Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

+64
Mandarino (†)
Lucas
SinHa
Naoki
Maysie
Hexy de Mal
Diego [Alfa]
Terreon
Kira Mai
Electra Aqua
Aetas Volito
Alsafi Nashira
Akio
Nareime Dead Demon
Man'yak
Nira
Nuhrash
Aragorn Elessar Telcontar
Angelo Amadeo FKA
Catorce
Bodka
Jєssiє
Drak Osudu
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Zeal Argentea Phantasia
Attie
Varox
Destiny Aqua
Zabini Tsuri FK
Aeonii de Orietr
Lavaris
RavenGája
Orfeon Virentem
Sorrin de Avec
Vinteren da Dårlig
Dysnomia Krigare
Haske
Aiko Nirakebe
Mook
Zanyzyn
Miriamel Saluber
Madow De Ainet
Reykai Kanya Shader
Spirit
Alyss
Caendore
Nox
Louie
Salome Astral Virentem
Denn de Mal
Arco Iris Criest
Kaisa Airgideon
Tristan
RitaGája
Sasori no Suke
Keiran Criest
Crystal
Sethori Astral Virentem
Desert Rose
Ryuusaki
Toruo de Ainet
Půlnoc
Admin
68 posters
Goto down
Ryuusaki
Ryuusaki
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jan 07, 2017 8:55 pm
NDV

Jeho milý úsměv jako by mě popohnal v běhu. Zrychlila jsem a s vyplazeným jazykem jsem si užívala vítr v srsti. Začala jsem ho pomalu dohánět, dokud se nerozhodl prudce zatočil. Nečekala jsem jeho zatáčku, moje tlapky klouzající po odkrytém ledu jí málem nevybraly, ale jakmile jsem se vzpamatovala, byla jsem opět v závodě. Obnažené drápy, zabodávající se do ledového sněhu mi napomáhaly udržet potřebnou stabilitu a zároveň zrychlit natolik, abych svého partnera dostihla. Dalším skokem jsem se přiblížila k jeho zádům a hned ten další mě na ně vymrštil. ,,Mám tě !!" stihla jsem zařvat předtím, než jsem dolehla na jeho tělo.
//Promiň, už nejsem schopna vymyslet nic lepšího ://
Salome Astral Virentem
Salome Astral Virentem
Počet příspěvků : 49
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Denn de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jan 07, 2017 9:23 pm
Hory farebných myšlienok
"Pche," odfrkla som a hral sa na urazenú princezničku. "Však ti to nepadlo, kvôli Virentem?" opýtala som sa ho mierne nahnevane a prebodávala ho pohľadom, ktorý zjavne nemohol vidieť. Postavila som sa. "Prepáč," zazubila som sa, keď som si uvedomila, že na ňom stále ležím. Zamyslela som sa... Museli sme byť naozaj dlho hore, keď sme takto zaspali, povzdychla som si v duchu a opäť zívla. Aj cez to som však spala dobre. Arcova prítomnosť bola upokojujúca. Zjavne preto som zaspala akoby ma hodili do vody. "Zaujímavé," poznamenala som s úškrnom. "Cítim sa konečne oddýchnutá," odvetila som na jeho otázku. "A čo ty? Ako sa ti spalo? Pod mojou váhou," zasmiala som pobavene. Naozaj som si nemohla odpustiť ten pobavený tón. 
Arco Iris Criest
Arco Iris Criest
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jan 07, 2017 9:37 pm
/Hory Farebných Myšlienok/
Trocha som sebou cukol a konečne sa zvedol. Mierne som sa zachvel a sklopil pohľad. Potom som si teprv uvedomil, že to Salome nemyslí vážne. Povzdýchol som si. "Nie, ty prepáč... to ja som zareagoval nepríjemne..." odvrátil som pohľad. "Tiež som rad za to, že som sa konečne poriadne vyspal... a niesi ťažká, takže toho sa neboj, že by si zavädzala, alebo tak niečo,..." povedal som a natočil hlavu. "Čo teraz? Máš niečo zaujimavého v pláne?" opýtal som sa, v tu chvíľu mi však opäť hlásil žaludok hladnosť. Zazubil som sa. Dlho som nelovil... pretože to nemám rad... ale... musím... som predsa vlk, nie nič býložravého, predsa... Otočil som sa, akobysom chcel vidieť dole. Pokývol som hlavou na Salome, čekajúc na jej odpoveď.
Salome Astral Virentem
Salome Astral Virentem
Počet příspěvků : 49
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Denn de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jan 07, 2017 9:50 pm
Hory farebných myšlienok
Usmiala som sa. "V poriadku," povedala som okamžite s milým tónom hlasu. Nechcela som, aby bol opäť takýto. "Hmmm..." zamyslela som sa nad jeho slovami o mojej váhe. Niečo na tom asi bude pravda. Nemôžem byť ťažká. Nelovila som veľa, tým pádom nepotrebujem ani veľa jesť. Môj žalúdok si už na to zvykol. No ten jeho už ohlasoval to, že je prázdny. Nemohla som si odpustiť slabý úškrn. "Pôjdeme... teda, pôjdem niečo uloviť?" opýtala som sa ho opatrne. Nechcela som ho uraziť. Možno na to mal svoje metódy, keďže bol už asi hodnú chvíľu v tomto slepeckom stave. Zapozerala som sa na scenériu navôkol. Krásne hory...
Arco Iris Criest
Arco Iris Criest
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jan 07, 2017 10:38 pm
/Hory barevných myšlenek/
Pokývl jsem opět na Salome. "Myslím, že bychom mohli. Rád si to vyzkouším, zase po nějakých těch letech..." pověděl jsem mírně zasněně. Sklonil jsem hlavu a nechal sněhové vločky, aby mi na ni padali a zachytávaly se v mé srsti. Nyní mi hlavou proběhl celý můj život.

Narodil jsem se na Watwayi, sotva jsem byl schopen se hnout, cítil jsem však nepříjemný pach smrti a už tehdy jsem nic neviděl. Poté bratr Keiran; žití v doupěti; vysvětlení; špatný otec; Shiya, tedy děsivá matka; Jasmine; Dyeron jako nový táta a jeho problémy; usmíření s bratrem; seznamování se smečkou; lidé; Waya, která se o mě starala... a všechno to, co jsem zde prožil... kdy tomu bude konec?


Opět jsem zvedl hlavu a vydal se k nejbližšímu srázu. "Pojď za mnou, celkem to tady znám, tudy se jde dolů nejlépe." vyzval jsem vlčici.
Salome Astral Virentem
Salome Astral Virentem
Počet příspěvků : 49
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Denn de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jan 07, 2017 11:38 pm
Hory farebných myšlienok
Bol taký nepredvídateľný. Páčilo sa mi, ako zasnene hovoril o tom, že by si rád opäť zalovil. Páčila sa mi jeho odvaha. Vzhliadla som na zamračené nebo. Dosť nepríjemne fúkalo a bolo chladno. Ktovie či nejakú zver vôbec tam dole stretneme. Ale vietor sa dá využiť aj ako spojenec. Skryje náš pach a obeť o nás nebude vedieť. Tešila som sa na spoločný lov s Arcom. 
Náhle sa mi však zatmelo pred očami a všetky tie myšlienky a spomienky, ktoré sa Arcovi premávali hlavou, zasiahli aj mňa. Bolo to až príliš silné na to, aby som to mohla úplne odignorovať. Keď to všetko skončilo, vydesene som hľadela pred seba a bola rada za jeho slepotu. Musím sa zlepšiť! povedala som si napokon. 
Pobrala som sa za ním. Veď to tu poznal lepšie ako ja. Nič som nepovedala. Musela som stále rozmýšľať nad tým, čo som práve počula a videla. Tie obrazy neboli ostré. Moja myšlienková mágia nie je vôbec dobrá, takže som vedela, prečo to tak je.
Arco Iris Criest
Arco Iris Criest
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jan 08, 2017 12:03 am
/Hory Barevných Myšlenek -> Dýňový les/
Pousmál jsem se, když mi po pachu došlo, že jde Salome za mnou. Vítr nepříjemně foukal, poměrně dost i do tváře. Sešel jsem do nižších hor, poté jsem svou společnici dovedl až do lesa, jenž byl uprostřed hor a byl v prohlubni. Pomalu jsem sešel až mezi stromy. Zavětřil jsem. Přes pofukující vítr jsem toho moc neucítil, smutně jsem si povzdechl a sklonil přitom hlavu.
Attie
Attie
Elitní vlk
Elitní vlk
Počet příspěvků : 45
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Attie
Postavení ve smečce: Elitní

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jan 08, 2017 11:30 am
Tábor
Raven moje vyprávění prokládala otázkami, na které jsem se jí snažila odpovědět. "Bohužel ne. Tehdy byli zvoleni Nala a Rellem za smečku Inseime, Altair a Fluttershiny za smečku Ishimura a Aetas Volito za smečku Kirigakure. Ovšem hodně se za tu dobu změnilo a nikdo z těchto vlků těm smečkám již nevládne. Já jsem poslední původní alfa na celém niwatském území." odvětila jsem možná trochu dlouze. Nevěděla jsem, jestli to ve mně má vzbudit hrdost... spíše pocit, že naše smečka se změnám zatím ubránila a já na ni mohla dohlížet, což nejspíš bylo dobře. "Ano, Inseime byla svržena a vyhnanci v ní nastolili vládu jako smečka Zeiss. Nevím, jak ostatní smečky, ale aspoň já za SSF jsem ji nikdy nebrala jako pravou smečku." ubránila jsem se zavrčení. To věděl asi každý, že alfa Attie Zeiss a jejich prašivce přímo nesnáší. A mám k tomu i důvod, poté, co provedli Rellemovi... v hlavě se mi bleskla vzpomínka na to, jak jsem Rellema potkala v zasněžené krajině, byla z něj troska. Kdo ví, kde je teď. Když Raven zaslechla o stříbrných fénixích, oči se jí rozzářily. Přála si je vidět. "Obávám se, že to asi nebude zatím možné... Neberte si to osobně, Raven, ale znám vás chvíli a jistě pochopíte, že vám nevěřím. Stříbrné fénixe spatřilo jen pár vlků... Jsou to nedůvěřiví tvorové." omluvně jsem na ni pohlédla. Ale nemohla jsem riskovat jejich bezpečí. Poté se zmínila o mém synovi. "Ano... stáří mě již dostihlo." uchechtla jsem se, vždycky jsem si z toho dělala srandu... ale byla to pravda. "Můj nástupce je Zeal Argentea Phantasia... Jediný potomek, který je aktivně vzhůru a má na to ty nejlepší předpoklady." hrdě jsem se vyprsila. Poté jsem si ale všimla vlků čekajících opodál. "Raven, moc ráda si s vámi popovídám dále... ale budete mě muset na chvíli omluvit. Jen to vyřídím a pokud se neurazíte, klidně poté můžeme jít na procházku po území." věnovala jsem jí úsměv a otočila se na vlky. Nejdříve jsem si všimla Půlnoci, která se vrátila. "To se podívejme..." zvědavě jsem na ni pohlédla. "Vypadá to jako ona ryba." prohlížela jsem si mrtvého tvora v její tlamě. Šupiny se opravdu tak leskly, jak si pamatuji. Pousmála jsem se. "Skvěle, Půlnoci. Zkoušku jste splnila... Pokud chcete, rybu tu nechte nebo ji můžete sníst. Nicméně vás vítám ve smečce s postem Kappy smečky Stříbrného fénixe." široce jsem se usmála, potěšená, že se naše řady stále rozrůstají. Poté mě jakýsi vlk (Kaisa) oslovil s tím, zda-li by nemohl pro smečku něco udělat. Nikdy jsem ho neviděla... takže mi to přišlo divné. "Nerozumím. Asi to budete muset říci jinak." zamračila jsem se. Znělo mi to trochu jako žádost o členství... ale nechtěla jsem mu to tak usnadnit.
Keiran Criest
Keiran Criest
Počet příspěvků : 131
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Keiran Criest
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jan 08, 2017 2:02 pm
Velké travnaté planiny


Zamrzelo mě, když mě můj bratr Arco opustil bez jediného slova. Opravdu jsem si myslel, že spolu půjdeme na lov. jenže on náhle beze slova zmizel. Udělal jsem snad něco špatně? Ne, myslím, že neudělal. Bráška měl nejspíše něco jiného na starost. A já mu nemohu bránit. Proto jsem to musel nechat být. Kdybych měl ramena jako člověk, asi bych je nyní pokrčil, ale muselo stačit už jen to, že jsem si hluboce povzdechl.

...............................................

Keiran & Arco napsal:Velké travnaté planiny
Usmál jsem se i když mi bylo zcela jasné, že mě můj bráška nemůže vidět. Jenže to byl reflex, takže se s tím nedalo moc dělat a hlavně proč? Nevadí, že to nevidí, jsem si jistý, že to pozná jinak, třeba z mého hlasu, a pachu. Určitě. Přeci, když je vlk šťastný, musí to z něj vyzařovat i jinak. Zavislost na zraku je jen omezená. Takže jsem si s tím více hlavu nelámal a prostě se usmíval. "A já tě zase velmi rád vidím, bráško. Už je to dlouho, kdy jsme byli spolu." Řekl jsem a vesele vrtěl ocasem. "Jasně, že se přidám. Moc rád. Vlastně jsem taky na lovu. Ale zatím jsem narazil jen na pár starších stop." Když budou chtít, přidám se k lovu moc rád. Koneckonců, nebyl jsem jediný, kdo potřeboval nakrmit své břicho. Pohlédl jsem na brášku, který znejistěl a větřil. Pak jsem se zadíval k Caendore. "A-a, to je Sasori. Přichází k nám." Oznámil jsem Arcovi.
Salome Astral Virentem
Salome Astral Virentem
Počet příspěvků : 49
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Denn de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jan 08, 2017 4:38 pm
Hory farebných myšlienok - > Dyňový les
Najprv sme zišli nižšie a potom ma Arco zaviedol do akéhosi lesa. Nevedela som, čo to je za les. Nikdy v živote som v ňom nebola. Asi... Rozospato som sa trmácala za svojím novým priateľom. Denn, Sapha a teraz aj Arco sú mojimi jedinými skutočnými priateľmi. Aspoň myslím, že sme priatelia. "Myslíš, že to zvládneš? Neviem ako lovíš, takže..." prehovorila som ticho a snažila sa niečo zavetriť. Bolo to fakt ťažké chvíľu som necítila nič. Môžem vôbec na tomto území loviť? Keď som s Arcom, tak možno aj hej, pomyslela som si. Väčšinou som premýšľala nad totálnymi zbytočnosťami, no toto bolo dôležité. 
RavenGája
RavenGája
Počet příspěvků : 584
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jan 08, 2017 7:06 pm
Tábor
Chápavě kývnu. Ty vlky jsem sice neznala, kromě Aetase zdejší Bety Kirigakure, ale i tak bylo skvělé, že si je Attie pamatovala a dokázala mi říct jejich jména. Lépe se pak budu orientovat. obdivně zamrkám při její poznámce na konci. "Musela jste být skvělá Alfa." povím uctivě. Jakmile potvrdí můj úsudek, tak párkrát zamyšleně přikývnu. "A nevíte, co se stalo s vlky smečky Inseime? Připojili se k Zeiss nebo někam jinam?" optám se zvědavě. "To plně chápu. Hodně vlků nemá Zeiss rádo." povím a odfouknu těžký vzduch. Sžíral mě pocit, že můj bratr Nox se rozhodl vydat právě ve stopách vyhnanců, ale i přes všechen ten odpor, jsem si snažila namlouvat, že tam nemůže být zas taková temnota. Při jejich dalších slovech mi v očích zableskne menší zklamání. "Oh, tak to jsem nevěděla myslela jsem, že se na ně může podívat kdokoliv." kostrbatě se omluvím. "V tom případě to chápu." pousměji se. Sice mě mrzelo, že se s nimi nemůžu setkat, ale její důvod byl poměrně rozumný. Přeci jen to jsou to posvátní a vzácní ptáci. Určitě by je neukázali jen tak někomu, kdo by je mohl ohrozit. pomyslím si. Tlumeně se zasměji nad její poznámkou protože to očividně brala s humorem. "I tak je škoda, že odcházíte." poznamenám. Zeal Argentea Phantasia... zopakuji si v duchu a očkem těknu k místu, kde byl stále rozválený sníh od onoho bílého vlka. "Určitě to bude skvělý Alfa - přeci jen, vychovala jste ho Vy." usměji se zářivě. Podívám se stejným směrem jako Attie. "Jistě, v pořádku. Já jsem šťastná, že se mnou vůbec mrháte čas." zazubím se a při její nabídce bouchnu ocasem natěšeně o zem. "Tak to by bylo skvělé!" vypísknu vesele.
Arco Iris Criest
Arco Iris Criest
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jan 08, 2017 7:09 pm
/Dýňový les -> Velké Travnaté Planiny/
Opět jsem zavětřil. Nedařilo se mi, kdepak. Vůbec se mi nedařilo zachytit jediný pach. Bylo mi z toho velice mizerně. "Ano, asi zvládnu... ale radši..." trochu jsem se zachvěl, jak zimou, tak strachem. "...radši půjdeme na bezpečnější místo... možná tam potkáme i mého bratra, odešel jsem od něj bez rozloučení, musím mu to vysvětlit..." dodal jsem nakonec tichým a vysokým hláskem. Rozběhl jsem se nejrychleji, jak to na třínohého šlo a nyní si to šinul přes hory přímo k travnatým planinám. "Poběž, poběž!" křikl jsem, ale i přesto to téměř nešlo slyšet. Na horách mi podklouzávaly tlapky, než jsem spadl a začal se "kutálet" dolů, k planinám.
Denn de Mal
Denn de Mal
Počet příspěvků : 48
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Denn de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jan 08, 2017 7:20 pm
Salome Astral Virentem
Dyňový les -> Veľké trávnaté planiny
Bránila som sa Arcovým myšlienkam a tak to bolo dobré. Nedarilo sa mi však v love. Alebo skôr v tom, čo mu predchádzalo. Aj keď vetrenie bolo určite jeho súčasťou. "Dobre," povedala som. Možno to bolo trochu smutné. Rozbehla som sa za ním. Čo ak sa mu niečo stane? "Bežím," zakričala som tiež. Jeho krik však nebolo skoro vôbec počuť. Ešte trochu viac som zrýchlila. Na to, že mu chýbala jedna noha, bežal skutočne rýchlo. Udivovalo ma to. Nikdy ma neprestane Arco prekvapovať. Keď sa však v horách pošmykol, vystrašene som zastavila. "Arco!" vykríkla som zdesene a náhle sa rozbehla za ním. Napokon som ho akosi dobehla, no jeho kotúľanie som zastaviť nedokázala. Hrnuli sa mi slzy do očí. Čo ak sa mu niečo stane?
Arco Iris Criest
Arco Iris Criest
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jan 08, 2017 7:25 pm
/Velké Travnaté Planiny/
Ležel jsem mírně potlučený již dále od hor, zledovatělé Lví hory si na mě vybrali svou daň. Běh z jedněch hor, přes louku a hory druhé ze mě udělal nemotorného vlka, a proto jsem teď ležel, se zavřenýma očima. Trochu jsem cukl tlapkou a nadechl se vzduchu. Cítil jsem v něm bratra a Salome. Pootevřel jsem oči. "J-já žiju? Salome? Keirane?" pověděl jsem chraplavě a tiše. Oči jsem opět zavřel a opět cukl svou jedinou přední tlapkou.
Keiran Criest
Keiran Criest
Počet příspěvků : 131
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Keiran Criest
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Jan 09, 2017 11:03 am
Velké travnaté planiny
Zůstával jsem na pláních, ale přesunul jsem se na západ, blíže k táboru. Někde na okraj velkých plání. Jelikož ti dva a těmi dvěma jsem měl na mysli Sasoriho a Caendore, se věnovali sobě a já jsem neměl v plánu jim dělat ocas. Určitě totiž chtěli být spolu sami a ne abych jim tam dělal křena. No a já jsem tím pádem osaměl a myslím, že si mého odchodu ani nevšimli. No, možná všimli, fakt nevím, ale to už je na nich. Myslím, že potřebují být spolu. Bylo totiž fajn, že měli jeden druhého. Já něměl, až na bratra, nikoho. Moje milovaná Jasmínka byla pryč. Přemýšlel jsem o tom, zda bude mít někdy i bráška vlčici. Já bych mu to opravdu přál. Láska byla zajímavá a i krásná. Jen už si moc nevybavuji, jaké to vlastně je.
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Jan 09, 2017 6:07 pm
Tábor --> Velké travnaté planiny
Když se vrátím, Alfa mluví s nějakou vlčicí (Raven) a já si pomyslím: Tak si chvíli počkám. Než přijdu, Alfa s tou vlčicí ale přeruší rozhovor a jen co se vrátím, Alfa si mě všimne. Když mi řekne, že to vypadá jako ta správná ryba, jsem už hrozně zvědavá, zda mě přijme. Když mi řekne, že rybu můžu buďto sníst, nebo ji tam nechat, odpovím: "Rybu zde nechám. Smečka ji může potřebovat více než já." Odmala mi všichni říkali, že každý člen smečky má myslet hlavně ve prospěch smečky, smečka je skupina a štěstí jednoho může způsobit neštěstí druhého. Když mě Alfa přijala, já se zaradovala, ale ne, že bych zavolala nadšením, spíš jsem se nevědomky šťastně usmála. Prostě jsem byla šťastná. "Děkuju." jsem plna radosti poděkovala, ale snažila jsem se, aby to nebylo moc patrné na hlase, jako abych nezavolala nadšením děkuju, ale to, že jsem to řekla prostě šťastná, tomu jsem se nedokázala ubránit. Alfa se začala bavit s nějakým vlkem a já jsem je nechtěla rušit. Odešla jsem z tábora a porozhlédla jsem se kolem. Potom jsem se vydala z tábora na Velké travnaté planiny. Sleduji okolí a uvidím nějakou vlčici(Salome Astral Virentem) a vydám se směrem k ní. Všimnu si u ní nějakého vlka (Arco Iris), ale jdu dál za nima. Snad mě nevyhoděj, že mě u sebe nechtěj, že chtějí být sami. Si pomyslím. Přijdu za nimi a řeknu. "Ahoj." A čekám, co odpoví, a jestli vůbec zareagují, po cestě z mého rodného údolí do niwatu jsem potkala i vlky, kteří vůbec neodpovídali...
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Jan 09, 2017 6:46 pm
TORUO
NDV
Běžel jsem dál, nechtěl jsem, aby to měla jednoduché - v tom byl jistý smysl hry, pokud by se to tak dalo vzít. Letmo jsem zahlédl menší problém v otáčce a už jsem i váhal, ale stejně to vybrala. Šikulka, pomyslel jsem si s úsměvem a pokračoval jsem. Moje tlapy dopadaly do sněhu, pod kterým byl stále ukrytý led a tak to působilo velmi zrádně. Než jsem se ale nadál, uslyšel jsem výkřik od mé partnerky, která mi přistála na zádech - samozřejmě jsem se neudržel a tak jsem spadl rovnou čumákem do bílého sněhu. Oklepal jsem se, nepřestával jsem se ale smát. "Dobře, jsi lepší."
//V pohodě. :DD Sama toho neumím moc vymyslet.
Sasori no Suke
Sasori no Suke
Počet příspěvků : 59
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Feam Re Arti ThyHo Casino-Root
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Jan 10, 2017 2:16 am
Velké travnaté planiny
Bylo velmi příjemné, cítit její srst a její tělo tak blízko toho mého. Když mě po vlkovsku objala, mé srdce zaplesalo radostí. Byl jsem nesmírně rád, že ji vidím. Její štěstí mě rozsvěcovalo, jako lampion vypuštěný pro symbol lásky a zamilovanosti. Vrtěl jsem ocasem a na tváři jsem měl ten nejspokojenější výraz. Všiml jsem si, že Arco se vytratil, doslova jako mlha. Ani jsem nevěděl kdy přesně se to stalo, ale byl pryč. A uvědomil jsem si to ihned po té, co promluvila moje cukrová vata Caendore. "Jistě, půjdu s tebou moc rád. Je něco, co by sis dala s chutí?" Zeptal jsem se ji a povšiml si, že i Keiran odcházel. Jen jsem na něj kývl.  Pak jsem se otočil zpátky k Caen. "Nuže? Co si má paní bude přát do bříška?" Zatvářil jsem se jako rozpustilé štěně.

Na příběhu a v SH prosím barvy nepoužívejte, děkuji. ~ Tamara
Zeal Argentea Phantasia
Zeal Argentea Phantasia
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Jan 10, 2017 4:32 pm
Saki
Můj odvážný výpad byl i přes všechny počáteční pochyby úspěšný a Toruo sebou s žuchnutím plácl do sněhu. Moje modré tělo dolehlo na to jeho, až jsem se trochu bála o jeho zdraví, ale vypadalo to, že je v pořádku. Nadšením jsem byla doslova přeplněná. Ocas se mi vesele vrtěl v chladném vzduchu a oči těkaly ze strany na stranu. Hbitě jsem z něj seskočila do ušlapaného sněhu. S úsměvem na tváři jsem ho tiše pozorovala. ,,Co podnikneme teď ??" vyštěkla jsem vesele. Pořád jsem v sobě měla dost energie a na spoustu hrátek, které se se sněhem dali dělat. Bohužel jsem přes všechno to nadšení úplně přehlížela, jak promočená jsem byla.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Jan 10, 2017 5:48 pm
TORUO
NDV
Ucítil jsem, jak seskočila, a proto jsem se narovnal. Přitom jsem ale vesele mával ocasem ze strany na stranu. Ptala se na další aktivitu a vypadalo to, že by vážně chtěla ještě blbnout, ale starost byla v mé hlavě na prvním místě. "Co jít na chvíli do doupěte a usušit se, třeba si i jen odpočinout, nezávazně si povídat a až potom jít blbnout?" navrhoval jsem hned a snažil jsem se, aby to neznělo příliš nudně. Nechtěl jsem riskovat, že by má princezna onemocněla, protože jsem sám věděl, jak je to nepříjemné.
Sponsored content

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru