Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

+63
Maura Lila
Dawano
Varox
Ragnarok
Jack Ian Snart
Fantomas
Gwen
Cäelle
Dixon Dead Demon
Terentina Prima
Man'yak
Remington
Demon
Tamara
Aletosu Nanaeri
Rue Shawty
Libra Feu
Manon
Akiru
Caendore
Mook
Leffay
Haske
Hotaru
Stellar Shine
Zanyzyn
Maysie
Zabini Tsuri FK
Tenebris
Sanito Uchiha
Vinteren da Dårlig
Dračí Potomek
Naiome
Haymitch Fireshadow
Darkness
Angie
RitaGája
Destiny
Drak Osudu
Tristan
Lavaris
Miroki
Asuna
Zess
Asmia
Yllin
RavenGája
Reel Arashi
Sorrin de Avec
Riteru
Befyriel
Keepa "Tareso" BloodyTear
Lawless
Kano
IceMoon Majakki
Dysnomia Krigare
Sackal Erain
Desert Rose
Crystal
Akit
Nox
Noemie
Admin
67 posters
Goto down
Tenebris
Tenebris
Počet příspěvků : 327
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 38 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Mon Mar 06, 2017 9:26 pm
AURA QE
ZL
Po náročném usmrcení jelena jsem musela nabít energii. Než jsem se však stačila odklidit někam do stínu a vydýchat se, spatřila jsem posledního srnce co ještě nestihl utéct. Nerozhodně pobíhal po louce a zřejmě nevěděl, co dál. Znovu se ve mně probudil lovecký pud a já po něm vystartovala. Srnec se konečně rozhodl, co dělat a rozběhl se za zbytkem stáda, přímo proti mně. Když si mě všiml, vzepjal se na zadních a zaryčel. Byl z něj cítit strach. Využila jsem moment překvapení a skočila po něm. Hned jak dopadl, dostal silný náraz do plecí, až se zakymácel. Vrhla jsem se mu na bok a vydrápala se mu na hřbet. A začalo rodeo. Mohutný srnec se oháňel, kopal a vyhazovasl. Chtěl mě setřást. Já se však i přes svůj výrazný handicap v podobě vlčat nevzdávala a tvrdohlavě postupovala ke krku. Už jsem ho držela za zátylek když mě setřásl. Visela jsem mu čelistmi na krku a pomalu jsem se prokousávala dál a dál, zároveň jsem se snažila drápy se zachytit na jeho těle. Dostala jsem několik ran do břicha a jeho bolestné ryčení se mísilo s mým vytím a kňučením. Když po několika dlouhých minutách, když už břicho bolelo víc než při porodu a byly na něm otisky kopyt a čelisti už jsem skoro necítila, začal srnec skomírat. Nejdřív se přestal bránit, pak padl na kolena a zdálo se, že umírá. Vyčerpaně jsem z něj slezla abych se vydýchala a on využil momentu, kdy byl volný a pokusil se vstát. Z posledních sil jsem na něj skočila a znovu mu chňapla po hrdle. Ležela jsem na něj takže se nemohl hýbat a zároveň jsem pořád měla zuby v jeho tepně. Teplá krev mi proudila do hrdla a já ji lačně polykala. Po dalších několika minutách bylo nadobro jasné, že je mrtvý. Já se ztěžka odbelhala do lesíka a začala zvracet. Hodně mě pokopal a já se kromě toho, že mi bylo zle, bála o vlčata. Když jsem dozvracela, vrátila jsem se k srnci a napůl lehla, napůl zhroutila se vedle něj. Fanny... kde jsi? Poslala jsem svému partnerovi vyčerpanou myšlenku.
Terentina Prima
Terentina Prima
Počet příspěvků : 68
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terentina Prima
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 38 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Mar 07, 2017 9:52 am
Zl
Všichni vlci byli zaměstnáni lovem, všude stříkala krev, která až jsem už byla daleko od loviště potřísnila mj koźich. Dlouho jsem nejedla ani nepila, ale to mě teď netrápilo, vzdalovala jsem se od ostatních, jak jsem mohla, ale pořád jsem byla v dohledlu. Na můj uleptaný kožich od krev se mi začalo lepit jehličí.
Fantomas
Fantomas
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 38 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Mar 07, 2017 2:26 pm
//:Aura Srnec a jeleň je v tom rozdieľ, srnec je menší a ľachší ako jeleň. A jeleň je proste iný ako srnec, srnca uvidíš barskde na poli, ale jeleňa to sotva. Tak prečo píšeš jeleňa  apotom srnca?
ZL
Nechal som lov lovom keď som začul svoju partnerku. Toto je dôležitejšie než nejaký blbý lov. Otočil som sa a behom k Aure, ktorá zápolila s jeleňom. Ten ju dokopal do brucha. ,,Tak to teda nie ty..." pribehol som tam s veľkým hnevom. Aura toho neohrabanca zabila a ja som k nej pribehol. ,,Ak len jedno vlča zomrie..." zavrčal som. ,,Aura som tu." povedal som so šepotom a pozrel som sa na svoju partnerku. To nie je pravda. zatínal som tesáky a chodil hore a dole. Bol som nahnevaný, soptil som.
Tristan
Tristan
Počet příspěvků : 464
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 38 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Mar 07, 2017 3:19 pm
Západ TL
"Vážně nikomu? Jednu vlčici bych našel." zabručel si spíše pro sebe, protože opravdu neměl náladu se se Stellar teď nějak blíže kontaktovat. Byla mu ukradená stejně jako všichni ostatní a on chtěl mít tenhle lov, co nejrychleji za sebou. Na povel ve své mysli se v lovecké pozici tiše rozešel ke třem laním. Přimhouřil oči v soustředěném pohledu, kterým hypnotizoval ony zvířata. Laně se dále spokojeně popásaly a jediné, co značilo nějaké jejich rozrušení byla jejich pohybující se ouška. Ale i ta se pohupovala spíše klidně. Mírně zabručel jakmile cítil, že v jeho svalech začala kolovat nová síla, kterou odebral laním. Zároveň však pociťoval, jak se jeho magická energie blížila k pomyslnému dnu. Napnul svaly, lehce kývl na vlky, že jsou laně již oslabené a sám si vybral tu nejbližší.
Dawano
Dawano
Počet příspěvků : 93
Datum registrace : 02. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 38 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Mar 07, 2017 3:33 pm
//Fantomas: vím že je v tom rozdíl. Jestli se tam někde objevil jelen (kromě té první věty, ta je správně) tak to byl překlep
Vinteren da Dårlig
Vinteren da Dårlig
Počet příspěvků : 111
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 38 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Mar 07, 2017 4:23 pm
DYSNOMIA
TL
Nemohla se dočkat, až se vrhne po kořisti a bude ji sápat svými drápy, kousat a rdousit. Těšila se na tu bolest, kterou jí způsobí visení na jelením krku, na to, jak potom dopadne na zem a spokojeně začne hltat jelení krev jako by o byla obyčejn voda. Ona je posel smrti, je smrt. A bude ji polibosti rozsévat - nic ji nezastaví. Až na Stellar. Netrpělivě čekala, až dá bílá delta povel k útoku. Mezitím Dysnomia hypnotizovala svým zlatým očkem jelena, kterého si vybrala. Byl docela blízko, chtěla sice bližšího, ale na něm utkvěl pohled vlka kousek od ní (Tristan). Ačkoli by mu ho s radostí sebrala, chtěla si užít trochu toho volného běhu, než se po jelenu vrhne a pak už na něj bude jen dorážet, vrčet a hnát se za ním, dělat prudké otočky a smyky, které jí už brzy způsobí bolest. Donutila se odtrhnout od vybraného, mladšího jelena zrak, aby ho náhodou nevycítil a tím neznervózněl celé stádo. Naposledy se ujistila, že světlo kolem ní je v okruhu jednoho metru pryč a navždy pohlceni Dysnomiou. Nu, možná ne na vždy, Dysnomia musí sama uvážit, jestli světlo opět vypustí napovrch nebo ho v sobě bude dusit.
Lawless
Lawless
Počet příspěvků : 145
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Nor'ri

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 38 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Mar 07, 2017 5:57 pm
Man'yak - ZL
Když tak držel jelena u země a těkal přitom očima směrem ke Kazui, pokoušíc se zachytit její bílou postavu alespoň periferním viděním, jelen se přeci jen začal zmítat z posledních sil. Ještě aby ne, šlo mu také o život, že? Mladý vlk cítil, jak se mu býložravec vytrhl. Zalapal po dechu a rychle uskočil, takže se Man'yak taktak vyhl mohutnému paroží starého jedince, které mu prolétlo těsně nad hlavou. Upřímě, líbilo se mu. I červený vlk sám měl dva malé růžky, ale ty se paroží nevyrovnaly. Jak moc velkou výhodou by byly, pokud by došlo na přímý boj, že? Stačilo by to do nepřítele naprat z bou a byl by pod kytičkami. To nyní však byla jiná povídka, neboť zrovna teď byl přednější lov, a tedy, nenechat jelena pláchnout.
Man'yak se instinktivně vrhnul v před, skočil jelenovi na záda, aby se nemohl postavit a začal se mu zahryzávat do krku. Jak věděl, zezadu by to nemělo moc velký účinek, z boku sic trochu větší, ale nedokázal řádně zabořit zuby, a ze zad se mu do průdušnice vpředu prostě zakousnout nedokázal. Jak jelen začal vstávat, měl mladý vlček co dělat, aby se udržel na jeho zádech. Zaryl mu řádne tedy své, téměř až kočičí drápy do boků a obmotal kolem něj ocas, aby nespadl. Naneštěstí neměl jelen moc problém vstát i s klíštětem na zádech, proto Man'yak rychle myslel. Chětl už mít jeho smrt rychle za sebou, a chtěl dokázat, že přeci taky k něčemu je.
První věc, která ho napadla, byla silně se kousnout do jazyka. Z tlamy mu vylétlo pár kapiček krve, které při dopadu na jelenovu srst začali prskat a všemožne bublat, protože prostě kyselina. Jelen se už stačil dostat na kopyta, a tak se mu Man'yak co nejsilněji zakousl zboku do krku, řádně trhnul a přitom zapojil celou svou váhu. Kdyby se právě na svou tíhu spoléhal, zajisté by neměl šanci, ale jelen byl zesláblý a náhlá kyselina pálící ho a leptající mu bok krku zapříčinila, že jelen zavrávoral a opět se sesunul na bok k zemi. Man'yak tiše zavrčel a rychle se pokusil uskočit. Ono být zalehnut jelenem, to nebylo nic moc. Však jeho nejlepší atletický výkon mu netačil, aby uhnul zcela, a na pár chvil jelenův mohutný krk uvěznil pod sebou zadní nožku malého zabijáka. Ten zachrapral bolestí, však podařilo se mu vysmeknout a rychle přiskočil k jelenovi.
Lhal by, kdyby řekl, že byl méně znavený než kořist sama, přesto neváhal a zakončil dlouhý boj. Zakousnul se mu do průdučnice a začal trhat, sápat, kousat. V tlamě se mu rozlila sladká chuť krve, jak trefil tepnu a zaslechl jelenovo sýpání a chraplání. Držel jej za jeho krk do té doby, než ucítil, že všechny zvuky a posmrtná křeč přestali, a až podé vzhlédl k Naiome. Jindy štěrbinovité zorničky, šíleně vypadajících očí nyní byly lehce rozšířené ve zvrácené eufórii, radosti ze smrti, kterou způsobil. Cítil lehký třas v končetinách, ale nedával tomu význam, cítil je opojení, adrenalin, stále pulzující v jeho žilách. Mít šanci dát poslední úder, napoprvé zabít něco tak velkého, jako byl jelen, to nemělo srovnání.
Stellar Shine
Stellar Shine
Počet příspěvků : 86
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 38 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Mar 07, 2017 5:59 pm
Zapad TL


Zaregistrovala súhlasné myšlienky aj gestá všetkých zúčastnených. Nehodlala dlhšie vyčkávať. Vyslala silové vlny a pomaly sa napojila na mysle celkovo siedmych jedincov. V okamžiku strnuli a ona zacítila spätnú väzbu. Srny prudko vystrelili hlavami vysoko do výšky a tým upozornili ostatok stáda. Vo vzduchu bolo cítiť napätie a nepokoj. TERAZ!  Odhodila som zo seba neviditeľný štít a vyskočila z úkrytu. Sedem z desiatich sŕn panicky poskakovalo na mieste zatiaľ čo sa zvyšok stáda dal do úteku. Pre vlkov tvorili stojace srny ľahké terče. Bežala ku najbližšej zo sŕn, zúrivo jej zakusla do krku a zvalila ju na zem. V okamihu jej ústa zaplavila teplá, lahodná krv a v eufórii si dovolila na chvíľu zatvoriť oči. Vytrhla kus z krku aby sa uistila, že srna skolabuje a ona bude môcť pokračovať v love. Kus srnineho hrdla jej vypadol z tlamy a pre absolútnu istotu jej prekusla šľachy na nohách. Srna bola definitívne neschopná úteku. V hlave sa jej začal tvoriť silný tlak, čo bolo pripomienka prítomnosti zbývajúcich sŕn. Potriasla hlavou a rýchlo sa rozbehla ku jej ďaľšej obeti.
Ragnarok
Ragnarok
Počet příspěvků : 488
Datum registrace : 10. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 38 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Mar 07, 2017 6:22 pm
Západ TL

Vomne už vrela krv od nedočkavosti. A ja sa pozoroval na svoje obete. Akonáhle som dostal do hlavy rozkaz, rýchlo som vystrelil ako šíp z krovia. Mal som to namierené k jedenej srne ktorá stála. Prebehol som okolo nej, pričom som jej okolo nohy zachytil reťaz, a rýchlo ju strhol k zemi. Využil som toho že ešte sa nestihla pohnúť, a tak som sa jej zahryzol do hrdla, pritom jej hlavu som si pridržiaval labou. Začal som cítiť jej tepnu a tak som prehryzol. Do tlamy sa my vlievala sladká krv. Prehĺtal som ju po dúškoch. Keď som vydeľ že už nieje schopná sa postaviť, tak som ju pustil. Ale z rany ešte striekala krv, a tak som bol od krvi. Hneď som sa rozbehol k ďalšej.
Vinteren da Dårlig
Vinteren da Dårlig
Počet příspěvků : 111
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 38 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Mar 07, 2017 6:43 pm
DYSNOMIA
TL
Teď. To slovo jí prorazilo mysl jako blesk, jako dýka. Na nic nečekala a okamžitě se vyřítila ze křoví ladným skokem jako temný chuchvalec, jako stín. Vyrazila rovnou k jelenovi, kterého si vybrala a který teď díky Stellar stál na místě jako přikovaný a vystrašenýma očima se díval na svou smrt, která se k němu rychlostí blesku řítila. Stačil jen krátce zatroubit, než mu Dysnomia skočila po krku a zuřivě ho stiskla. Silou nárazu letěli hned oba k zemi. Jen to zadunělo a jelen ležel na zemi mrtvý. Dysnomia se mu dohrdla zakousla vskutku zuřivě a s vražedným hladem a takovou silou, až se jí podařilo jelenovi vyrvat hrdlo, které chvíli žužlala, ale pak ho zahodila a jako vlčí upír se přitiskla k jelenímu krku. S potěšením sála jeho krev, která se jí rozlévala po tlamě, dovolila si i na chvíli zavřít oči. Když je zase otevřela, hleděla do jeleních, které se leskly strachem a beznadějí. Naposledy trhla hlavou se silně zatnutou čelistí, až jelenovi silně cukla hlavou a ten v posledních sekundách života zahýkl. Teď nad ním Dysnomia stála jako paní smrti s rudou tlamou a hrudí, která už se jako bledě modrá vůbec nejevila. Neostýchala se dlouho a jako temná, stínová šmouha vyrazila ke své další oběti.
Sanito Uchiha
Sanito Uchiha
Počet příspěvků : 698
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 38 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Mar 07, 2017 6:46 pm
Tsuri
Západ TL
Na povel, myšlenku Stellar, máchla křídly a vylétla ze svého provizorního úkrytu a s tichostí myšky se rozběhla za jednou z nejstarších srn ze skupinky obklíčené zvěře. Při vysokém skoku na hřbet srny, si dopomohla křídly a ostrými předními tesáky se zakousla do boku. Na jazyku jí ulpěla kovová chuť krve, srnčí krve. Blanitá křídla se nalepila k tělu. Vyděšená srna se vztyčila na zadní a zatroubila. Nakonec jí Tsuri povolila ze sevření a na moment se jí vyskytl pohled na otisk jejích tesáků, ovšem rána byla celá zakrvácená. Srnka se hbitě dala na útěk, černá vlčka se vydala za ní s vyceněnými tesáky a vyplázlým jazykem. Po momentě si opět dopomohla křídly. Její zuby se zakously do zadní nožky. Prudce trhla hlavou aby mohla srnu svalit k zemi. Ve vzduchu se octli drobné kapky rudé krve. Srna dopadla na zem. Tsuri ji na moment pustila a zakousla se jí do boku. ,,Vyzkouším si zase magii, uvidíme zda se mi povede to co chci." pomyslela si a zašklebila se. Náramky ukryté pod hustou černou srstí se rozzářili, sice jen slabě, ale i tak... Srnčinu hruď probodl sloup krystalu. Srna zatroubila, její napnuté svaly povolily a "živost" v očích povadla. Stisk povolila a zvedla hlavu. Oblízla si tlamu a uculila se.
Stellar Shine
Stellar Shine
Počet příspěvků : 86
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 38 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Mar 07, 2017 7:13 pm
Zapad TL


Každou mŕtvou srnou bolesť jej hlavy o niečo ustúpila. Avšak tlak bol stále silný a boľavý. Pach krvi vo vzduchu bol čo raz viac silnejší a bolestné bručanie čo raz viac hlasnejšie. Symfónia nárekov a vrčania sa pomaly niesla celým okolím. Vysokou rýchlosťou sa blížila ku svojej druhej obeti, s ktorou neustále udržiavala smrtelný očný kontakt. Panika a strach v srnčích očiach boli pre ňu tým najlepším povzbudením. Posledných pár metrov pred srnou sa odrazila od zeme a letela priamo v ústrety srnčiemu pohľadu. Celou silou ju zvalila na zem a zakusla sa jej do vrchnej časti krku tesne za lebku. S hlasným žuchnutím pristáli na zemi. Pridržala si zmietajúce sa telo srny pod sebou a celou silou šklbla. Teplá, hustá krv sa jej prelievala skr tesáky a tlamu a v malých potôčikoch padala na zem. Na malú chvíľu povolila stisk a následne sa okamžite zakusla do srnčej dýchacej trubice. Napokon zopakovala taký istý smrtiaci postup ako u predošlej srny a spokojne si oblízla krvavú tlamu.
Vinteren da Dårlig
Vinteren da Dårlig
Počet příspěvků : 111
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 38 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Mar 07, 2017 7:27 pm
DYSNOMIA
TL
Dysnomia se temná jako stín, rychlá jako smrt hnala k srně nedaleko té, kterou právě poslala do Věčných lovišť Stellar. Od tlap, které zarývala spolu s drápy do země, odlétávaly kusy hlíny a drnů. Tak rychle se hnala. Srna zděšeně koulela očima když viděla svou smrt, která se k ní rychlostí blesku hnala. A nemohla uhnout. Utéct. Nic. Jen čekat na smrt. Která na ni teď skočila se zaměřením na hlavu a hnala se jí po očích. Zatím se jí zakousla těsně za hlavou do šíje a padala spolu se srnou na zem. Tam na ni Dysnomia hned zaútočila, vypíchla jí oči, drápy jí zarývala do boku, na kterém stála, a do krku, na kterém stála předními tlapami. Neměla slitování - a to smrt nemá. A ani ho neplánovala mít. Po chvíli měla od vlčích drápů rozdrásaný krk, na tom se však podílely i Dysnomiiny ostré, vražedně bílé tesáky. Brzy i druhá oběť ležela na zemi mrtvá v kaluži krve, nad ní se tyčila Dysnomia, které se v očích vražedně lesklo. Stále ponechávala temnotu kolem ní, protože se jí líbila. Chtěla být ve stínu, v temnotě. Neměla ráda světlo. Oblízpa si karmínově rudou tlami a kriticky se zadívala na svou stejně rudou hruď. Nad tím se však už ani nepozastavila - vůbec jí to nevadilo. Naopak se jí to líbilo. Zadívala se do mrtvých očí oběti a spokojeně se vražedným a psychopatickým způsobem usmála.
Lawless
Lawless
Počet příspěvků : 145
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Nor'ri

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 38 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Mar 07, 2017 7:34 pm
Man'yak - ZL

Jak mu však pomalu docházel adrenalin, klesla mu znaveně ušiska a ucítil, jak moc se mu vlastně tlapy třásly. Pohlédl na jelena, kterého právě zabil a poté vzhlédl. Všude po okolí se povalovala kořist. Napadlo jej, že by možná bylo nejlepší přinést jí na jednu hromadu, aby se mohlo řádně zhodnotit, jak moc byl lov úspěšný a kolik toho vlastně meli v zásobách, než začnou tahat všechno do tábora. Opatrně zkusil došlápnout na zraněnou božku. Bolelo to, však zažil horší a byl si jist, že nic zlomeného v ní nebylo. Udělal tedy pár kulhavých kroků a poté zatnul zuby a postavil se na všechny čtyři. Neukazuj slabost. Nikdy. Prolétlo mu hlavou. Každý může krvácet. Pokud to ale ostatní neuvidí, nedovolí si na vás. Zvedl tedy hlavu. "Pomůže mi někdo dotahat ty jeleny na jednu hromadu, nechť může Temná Alfa zhodnotit vaše snažení?" Zvolal. Byl si jist, že v okolí už nikdo nelovil. Pohodil ocasem a pozvedl obočí. Nechtěl přiznat, že potřebuje pomoc, ale tohle byl smečkový lov. Splupráce byla základ. A navíc, sám by s jelenem těžko pohl, i kdyby nebyl tak unavený.
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 38 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Mar 07, 2017 7:39 pm
TL
Slovo teď mě vytrhlo z jakéhokoli přemýšlení nad taktikou, bleskurychle jsem vyrvala ze země krystaly a zapíchla je do nejbližší oběti, kterou jsem viděla. Mezitím jsem se k ní rozeběhla plnou rychlostí a s dýkou v tlamě jí skočila po krku. Srna se svalila na zem. Dýka hrdlem projela velmi snadno a přeřízla srně tepny. Pod tělem srny jsem tvořila další a další krystalky, které jsem jí zarývala hluboko do těla a poté je pomalu vytahovala. Srna dávala bolest najevo vytřeštěnýma očima a bolestnou grimasou v ksichtíku. Škubala sebou, ale pak její tělo na chvíli ztuhlo a nakonec i povolilo. Byla jako hadrová panenka, na to jsem už však nebrala ohledy, vytrhla jsem dýku z jejího krku a hnala se k další oběti, přičemž jsem ze země znovu vytahovala krystalky, připravená znovu zasáhnout.
Tristan
Tristan
Počet příspěvků : 464
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 38 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Mar 07, 2017 8:06 pm
// Jsem trošku zmatená zda je to stádo jelenů nebo srn. :DD Nu, budu se řídit dle ostatních. p.p
TL
Tristan lpěl očima na své kořisti, která se neustále motala v hloučku dvou srn. Proč tomu tak je bylo Tristanovi celkem jedno - měl pouze jeden cíl a ten rozhodně nespočíval s dumání, ale spíše dělání. Vydechl a napnul svaly, jenž už se nedočkavě třepaly plné adrenalinu. Drápky mírně zakryl do země, aby se mohl při výpadu lépe odrazit. Zorničky se mu vzrušeně rozšířily jakmile se celému stádu synchronizovaně zvedly hlavy a všichni jedinci se začali podezíravě rozhlížet - tušil, kdo za tím stojí. Stellar ani nemusela dokončovat povel a Tristan už jako černý stín vystřelil z keře. Předem vybraná srna se bezhlavě rozeběhla pryč, ale mohutné tělo šedého vlka ji co nevidět dostihlo. Síla, která mu společně s adrenalinem proudila v žilách mnohonásobně převyšovala rychlost a výdrž jeho kořisti. Tlačil a natahoval packy dopředu čímž, čím dál více zvětšoval své skoky. Nebylo divu, když nakonec srnu strhl k zemi. Tenké a ladné nožky se ji podlomily a ona se s zoufalým zatroubením pod jeho váhou skácela do kropenaté podzimní půdy. Několik barevných listů se vzneslo do vzduchu jako hejno motýlů a jejich závoj na chvíli ukryl zápasící dvojici. Brzy se však ozvalo tlumené křupnutí a listy se zbarvily do karmínově červené. Jakmile listy opět dolehly na zem, tak odhalily zubícího se vlka a srnu jejíž krk byl zlomený a vyvrácený do nepřirozeného úhlu. Hrudník se mladému vlkovi pravidelně zvedal a v zelených očích se zračila čirá radost sledovat, jak z pukliny na krku vytéká tučná srnčí krev. S oblíznutím pysků se rozhlédl a přimhouřil oči k mizejícímu stádu mezi stromy.
Lawless
Lawless
Počet příspěvků : 145
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Nor'ri

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 38 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Mar 07, 2017 8:09 pm
//Jedna skupina jde po jelenech a druhá po srnách, myslím Very Happy Se mi to taky plete, to ZL/TL :'D
Tristan
Tristan
Počet příspěvků : 464
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 38 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Mar 07, 2017 8:12 pm
// Ach, tak. :DD Já měla pocit... no to je jedno. :DD
Nápodobně. :DD
Omlouvá se za spamy, už mizí.
Stellar Shine
Stellar Shine
Počet příspěvků : 86
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 38 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Mar 07, 2017 8:23 pm
//druhá skupina ide po srnách Smile Avšak v prípade chybyčky sa nič nedeje Very Happy pointa sa zachováva a to je dôležité.
Ragnarok
Ragnarok
Počet příspěvků : 488
Datum registrace : 10. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 38 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Mar 07, 2017 8:37 pm
Konečne sa pridali aj ďalší. Srny padali na zem jedna za druhou. Pozrel som sa po ostatných, a okamžite som išiel po druhej srne. Po mojej druhej obete ktorú som chcel zabiť už iným spôsobom. Rozbehol som sa čo najrýchlejšie, a celou silou som vrazil do jej boku čo spôsobilo že stratila rovnováhu a padla na bok. Ja som tiež padol, ale rýchlo som sa snažil postaviť, aby som dokonal dielo. Tento krát som jej nešiel po hrdle, teraz som chcel jej srdce. Ale kopala a tak som jej najprv musel prekúsnuť šľachy na nohách. Nebolo to ľahké ale malou prefíkanosťou som jej ich prekúsol. Už sa nemohla vôbec pohnúť a tak bolo načase dielo dokonať. Jej rev sa niesol okolím. A ja sa zahryzol do hrude a pomaly jej pod mojimi celistamy drvil rebrá. Krv tiekla, a aj striekala, takže som bol čoraz viac od krvi. Prekúsaľ som sa až k srdcu, takže som ho vydeľ. Splašene bilo, ako o závod. Pozrel som posledný krát srne do očí, mala v nich strach. Bolo načase to ukončiť, a tak som jej zahryzol do srdca. A pomaly sa zastavilo. Bolo počuť len poslední výkrik. A bol koniec, srdcesom vytrhol a držal v tlame.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 38 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru