Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

+64
Mandarino (†)
Lucas
SinHa
Naoki
Maysie
Hexy de Mal
Diego [Alfa]
Terreon
Kira Mai
Electra Aqua
Aetas Volito
Alsafi Nashira
Akio
Nareime Dead Demon
Man'yak
Nira
Nuhrash
Aragorn Elessar Telcontar
Angelo Amadeo FKA
Catorce
Bodka
Jєssiє
Drak Osudu
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Zeal Argentea Phantasia
Attie
Varox
Destiny Aqua
Zabini Tsuri FK
Aeonii de Orietr
Lavaris
RavenGája
Orfeon Virentem
Sorrin de Avec
Vinteren da Dårlig
Dysnomia Krigare
Haske
Aiko Nirakebe
Mook
Zanyzyn
Miriamel Saluber
Madow De Ainet
Reykai Kanya Shader
Spirit
Alyss
Caendore
Nox
Louie
Salome Astral Virentem
Denn de Mal
Arco Iris Criest
Kaisa Airgideon
Tristan
RitaGája
Sasori no Suke
Keiran Criest
Crystal
Sethori Astral Virentem
Desert Rose
Ryuusaki
Toruo de Ainet
Půlnoc
Admin
68 posters
Goto down
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Aug 22, 2017 2:35 pm
Doupě

"Nápodobně." Usměju se. Že navždy budu s Orfeonem je ta nejlepší představa, ale sama vím, že ne vždy se vyplní. To si ale nedokážu připustit, že by mi ho někdo zabil, nebo by se stalo něco, co by se mezi nás postavilo. Vlastně v tuhle chvíli mě ani nenapadne na něco takového pomyslet. Orfeonovi oplatím čištěním a také ho začnu čistit, i když on už mě chvíli čistí na krku. Já ho také čistím na krku.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Aug 22, 2017 3:11 pm
/Doupě/
Už jsem mlčel. Bylo mi krásně, opravdu, tak sladce, že by z toho všechny mohly bolet zuby. Najednou jsem si něco uvědomil. Musel jsem jí to říct. ,,Byla bys ochotna se mnou být i ve vedení smečky, kdyby na to došlo?" začal jsem otázkou, avšak postupně jsem se jí snažil vylíčit vše o mém zdejším poslání. Třeba je právě toto opravdové znamení, vedení by mělo být dvojicí a abych pravdu řekl, začínal jsem pochybovat o schopnostech Zeala. Proč by jinak tato smečka byla poloprázdná? Území mrtvé? napadlo mě. Ale fakt, že by Půlnoc ve vedení být nechtěla by byl zapeklitější - byl jsem oživen pro zachování rodu, ale city by mě nejspíš nepustili prokázat mé poslání.
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Aug 22, 2017 4:32 pm
Doupě

Nečekaná otázka mě trochu zaskočila: "Em... No... Já nevím. Nevím, zda bych vůbec zvládla vést smečku. Pokud bych to zvládla, tak ano, ale já se trochu bojím, že ne." Opravdu nevím, zda bych byla schopna vést smečku. Vždyť to nemůže být tak lehké. "Víš, nechtěla bych, aby se smečka rozpadla nebo... No, na území nikdo moc není už teď... ... Nebo se tohle co tu je ještě zhoršilo... Odmlčím se. "Nechci, aby se to stalo a bojím, že by se to stalo mojí vinou, že bych to nezvládla.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Aug 23, 2017 9:56 am
/Doupě/
,,Vždyť na to nebudeš sama," trochu se zasměju. Je mi jasné, že něco vést není zase tak lehké, ale za zkoušku to stojí, no ne? pomyslel jsem si a zakoukal se do dálky. ,,My Virentemové máme vedení v krvi, je to mé poslání. A ty mi tom můžeš pomáhat, nic se nerozpadne, kdepák" povím naprosto klidným hlasem k Pùlnoci a olíznu ji. Poté tlapou přichytím svou kořist. Začnu z ní ukusovat.
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Aug 23, 2017 12:53 pm
Doupě

Usměju se na něj. "Jestli myslíš, že to spolu zvládnem, tak jo." Řeknu mu. "Tvoje poslání?" Zeptám se. Orfeon má nějaké poslání? Napadne mě. Vést smečku nebo co, že se takhle ptá? Vedení smečky se trochu bojím, přestože moji příbuzní mimo Niwat měli vysoké postavení. "Ve smečce, kde jsem se narodila měli moji příbuzní vysoké postavení, ale matka mě pokládala za nejméně schopnou ze všech sourozenců. Babička za nejschopnější, já vlastně nevím. Ale, jestli to máš ty v krvi, nemuselo by to dopadnout nějak strašně."
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Aug 27, 2017 9:29 am
/Doupě/
,,Dobrá, to je skvělé. Protože mi byl darován druhý život, abych obhájil čest svého rodu, a tedy rodu Virentem. Tudíž budu mít klid, až dosáhnu minimálně bety, jenže tohle si musím zasloužit," pravil jsme odhodlaně a možná taky trošku zamyšleně, no to se taky nedalo popírat. S úsměvem jsem poslouchal slova mé vlčice. Máme toho spolu dost společného. To je dobře. napadlo mě. Ještě jednou jsem ji olízl na krku a poté se pustil do jídla. Začal jsem jíst jednoho, ze svých zaječích úlovků. ,,Neboj, co se má stát se stane... takže to nějak půjde, nebo ne," pověděl jsem, přestože jsem si byl jist první variantou.

//Prosím, písni to sem... dík. Smile http://www.smeckavlku.cz/rodina/
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Aug 27, 2017 2:25 pm
Doupě

"Co se ti stalo?" Vyhrknu překvapeně, ale hned mi dojde, že jde o jeho smrt. "Em, promiň. Chápu, jestli o tom nechceš mluvit." Řeknu hned. Orfeon se pustí do jídla a já až teď pocítím, že mám hlad. Také se pustím do jednoho ze svých zajíců. Při tom přemýšlím, co by jsme tak teď mohli dělat, ještě to tu moc neznám, ale začínám mít žízeň a fakt, že v zimě se mi nebude chtít plavat mě nutí jít někam k vodě. Když se najím, olíznu si tlamu a zeptám se ho: "Orfeone, nechtěl by jsi jít k nějaké řece?" Zeptám se ho. "Zatím je ještě poměrně teplo."
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Aug 28, 2017 10:01 am
/Doupě -> Ven/
Dojím prvního zajíce, nechám jen pár výraznějších kůstek, které tlamou odsunu na stranu a olíznu si ňufák. ,,Nemám problém o tom mluvit s tebou. Ale není tam co řešit, obětoval jsem se, aby má rodina stihla utéct a stejně přežily jen dvě dcery. A ty se toulají těžko říct kde, jedna mi ani nevěří, že jsem její otec." povím ne zrovna příliš vesele a zavrtím hlavou. ,,To je jedno, asi bychom měli jít, dokud není příliš zima," pravil jsem a opět se zvedl. Zamířil jsem směrem k východu z doupěte, ale u něho jsem počkal. ,,Dámy první."
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Aug 28, 2017 10:47 am
Doupě - ven

Zbystřím. Dcery? "Dcery?" zeptám se ho a jdu ven. "Děkuju, ale tos nemusel." řeknu a před doupětem počkám na Orfeona. "K jaké řece by jsi chtěl jít?" zeptám se ho a zamyslím se: "Já bych šla k řece vlčice Moon, tam jsem plnila zkoušku, nebo k Barevné řece. Já jiné řeky neznám." řeknu mu s úsměvem.
Sorrin de Avec
Sorrin de Avec
Počet příspěvků : 138
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Aug 29, 2017 11:27 am
//nevím, kde jsem skončila, dejme tomu v táboře

Tábor --> Aralský les --> Moonino jezero
Vzbudil jsem se na kraji tábora. Chvíli jsem jen ležel a zíral do prázdna. Minutu. Pět minut. Deset. Vlastně jsem neměl nic jiného na práci. Možná jsem pociťoval hlad a žízeň, ale to bylo to nejmenší, co mne trápilo. Jsem sám. Možná mám přátele. Garta. Garta, Garta Baskervilla z Ishimury. Avšak... Dá se považovat za přítele, když jsem ho naposledy viděl před několika roky? Roky, zalapal jsem po dechu. Ano, potkal jsm ho jednou v zimě, kdy jsem byl ještě malé škvrně, co se jen zatoulalo moc daleko od doupěte a našel ho na první pohled děsivý vlk. Už jsem ho neviděl tak dlouho. Možná bych mohl zaletět do Ishimury a poptat se na něj, ale... Zavrtěl jsem hlavou. Možná někdy. Lenošně jsem roztáhla křídla a pákrát jimi mávl, abych si je protáhl. Když už jsme u toho, mohl bych si je protáhnout i ve vzduchu, ne jen když s válím na zemi. Zase jsem si je složil podél těla. Louie. Adoptivní sestřička, kterou jsem jednu dobu miloval. Pak jsem si uvědomil, že to byla chyba a jsme zase jen sourozenci - tak, jak to mělo vždy být. Mohl bych za ní někdy zajít. Stejně tak za mámou a tátou, rodinou... Co se vlastně stalo se Soifon, Arytasem a Freyou? Freyu jsem ještě nedávno někde potkal, právě zde ve Fénixovi, ale co se stalo s mou sestřičkou a bratříčkem, jsem netušil. Ani jsem nechtěl myslet na to, že by se jim stalo něco hrozného. Při tom pomyšlení jsem se otřásl. A pak... Pevně jsem zaťal zuby a nenávistně jsem zavrčel. Pak tu byla Aeonii. Ta zmrdská mrcha, co dala mému životu smysl a pak ho roztříštila na tisíce, miliony kousků jediným máchnutím křídlem, jediným mrknutím na Terreona. Donutil jsem se na ni nemyslet. Pokud tu cynickou děvku ještě někdo potkám... Nechtěl jsem myslet a to, co bych udělal. Možná jsem dobráček, naivní štěně, ale mé zlomené srdce si poslední dobou dělá, co chce. Nu, a pak tu byl Terreon. Měl jsem ho svým způsobem rád. Nic víc k tomu dodat nemohu. Pevně jsem zavřel oči a zvedl se a nohy, načež jsem vykročil k nejbližšímu lesu. Bylo mi jedno, který to je, hlavně jsem chtěl být pry od tábora, pryč od vlků. Nechtěl jsem, aby někdo viděl takovou trosku jako já.
Ale no tak, mlaskla Zuriel, hlavu vzhůru, maličký. ,,Tobě se to lehko řekne," zavrčel jsem, roztáhl křídla a vyskočil jsem do vzduchu, zatímco jsem máchal křídly, abych nabral výšku. Zamířil jsem nad stromy a držel se těsně nad jejich špičkami, nad jejich větvemi. Jak krásně bezstarostný život vedou stromy. Ach. Patronka se v mé mysli napnula a tiše varovně zasyčela. Jestli jsi zlomený, ještě to neznamená, že musíš páchat sebevraždu, upozornila mě syčivým hlasem. To mě tak dokonale čte? Ani jsem nestačil zareagovat, když se napravo ode mě něco zablesklo a to už do mě narazilo obří, šedivé a hlavně svalnaté tělo wyverna, co si mě následně hodil na záda. Nevíš o tom, ale umřít nechceš, zavrčela. Ale chci... zamumlal jsem v mysli, neschopen něco říct nahlas, když mi hlasivky vypověděly službu. Opravdu, všem jen způsobuji potíže, kazím jim životy, prostě jsme jen na obtíž - a co víc, nejvíc bolesti a trápení způsobuji sám sobě. Přestaň si vyčítat něco, za co nemůžeš! zařvala a každý, kdo má oči, uši a rozum, by poznal, že patronka se právě nehezky rozzuřila. Nato se se mnou zatočil svět, ucítil jsem pronikavou bolest a najednou jsem byl na zemi a Zuriel si mě vražedným pohledem měřila z dálky pěti metrů, kdy jen seděla na zadních a neměla nic jiného na práci, než pohazovat pocukávajícím ocasem sem a tam. Asi jsem ji hodně naštval. Neobtěžoval jsem se zvedat - věděl jsem, že se mnou třískla o zem u Moonina jezera. Vypadala teď jako zmije nebo kočka, co si prohlíží svou kořist, když mě tak pozorovala a pohazovala u toho ohonem. Možná mě sežere a bude pokoj. ,,Drž hubu," zavrčela už nahlas, zvedla se a došla ke mně, načež mě několikrát obešla a obtočila se kolem mě. Přikryla mě mohutným křídlem s průhlednou blánou a zaměřila na mě své oranžovožlutě planoucí oko. Svým dechem začínala prostor pomalu ohřívat. ani nemrkla, když řekla: ,,Nejsi nic než hloupý zbabělec."
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Aug 29, 2017 8:20 pm
/Doupě -> Moonino jezero/
Prolezl jsem dírou ven (xD) a přistoupil k Půlnoci. ,,Ano, dcery. Už jsem měl vlčata, ale kvůli mé smrti jsem je příliš nepoznal... vlastně jsem se jim nevěnoval a to je pro budoucího vůdce špatné..." procedil jsem skrz zuby. Měl jsem na sebe samotného celkem vztek. Poté to ale hned vyprchalo, jakmile jsem Půlnoci olízl čumák. ,,Znám tu jedno jezero. Pojmenované po... tetě... nu. Moon z rodu Virentem, stejně jako ta řeka... ale jezero je určitě hezčí. Tekoucí voda může být nebezpečná, nechci aby se ti něco stalo. Následuj mě," pravil jsem a ještě jednou ji olízl a otřel se o ni. Poté jsem se již rozběhl k jezeru. Běžel jsem pomalu, aby mi stačila i ta nejpomalejší vlčice. Nebyl jsem už ani hladový, díky zajícovi. Měl jsem radost, že jsem tu byl s ní. S mou vyvolenou. Cítil jsem však pach jiného vlka. No co, možná tu jen proběhl. I v mrtvé smečce se občas najde někdo živý...
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Aug 30, 2017 8:11 am
U Doupěte - Moonino jezero

"Hmm..." Nejdříve mě trochu naštvalo, že mi o tom neřekl, ale on sám vypadal na sebe naštvaně, tak jsem spolkla další otázky na jeho život před smrtí. "Mě by se nic nestalo, ale dobře." Řeknu a vydám se za Orfeonem. Pomalu běžíme k jezeru. Když tam doběhneme, je tam vidět nádherné jezero. Opravdu je hezké, ucítím zde však krom Orfeonova pachu i jednoho dalšího vlka.Další vlk? Pomyslím si překvapeně, ale jsem ráda, už dlouho jsem tady nikoho krom Orfeona živého, kdo by nespal, neviděla."Máš pravdu. Tohle jezero je moc hezké. řeknu a sleduji ještě okolí. Kromě mě, Orfeona a ještě někoho tu je spousta pachů zvířat, ale ty mě teď nezajímají. Otočím se na Orfeona a naznačím mu, aby šel se mnou, potom ale beze slova vejdu do jezera ve kterém stojím po kolena.
Sorrin de Avec
Sorrin de Avec
Počet příspěvků : 138
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Aug 30, 2017 10:32 am
Moonino jezero
Po krátkém spánku... jsem si snad vše urovnal v té mé pitomé, umanuté kebuli. Avšak fakt, že jsem v podstatě sám nepřevážilo ani mé logické myšlení. Ač jsem se většinou držel stranou rozhovorů a občas nebyl úplně moc společenský, někoho, kdo by při mne stál, bych potřeboval. Když jsem plnil zkoušku do Fénixe s tím, že jsem si myslel, že se konečně někde usadím, měl jsem po boku Aeonii. Myslel jsem si, že zbytek života prožiju ve společnosti vlků, které mám rád. ... a nebo také ne, pomyslel jsem si s protáhlým obličejem a začal se pomalu zvedat na nohy v tom prostoru, co wyverní patronka vytvořila vlastním tělem, aby mě ochránila před světem. Byl jsem hloupý. Neskutečně hloupý. Stále mě pozorovala svým ohnivým okem, jako bych se snad mohl zabít i v tomhle omezeném prostoru. ,,Už se ti to srovnalo v kebuli?" zavrčela a věnovala mi strohý pohled planoucího oka, který jsem jí bez váhání opětoval. Neodpověděl jsem jí. Neměl jsem co, protože sám jsem to ještě netušil. Hlavní asi bylo, že už jsem s nehodlal zabít. ,,Deprese tě přešla?" neodpustila si dalším jízlivou otázku a v oku se jí zablesklo. Vycenil jsem na ni zuby. Byla pravda, že jsem se tehdy úplně neovládal, avšak kdo to dělal místo mě, pro mě bylo záhadou. ,,Když je pro tebe tak nročné odpovědět na menší otázku," zavrčela, ,,tak bych si dovolila tě upozornit, že na druhé straně jezera jsou dva vlci." V té chvíli jsem na několik okamžiků ztuhl. Ale pak jsem se konečně uvolil odpovědět: ,,Pusť mě ven." Byl to spíš příkaz než žádost, ale jí se jen zablesklo v oku a pozvedla křídlo, které následně složila zase k tělu. Zvedla hlavu a ocas a nechala mě projít. Za pár chvil jsem je viděl - bílofialový a černá. Zavětřil jsem a potvrdila se mi moje tušení - oba byli z Fénixe, takže nebylo čeho se bát. Tu černou už jsem snad jednou viděl, přinejmenším její pach mi byl povědomý. Ale netušil jsem, jestli za nimi jít - chtějí být sami nebo stojí o otravného, šedého vlčka, který chtěl ještě před deseti minutami páchat sebevraždu? Najistě jsem švihl ocasem. Zuriel tu stále byla a svýma pozornýma očima si ty dva měřila. Nezmizí, dokud si nebude jistá mým bezpečím. Celá ona.
Bodka
Bodka
Počet příspěvků : 152
Datum registrace : 25. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Sep 01, 2017 6:33 pm
Fenixuv les-Tábor
,,Počuj kámo, asi by som mala ísť do tábora a nájsť alfu." povedala som a trochu som cúvla. Aportovanie ma bavilo a bola som rada, že mám kamoša, na ktorého je spoľah. ,,Lebo nechcem byť votrelec a pozri je tu už zima." poznamenala som a pozrela som sa na svojho trojnohého kamaráta. Vlci sú kamoši, nie sú zlý, netreba sa báť. pomyslela som si dodávajúc si odvahy, ke´d som sa vybrala smerom do Tábora.
Arco Iris Criest
Arco Iris Criest
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Sep 02, 2017 11:20 am

/Fénixův les/
,,Dobře, já tady tedy zůstanu s bráškou," povím lehce zklamaně, ale musím Bodce dát za pravdu. Už je zde vetřelcem dlouho i přestože se plánovala přidat do smečky. Ještě jsem švihl ocasem. ,,Tak ahoj zatím!" rozloučil jsem se se svou první psí kamarádkou a usmál se na ni. Poté jsem se již naplno věnoval svému jedinému biologickému bráškovi, Keiranovi.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Sep 02, 2017 11:22 am

/Moonino Jezero/
Pomalým krokem vejdu za Půlkou do vody, avšak pouze po paspárky, a zůstávám stát. Plavání nikdy nebyla moje silná stránka, zároveň, když už začínala zima. Brrr, mám to ale otužilou partnerku. pomyslel jsem si a mírně se chvějíc, postoupil dále, o něco málo hloub do vody. Vtom jsem se rozhlédl a všiml si vlka z druhého břehu. Jeho pach, který spadal pod naši smečku, byl cítit až sem. Zarazil jsem se a koukl na něj, na Půlnoc a pak zase na něj.
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Sep 04, 2017 10:21 am
Moonino jezero

Orfeon za mnou pomalu vejde do jezera. Z jeho reakcí pochopím, že je mu zima a nemá vodu moc rád. I mě už z dlouhého stání ve vodě začíná být zima. Potom Orfeon uvidí něco na druhé straně a já se tam potom podívám také. Je to vlk. Tak tu přece někdo žije. Pomyslím si šťastně. Už bylo na čase někoho potkat. "Jdeme tam?" zeptám se Orfeona. Plavat přes jezero se mi teď už nechce, zima přišla rychleji, než jsem si myslela.
Bodka
Bodka
Počet příspěvků : 152
Datum registrace : 25. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Sep 04, 2017 4:30 pm
Tabor
Dohopkala som do Tábora a obzerala sa okolo seba. Alfa, alfa, kde si? opakovala som si a hrabla labou do zeme. A čo ak ma tu nechcú? veď som malá a neužitočná, nemusia ma prijať. uvažovala som a obzerala som sa naokolo. ,,Je tu nejaká alfa?" spýtam sa len tak a čakám či mi niekto alebo ničo odpovie. Bola som pes a nie vlk, vládli vo mne inštinkty ktoré som zdedila napriek selektívnemu kríženiu, trvajúcemu tisícky rokov. Riadila som sa len pudom.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Sep 04, 2017 7:50 pm
/Moonino Jezero/
Lehce jsem přikývl. ,,Víš, zajímá mě stav této smečky... ale pokud tam nechceme jít, nemusíme..." povím, přiblížím se k ní a olíznu ji. Nezdálo se mi totiž, že by se tam Půlce moc chtělo. Ale voda jí musela být stejně nepříjemná, jako mně a vlastně komukoli, kdo by se jí rozhodl vyzkoušet. ,,Na koupání to už ale rozhodně asi moc nebude," zazubil jsem se a vylezl z vody ven, přičemž jsem se oklepal a otočil na partnerku. Snad půjde. Neodpustil bych si, kdyby kvůli tomu prochladla...
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Sep 04, 2017 8:14 pm
Moonino jezero

"Mně je to jedno. Zajímá mě, kolik vlků nespí, ale přes tu vodu se mi moc teď nechce." Řeknu mu a sleduji, jak jde za mnou. Oplatím mu olíznutí a odpovím: "Ne, to nebude." Usměju se. "Zima je tady dříve, než jsem si myslela." Potom vyjdu ven z vody za Orfem. "Chceš se tam jít podívat?" Zeptám se ho, když vylezu na břeh a oklepu se. Doufám, že trochu vody jsem oklepala na Orfa.
Sponsored content

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru