Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure IV.

+77
Kay Mayen
Velether
Tenebris
Haske
Ra's Al Ghul
Naiome
Cavalier
Demon
Jєssiє
Aresea VATC
Aysu Telcontar
Saura
Akirα Rosє dє Glαcє
Catorce
Sapha
Darkey
Marill Cheryl white pearl
Maysie
Cäelle
Asuka de Fëe'neriz
Zechariah
Argdem Telcontar
Xurrilias
Marsie
Riteru
Eito
Bastien Criest
Zemaris Del Bianci
Aetas Volito
Drak Přírody
Keiran Criest
Rossiel Hydor
Ose Arashi FK
Varox
Safira
Dino de Mal
Luna Verinen Lumen Terät
Jack Ian Snart
Easy
NukaKyoga
Cairo
Rowєnn Killer
Haymitch Fireshadow
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Destiny Aqua
Teebihe
Tario de Ornet
Lester Majakki
Drak Osudu
Maura Lila
Aaron ,,Azazel"
Tristan
Mitril Avyi Telcontar
Diego [Alfa]
Hexy de Mal
Akio
Ragnavaro
Hilary
Hige
Yllin
Mika (vlček Agura)
Manon
Pellka
Asuka
Ragnarok
Grafity
Aite
Rialix
Rias
Räqo
Cassidy Charmer
Mandarino (†)
Aragorn Elessar Telcontar
Telantes
Denn de Mal
Miroki
81 posters
Goto down
Keiran Criest
Keiran Criest
Počet příspěvků : 131
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Keiran Criest
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 18 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Feb 19, 2018 10:01 pm
Tábor
Usmál jsem se na šedou vlčku. "Protože bych mohl zařídit přestup bez zkoušky. Jen si promluvím s vůdci Kirigakure. Nemusela by ses v tomhle požehnaném stavu trápit zkouškou, když už jsi byla přijata jako člen Kirigakure." Vysvětlil jsem ji. "Jsem totiž Beta, Keiran Criest." Určitě by to bylo pro ni lepší. A já neviděl důvod, proč by nemohla dobrá členka jen přejít. Navíc, když teď bude mít dost svých starostí.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 18 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Feb 19, 2018 10:43 pm
Tábor

Vlk mi vysvětlil o co jde. Byl to Beta Fénixe Keiran. Mohl zařídit bezstarostný přestup do SF. "To by bylo fajn. Já už nemám moc času na vyřizování a ani náladu. Tak kdybys tedy mohl..." zaraduju se. Bylo skvělé že bych  nemusela plnit zkoušku a mohla se věnovat rodině aby vlčata nevyrůstala "sama". Obrátím se k Dawovi. Čekala jsem až zareaguje on.
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 18 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Feb 20, 2018 3:41 am
Hory Měsíce (Doupě)
Ležela jsem a pozorovala všechny jak spokojeně pochrupkavají a také čekala až Räqo odpoví. Najednou mi do čumáčku vyšel známí pach a po chvíli se i objevil. "Jasně Telo." Kývla jsem k zelenému vlku. Byl to můj dobrý přítel. "Určitě se však musíme vidět brzo! Ahoj!" Houkla jsem ještě na něj a znovu se dala do pozorování spících vlčat a partnera. Najednou se ke mě přiloudala Asuka. "Zlatíčko, ahoj." Usmála jsem se a olízla ji na hlavince, když se mi vyvalila u hrudi. "Už nemám bebí." Odpověděla jsem na jeden dotaz. "Protože ostatní vlci v Táboře potřebovali pomoct. Jako člen smečky jsem musela přiložit tlapku k dílu." Vysvětlila jsem ji zjednodušeně i když jsem tušila, že přijde mnohem víc dotazů, protože určitě nemohla ještě chápat pojem co je to smečka a proč se tomu místu říká Tábor.. "Ty mě taky." Usmála jsem se a znovu ji olízla na hlavičce.
Asuka
Asuka
Počet příspěvků : 134
Datum registrace : 19. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka Joltstein de Fëe'neriz
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 18 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Feb 20, 2018 10:57 am
Hory Měsíce
Nechala jsem se od mami olizovat a spokojeně vrtela ocasem: ,, Co je to smečka? A co je to Tábor? Je to k jídlu? Nebo je to nebezpečné? Nic nám to neudělá? " Začala jsem sypat další otázky.  Musela jsem být pro mámu otravná,  ale má zvědavost byla příliš velká na to,  abych byla sticha. 
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 18 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Feb 20, 2018 3:07 pm
Tábor
Na chvíli jsem přestala, když jsem viděla, jak se práce daří ostatním vlkům. Sledovala jsem určité vlky, kteří dokázali manipulovat se zemí, a jaksi kontrolovala celkový průběh. Už jsem jen s klidem mohla stát a hrdě se dívat na to vše, co jsme dokázali zachránit. Na náš domov. Tábor se mi před očima měnil na zcela nový, krásný. Země i půda byla zachráněna, z trosků se stala již opět obyvatelná plocha. Vždycky jsem věřila v naši sílu, sílu vlků, ale i přes to mě všechno to okolo mě udivovalo. Mé tělo na chvíli pohltily příjemné a pěkné pocity. Neuměla jsem je ani popsat, a ani jsem se nezdržovala nad nějakým přemýšlením. Prostě jsem to chtěla prožít naplno a právě teď. Více takových chvílí v mém životě již nemusí být. Náhle ke mě přiběhl zelený vlk. Ah, Telantes, vzpomněla jsem si na zeleného vlka a pokývla mu na pozdrav. Vypadal, že přichází s nějakou prosbou, tak jsem mu dala prostor. Za chvíli jsem zaslechla jeho hlas v mé hlavě. Telantes, vlk, kterého jsem měla tu čest přijmout do smečky. Ale teď... bych mu měla povolit odejít. Vzdychla jsem. Jeho zpráva mě sice neznepokojila, ani nijak nenaštvala, možná mě jen trochu zklamala, ale chápala jsem to. Nechť si každý vybere své místo, kde bude hodlat žít. Jsme svobodní, tak ať panují svobodná rozhodnutí. Koneckonců, mezi povinnosti Bet nepatří jen přijmání vlků do smečky, ale také příjmání jejich odchodů. Vlk jako já se musí umět vypořádat s tím, vidět vlka přicházet, a taky vidět jej odcházet. "Příjmám tvé rozhodnutí" , řekla jsem klidně a pokývla hlavou. "Není zač" , dodala jsem a vřelý úsměv mu opětovala. "Děkuji, tobě také!" Poslala jsem mu ještě myšlenku na rozloučenou a sledovala, jak odchází. To, co však říkal, mě přinutilo k zamyšlení. 'Len som stratil dôveru v alfu Varoxa, neviem prečo. Kedysi som sa tu cítil bezpečnejšie, ale po dobe som zistil, že proste nie..' , přehrávala se mi jeho slova v mé hlavě. Strnule a se zamyšleným výrazem jsem hleděla kdesi do dáli. Vlci nemají důvěru v Alfy? Necítí se ve smečce bezpečně? Trochu jsem se roztřepala, ale pak se opět uklidnila. T-to... to ne... Výraz v mé tváři na chvíli zvadl. Jako bych cítila, že je něco špatně. Aby se vlci přestali cítit v bezpečí? Kdyby začali odcházet? To se přece nemůže stát... Byla jsem si vědoma toho, že by smečka mohla v nejhorším zaniknout. Pro svou smečku jsem vždy chtěla jen to nejlepší, domov, klid a bezpečí. Nemohla jsem dopustit, aby se dělo něco takového, aby v nás vlci ztráceli důvěru. Ale mohla jsem s tím něco udělat? Já nejsem Alfa, a tohle bylo očividně na jejich kontu. Neměla jsem v plné moci něco s tím dělat. Mé tělo opět zaplavila vlna smíšených pocitů, která se snad nechtěla po celou tu dobu odebrat pryč. Ale já jsem si tím opět momentálně nechtěla lámat hlavu. Na to byl čas potom. Po tom všem, až bude vše zase v pořádku a klidu. Rozběhla jsem se za černým vlkem ze smečky Stříbrnného Fénixe, jež nám sem přišel na pomoc a svou pomocnou tlapou přidal opravdu velkou část k dílu. Z velké části právě díky němu je teď země v Táboře pohormadě. Doběhla jsem až k němu a zastavila se před ním. Nevěděla jsem sice kdo to je, ani jak se jmenuje, ale to nebylo podstatné. "Za smečku Kirigakure ti děkuji za tvé odhodlání pomoci a za vše, co jsi pro záchranu našeho domova udělal. Jsme ti opravdu vděční" , pronesla jsem a sklonila vlkovi menší vděčnou poklonu. Pohlédla jsem na vlky okolo. Byla mezi nimi i Grafity. Grafity z rodu Crystal Eye, pomyslela jsem si hrdě a věnovala jí jeden přátelský úsměv. Snad najde štěstí tam, kam půjde. Kývla jsem všem, kteří se chystali odejít, na rozloučenou a odběhla zase pryč.

Tábor → Imaginova vyhlídka
V hlavě se mi jevil obraz zeleného okřídleného vlka. Isseyi... Oči se mi zaleskly a na mé tváři se objevil posmutnělý výraz. Ještě jednou jsem se ohlédla do Tábora. Oni už to tu zvládnou. Zvládli to doposud, mohu si tedy dovolit na chvíli odejít. Kolem mě se vytvořil malý vzdušný vír, který mě pohltil a teleportoval na místo, kam jsem předtím teleportovala tělo zeleného vlka. A mé čerstvé teleporační schopnosti nezklamaly, objevila jsem se opravdu u něj. Sklonila jsem se k němu a teď, když už jsem tu byla sama, jsem si mohla dovolit upustit pár slz. Bylo mi to líto, avšak na druhou stranu jsem věděla, že na lítost není prostor, že příběhy se musejí psát dál. Vzala jsem jeho tělo a společně jsem nás teleportovala až na Imaginovu vyhlídku. Zde jsem mu za pomocí svých stávajících sil vykopala hrob a řádně jsem jej pohřbila. Drápem jsem vyryla nápis "Issey" , neboť jeho celé jméno jsem bohužel neznala, a nechala jsem vyrůst pár drobného kvítí. "Za Isseye, Deltu smečky Kirigakure, jež za svou smečku padl a svou duši daroval za její ochranu" , pronesla jsem a následně za pomocí magie nechala vyrůst ohnivou planoucí růži. Planoucí jako jeho odhodlání v boji a věrnost smečce. Vlk musí být opravdu tolik věrný, aby za smečku dokázal i zemřít... Udržela jsem chvíli ticha za jeho čest a nechala jen vítr hrát svou tichou píseň.
Tario de Ornet
Tario de Ornet
Počet příspěvků : 221
Datum registrace : 21. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 18 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Feb 20, 2018 6:50 pm
Tábor
Chvíli jsem ležel na zemi a zatínal zuby, jako bych se snad snažil překousnout veškerou tu bolest. Některé minuty mi ubíhaly tak pomalu, ale zároveň veškeré dějství okolo ubíhalo tak rychle. Viděl jsem okolo sebe probíhat hnědou vlčici, a následně za mnou doběhla nějaká černá vlčice co vypadala, že by mi snad chtěla pomoct. Viděl jsem jen, jak se soustředí, potom jsem cítil divnou bolest v místě mé zlomeniny. Sykl jsem. Ona... mi rovná kosti? Podivil jsem se a zároveň ji obdivoval. Chvíle děsné bolesti byla uťata a já se cítit opět skvěle. "Díky!" Zavolal jsem za odbíhající vlčicí. S tlapou jsem již mohl hýbat i chodit, běhat, skákat. Skvělý!
Vyskočil jsem na všechny čtyři a rozběhl se do středu Tábora. Pomáhal jsem ostatním s opravováním země, půdy i povrchu, což se nám podařilo a zanedlouho byl již Tábor jako nový. Vše bylo čisté, vymetené, plocha uhlazená a opět obyvatelná. Musel jsem se v duchu pochválit. Nejen sebe, ale i ty vlky, se kterými jsem na tom pracoval. Pak již nebylo co opravovat a zachraňovat, chtělo to jen dotáhnout do konce. Jeden vlk, co to tu předtím urovnával, se chystal očividně odejít, a nikoho jiného aktivního s magií země nebo čímkoliv jinak užitečným jsem neviděl. Huh, asi jsem tady zbyl , pomyslel jsem si a porozhlédl se po neznámých vlcích. Možná je teď řada na mě, pokrčil jsem rameny a začal se poté plně soustředit na svou magii. Ze země na různých místech náhle začaly růst stromy, keře, a vůbec veškeré dřeviny. Nesnažil jsem se, aby to vypadalo dokonale, spíše přirozeně. Někde v zemi jsem utvořil i menší dolíky a kopečky. Stromy a keře za nějakou tu dobu pokryly různá místa Tábora, teď byla řada na rostliny. Všude vyrašila čerstvá tráva, různé květiny... prostě všechno možné. Možná jsem cítil, jako bych už nedokázal dál dost dobře ovládat magii, ale přesto jsem to chtěl dokončit. Pracoval jsem dál ze všech sil, a za několik minut to tu vypadalo zcela přirozeně, obklopeno přírodou. Jakoby se tu nikdy nic nestalo. Ani jsem nevěřil tomu, co jsem dokázal. Nakonec jsem jen těžce vydechl a složil se na zem. Pfu.. už nemůžu, to mě dost vyčerpalo. Teď už jsem jen ležel a snažil se vydechnout. Něco takového bylo možná za hranice mých možností, ale přesto jsem to zvládl, a za to jsem si teď dopřával zasloužený odpočinek.
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 18 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Feb 21, 2018 8:33 pm
Hory měsíce (Doupě) 
Když na mě začala chrlit dotazy usmála jsem se a přestala ji jazykem jezdit po hlavě. "Smečka je něco jako druhá rodina. Žije se na jednom území. Když potřebuje jeden vlk pomoci může mu další člen smečky pomoci. Celou smečku vede Alfa pár, což bývají vlci zvolení smečkou. Nejčastěji se další Alfou smečky stane vybraná Beta a jeho, či její partner. Bývají ti to silní vlci." Vysvětlila jsem jakštač pojem smečka. "Tábor je místo kde se Alfy nacházejí a vlci k nim chodí pro úkoly pro smečku a nebo se tam často schází. Je to hlavní místo kde se prostě smečka schází." Vysvětlila jsem zjednodušeně a doufala jsem, že  z mých slov něco pobrala. "Na Niwatu se nachází čtyři takové smečky. Naše je Kirigakure. Patří mezi největší smečky tady. Další je Ishimura a poté i Stříbrný Fénix. Pak je tu i temná smečka Zeiss u které bych byla ráda kdyby jste se ji vyhýbali." Poslední slova o Zeiss jsem pověděla tiše.
Asuka
Asuka
Počet příspěvků : 134
Datum registrace : 19. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka Joltstein de Fëe'neriz
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 18 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Feb 21, 2018 8:40 pm
Hory měsíce (Doupě)
Horlivě jsem přikyvovala tomu, co máma říkala i když jsem tomu rozumněla z poloviny: ,, Ta poslední směčka.. Jsou tam zlí vlci? " Zeptala jsem se a lehce naklonila hlavu na stranu. Když náhle mi v břiše zakručelo a já cítila hlad: ,, Mami mám hlad. " Řekla jsem a čekala jsem, co mi přistane před čumákem za jídlo.
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 18 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Feb 21, 2018 8:55 pm
Hory měsíce (Doupě)
Na její dotaz jsem přikývla. "Ano. Proto se ji říká Temná smečka." Odpověděla jsem ji a zaslechla její zakručení žaludku a její slova její bříško potvrdila. Prohlédla jsem si ji. "Myslím, že je na čase na první lekci v lovu." Zazubila jsem se a vyskočila jsem na nohy. Stále jsem byla unavená magicky, kvůli tomu demonu v Táboře, ale nemohla jsem přeci nechat vlčata o hladu a Miroki až se probudí bude mít jistě taky hlad. "Chceš si jít zalovit, Asu?" Mrkla na ni a otočila se na stále mlčicího Räqa. "Pokud chceš, můžeš jít s námi." Mrkla na svého prvorozeného syna a olízla jej na hlavě.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 18 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Feb 21, 2018 9:19 pm
Miroki
Doupě- někde v horách

Asuka už mi neodpověděla. Usnula tak jsem si šel taky lehnout. Probudil mě až Räqův hlas. Před doupětem byla Rias a zrovna odešel i ten zelený Talentes. Za chvíli k nim přiběhla i Asuka. Byl jsem naštvaný že Räqo utekl, že mě tu Rias nechala s nimi přestože nebyli moji, s tím jsem se musel vyrovnávat a taky mě štvalo, že si mě vlčata moc nevšímala. To máma byla důležitá. Sednu si a chvilku přemýšlím. Měl jsem chuť si udělat chvilku pro sebe a svou magii. Navíc bych si mohl udělat něco na ty popáleniny a nezahojené rány.
Vyjdu z doupěte. Bylo mi jedno jestli si mě všimnou nebo ne. Teď jsem chtěl být znovu sám jako kdysi v Zeiss. Byl jsem takový alchymista a i když to teď nevypadalo kvůli povinnostem, měl jsem svou magii moc rád. Zná Rias mou magii? Asi ne, proběhne mi hlavou a jdu spokojeně dál. Na nic jsem se neptal, stejně tak by to podle mě měla udělat i partnerka, stejně bych nic neřekl. Jdu pryč a co budu dělat je moje věc.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 18 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Feb 22, 2018 11:09 am
Destiny Aqua
Tábor

Hnedá vlčica sa prebudila a v Destiny sa ozvala hrdosť a spokojnosť. Bola rada, že niekomu pomohla. Neisto sledovala okolie a hľadala niekoho komu by mohla pomôcť. Bola sklamaná keď zistila, že pohľadom nenašla už nikoho zraneného. Teda až na jedného vlka ktorý mal pravdepodobne mágiu zeme, keďže ňou pomáhal s upratovaním v tábore. Ten ktorému sme mali ísť pomôcť ak si dobre pamätám, no asi ma predbehli. No aj tak, teraz vyzerá dosť vyčerpane. Hm, ide sa na to, pomyslela si a klusom sa pobrala k vlkovi (Tariovi). ,,Potrebuješ pomôcť? Vyzeráš vyčerpane a unavene," povedala smerom k nemu ticho. Nebola až tak milá ako by bola v prípade vĺčaťa, no snažila sa.
Räqo
Hory Mesiaca
,,Ahoj,"
pozdravil matku neutrálne. Zrazu sa odkiaľsi vynorila jeho mladšia sestra. Zamračil sa na ňu. Nad slovami sestry sa mierne uškrnul. Tá ešte ani len nebola vonku? Zbabelá, pomyslel si. ,,Čo majú všetci s tým, že je Zeiss zlá?" odfrkol si. ,,Lov znie ako dobrý nápad," súhlasil. Až po chvíli si všimol, že jeho adoptívny otec vyšiel von. ,,Ahoj," pozdravil aj jeho, hoci o niečo chladnejšiu ako matku. ,,Mami? Chcel by som sa ťa niečo spýtať," preniesol znova svoju pozornosť na matku, pričom nervózne švihal chvostom.
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 18 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Feb 22, 2018 12:05 pm
~ • ~
 Odhodlání posilovalo naději a síly vlků dokázaly téměř nemožné.
Domov vlků Kirigakurských byl zachráněn.
~ • ~
NukaKyoga
NukaKyoga
Počet příspěvků : 142
Datum registrace : 27. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nuka Kyoga
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 18 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Feb 22, 2018 2:13 pm
AARON
Tábor
Prebrel som sa na inom mieste ako som zaspal, teda odpadol. Prvé čo som urobil bolo to že som odvolal Kerberosa. Mal som hneď o trocha viac energie. Pozrel som a na Tábor. Nebol na to už tak zle. Pozeral som sa po ňom a hľadal som Hilary. nevidel som ju tak som sa pomalou a unavenou chôdzou prišiel k nejakým dvom vlkom(Tario, Destiny). Jedného z nich som spoznal, bol to ten vlk čo mi zachránil život. Prišiel som k nim a zvalil som sa ihneď na zem. Bol som ešte stále veľmi unavený. ,,Ahoj, nevideli ste moju mamu?" Opýtal som sa unavene.
Cavalier
Cavalier
Počet příspěvků : 340
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 18 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Feb 22, 2018 3:59 pm
Tábor
Trpká bolesť v hrudníku bola čoraz viac silnejšia. Budem dúfať, že zlomenina sa zrastie čo najrýchlejšie. Bolo po všetkom, spoločnými silami sme vlci zachránili nie len tábor, ale aj členov svorky. Dokonca, bol som vďačný aj tomu zelenemu (Tario), ktorý vyšiel so zraneniami, no naši členovia sa o neho už starali. Po démonovi a jeho spušti nebolo ani stopy. Nevedel som, čo ďalej, len som pozoroval, ako sa starajú o tých horšie zranených. Druhým okom som sa snažil nájsť Yllin, či sa jej nestalo nič hrozné. Pri likvidácii beštii som ju akosi prestal vnímať. Boli sme tu všetci..
Asuka
Asuka
Počet příspěvků : 134
Datum registrace : 19. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka Joltstein de Fëe'neriz
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 18 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Feb 22, 2018 10:08 pm
Hory měsíce (Doupě)
Zvedla jsem se a naklonila hlavu na stranu: ,, Co je to lov? " Zeptala jsem se zvedave a všimla si otce,  který někam šel: ,, Tati! Tati! Půjdeš s námi taky na lov?"  Řekla jsem mu nadšeně,  ale on šel dál: ,, Co je tatínkovi? " Podívala jsem se zmateně na mámu.  Cítila jsem totiž,  že je něco špatně a ten pocit mě začal nepříjemně svirat žaludek. 
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 18 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Fri Feb 23, 2018 4:17 am
Hory Měsíce -> Les kirigakurským srn
Čekala jsem na odpovědi, když se ozval i Räqo, tak jsem se na něj otočila a spatřila zamračený pohled na Asuku. Na to jsem momentálně nic neříkala. "Zeiss je vyhnanecká smečka. Můžou vás tam zabít. Neunesla bych, kdyby se někomu z vás něco stalo." Řekla jsem víceméně smutným polohlasem. "Jen se ptej." Vyzvala jsem ho s pozvednutým obočím a spatřila Mirokiho jak bezeslov odchází dál do hor. "Doufám, že nejsi na mě naštvaný. V Táboře řádil démon, byla moje povinnost pomoct smečce." Houkla jsem ke svému partnerovi i když jsem si nebyla jistá jestli mě vnímal a slyšel co jsem právě řekla.. Následně jsem se zase otočila na své dvě děti. Ještě jsem však nakoukla do doupěte. "Rialix a Agura stále spí..." Povzdychla jsem. A zase koukla na Asuku a Räqa. "Tak jdeme do lesa. Lov je něco co by měl zvládat každý vlk, aby se dokázal uživit a dokázal přežít. Je na čase, aby jste si ho vyzkoušeli." Řekla jsem a začala scházet hory dolů a kontrolovala zda ti dva za mnou jdou. A Räqo se na svůj dotaz mohl zeptat po cestě. I když jsem možná tušila o čem jeho dotaz bude, byl to inteligentní vlček a jistě mu jedna jistá věc došla, ale přesto jsem čekala až svůj dotaz vyřkne sám.
Asuka
Asuka
Počet příspěvků : 134
Datum registrace : 19. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka Joltstein de Fëe'neriz
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 18 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Fri Feb 23, 2018 10:00 am
Hory Měsíce -> Les kirigakurským srn
Kývla jsem a následovala mámu: ,,  Proč je táta naštvaný? Udělali jsme snad něco? A proč se na mě můj bráška dívá tak zle.  "  Hlavou se mi honili otázky a při tom jsem moc nedávala pozor na cestu a zakopavala o každý kamínek.
Keiran Criest
Keiran Criest
Počet příspěvků : 131
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Keiran Criest
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 18 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Fri Feb 23, 2018 2:58 pm
Tábor
Otočil jsem se na hnědou vlčici. Pousmál jsem se a uctivě jsem se uklonil. "Jsem Keiran Criest, Beta Stříbrného fénixe, velmi rád jsem vám pomohl. Vždyť vlci si musejí pomáhat." Odpověděl jsem a ještě se zeptal, snad má slova slyšela, nebo některá jiná Beta Kirigakure? "Je tady nějaká Beta se kterou si mohu promluvit?" Zeptal jsem se. Přitom jsem kývl na Gara, Grafity a Dawana, že klidně mohou jít. Že dorazím později.
Varg Killer
Varg Killer
Počet příspěvků : 217
Datum registrace : 14. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 18 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Fri Feb 23, 2018 3:31 pm
Tábor → Hranice Ishimura
Pohlédl jsem na Mauru a pozdravil se s ní. "No, mamka ti to bude chtít říci sama, takže, já se s tebou rozloučím. Pravděpodobně se už neuvidíme. Jak sis mohla všimnout, odcházím z Niwatu. Mám před sebou jen pár dní a chci si je naplno užít nějakým dobrodružštvím. Ale věřím, že ty a ostatní to tady zvládnete." Bohužel Varox byl s Yllin pryč a čas se krátil. "Vyřid svému bratranci Varoxi, že ho mám rád a ať neudělá nějakou blbost." A to jsem ani netušil, že už ji udělal. Že položil smečku na kolena a téměř ji zničil, což bude nejspíše jen otázkou času, než se rozpadne. Ale tohle jsem snad naštěstí nevěděl. Nejspíš to netušil nikdo v táboře, že právě byli oloupeni o jedinou řeku, kterou Kirigakure měla. O les a louku. A celou severní část území a že se stali područím Zeiss. Nevěděl jsem to. Kirigakure právě nastaly časy úpadku.
Tohle bych nedopustil, ale já už nebyl člen smečky, byl jsem jen důchodce.
Odešel jsem z tábora, a kráčel jsem pomalu, čekaje na Minuimi až se rozloučí a na Rowenn, až se připojí, abych ji představil Tenebris. Už jsem se těšil až Tenebris uvidím. Naposled.
Ishimura
Ose Arashi FK
Ose Arashi FK
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 18 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Fri Feb 23, 2018 3:42 pm
Tábor
Haymitch
Netušil jsem co se stalo, ale nebezpečí bylo zahnáno. Je jsem nikdr neviděl alfy. Kdo je vlastně teď alfa. Vždyť já už nevím vůbec nic. Viděl jsem jak můj otec odchází. On zase přijde. Pomyslel jsem si. Co budu teď dělat.  Co by vlk jako já měl teď dělat. Posadil jsem se. Měl jsem chuť jenom lenošit. Ale něco mi říkalo,  že už jsem prolenošil dost času.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 18 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru