Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

+63
Maura Lila
Dawano
Varox
Ragnarok
Jack Ian Snart
Fantomas
Gwen
Cäelle
Dixon Dead Demon
Terentina Prima
Man'yak
Remington
Demon
Tamara
Aletosu Nanaeri
Rue Shawty
Libra Feu
Manon
Akiru
Caendore
Mook
Leffay
Haske
Hotaru
Stellar Shine
Zanyzyn
Maysie
Zabini Tsuri FK
Tenebris
Sanito Uchiha
Vinteren da Dårlig
Dračí Potomek
Naiome
Haymitch Fireshadow
Darkness
Angie
RitaGája
Destiny
Drak Osudu
Tristan
Lavaris
Miroki
Asuna
Zess
Asmia
Yllin
RavenGája
Reel Arashi
Sorrin de Avec
Riteru
Befyriel
Keepa "Tareso" BloodyTear
Lawless
Kano
IceMoon Majakki
Dysnomia Krigare
Sackal Erain
Desert Rose
Crystal
Akit
Nox
Noemie
Admin
67 posters
Goto down
Caendore
Caendore
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 331
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Thu Feb 09, 2017 9:57 pm
REMINGTON
Pomalu následoval Naiome i s kořiští v tlamě, když se ale jeden vlk nabídl že je vezme do tábora, jednoduše po něm svoji kořist hodil, ať už mu to bylo povoleno, nebo ne. On se s tím nosit nehodlal, s plnou tlamou nemohl přece lovit. Přikývl, když se mu v hlavě ozvala Naiomina slova a lehce se ušklíbl, shlédl na kotlinu před nimi a jeleny v ní. Tohle bude zajímavý lov. Heh, kdy naposledy jsem lovil s někým? Svatá samostatnost. Přejížděl očima po jejich budoucích kořistích a olízl si přitom čenich, ve chvíli kdy se mu hlavou opět ozval známý hlas, tiše polkl. Následoval svou partnerku tiše na druhou stranu kotliny a sám se na chvíli zastavil, když si všiml jisté změny u jelenů. Všichni jako by náhle dávali větší pozor, že by něco zaslechli? Při té myšlence se nespokojeně zamračil.
Terentina Prima
Terentina Prima
Počet příspěvků : 68
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terentina Prima
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Fri Feb 10, 2017 4:45 pm
Zh
Následovala jsem alfu. Ve vzduchu jsem cítila pach těch srnek a jelenů, moje trpělivost už přetékala. Plížení bylo čím dál nudnější. Čím blíž jsme se blížili, tím jeleni byly pozornějśí, všude bylo ticho, občas zaprskaly větve pod nohama. Čekala jsem, až někdo dá povel k tozběhnutí a já budu moc utéct.
Tristan
Tristan
Počet příspěvků : 464
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Feb 11, 2017 3:49 pm
Západní část Temného lesa
Tristan stále pravidelně klusal a očichával zem zjišťující přítomnost nějaké příhodné kořisti. Hodil škodolibý úšklebek směrem k vlkovi jenž byl pověřen dopravit jejich úlovky do Tábora a švihl ocasy, aby odehnal další myšlenky, které by ho mohly rozptylovat od lovu. Na povel Stellar se prudce zastavil a ušima cukal do stran. Lehce pootevřel tlamu, aby ochutnal vzduch, který byl krásně provoněný lesními pachy a i pachy několika jelenů. Vlastně hodně jelenů. Oblízl si stále začervenalé pysky od srnčí krve a nechal své uvolněné svaly, aby si na chvíli odpočinuly. Zamračil se, když Stellar opět pověřila tu tulačku, aby obhlédla terén. Překvapeně zastříhal ušima, když zaslechl myšlenku samotné puntikaté vlčice. Co to sakra... lehce přimhouřil oči. Nechápal, že mohl slyšet její myšlenky.
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Feb 11, 2017 7:01 pm
-> Západní část TL
Potichu jsem klusala za ostatními a za Stellar. Vlk, kterého pověřila byl dost naštvaný. Bylo to z něj cítit stejně dobře jako pachy jelenů. Hlavu natočila směrem ke Stellar a potom směrem k vlkovi s ofinou (Tristan). Nechápala jsem vlky posedlé zabíjením a lovem. Ano, také lovím, ale ne jako psychopatický maniak posedlý zabíjením a krví, kterou by nejradši vychlemtal!, zanadávala jsem si v duchu, přestože jsem věděla, že to Stellar uslyší. Prostě mi to bylo ukradený.
Tristan
Tristan
Počet příspěvků : 464
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Feb 14, 2017 7:54 pm
Západ Temného lesa
Lehce zacukal oušky směrem k modré vlčici. (Gwen) Poměrně ho překvapovalo, že slyší myšlenky ostatních. "Takových vlků je tu víc než dost. Pokud s nimi máš problém, tak tu nemáš, co dělat." prohodil směrem k ní a schválně odhalil tesáky v provokativním šklebu. On sám se nechtěl řadit mezi ně, i když ho zabíjení kořisti poměrně bavilo. Změřil si ji pronikavým pohledem. Neznal ji - maximálně, tak od pohledu, ale podle pachu poznal, že tu není výrazně nějak dlouho. 
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 15, 2017 5:12 pm
Západ TL
Náhle jsem uslyšela slova toho vlka s ofinou a ušklíbla se. "Nevím, jestli reaguješ na mě, ale jestli ano, tak asi také odposloucháváš myšlenky, že?", zašeptala jsem a úšklebek protáhla do jakéhosi posměšného šklebu. "Já s nikým problém nemám. To ostatním se nelíbí, když je svým způsobem pozdravím.", zachechtala jsem se šeptem až to vyznělo, jakobych se dusila. Dle tvého úšklebku soudím, že mě taky budeš mít v lásce stejně jako ostatní. Řekla jsem si v duchu a doufala, že to vlk uslyší.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 15, 2017 5:20 pm
Toshiro
Za druhou skupinou -> ZL
Pomalu jsem následoval druhou skupinu. Držel jsem se spíše vzadu a měl jsem uši našpicované, kdyby se cokoliv stalo, zakročil bych - vpředu byla Naiome, tam pomoc téměř nebyla potřeba. Věděl jsem, jak silná je, poradila by si s čímkoliv, co by se jí postavilo do cesty, pokud by se nejednalo o několikapočetné stádo. Přestal jsem přemýšlet a více jsem se soustředil. Více okolních pachů mi napovědělo, že jsme vstoupili do lesa. Nebyl jsem pořád na toto místo plné stromů zvyklý, většinou mě to znervóznilo, pohybovalo se mi tu dost mizerně a hlavně s pocitem, že můžu každou chvíli narazit do stromu. Na povel jsem se zastavil a vyslechl si svůj úkol - čekat na stádo a zachytit postižené jedince. Dobře, za chvíli budu potřebovat, abys mě navedl na zraněné, staré či nemocné zvíře. Platí? Zbytek už pak zvládnu. Můžeš se spolehnout.
Noemie
Za druhou skupinou -> ZL
Pohybovala jsem se houštinami Zeissova lesa s řádnou precizností. Jediná větvička, jediné prasknutí a byl by to risk, že by bylo po lovu - zvířata by se rozprchla do všech stran. Snažila jsem se proto něco takového nezavinit. Stále jsem následovala mojí skupinu, občas jsem se ohlédla, ale většinu času jsem koukala před čenich rovnou před sebe. Až po chvíli jsem se zastavila. Sem tam jsem slyšela myšlenky Naiome v mé hlavě a dobře jsem si je tam taktéž uchovávala, nejednou jsem si je pro jistotu zopakovala. Zatvářila jsem se hrdě, když jsem byla vybrána pro skupinu, která jde s Naiome. Rozhlédla jsem se po přítomných vlcích, jak po těch, kteří se vydali po stopách mamky, tak po těch, kteří tu zůstávali, aby chytili kořist. Opovažte se to zkazit, trochu povrchně jsem si odfrkla. Myšlenku jsem se ani nepokoušela posílat do hlav vlků, možná tak můj výraz tváře mohl její význam trochu nastínit. Sama jsem si sebou byla občas až moc jistá, ale nevadilo mi to. Brala jsem to spíše jako tu dobrou vlastnost - lepší, než se všeho stranit proto, že bych si nevěřila.
Postupovala jsem opět opatrně, každou větvičku, která se mi jen pokusila připlést pod tlapky, jsem probodla děsivě nenávistným pohledem a hlídala jsem se, abych i nezavrčela. Nakonec jsem se skrčila k zemi po boku Naiome a pohledem jsem přejížděla po stádu. Bylo jich hodně a navíc vypadali v pozoru, jakoby se každou chvílí měli rozprchnout do všech stran - ani to mě ale neznepokojilo. Je nás hodně a navíc jsme vlci. Dovedeme udržet stádo pobrkaných kopytníků a nahnat jej do náruče naší "druhé strany."
Desert Rose
Desert Rose
Počet příspěvků : 474
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 15, 2017 5:33 pm
Tristan
Západ TL
Po otázce nahodil poměrně vážnější výraz. "Nic tu není tajemstvím." prohodil. Opravdu zde v Zeiss občas neměl vlk právo na svobodný názor aniž by byl kdokoliv proti či ho odsuzoval. Lehce nadzvedl obočí. "A jaký způsob pozdravu to je?" zeptal se lehce se zašklebil. V očích se mu pobaveně zablýsklo při zaslechnutí její následující myšlenky. Záměrně to však nijak nekomentoval. Jen ať nad tím zapřemýšlí sama. pomyslel si škodolibě. 
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 15, 2017 5:41 pm
Západ TL
Úšklebek se nepouštěl. Nic tu není tajemstvím? No a? Názory ostatních mi jsou fuk! Pomyslela jsem si ledabyle. Nakrčila jsem čumák a posměšně vycenila tesáky. "Chceš pozdravit? Tak tedy ahoj. Nejsi na odposlouchávání myšlenek trochu starý?", zeptala jsem se šeptem a pomocí tlap pozorovala okolí. Už se těším, až mě sprdnou za to, že tu kecám s vlkem a plaším zvěř! Pomyslela jsem si nakvašeně, ale zároveň s podtónem ironického smíchu.
Desert Rose
Desert Rose
Počet příspěvků : 474
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 15, 2017 5:54 pm
Tristan
Západ TL
Nad jejím názorem protočil očima a dál se nevyjadřoval - proč taky? Bylo by to k ničemu vzhledem k tomu, jaké myšlenkové pochody podnikala tahle vlčice. Nehodlal ji její až moc dlouhý pozdrav oplácet. "A nejsi ty moc mladá na lov?" oplatil ji to a provokativně se na ni zazubil. Tristan si nevšiml, že by ulovila nějakou srnu. "A drž už tlamu, plašíš zvěř!" sykl k ní schválně.
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 15, 2017 6:02 pm
Západ TL
Zazubila jsem se na něj. "Nemyslím si. Tsuri je mladší než my oba a už je prospěšnější než ty i já dohromady.", usmála jsem se. Ale trochu posmutněle, protože to byla pravda. Pak jsem na něj upřela skelný pohled a zase se zašklebila, tentokrát provokativně. "My jsme pěkný bručoun.", našpulila jsem u toho tlamu, aby to vyznělo šišlavě a na jeho kousavou poznámku se zapitvořila, mírně se zamračila a tlamu stáhla do výsměšného šklebu. Hahaha. Pomyslela jsem si.
Desert Rose
Desert Rose
Počet příspěvků : 474
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 15, 2017 6:14 pm
Tristan
Západ TL
Pozvedl obočí a v hlavě si spojil souvislosti. Pohledem těkl k puntikaté vlčici, o které asi padla řeč. Ah, to je tahle tulačka... odplivl si v duchu naštvaně. Nesnášel tuláky a u dnešního lovu se jim až moc viditelně nadržovalo. "Neptal jsem se na ni, ale na tebe." odpověděl suše. Kdyby se ji tak moc nenadržovalo, tak by hnila někde v koutě. Tam taky patří. Cítil, že z oné tulačky táhne pach Ishimury. Tím víc mu vadilo, že se objevila tady a ještě hůř, že se uchází o místo ve smečce. Nad její jízlivou poznámkou ledabyle pokrčil rameny. Věděl to o sobě a nevadilo mu, že mu to ostatní říkají. 
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 15, 2017 6:25 pm
Západ TL
Tlumeně jsem se zachechtala. "Lovit umím dost. Ale díky za kompliment. Připadám si polichotěna.", řekla jsem s nevinným úsměškem. Byl z něj cítit vztek. Fakt je to bručoun. To se jen tak nevi...Vlastně bručí všichni, ale co! Pomyslela jsem si hořce a lhostejně. Posadila bych se, ale musela jsem být v pozoru, jemně jsem přešlápla. Můj obličej se roztáhl v zářivý úsměv.
Desert Rose
Desert Rose
Počet příspěvků : 474
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 15, 2017 6:34 pm
Tristan
Západ TL
"Všiml jsem si." zareagoval na její vychválení svého loveckého umu a do svého hlasu vložil tolik neskrývaného sarkasmu, že se tomu musel sám tiše škodolibě zasmát. "Jde vidět, že nemáš moc zkušenosti s komplimenty." podotkl a úmyslně si ji změřil s odporem v očích. Stále si tak nějak nezvykl, že je schopný slyšet myšlenky druhých, ale nijak mu to nevadilo. Prozatím. Pozvedl hlavu do zavětření a ochutnal vzduch, aby se ujistil, že kořist je stále v klidu. Podezíravě přimhouřil oko k jejímu úsměvu. Co se tak tlemí? zeptal se sám sebe v duchu, ale pak opět ignorantsky pohled upřel na stádo v dáli. Stále mu bylo nepříjemné, že je tu spoustu vlků.
Stellar Shine
Stellar Shine
Počet příspěvků : 86
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 15, 2017 6:40 pm
Zapad TL


V znamení pochopenia kývla hlavou smerom ku Tsuri. Otočila sa vlkom chrbtom zavrela oči a premýšľala nad plánom. Najvhodnejšie by bolo použiť predošlú taktiku. Lenže tentokrát mala pochybnosti. Stádo bolo velké a starých jedincov tam bude určite viac ako v predošlom stáde. Určite ich ttam bude aspoň desať, ak nie viac. A limit jej mágie bol tiež obmedzený. Udržať tolké množstvo myslí a emócií naraz bolo pre ňu naozaj ťažké. Hlboko si povzdychla, no nezostávalo jej nič iné ako prijať túto skutočnosť. Do uší sa jej dostalo škriepenie sa Gwen a Tristana. Otočila sa a pozrela na nich. "To už by stačilo!" Povedala potichšie, no ostro. "Nehádajte sa mi tu ako dve malé, nevyspelé vĺčatá. Ak sa chcete hádať tak si to vybavte neskôr alebo sa otočne na mieste a chodte niekde, kde tým nebudete obťažovať druhých." Povedala tónom, ktorý im dal jasne najavo, že v tomto, práve tu a teraz, mala posledné slova ona. Nebola nahnevaná, avšak jej ich škriepenie liezlo na nervy. Po chvíli zaregistrovala prichádzajucého Acherona a zaškerila sa jeho smerom. No vidíš že to ide. Šikulka... Uchcetla sa. "Plán je nasledovný. Vyrazíme ku západnému okraju lesa smerom ku väčšiemu stádu. Využijeme príležitosť. Postup bude ako pri predošlom love, avšak tentokrát to bude jeden na jednoho. Verím, že ste dostatočne vynaliezaví a zvládnete to. Využite čokoľvek, čo vám pomôže. Mágiu, zručnosti, predmety... Keď sa vám podarí skoliť váš cieľ a budete môcť pomôcť druhému, pomôžete mu. Mŕtva korisť vám neutečie. Ak uvidíte niekoho, kto bude mať problém so svojim cieľom, pomôžete mu. Je to jasné? Sme tím (team), tak sa tak v prípade potreby budeme aj správať. Sama sa pre tenokrát zapojím. Takže v prípade núdze, potreby neváhajte požiadať o pomoc. Avšak verím, že každý z vás tu je schopný lovec a nebude potreba môjho zásahu." Prešla zrakom po skupine. "Nejaké pripomienky, nápady alebo sťažnosti? Ak áno, prehovorte teraz kým máme ešte čas a priestor." 
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 15, 2017 6:54 pm
Západ TL
Jeho sarkastický tón mě nevyvedl z míry a já se dál zubila. Otevřela jsem tlamu, že něco odseknu, ale to už nás sprdla Stellar. Tak díky! Sykla jsem v hlavě nakvašeně, ale pobaveně. Potom jsem hlavu se skelným pohledem otočila ke Stellar. Takže je obklíčíme ze stran a pak útok? Zeptala jsem se v mysli. Sice mi je jedno, jaký na mě mají vlci názor, ale i tak jsem nechtěla vypadat hloupě. Hloupě?! Gwen, právě jsi se škorpila s vlkem s ofinou přímo před ostatníma a myslíš si, že budeš vypadat hloupě, když se zeptáš?! Vynadal mi hlásek v hlavě.
Desert Rose
Desert Rose
Počet příspěvků : 474
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 15, 2017 6:56 pm
Tristan
Západ TL
Hodil poněkud podrážděný pohled na Stellar. Na chvílí v něm narostl vztek a kousl se do jazyku, až zacítil pachuť své krve, tak aby potlačil uštěpačné poznámky, které se mu draly ven z tlamy. Věděl, že má pravdu, ale i tak ho naštvalo, že ho nazvala vlčetem. Prej vlče. odfrkl si v duchu. "Teď se vážně chováš jak malý usmrkaný fracek jako kdysi." mírně sebou cukl, když opět zaslechl ten podivný syčivý hlas ve své hlavě. "Tohle nebyla hádka. Pouze výměna názoru." řekl směrem ke Stellar. Zkrátka vždy chtěl mít poslední slovo on. Bez nějakým dalších komentářů si vyslechl její taktiku a párkrát pokýval hlavu na srozuměnou. "Mohl bych pár jedincům ubrat trochu energie." ozval se s nápadem. "Pokud budou staří, tak by to pro mě nebylo zas tak namáhavé tudíž bych mohl snížit energii, tak dvoum třem." doplnil. "Některým vlkům by to mohlo pomoci v lovu." škodolibě mrkl na modrou vlčici a pronikavý pohled pak stočil zpět ke Stellar.
Stellar Shine
Stellar Shine
Počet příspěvků : 86
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 15, 2017 7:22 pm
Zapad TL


"Ano Gwen, presne tak." Odpovedala na jej otázku. V tom započula zvyšok myšlienkom prebiehajúcich jej mysľou a zvedavo nadvihla očnicový oblúk a uškrnula sa. "Nebodaj máš problém s vlkmi s ofinou? Ak mi zrak dobre slúži, taktiež nemáš zrovna najmenšiu ofinku." Poslala jej myšlienku, avšak súkromne a taktiež použila tón, ktorý dával na javo zmysel pobavenia a nie urážania. Odvrátila od Gwen na Tristana. "Hovor si tomu ako chceš, ale pokial budeš nadalej provokovať a vymienať si názory s druhými týmto spôsobom, tak sa ku tebe budem správať ako ku vĺčaťu. A ver mi, že to je určite niečo, čo odomňa nechceš." Povedala s mierne pobaveným tónom hlasu. Na to si pozorne vypočula a následne premyslela jeho návrh. "V poriadku, v tom prípade si teda berieš na starosti oslabenie troch jedincov." Spokojne odpovedala.
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 15, 2017 7:36 pm
Západ TL
Já mu tak říkám, protože jsem zapomněla, jak se jmenuje. Odvětila jsem v duchu celkem podrážděně, ale i se špetkou výmluvného tónu. Nicméně jsem přikývla a snažila se už nad ničím nepřemýšlet. Neměla jsem potřebu, aby se mi ostatní hrabali v hlavě. Pohled vlka s ofinou jsem přešla bez viditelného povšimnutí. Jen jsem se drobně zamračila, ale jinak jsem nereagovala. Jen jsem se připravila a vytáhla dýku.
Desert Rose
Desert Rose
Počet příspěvků : 474
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 15, 2017 8:16 pm
Tristan
Západ TL
Lehce se zamračil. "Bude to zdržovat, jak mě, tak i tebe. Nemyslíš?" položil spíše řečnickou otázku a natočil hlavu mírně na stranu. "Chovej se ke mě, jak uznáš za vhodné, ale uvažuj rozumně. Nechceme tu přece zbytečně obtěžovat či snad zdržovat ostatní." kývl na bílou vlčici čímž tuhle konverzaci definitivně ukončil. Jakmile odsouhlasila jeho návrh, tak otočil hlavu ke stádu. Očima vybral tři laně, které se popásaly nedaleko od hloučku. "Tyhle tři." špitl k vlkům a zeleným čumákem jemně naznačil směrem k vybraným kusům. Tristan se sám rozhodl vzít si na starost jednu z nich. Podíval se na Stellar a čekal na povel, kdy začít.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 36 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru