Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

+64
Mandarino (†)
Lucas
SinHa
Naoki
Maysie
Hexy de Mal
Diego [Alfa]
Terreon
Kira Mai
Electra Aqua
Aetas Volito
Alsafi Nashira
Akio
Nareime Dead Demon
Man'yak
Nira
Nuhrash
Aragorn Elessar Telcontar
Angelo Amadeo FKA
Catorce
Bodka
Jєssiє
Drak Osudu
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Zeal Argentea Phantasia
Attie
Varox
Destiny Aqua
Zabini Tsuri FK
Aeonii de Orietr
Lavaris
RavenGája
Orfeon Virentem
Sorrin de Avec
Vinteren da Dårlig
Dysnomia Krigare
Haske
Aiko Nirakebe
Mook
Zanyzyn
Miriamel Saluber
Madow De Ainet
Reykai Kanya Shader
Spirit
Alyss
Caendore
Nox
Louie
Salome Astral Virentem
Denn de Mal
Arco Iris Criest
Kaisa Airgideon
Tristan
RitaGája
Sasori no Suke
Keiran Criest
Crystal
Sethori Astral Virentem
Desert Rose
Ryuusaki
Toruo de Ainet
Půlnoc
Admin
68 posters
Goto down
Ryuusaki
Ryuusaki
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 9 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Jan 11, 2017 3:14 pm
NDV -->Doupě

S jeho slovy moje nadšením upadalo. Byla jsem mokrá, ale né natolik, abychom musely nechat téhle skvělé zábavy. Ss zaraženým výrazem jsem ho pozorovala. ,,Mě není-" přerušilo mě prudké kýchnutí ,,zima." dořekla jsem a popotáhla. Možná měl pravdu. Přece jenom, není zrovna nejtepleji. ,,Tak dobře." prohodila jsem sklesle a s hlavou skloněnou k zemi jsem se vydala do doupěte. Poslouchala jsem sníh úpící pod mými modrými tlapkami a v duchu se s ním loučila. Ladně jsem překročila masu sněhu u prahu doupěte. Lehla jsem si hlavou ke  vchodu, čekajíc na svoji společnost. Unaveně jsem si odfrkla a přivřela oči.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 9 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Jan 11, 2017 7:21 pm
TORUO
NDV -> Doupě
Byla smutná, ale i tak jsem byl rád, že souhlasila. Povzbudivě jsem jí drcnul do pleci a snažil jsem se jí navodit alespoň lepší náladu. "Nebuď tak smutná, máme tolik času, že si to ani nedokážeš představit a malý odpočinek přeci neuškodí," doplnil jsem s úsměvem má předešlá slova. Zároveň jsem měl ale starost, protože kýchla. Následoval jsem jí až do doupětě. Sníh u doupěte se mi povedl překonat. Ucítil jsem poslední sněhovou vločku, která mi spadla na čumák, než jsem si lehl k Saki a oblzíl jsem jí čumáček. "Chce se ti spát?" zeptal jsem se.
Ryuusaki
Ryuusaki
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 9 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Jan 13, 2017 2:43 pm
Doupě

Doupětem se rozneslo klapání drápků o kámen. Nenuceně jsem otevřela oči a pozorovala svého partnera, jak si to ke mě míří. ,,Možná máš pravdu." přiznala jsem tiše a překulila se na záda. Zahleděla jsem se do šedého stropu, který nás pozoroval skoro každou noc. Až mi ta myšlenka přišla trochu divná. Překulila jsem se zpět na břicho a svoje šedé oči upřela na mého hrdinu. Pousmála jsem se a olíznutí mu oplatilo. Jeho chování mi vylepšilo náladu, už jsme nebyla tak nevrlá z přerušení zimních hrátek. ,,Ani ne." prohodila jsem a švihla ocasem. ,,A tobě ??"
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 9 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Jan 13, 2017 6:24 pm
TORUO
Doupě
Otázku mi oplatila a já jí podal podobnou odpověď. "Nápodobně," přikývl jsem a na chvíli jsem upřel svůj pohled dopředu - z většiny jsem viděl sníh před doupětem, ale také krajinu, ve které jsme ještě před chvílí blbnui. To mě donutilo se upřímně usmát a lehce zamávat ocasem, který jsem měl položený na zemi. Ohlédl jsem se do rohu doupěte, kde stále ještě ležela má maska. Neměl jsem jí na sobě už dlouho, pomyslel jsem si - nijak mě to netrápilo. Potom jsem opět položil hlavu na tlapky a jen jsem odpočíval. "Myslíš, že někdy vypukne něco jako... válka, jestli mi rozumíš? Prostě souboj, ve kterém si půjdou všichni po krku, smečka proti smečce..." povzdechl jsem si. Nebyl jsem si úplně jistý, jak mě to napadlo.
Madow De Ainet
Madow De Ainet
Počet příspěvků : 27
Datum registrace : 13. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aiko Aubree Silver
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 9 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Jan 13, 2017 6:44 pm
//nevím kde jsem skončila takže...snad nevadí když začnu v doupěti :/

Doupě
Probouzel jsem se,  začínal jsem nabírat vědomí a po chvíli byl schopen otevřít oči. Viděl jsem trochu rozmazaně - není divu. Spal jsem hodně dlouho, moje oči si musely zvyknout. Zanedlouho se mi obraz zaostřil a stále v leže jsem pozoroval svoje rodiče. Byli spolu tak šťastní... I někdo jako já musel roztát při tom pohledu. Neviděl jsem přes ně moc ven, přesto jsem ale kolem nich viděl kvetoucí okolí. Musel znovu myslet nad tím, co posledně. Udělám to? Neudělám to?...neublížilo by jim to...? Sváděl jsem jakýsi vnitřní boj sám se sebou, trápilo mě to.
Attie
Attie
Elitní vlk
Elitní vlk
Počet příspěvků : 45
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Attie
Postavení ve smečce: Elitní

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 9 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jan 14, 2017 4:23 pm
Tábor - Lví hory
Neznámý vlk (Kaisa) neodpovídal. Nevěděla jsem, jestli mě ignoroval, nebo neslyšel, tak jsem zopakovala otázku, ale moc to nepomohlo. "Je mi líto, ale když neodpovídáte, nemohu vám pomoci." potřásla jsem hlavou a otočila se zpátky na Raven. "Vypadá to, že už mi nikdo nic nechce... tak můžeme jít." pokývla jsem na ni a otočila se na severo-západ z tábora, do Lvích hor.
Caendore
Caendore
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 331
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 9 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jan 14, 2017 6:11 pm
VTP
Neustále se usmívala, jinak to snad ani nešlo, i přesto že byli ve stejné smečce a ona neměla nic na práci, skoro se nevídali. Z velké části to pokládala jako svou chybu, jelikož to ona neustále spala v táboře a polehávala. Chtěla to změnit, ale to nešlo ze dne na den. Musel se tomu dát čas. Zamyslela se při jeho otázce a Arca naprosto vytěsnila z mysli, byl to hodný vlk a měla ho ráda, avšak teď si nechtěla tuhle chvíli ničím rušit. Její nejoblíbenější pochoutka byly ryby, ale s těma to teď bylo poměrně obtížné. ,,Asi bych to nechala na náhodě, co říkáš?" Ušklíbla se a rozhlédla kolem. Chvíli potom odešel i Keiran, zřejmě hledat Arca. Chvíli ještě pozorovala jeho mizející tělo a poté se s vrtěním ocasu otočila k Sasorimu. ,,Navíc, chtěli jsme se pohlédnout po tom doupěti."
Zeal Argentea Phantasia
Zeal Argentea Phantasia
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 9 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jan 15, 2017 6:42 pm
SAKI
Doupě
Tiše jsem pozorovala svého partnera. Ohléedla jsem se stejným směrem, jako namířil svůj pohled a všimla si namodralé masky, vykukující z rohu doupěte. Zdálo se mi, jako by v každém jejím kousíčku byla ukryta jedna vzpomínka na staré časy. Bezstrarostné časyplné běhaní, lovení a blbnutí. Byli to krásné vzpomínky, ale svůj nynější život bych za nic nevyměnila. Torua bych za nich nevimněnila. Vlčátka bych za níc nevymněnila. S úsmevěm na tváři jsem se otočila opět ke svému partnerovi a zakoukala se do jeho klidného obličeje. Stejně je hezčí nez masky. Zauvažovala jsem krátce. Jego otázka mě trochu zaskočila. ,,Nevím, ale myslím, že smečky jsou si vědomi toho nebezpečí a uzavírají nějaká přiměří." proneslůa jsem s nadějí v hlase. Náhle jsem zachytila nějaký pohyb v doupěti. Netrvalo dlouho a našla jsem našeho dospělého syna, jak se snaži probudit z vydatného spánku. ,,Dobré ráno." pousmála jsem se a vesele švihla ocasem.
Madow De Ainet
Madow De Ainet
Počet příspěvků : 27
Datum registrace : 13. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aiko Aubree Silver
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 9 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jan 15, 2017 7:27 pm
Doupě
"Dobré." Odpověděl jsem krátce. Ano, udělám to. Udělám to teď. Pomyslel jsem si. Krátce na to jsem se zvedl ze svého místečka, došel až k mým rodičům a vydechl. Ty kroky mi připadaly tak moc dlouhé a já sám se cítil mizerně. "Chtěl...chtěl bych vám něco říct." Začal jsem pomalu. "Jsem už dospělý a nemyslím si, že je vhodné abych tady bydlel do nekonečna. Nejsem si jistý už ani pobytem na území téhle smečky, to je to hlavní." Odmlčel jsem se a pak pokračoval. "Vím, že by vás to mohlo ranit i když jsme až tak moc čas spolu netrávili, stejně jsme rodina a já jsem cítil nutnost vám to říct. Zvlášť po tom, co Orio odešel a lze zbytku vrhu nejsme v dlouhém kómatu jen já a Sif. Co nejdříve opustím území smečky Stříbrného fénixe. Možná na čas, možná na pořád." Podíval jsem se jim do očí, matce a potom i otci. Měl jsem je rád.
Toruo de Ainet
Toruo de Ainet
Počet příspěvků : 52
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 9 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jan 15, 2017 9:03 pm
Doupě
Krátce jsem střihl ušima a zapřemýšlel jsem se nad tím, co řekla. Dávalo to smysl, jak jinak by mohl tento svět fungovat? Dříve, než jsem stihl reagovat, se ozval jakýsi zvuk - očividně si jej všimla i Saki. Otočil jsem se a ležel tam náš syn, Madow. Spokojeně jsem se pousmál. "Dobré," zopakoval jsem polovičně po mé partnerce. Sledoval jsem téměř každý jeho krok, což mohlo být až divné, když se k nám přemístil. Když začal mluvit, nastražil jsem uši, aby mi neuniklo jediné slovo. Nejdříve jsem nevěděl, jak reagovat, ale zůstával jsem klidný - koneckonců nebylo proč nebýt a navíc jsem se na tohle už tak nějak připravil. "Myslím, že mluvím za oba, když řeknu, že tvé rozhodnutí chápeme. Jdi tam, kde se ti bude líbit, kde se budeš cítit šťastně a dobře. Pokud se ti tu nelíbí, nemá ani důvod tě tu držet. Každopádně na nás nezapomeň a pamatuj na to, že kdyby se stalo cokoliv, jsme tu pro tebe." Ano, byl už dospělý, ale jaký bych to byl rodič, kdyby mě nemrzelo to, že svého syna již možná neuvidím? Bránit jsem mu ale nechtěl.
Ryuusaki
Ryuusaki
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 9 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Jan 17, 2017 5:48 pm
Doupě

Pozorně jsem sledovala tiché kroky svého syna. Z tóne jeho hlasu jsem poznala o co se jedná. Vždycky jsem se toho okamžiku bála, ale po tom, co se skoro všechny vlčata osamostatnila, aniž by nám o tom řekla, nebo se aspoň rozloučila, jsem to přestala vnímat. K mému překvapení jsem to teď vnímala více než dostatečně. Stáhl se mi žaludek a ocas pomalu klesl k zemi. Naprázdno jsem polka a poslouchala jeho slova, ač jsem věděla, co ponesou. Zavrtěla jsem se a tím odstranila nepříjemné tlačivý pocit v dolních končetinách. Řekl to. Řekl přesně ty slova, kterých jsem se tolik obávala. Než jsem se stihla vyslovit, Toruo do toho zasáhl. Poslouchala jsem jeho vlídná slova a nezbývalo mi nic jiného, než tiše přikývnout. ,,Tvůj táta má pravdu." neochotně jsem souhlasila. ,,Můžeš si být, kde je ti to příjemné, bránit ti v tom nebudeme." slova jako by v mém krku za každou cenu držela. Lámalo mi to srdce, že můj syn nás opustí, bohužel jsem nemohla nic dělat. Už je to dospělý vlk a musí žít svůj život. Zvedla jsem hlavu a smířlivě se na něj usmála.
Madow De Ainet
Madow De Ainet
Počet příspěvků : 27
Datum registrace : 13. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aiko Aubree Silver
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 9 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Jan 18, 2017 6:27 pm
Doupě
Trochu se mi ulevilo že jsem to řekl a co víc ještě dostal souhlas a ujistili mě, že všechno je v pořádku. To bylo to, co by měl udělat správný rodič. "Jsem rád, že mám za rodiče zrovna vás." Změknul jsem ještě o něco málo víc a uculil se. A kéž budu jednou takovým vznešeným vlkem jakým je můj otec, kéž i najdu takovou spřízněnou duši jakou je moje matka, vídnou a moudrou. Prál jsem si v duchu. Někomu by se mohlo zdát, že jsem s nimi moc času nestrávil. Nemůžu to popřít. Nepočítá se ale pouhý počet okamžiků, počítá se že si mě oni pokaždé všimli, počítá se citová hodnota takových okamžiků a co jsme s nimi stihnul, ne na co nezbyl čas. S úsměvem jsem znovu promluvil. "Nějaká dobrá rada do života?" Ta otázka byla pro mě jak přínosná tak i na pobavení. Byl jsem hodně zvědavý co by mi oni jakožto zdánlivě perfektní pár, rodiče a členové smečky poradili do života.
Miriamel Saluber
Miriamel Saluber
Počet příspěvků : 2
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Roxynor Fireshadow
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 9 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Thu Jan 19, 2017 3:37 pm
Doupě
Po nějaké době jsem opět otevřela oči a zjistila, že jsem se nějakým způsobem ocitla úplně jinde, než kam jsem ulehla. Možná noční můra, kterou si nepamatuji... Vstala jsem na nohy a roztřesenou chůzí se vydala zpět ke svému lůžku. Ligno a Snowie seděli vedle sebe na jednom z krápníků a pozorovali nějakého topícího se hmyzáka. Lori mě zvědavě pozoroval z jeho místečka u stropu a Nyeta, která zase o trošku povyrostla, spala u vchodu do doupěte. Píchlo mě u srdce, když jsem si uvědomila, že teď jsem na všechno sama, jen s mými malými společníky a matkou, kterou asi zase chvíli neuvidím. Táta, Mizuri...opustili nás. A Ailean? I on? I on by mě dokázal opustit? Říkal mi, jak moc mě miluje a proto jsem ho už snad rok neviděla? Zjistila jsem, že se mi po tvářích kutálejí slzy a svezla jsem se na podlahu. Tohle nemá cenu...
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 9 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jan 21, 2017 4:11 pm
KAISA

"Ehm, nene, omlouvám se." Vyhrkl najednou, jako kdyby se probudil z nějakého transu. "Já, jen jsem se chtěl zeptat, jestli bych nemohl dostat úkol pro přijetí do smečky," zamával ocasem. Ach bože, já a to moje vyjadřování... Mám chuť za zabít, pomyslel si nevesele, nicméně s nadsázkou. Život by si dobrovolně vzal jen těžko.
Desert Rose
Desert Rose
Počet příspěvků : 474
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 9 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jan 21, 2017 9:45 pm
Raven
Tábor - Lví skály
O Alfu se ihned začal zajímat nějaký vlk. Vlastně ten béžový, který se představil jako Kaisa. Jeho zbarvení mě poměrně zaujalo protože obsahovalo mé dvě oblíbené barvy - béžovou a tyrkysovou. Attie ho nakonec odbila jednoduchou poznámkou. Mávnu ocasem a nevinně na něj zamrkám jako omluvu, pak se vydám za Attie. Zarazím se a má pozornost zase ulpí na vlkovi. Kouknu na Alfu, jak se k tomu vyjádří ona. Nedělalo mi problém počkat. 
Kaisa Airgideon
Kaisa Airgideon
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 9 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jan 22, 2017 4:28 pm
~Tábor~

Nervózně se ošil a díval se do země. Pak mu pohled letmo padl na vlčici, která ho pozorovala. Plaše se na ni usmál a pak se zase podíval dolů na své tlapky, protože se bál, že by opět ztratil pozornost. Rád by ještě něco řekl na obhajobu, ale nic kloudného ho nenapadalo, a tak raději mlčel.
Zanyzyn
Zanyzyn
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 12. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Zanyzyn
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 9 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Thu Jan 26, 2017 8:24 pm
Hranice Zeiss a Ishimury
Rozhodla som sa odtiaľ čo najrýchlejšie zmiznúť. Bola som tak vysilena, hladná a smädna, že pri každom kroku sa mi podlamovali laby. Nevedela som kam idem, ale musela som jednoducho odísť. Tak neprivetivy prístup k vlkom. Len pokrútim hlavou.
Ishimura
Opäť na cudzom území? zavrčim. Cítila som tu množstvo vlčich pachov. Ak to budú vlci ako tamti, je mi to jedno, ale zabiť sa nenechám odhodlaná spraviť všetko pre svoju obranu som pokračovala ďalej. Úplne som zabudla na únavu, hlad a smäd. Adrenalín robil so mnou svoje.
Madow De Ainet
Madow De Ainet
Počet příspěvků : 27
Datum registrace : 13. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aiko Aubree Silver
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 9 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jan 28, 2017 9:48 am
Doupě -> Ishimura
Povzdechl jsem si a zavrtěl hlavou. "Nevadí...mějte se hezky." Otočil jsem se a vyšel z doupěte, rozhlédnul jsem se kolem na krajinu, kterou jsem si ještě pamatoval zasněženou zářivě bílým sněhem. Rozeběhl jsem se, mával křídly jako tekrát, kdy jsem zkoušel létat. Co je na tom tak těžké... Křídla kolem mně vířila vzduch a odlepil jsem se od země - poprvé. I přes to že jsem byl trochu překvapený, nebyl čas to nijak projevit. Musel jsem myslet na to, abych nepřestával mávat křídly. Vyzkoušel jsem pár zatáček a pak se ve vzduchu i zastavil. "To by mohlo stačit." Zamumlal jsem si. Doupě je vlastně na území cizí smečky... to bude asi příhodná první zastávka. Ani nemusím nikam daleko. Mávnul jsem několikrát rychleji a silněji, abych se dostal znovu do pohybu.
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 9 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Feb 01, 2017 2:45 pm
Velké travnaté planiny --->Les pěti statečných

Nikdo neodpověděl. Oba vlci totiž spali. Nejsem si jistá, zda opravdu spí, nebo mě ignorují a dělají, že spí, každopádně jsem se vydala směrem na jih. Čím více jsem na jihu, tím více je tráva suchá. Když dojdu na jih, uvidím se na suché trávě pást asi pětičlenné stádo koní převalského. Je jaro a kolem pobíhají dvě mláďata. Koně převalského jsou ale silní koně a jeden vlk by na ně neměl útočit a lovit je. Alfa nebo beta by nějakého možná i někdy skolili, ale já rozhodně ne. Jdu dále po Velkých travnatých planinách, až uvidím luňáka hnědého. To bude kořist.si pomyslím a rozhodnuta se ho ulovit se začnu plížit suchou trávou směrem k němu. Luňák stojí na planinách a také je na lovu. Nejspíše hledá nějaké myši, ale kdo ví? Netuší však, že ho někdo pozoruje a z luňáka – lovce by se mohla stát kořist. Já jenom doufám, že se mi ho podaří ulovit. Blížím se potichu blíže a blíže k luňákovi. Luňák pomalu jde po planinách a hledá něco, co by mohl ulovit, ale hledá u země, za sebe se nekouká a vítr vane ode mě, takže mě necítí. Já udělala ještě pár kroků, stále přikrčena k zemi, abych byla jen metr od něj. Následně jsem vyskočila a rozeběhla se, abych ho chytla. Luňák si mě ale všimnul, a rozhodně nezůstal stát na místě. Udělal přesně to, čeho jsem se nejvíc bála – vzlétnul. Já jsem vyskočila, co nejvýš dokáži a pokusím se ho chytit ve vzduchu, ale už je moc vysoko. Třeba se hned vrátí. Pomyslím si, ale sama tomu nevěřím. Luňák se samozřejmě hned nevrátil a zmizel mi z očí. Luňák odletěl někam na západ a já se vydám dále na jih. Později uvidím řeku. Jedná se o barevnou řeku. Teče z hor, které jsou na obzoru vidět. Jedná se o Lví hory. Zamrazí mě v kožichu při představě, že bych potkala lva. Mohla bych jít podél řeky. Mě napadne a ihned tuto myšlenku uskutečním. Vydám se dále po proudu řeky, ale do ní bych si netroufla. Jdu podél Barevné řeky a potom řeka přitéká do lesa a v něm ji dále nevidím. Jdu k lesu a tam opustím řeku. Vydám se listnatým lesem od řeky na sever, ale brzy mě přemohla únava a usnula jsem. Ostatně, jako obvykle, přes den.
Attie
Attie
Elitní vlk
Elitní vlk
Počet příspěvků : 45
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Attie
Postavení ve smečce: Elitní

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 9 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Thu Feb 02, 2017 1:32 pm
Tábor
Vlk, který se předtím tak nejistě vyjádřil, se najednou zas probral. Otočila jsem se a poslechla si, co říká. "V pořádku, hlavně, že teď vím, co si přejete." usmála jsem se a střihla očima. "Samosebou, ráda přijmu nové vlky. Akorát bych ráda věděla, jak se jmenujete." tázavě jsem mu pohlédla do očí a v hlavě jsem už přemítala, jaký úkol mu vlastně dám, zda-li smečka něco potřebuje, nebo jestli nepotřebuju něco já.
// Jestli se mi už představil, tak pardon :DD Mám v tom trochu bordel...
Sponsored content

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 9 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru