Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

+64
Mandarino (†)
Lucas
SinHa
Naoki
Maysie
Hexy de Mal
Diego [Alfa]
Terreon
Kira Mai
Electra Aqua
Aetas Volito
Alsafi Nashira
Akio
Nareime Dead Demon
Man'yak
Nira
Nuhrash
Aragorn Elessar Telcontar
Angelo Amadeo FKA
Catorce
Bodka
Jєssiє
Drak Osudu
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Zeal Argentea Phantasia
Attie
Varox
Destiny Aqua
Zabini Tsuri FK
Aeonii de Orietr
Lavaris
RavenGája
Orfeon Virentem
Sorrin de Avec
Vinteren da Dårlig
Dysnomia Krigare
Haske
Aiko Nirakebe
Mook
Zanyzyn
Miriamel Saluber
Madow De Ainet
Reykai Kanya Shader
Spirit
Alyss
Caendore
Nox
Louie
Salome Astral Virentem
Denn de Mal
Arco Iris Criest
Kaisa Airgideon
Tristan
RitaGája
Sasori no Suke
Keiran Criest
Crystal
Sethori Astral Virentem
Desert Rose
Ryuusaki
Toruo de Ainet
Půlnoc
Admin
68 posters
Goto down
Vinteren da Dårlig
Vinteren da Dårlig
Počet příspěvků : 111
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Mar 11, 2017 4:31 pm
SORRIN
LH
Srdce mi bušilo jako splašené, cítil jsem ho až v krku. Pomalu jsem se otočil k Aeonii, pohledem jsem však byl stále přikován ke lvu, který nejspíše zhodnocoval, zda mu za nějakou tu námahu stojíme. ,,Netušil jsem, že to jsou Lví hory. A pokud ano, tak bych si ani nedovedl představit, že tu nějací jsou," šeptnul jsem. Pohnete se a jeden z vás je namaděru, oznámila Zuriel. Ztuhl jsem a vyděšeně jsem pohledem zatěkal mezi Aeonii a lvem, který začal nepokojně švihat ocasem. Krev mi tuhla v žilách. J-já ještě n-nechci umřít. A ani Aeonii nechci obětovat, zažblekotal jsem, ale Zurielse jen mohutně zasmála. Ty malý hlupáku! A od čeho máš patronku, hmm? Kdybych mohl, zrudnul bych hanbou. V tom případě... se zhmotni a zachraň nás sakra!!! zaječel jsem přímo hystericky. Oblaka se zbarvila do oranžova a z nich v záplavě plamenů a lávy vyletěla mohutná wyverní dračice se světle-šedými šupinami. Křídly čeřila vzduch. Lev se zadíval k nebi a stáhl uši k hlavě. Mohutně zařval a brzy se za ním objevila pětice lvic. Jáuž na nic nečekal postrčl Aeonii kupředu, sám už jsem roztahoval křídla. 
Zuriel mezitím dosedla na zem a chrlila haldy a haldy ohně a lávy na lvy, kteří už byli na útěku. Sama dračice pak ulpěla svýma oranžovýma očima na mně a oblízla si tlamu. 
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Mar 12, 2017 12:04 pm
LH
Probodla jsem ho pohledem s tou velice překvapenou tváří. No jo no, já husa hloupá zapomněla, že říkal jak tímto světem jen mávl křídlem a obletěl jej. Jaký to ideální nápad zrovna letět sem, do hor někde vysoko kde k tomu jsou horští lvi. Co nevidět jsem čelila k nějakému obrovskému stvořeníčku. Užasle jsem se na níž dívala, strach ze mě okamžitě odpadl. Vzhlížejíc k tomuto šlechetnému tvoru, nevěděla jsem jemuž poděkovat za tu velkorysost a zachránilo nás od hladových lvů. Pak do mě popostrčil Sorrin, pohlédla jsem na něj. Uvědomila jsem si, že je již čas na útěk odtud, samozřejmě tentokrát ve správnou dobu. Pokývla jsem k němu a již roztáhla křídla. Se silným švihnutím do vzduchu a odrazem od země jsem již letěla nad zemí. Zahleděla jsem se ještě jednou k ještěru, jež chrlil oheň a lávu kolem lvů na útěku. Potom jsem zase přemístila pohled na Sorrina a pokynula hlavou, že by jsme mohli letět někam jinam, na bezpečnější místečko.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Mar 13, 2017 12:44 pm
Tábor
Začula povedomý hlas ktorý však už nepočula nejakú tú pekne dlhú dobu. Mierne ňou myklo, no napriek tomu sa otočila za hlasom. V inom prípade by sa zrejme veselo rozosmiala, no keďže tentokrát už aj tak nemala dobrú náladu, toto ju mierne dohnalo na najvyšší bod nevrlosti. Elegantne sa odrazila zadnými labami a v skoku zvalila Aletosa na zem. ,,Ako... Si... To... dovoľuješ!" Zavrčala a prebodla ho ostrým pohľadom. ,,Mala som strach odvtedy ako sme sa rozdelili na hraniciach som ťa nevidela celé dni, možno dokonca týždne! A ty si sem len tak prídeš a jediné čo povieš je Baf a dlho sme sa nevideli?" Pokračovala tichým no zároveň pomerne nahnevaným tónom, pričom nad sebou takmer úplne stratila kontrolu.
Arco Iris Criest
Arco Iris Criest
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Mar 13, 2017 1:54 pm
/Velké Travnaté Planiny/
Usmál jsem se na bratra a dále se nechal podepírat. *Protože jedině bráška je ten, komu na sto procent opravdu věřím... protože jedině brášku mám od mala a žije se mnou doteď.* pomyslel jsem si. Ten pouhý momentík, kdy jsem si nepřipadal jako naivní beznadějné vlče byl dávno pryč. Stejně jako ty vlčecí časy. Pozastavil jsem se a zavětřil, zda něco neucítím. Opět jsem se dal do pohybu. Mé smysly byly hladem a žízní tak popletené, že už jsem se cítil jako hladový pouliční pes před bistrem. Vnímal jsem ale to, že se spolu s bratrem přibližujeme k vodě.
Keiran Criest
Keiran Criest
Počet příspěvků : 131
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Keiran Criest
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Mar 13, 2017 2:06 pm
VTP - okraj Aralského lesa

Krůček po krůčku jsme šli dál, tlapka tlapku míjela, až k lesu Aralskému, kde se drobrý potůček ztrácel do plání. Spokojeně jsem se usmál a olízl si tlamu. I já měl už žízeň. "Jsme tady. Tady je voda." Můj ocas se jemně zakmital ze strany na stranu a dovedl jsem brášku až na břeh potůčku, kde se konečně mohl napít a svlažit tak své hrdlo. Sklonil jsem hlavu a pohlédl na něj zvídavě. "Pij, bratře. voda je čerstvá." A jak jsem ho vybídl, sám jsem se napil dlouze. "Arco? Kdo je ta vlčice?" Ptal jsem se na tu bílou s fialkovými znaky.
Sorrin de Avec
Sorrin de Avec
Počet příspěvků : 138
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Mar 13, 2017 2:26 pm
LH
Zuriel mi opět zachránila život. Ale tentokrát nejen ten můj, ale i život Aeonii. Kdybych tě neměl... vydechl jsem v mysli k Zuriel, která ke mně otočila svou majestátní hlavu, která vypadala jako by na ní byly kry na lávě. ...tak bys teď byl hezky ve lvím žaludku a roztrhaný namaděru. Vystihla to úplně přesně. Nezbývalo mi než jen přitakat. Teď jsem ale letěl ve vzduchu a nechal se nést větrem. Podle mě, co jsem tak viděl, Zuriel lvy jen odehnala. Možná jich pár spálila, kdo ví. Zanedlouho však letěla po mém boku. ,,Jseš děsně naivní," zasmála se, teď už nahlas, ,,páč si ani nehlídáš záda. Mohls skončit roztrhán na kousíčky. Nebo to mohla být i tvoje kamarádka." Pohled jí sklouzl k Aeonii. A já jsem se styděl. ,,Jo, to asi jsem..." přiznal jsem. Ale příště už budu určitě dávat větší pozor. Zuriel nás očividně ale opustit nehodlala. Nejspíše ji Aeonii zaujala. Obří dračice na nás oba mrkla.
Arco Iris Criest
Arco Iris Criest
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Mar 13, 2017 3:04 pm
/Okraj Aralského Lesa/
Když jsme žřejmě došli k vodě (slyšel jsem šumění potoka) a já zaslechl ujišťovací bratrův hlas, stres trochu z mých svalů opadl. Byla to úleva, obzvlášť když byla poblíž voda. Šel jsem s bratrem až k ní a předklonil se, opatrně natáhl krk nad proud. Poté jsem s hlavou klesal a jakmile jsem ucítil na dolní čelisti studený ostřik, spustil jsem ji volně dolů a bez klasicky vlčího hltání jsem vodu nechal, ať mi teče do otevřené tlamky. To jsem však dlouho nevydržel, musel jsem si dát pár doušků po vlčím.
Když jsem se dostatečně napil a zaslechl bratrovu otázku, hlavu jsem zvedl a letmo se na něj podíval. Usmál jsem se a nechal chvostík pohupovat se ze strany na stranu. ,,Myslíš tu, co přišla se mnou? To je Salome. Potkal jsem ji na horách," povídám.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Mar 13, 2017 4:19 pm

/Velké Travnaté planiny → Tábor/
,,Říkej mi jménem. Budu se muset rozloučit, rád jsem tě poznal," pravil jsem, poté jsem se rozběhl směrem do tábora. Jediné, co mě v tu chvilku napadalo byl pořádný spánek někde v teploučkém doupěti, ale jelikož jsem zde zatím žádné neměl, doufal jsem, že mi poslouží na jednu noc nějaký volný, univerzální úkryt v táboře. Jakmile jsem tam doběhl, rozložil jsem se hned v první skrýši. Paráda... pohodlně jsem se uvelebil a už už usínal.
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Mar 13, 2017 4:45 pm
VTP - Doupě
Já tebe taky. řeknu a rozloučím se. Je den a já jsem začala být celkem unavená. No taky jsem v noci vzhůru. Otočím se a jdu zase zpátky k Aralskému lesu. Jdu rovně, doufám, že jdu správně, ještě si tu nejsem jistá, ani do Aralského lesa, ze kterého jsem přišla. Přijdu k průsmyku. Nervózně začenichám, ale nic, až na pár malých neškodných živočichů, necítím. Potom se vydám do lesa směrem k doupěti. Sakra, kde je. Vztekám se v duchu, když už po několikáté jdu kolem místa, kde je a nemůžu ho najít. Podle mě je támhle ještě o kousek dál. Ozve se mi v hlavě. To jsi to nemohla říct dřív? řeknu, ale ne zlostně, dokonce i s malým úsměvem. Dojdu tam a moje doupě tam samozřejmě je. Není daleko od průsmyku, dá se to lehce poznat. Řekne Ann, ale já si lehnu v doupěti a usnu.
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Mar 13, 2017 10:38 pm
LH --BŘ
Povzdechla jsem s úlevou, že už jsem odtamtud poměrně dále než předešle, takový ten chladný pocit studeného potu na čele, stékajíc po srsti. Oklepala jsem se ve vzduchu, a pak jsem se zahleděla na tu dvojku. Takže Sorrin a létající ještěrka, jo? Jaká to podivuhodná kombinace, která mi zachránila živůtek. Vlastně, co bych už očekávala v tomto světě? Zahleděla jsem se do krajiny pod námi. Tak široké, že nedohlédnu až za ten horizont tam někde daleko. Lehce jsem strčila do Sorrina tlapkou. ,,Zaletíme k vodě, támdle?'' gestikulovala jsem hlavou s úsměvem na tváři a přičemž jsem se podívala tak též po ještěrce, jestli by tam tak též chtěla zaletět.
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Mar 14, 2017 3:30 pm
SORRIN
→ BŘ
S radostí jsem uvítal to, že se pod námi objevila řeka. Voda mě přímo sváděla, abych do ní skočil. Zuriel se na vodu zadívala krapet nedůvěřivě a nahlas promluvila svým hlubokým, přesto něžným hlasem: ,,Abych pravdu řekla, vodu moc nemusím, uhasilo by mi to ohnivé plíce." Já na ni jen vykulil oči a pomalu se snášel k vodě: ,,Ohnivé... plíce?" Přikývla a snesla se s námi. ,,Odkud bych asi brala oheň a mou lávu, ty hlupáčku? Vypustím zvláštní plyn, který při kontaktu se vzduchem začne hořet. Dračí plyn," vysvětlila. ,,Proto si dovolím vás opustit." Vzplála ohněm, který pochvíli zmizel a má patronka s ním. Vždycky se uměla tak nepozorovaně objevit a její zmizení bylo také úctyhodné. Pak jsem se jen bláznivě usmál a bez rozmyslu skočil do průzračné vody, až se rozstříkla na všechny strany.
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Mar 14, 2017 9:07 pm
-- BŘ
A tak shodlo k tomu, abychom trochu osvěžili myšlenku ve studených vodách, kde vše může být dokonale zahozeno daleko po proudu. Přemístila jsem pohled ku ještěrce a podivila jsem se, takže drak? Nejsou to ta stvoření z pohádek? Zamyslela jsem se chvilkově, ale prostě se už na to nesoustředila. Jak už se rozhodla pro zmizení, tak jsem jen na ni letmo pokývla na rozloučenou hlavou s úsměvem na tváři. Nakonec zmizela dočista, nic po níž se nezanechalo, jako by byla sama duch, zvláštní což? Dostavila jsem se lehkým mávnutím křídlem na zem a protáhla jsem se. Takovéhle dobrodružství rozbušilo mé velké srdíčko a já se cítila opětovně zase živá jako rybka ve vodě. A když už o tom tak mluvíme, tak na mě dopadlo pár kapiček z říčky. Oklepala jsem se a uchechtla jsem se. ,,Předbíhat se nemá!'' vykřikla jsem nadšeně a skočila jsem následně za Sorrinem do ledových vod. Okamžitě jsem byla promočená do morku kosti, ale víte vy co? Mně to nevadilo! Vynořila jsem se nad hladinou se svou hlavičkou a vyhlížela Sorrina kolem sebe. Nepotřebovala jsem býti překvapena nějakým záložním útokem zezadu.
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Mar 15, 2017 3:07 pm
SORRIN
Ve vodě bylo úžasně. Takhle krásně se zchladit... Sic už byl podzim, stále bylo krásně teplo a počasí jakoby bylo pro koupání přímo stvořeno. Vynořil jsem se z vody a nadšeně se otřepal. Roztáhl jsem promočená křídla a několikrát jimi mávl, čímž jsem si je protáhl. Zjistil jsem, že když si pod ně s trochou štěstí ukryji nějaké bubliny vzduchu, budou mě nadnášet. Blaženě jsem se usmál a Aeonii se zeptal: ,,Tak co, jaká je voda?" Být v krásném dni ve vodě, bez žádných starostí a vlčicí, která mi více a více přirůstala k srdci. Netušil jsem, zda je to láska nebo rozrůstající se přátelství. 
RavenGája
RavenGája
Počet příspěvků : 584
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Mar 15, 2017 9:01 pm
Lví louka - Lunina louka
Kývla rázně a chápavě hlavou, ale i tak ji jazyk svrběl další otázkou. "Ale nemohou Vás pumy ohrožovat?" zeptala se. Předpokládala, že se jim "Horští lvi" neříká pro nic za nic a v horách se tedy vyznají. Nebylo by pro ně problém tedy Tábor vystopovat. "Na velkou skupinu vlků si nedovolí." upozornila ji Iris. To asi ne, ale co takové vlče? zeptala se spíš sama sebe. Poměrně ji překvapila její následující slova, ale když se nad nimi sama šedivá vlčka více zamyslela, tak ji dávala logiku. "Vlk se může spolehnout jedině jenom sám na sebe." zkonstatovala. Natočila hlavu na stranu. "Takže vaše magie souvisí s myšlenkami?" optala se. Přeci jen dříve zmiňovala, že měl její partner za magii právě barvy. Takže ji její úsudek dával logiku. Při zmínění jižního lesa natočila hlavu k oné světové straně a očima zkoumala pohybující se koruny stromů ve větru. Opět ji žaludek stáhl podivný pocit úzkosti, když ji Attie objasnila, proč nese právě tak vznešeně znějící název. Jak šlo vidět, tak si tahle vlčice za svůj život vytrpěla spoustu ztrát. "Je hezké, že tu na zesnulé, takhle vzpomínáte." Skutečně se jí líbilo, že mělo každé místo svůj hlubší význam, který souvisel s reálným životem. "Alespoň se na ně nikdy nezapomene." doplnila a poněkud ostýchavě se osmělila čumákem povzbudivě dotknout Attiiného ramena. Zadívala se k severu a po boku hnědé vlčice pokračovala v cestě.
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Mar 15, 2017 10:35 pm

Plavila jsem se ve vodě, sice trpce, jelikož jsem stále byla nešikovným to plavcem, takže jsem různě se tam různě otáčela, bouchala tlapkami o vodu. Řekněme, že jsem spíše si připadala více jako nezkušené vlče, než nějaká inteligentní vlčice, teda hlavně v tomto momentu. Samozřejmě jsem se úspěšně nepotápěla ke dnu, ale docela dosti tomu tak připadalo. Jenže cítila jsem se celkem v pořádku. Takže ne nutno volat o pomoc. Najednou zaslechla jsem hlas hned za sebou, otočila jsem se nějakým způsobem ve vodě tímto směrem. ,,Opravdu příjemná, avšak se v ní cítím trochu hloupě.'' odpověděla jsem a zazubila se tupě, přičemž jen pohled na jeho tvář a už jsem měnila zase barvu. Cítila jsem se ještě více hloupěji, jako chameleon! Zakroutila jsem hlavou a přeměřila pohled někam jinam. ,,Jak to děláš, že plaveš tak dobře v té vodě? Seš snad rybička?'' uchechtla jsem se vesele a jedním pohledem se ještě na něj pohlížela s jiskrou v očích, než jsem zase pohlédla mimo. Bylo mi nějaké horko a to k tomu jsem v studenějších vodách, co se mnou zase to má býti?
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Thu Mar 16, 2017 3:56 pm
Přihlouple jsem se usmál. ,,Netuším. Snažím se máchat tlapkama, abych se nadnášel nad hladinou. Trochu si i pomáhám křídly," poradil jsem jí. Ani já jsem ale plavat neuměl jako profesionál, občas jsem měl pocit, že se snad utopím, ale nějak jsem to udržel. ,,Nechápu, jak to může bavit třeba vydry nebo ryby," zabručel jsem si pro sebe a zachytil jsem se zuby kusu dřeva vyčnívajícího z vody. U něj nebyla taková hloubka, takže jsem tam mohl i pohodlně ležet. ,,Pojď za mnou, tady se můžeš osvěžit, ald neutopíš se," pobídl jsem Aeonii. Možná bychom už z vody mohli vylézt, ale mně se tu líbí. Začal jsem chápat, že Aeonii už začínám chápat jako něco více než kamarádku. Jenže co když budu zase zklamaný z toho, že ona city neopětuje? Zatřepal jsem hlavou. Nechci se tím zatěžovat. Chci si tu s ní prostě jen užít, seznámit a ne z toho zase dělat vyznávání lásky. Počkat, neřekl jsem Louie o tom, že ji miluji taky u řeky? Lehce mě zamrazilo. Taková náhoda to snad nebude, ne? Navíc... Byla to hloupá láska z dětství. A tímto jsem za tím udělal definitivní čáru a usmál se na Aeonii.
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Thu Mar 16, 2017 7:33 pm

Roztáhnout křídla? Nezdálo se to o nic lepším nápadem, a tak jsem raději tuto možnost nezkoušela, i když jsem mohla věřit Sorrinu sebevíc, tak jsem se nepovážila k riskantním činům. Nejistý obličej se zobrazil na mé tváři. Avšak nepřetrval nijak dlouho a znovu jsem se usmívala svým vlastním milosrdným způsobem. ,,Oni v té vodě žijí, Sorrine.'' poznamenala jsem ho zbytečně a uchechtla jsem se nad tou jeho poznámkou. Najednou se něčeho zachytil, nazdvihla jsem oční víčka. Myslel to vážně? Na takovým dřívku se udržet? ,,Nepřevrhne nás to?'' zachichotala jsem se, ale natož plavala jsem za ním nemotorně. Jako bych se měla vůbec něčemu divit, že ano? Když jsem byla ještě blíže, tak jsem ztěžklé přední tlapky vytáhla z vod a položila si je na dřevo. Zdálo se, že hloubka vody zde byla mnohem menší, což mi uvolnilo nervozitu, která běžela již někam do daleka svobodná. Podívala jsem se na Sorrina trošičku zasněně, načež tlukot srdíčka stoupl do rychlejšího tempa. Uvolnila jsem každičký sval, než bum! Sjela jsem rovnou pod vodu velice nešikovně, samozřejmě jsem se hned vyplavila a už poplašeně jsem měla namířeno k pevnině. Jak jen jsem se tam dotkla tlapek, tak jsem ztěžkle oddechovala, oči vytřeštěné. Tohle jsem opravdu neočekávala. A navíc jsem si pokazila výhled!
Attie
Attie
Elitní vlk
Elitní vlk
Počet příspěvků : 45
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Attie
Postavení ve smečce: Elitní

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Mar 18, 2017 8:39 am
Lví louka - Lunina louka
Raven vypadala, že si musí moje uvažování trochu promyslet. "Pumy nejsou v horách zastoupeny v takovém počtu, je to malá skupinka o čtyřech až šesti jedincích. A tam, kde je tábor, nikdy nezavítali, ani do okolí. A myslím, že z vlků mají obavy, proto nezaútočí." dodala jsem k její otázce. Poté se mě zeptala, jestli má magie je myšlenková. Ano. Dokážu číst vlkům myšlenky, trochu upravovat vzpomínky, myšlenky posílat a vlézt vlkům do hlavy a poté je ovládat. Což ovšem uspí mé tělo. poslala jsem jí myšlenkou jako názorný příklad mé magie. Poté Raven pochválila můj záměr zachovat myšlenku na zesnulé. "Děkuji." pousmála jsem se. "No, nevím, jestli každému z toho názvu dojde, o koho jde, ale mě to takto vyhovuje." kývla jsem hlavou na stranu a stočila to ostře na sever. Před námi se rozkládala Lunina louka, jedna menší travnatá pláň přímo vedle hor.
Sorrin de Avec
Sorrin de Avec
Počet příspěvků : 138
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Mar 18, 2017 2:05 pm
Zachechtal jsem se, pustil se dřeva a raději jsem se postavil na dno, které v těchto místech nebylo tak daleko od mých tlapek jako uprostřed řeky. Doplaval jsem k ní a trošku provinile se optal: ,,V pohodě?" Sám jsem se pak vydrápal na břeh, kde jsem ze sebe otřepal vodu - nejlépe tak, aby to opět všecno postříkalo v okruhu tří metrů - a roztáhl křídla. Samosebou byla promočená, netušil jsem, jak je usušit, tak jsem jimi zkoušel mávat. Moc to nepomohlo, tak jsem jako nejlepší možnost zvolil to, že jsem si lehnul do trávy a křídla jsem roztáhl. Budou mi prostě muset uschnout na slunci. Zase tak moc špatná možnost to nebyla, krásně jsem se na slunci vyhříval, takže i srst mi snad brzy uschne.
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Mar 18, 2017 2:24 pm

Jen co tak krátkodobě v momentu událo, tak připlaval Sorrin, pohlédla jsem na něj a uchechtla se. ,,J-jo, dobrý!'' zakývala jsem hlavou koktavě. Pootočila jsem hlavu jiným směrem, abych na něj tak vystrašeně nezírala. Přece jsem se nepotřebovala ještě před ním více ztrapnit. Vyvrhla se z vod na pevninu a rychle jsem se oklepala, přičemž jsem roztahovala křídla a sklápěla, abych konečně tu všechnu tíhu dostala ze sebe, teda až na to, že to dokonale nevycházelo. Zavzdychla jsem a hodila se vedle sebe tělem hned vedle Sorrina, překulená na zádech jsem pozorovala nebe. ,,Jak dlouho už tu vlastně žiješ?'' optala jsem se ho se zvědavostí, zírala jsem jak na obloze plují obláčky, hodně z nich mi připomínaly jídlo.
Sponsored content

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru