Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure IV.

+77
Kay Mayen
Velether
Tenebris
Haske
Ra's Al Ghul
Naiome
Cavalier
Demon
Jєssiє
Aresea VATC
Aysu Telcontar
Saura
Akirα Rosє dє Glαcє
Catorce
Sapha
Darkey
Marill Cheryl white pearl
Maysie
Cäelle
Asuka de Fëe'neriz
Zechariah
Argdem Telcontar
Xurrilias
Marsie
Riteru
Eito
Bastien Criest
Zemaris Del Bianci
Aetas Volito
Drak Přírody
Keiran Criest
Rossiel Hydor
Ose Arashi FK
Varox
Safira
Dino de Mal
Luna Verinen Lumen Terät
Jack Ian Snart
Easy
NukaKyoga
Cairo
Rowєnn Killer
Haymitch Fireshadow
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Destiny Aqua
Teebihe
Tario de Ornet
Lester Majakki
Drak Osudu
Maura Lila
Aaron ,,Azazel"
Tristan
Mitril Avyi Telcontar
Diego [Alfa]
Hexy de Mal
Akio
Ragnavaro
Hilary
Hige
Yllin
Mika (vlček Agura)
Manon
Pellka
Asuka
Ragnarok
Grafity
Aite
Rialix
Rias
Räqo
Cassidy Charmer
Mandarino (†)
Aragorn Elessar Telcontar
Telantes
Denn de Mal
Miroki
81 posters
Goto down
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 34 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Jun 07, 2018 3:52 pm
Tábor → Hranice
Ten zbabělec byl ještě natolik drzý a osočoval ze zbabělosti někoho jiného. Rozhořčení ve mě nakypělo a já nebyla ani schopná na nic odpovídat, nic neříkat, jen zlostně zasupět. Chtěla jsem právě ztrestat tohoto vlka, ale v tom se uchopil práce někdo jiný. Ohlédla jsem se a spatřila... Naiome? Co tady jako dělá? Pomyslela jsem si, avšak nechtěla ani bádat v důvodech, proč tu je a co zde po kom chce. Alespoň mě ušetřila práce. Jenže vlk umíral, a následně před zraky všech zemřel. Naiome nám tu nechala mrtvolu, jako bychom snad byli nějaká banda méněcenných. Ohromné..., pomyslela jsem si podrážděně. Nadechla jsem se a sanžila se uhasit kypějící zlost v mém těle a už jsem si ani nic nemyslela. Běhalo mi v hlavě tolik myšlenek, ale proč bych se nad nimi měla ještě víc rozčilovat. Než jsem stačila cokoliv jiného udělat, Naiome byla pryč. Nevšímala jsem si ani vlků, kteří přicházeli do Tábora a pak se odcházeli. Pohlédla jsem na Demona, se kterým bojovala Alfa Ishimury. Nebylo potřeba to ani nijak prodlužovat, a tak jsem se ani nenamáhala nějakými zbytečnými slovy. Demonovo tělo jsem sevřela v tlaku telekineze tak, že se nemohl nijak vykroutit. Dále pomocí telekineze, ale i větru, jsem tohoto vlka táhla po zemi pryč z Tábora. Nejdříve pomalu, rozešla jsem se za ním. Vlekla jsem ho sevřeného v tlaku a postupně zrychlovala. Demon svištěl po zemi přímou čarou pryč z našeho území. Běžela jsem celou tu dobu za ním, abych mohla magii stále ovládat, a nechala jsem jeho tělo ničit o veškeré kameny, keře a zkrátka vše, co se pletlo do cesty. Demon stále bez možnosti úniku. A to jsem začala razantně zrychlovat. Hnala jsem jej tak až ke hranicím naší smečky. Tam jsem se zastavila a silnou vlnou telekineze i větru jsem Demona odmrštila tak daleko, co jen tento můj magický útok dosáhl. A to nebyla vůbec krátká vzdálenost. Až co jsem viděla jeho jako mrtný černý flek někde v dáli, topíc se v prachu na zemi. Mohla jsem odejít. Bez jakékoliv potřeby cokoliv říkat.
Zrádci a vyhnanci, jako je Demon, budou vždy navázáni na takovýto osud. Ještě když si dovolí drze nakráčet až do Tábora a něco požadovat. Naše smečka nebude vítat zrádce a ani se s nimi nijak párat. Ale to se proti němu ostatní členové smečky nedokázali ani pořádně postavit.. Zakroutila jsem hlavou. Smečka potřebuje nastolit trochu větší pořádek. A pak mě pohltilo malé větrnné tornádo, a na místě, kde jsem před chvílí stála, zbyl jen rozvířený oblak prachu.
→ Tábor
Teleportovala jsem se zpět do Tábora. Porozhlédla jsem se letmo po ostatních a poté se rozešla k mrtvole onoho vlka. Chvíli jsem přemýšlela, co s tím jako mám dělat, ale pak jsem vlka  nechala pohltit vzdušným teleportačním oknem, které jeho tělo odneslo bůhví kam. A mě to bylo celkem jedno. Otočila jsem se a postavila se před ostatní členy smečky. "Příště se nic takového dít nebude. Zrádci a vyhnanci jsou příliš opovážliví a drzí, a my jim nesmíme otevírat dvířka" , řekla jsem a odvrátila trochu pohled. "Celkově se to tu musí celé torchu srovnat" , dodala jsem trochu tiše. Následně jsem zvedla hlavu a upřímným kývnutím poděkovala všem, kteří zde byli a něco dělali. Odešla jsem poté pomalým krokem směrem k doupěti. Potřebovala jsem se uklidnit, ale zároveň jsem nechtěla na ostatní vlky působit příliš podrážděně, aby se báli ke mě, byť na malý kousek, přiblížit. Chtěla jsem jen smečku šetřit takových zbytečných potyček, znepříjemňující jejich každodenní životy. Chtěla jsem je jen všechny udržet v bezpečí při poklidu a příjemného života.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 34 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Jun 07, 2018 7:07 pm
Tábor
Sklopil som uši, vložil som si Andúril do pošvy a kráčal som priamo za Alfou, vypočul som som jej reč a pozrel som sa na ňu. ,,Mrzí ma to, ako hraničiar som zlyhal. Nemal som dovoliť aby nikto z nich prekročil hranice." povedal som a sklonil hlavu. Bol som nehodný stáť pred tvárou mojej Alfy, zaslúžil by som si trest. ,,Je mi to hrozne ľúto. Chcel by som to napraviť." povedal som jej ospravedlňujúco, bol som hrdý vlk, ale svoju chybu som si vedel priznať. Bral som si to príliš osobne.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 34 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Jun 07, 2018 8:31 pm
Tábor
Kráčela jsem klidně Táborem a mé rozohněné nitro pomalu chládlo. Již tu nebyl nikdo, kdo by obtěžoval, tudíž jsem si mohla alespoň vydýchnout. V tom ale ke mě přišel jeden vlk. Zastavila jsem se pohlédla na něj svýma  zlatýma očima. Moc dobře jsem jej neznala, ale tušila jsem, že je to Aragorn, náš Hraničář. Vyslechla jsem si jeho slova již s klidnou tváří. "Nezklamal jsi, Aragorne. Všechny ty dny předtím jsi strážil hranice velmi dobře, a to, že jsi dnes byť jen trochu pochybil, neznamená, že jsi zklamal. Udělal jsi jen chybu, chyby v životě dělají všichni. To však znamená, že se z ní máš šanci poučit. Navíc to byly jen prašivé krysy, v podstatě se nic nestalo, ale jen dnes. Jindy by to mohlo být horší. Ovšem, velmi si cením toho, že jsi si svou chybu přiznal a jsi odhodlaný ji nějakým způsobem ospravedlnit a napravit." , řekla jsem poklidně a nakonci se i lehce pousmála. "Povoluji ti vzít do zácviku mladé a nové budoucí hraničáře. Přeci jen, naše hranice nejsou tak malé, aby na jejich pevné střežení vystačil pouze jeden vlk. A pokud by jsi to chtěl tedy nějak napravit, budu ráda, když uděláš cokoliv prospěšného smečce" , pověděla jsem přívětivě klidným hlasem. "A neber to jako trest. Věřím, že ty rozhodně nejsi vlk, který by byl hoden jakéhokoliv trestu" , dodala jsem upřímným hlasem. Aragorn si to ale přeci jen bral příliš osobně. Nechtěla jsem již vidět jeho sklopené uši. Ne jeho. Vztáhla jsem svou tlapu a pozvedla jeho sklopenou hlavu, aby mohl přímo zřít do mých upřímných, zlatě zářících očí. "Aragorne, v mé smečce se přede mnou nebude nikdo sklesle plazit, nikdo nebude stahovat uši ani věšet hlavu. Žádné zraky nebudou odvrácené, všichni mohou rovnocenně pohlížet do tváří druhých. Nejsme přeci banda skleslých méněcenných ubožáků, což?" , povzbudivě jsem se pousmála. "Nejsme slabí ani hloupí, abychom sami sebe tlačili k zemi, buďme plnohodnotní a sebevědomí, a jedině tak můžeme být silní, fungovat a držet při sobě" , dořekla jsem klidným, ale vážným hlasem a pohlédla do jeho šedých očí, ve kterých jsem na chvíli zazřela potenciál zalesknoucí se jako stříbřitý Měsíc na tmavé noční obloze, však jakoby byl doposud potlačený zbytečnou poddajností a neúplnotou.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 34 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Fri Jun 08, 2018 11:16 am
Tábor
Vypočul som si slová Jessie. Nebol som vo svorke, veľmi vpohode, bol som skôr túlavý hraničiar, ale toto bola zmena, naučiť sa žiť v spoločenstve. Áno pánom si môže byť každý, ale fungovať ako celok, ako súčasť, to je niečo iné. ,,Prašivé krysy, ktoré olúpili o vernosť." poznamenal som. Všetko som bral vážne. Bola to hrdosť, moje vlastné ego nedovoľovalo aby som bol slabým. Potom som si vypočul jej slová. Povoľuje... pomyslel som si. ,,Ďakujem Vám." dostal som zo seba, dala mi svoju dôveru tentoraz som bol pripravený urobiť všteko čo bude v mojich silách aby všetko bolo tak, ako má. ,,Neberiem to ako trest, ale ako poctu." povedal som a vystrel som sa. V tej chvíli som bol úplne iný, plášť mi povieval okolo nôh a vyzeral som ako vlk, ktorý má jasný smer. Život na hraniciach, bola moja cesta, nie v sláve a úcte, ale ako pokorná služba. ,,Vedeli by ste mi nejakých potencionálnych jedincov aj odporučiť?" opýtal som sa napokon, Korigakurských som moc nepoznal, nemal som s nimi výrazné styky. Vypočul som si jej slová o tom, že členovia svorky sa nebudú plaziť v prachu a bezdôvodne prosiť o odpustenie. Rozumel som.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 34 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Jun 09, 2018 9:29 am
Tábor
Pokývla jsem lehce hlavou na jeho poznamenání. A přesně jsem viděla, jak se Aragorn rázem změnil. Jakoby v něm vzplálo něco, co bylo doposud potlačeno, a zažehlo jiskru opravdového vlka. Jeho odhodlané postavení, jeho plášť, který mu klesal k tlapám, teď opravdu vypadal jako vlk s jasným cílem. A přesně tak to bylo správně, skvěle. Hrdě jsem se pousmála. "Ah, to nevím, ale pokud budeš hledat, zajisté najdeš alespoň někoho, kdo bude chtít a bude odhodlán" , odpověděla jsem klidným hlasem. Zazřela jsem v Aragornově tváři porozumění mým slovům. A byla jsem za to ráda.
Marill Cheryl white pearl
Marill Cheryl white pearl
Počet příspěvků : 22
Datum registrace : 20. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 34 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Jun 09, 2018 11:51 am
Tábor
Dívala sa na dianie v Tábore. Nechápala správanie vlkov. Cítila však hraničnú náladu u jednej vlčice. Zapíšťala a preletela ponad Tábor. Tieň orla sa rozliehal skoro po celom Tábore. Zlietla nižšie a nohami s drápmi počechrala vlčku jessie za ofinu Následne preletela na iný strom. Krídla si načechrala a znova Zapišťala. Bol unikát vidieť orla ako albína.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 34 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Jun 09, 2018 1:13 pm
Tábor
Pohlédla jsem ještě na Aragorna a doufala jsem, že zůstane nadále takovým, kterým si uvědomil, že může být. "Ráda jsem tě viděla Aragorne" , pronesla jsem klidným hlasem, mírně pokývla hlavou a rozešla se pomalým krokem dál. Otočila jsem se a zkontrolovala ještě Tábor. V tom jsem uslyšela orlí zapištění a stín, který proletěl po Táboře. Vzhlédla jsem k nebi a mohla jsem opravdu vidět letícího orla. Nestačila jsem se však ani pohnout a orel slétl níž a pročísl svými drápy mou hřívu. Otřepala jsem se a svýma zlatýma očima, prozřívajícíma skrz mou ofinu, jsem doprovázela orla až ke stromu, kde se usadil. Až tehdy jsem mohla vidět, že je to albín. V mých očích se na chvíli blýskl údiv. Byl to opravdu unikát, nikdy předtím jsem orla albína na našem území neviděla, nepochybně tohle byla vzácnost. Přimělo mě to na chvíli se pozastavit, a tak jsem tiše a s neutrálním výrazem, za nímž se přeci jen skrýval nějaký ten zájem, jsem sledovala ono stvoření.
Ose Arashi FK
Ose Arashi FK
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 34 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Jun 09, 2018 8:48 pm
Haymitch Fireshadow 
Zbudil jsem se uprostřed tábora. Jak dlouho jsem spal? Naposledy sji pamatuji, že prohlásili nějakou novou vlčici za Alfu. Vstal jsem a rozhlédl jsem se po táboře. Klid v něm rozhodně nebyl. Připadalo mi to jako po bouři. Jako by se něco stalo a já při tom nemohl zamachrovat  tedy pomoc. Uviděl jsem Alfu. Mohl bych se zkusit zeptat, jestli nechce s něčím pomoct. Jako hrdý delta bych to asi měl udělat, plus jsem se nechtěl nudit. Došel jsem tedy k ní. ,,Dobrý den. Mám s něčím pomoct? " Zeptal jsem se.
Cavalier
Cavalier
Počet příspěvků : 340
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 34 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Jun 10, 2018 10:13 am
Tábor
V Tábore konečne zavládol pokoj po tom, čo Jessie vyviedla Demona preč odtiaľto. Takúto naštvanu som ju za tie roky ešte nevidel. Už som nemal žiadnu úlohu pre tento deň a tak som začal rozmýšľať, čo užitočné spravím dnes. Mohol by som začať tréningom, dlho som nič nerobil a malo to aj určité následky. Venoval som posledný pohľad na tábor, v ktorom prevládal pokoj. Pomalým krokom som sa oddialil z tohto miesta.
Zrkadlové jazero
Vybral som si ďalšie pokojne miesto, tam som sa cítil najlepšie. Naklonil som sa nad pokojnú hladinu jazera, ktorú som jemným dotykom ňufákom rozrušil. Môj odraz bol v tom momente roztrúsený. Cuvol som a posadil sa. Na chvíľu som si chcel tento moment ešte užiť. Zatvoril som oči a nechal vánok, nech sa mi pohráva s mojou hustou srsťou.
Riteru
Riteru
Počet příspěvků : 221
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 34 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Jun 10, 2018 11:36 am
Tábor
Probudil se do tmy. Zamžoural do slabého měsíčního jasu. Cítil, že teploty se očividně drží lehce pod nulou. Povzdechl si a poté, co se protáhl, se posadil. Netrvalo dlouho a jeho oči si přivykly tmě a on se konečně zorientoval, kde přesně v táboře se nachází a koho všechno má ve své blízkosti. Všiml si Haymitche, svého bratra, jenž hovořil s jeho partnerkou. Koutek úst mu zacukal, úsměvu se však ubránil. Přemítal, zda se za Jessie vydat, nakonec však usoudil, že ne. Užíral jej pocit, že by jí možná obtěžoval, což bylo poněkud zvláštní, neboť ji bezmezně miloval a víceméně si byl jist, že ona mu jeho lásku opětuje ve stejných měřítkách. Měl chuť si s někým popovídat, ať už s někým, koho znal již déle, a nebo poznat někoho zcela nového. Ačkoli byl partnerem zdejší alfy, mnoho členů smečky neznal a když už, obvykle jen od vidění.
Darkey
Darkey
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 20. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Darkey
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 34 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Jun 10, 2018 12:38 pm
Tábor
Upřímně nevím, co se sakra stalo. Z boje jsem si toho moc nepamatovala. Když jsem otevřela oči, byla jsem za nějakým balvanem a Demon i ten druhý vlk už byli pryč. Ta hnědá vlčice (Jessie) bude zřejmě alfa, ale já už jsem si povídala s Hilary o přijetí, jenže s alfou to asi bude lepší. Zvedla jsem se a nakráčela jsem k té alfě. "Zdravím, jsem Darkey. Ráda bych se přidala do smečky, samozřejmě po splnění nějakého úkolu, jak mi řekla Hilary." Usmála jsem se a vlastně mi teď došlo, že mám objevené křídla. Byla souměrně stáhlá a nebyla naštěstí vůbec poškozená. Snad mi alfa dovolí zůstat.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 34 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Jun 10, 2018 7:28 pm
Tábor
Pozorovala jsem ještě chvíli orla albína, když v tom mě vyrušil cizí hlas. Otočila jsem hlavu a spatřila vlka, který se mi dle pachu a možná i vzhledu automaticky přiřazoval jako bratr Riterua, však nevěděla jsem, či to tak opravdu je. Otočila jsem se celé k němu a s vtřícným a poměrně milým úsměvem jsem se na něj usmála. Vlastně jsem si ani neuvědomila, jak rychle ze mě ten vztek vyprchal, a že už dokážu být opět v klidné náladě. "Zdravím Tě." Chvíli jsem se zamyslela nad jeho slovy. "Jistě, určitě by bylo dobré obstarat nějaké jídlo. Děkuji za tvou ochotu" , pokývla jsem hlavou a poslala tak Haymitche něco ulovit. Zahlédla jsem nedaleko procházet Cavaliera. Ráda bych si s ním zase popovídala, jenže on již měl namířeno jinam. A náhle se za mnou objevila černo-modrá okřídlené vlčka. Neznala jsem ji a ani nebyla z mé smečky, tudíž jsem již očekávala, o co půjde. Věnovala jsem tedy nadále pozornost ji. "Zdravím Tě, mé jméno je Jessie. Těší mě, že tvým přáním je přidat se k nám do smečky Kirigakure, proto bych tě i ráda přivítala na našem území" , pověděla jsem vstřícně a s milým úsměvem, přesto s pevným postavením a autorativním výrazem ve tváři a řečí těla. "Nejdříve mi pověz, kým jsi a jaký bys mohla mít pro naši smečku přínos" , pověděla jsem a upřela na Darkey svůj zlatý pohled. V hloubi mých očí se leskla zvědavost, co přinese Darkey za odpověď.
Akirα Rosє dє Glαcє
Akirα Rosє dє Glαcє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 426
Datum registrace : 17. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 34 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Jun 10, 2018 8:00 pm
Od Hranic → K Zrcadlovému jezeru
Přestože mé tváře byly rudé a zešlehané větrem, mé oči zalité slzami, letěla jsem dál. S každým dalším bouchnutím srdce jsem cítila strach, ale zároveň lásku. Přála jsem si být opět v bezpečí při Cavalierovi, zároveň jsem se ale bála odvržení. Byla to přece všechno má chyba, že se vše zhroutilo v prach. Chtěla jsem to však napravit, i když jsem nevěděla, zda-li jsem schopna to zvládnout. Ale už jsem nechtěla prožít svůj život jen v neustálém strachu a ukrývání se ve stínech, a věděla jsem, že existuje jen jediný vlk, který může změnit můj život.
I když jsem chtěla letět dál, vyčerpání a žízeň mě přimela slétnou k zemi na místo, kde jsem mezi stromy zahlédla jezero. Zároveň se začalo stmívat a já se bála nebezpečí, které by mě mohlo letem ve tmě potkat. Přistála jsem tiše u břehu jezera, hlavu jsem sklonila a napila se vody. V tom se však k mému čumáku dostaly rozčeřené vlnky hladiny jezera. Pomalu jsem se zvedla a obrátila svá plachá očka směrem, kterým se vlnky linuly. A srdce se mi zastavilo...
Mitril Avyi Telcontar
Mitril Avyi Telcontar
Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 34 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Jun 10, 2018 9:25 pm
--> smer ku Kirigakurskému táboru
Pomaly som prešla hranice, neobzerala so sa. Pokračovala som ďalej. Najprv stratím brata, potom sestru, potom svorku.. ks. Nie, idem do otcovej svorky- tu mám možnosti! Dúfam, že mamka bude mať rovnaké zmýšľanie! Pomyslím si pritom som pomaly šľapala krok za krokom hlbšie do Kirigakurského územia. Až zastanem, a obzriem sa - zdá sa, že som sa stratila v hmle. Och.. u draka.. Povzdychnem si, zhlboka sa nadýchnem a zavyjem na územie - možno to začuje taťka, alebo niekto. Pretože, hmla bola tak hustá, že spraviť krok by bol problém.
Cavalier
Cavalier
Počet příspěvků : 340
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 34 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Jun 10, 2018 10:41 pm
Zrkadlové jazero
Nebol som tu sám. Zvráštil som čelo a zhlboka sa nadýchol, tak že som pach nasal do ňufáka. Nebol to nikto od nás. Otvoril som oči a svojim ohnivým pohľadom som prebodol postavu oproti. Prižmurim oči.. Vlk sa až dokonale podobal na starú známu.. Akiru. Do ňufáka mi udrela znova tá známa vôňa.. Pach. Vstanem a priblížim sa, tak, aby som zistil kto je na druhej strane brehu. Akira? natiahnem krk. Zrýchlim krok. Kráčal som popri jazeru rovno k vlkovi na druhej strane. Po tomto šokantnom zistení zastavím. Je to ona.. Je to ona! opäť vyštartujem rovno za ňou. Čo tu robí? Veď.. nie som schopný ani premýšľať. Zastavím len pár metrov pred ňou. Bez slov..
Akirα Rosє dє Glαcє
Akirα Rosє dє Glαcє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 426
Datum registrace : 17. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 34 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 7:27 am
Zrcadlové jezero
Svýma plachýma očkama jsem pozorovala jeho, jak se pomalu přibližoval. Jeho ohnivé oči prosvitovaly šerem a já se bála, co se bude dít. Zastavil se jen pár metrů přede mnou. Sklopila jsem uši, ale přišla jsem k němu blíž. Submisivně jsem se posadila před něj. Byla jsem teď tak blízko, že jsem koukala přímo do jeho očí, naše čumáky se téměř dotýkaly a já mohla slyšet jeho dech a tlukot srdce. Cítila jsem přesně ten pocit, který při chvílích našeho minulého setkání. Chvíli jsem jen takhle seděla, možná se něco zmítalo v mých myšlenkách. Ale já jen beze slov koukala hluboko do Cavalierových očí, kde planoucí oheň zažehával jiskru v mém srdci. Až po chvíli jsem spustila. "Cavaliere... já..." , špitla jsem rozklepaným hlasem a na chvíli jsem se zase odmlčela. "Víš... když se dívám do tvých očí a ty do mých, cítím se náhle silnější, ale zároveň slabší. Cítím lásku, ale taky strach. Vlastně ani nevím, co cítím, ale vím jistě, že už nechci nikdy odejít..." , řekla jsem tiše. Oči se mi zalily slzami a následovala další chvilka ticha. "Prosím odpusť..."
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 34 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 8:05 am
Tábor-Smer od Tábora
Pozrel som sa okolo, šklblo mi uchom, keď som zistil, že niekto prekročil hranice, bolo to užitočné, aspoň svom vedel že niečo alebo niekto prešlo hranice. Áno Jessie má pravdu, chce to posilniť pohraničie. Kývol som jej že rozumiem a rýchlym krokom som sa rozbehol smerom na pohraničie. Cítil som zvláštny pocit, ako vtedy, keď sa prznil do života Kirigakure Demon. Strihol som ušami, plášť za mnou povieval a hnal som sa prízračne ako tieň, bolo to umenie hraničiarov, miznúť v teréne bez mágie, bez čarov, len tak. Bol som zadumaný a klusal som lesom a zastavil som sa, medzi stromami som uzrel vyjúcu Mitril. Čo tá tu robí? Rozbehol som sa k nej, vyzerala vydesená. ,,Mitril, čo sa deje?" oslovil som ju. 
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 34 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 9:09 am
Tenebrisina větvička Carol + Tenebris
~Tábor Ishimury -> Tábor Kirigakure -> Tábor Ishimury~

Drobná vánoční větvička roztomile pochrupkávala v doupěti své majitelky. Probudil ji nějaký hluk. Nezněl přátelsky. Carol opatrně vylezla ven. To, co spatřila,
s ní málem seklo. Dva vlci, silně páchnoucí temnotou právě skolili Alfu Reela a Betu Kaye. Carol se udělalo zle.
Po několika desítkách vteřin, když se vzpamatovala, střihla maličkým ouškem a odplížila se z tábora. Tou dobou už se většina vlků rozhodla, jestli zůstane, nebo ne. Běželam do Kirigakure, něco jí říkalo, že tam její přítelkyně Tenebris je. Dlouhý běh její malé nožky vyčerpával, ale nepovolovala. A tak se po desítkách minut octla, vrcholně vyčerpaná, v Kirigakurském táboře. "Tene, Tene..." Supěla.
"Nějací dva temní vlci napadlo tábor. Porazili Alfu a Betu. A ukradli smečku. Všem dali na výběr, jejich smečku,
tuším, že se jmenovala Zeiss, nebo odchod."
S těmito slovy se vyčerpaná větvička svezla na podlahu. Tenebris neváhala ani minutu. "Jessie,
promiň že tak narychlo, ale musím odejít. Naiome s Veletherem napadli tábor a zřejmě ho i porazili."
Poslala Jessie myšlenku. "Byla bys tak hodná a postarala se mi o Carol? Je vyčerpaná, nemohu jí vzít s sebou." Požádala. Poté jemné uchopila větvičku do zubů a položila ji před Jessie, pak se otočila na svého patrona. Ten se k ní natočil tak, aby na něj mohla nasednout. Když už byla na jeho hřbetě, otočila se k větvičce
"Alfa Jessie se o tebe postará. Pak si tě vyzvednu, ale teď se mnou nemůžeš." Řekla. Za okamžik už kroužila na dračím hřbetě nad táborem a o chvilinku později už mířila směrem k Ishimuře. Kus od tábora drak klesl,
Tenebris z něj slezla a do tábora vešla po svých. Nešla poraženě, šla hrdě, avšak výraz její tváře vypovídal, že ví, co se tu stalo. "Diego," kývla na mladého Gammu.
"Pojď za mnou, prosím, do doupěte." Řekla a sama tam došla. Při pohledu na spící vlčata se jí Záleský v očích slzy, ty však rychle potlačila. Teď není čas na smutek. Pomyslela si.
Cavalier
Cavalier
Počet příspěvků : 340
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 34 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 11:10 am
Zrkadlové jazero
Keďže bola o dosť nižšia ako ja, pozoroval som ju z hora. V krku sa mi spravila hrča, k vôli ktorej som nemohol prehovoriť. Nakoniec Akira prehovorila. Bez mrknutia oka som hľadel priamo na ňu. Keď dohovorila, mrkol som. Nedokázal som sa na ňu hnevať, aj napriek tomu, čo sa od nášho posledného stretnutia stalo. Odpusť hneď ako vysloví túto krátku vetu, hlasito vzdychnem. Svojim ňufákom jej utriem slzy, ktoré sa kotúľali po jej tvári. "Priznám sa, neviem čo povedať.. Nečakal som, že ťa tu stretnem, dnes.. Tu, a vôbec že ťa stretnem. Nemusíš sa ospravedlňovať, nehnevám sa" poviem potichu. "Zablúdila si.. U nás?" táto veta znela dosť hlúpo, ale v tejto chvíli ma ani nenapadlo, žeby došla do Kirigakure za mnou.
Mitril Avyi Telcontar
Mitril Avyi Telcontar
Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 34 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jun 11, 2018 12:52 pm
Niekde v hmle u tábora
Zavyla som prenikavým dosti pisklavým hlasom, ktorý sa podobal hlasu vĺčaťa. Stála som tam obklopená hmlou, no na to som zacítila pach, ktorý som veľmi dobre poznala. Obzrela som sa, skoro som ho nevidela, ale áno bol to môj otec. "Tati.. Zeissani.. Ishimura už nie je, Zeissacke alfy vyzvali alfy k súboju a prehrali.." poviem mu, bola som úprimne vystrašená. Utiekla som, ako mi tlapy stačili.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 34 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru