Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure IV.

+77
Kay Mayen
Velether
Tenebris
Haske
Ra's Al Ghul
Naiome
Cavalier
Demon
Jєssiє
Aresea VATC
Aysu Telcontar
Saura
Akirα Rosє dє Glαcє
Catorce
Sapha
Darkey
Marill Cheryl white pearl
Maysie
Cäelle
Asuka de Fëe'neriz
Zechariah
Argdem Telcontar
Xurrilias
Marsie
Riteru
Eito
Bastien Criest
Zemaris Del Bianci
Aetas Volito
Drak Přírody
Keiran Criest
Rossiel Hydor
Ose Arashi FK
Varox
Safira
Dino de Mal
Luna Verinen Lumen Terät
Jack Ian Snart
Easy
NukaKyoga
Cairo
Rowєnn Killer
Haymitch Fireshadow
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Destiny Aqua
Teebihe
Tario de Ornet
Lester Majakki
Drak Osudu
Maura Lila
Aaron ,,Azazel"
Tristan
Mitril Avyi Telcontar
Diego [Alfa]
Hexy de Mal
Akio
Ragnavaro
Hilary
Hige
Yllin
Mika (vlček Agura)
Manon
Pellka
Asuka
Ragnarok
Grafity
Aite
Rialix
Rias
Räqo
Cassidy Charmer
Mandarino (†)
Aragorn Elessar Telcontar
Telantes
Denn de Mal
Miroki
81 posters
Goto down
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 35 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 1:51 pm
Neďaleko Tábora-Tábor
,,Čože? Mrchy jedny..." zaklial som. ,,Čiže to územie patrí im?" spýtal som sa vydesene a prekvapene zároveň, vedel som že Reel by neublížil ani muche a Zeissáci... Nepáčilo sa mi to. ,,Poď, musíme ich varovať." povedal som a nečakal som na nič. Klusom som sa rozbehol do Tábora, stráčiac či Mirtil za mnou ide. Vbehol som do Tábora, ktorému dominovala biela kamenná socha a košatý dub. ,,Mitril, toto je Alfa Jessie." predstavil som jej štíhlu vlčicu. ,,Ishimura padla." povedal som, kým som naberal dych. ,,Pôjdem za Haske, dostanem ju odtiaľ." povedal Balrog. Opatrne, nevydes ju. povedal som horlivému Balrogovi.
Mitril Avyi Telcontar
Mitril Avyi Telcontar
Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 35 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 1:57 pm
--> Tábor
Zdelila som otcovi moje posolstvo a všimla som si, že ho to ani náhodou nepotešilo. "Áno otec, celá Ishimura.." poviem s povzdychom. Chcela som sa stať verným ochráncom tejto svorky - no nedočkala som sa.. Povzdychnem si, no nakoniec sa rozbehnem smerom za otcom vstríc hmle. Cesta netrvala dlho a nakoniec skončila aj tá nechutná hmla, ktorá mi zabraňovala videniu. A pohľad na tábor Kirigakure mi vskutku vyrazil dych. Tak sem ste v tedy išli bezo mňa, páni.. Obzriem si sochu, mohutný dub, spravovaný tábor - nič také sme nemali. Postupujem po boku otca než zastanem. Otec ma predstavil zdejšej Kirigakurskej alfe, ktorej som poklonila hlavu. "Teší ma, som Mitril Avyi," predstavím sa alfe Kirigakure, Jessie.

//rod ešte nedostala Very Happy aspoň teda myslím owo
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 35 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 2:04 pm
Tábor
Pozrel som sa na svoju dcéru. Bol som na ňu hrdý. Ostala verná svojej strane. Veril som v ňu. Estel. pomyslel som si, naša nádej. ,,Mitril Avyi Telcontar." povedal som a pozrel som sa na ňu s obdivom. Potom som sa pozrel naokolo a videl som, že tábor je udržiavaný, akoby na ňom panovala akási ochrana. Od tej doby čo biela Alfa zomrela, Tábor bol pokojný. Sledoval som pokojným pohľadom Tábor, pohľad som mal uprený do diaľky. Dúfam že Haske pôjde s Balrogom. Nechcel som, aby sa jej tam niečo stalo, vôbec som to nechcel.
Darkey
Darkey
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 20. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Darkey
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 35 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 2:23 pm
Tábor
Přidat se do smečky zřejmě nebude problém, ale možná to zase nějak zkazím. "Také mě těší." Kývla jsem hlavou a pak se konverzace změnila na téma smečky, jak jsem očekávala. "Jsem Darkey a jsem kříženec vlka a lišky, pocházím z jiného ostrova, upřímně už je to docela dlouho, ale nepamatuju si, kde ten ostrov je. Nepocházím z žádné "královské linie", jsem prostě normální vlčice. Snad jsem to pochopila správně." Usmála jsem se a pak jsem došla i k druhé otázce. "Mohla bych pomoct s lovením, díky mým křídlům by se to mohlo docela zjednodušit, ale asi nejsem jediná, co je má. Nebo bych mohla být bojovník, síla je moje silná stránka." Doufám, že mám šanci na přijetí, možná by to ani tak složité nebylo.
Drak Přírody
Drak Přírody
Počet příspěvků : 72
Datum registrace : 20. 08. 17

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 35 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 2:29 pm
Již se pomalu stmívalo a zanedlouho se krajina ponořila do šera. Nezdálo se však, že by v dnešní nadcházející noc byly skrz mraky vidět hvězdy či Měsíc.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 35 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 3:25 pm
Tábor
Skoro jsem si ani neuvědomila, že se již pomalu stmívalo. S tlumeným povzdechem jsem se koukla na šedou oblohu a poté zpět na Darkey. Věnovala jsem pozornost této vlčici a vyposlechla jsem si její slova. Upřímně jsem čekala jiný typ odpovědi, avšak nedalo se říci, že by ta její byla špatná. Žádná odpověď v tomto smyslu nebyla špatná. Na druhou stranu jsem byla ráda, že se Darkey představila takto, v myšlence svého původu. Možná to bude realistka, co má v sobě dostatečné množství hrdosti. Zamyslela jsem se i nad jejími dalšími slovy. "Dobrá tedy, pokud říkáš, že síla je tvá silná stránka, zítřejším dnem po úsvitu dostaneš úkol, který tě v tomto směru ověří, a na základě toho se rozhodne o tvém přijetí do smečky" , pověděla jsem. "Nyní můžeš zůstat v Táboře a nabrat sílu na tvůj zítřejší úkol" , dodala jsem s poměrně milým úsměvem. Pokynula jsem Darkey, že již může jít a sama jsem se obrátila jiným směrem.
Náhle jsem zaslechla vytí, které se linulo z území mé smečky. Netušila jsem, kdo volá, ani co se děje, ale najdenou jsem dostala onen zvláštní pocit. Ten, který vždy cítím, když se něco děje. Zvláštní tlačení v žaludku, potlačované obavy a nejistota, které vyplouvají na povrch v podobě zvláštního chvění hrudníku. Už jsem nad tímto svým instinktem nepochybovala. Byla jsem si jistá, že se něco děje. Zornice se mi rozšířily a já už se chtěla vydat za původcem toho vytí, však zahlédla jsem Aragorna, který běžel tím směrem, tudíž jsem vyčkala, dokud se nevrátí, a zda-li přinese nějakou zprávu.
Mezitím jsem zaslechla myšlenku, kterou mi poslala Alfa Ishimury, Tenebris. Ztuhla mi krev v žilách, a já chvíli jen strnule stála na místě. Veškeré dění a situace nabraly nečekaný zvrat.  Možná jsem tomu nevěřila, nebo jen nechápala jak, jak jen se to mohlo stát, jak to mohli dopustit a že se udál tak velký převrat v tak krátkou chvíli, aniž bychom to mohli my zaznamenat. Měla jsem smíšené pocity a v hloubi mé duše se jevila známka strachu, kterou jsem však dokázala potlačit. Mohlo by se teď dít cokoliv a já musela být pouze silná a pohotová. Až po chvíli jsem si uvědomila, co po mě Tenebris vlastně chtěla. Pohlídat mazlíka? "Zajisté.." Poslala jsem ji tichou myšlenku nazpět. Rozhlédla jsem se po Táboře a telekinezí si přenešla bytůstku k sobě. Bylo to vskutku zvláštní stvoření. Jemně jsem se o ni otřela, aby se nemusela bát. Přenesla jsem si ji následně na záda a vyčkávala už jen na příchod Aragorna.
Nemusela jsem čekat ani dlouho a Aragorn byl u mě i s vlčkou, jež vypadala dost možná jako jeho vlastní dcera. Srdce se mi zastavilo, když to vyslovil. Ishimura... jedna ze čtyř smeček Niwatských.. padla... Takže je to pravda. Zeiss si ji podmanila. "Těší mě Mitril" , pověděla jsem neutrálně, avšak nemohla jsem se odtrhnout od myšlenek, které se mi náhle honily hlavou. Myšlenky okolo všeho, co se právě stalo, a vůbec... Ani jsem netušila, co si mám myslet, měla jsem smíšené pocity, jako snad nikdy předtím. Nezmohla jsem se snad ani na jediné slovo, jen jsem koukala upřeně do prázdna a v mých zlatých očích se to blyštilo všemi těmi myšlenkami, které mi proudily v hlavě. Chtěla jsem říct alespoň slovo, které by vyjádřilo cokoliv, co cítím, nebo jakýkoliv názor, ale nešlo to. Nemohla jsem říct vůbec nic.
Až po chvíli se v mé hlavě urodila jedna velice spontánní myšlenka. Ani jsem nad ní příliš nepřemýšlela, nezvažovala jsem nic, jen jsem si byla jistá, že je to dobrá cesta vůči dějství za poslední dobu. "Musím jít" , špitla jsem, přičemž jsem stále zírala do prázdna a mé zlaté oči prozařovaly šero. Aragornovi ani Mitril jsem nic neobjasňovala, jen jsem se otočila a rozběhla se směrem z Tábora.
Ale počkat, nemohu s sebou přeci vzít Carol, zamyslela jsem se nad bytůstkou, která doteď spočívala na mých zádech. Nemohu ji rozhodně vzít s sebou, ani ji tu nechat nebo předat někomu jinému, protože ji Tenebris přeci svěřila mě a já ji slíbila, že se o ni postarám. Ledaže by to byl někdo, komu bezmezně důvěřuji... , samozřejmě, a jakoby se sneslo světlo ze samého nebe a přimělo mě všimnou si jistého vlka, který se nacházel zde v Táboře. Riteru... Rozběhla jsem se za ním. Olízla jsem jej láskyplně, avšak poněkud uspěchaně, na líci. Sundala jsem Carol ze svých zad a předala ji k Ritemu. "Prosím, potřebuji, abys ji pohlídal" , řekla jsem naléhavě. "Musím teď odejít, slibuji, že se do úsvitu vrátím" , řekla jsem a ani mu nic neobjasňovala. Rozběhla jsem se následně pryč, však ani na kontrolu nad smečkou v mé nepřítomnosti jsem nezapomněla. Zastavila jsem se na kraji Tábora. "Hilary, musím teď odejít, veškeré velení přebíráš ty" , poslala jsem myšlenku ve zkratce mé kamarádce, Betě. Věděla jsem, že se zvládne o smečku postarat, spoléhala jsem na ni. Pak už jsem však ani neváhala a rozběhla se pryč.

Kirigakure → SSF
Běžela jsem v šeru jak nejrychleji jsem dokázala, míříc přímo do smečky Stříbrného Fénixe. Nad ničím jsem ani neváhala, nepřemýšlela. Věděla jsem jen, že to je dobrá cesta, a že by to tak mohlo být lepší. Po tom, co si Zeiss podmanila Ishimuru, nikdo si nemůže být jist, zda-li plánují další akce. A kdyby se dělo cokoliv, teď už mnohem silnější Zeiss by nás mohla ohrozit. Nikdo neví, co by se mohlo dít. A já nemohu dopustit, aby se cokoliv zvrtlo. Kirigakure již není zdaleka tak velká smečka, jako bývala. A já jsem tu od toho, abych zajistila bezpečí a jistotu.
Mitril Avyi Telcontar
Mitril Avyi Telcontar
Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 35 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 3:49 pm
Tábor
Cítila som sa špatne, stala som sa poslom špatných správ. Hlavu držím sklonenú pre alfou Jessie, a keď otec ma poopraví pri svojom mene. Mierne nakloním hlavu na jeho stranu a pozriem na neho skrz ofinu. Vážne? Povedal Telcontar? Dáva mi rodové meno? U draka, čím som si to zaslúžila, čo viem.. zatiaľ som iba sklamala. Prebleskne mi hlavou a na to, sa alfa  ozve. Po jej slovách, som opäť zodvihla hlavu a labou som si narovnala ofinu, pritom čakala čo sa bude diať. Zdá sa, že uvažovala a pohľad jej očí ma v tom iba utvrdil. No náhle sa to zmenilo, keď sa rozhodla niekam odbehnúť. Keď bola preč, otočila som sa na otca: "Tak, čo bude teraz oci? Čo s maminou a Corou.." Cora bola asi jediný môj súrodenec, ktorého som ešte nestretla a ktorý ešte nezduchol.
Darkey
Darkey
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 20. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Darkey
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 35 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 4:27 pm
Tábor
Asi jsem tu otázku pochopila dobře, protože mi na to nic neříkala. Napjatá jsem čekala na odpověď a pak jsem si vyslechla její další slova. "Dobrá. Doufám, že se mi ten úkol podaří splnit." Mile jsem se usmála a sledovala jsem, jak odchází pryč. Zaradovala jsem se, že mohu zůstat v táboře a triskem jsem vylétla do vzduchu. Udělala jsem z radosti pár otoček a pak jsem si pomalu prolétávala tábor, pro nějaké to hezké místo na spaní. Našla jsem vysoký strom s tlustými větvemi, který byl někde uprostřed táboru. Hlad jsem neměla, tak jsem tam slétla a lehla jsem si na větev, obalila jsem se křídly, jako kdyby byly teplá peřinka a v klidu jsem usnula. Zítra je velký den, budu plnit úkol, který mě odstane do smečky.
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 35 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 4:40 pm
Osud přináší mnohá překvapení a stejně tomu bylo i nyní. Vlci smečky Zeiss prokázali svou sílu a obsadili území Ishimury a tak si vzali zpět své bývalé území. Vlci jsou momentálně v očekávání, avšak každý vlk se smíří s daným osudem a smečky Niwatské tak čeká cosi nové. Vlčka Tenebris odvede členy, kteří se rozhodli odejít za hranice dané smečky a připojí se ke smečce jiné, či si zvolí tulácký život. Alfa Kirigakure, Jessie, naváže vztah s živočichem, který jí bude ochotný nosit z území Temných informace. Zároveň informuje smečku o bezpečnosti. Alfa Orfeon stejně jako Alfa Kirigakure informuje smečku o bezpečnosti a zabezpečí Hraničáře. Osud bude, jaký jsem jej určil.
Akirα Rosє dє Glαcє
Akirα Rosє dє Glαcє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 426
Datum registrace : 17. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 35 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 4:43 pm
Zrcadlové jezero
Dívala jsem se Cavalierovi stále do očí. Sotva mi setřel čumákem mé slzy z tváří, pocítila jsem zvláštní pocit. Možná že jsem byla ráda, že i přes to, co jsem předtím udělala, může mi Cavalier věnovat dotyky a stát při mě tak dlouho, aniž by mě odvrhl zpět do bolesti. Sotva co mi pověděl, že se nezlobí, jakoby všechen ten strach a nejistota, co byla uvnitř mě, shořela a rozplynula se pryč. Náhle jsem cítila jen své srdce bít a jeho, byla jsem neskutečně šťastná. "Já... šla za tebou" , odpověděla jsem tiše na jeho otázku. Přesto jsem však ještě cítila, jako by to nebylo úplné. Jakoby se ještě naše pouto nenapravilo úplně a neupevnilo. Cítila jsem se zvláštně. Chtěla jsem možná tak moc se schovat při teple Cavalierova těla, ale zároveň jsem nebyla schopná to udělat.
Lester Majakki
Lester Majakki
Počet příspěvků : 138
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 35 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 5:02 pm
Misty meadow ---> Tábor ---> Pryč z území
Probudil jsem se na své oblíbené louce, kde jsem strávil většinu svého života. Těžko říct, jak dlouho jsem opět spal, ale ve výsledku na tom nezáleželo. Zvedl jsem se a vydal se do tábora. byl čas se svým životem něco udělat. Měl bych najít Minu... Minu. Byla Minu vůbec ještě naživu? byla výrazně starší než já a i když jsem si to nechtěl přiznat, já už nebyl žádný mladík. V táboře jako vždy panoval zmatek, ale tenhle zmatek byl jiný, než dřív. Roxynor a Varg už dávno alfami nejsou, ani Yllin a Acio a k mým uším se doneslo pár divných slov. Ishimura už neexistuje? Přebrali ji vyhnanci? Ta smečka pro mě nic neznamenala, ale vyhnanci? Zeiss? Sirah? Ne, já a Sirah jsme ani nebyli přátelé a i ona byla starší než já, nejspíš už bude také mrtvá. Co jsem tu dělal, když neexistoval nikdo, kdo by byl můj přítel? Když moje partnerka byla kdovíkde, dcera také, ani jsem nevěděl, jestli vůbec žijí. V ten moment jsem si to uvědomil. Niwat už mi neměl co nabídnout. Život už mi neměl co nabídnout. Vlci se hnali za svými starostmi a já je lhostejně pozoroval. Tohle už nebyla moje smečka, nikdo mě tu neznal a já neznal nikoho. tenhle svět, tohle území patřilo mladším. Otočil jsem se a zamířil z tábora pryč. Můj vrabec a tygr mě následovali. Půjdeme jinam a podíváme se ještě trošku do světa, co ty na to Cane? Neříkal nic, jeho souhlas nebo nesouhlas mě stejně nezajímal. A tak jsem se stejně tiše a nenápadně, jak jsem tu žil, také vytratil z Kirigakurského území  odhodlaný nechat celý NIwat daleko za zády.

//Dne 11.6.2018 Vlk Lester Majakki ve věku 11,5 roku nadobro opustil Niwatská území
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 35 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 5:06 pm
---> Zrkadlové jazero
Po preletení hraníc, patrón konečne ubral na rýchlosti a zbytok cesty iba plachtil. Vzhľadom na to, že na oblohe bolo docela nič - tak ho ostatný mohli vidieť ako modrú letiacu gulu, rádobi padajúcu hviezdu. Ďalšia zastávka.. Kirigakure. Hele, stále si to nechceš rozmyslieť? Predsa by ťa Naiome učila.. či? Mne príde sympatická! Prehovorí vo mne patrón a ja iba na náznak odporu po ňom, síce slabo tuknem labou. "Prosím, už o tom nehovorme.." zhreším ho.
Fevris nakoniec pristál dakde pri jazere. Boli tu síce dva vlci, no pristál na úplne opačnej strane jazera - takže by sme mali súkromie. Saphu jemne položil na zem a Fevris nakoniec pristál. Ostal som ležať na dračom chrbte. Yoy..
Haymitch Fireshadow
Haymitch Fireshadow
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 35 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 5:12 pm
Haymitch
Tábor - - - - za Jessie
Mitch moc nepochopil, co se stalo, bylo to na něj moc. Všiml si, ale že alfa někam vystartovala. To podle něho nebyl dobrý nápad, zvlášť sama a zvlášť v tomhle bordelu. Jedno je jasné, ikdyž je Alfa silná, nikdy by neměla chodit sama, protože náhoda je blbe. A tak Hrdý Mitch vvystartoval za alfou  Alfa však byla rychlá, a tak se mu ji dlouho nedařilo dohonit. Až v Stříbrným Fénixu, na místě, kde odpočívadla, ji dohonil.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 35 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 5:32 pm
Tábor
Pozrel som sa na dcéru, videl som, že sa po našich slovách Alfa Jessie zvrtla a utekala niečo riešiť, všetko bolo razom v pozore.,,Pre tvoju mamku príde Balrog, bolo by dobré, keby išiel on. Je rýchly." povedal som jej chlácholivo, nebola malé vĺča, ale aj tak to zrejme potrebovala, lebo vyzerala vyplašene. Podľa mňa, toto sa stane dňom, kedy všetci zmenia svoje postavenie a všetko sa zmení. Bola noc a ja som jastril pohľadom po Tábore, bledá tesaná socha mlčala ale kdesi pri strome som zazrel modrasté svetlo, alebo sa mi to len zdalo. Balrog, choď po Haske a doveď ju sem dobre? opýtal som sa svojho patróna a ten sa zhmotnil. Vysoká príšera z ktorého vnútra akoby tlela láva a oheň. Balrog potriasol veľkou hlavou na mohutnej šiji a roztiahol mohutné netopierie krídla, tmavé ako noc. Leť. Priveď ju živú. povedal som mu pevným hlasom. ,,Dobre, dovediem ju." zadunel mi v hlave jeho hlas, mávol mocnými krídlami a zmizol v tme. Až som sa čudoval ako môže taká obluda letieť. BALROG! Vráť sa! zvolal som naň a tvor okamžite poslúchol a zmizol. Usídlil sa v mojej hlave.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 35 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 5:57 pm
MITRIL - Tábor
Opäť som bola nútená si prehriabnuť svoju ofinu, než som prikývla slovám otca. V ďiaľke som spozorovala dáke modrasté svetlo, ktoré padlo niekde. Padá hviezda.. Pomyslím si z údivom, páčili sa mi veci, ktoré žiarili. "Balrog je kto?" spýtam sa ho, pritom sa predo mnou zjavila nejaká vec, ktorá bola omnoho a v skutku, omnoho krát väčšia ako ja. Vypleštila som na to oči a stiahla svoje oči. Keď ma chcel upokojiť, týmto to nebolo. "Čo.. čo to je?" opýtam sa pritom sa postavím do obranného postoja a v ústach sa mi zjaví malá kovová dýka - ktorá vznikla tak, že som do tlamy vyprodukovala tmavý, tekutý kov - ktorý sa nakoniec sformoval do tejto dýky. Oci? Pošlem mu myšlienku.
Sapha
Sapha
Počet příspěvků : 592
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 35 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 6:04 pm
Ishimura ---> Zrcadlové jezero (Kirigakure)
Zdálo se, že tohle trápení pořád ještě není u konce. Možná by mi bylo líp, kdybych zůstala spát v doupěti. jediná pozivitní věc od mého probuzení, která se stala, byl Kayův návrat. A Diegova vlčata. Ale co se s nimi stane teď? A co bude s námi? Ishimura přestala existovat prakticky během okamžiku a najednou bylo všude Zeiss? Můj osud musel psát někdo s opravdu zvráceným smyslem pro humor. Už tio skoro vypadalo, že v té smečce začnu nový a lepší život a teď byla pryč a stejně tak veškeré moje naděje. Tohle jsem opravdu nemyslela, když jsem si přála akčnější život. Mým jediným přáním teď bylo probudit se a zjistit, že je to všechno jen sen, ale to se stát nemohlo. Tohle byla realita. Krutá realita, ve které jsme se my zmítali jako zrnka písku v příboji. Možná že bych zůstala stát v táboře a tupě pozorovat okolí, kdyby nebylo Fevrise, který mě vyzvedl a odnesl pryč. A byla jsem zpět v Kirigakure, kde tohle všechno začalo. Přestože mě Fevris postavil na zem, už jsem nějak nemohla najít energii ani vůli stát a tak jsem se prostě rozplácla na zem. Proč je svět takový? Čím jsme si to zasloužili? Cítila jsem, jak mi po čenichu stékají slzy.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 35 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 6:21 pm
Zrkadlové jazero
Pozrel som sa na Saphu, ktorá z toho bola zničená zrejme ako každý iný. Opäť sa zošúchnem z po Fevrisom krídle a pomaly, hlavne opatrne som šiel za Saphou. Počas cesty som však kríval na jednu nohu. Bolo to to zranenie na pravej packe, pomocou ktorej som uštedril pacanec Naiome. Nemohol som na ňu riadne stúpiť, čo malo za následok to, že som sa tak tak dotackal k Saph a ľahol som si vedľa nej. Moje rany boli stále otvorené, nemal som ani silu siahnuť po nejakej mastičke, ktorú som stihol vziať. Rana na stehne a krku. ´Do chrumkava´ spálená srsť po zásahu blesku. Takéto zranenia som si odniesol v predom prehratom boji. Labou som objal Saphu a položil som hlavu k tej jej a jemne som jej oblízol stekajúce slzy. Nedokázal som teraz nič povedať, iba som vedľa nej ležal a snažil sa ju upokojiť mojou prítomnosťou.
Haske
Haske
Počet příspěvků : 3383
Datum registrace : 14. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 35 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 6:33 pm
Bývalá Ishimura ---> Tábor
běžela jsem, co mi síly stačily a brzy byla nucené zpomalit do klusu a trošku se vydýchat. Měla bych víc trénovat, jestli plánuju takhle běhat z území na území, pomyslela jsem si, navzdory tomu, že moji mysl by teď měly zaměstnávat úplně jiné věci. Ale co, můj domov stejně ležel na hranicích a já teď byla na ty, co dělali Ishimuru Ishimurou spíš naštvaná, než abych byla smutná, že má smečka zanikla. Moje kroky logicky směřovaly do tábora, ale než jsem se tam dostala, položila jsem své magii otázku. Kde najdu Aragorna? Bylo dobře, že on se dění v Ishimuře vyhnul, i když touhle dobou už budou všechny smečky vědět, co se stalo. Podobné zprávy se šíří rychle. Měla jsem z toho celého dost smíšené pocity. No, co se dalo dělat? Aragorna jsem našla v táboře a byla s ním i Mitril. "Zdravím. Hádám, že o Ishimuře už víte." nebyla to otázka, jen konstatování. Posadila jsem se opodál. No, Aragorn chtěl, aby měl rodinu poblíž, možná, že se teď jeho přání vyplnilo.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 35 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 6:59 pm
Tábor
Pozrel som sa na Mitril a jej rešpekt k Balrogovi. ,,Balrog je patrón,má úlohu nás chrániť, niet sa čoho báť, je to príšera, démon, ale... Chráni. " Povedal som jej. ,,Áno Mitril?"  Opýtal som sa, ked mi v hlave zaznela jej myšlienka. Dvihol som hlavu od nášho rozhovoru, ked sa objavila Haske, posadila a skonštatovala, že Ishimura padla. ,,Je mi to ľúto." Povedal som jej a šiel som k nej.
Sapha
Sapha
Počet příspěvků : 592
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 35 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 7:11 pm
Zrcadlové jezero
Kdyby nás teď někdo pozoroval, byl na nás opravdu ubohý pohled. Já byla vyhublá, Kay zamazaný od vlastní krve a oba jsme se váleli na zemi jako dvě hromádky neštěstí. Chtěla jsem se ke Kayovi přitulit, ale až teď jsme si všimla, jak ošklivě je potlučený. Zvedla jsem hlavu a zamračila se na něj. "Ty ale vypadáš. Vždy se do všeho vrháš po hlavě. Co kdyby se tě někdo zabil? Co bych si bez tebe počala?" V mém hlase ale nebylo ani stopy po vzteku, jen smutek a zoufalství. To Kay měl být alfa, on se o smečku doopravdy staral, ne ti dva. Kay a nějaká silná a schopná vlčice po jeho boku. Lehce jsem se ho dotkla čenichem a očistila z jeho kožichu vše, co na něm nemělo co dělat. Jednak spálené chlupy, jednak zaschlou krev. Víc jsem dělat nemohla, potřebovala bych jinou magii nebo alespoň znalosti léčitelství, ale mohla jsem udělat alespoň to málo. Pak jsem se k němu přitulila. "Ishimura je pryč, členové smečky se rozutekli všude po Niwatu, co budeme dál dělat?" A Diego byl kdovíkde.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 35 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru