Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

+63
Maura Lila
Dawano
Varox
Ragnarok
Jack Ian Snart
Fantomas
Gwen
Cäelle
Dixon Dead Demon
Terentina Prima
Man'yak
Remington
Demon
Tamara
Aletosu Nanaeri
Rue Shawty
Libra Feu
Manon
Akiru
Caendore
Mook
Leffay
Haske
Hotaru
Stellar Shine
Zanyzyn
Maysie
Zabini Tsuri FK
Tenebris
Sanito Uchiha
Vinteren da Dårlig
Dračí Potomek
Naiome
Haymitch Fireshadow
Darkness
Angie
RitaGája
Destiny
Drak Osudu
Tristan
Lavaris
Miroki
Asuna
Zess
Asmia
Yllin
RavenGája
Reel Arashi
Sorrin de Avec
Riteru
Befyriel
Keepa "Tareso" BloodyTear
Lawless
Kano
IceMoon Majakki
Dysnomia Krigare
Sackal Erain
Desert Rose
Crystal
Akit
Nox
Noemie
Admin
67 posters
Goto down
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Fri Feb 17, 2017 3:51 pm
ZL
Prebodla očami Primu. Mala chuť po nej skočiť a oddeliť jej hlavu od tela. Lákala tou jej "chôdzou" zbytočne pozornosť. Naiome sa ticho nadýchla a privrela oči. Hlavne, kľud. pomyslela si aby sa upokojila a ďalej sa Prime nevenovala, mala ju na starosti Cäelle. A Naiome jej verila. Pohľadom prešla po všetkých vlkoch, ktorí sa za ňou priplazili na druhý koniec kotliny. Všetci zamnou, rozprestrite sa, aby nám nemali šancu ujsť. poslala im myšlienky a Naiome otočila hlavu na stádo. Prišiel náš čas. dodala, keď si všimla, že stádo začalo byť nepokojné. Podvihla sa ticho zo zeme, pričom jej telo tvorilo jednu rovnú líniu. Ticho prerušil Naiomin rozbeh vpred, rovno do stredu kotliny. Okolo jej tela sa začala tvoriť čierna para, v prípade, kebyže sa niečo nepodarí, dokáže jeleňov ňou zablokovať, či obkľúčiť. Ona však mienila zachovať podstatu vlka samotného a tou bolo loviť v skupinách spolu s taktikou. Jelene sa dali do pohybu smerom, kde bola druhá Naiomina skupinka. Trielili im rovno do tlám. Nai sledovala starších jedincov, ktorých sa snažila nasmerovať  aby išli podobne rýchlo, ako mladé jedince a aby ich mohla tá druhá skupinka rýchlejšie lapiť.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Fri Feb 17, 2017 6:15 pm
Fantomas
ZL
Alfa začala poháňať stádo, to sa tupo valilo rovno do našich pažerákov. Vyceril som tesáky a vymrštil svoje hybké telo na jedného z bežiacich jeleňov. Skočil som mu do hrude. Zahryzol som sa prinízko. Vedel som, že sa musím zhryznúť do hrdla svojej obete. Zviera sa metalo a kopalo. Nedbal som na obranu, svojho tela. So všetkou silou čo sa v mne nahromadila som pustil zviera a to sa vypelo na zadné. Ja som skočil tentoraz správne. Zahryzol som sa do mäkkého hrdla. No ani tentoraz zviera nepadlo na prvú ranu. Stískal som zuby silnejšie a silnejšie. Jeleň ryčal bolesťou. Ako ryčal tak ja, rovnako zúrivo som ukončoval jeho život. V papuli som cítil teplú krv. Tá mi podráždila jazyk a chcel som viac a viac. Hrýzol úbohého jeleňa nemilostrdne. Zviera sa šialene metalo, búšilo mi do chrbta ale ja som sa nevzdával. vedel som, že tento jedinec melie z posledného. Cítil som jeho dych, jeleň mal vypäté všetky svaly, bol spotený, oči doširoka otvorené. Zo spenenej tlamy odfrkoval penu. Ja som nepopustil a zazrel som ako sa zviera kláti na zem. Jeleň padol na kolená. Uskočil som aby ma nezadlávil. A zahryzol, som sa mu do zátylku. Jeleň sa metal a v kŕči vystieral zadné nohy. No bol skoro mŕtvy. Kožúšok mal pofŕkaný vlastnou krvou a nad ním stála šelma ktorá ho zbavila života. Jeleň skonal. Odtiahol som mŕtvolu nabok,veď možno ešte niekoho zabijem. pomyslel som si.
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Feb 18, 2017 12:59 pm
ZL

Stádo se rozběhlo lesem hnáno jejich lovci. Pevně se semklo do jednoho šiku, mláďata byla pomalu směřována do středu a obklopována silnějšími jedinci, kteří je hnali kupředu. Jeden nemocný srnec již padl, pach krve se rozlil po lese a stádo vysoké se dalo do trysku. Dusot jejich kopyt se rozléhal po okolí. Pokud chtěli vlci ještě nějakého srnce dostihnout, byl nejvyšší čas, aby se dali do pohybu. Je však již jasné, že jedinec už žádný kus neuloví, bude potřeba spolupracovat.
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Feb 18, 2017 2:02 pm
Západ TL
Užuž jsem chtěla vyprsknout smíchy nad tím, že se k němu bude Stellar chovat jako k vlčeti, ale neudělala jsem to, protože pak bych si zhoršila pověst... Vlastně mi byla pověst lhostejná, ale chtěla jsem se dostat do smečky a chtěla jsem uznání za své výkony. No, zatím jsem toho moc nevykonala, abych dosáhla uznání, prostě jsem zarytě mlčela a potlačovala nutkání plivnout na zem. Nebo na vlkovy tlapy. Už abychom začali. Pomyslela jsem si spíše z nudy než z psychopatické touhy po zabíjení, která tu sužovala zřejmě všechny. A taky z toho, že jsem už měla všeho a všech dost a chtěla jsem mít vše za sebou, čekala mě zkouška. Dýku jsem sevřela pevně v zubech a potlačila zavrčení.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Feb 18, 2017 4:28 pm
Noemie
ZL
Téměř jsem se nehýbala a očima jsem přehazovala z kořisti na kořist. Bylo jich tu hodně, avšak svůj pohled jsem zaměřovala jen na zraněné či staré jedince. Nebylo zrovna nejtěžší to rozpoznat. Naiome již vyběhla - v ten moment jsem na nic dalšího nečekala, stádo se rozběhlo. Se zavrčením jsem se odrazila tak, abych přeskočila houštinu, která mi předtím poskytovala úkryt, a běžela jsem vpřed. Hned u začátku jsem však zabočila k pravé straně, kam se někteří jedinci odpojovali, a s hrozivým štěkotem jsem je zahnala zpět, tak, aby nemohli utéci - zejména proto, že jeden z nich byl statný a starý samec. Do běhu jsem dávala téměř vše už proto, abych mohla případně zasáhnout. Zachycení zvířat bylo však především na skupině druhé.
Toshiro
ZL
Dunění kopyt a podivné zvuky jdoucí od stáda mi daly jasný signál - teď nebo nikdy. Vpravo! Ozval se mi v hlavě hlas mého patrona. Nebyl jsem si jistý, zda bych to vypočítal, proto jsem použil svojí magii - čas se na chvíli zastavil. Pach byl již velmi intenzivní a proto jsem se odrazil a dopadl staršímu srnci přímo na záda - v tu chvíli přestala moje magie působit, svět se dal zase do pohybu, ovšem to již má kořist padala k zemi pod mýma tlapama. Jen těžko mohl na jeho již chabších končetinách udržet. Vrčel jsem a udržoval jsem jej, aby nemohl uniknout. Avšak bránil se více, než jsem čekal - stále sebou škubal a já věděl, že pokud jen málo povolím, shodí mě a pravděpodobně uteče. Ne, to se nesmí stát, skoro jsem se na sebe zlobil. Tohle bude chtít více spolupráce. Jako smečka.
Ragnarok
Ragnarok
Počet příspěvků : 488
Datum registrace : 10. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Feb 18, 2017 8:04 pm
TL

Mal som už dostatok síl na to aby som ulovil ďalšie kuse jedla. Ale najviac som túžil po jejich krvi ktorú som miloval. Čakal som až sa rozdelia rozkazy, aby sa mohlo začať. Nakoniec Stell povedala plán, a ja som sa potešil. Takže aj mágiu, super. Takže pod mojimi reťazami ich dostanem rýchlo dole. Uvidíme kto ich dá viac dole, keď je to jeden na jedného. Pomyslel som si a zasmial sa. Nevedel som už dlho čakať, chcel som tam už vbehnúť a pustiť sa do nich. A to mohli na mojom výraze všetci spoznať. Srdce mi tĺklo ako o závod a vomne sa zhromažďoval adrenalín ktorý som chcel vypustiť.
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sun Feb 19, 2017 10:31 am
Západ TL 
Tím, jak jsem měla tlapy natisklé na zemi jsem detailně pozorovala tváře vlků. Když jsem uviděla výraz Ragnaroka, málem mi dýka vypadla z tlamy, protože jsem se hodně doširoka ušklíbla. A tenhle je maniakální vrah nastopro. Pomyslela jsem si a snažila se potlačit smích tak, že jsem tiskla pysky pevně k sobě a málem jsem zuby probodla rukojeť dýky. Když mě pustila potřeba smát se vlastním vtipům na účet druhých, nasadila jsem opět soustředěný výraz a dýku znovu stiskla se slepým pohledem upřeným na zem.
Man'yak
Man'yak
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 683
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Thu Feb 23, 2017 8:49 pm
ZL
Man'yak pozvedl hlavu, poslouchajíc Naiome. Připadalo mu to rozumné. A co si budeme povídat, vlčkovi, co se chtěl předvést jako dobrý lovec a bojovník mu hrála menší skupinka, co šla s Temnou alfou, příhodná. Nebude jeleny jen nahánět, bude se je pokoušet rdousit. Potichu tedy následoval velkou vlčici, snažíc se našlapovat pomalými krůčky. Jeho pohled zaujmula bezohledná mladá vlčice, při pohledu na ni však jen lehce ohrnul pysky a začal se přesouvat na druhou stranu skupiny, než byla ona. Kdyby všechno zkazila, chtěl být co nejdál. Dobrá, zareagoval na Naiominu zprávu a postavil se na levou stranu, dále od ostatních, však ne tak daleko, aby ve skulině mezi ním a nejbližším vlkem měla kořist možnost uniknout. Kupodivu necítil nervozitu, která by byla příhodná, vzhledem k jeho malým zkušenostem s lovem.
Aura
Aura
Počet příspěvků : 220
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Feb 25, 2017 8:31 am
ZL
Alfa hnala stádo k nám. Někteří jedinci už byli tady a zbytek stáda stále zrychloval. Chtěla jsem jít za Fannym a pochválit ho za skvělý výkon, ale něco mi říkalo, ať to nedělám. Jdi, Auro. Najdi si nějaké zvíře a ZABÍJEJ!! Prolétlo mi hlavou. Rozhlédla jsem se a spatřila černobílé o okřídleného vlka s mnoha jizvami na těle (Toshiro), který zápolil s jedním docela statným jedincem. Bez zaváhání jsem se vymrštila z křoví a skočila na toho jelena. Ten vlk ho držel tak jsem se hned mohla dát do práce. Uskakovala jsem ostrým kopytům toho zvířete a postupovala k hlavě až jsem se dostala ke krku. Odrazila jsem se a zahryzla jsem se mu do něj. Už jsem cítila teplou krev jak mi proudí do hrdla a já měla hluboko v jeho těle zakotvené tesáky. Když v tom jelen trhl hlavou a já odletěla asi o dva metry dál. V tlamě mi ale zůstalo maso z jeho krku a i kousek tepny. Malá část, ale přece jen. Tohle jelen nemohl přežít, měl poraněnou tepnu. Už jsem byla docela vysílená, vlčata v mém břiše mě hodně zmáhala, ale přesto jsem svižným klusem doběhla k tomu jelenovi. Už klesal k zemi, z krku se mu řinula krev a on řval bolestí. Jeho tak ale stále slábl. V tom jsem se podívala pozorněji na vlka na jeho hřbetě (Toshiro) a uvědomila jsem si, že je slepý. "Pozor!" Vykřikla jsem a strhla ho z jelenova hřbetu jen pár minut před tím, než jelen upadl na bok a zemřel.
Fantomas
Fantomas
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Mon Feb 27, 2017 9:27 am
ZL
Bol som postavený opäť pripravený zaútočiť. Tlamu som mal podráždenú krvou a potom som sa rozhliadol. Aké šťastie, presne oproti mne sa hnal ďalší jeleň, tentoraz to bola laň. Chcel som zopakovať pôvodný výpad, ktorým som usmrtil predchádzajúceho jeleňa, ale od visenia na jeho hrudi ma bolela čeľusť a tak som vyskúšal niečo iné. Vzlietol som, priamo nad chrbát lane. A potom som ako orol, strmhlavo som sa spustil na chrbát mojej koristi. Zahryzol som sa jej do chrbta, lež nie do krku ale kdesi doprostred chrbta. Moje tesáky prehryzli kožu a ja som si okúpal ňufák v teplej krvi. No nebolo vyhrané. Ľaň sa síce potácala ako opitá ale nespadla. Držala sa pevne na nohách. A ja zakliesnený v jej chrbte som presúval čeľuste ku krku. Cítil som ako chrupčia kosti. Ako sa stavce namáhajú aby korisť nespadla. Napokon som sa ocitol na jej zátylku. Stačil jeden hryz a srna zastala ako paralyzovaná. Nedokázala sa hýbať. a tak sa sklátila na zem. Ja som z nej zoskočil, no ona sa postaviť nazad nemohla, bo som jej asi zlomil väz alebo mala vyrazený dych, lebo chrčala a fŕkala. Bolo by kruté nechať ju takto sa trápiť. pomyslel som si a jedným hryzom do krčnej tepny som ju zbavil života. odstúpil som a kochal som sa gejzírom krvi, ktorá sa valila z rany von. Dobrý zásah! Dvojitý. pomyslel som si. Zabil som už dve. mal by som nechať aj iným...
Terentina Prima
Terentina Prima
Počet příspěvků : 68
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terentina Prima
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Mon Feb 27, 2017 4:36 pm
Zl
Ostatní vlci se začali rozebíhat k laním a jelenů, ale já zů stala stát, jak k zemu přibitá. Vlci okolo mě pomalinku mizeli a já začala couvat. Čekala jsem až i poslední opozdilec odběhne. Foukal docela silný vítr a hrál si s mím kožichem. Za chvíli jsem úplně osamocela. Nadechla jsem se z plných plic a vyběha na druhou stranu než ostatní.
Stellar Shine
Stellar Shine
Počet příspěvků : 86
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Feb 28, 2017 3:13 pm
Západ TL


"Doteraz tebe a zjavne aj ostatným nejak nevadilo hašterenie sa s Gwen, alebo ako si to sám nazval, výmena názorov. Tak mi tu nerozprávaj komu čo bude alebo nebude vadiť. Pokiaľ budem chcieť, tak sa bude čakať aj ďaľšieho pól dňa navyše a to bez debat. Takže prestaň byť drzý a sústreď sa na to, na čo sa máš sústrediť." A týmto s ním definitívne skončila. Pozrela sa na tri Tristanom vybrané lane a nakoniec prešla zrakom po celom okolí. Ideme! Vyštekla v mysliach prítomných vlkov a začala sa k nim pomaly blížiť. Zmysly mala napnuté na maximum. Do uší sa jej dostal aj ten najmenší šuchot a do nozdier aj ten najslabší pach. Celé telo mala napnuté ale zároveň aj pružné. Pomaly a ladne kládla jednu nohu za druhou v stálom ostražitom tempe. Kedže jej biela srsť značne vyčnievala zneviditeľnila sa aby sa pre tentokrát mohla dostať ku stádu bližšie ako minule kedže loviť bude tentokrát aj ona sama. Nakoniec sa ukryla v menšiom neďalekom húští a zaujala svoju pozíciu. Bola pripravená. Sú všetci na svojich miestach? Spýtala sa druhej skupiny.
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Feb 28, 2017 4:04 pm
Západ TL
Pomaloučku jsem našlapovala vpřed. Slepá očka mě nijak neznevýhodňovala, tlapky to vyrovnaly. Tlapama jsem cítila jejich přítomnost, slyšela jejich žvýkání a přešlapování a cítila jejich pachy. Dýku jsem svírala v zubech a Makarón běžel zpět k táboru, ale ne do něj. Jen k němu. Chtěla jsem hlavně lovenou kořist oslabit, ale bohužel bych tím spíš plašila. Jak jsem našlapovala, tvořila jsem kolem neslyšně krystalky, které jsem chtěla vytáhnout ze země a zapíchnout do srny či srnce, kterého budu lovit. Tesáky dýku svíraly pevně.
Ragnarok
Ragnarok
Počet příspěvků : 488
Datum registrace : 10. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Feb 28, 2017 4:59 pm
Západ TL

Vyčkávanie bolo neznesiteľné. Ale ja som stým nemohol nič spraviť. Drápy som si brúsil o kameň, a tým ich ešte viac ostril. Aby som korisť čo najrýchlejšie dostal. Nakoniec som počul v hlave to čo som chcel. Pomaly som sa vybral, a hľadal miesto odkiaľ by som na nich skočil. Ukryl som sa v kríkoch. Spustil som reťaze na zem, aby mi potom pomohli pri love. Ja som pripravený, môžme. Povedal som v mysli, a obzeral ciele po ktorých pôjdem, a ktoré zrazím k zemi. Celé moje telo sa chvelo nedočkavostou, a túžbou po krvi.
Sanito Uchiha
Sanito Uchiha
Počet příspěvků : 698
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Feb 28, 2017 6:13 pm
Západ TL
Tiše doplachtila k nejodlehlejšímu místu od stáda. Dopadla do menší prohlubně, která zmenšovala její velikost o asi 30 cm. I tak šla stále celkem dobře vidět. Přilepila křídla k tělu a zatáhla drápky do polštářků. I tak přes horní pysky jí šli vidět bílé ostré tesáčky. Na jazyku jí ulpěl pach strachu, od srn, ale zároveň i agrese, od smečky. Potulně se pousmála a střihla uchem. ,,Jop připravená!" odpověděla "sama sobě".
Sanito Uchiha
Sanito Uchiha
Počet příspěvků : 698
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Feb 28, 2017 6:13 pm
Za Tsuri
Dysnomia Krigare
Dysnomia Krigare
Počet příspěvků : 269
Datum registrace : 05. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Feb 28, 2017 6:54 pm
TL
Dysnomia začala být nervózní, jak musela stále čekat. Štvalo ji, že několik desítek metrů od ní je čerstvá kořist, ale ona tu musí stát a čekat. Navenek zůstávala klidná, jediná známka nervozity bylo nenápadné přecházení sem a tam v rozmezí asi pěti metrů. Našlapovala tiše, aby nenadělala žádný hluk. Sbíhaly se jí sliny na další lov, zběsilé šumění krve v uší ze všeho běhu a hlavně krve a toho, jak tesáky zaboří do jeleního masa. Slova Stellar jí myslí projela jako ostří dýky. Oblízla si tesáky a v očích se jí hladově zablýsklo. Neslyšně se rozběhla za ostatními, zatímco nechala magií zmizet téměř vše světlo kolem ní, takže vypadala jako temná šmouha. Přikrčila se za stromem a očima probodávala stáda. Nemohla se dočkat, až v sobě cítila převalující se světlo, které vstřebala. Ale moc se jí to nelíbilo.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Mon Mar 06, 2017 7:16 pm
ZL
Naiome čakala, kedy sa srnce prekvapia a vrhnú sa priamo do tlám jej druhej skupinky. Zúžili sa jej zrenice a skočila na jedného staršieho jedinca. Samozrejme, nebolo to najľahšie. Jej mohutnejšie telo nedokázalo extra dlho vydržať zachytené na chrbte zvieraťa. Možno bolo staré, ale sila bojovať o život sa vždy nájde. Prehodila zadné končatiny na bok zvieraťa a nechala ich voľne spustiť. Touto záťažou chcela docieliť prevalenie zvieraťa na bok a stiahnuť ho k zemi. Zviera stratilo rovnováhu a stalo sa to, čo presne Nai chcela. Využila, že museli jelene pri pohľade na druhú skupinku brzdiť. Podvihla horný pysk a s tlmeným zavrčaním sa obratne zahryzla do krku zvieraťa. Mykalo sa na zemi, avšak v očiach začal pomaly hasnúť život. Naiome si priľahla a vyčkala, kým zviera úplne s pohybom ustane. Bola v akomsi tranze. Akoby si myslela, že môže ešte oživnúť. Povolila stisk zvierajúci krk mŕtveho zvieraťa a postavila sa. Ustúpila a obzrela sa, pomerne sa im darilo. Pozrela na Manyaka a kývla k nemu. Rozbehla sa za posledným jeleňom v nádeji, že Manyak to pochopil a bude s ňou v love spolupracovať. Okolo Nai sa začala tvoriť čierna para. Mágiu mala len ako poistku. Trebalo chytiť už len dvoch. Spolupracujte! zavrčala všetkým v myšlienkach a olízala si ňufák. Beh predsa trénovala, nemal by jej robiť až taký problém. A sila už vôbec. Hádam si pamätáte ako zabiť korisť, Manyak a Kazui.  poslala im myšlienku a Naiome zmizla. 
Objavila sa priamo pred jeleňom, ktorý však do Naiome narazil hruďou. Bol to silný náraz, ale aspoň ju nedokázal preskočiť. Bola rada, že ho zbrzdila. "Manyak! Kazui! Zabite.." zavrčala ostro s pohľadom upreným na jeleňa, ktorý ešte ležal na zemi. Chcela aby spolupracovali, boli mladí, tak nech sa učia na ostro a nielen na tréningoch.  Potriasla hlavou z nárazu a oklepala sa. Dúfala, že Remington a Arcaror chytia toho posledného.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Mon Mar 06, 2017 7:33 pm
Za Kazui a Arcarora
ZL
Arcaror si nadhodil několik zajíců a vydechl. Kazui mezitím pozvedla bradu a rozběhla se proti stádu jelenů - psychickou podporu hledala u sve adoptivní matky. *Musím víc trénovat!*
V tu chvíli na ni Naiome neco vykřikla. Kazui se podívala po Man'yakovi a kyvla, načež magii oslabila jelena natolik, aby nebyl schopny běhat rychle. "Doraz ho!" Porucila Kazui a nadrazene se usklibla.
Arcaror se mezitim podíval na Remingtona, očividně byl poslednim vlkem a tim padem i jedinym dalsim spolulovcem. "Oslabim ho," zavrčel a privrel oci, snazic se vytáhnout z jelena kov.
Man'yak
Man'yak
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 683
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Mon Mar 06, 2017 7:48 pm
ZL
Když se nahrnula kořist přímo k nim, Man'yak se přikrčil a vycenil tesáky v šíléném úsměvu, sledujíc stádo, jak se blížilo přímo k nim. Tiše zavrčel, již si to mohl dovolit, v té vřavě a dusotu kopyt ani neriskoval, že by ho nějaký jelen zaslechl. Na chvilku se viděl umlácen pod tolika mohutnými kopyty, ale poté skočil do malého křoviska, a když stará, jistě již neplodná laň proběhla kolem něho, s bojových zavytím se po ní vrhl. Několika rychlými kroky se rozehnal za ní a zahryzl se jí do achyllovky. Chvilku do ní zarýval zuby, až ucítil, že šlacha praskla. Bohužel, také cítil, že mu dochází dech, a tak se uvolil, že jí vpraví do žil jed. Nectilo to zrovna ducha lovu, ale sama by také dlouho nepřežila. Pak ucítil škubnutí a rychle uskočil, když laň vykopla. Ucítil bolest v čelisti, naneštěstí ho nenakopla důkladně. To by mohl mít po čelisti, nebo také po hlavě. "Ta laň má v sobě jed! Unavuje jí a způsobuje bolest, snadná kořist!" Poslal ostatním vlkům do myslí, s nadějí, že by se mohla nějaká malá skupinka vydat za ní.
Potom zachytil pohled matky. Nebylo třeba říkat víc, v jejích očích poznal, co se od něj očekávalo, a on to chtěl také vykonat. Rozeběhl se za jelenem z druhé strany, než Temná alfa. Štěkal přitom a vrčel, zubisky se přitom oháněl po jeho boku. Byl už celkem vysílený, a cítil, že dlouho s ním nedokáže držet krok, ale stále ho naháněl, držel jeho kurz, hlídal ho, aby neunikl Naiome. Nakonec do něj i temná, mohutná vlčice narazila a a jelen skončil na zemi. Věnoval krátký, ohromený a uznalý pohled matce, pln respektu a úcty, než se rychle otočil. Kazui? Nevěděl přesně, kdo to je. Snad další vlče Naiome? Či učednice? Neztrácel však čas, skočil k jelenovi. Pevně ho chytil za krk pod čelistí. Kroutil hlavou a zvyšoval stist, až cítil krev ve své tlamě. Tu krásnou krev. Nedržel jelena ve smrtelném sevření, ale to nebyl jeho úkol - jeho úkol byl spolupracovat, a tak pevně držel jelena za čelist, dole u země, aby se nemohl vykroutit a postavit. Díky Man'yakovi bylo jeho hrdlo vystavené na obdiv Kazui, on ho znehybnil a ona měla krásný průchod k jeho průdušnicím a tepnám. Však znavený mladý vlk cítil, že mnohonásobně těžší jelen by se mu mohl vykroutit, takže ještě zesílil své sevření, seč jej stále bolela čelist z předešlého odporu laně. "Tu čest by měla mít dáma, ne?" Poslal směrem ke Kazui humorně myšlenku.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru