Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

+64
Mandarino (†)
Lucas
SinHa
Naoki
Maysie
Hexy de Mal
Diego [Alfa]
Terreon
Kira Mai
Electra Aqua
Aetas Volito
Alsafi Nashira
Akio
Nareime Dead Demon
Man'yak
Nira
Nuhrash
Aragorn Elessar Telcontar
Angelo Amadeo FKA
Catorce
Bodka
Jєssiє
Drak Osudu
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Zeal Argentea Phantasia
Attie
Varox
Destiny Aqua
Zabini Tsuri FK
Aeonii de Orietr
Lavaris
RavenGája
Orfeon Virentem
Sorrin de Avec
Vinteren da Dårlig
Dysnomia Krigare
Haske
Aiko Nirakebe
Mook
Zanyzyn
Miriamel Saluber
Madow De Ainet
Reykai Kanya Shader
Spirit
Alyss
Caendore
Nox
Louie
Salome Astral Virentem
Denn de Mal
Arco Iris Criest
Kaisa Airgideon
Tristan
RitaGája
Sasori no Suke
Keiran Criest
Crystal
Sethori Astral Virentem
Desert Rose
Ryuusaki
Toruo de Ainet
Půlnoc
Admin
68 posters
Goto down
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 16 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Mar 18, 2017 7:36 pm
SORRIN
Byl jsem rád, že se Aeonii nijak neutopila a stejně jako ona jsem se převalil na záda. Zíral jsem na azurovou oblohu s mraky, které se po ní proháněly. Jeden mi připomínal rybu, jeden zase motýla. Pokaždé do nich foukl vítr a rozplynuly se jen v bílou mlhu nebo úplně jiný obrazec. Otázka Aeonii mě trochu zarazila. Jak dlouho vlastně? Chvíli jsem byl zticha a snažil se to počítat a pak jsem ze sebe vymáčkl: ,,Z-zanedlouho mi budou čtyři roky." Ani jsem tomu nemohl věřit. Roky plynou až moc rychle. ,,Ty máš kolik let?" zeptal jsem se zase jít. Upřímně - nedokázal jsem ji nijak odhadnout. To mi nikdy moc nešlo.
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 16 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Mar 18, 2017 7:54 pm

Přivírala jsem pomaličku očka tím konejšivým pohledem na nebesa, která se v sobě promíchala tu modrou, tak krásnou jako mořská hladina, ve kterém se ocitalo několik bílých rybek. Trochu jsem se natočila na stranu Sorrina. Doufala jsem, že tentokrát jen tak najednou neusnu, musela jsem ještě zůstat vzhůru. Pousmála jsem se pod čumák jen co jsem mu spadla pohledem do tváře. ,,Taak to jsi starší než já! Mám zatím třetí rok svýho uplynulýho života.'' přiznala jsem na rovinu a nenápadně jsem se k němu přitulila blíže. ,,Víš Sorrine, já.. já..'' zatajil se mi dech a pohlédla mu do tváře. V mých myšlenkách šlo o rozpor. Říct to nebo neříct? Není nějak brzo? To je poprvé, co jsem nad svými úmysly přemýšlela! Co se se mnou kurník dělo?!
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 16 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Mar 19, 2017 12:24 pm
SORRIN
Páni, konečně nějaký vlk, co je mladší než já. Louie byla starší, sic jen o trošku, ale to mě na našem vztahu zaráželo. Přesto, ačkoli se naše vztahy od dětství trochu změnily, vždycky to bude moje dobrá kamarádka a milá nevlastní sestra. Adoptivní. Vzdychnul jsem a nechal se ovát teplým větrem, který mi příjemně zajížděl do srsti. Mraky v širém moře na obloze poklidmě pluly jako obrovské lodě. Když se mě Aeonii dotkla, bylo to náhlé, ale neucukl jsem ani se neodtáhl. Bylo mi to... i docela příjemné a ne tak osobní jako kdyby se mě dotknul cizí vlk. Možná to bylo naším přátelstvím? Ne, bylo o něco trochu jiného. Najednou zvážněla a já jsem se přetočil na bok. Podíval jsem se do jejích jako moře modrých očí, které měly téměř stejný odstín jako ty moje. ,,Ano...?" vydechl jsem. Cítila to? Cítila to taky? Srdce mi bilo jako splašené.
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 16 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Mar 19, 2017 12:43 pm

Chvilkově jsem přemítala události co se nám zatím stali. Netušila jsem, jestli je to správné rozhodnutí. Ach, kdybych aspoň věděla do čeho jdu. Jeden velký skok a zase se ocitnu na jiném místě, v jiném světě a to všechno jenom kvůli tomu neznámému svědomí, které neexistovalo. Těkala jsem oči po svých tlapkách než jsem se rozhodla. Beze slov jsem se zavřenými očima jsem ho olízla po líci svým tyrkysovým jazýčkem, naprosto jemně jako by po srsti mu sklouzla látka hedvábí. Nechtěla jsem otevírat oči, nechtěla jsem vidět jak moc jsem se ztrapnila, nechtěla jsem vidět.. jak mě odmítne.
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 16 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Mar 19, 2017 12:59 pm
SORRIN
Ani jsem si neuvědomoval svůj třas. Chtěl jsem ho ovládnout, ale nejde to. Nesnáším tyto okamžiky prosicené emocemi, kdy se pocity přímo vznášejí ve vzduchu a nutí vás k vyznání svých pocitů. Nechtěl jsem to zkazit. Co když mi tím ald chtěla říct něco úplně jiného? Že mě má ráda jen jako kamaráda. Že má ji- Dost. Už jsem to vážně trochu přeháněl. Třas ustal, byl jsem vyrovnaný a připraven na cokoli. Jenže ona zavřela oči a přibližovala se. Srdce se mi opět rychle rozbušilo. A pak se to stalo. A já měl co dělat, aby mi nezačaly téct slzy úlevy. Dokázala to vyjádřit i beze slov s přesto naprosto přesně a neomylně. Teď to byla ale vážně nejlepší cesta, jak jí něco vyjádřit, protože mluvit jsem v této chvíli opravdu nemohl. Ani to nešlo mluvit. Stále měla zavřená její milá očka. A já najednou nemohl ustát, abych se nemohl do jejích azurových očí dívat. Musela být velmi překvapená, ba možnávby i vyletěla z kůže náhlým dotekem kolem jejího očka, kde jsem ji něžně olízl. Chtěl jsem jí něco říct, ale stejně jako krve by se ve mně nedořezal, i slova jsem hledal marně, až jsem to vzdal a s klidným, nežným olizováním se přesunul k jejímu čumáčku, kde jsem se zastavil a nakonec se jemně opřel tím svým o její. A teď se na mě podívat přímo musela. Až teď jsem s výdechem zjistil, že jsem celou dobu musel zadržovat dech.
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 16 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Mar 19, 2017 1:18 pm

Šimrající pocit kolem očka mi povznesl dostatečnou jistotu k tomu, že moje nabídka otázka byla zodpovězena a strach z mého těla opadl. Avšak jemně vztyčená srst dokazovala tomu, jak nervózní jsem byla ještě před krátkým momentem. A jako s magickým kouzlem tohle vše zmizelo. Takže tohle musela býti ta láska? Vydechla jsem spokojeně. Ještě před nějakým rokem jsem nad tím vyplazila jazyk a říkala ,tfuuj!'. Jenže ono to bylo tak příjemné a teď jsem pochopila. Pootevřela jsem oči na reakci otírání čumáčků. Na mé tváři se objevil poklidný úsměv, avšak na krajíčkách očí šlo vidět pár malých kapek slziček, které se rozhodly odejít. A tak jsem se před tím rozbrečela s krátkým chechtáním. Dělala jsem legraci sama ze sebe a ze svého trapáctví, jenže jsem se nestyděla to přiznat. Oddělila jsem se od jeho čumáku a zabořila se do jeho srsti na krku. Byla jsem šťastná jako nikdy dříve a teď, tohle je můj život.
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 16 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Mar 19, 2017 1:32 pm
SORRIN
Stále jsem tomu nemohl věřit, bylo to jako v pohádce či ve snu. Nikdy jsem neb tak šťastný a právě teď jsem si připadal nejšťastnějším vlkem na Niwatu, ne-li ve světě, ale zas tak velký egoista jsem nebyl. Dovolil jsem si, aby mi ukáplo pár slz štěstí, stejně jako Aeonii se zasmál a oblízl jí slzy s její modro-zelené tvářičky. Pak jsem se k ní přitulil ještě víc. Od té doby, co mě Louie odmítla jsem si myslel, že láska odešla z mého života, že neexistuje. Mýlil jsem se a to velmi krutě. Teď jsem si život bez ní a Aeonii nedovedl představit. Zavřel jsem oči, klidně oddychoval a užíval si ty chvíle strávené s mou drahou... Už jí můžu říkat polovička nebo ne? Zkrátka s mou milovanou Aeonii. Její vůně byla neodolatelná a jedinečná. Podle pachu ji poznám na kilometry daleko.
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 16 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Mar 19, 2017 1:44 pm

Pár slziček mi ještě ukáplo do Sorrinova kožichu. Cítila jsem pocit štěstí, milosti a vlastně toho, že jsem byla přijata. Zachumlala jsem se hlouběji, zavírala jsem pomalu očička s velkým ušklíbnutím, které napovídalo tomu, že jsem byla opravdu šťastna. Mohu se o tom zmiňovat tolikrát kolikrát chci, ale žádný jiný pocit zde neexistoval než li radost, která mě nedokázala opustit. Opatrně jsem začala olizovat Sorrina po krku, nemohu se dočkat až dokonale budeme součástí tohoto území. Jako jeden. Jedna duše. Jedno tělo.
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 16 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Mar 21, 2017 5:52 pm
SORRIN
Nevadilo mi, že je můj kožíšek od jejích slz. Nevadilo mi, že je opět mokrý. Ale byly to její slzy. Její slzy štěstí, takže mi nevadilo, že pláče. V radosti jí nikdy stát nebudu. Tiskl jsem se k ní, očka spokojeně zavřená a klidně jsem vdechoval a vydechoval její pach, který do konce života nezapomenu. Slunce na nás svítilo sice hezky, teplo mi bylo taky, ale pokud by nad námi někdo prolétl, nijak moc jsem nechtěl, aby nás dotyčný viděl, tak jsem nás oba zakryl křídlem. Už jenusnou a spokojeně spát. Teď už mi po těchto několika minutách byla jasné, že to je opravdová, dospělácká láska, ve kterou jsem už pomalu ztrácel víru. Opět se mi chtělo plakat, že jsem zrovná já našel někoho tak úžasného. Potlačil jsem je však. Až nás přijmou do smečky, hodlám s Aeonii zaletět za mamkou a tátou a ukázat jim ji. Jakou úžasnou duši jsem našel. A aby věděli, že se možná stanou prarodiči... Vlčata...? Měl jsem pocit, že myslím až moc dopředu. Rozhodně jsem si už ale byl jistý, ženěkdy v budoucnu, ať už blízkém či dalekém, bych chtěl malé mít. Ale řekl bych, že je na to moc brzo. Moc brzo na ni hned vyvalit tuto myšlenku.
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 16 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Mar 21, 2017 10:08 pm

Přestala jsem plakat, měla jsem přece býti radostí bez sebe, než tu ronit slzu, jako bych přišla o to nejcennější. Zafňukala jsem ještě tiše pod čumák, a pak už ze sebe vytrousila úsměv. Spokojenost, která tu vždycky pro mě byla v objetí, do kterého jsem skočila s radostí každou chvíli. Zpětně jsem se k němu láskyplně přitiskla bez nějakých požadavků, prostě brala jsem to jako samozřejmost. Milovala jsem ho. Zahalila nás v momentu tma, pravděpodobně aby Sorrin vypravil více našemu osobnímu prostoru, přece jen kde kdo mohl koukat. Ale koho by zajímal nějaký románek? Přitulila jsem se pod jeho bradu a oddychovala jsem, přivírajíc očka jsem přemýšlela. Zůstaneme opravdu spolu na vždy, tak jak je to v pohádkách, pomyslela jsem si a plně měla zavřené oči, chystajíc se odpočívat anebo to bude jinak předurčeno?
Zabini Tsuri FK
Zabini Tsuri FK
Počet příspěvků : 847
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 16 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Mar 25, 2017 11:32 am
Aletosu
Tábor
,,Klid...klid Dest, nenervuj se." odpověděl klidně a pohlédl Destiny do očí. I tak cítil v sobě určitý stud a bál se jak moc ublížil Destiny. Nakonec pohledem odbočil jinam a jeho úsměv lehce povadl. ,,Um...Pro-promiň?" zašeptal nejistě a pokusil se vstát. Nakonec se postavil a lehce se posumál. ,,Už se to nestane, slibuji...vážně." zašeptal nejistě a zastříhal ušima. Nakonec zvedl hlavu a koukl na Destiny. ,,Mimochodem..." začal nové téma aby se pokusil kapku uklidnit Destiny. ,,Co zkouška? Jak dopadla?" zeptal se tentokrát klidně a mrkl na Destiny.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 16 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Mar 25, 2017 11:35 am
Tábor
Napätie a hnev z nej opadol tak rýchlo ako prišiel. Hanbila sa že na neho tak vybehla, no skrátka... neodkázala si pomôcť. Napriek tomu všetkému však bola hrozne rada že ho tu vidí živého a zdravého. ,,Prepáč, Al... som skrátka len príliš výbušná, neber si to tak. Len som sa už nervovala, veď predsa len... zvery a vlkov je tu dosť. A Zeissákov tiež." Povedala ticho a mierne rozpačito. ,,Dobre. Mali sme iba niečo uloviť, takže pohoda. Mali by nás zobrať, lenže stále čakáme na syna alfy." Objasnila mu situáciu.
Zabini Tsuri FK
Zabini Tsuri FK
Počet příspěvků : 847
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 16 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Mar 25, 2017 11:46 am
Aletosu
Tábor

,,A jo takhle..." zamumlal ještě lehce rozespale a pohlédl na své zelené tlapy. ,,Jak dlouho tady čekáš?" optal se a zašvihal ocasy a protáhl se. Jak dlouho nejedl? Nepil? Jazyk se mu lepil na patro a n se jen rozhlédl kolem. Byl příliš zesláblý na to aby použil magii. ,,Um nevíš kde je tady v okolí nějaké jezero či potok?" tipoval že to tady zná lépe než on. Přece on tady většinu času prospal. Zatřásl hlavou a ušklíbl se na ní.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 16 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Mar 25, 2017 11:51 am
Tábor
,,Dosť dlho... A už ma to prestávalo baviť a takmer som ťa išla hľadať." Povedala ticho. ,,Mám pocit že niekde tu na okolí niečo bolo, keď sme išli do lesa na lov, míňali sme potok, ak sa nemýlim." Povedala a snažila sa spomenúť si ktorým smerom to bolo. ,,Takže, hah, tadiaľto?" Opatrne sa pootočila hľadajúc nejaký bod ktorý by spoznávala. ,,Išli sme na lov do lesa, a vrátili sme sa týmto..." Hovorila skôr pre seba. ,,Myslím si že to bolo týmto smerom. Hah, orientačný zmysel mám nulový." Zabodla nakoniec labu do vzduchu ukazujúc smer.
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 16 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Mar 29, 2017 10:58 am
Marsie
tábor - zeiss - hranice
pomalu jsem se probrala a rozhodla že se projdu a přinesu něco z domova svého přítele sem, aby se mu lépe spalo. Měl to tam rád a kvůli mě byl zde. bylo by fajn aby se tu cítil lépe. alespoň by měl něco co by mu připomnělo domov,. Pomalu jsem se rozklusala z tábora a mířila k hranicím, bylo příjemné se proběhnout ale měla jsem hlad. to se musí uznat. Pomalu jsem se blížila k hranicím Zeiss a do čenichu mě praštil pach nějakých bobulek. Olízla jsem se a přiklusala k nim. bylo sice nevábného původu ale tyhle už jsme párkrát jedla. nebyly jedovaté i když nebyly dvakrát dobré. Pomalu jsem si je začala přehazovat z jedné strany tlamy na druhou. Malá veverka v mém kožichu - parli. mi seděla na rameni.
Attie
Attie
Elitní vlk
Elitní vlk
Počet příspěvků : 45
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Attie
Postavení ve smečce: Elitní

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 16 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Mar 29, 2017 8:26 pm
//Raven, promiň, ale podle mě nemá cenu čekat, protože už tak se to jen protahuje a příběh vázne na nás... Promiň, odehraju to sama Very Happy
Lunina louka - Fénixovy mini-hory
Raven se nějak zasnila. Já jsem věděla, že na mě čeká Zeal v Dýňovém lese. "Omlouvám se, Raven, ale tlačí mě čas. Snad se ještě někdy uvidíme, ale nyní musím jít. Ráda jsem vás poznala. Sbohem." pokývla jsem k ní hlavou, švihla jsem ocasem a rozklusala se loukou směrem k severozápadu. Tráva mě hladila po nohou a vítr mi svištěl kolem uší. Už dlouho jsem neběžela rychle, proto jsem poskočila, vyhodila zadníma nohama a rozcválala se. To je tak dlouho... a přitom jsem vždycky běhala strašně ráda! vzpomněla jsem si a ještě jsem zrychlila, ačkoliv už to nebylo takové, jako když jsem byla mladá. Slyšela jsem dupot mých pacek, viděla svůj stín a náhle jsem zaslechla i šustot křídel. Vzhlédla jsem a tam letěl Calius. Zazubila jsem se na něj a pak jsem rovnou vystrčila jazyk, který za mnou vlál. Vedle mě se míhaly hory a já se jim stále blížila. Náhle jsem spatřila blížící se pěšinku. Zpomalila jsem a přešla do svižného klusu. Vyběhla jsem po cestě nahoru, trochu zatočila a mířila dál do kopce na hřebeny hor. Dýňový les už nebyl daleko, a Calius prosvištěl nade mnou a nejspíš přistál právě tam.
Zeal Argentea Phantasia
Zeal Argentea Phantasia
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 16 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Thu Mar 30, 2017 1:13 pm
Fénixovy mini-hory
Již to byla delší doba, co ho jeho matka myšlenkami oslovila. To by samo o sobě nebylo tak divné, až na to, že stále nepřicházela. Nervózně tlapkou prohrábl pár kamínků u kterých se zastavil a zahleděl se do dáli v naději, že tam někde uvidí její hnědé tělo. Bohužel se tak nestalo. Jediné, co mu dělalo společnost byla jeho očím známá a již poměrně nudná krajina. Zrovna v této části smečky jsou jenom hory. Směrem dolů se rozprostírají prostorné nížiny, husté lesy a zurčí rychlé proudy mnoha řek, avšak tady byly jenom hory. Nepokojně pohodil hlavou, načež popošel o kus vedle. Hory kolem skrývaly tajemství, tak úchvatné, až je mu líto, že jej ostatní vlci vidět nemohou. Dýňový les. Domov fénixů a místo zázraků. Třebaže neměl moc možnost poznat všechny schopnosti fénixů, nepochyboval o tom, jak mocní jsou. Jenom fialová ocarina houpající se na jeho krku to nasvěcovala. Neklidně se posadil. Polštářky na jeho tlapkách ho z ostrých kamínků, na které šlapal nepříjemně pálily. Pane, vaše přítelkyně bezpečně dorazila do tábora. Oznámil Lavondyss v mysli. Skvěle,děkuji ti. Byl šťastný,že se Louie cestou nic nestalo. Byla to jeho nejmilejší přítelkyně, nechtěl jí ztratit. Náhle se mu před očima objevil zjev jejího úsměvu. Jemně se pousmál. Nemohl se dočkat, až se opět shledají. Náhle jeho myšlenky přerušil zjev na obzoru. Když rozeznal. patrona své matky vyskočil na nohy. Nedočkavě očekával jeho přistání. Lavondyss Caliuse zřejmě vyhodnotil jako nebezpečí, proto se bez oznámení zhmotnil vedle něj. ,,To je v pořádku, není to nepřítel." prohodil dozadu s pohledem dychtivě upřeným na gryphona. Když patronovi mohutné nohy dolehly na kamenitou zem Zeal ho zaplavil otázkami.,,Je matka v pořádku ?? Co se děje ?? Proč jsem vlastně zde ??" snažil se vysoukat ze sebe co nejvíce otázek.
Attie
Attie
Elitní vlk
Elitní vlk
Počet příspěvků : 45
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Attie
Postavení ve smečce: Elitní

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 16 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Mar 31, 2017 8:37 pm
Fénixovy mini-hory
Calius spatřil Zeala a přistál proti němu. Gryf stanul tváří tvář Zealovi, ačkoliv samotný Calius byl o něco vyšší. Jeho jantarové oči zaznamenaly i podivnou zeleno-fialovou šelmu s rohem na čele. Nejspíš Zealův patron. pomyslel si a hned na to byl zavalen otázkami Zeala. "Vaše matka je naprosto v pořádku, Zeale. Už je na cestě, za chvíli by tu měla být." gryf stiskl více křídla k tělu a lehce se pousmál. "Vidím, že jste zvědavý. Důvod schůzky se za chvíli dozvíte od Attie." bezděky kývl. Hned na to jsem se zpoza kamene objevila já, klusajíc na místo, kde jsem spatřila Zeala, Caliuse a nejspíše Zealova patrona. Calius na mě upřel své klidné oči a pak je na chvíli zavřel a ustoupil stranou, abych mohla přijít k Zealovi. Usmála jsem se na syna a po vlčím ho objala. "Ráda tě zas vidím, Zeale. Omlouvám se, že jsem tě vyrušila z tvých činností, ale tohle je opravdu důležité." vysvětlila jsem mu stručně a zahleděla jsem se na Dýňový les za jeho zády.
Zeal Argentea Phantasia
Zeal Argentea Phantasia
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 16 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Apr 01, 2017 7:45 am
Fénixovy mini-hory

Dychtivě poslouchal jeho bleskurychle odpovědi. Byl jemně nervózní, třebaže ho ujistil, že je jeho matka v pořádku. Přešlápl na místě a pohodil hlavou. Calius mu sice tvrdil, že se neděje nic vážného, přesto byl jako na vážkách. Svíral se mu žaludek a v hlavě mu třeštilo. Proč by mě matka volala sem tak náhle, kdyby nešlo o něco závažného. Zauvažoval. V hlavě se mu jako predátor z tmavých vod vynořila myšlenka na matčinu smrt. Byl by osamocen. Kdyby se matka odebrala do věčných lovišť, zůstane úplně sám. Jeho otec zemřel, než ho stačil poznat a jeho sestra ho skoro přesně napodobila. Je sám. Jeho pokrevní linie upadala. Když se nad tím zamyslel, brzy bude jediný svého druhu. Jeho myšlenky se mu hnusily, ale nedokázal myslet na nic jiného. Jako parazit zlé myšlenky zaplnily jeho mysl. Stál před patronem jako skoprnělý, utápějíc se v myšlenkách. Šíp z čistého nebe náhle proťal jeho mysl a ve vteřině jí vyčistil. Jeho matka přišla. Zazubil se a vyrazil k ní. ,,Taky tě rád vidím." jemné objetí jí oplatil. Zahleděl se do jejích zelených očí a jemně se zamračil. Očekával nejhorší. Naprázdno polkl. ,,Poslouchám." snažil se vypadat silně.
Aeonii de Orietr
Aeonii de Orietr
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 16 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Apr 02, 2017 7:56 pm

V mém dlouhodobém odpočinku jsem přemýšlela. Což bylo velice neobvyklé na způsob toho, že já za celých těch pár měsíců jsem jen se rozhodovala nad hloupostmi. Avšak teď zrovna bylo dost času k tomu, abych se zamyslela nad tím, co jsem způsobila svým rozhodnutím. Sorrin, taková velká barikáda možností do pestrého budoucna, vytvořen několika barevným spektrem, který již bloudil v mém srdci. Opravdu jsem cítila k němu něco takového? Něco jako láska? Ano, mohla jsem si toto přiznat za pravdu, že mé pocítění k němuž bylo upřímné, jistota nad jistotu, teď se prokazuji jako jeho partnerka. Teda, pokud by se to tak dalo nazývati.
Zanedlouho jsem otevírala očička ke světu, odtahujíc se od svého spícího Sorrina. Zahleděla jsem se do jeho andělské tváře a pousmála jsem se s tím tichým zachichotáním. Tělem jsem se překulila až jsem byla trochu dále od nějž a jeho křídla, která nás překrývalo. Povstala jsem na své končetiny a otřepala jsem se, přičemž jsem přiklusala ku řece. Tam jsem se posadila a zírala na svůj obraz chvilkově. Než jsem se sklonila k obrázku, který se následně rozplynul a já se dotkla čenichem o studenou vodu. Pomalu jsem začínala píti pár doušků, potřebovala jsem nabrat do sebe trochu živlu než se zase rozhodnu běhat kolem jak šílená. Což je pro mě naprosto přirozené..! Ale teď? Těžko říct.
Sponsored content

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 16 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru