Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure IV.

+77
Kay Mayen
Velether
Tenebris
Haske
Ra's Al Ghul
Naiome
Cavalier
Demon
Jєssiє
Aresea VATC
Aysu Telcontar
Saura
Akirα Rosє dє Glαcє
Catorce
Sapha
Darkey
Marill Cheryl white pearl
Maysie
Cäelle
Asuka de Fëe'neriz
Zechariah
Argdem Telcontar
Xurrilias
Marsie
Riteru
Eito
Bastien Criest
Zemaris Del Bianci
Aetas Volito
Drak Přírody
Keiran Criest
Rossiel Hydor
Ose Arashi FK
Varox
Safira
Dino de Mal
Luna Verinen Lumen Terät
Jack Ian Snart
Easy
NukaKyoga
Cairo
Rowєnn Killer
Haymitch Fireshadow
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Destiny Aqua
Teebihe
Tario de Ornet
Lester Majakki
Drak Osudu
Maura Lila
Aaron ,,Azazel"
Tristan
Mitril Avyi Telcontar
Diego [Alfa]
Hexy de Mal
Akio
Ragnavaro
Hilary
Hige
Yllin
Mika (vlček Agura)
Manon
Pellka
Asuka
Ragnarok
Grafity
Aite
Rialix
Rias
Räqo
Cassidy Charmer
Mandarino (†)
Aragorn Elessar Telcontar
Telantes
Denn de Mal
Miroki
81 posters
Goto down
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 22 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Fri Mar 09, 2018 2:28 pm
Tábor
Stála jsem poblíž Hilary, která mě nejspíše nevnímala a ani mi neodpovídala. Odstoupila jsem tedy dál a pohlédla na Tábor. Na domov vlků Kirigakurských. Cítila jsem špatný pocit, který mě tlačil někde zevnitř, a jakoby se chtěl prodrat ven. Něco bylo jinak. Ne, všechno bylo jinak. Možná. Možná pro mě. V mém těle kolovalo tolik zvláštních a smíšených pocitů, až jsem nevěděla, co si mám vlastně myslet. I přes to, že vlci porazili démona a společně jsme opravili Tábor, něco jakoby nehrálo, jakoby to nebyl zdaleka konec. Pohlížela jsem na Tábor a pomalým krokem se rozešla na jedno vyvýšené místo, odkud jsem mohla mít Tábor jako na tlapě. Na chvíli jsem se zastavila, posadila se a už se jen ponořila do svých myšlenek a pocitů. Domov, smečka, to vše se změnilo. Nebylo to již tak, jak jsem si to pamatovala. Zvláštní pocit mě začal tlačit na hrudi a pomalu mě rozežírat zevnitř. Ne že by bylo něco špatně, smečka si jistě za tu dobu vedla stejně dobře, jako předtím, ale jakoby tu přeci jen něco scházelo. Tábor byl téměř plný vlků, ale přesto jsem cítila prázdno. Někteří odcházeli. Cítila jsem se, jako bych se vytratila z přítomnosti. Nezbyl tu již téměř nikdo, kdo byl mým známým či přítelem. Doba šla dál, ale já jako bych zůstala někde v pozadí. Cítila jsem se divně a špatně, bylo mi těžko, ale už tu nebyl asi nikdo, kdo by mi byl oporou. Většina mých přátel zmizela. Zavřela jsem na chvíli oči a pod zavřenými víčky se mi jevily obrazy z minulosti. Viděla jsem všechny mé přátele i známé. Vzpomínala jsem na Rose a Essixe, Haru a Cyrana, Jirayiu, Emerithy, Varga a Roxynor a mnohé další. Většina z nich byla pryč. Odešli. A mě možná bylo smutno. Jako bych se právě teď a tady necítila  jako doma. Proč jen? Kde je Riteru, kde je Yllin? Dvě z neodmyslitelných částí mého života, díky kterým jsem se cítila doma. Díky kterým jsem cítila ty nádherné pocity bytí a mnoho dalšího. Všechny ty vzpomínky, které jako jednotlivé dílky skládaly můj život. Tak moc bych chtěla teď stát vedle nich, cítit tu oporu a důvěru, volnost a klid. Vědět, že je mohu obejmout, a tíha na mých bedrech se rozplyne v prach. Prožít společně krásné chvíle a vzpomínat. Ale teď já jen budu stát a sledovat, jak mí drazí odchází. Oni jdou s časem, ale to já jsem někde zaseknutá. Zbyla mi tu nejspíše jen Hilary. Další z dílků, který skládal můj život a mé srdce. Ale i ona šla s časem. Je teď na jiném místě, než já. Tak nějak jsem to cítila. A celkově smečka. Jako bych ji ztrácela, jakoby se ode mě čím dál víc vzdalovala. Kirigakure šla též dál časem, a já se cítila jen jako pozůstatek z dob minulých. Že bych se již nedokázala zařadit do běžného života? Proč je cesta k šťastnému životu tak těžká? Dokážu vůbec překonat tolik překážek, abych mohla býti zase šťasná? Kolik jich ještě vůbec bude? Existuje na konci cesty vůbec nějaký šťastný život? Ale když jsem toho zvládla již tolik, mohla bych zvládnout i tohle? Život mi dal dodstatečné lekce. Bylo snad všechno to, co jsem si prožila, lekcí a přípravou na to, abych dokázala přejít přes horší věci? Ale dokážu to sama? Možná při mě stálo mnoho jiných vlků, dalších známých a zbylých přátel, ale já to necítila.
Bylo však těžké takhle přemýšlet nad vlastním životem. Rozhodla jsem se být pro tentokrát silná a uzamknout to všechno, přiklopit víko pomyslné krabice a odsunout ji. Cítila jsem, že na to možná teď není správný čas, že bych měla žít každým momentem a právě teď se starat o situaci, která zde panovala a o to, co se může teď ještě dít. Otevřela jsem oči a můj zlatavý pohled se roznesl po celém Táboře. Vykročila jsem zpět a mou pozornost upoutal přicházející vlk. Varox... Srdce se mi rozbušilo a já rázem věděla, že něco není v pořádku. Něco mi říkalo, že teď možná budu muset býti silnější, než kdy předtím.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 22 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Fri Mar 09, 2018 7:35 pm
Räqo
Hranice s Ishimurou- územie Ishimury

Neisto prešiel pohľadom po hraniciach. Nikto ho nehľadal, no on ani nečakal, že by ho niekto mohol hľadať. Ticho si povzdychol, no potom prešiel do zaskučania od bolesti. Na zranenom uchu mu schla krv. Rozhodoval sa. Pôjdem preč kým nesplním svoj sľub. Raz im to vrátim. Otcovi za to, že znásilnil moju matku. Matke za to, že mi nepovedala pravdu. Asuke za to aká je. A aj im ostatným, všetkým za to, že nosia meno toho hlupáka ktorý je mojim otcom. Nenávidím ich! Nenávidím to meno. Räqo Joltstein. Nie, už ma tak nebudú poznať. Viem, že sa toho mena asi v skutočnosti nikdy nezbavím, no ja si vyberám nové. Také ktoré je vhodné pre niekoho temného a silného. Raz sa toho mena budú báť. Budú sa báť mňa! Raz ich zničím všetkých. Celý ich hlúpy Svit. Zničím ich naivné mozgy, roztrhám ich na kusy, spálim ich telá na popol ktorý rozsypem po okolí. Potom už nebude žiaden Svit, žiadne dobro! Už bude iba tma a slabí. Raz... uvažoval. Teraz však budem mať lepšie meno. Čo takto podľa mágie? Mám to! Premeny-Contrariorum. Tak sa budem odteraz volať, to bude odteraz môj rod. Moje nové meno, pomyslel si a ticho sa zasmial. Bolestne a zlovestne. Lynx ktorý celú tú cestu bežal za ním sa pri tom zvuku strhol. Räqo podišiel k hraniciam až stál na nich. Na hranici dvoch svoriek, no zároveň na hranici dvoch možností. Možností Svitu a dobra, možnosti temnoty a tuláka. Bol však príliš ľahkovážny na to aby si niečo také uvedomil či všimol. Že jeho možnosť možno nie je najlepšia, hoci jeho srdce a duša boli zaviazané tme. Zostal stáť. ,,Zbohom, Räqo Joltstein de Fëe’neriz. Nechávam ťa za sebou, pretože si v podstate mŕtvy. Už nie som ten. Som Räqo Contrariorum de Fëe’neriz. Zbohom Kirigakure. Zbohom. Už sa sem snáď nikdy nevrátim," povedal a odhodlane prekročil hranice. Ocitol sa na území Ishimury.
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 22 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Fri Mar 09, 2018 7:36 pm
U doupěte

Po zavytí jsem upadl na zem a stále kašlal. Chvíli jsem čekal jestli Rias přijde, ale byla to dlouhá doba a pořád nic. Zkusil jsem se tedy zachránit sám. Opatrně jsem se plazil k doupěti. Posouval jsem se jen o centimetry, ale i to mě hrozně vyčerpávalo. Cítil jsem že se tam nedostanu a nakonec zemřu. Bylo by to něco na způsob že bych se udusil, kašlala bych a snažil se nadechnout až bych měl málo vzduchu a chcípl. Proto jsem chtěl vytáhnout z brašny jed a ukončit to bezbolestně.
Najednou se po dlouhé době zjevila Rias s Asukou. Hodím po nich zlostný pohled. Nebyl mezi nimi Räqo, to mě ani moc neudivovalo, byl divně zvrácený. Nejspíš po otci. Teď jsem nepotřeboval žádný Riasin starostlivý pohled a vyšilování, musel jsem ji přinutit k činu. "Podej... Tu... Ž-žlutou bylin...u! Hned!" Zařvu na ni mezi kašláním které sice sílilo, ale hlavně začínalo být únavné a bolestivé. Přísunu k ní lahvičku a doufám že pochopí co dělat.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 22 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Mar 10, 2018 9:53 pm
Rain
Tábor- Ishimura


Čekám jestli náhodou něco nezaslechnu. Najednou ucítím Alfu. Promlouvala ke smečce a to nešlo přeslechnout. Slyšela jsem tedy celý příběh. "Alfa? A... Mrtvá? Ne..." zpanikařím. Byla naprosto v pohodě. Čilá, hodná Yllin a teď? Mrtvá... A dosáhla to až na Alfu. Zase jsem si uvědomila jak už jsem stará. Ne zas tolik, jako Dino, ale nejsem mladá a energická. A Yllin se mohla taky dožít víc. Jenže právě kvůli tomuhle už jsem tu nechtěla strávit ani minutu. Nakonec bych stejně chtěla jít za ní. Proto jsem vzlétla a letěla zpět. Přitom jsem myslela kam bych mohla jít, za Dracem se mi ještě nechtělo. No jasně. Dino! Nebo... Kay? zamýšlím se a u toho už letím směr Ishimura. Do mého bývalého domova a za mou adoptivní rodinou. Už zase.
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 22 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Mar 11, 2018 11:34 am
tábor
sledoval reakce vlků kteří tu byly. Nemohl jsem stát věčně. Když jsem zahlédl svého synka a Lunu, chtělo se mi propadnout se do země. Co bych dělal kdyby šlo o jejich životy.... snažil jsem se. i u Yllin jsem se snažil. Hodně. I území bych za ní dal. Myslím že to by udělal málokdo. Pohlédl jsem na vlky a poté se otočil, sešel z vyvýšeného kamene, vešel do doupěte kde jsem cítil ještě čerství pach Yllin. Pomalu jsem si došel pro plášť z vlčice Tonaly a vzal si jej na sebe a pomalu šel zase ven, její kůže z hlavy mi splývala po krku na kohoutek. Stoupl jsem si před vlky z tábora . Pomalu jsem došel až ke stromu který tu jako jediný zůstal majestátně stát. Byl tam nápis který tu někdo zanechal, jelikož jsem jej do teď neviděl tak mě zaujal. Byl od Yllin.. ale... od zesnulé Yllin! Vytřeštil jsem oči a zamyslel se. Jestliže stále žije, jako duch, je "živým" důkazem mé snahy.... v duchu jsem se pousmál a pohlédl na kořeny a na zem pod stromem. Vypadala že je bohatá na minerály. Takže by v ní mělo být i více krystalů. Stáhl jsem uši a své poslední síly jsem dal do vytažení bílých krystalů, které vytvořili dokonalou sochu bílé, ladné vlčice, která pod stromem ležela a hleděla na Tábor. "Zde bude odpočívat vlčice Yllin, Alfa Kirigakure které položila život na ochranu tábora.!" řeknu nahlas plným hlasem, tak aby to slyšeli všichni v táboře. Poté se ještě jednou otočím na vlčici - totiž, na sochu vlčice. Poté na vlky a prohlédl jsem si tábor. Vlci tu byly ale spoustu jsem jich tu neviděl. Zato jsem viděl kus své rodiny, tedy, nové rodiny... Táta tu nebyl.... Pomalu jsem došel k synkovi a olíznul jej na hlavě. Poté jsem pohlédl na Lunu "Moc ti děkuji, za všechno" řeknu a pohlédnu na svého synka. "sem moc rád že vás tu mám, ale... kde je Xyrli?"
Aaron ,,Azazel
Aaron ,,Azazel"
Počet příspěvků : 42
Datum registrace : 07. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Nuka Kyoga
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 22 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Mar 11, 2018 2:14 pm
Tábor
Moc som nevnímal čo sa okolo mňa dialo. Hilary mi stále neodpovedala. Keď prišiel nejaký vlk a oznamoval smrť nejakej vlčice ktorá bola Alfy. Nemal som rád keď zomrel nejaký vlk, aj keď som ho nepoznal. Prestal som vrtieť chvostami. Zvesil som dole hlavu a takmer nepočuteľne zakňučal. Odrazu som mal hroznú náladu. Obtrel som sa Hilary o nohy. Potom som na ňu otočil hlavu. ,,Mami... Poďme odtiaľto preč. Prosím." Povedal som Hilary potichu.
Ragnavaro
Ragnavaro
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 18
Datum registrace : 25. 10. 17

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 22 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Mar 12, 2018 5:51 pm
Tábor
Pozoroval otce a i vlky kolem. Hlavně jej zaujalo, jak před stromem, který se zdál nepoškozen, jako by jeho celé bytí chránilo něco neviditelného, možná až magického, vyrostla náhle socha bílé vlčice. Prohlížel si ji, vypadala vznešeně. Tak tohle byla ta Yllin? On si ji příliš nepamatoval. Věděl o ní díky dědečkovi, avšak sám byl příliš malý a slepý, než, aby si zapamatoval bývalou Alfu Kirigakure.
Když k němu přišel otec, on jen pokrčil uši. "Nevím, kde je bratr. Dlouho jsem ho neviděl." Odpověděl upřímně.
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 22 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Mar 12, 2018 6:14 pm
Tábor
Slyšel sem synovi myšlenky a musel jsem se jen pousmát. Ano tohle byla ona... "dobrá, Nu, co se da delat, poté se po nem poohlédnu. Krásně si vyrostl synku. Zmohutnel si. Jsem rád ze jsi v poradku. Měl jsem o vás strach. Doufám že se nic nestalo ani tobe a ani Lune kdyz jsem byl pryč. Copak jsi celou dobu delal, uz jsi lovil?" optám se synka se zájmem a pohlédnu na Lunu
Ra's Al Ghul
Ra's Al Ghul
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 22 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Mar 13, 2018 4:43 pm
LKS
,,Je to tady jen ztráta čau." Pronesl jsem. Vstal jsem, chtěl jsem vyrazit, pokračovat v cestě. Slyšel jsem vytí. Ha, zasloužila si to. Byla to nejspíš ubožácká alfa, když vedla takhle ubožáčkou smečku. Kéž to takhle dopadne se všemy, kdo podporují tento hrozný systém. Systém bez budoucnosti. Podíval jsem se na Demona, a bezslovně jsem mu naznačil, že chci jinam. Nekam, kde jsou silný vlci k získání. Třeba do Zeiss, smečky která si myslela, že je jiná, ale nijak se nelišila.
Haymitch Fireshadow
Haymitch Fireshadow
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 22 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Mar 13, 2018 4:52 pm
Hranice
,,Rád tě poznávám Zemaris. Půjdu ti něco ulovit, ale musíš jít se mnou, nemůžu tě tu nechat samotnou."
Řeknu ji mile. V tu chvíli ale uslyším vytí , které přináší špatné zprávy. S špatnou zpravou jsem se, ale už smířil. Horší bylo, že jsem poznal toho, kdo to zprávu zavyl. Alfa, která za to může, můj bratr. Okamžitě mě popadla zlost a zavyl jsem, jak silně jsem mohl, přesto jsem nevěděl, jestli mě uslyší. ,,Selhal jsi, bratře"
Zemaris Del Bianci
Zemaris Del Bianci
Počet příspěvků : 9
Datum registrace : 13. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 22 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Mar 15, 2018 5:57 am
LKS
Demon


Pozoroval som ich ako boli obidve vistrasene. A aj zo strachom utiekli. Bolo to na smiech jediný kto mal kurz bol ten mladí vlk ktorý má naštval tým že odišiel. V tom som zapocul oznamujú e vitie. Ktoré mi na tvary urobilo skodoradostny úsmev.  Lebo to premňa znamenalo iba jedno ze bola slabá. A ja som mal o jednu pomstu menej. ,,A teraz by si chcel ísť kde. Vidíš ze kirigakure je teraz slabá.''  Povedal som mu a obzeral sa kade sa dáme.
Bastien Criest
Bastien Criest
Počet příspěvků : 33
Datum registrace : 27. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 22 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Mar 15, 2018 7:24 am
Cavalier
Tábor
Potichučky som došiel do tábora, kde už v centre tohto územia stal Varox, teda naša alfa. Zvedavo som sa dostal k nemu čo najbližšie, aby som počul, o čom rozpráva. Prv som tomu nerozumel, až dokým som nezačul tu vetu. Alfa Yllin je mŕtva zdesene sledujem Varoxa, či sa náhodou nezbláznil. Nie, nezbláznil sa. Niekoľko metrov odomna som zahliadol Jessie, teda jej priateľku. Videl som, že ju to celkom odmeralo. Nevedel som, či bude vhodná doba teraz prísť za ňou.. Vlastne, nevedel som nič, čo bude ďalej. Bol som z toho viac menej vykoľajeny, za poslednú dobu sa toho u nás v Kirigakure udialo dosť.
Haymitch Fireshadow
Haymitch Fireshadow
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 22 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Mar 15, 2018 7:31 am
Ra's Al Ghul
LKS
,,Někam, kde jsou silnější vlci, tyhle jsou nám k ničemu. Třeba do Zeiss. Tt si pořád myslíš, že je Zeiss jiná než ostatní, ale není. Je to pořád ta samá hnusná smečka, jako všichni ostatní. Jen teď budou o něco silnější, protože nejsou tak otřeseni. Ale nic, čeho by jsme se museli bát. V hloubce se bojí, jako všichni vlci ve smečkách."
Povím.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 22 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Fri Mar 16, 2018 8:42 am
Tábor
Slova Varoxe se mi usadily v uších a já nevěřila tomu, co slyším. Ztuhla jsem na místě, zorničky mých zaltých očí se zúžily a mě se doslova zastavil dech. Srdce se mi nejprve zastavilo, a pak se rozbušilo a hrudník se mi křečovitě svíral. Do mých očí se navalily slzy. Stále jsem stála strnule na místě a doprovázela nechápavým pohledem Varoxe, který přicházel do Tábora. C-cože? Klepala jsem se. To přece není pravda, to není možné... Namlouvala jsem si. "N-ne..." , vzdychla jsem zoufale a mé oči se zalily slzami. Co se to stalo? Proč? Yllin přece nemůže být mrtvá! Cítila jsem, jak mi osten žalu probodává srdce skrz na skrz. Všechny emoce a pocity, které jsem doposud skrývala, všechno to teď vyplynulo na povrch. "Né!" Křikla jsem a probodala Varoxe z dáli pohledem. Jak tohle mohl dopustit? Kámen tíhy ze smrti mé nejlepší kamarádky byl na mě příliš těžký. Už jsem neměla sílu něco takového ustát. Vše kolem mě se zpomalilo a já přes zamlžené vidění koukala zoufale do prázdna. A padala jsem k zemi. Všechny čtyři tlapy se mi podlomily. Byl to zásah jako střela z lidské pistole. Ale bolelo to snad ještě víc. Mé tělo poměrně bezvládně dopadlo na zem. Slzy mi stékaly po lících jako proudy řek. Zavřela jsem oči. Ta bolest byla neuvěřitelná. Nepředstavitelná. Jakoby něco trhalo zevnitř mé srdce na kusy. Nedokázala jsem přijmout ani v nejmenším, že je Yllin mrtvá. Bylo to pro mě doposud nepředstavitelné, že by mohla umřít. A o to víc to teď bolelo. V mysli jsem si vybavovala obraz bílé veselé vlčice, kamarádky Yllin. Jaká byla dříve, a jaká byla, když jsem ji naposledy viděla. A jak dlouho jsem ji vůbec neviděla? Tak dlouho, že to bylo až děsivé. A další nával větší bolesti. Výčitky svědomí, kdy jsem ji mohla ještě vidět, ale místo toho jsem byla dočista vyčleněná ze života někde moc daleko. Zaplatila jsem snad za to? Nebylo mi dopřáno s ní ani prohodit poslední slova, naposledy ji vidět. Bylo to už tak dávno, kdy jsem naposledy viděla tuto bílou vlčici s oceánově modrýma očima a dobrým srdcem. A teď... už ji nikdy neuvidím. Ani její tělo nezůstalo na tomto světě, abych se s ní mohla alespoň rozloučit. Na chvíli se mi zatmělo nejen před očima, ale i v mysli. Svíjela jsem se v bolesti a má tvář byla promočená od slz a zkřivená v bolest ztráty. A pak se mi pod zavřenými víčky začaly jevit obrazy. Z minulosti. Ten den, kdy jsme se poznaly, den, kdy jsme se spřátelily, a mnoho dalších dnů, které jsme společně prožily. Dny, které již spolu nikdy prožít nemůžeme. Sny, které jsme společně snily. O tom, jaký budeme mít život. A Yllin to dokázala. Měla rodinu a dokázala se stát Alfou smečky. Taky spostu přátel a hlavně domov. Dokázala vystoupat až na vrchol. Její život jí však byl odebrán. Bylo to, jakoby byl odebrán i kus mého srdce, kus mého života.
Ale náhle jsem pocítila nával nové síly. Dostatek na to, abych se mohla vzchopit. Otevřela jsem oči, ale nevnímala okolí. Pomalu jsem se zvedla a otočila se po směru, kde stál starý dub. Strom, který jako zázrakem přežil všechnu tu zkázu Tábora, a teď mě záhadným způsobem volal k sobě. Mé oči byly však stále zahalené slzami, které neustále stékaly po lících. Ale ne. Kus mého srdce nebyl odebrán. Protože Yllin tam stále je. Rozešla jsem se pomalým krokem ke starému dubu. Yllin bude v mém srdci navždy, a tak bude stále žít. Protože ten, který neumírá v srdcích jiných, žije navždy. A Yllin bude žít stále. Stále v našich srdcích, našich vzpomínkách. Hned jsem se cítila jaksi líp, jakoby mne něco ještě víc usvědčovalo, že Yllin tu s námi stále je. Cítila jsem to. Šla jsem pomalým krokem, až jsem došla k onomu stromu. Na jeho kmenu byl vyrytý jakýsi nápis. Přišla jsem blíž a přečetla si jej. Oči se mi zalily ještě víc slzami, ale namísto toho se na mé tváři objevil jakýsi ukonjšený úsměv. "Yllin..." , špitla jsem s čistým srdcem. Jako bych cítila ještě víc, že tu Yllin stále je. Možná to byla ta neuvěřitelná síla mého srdce, které dokázalo býti dobré i zlé, dokázalo přejít všechny pády a i přes hluboké rány stále bilo, bilo v život a láskou, k ostatním. A nebo to byl onen nápis na kmenu starého dubu. Pomalu jsem si lehla k zemi a schoulila se k jeho kořenům. Zavřela jsem oči a na chvíli ještě zavzpomínala, zapřemýšlela a poplakala si, vypustila svůj žal na povrch, ale přitom se tímto očišťovala od smutku. Možná že jsem cítila, že je tu se mnou někdo, kdo mi je stále oporou, a kdo dokáže mé trápení rozprostřít mezi dvoje bedra. Cítila jsem se právě teď jako doma. Jako doma... To, co mi právě v životě chybělo. Trvalo mi to tu ještě nějakou tu chvíli, co dopadly na zem poslední kapky deště, dokud se z oblohy nevymetla šedá mračna, dokud skrz větve tohoto dubu neprosvitly jemné paprsky slunce. Pak jsem se cítila lépe. Koutkem oka jsem zahlédla Varoxe, který tu ještě vzdal úctu Yllin a postavil ji tu křišťálovou sochu. Koukala jsem se na ni. Byla téměř na chlup shodná s opravdovou Yllin. Bylo to úžasné. Vstala jsem a mé slzy už jen tekly přes poklidný úsměv. Předstoupila jsem čelem ke stromu.
"Vlci, vzdejme společně naposledy úctu bílé vlčici, Alfě smečky Kirigakure. Té, která prošla těžkým životem a dokázala se dostat až na samotný vrchol. Za její dobré srdce, její lásku, odvahu, sílu, věrnost a spravedlivost. Za všechno, co pro nás znamenala, za všechny její činy. Pro jedno z mála srdcí, které uneslo mnohé rány, ale přesto dál bilo v život, aby mohlo bít pro nás ostatní, a bilo pro Kirigakure až do konce. Yllin nikdy nezemře, pokud bude žít v našich srdcích napořád" , pronesla jsem a má slova se nesly Táborem, vnesly nádech nové naděje do vlčích srdcí. Poklonila jsem se naposledy před Yllininou sochou a vzadala ji čest, která ji dříve patřila jako Alfě, ale hlavně mou věrnost a vše ostatní, které jí dříve patřily jako mé kamarádce. A pořád patřit budou. Přitom z mých slz, které dopadaly na zem, vyrostly za pomocí mé magie okolo křišťálové sochy sněhově bílé a krvavě rudé růže. Na symbol čistoty a síly, života a smrti, duše a srdce.. Pak jsem se zvedla a podzimní vítr, který se do našeho kraje hnal z dáli, mi pročechral srst. Okolo pomníku jsem dále nechala vyrůst různé květinky. A pak po celém místě kolem pomníku a před starým dubem vyrostlo plno sněženek. Ty měla Yllin ráda. Pousmála jsem se ještě a mé slzy se zaleskly možná v posledním dnešním paprsku slunce. A zůstala jsem tu. Mé srdce vzávalo důkaz silného přátelství a věrnosti. Bilo dál, i když mohlo býti zastaveno. Ale přesto přešlo hrbolatou cestu a postavilo se opět vstříc novému úsvitu.
Diego [Alfa]
Diego [Alfa]
Počet příspěvků : 2049
Datum registrace : 27. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 22 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Fri Mar 16, 2018 6:14 pm
Rias de Fëe'neriz / Při Mirokim
Byla jsem už tak zničená. Psychicky i fyzicky. Když na mě štěkl v mezi kašli, škubla jsem sebou. Poté jsem váhavým krokem, však rychlím vzala do tlamy žlutou bylinu na kterou čumákem ukázal. Doufala jsem, že mi dokáže ještě říct co s tím, protože já se v bylinkách ani náhodou nevyznala. Však pro jistotu jsem to dala k němu jestli mu to nestačí třeba jenom sníst? Kdo ví.. Já byla už tak na draky, natož abych dokázala vůbec logicky uvažovat a to se šlo poznat na mém postoji, chování, i pohybu.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 22 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Fri Mar 16, 2018 8:01 pm
Miroki z.r. Green Flame
Poblíž doupěte


Rias pochopila jen že měla přinýst tu bylinu. No aspoň tak. Kdybych mohl, přitočil bych očima a podrážděně zavrčel. Pomalu mě to přestávalo bavit. Nevlastní, hloupá, spící nebo zlá vlčata a neschopná partnerka. Bylo mi trochu jedno že byla na dně. Já zatím mohl obnovit svou vášeň pro tvoření lektvarů. Už jsem zapomněl že mám být tolik opatrný a dávat si dobrý pozor. To se mi teď vymstilo. Seberu bylinu a rychle jí hodím do lahvičky. Znovu si odkašlu a lektvar vypiju. Kašel začal pomalu ustupovat a já mohl líp dýchat.
Asuka
Asuka
Počet příspěvků : 134
Datum registrace : 19. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka Joltstein de Fëe'neriz
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 22 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Fri Mar 16, 2018 8:27 pm
Poblíž doupěte
Sledovala jsem své rodiče: ,, Proč se chová táta tak neurvale k mámě? Proč bratr odešel? " Honilo se mi celou dobu hlavou. Z jeho pohledu šlo vyčíst, že není rád když jsme byly u něj: ,, Myslela jsem, že nás máš rád. " Řekla jsem polohlasem a zvedla se. Sice jsem byla ještě celá bolavá, ale dokázala bych odejít: ,, Když ti tak vadím, můžu klidně jít! " Vyšťěkla jsem na otce. Samozdřejmě bych neodešla, ale řekněte sami, co jiného by řeklo malé zmatené vlče, které se cítí nechtěné? Otočila jsem se a odešla na druhou stranu doupěte: ,, To ho nezajímá , že ho mám ráda i když není můj pravý otec? Jsem snad na obtíž? Měla bych odejít jako brácha? Přijmuli by mě vůbec někam? " Další a další otázky mi běhaly v mysli.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 22 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Fri Mar 16, 2018 8:51 pm
Miroki z.r. Green Flame
Poblíž doupěte


Asuky reakce mě překvapila. Na chvíli mi přes kožich přešel mráz. Došlo mi že se chovám krutě. Měla mě nejspíš ráda, ne jako Räqo. Oddechnu si. "Nikam chodit nemusíš," řeknu klidně. Když se trochu vysýchání zvednu se a odejdu. Nešel jsem do mého tajného doupěte. Ne. Toho jsem měl aspoň na chvíli dost. Odešel jsem jen poblíž. Kam bych šel? Lehnul jsem si a chvíli přemýšlel co mám dělat.
Diego [Alfa]
Diego [Alfa]
Počet příspěvků : 2049
Datum registrace : 27. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 22 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Fri Mar 16, 2018 9:02 pm
Rias de Fëe'neriz / Poblíž doupěte
Viděla jsem jeho reakci. Co jsem udělala špatně? Že jsem se nevyznala v bylinkách? Ulevilo se mi, že mu bylo lépe ,ale pocit vinny mě zžíral zevnitř. Chtěla jsem utéct tak daleko a už nikdy nevylézt. Když Asuka na Mirokiho štěkla znovu jsem sebou šklubla. Však jinak jsem stála jako solný sloup. Sledovala jsem jak se k nám potom otočil zády. "Já říkala ,že budu neschopná. Já říkala, že to nebude jednoduché.." Začala jsem. "Jestli chceš odejít můžeš Miroki. Nemůžu tě tu držet. Nemůžu tě nutit, abys je měl rád. Nemůžu tě nutit, abys měl rád mě.." Povídala jsem polohlasem, protože kdybych to řekla nahlas, hlas by mě zradil hned na začátku, však jsem si jistá že to slyšel. Poté jsem se naklonila k Asuce. Rostla. Ani jsem si neuvědomila, že brzy už je dospělá. "Jsi jediná kdo mi z vlčat zbyl. Räqo se vydal hledat Zeiss.. Byla jsem příliš slabá na to, abych ho zastavila.. Agura a Rialix spí.. Ani nevím zda se někdy ještě probudí.. Když spí už od narození.." Dodala jsem. Vřelo se ve mě spousta negativních pocitů. A jediné pozitivum byla Asuka, která je stále při mě.. A doufála, že i Miroki to pochopí a pomůže mi stát se zase tou starou Rias..
Asuka
Asuka
Počet příspěvků : 134
Datum registrace : 19. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka Joltstein de Fëe'neriz
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 22 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Fri Mar 16, 2018 9:05 pm
Poblíž doupěte
Podívala jsem se na mámu: ,, Jsem jediná?" Problesklo mi hlavou: ,, Neopustím tě mami ... nikdy." Věděla jsem že tento slib nemůžu dodržet. Co když budu chtít cestovat? Přeci jen zůstat na jednom místě není to pravé. Chtěla jsem objevovat, ale zároveň jsem nechtěla zranit matku: ,, Aspoň se o to pokusím: " Pomyslela jsem si a zaslechla jsem, co řekl otec: ,, Měla bych jít za ním? Možná má reakce byla přehnaná. " Pomyslela jsem si a následovala ho: ,, Tati? " Řekla jsem nahlas a lehla si vedle něj: ,, Proč se zlobíš? Udělala jsem něco špatně? " Řekla jsem tázavě a naklonila hlavu na stranu. Tím, jak jsem natočila hlavu mě docela dost zabolelo mé potrhané ucho, na kterém se tvořil strup: ,, Aspoň  má brácha taky na památku zranění. " Pomyslela jsem si a trochu se pro sebe usmála.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 22 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru