenápadně jsem se mu dívala do tváře, hlavně se utápějíc v očích zrcadlových vod.
Aiko Nirakebe
Aiko Nirakebe
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Mar 01, 2017 2:32 pm
Tábor
Se sklopenými oušky jsem sledoval tři vlky. Mohl jsem si povšimnout že i ten druhý měl křídla. Takže nejsem jediný.. zvláštní. Bylo to pro mě nové zjištění. Nikdy dřív jsem neviděl vlka s ptačími křídly. Toť byl další poznatek do mého života, který jsem momentálně sledoval. Pírka, viděl jsem je jen na ptácích samotných a kolem jejich hnízd. Taková lehká a jemná, musí být radost je nosit na svých zádech. Zato tato dračí... Jsou těžká a nebezpečná. Bolí mě. Ještě jsem naposledy pochyboval, zda-li jsem neudělal chybu, že jsem přišel blíž k nim. Jsem vetřelec, neublíží mi? Začal jsem se opět strachovat. Skousl jsem zuby a koukal z jednoho vlka na druhého. Však nevypadalo to, že by se schylovalo k něčemu špatnému. Dokonce, jsem nemusel čekat ani se snažit. Jejich pozornost přišla tak jaksi.. sama od sebe. Trochu jsem se skrčil, když ku mě promluvila první vlčice - Destiny, jak se představila. Na první pokus chycení se za nitku konverzace či něčeho podobného se mi zdálo, že zatáhla příliš prudce. Vyslovila mi své jméno a položila mi v zápětí první otázku. Nevěděl jsem, zda-li to jde správně, na mě toho bylo trošku moc. Pravdou však je, že jsem nemohl ani tušit, co vlci dělají ve společnosti, jak se chovají, jaké pokladájí otázky a prostě vše okolo toho. I když nervózně, pokusil jsem se přátelsky pousmát. Pokýval jsem mírně na ni hlavou. V zápětí se otočila druhá vlčice, ta ptačí, tedy Aeonii. Věnovala mi takový ten pohodářský, přátelský úsměv. To, co mě na ni nejvíce zaujalo. Nebo spíš, mě to fascinovalo. Neznal jsem takové vlky, sám jsem takový nikdy nebyl. Tedy jen za svých štěněcích let. Obrátila se poté k vlkovi, s nimž vedla rozhovor. I on se však pohledem na chvíli přemístil ke mě a promluvil. Sorrin. Takovou pozornost a vlídnost zdejších vlků jsem vskutku nečekal. Mé představy byly spíše... více pesimističtější. Ale alespoň tohle mi poněkud pozvedlo náladu. Pokusil jsem se o další milý úsměv, směřován tentokrát na všechny tři. Jakobych si jemně odkašlal, ne, že bych chtěl na sebe nezdvořile upozorňovat, jen tak, než jsem se pustil do svých vlastních slov. "Ehm.. zdravím vás, j-já... jsem Aiko, Aiko Nirakebe. T-těší mě" spustil jsem poněkud koktavě. V mé hlavě se honily myšlenky jako; Řekl jsem všechno správně? Neudělal jsem chybu? Co se stane? Asi jsem byl příliš vystrašený a nervózní, to se však od vlka jako jsem já dalo čekat. Na mé tváři pod sklopenými oušky se začal rýsovat vlídný, přátelský úsměv. Opatrně jsem se otočil na Destiny a otevřel pusu, jak jsem se chystal k dalším slovům. "No... nejsem zdejší. Chěl bych se však přidat do této smečky" , zodpověděl jsem vlčici otázku a nervózně se zazubil.
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Thu Mar 02, 2017 6:37 pm
SORRIN
Tábor
Pokýval jsem hlavou na Aeoniina slova. Zdejší tedy není, tudíž si ji odnikud pamatovat nemohu. Otřásl jsem se, když povídala o otravném, ale smrtelném hmyzu. Zamyslel jsem se nad její otázkou, ale pak jsem zavrtěl hlavou. ,,Jediný, co tě u nás může podnput je včela, vosa nebo sršeň, který je o něco nebezpečnější. Když je ale neprovokuješ, hleděj si svýho," pokrčil jsem nad tím plecemi. ,,Pak ještě jedna věc, která je ze všech nejmenší... Komár, myslím. Jinak tu máme obyčejné muchy, ty nic nedělaj," vysvětlil jsem jí naši situaci. Nedokázal jsem si představit, že mě kousne jedna mrňavá mucha a za chvíli, nebo po delší době, jsem mrtvý. Bylo o dost děsivé, ale realita to byla. Bohužel. A plno dalších vlků kolem Aeonii třeba zemřelo právě tímto způsobem. Naježila se mi srst na zádech, když kolem mne proletěla včela, protože jsem byl ještě vystrašený z toho Aeoniina děsivého vyprávění o ještě děsivějších mouchách.
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Thu Mar 02, 2017 8:06 pm
Tábor
Obtočila jsem svůj značně zdlouhavý ocásek kolem tlapek a se zájmem ve tváři jsem upřeně poslouchala. Včelka, sršeň a vosa? Takový mrňavý bzučáci? v myšlenkách jsem se nad tím mohla tolikrát zasmáti, jelikož mi to přišlo velice vtipné. Takové neškodné maličké potvůrky, které je zde trápili? Opravdu zvláštní. ,,Komáři? Jako ti ce'thur [čti: cíduru]? Jo, tidle byli největším problémem u nás v domovině.'' řekla jsem upřímně, ale natož jsem prostě pokroutila očima. ,,Takovýdle násosky trápily naši smečku ob den, proto jsme usmysleli používání ohnivých zdrojů, byl to sice šílenej nápad ze začátku, ale zlepšovalo se to.'' dodala jsem poklidně do většího pozitiva a pousmála jsem se zvesela. Uchechtla jsem se nad tím jak se zatvářil Sorrin, když kolem něj proletěla neškodná mrňavá včelička. ,,Z těchdle se není čeho báti, jsou celkem neškodné, vlastně taky užitečné, když jim iba'sha [čti: ajbáša] prohrabou domovem. Pak totiž můžeme sníst zbytek toho co je nehlídáno rojem.'' oblízla jsem si tlamičku nad vzpomínkou příjemného medu tekoucím po mém jazyku. Vlastně nejlepší věc, která mě kdy potkala.
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Mar 03, 2017 1:59 pm
SORRIN
Tábor
 Se zaujetím jsem naklonil hlavu na stranu, když vyslovila několik cizích slůvek. Byla to pro mě zvláštní hatmatilka, ale celkem hezká. Znělo to tak zvláštně, ale hezky a cizokrajně. Moje rodná řeč mi ničím zvláštní nepřišla. ,,Naši komáři jsou jen otravní, když se přemnoží, ale žádná opatření nejsou," pokrčil jsem plecemi, ale pak jsem se chtě nechtě a zvědavě zeptal: ,,Jakou mluvíš řečí? Jako... Ta slova, co teď říkáš, to je z nějakého tvého jazyka?" Nějak jsem se do toho zamotal, ale s tím už jsem nic nenadělal, už jsem to skonil. Minutu od minuty mi připadala hezčí a sympatičtější. Bylo to tím, že ze mě opět lezla láska, kterou jsem chtěl zahnat, nebo tím, že se s ní teď postupně seznamuji a všechna nervozita teď vymizela? Netušil jsem a ani jsem to tušit nechtěl. Raději.
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Mar 04, 2017 9:12 am
Tábor
Zbystřila jsem, že něco nad tím Sorrin zvědavě vzhlížel, jako by mu bylo divné, když mluvím, to jsem snad marťan či co? Trochu mě to zarazilo, ale pak jsem se uklidnila a můj úsměv stále visel na mé tvářičce. ,,To je můj rodný jazyk, nebo spíše použitá slova v rodném jazyce, někdy se přeříkávám v tomhle kecáním. uchechtla jsem se trošku nervózně, ale tahle věc se hned vyplavila jiným směrem. ,,Zvykám si na různé řeči všude možně, vlci často mluvěj každý jiným jazykem.'' připomněla jsem rozumněji a lehce mihotala ocáskem do stran. ,,Nechtěl by jsi mi to tu ukázat, Sorrine?'' optala jsem se jej zvědavě. Byla bych s ním raději osamotě, bez nějakých jiných vlků kolem. A vlastně, proč jsme tu vůbec ještě stáli, když vůdce se nezvládl vůbec ještě vrátit domů?
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Mar 05, 2017 11:45 am
Tábor
,,Tak to je nás v tom prípade viac- my čakáme na syna alfy, má uznať či sme splnili úlohu a či nás zoberú do svorky. Nemusíš sa teda báť. Nikto z nás ti nechce ublížiť ani na teba zaútočiť." Povedala smerom k Aikovi a mierne sa pousmiala. Jemne zastrihala ušami a zbystrila sluch pričom hlavu mierne pootočila k Aeonii a Sorrinovi. ,,Reč? U nás sme zvyčajne používali reč podobnej tejto, hoci... niektoré slová u nás zneli inak, ale nie oveľa. Taktiež u nás nebolo zvykom mať mágiu, bola to skôr výnimka.  Ale, slová tu sú dosť podobné, len sa ťažšie vyslovujú." Opatrne sa pokúsila zapojiť do ich rozhovoru- nebola si však istá či skutočne stoja o jej zapojenie sa v rozhovore alebo chcú byť sami.
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Mar 05, 2017 2:55 pm
SORRIN
Tábor
Pokýval jsem hlavou. Když se připojila i Aeonii, připadal jsem si trochu nesvůj, když jsem ceký život mluvil jen jedním jediným jazykem. Sám jsem však nevěděl, jestli bych se to dokázal naučit. Její další slova mě dost zarazila. Sice jsem tu byl, ale znám to tu nanejvýš z pohledu ze vzduchu. ,,No, sice jsem tu byl, ale navštívil jsem jen tábor. S tou vestou kolem Niwatu jsem byl celkem rychlý," přiznal jsem. Možná jsem měl na území jednotlivých smeček zůstat déle, ale tížilo mě to, že jsem nemohl být s Louie. ,,Ale jestli se chceš projít... Proč ne," navrhl jsem nakonec a usmál jsem se. Nechal jsem ji, aby si vybrala směr - mně bylo i celkem jedno, kam se vydáme.
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Mar 06, 2017 12:50 pm
Tábor
Uchechtla jsem se nad jeho odpovědí, připadalo mi to více méně humornější, než kdybych viděla ptačí hejno odlétat ku severu. ,,Aspoň to bude lehčím způsobem do budoucna se zde orientovat. zodpověděla jsem s úsměvem na tváři. ,,Tak teda půjdem.'' pověděla jsem nakonec, zdvihla své pozadí svižným pohybem a pomalým tempem jsem vykročila. Teda než jsem roztáhla svá křídla a otočila se nejlépe k horám, kde se zdáli tak daleko, ale pro mě vždycky neskutečně blízko. ,,Nebo spíše poletíme! vyhrkla jsem ze sebe a mávala několikrát křídly, než jsem se vyhoupla do vzduchu. Pohlédla jsem na tvář Sorrina z této oddělitelných výšek, než jsem se rozhodla již letět, ale přitom na nějž počkat. Kývla jsem hlavou hlavně k Destiny a Aikovi na rozloučenou, určitě to nebude trvat nijak dlouho, než se vrátíme.
Miriamel Saluber
Miriamel Saluber
Počet příspěvků : 2
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Roxynor Fireshadow
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Mar 06, 2017 2:39 pm
Doupě
Velice dlouhou dobu jsem jen bloumala po okolí jako tělo bez duše, spala, zase chodila a zase spala. Můj život se zúžil jen na tyto dvě věci. Občas jsem se ještě napila, ale jinak jsem nebyla schopná skoro nic pozřít a tak jsem také vypadala - pohublá a s ušpiněným kožichem a zacuchanou srstí. Trvalo to tak dlouho, dokud jsem se nedonutila přiznat si to. Aile mě opustil. Nikdy by přeci nedopustil, aby se tohle stalo, vždy chtěl, abych byla šťastná. A takhle to skončilo? Našel si jinou, nebo se mu snad něco stalo? To jsem nevěděla. Věděla jsem jen to, že slunce mého života zkaslo a já jsem teď na světě zoufale sama. Padla jsem na zem doupěte a nechala slzy, ať mi volně stékají po tvářích. Já ve svém životě potřebovala někoho, kdo mi dodá sílu, samotná bych nevydržela dlouho. A až příliš jasně jsem si uvědomovala, že mám jen dvě možnosti. Najít někoho kdo se o mě postará a s kým zapomenu na všechno trápení, nebo zůstat tady a pomalu umírat.  
Mook
Mook
Počet příspěvků : 265
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Mar 06, 2017 8:11 pm
Tábor (Aletosu)
Zmateně zamrkal, do očí ho udeřila sluneční záře, ale slabá, né taková ta letní. Jeho pohublá vlčí postava se zvedla ze země. Oči zaujmuly barevné listí na stromech. ,,Ah Podzim. Nejlepší čas v roce." pomyslel si a protáhl se. Rozhlédl se, v dálce ho zaujala bílo-černá postava vlčice. Klidně došel až k ní a drcl do ní tlapou. ,,Baf!" zašeptal ochraptěle a zazubil se na ní. ,, Dlouho jsme se neviděli co?" nahodil vesele.
Sorrin de Avec
Sorrin de Avec
Počet příspěvků : 138
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Mar 06, 2017 8:47 pm
Tábor
Po tváři se mi rozlil úsměv, zvedl jsem svůj zadek zpašné země, trochu se celý otřepal a pak jsem vrhl omluvný pohled na Destiny a Aika. Roztáhl jsem svá mohutná křídla, která však byla velikosti normální. Křídla byla snad jediná osvalená část mého těla. Jinak jsem byl slaboch a ze všech průšvihů mě musela vytahovat patronka, které jsem však vděčil za život. Mohutná wyverní dračice se v mé mysli pyšně zachvěla a já jsem se nad tím musel usmát. Měl jsem ji moc rád. Vyskočil jsem do vzduchu co nejvýš, pak jsem začal mávat křídly a dostával se výš a výš, rovnou za Aeonii, která už si to očividně mířila k nějakým horám. Brzy jsem ji doletěl. Opravdu má křídla zesílila, nedávno mě při vzletu trošku zabolela, protože jsem se musel pořádně pod vahou mého těla opřít o vzduch, ale teď... Vzlétával jsem jako ptáček a o to víc se mi chtělo, když se mnou vzlétával můj další okřídlený druh. Toto vlastně bylo poprvé, co se mnou nějaký vlk letěl. Vždy jsem létal sám a když už, tak jedině se Zuriel a to jen jednou. Nastavil jsem tváře větru a zářivě jsem se usmál. ,,Jsi vůbec první vlk, se kterým jsem plachtil vzduchem, víš to?" prohodil jsem k Aeonii. S někým, kdo může také létat, a dokonce se mnou, je ve vzduchu hned o trochu více radosti a zábavy.
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Mar 07, 2017 5:00 pm
Tábor -- LH
Skrze to všechno ten stejný větřík mě hladil po těle, opravdu příjemný to pocit, který jsem cítila. Po mé tváři se rozlil neskutečně potěšený výraz, jako bych byla pochválena za to, co jsem nikdy dříve neuskutečnila, ale přitom jsem si to něco zasloužila. Takový pocit mi byl velice známý, jen co zvednu pírka vzhůru a dotknou se vichru, ať už to má být schylováno k nepříjemné bouři nebo typickému větru. Avšak jsem si uvědomila, že mám stále očka zavřená, proto jsem je prudce otevřela. Naneštěstí jsem byla hned pod Sorrinem a země od nás byla celkem daleko, takže vše bylo v pořádku. Povzdechla jsem, zase jsem se zasnila v tomhle tom jednoduchém létání, další faktor toho, že se mi vracela každičká vzpomínka na to, kde jsem dříve žila a kde jsem mohla volně létat v oblacích. Ve vzduchu jsem se pár krát přetočila a zamávala křídly silně, než jsem se obrátila zády k zemi a zahleděla jsem se znovu do tváře Sorrina. ,,Ve vzduchu se nemá mluvit, víš to?'' uchechtla jsem se. ,,Joo a ty seš první kdo se mnou letí tímdle územím, náhoda? Nemyslím si! vykřiknu nadšeněji a zase jsem se přetočila, tentokrát na břicho. Vzlétla jsem trochu výše nad Sorrina. ,,Nedáme závod k těm horám?'' nadhodila jsem s tím hravým úsměvem a zrychlím v letu, přece jen chtěla jsem mít náskok.
Vinteren da Dårlig
Vinteren da Dårlig
Počet příspěvků : 111
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Mar 07, 2017 6:59 pm
SORRIN
→ LH
Potěšeně jsem se usmál svým šíleným způsobem, kdy jsem se usmíval tak trochu jako blbeček nebo blázínek, přičemž jsem vystavoval tváře větru. Pak jsem otevřel oči a zadíval se do těch Aeoniiných. ,,Jo? Tak nemluv, aby ti do tlamy nevlítla mucha," uchechtl jsem se a se zaujetím sledoval její akrobatické kousky. Než jsem se jí stačil zeptat, kde se to naučila, vykřikl jsem na její otázku ohledně závodu k horám rázné ,,Si piš!" a vystřelil jsem s divokým mácháním křídel rovnou k nim. Chtěl jsem ji porazit, a to moc. Také to bude skvělá výzva pro má křídla - jsou dostatečně silná a rychlá? To hned zjistím! Ještě jsem přidal a nadšeně vystoupal po vzdušném proudu, který mě vynesl o několik metrů výš,odkud jsem na Aeonii vyplázl jazyk. Opět jsem se cítil jako puberťák. Po chvíli jsem přiložil křídla k tělo a střemhlav jsem letěl k horám. Zajímalo m, jestli Aeonii vymyslí nějaký zajímavý trik, jak ně předběhnout.
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Mar 07, 2017 8:03 pm
-- LH
Jen co dořekl tyto dvě slova, tak jsem vyhodila svůj soutěživý úsměv, který často mívám v zápalných výzvách, samozřejmě já určitě vyhraji, věřila jsem v to. Zahleděla jsem se Sorrina jak stoupá výše k oblakům, protočila jsem očima a vyplázla na něj stejně tak jazýček. Nijak jsem nad tím nepromýšlela kde jaký plánek k tomu jak ho porazit. Prostě a jednoduše jsem máchala křidélky jako neohrabaný maličký ptáček, ale dostávalo to vlastního účinku a medicín. Co nevidět jsem nad prvním náznakem hor spravila stejné gesto jako Sorrin, jenom s jiným zpracováním. Střemhlav dolů, spjatá křídla k tělu. Přesně na začátek všech těch nebezpečných kamenů letět do jejich ústí, avšak háček v tomto všem je jediná maličkost. V krátkém okamžiku jsem se roztočila a nějakým zvláštním způsobem jsem předběhla Sorrina. Sice jsem o tomto faktu netušila, ale prostě jsem se soustředila, abych skončila správně než s kameny zabodnuté v mé hlavě, a pak by teklo hodně červeného známější jako krev. Nabírala jsem obrovských rychlostí, než jsem se rozhodla toto ukončit, jenom už z toho, že se mi točila hlava. Před kamennou zeminou jsem roztahovala opatrně křídla, než jsem je dokonale rozpínala do svých plných krásek, tak podobnějšímu jako padáku. To stejné zatočení se ve vzduchu přestávalo pomaličku, jelikož jsem dosáhla bodu zlomu a nalezení svého balancování ve vzdušném prostoru. Teda než jsem se dotkla tlapkami země, zdvihla jsem oční víčka a co to jsem viděla? zemětřesení pod mými tlapami! Vyjekla jsem, načež spadla okamžitě a pevně zavřela očka. Zem se točila šíleným tempem a vše se mihotalo jako motýlí křídla. Předními tlapkami jsem si zakryla hlavu ve strachu a čekala, až tohle všechno poleví. Bylo mi celkem jedno jestli jsem vyhrála nebo prohrála, ale dostala jsem se sem, na zem do těchto hor.
Sorrin de Avec
Sorrin de Avec
Počet příspěvků : 138
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Mar 08, 2017 5:20 pm
→ LH
Vítr mi svištěl kolem uší, pročesával moji srst, ale najednou kolem mě něco podivného dost rychle proletělo. Bylo to jako modro-zelená šmouha, která kolem ně proletěla řítíc se k zemi. A kdo to nebyl? Vykuleně jsem zíral na Aeonii, která dolů padala opravdu rychle. A předběhla mě. Tvrdá zem se přibližovala velmi rychle a s ní i kamení. Zachoval jsem klid a soustředěně jsou začal pomalu rozevírat křídla. Kdybych je hned otevřel, nápor větru svištícího kolem mě by mi je snad urval - a já nechtěl nic riskovat. Začal jsem lehce zpomalovat, jak jsem křídla postupně rozevíral. Letky jsem zatím nechal u těla, křídla tedy teď působila jako dva padáky. Miloval jsem risk a tak mi nedalo ještě se v této poloze, kdy jsem letěl sice pomalu, ale stále to mělo celkem rychlost, ještě chvíli řítit dolů. Nadšením jsem vyplázl jazyk, adrenalin mnou proplouval a krev mi šuměla v uších. Metr nad zemí jsem křídla roztáhl úplně, vítr mě strhnul a vynesl o několik metrů výš. Ten metr nad povrchem zemským jsem pocítil něco zvláštního. Rozvibrovalo to celou zem. Lehce jsem dosedl na zem, ale vzápětí jsem se skrčel před duněním, které otřásalo zemí. ,,Co to je?" vykřikl jsem. Ani trošku se mi to nelíbilo. Bylo to jako by zavrčel nějaký obří vlk, nad čímž jsem se musel otřást. Toho si ale v tom dunění nokdo nevšiml.
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Mar 08, 2017 6:44 pm
LH
Zem se třásla po mým tělem, kmitala se a bouřila proti všemu co na níž chodilo. Tlapky přisunuté u hlavičky, schovávajíc svou tvář. ,,Ono se to klepe!'' vyhrkla jsem ze sebe, teda než jsem otevřela očička, jedno po druhém. Jenže změnilo se to, od toho, co jsem znovu viděla svět. Zbystřila jsem, že všechno kolem se netočilo, nýbrž dunění se dostalo do těchto pozic. Tak to počkat. zastavila jsem se nad tím a pomaličku sesouvala své tlapičky na kámen. Vyzdvihla jsem hlavu vzhůru a ohlížela se kolem, Do mých oušek se dostával zvuk, takový zastrašující a hlasitý. Lvi? zastříhala jsem ušima a opatrně jsem se připlazila k Sorrinovi. ,,Pššt.'' ohrnula jsem se po něm se syčením. Opatrně jsem vstávala, avšak jsem si sedla poblíž Sorrina a stále se ohlížela, jako bych hledala nějaký důkaz toho, co jsem si myslela, že to může býti.
Vinteren da Dårlig
Vinteren da Dårlig
Počet příspěvků : 111
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Thu Mar 09, 2017 6:12 pm
SORRIN
LH
Nemohl jsem se zbavit dojmu, že se zem pode mnou propadne a já spadnu hluboko a hluboko pod ní, do pekel a toho temna a neznáma tam dole. Stejně by mě síla nárazu zabila. Nebo bych vzduchem letěl navždy. Nebo bych tě zachránila já, hlupáku, ušklíbla se Zuriel. Zčásti jsem si oddechl. Říká se tomu zemětřesení - logické, že? Pokýval jsem hlavou a podíval jsem se na Aeonii s celkem nechápavým výrazem ve tváři. ,,Co je?" šeptnul jsem - očividně chtěla, abych byl zticha. Tak jsem to taky udělal. K mým uším dolehlo něco hlasitého, co mi je trhalo. Naježipy se mi z toho chlupy na šíji. Bylo to podobné vlčímu vytí, ale to opravdu jen vzdáleně. Co bylo jisté bylo to, že jeho půvidcem je zvíře. Lvi. V tuto chvíli strnula i patronka. Nechápal jsem, co tím myslela, ale hned jsem si byl jistý proč. Zpoza kamene, který hradil výhled na stezku, se vynořila lví hlava. Už chápeš, proč Lví hory?
Attie
Attie
Elitní vlk
Elitní vlk
Počet příspěvků : 45
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Attie
Postavení ve smečce: Elitní

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Mar 11, 2017 10:38 am
Lví louka - Lunina louka
Raven se mě zeptala, proč jsem tedy rozhodla o umístění tábora zrovna takto. Střihla jsem ušima. "Má to strategický význam. Tím místem v horách protéká řeka, zároveň to není moc vysoko, aby výstup tam nebyl těžký, ale zas ne moc nízko a trošku zapadlé v těch horách, aby nás případní útočníci hůře našli." vysvětlila jsem jí. Raven mi vyjádřila soustrast. "Drahá Raven, abych byla upřímná, můj partner mi ani moc nechybí... alfování bez něj bylo obtížnější, ale musela jsem se to naučit, navíc on stále spal... A já jsem ráda nezávislá." Asi to znělo poněkud povrchně, ale mě to může být vcelku jedno, co si o mě ostatní myslí. "Ano, Hory barevných myšlenek jsou spojení mých a Shilohových magií. Jinak ne." odpověděla jsem jí. Vlastně mě to ani nenapadlo... ale kdo ví, třeba to Zeal udělá, pokud mě má rád. Byly jsme skoro v polovině louky, po naší levici byl Les pěti statečných. "Tento les má pro mě také význam." kývla jsem směrem k jihu. "Jmenuje se Les pěti statečných, je to odkaz na mých pět vlčat z prvního vrhu. Čtyři z nich tragicky zahynuli při potopě, pouze jeden z nich žije... s ním jsem se neviděla už dlouho." pohlédla jsem do dáli. Ne, že by se mi chtělo brečet, ale každá matka špatně snáší ztrátu svých potomků. Zabočili jsme lehce na sever, před námi se rozkládala Lunina louka a na západě se tyčily hory.
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Mar 11, 2017 11:43 am
LH
Koukala jsem tímto směrem, tisknoucí tlapky k zemi ani jsem nedala najevo, že tu životně jsem ba vůbec, svůj jazyk jsem držela za zuby tak pevně, jak jen to šlo. Jakýkoliv takový zvuk vyjeknout zpoza ničeho a oba by jsme zde leželi v kytičkách. Znovu ten samý řev, ale byl blízko, blíže než bych já sama očekávala, což mě vyvedlo ze všech těch mír. Pohlédla jsem na Sorrina. ,,Tos mi nemohl říct, že tu jsou lvi?'' sykla jsem k němu s pomenší hrůzou v očích. Samozřejmě se lvi jsem se již setkala na živo, ale bránit se proti nim? Ani omylem, raději vyberu snadnější cestu jak odejít. Lehce jsem do Sorrina tlapkou dloubla. ,,Odlétáme'' špitla jsem k němu, načež jsem velice nenápadně se vyklouzla krokem dozadu. Vzhlížela jsem ještě chvíli na lví hlavu, která se jen rozhlížela a pozorovala velice pozorně. Vyčkávala jsem ještě trpělivě na to, až si všimne Sorrin situace, ve které jsme dosti zavařeni.
Sponsored content

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru