Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

+63
Maura Lila
Dawano
Varox
Ragnarok
Jack Ian Snart
Fantomas
Gwen
Cäelle
Dixon Dead Demon
Terentina Prima
Man'yak
Remington
Demon
Tamara
Aletosu Nanaeri
Rue Shawty
Libra Feu
Manon
Akiru
Caendore
Mook
Leffay
Haske
Hotaru
Stellar Shine
Zanyzyn
Maysie
Zabini Tsuri FK
Tenebris
Sanito Uchiha
Vinteren da Dårlig
Dračí Potomek
Naiome
Haymitch Fireshadow
Darkness
Angie
RitaGája
Destiny
Drak Osudu
Tristan
Lavaris
Miroki
Asuna
Zess
Asmia
Yllin
RavenGája
Reel Arashi
Sorrin de Avec
Riteru
Befyriel
Keepa "Tareso" BloodyTear
Lawless
Kano
IceMoon Majakki
Dysnomia Krigare
Sackal Erain
Desert Rose
Crystal
Akit
Nox
Noemie
Admin
67 posters
Goto down
Fantomas
Fantomas
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 9:51 pm
Tábor
Keď Asuna hovorila o Hunteroch mimovoľne sa mi rozžiarili oči. Vyzeralo to priam dokonale. Dobre dobre, ty cvok, rozhodol si sa pre Zeiss tak si tam trp. pomyslel som si. 
,,Budem radšej ticho." povedal som rozhodne a pozrel som sa na Naiome. Vedel som kam patrí a kde je moje miesto. Nehovoril som ironicky.
Lawless
Lawless
Počet příspěvků : 145
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Nor'ri

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 10:02 pm
• TÁBOR •
Zamračil se. "No, nic to nemění na tom, že se to brzo uzdraví." Podotkl a pohlédl se na písmeno 'A'. Tak jsme její majetek nebo vlčata? To byly dvě rozdílné věci. Naprosto a totálně. Alespoň podle toho, jak to znal od Ambry. S majetkem se jednalo dle vůle a mnohdy neomaleně, s vlčaty s láskou a trpělivostí. Ale Asuna nebyla Ambra. A možná pro ní nebylo mezi vlčaty a majetkem zas tolik rozdílů.
"Dobrá tedy," pohodil ocasem. "Co je tedy naše nastávající postavení, a jak to s námi vypadá v následujících týdnech?" Zeptal se Lawless, zvědav, jaká jsou jeho nynější práva a možnosti, jakožto novopečeného Huntera prcka. Nedělal si moc velké naděje, ale věřil, že se rychle vyšplhá víc. Ať už třeba jen tvrdohlavostí.
Asuna
Asuna
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 10:06 pm
Tábor
Asuna se porozhlédla po táboře. Vypadalo to, že Lawlesse ignorovala - přesto s ním komunikovala jinak. "Prve ti zabezpečím myšlenky. Pak odejdeme na ostrov, kde vám vysvětlím základní pravidla. Normálně byste neměli žádný práva, ale to, že jste pod křídly Mistra, z vás dělá něco jako nedotknutelné bytosti. Doufám ale, že to nebudete zneužívat. Protož ze mně to dělá vašeho boha a pokud mne rozzlobíte, okamžitě přestanete být pod mou ochranou. A co víc, znepřátelíte si mě," Asuna tuto myšlenku poslala oběma vlčkům, co u ní zatím stáli, a Befyriel, kterou také lehce označila kordem - potom se obrátila na Hydeho. "Magický kord zanechává drobné jizvy. Věř mi, že něco ti tam zůstane," podotkla Asuna a cosi... jako nadšení, možná pobavení, jí blýsklo v očích.


Naposledy upravil Asuna dne Tue Dec 27, 2016 10:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Befyriel
Befyriel
Počet příspěvků : 151
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nor'ri

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 10:12 pm
Tábor
Jakmile zaslechla vysvětlení Alfy ulevilo se jí a pocítila nehoráznou radost z toho jak se rozhodla. Protože, ať už mohl být ten výcvik sebe horší, furt lepší než ta zvrácená smečka, tam opravdu jít nehodlala. Mlčky stála a čekala na vyjádření Alfy nebo té vlčice. Snažila se přitom nepodívat na matku, uvnitř ji sžírala ta myšlenka že ji teď dá se říct opustila, avšak bylo jasné že pokud si bude muset vybrat, sourozenci pro ni budou mít větší cenu.
Zess
Zess
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 44
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 10:14 pm
Tábor
To je mi ale zase výmysl. Zavrtěl jsem hlavou. V mém minulém životě takové složité systémy ještě nebyly. Když jsi chtěl, prostě jsi zabil. Nebyl na to žádný podivný systém. "Odmítám být tvým majetkem. Avšak budu-li mít možnost volného pohybu a nebudu omezován, přidám se také." Rozhodl jsem se nakonec. Nejistě jsem však poohlédl no Bef. "Opravdu v tom chceš jet s námi? Nejednáš pouze pod nátlakem?" Otázal jsem jí po chvilce. To, že Keepa a Hyge jsou teleta mi bylo jasné, ale doufal jsem, že ona bude rozumná a rozmyslí si to.
Asuna
Asuna
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 10:17 pm
Tábor
Asuna se zasmála. Ne mile a přátelsky, ale krutě a nemilosrdně. "Ber, nebo nech být. Pod něčím velením budeš v obou smečkách, jedno ke komu se přidáš. Ber, nebo ne, jedno, jaké budou podmínky," zavrčela tlumeně a na Zesse pohlédla velice nemilým pohledem. Ambrosia to celé pozorovala. Od Keepy čekala, že se přidá kamkoliv, jen ne k ní, od ostatních vlčat o nečekala, ale přesto jejich rozhodnutí plně chápala.
Lawless
Lawless
Počet příspěvků : 145
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Nor'ri

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 10:21 pm
• TÁBOR •
Tiše se uchechtl. Nemůžu se dočkat. Myšlenka nevyzněla ironicky, kupodivu. Potom upřel potešená, karamelová očka na Befyriel a nenápadně se přesunul k ní. "Tolik k tomu dostat se k Flameovi," broukl tiše jen pro sestřiny uši. "A nakonec skončit mnohem lépe." Těkl pohledem k... Mistryni. Byl rád, že se Befyriel rozhodla jít také. Zamračil se na Zesse a cosi si zamumlal pod vousi, načež lehce bokem drcnul do Bef. Pohled mu zabloudil k matce a trochu povzbudivě se pousmál. Nedával jí přece sbohem, ne? Jednoho dne se určitě znovu setkají. Ale do té doby... bude s Asunou.
Zess
Zess
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 44
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 10:35 pm
Tábor
"Shh.." Zasyčel jsem a lehkým krokem došel k 'sestře' vedle které jsem se také postavil v necelé dvoumetrové vzdálenosti. Prozatím. Prozatím jsem se rozhodl dělat poslušné vlče. Aspoň dokud tahle schránka nezesílí. Ani to však neznamená, že jsem se rozhodl stát jejím majetkem. Nikomu nepatřím a ani nebudu. Už nikdy.
Asuna
Asuna
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 10:38 pm
Tábor
Asuna tlumeně zavrčela. "Pak tedy radši zůstaň v obyčejné smečce," Asuna se otočila na Zesse a nadzvedla obočí. "Protože já neposlušnost trestám. A to hodně, hodně silně a drsně," dodala rudobílá vlčice přísně. "Nestrpím u sebe nikoho, kdo plánuje být  'prozatím' v mé sektě. Nestrpím," Asuna nahlas temně zavrčela a v očích se jí blýsklo čiré zlo. Nenáviděla tyto přebíhající vlky.
Befyriel
Befyriel
Počet příspěvků : 151
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nor'ri

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 10:44 pm
Tábor
"Nečekaně" se nakonec Zess také přidal, divila by se kdyby si vybral tu druhou možnost. Čekala tedy co dalšího z vlčice vypadne. Místo toho ale promluvil opět nejstarší bratr, na jeho otázku lehce přikývla. Pravda sice byla že šla víceméně hlavně kvůli sourozencům, ale potom co si vyslechla obě strany i tak se více přikláněla k téhle. Pousmála se když k ní Hyde promluvil, musela s ním souhlasit, vždyť tu vlčici respektovala samotná Alfa, věřila že budou v dobrých tlapách. Možná to bude obtížné, ale s tím počítali, ne?
Zess
Zess
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 44
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 10:57 pm
Tábor
"Ani ta největší rána tvé tlapy nemůže být dostatečně bolestivá na to, abych z ní měl strach."
Odvětil jsem přímo. "Již jsem se rozhodl. Vem mě mezi vás." Bylo mi jasné, že před ní nemůžu jen tak něco plánovat. Teď jsem si ale byl jistý tím, že nechci patřit do smečky, že se nechci podřizovat nějaké Alfě a řídit se jejími rozkazy. Cíle jsem zatím neměl, času dost.
Riteru
Riteru
Počet příspěvků : 221
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Dec 28, 2016 9:25 am
AITE
Hranice ~ Temný les
Po chvíli mě vlk s křídly opustil, stejně tak i vlčata odešla. Mezitím nastala noc a já vzhlédl k obloze. Nasucho jsem polkl a zahleděl se do dáli, kde jsem spatřil jakýsi les. Byl jiný, než lesy, které patřily Kirigakure, vypadal mnohem... temněji. Chvíli jsem váhal, zda se tam vydat, ale napadlo mě, že bych tam mohl objevit někoho ze Zeiss, komu bych mohl vzít chomáč srsti a ten následně odnést k alfám přímo před tlapy... Zatnul jsem zuby a rázně kývl hlavou a pak se pomalým a váhavým krokem vydal k onomu lesu.
Stanul jsem před lesem a modrýma očima si přeměřoval stromy, jež stály na jeho kraji. Kousl jsem se jemně do jazyka a přivřel oči. Ohlédl jsem se za sebe a přemýšlel o tom, zda by opravdu nebylo lepší se vrátit zpět a přidat se raději k jiné smečce. Nakonec jsem tuto myšlenku zahnal kamsi do kouta své hloupé mysli a opět se upřeně zadíval na les, avšak ne na stromy na jeho kraji, ale hlouběji, kamsi do jeho temnoty...
Se zatajeným dechem jsem procházel mezi nepřirozeně tmavými stromy a nepřestával se rozhlížet kolem sebe. Věděl jsem, že kdykoli mě tu může kdokoli napadnout. Trochu mě tento fakt děsil, ale nedalo se nic dělat. Se zaťatými zuby a vyděšenýma vykulenýma očima jsem šel dál, často jsem se také díval pod své tlapy, protože vlk nikdy nevěděl, na co tu vlastně narazí.
Zaslechl jsem hlasy. V tom okamžiku jsem se zastavil a našpicoval své nepřirozeně dlouhé uši, které byly minimálně třikrát delší, než uši jiných vlků. Občas jsem přemýšlel nad tím, zda za to může právě má ze čtvrtiny dračí krev a nebo něco úplně jiného. Nyní jsem tomu ale nevěnoval ani  sebemenší pozornost a opravdu jen naslouchal cizím hlasům a dalším věcem. Pomalu jsem přistupoval blíže, hledíc si pod tlapy a snažíc se nešlápnout na nic, na žádnou větévku, která by mě mohla nějakým způsobem prozradit. 
První, co... respektive koho jsem spatřil, byl šedo-zelený vlk (MIROKI), který se nejspíše schovával za stromem kvůli tomu, že něco pozoroval. Zatím se mi nezdálo, že by o mé přítomnosti mohl vědět, avšak v tom se na mě pomalu otočil a upřel na mě své zelené oči. Stáhlo se mi hrdlo. Tohle je Zeissák. ,,Psst!" sykl a probodával mě svým pohledem. Zavrtěl hlavou a podíval se mi do očí. Pak se zase ohlédl na místo, které do teď sledoval. ,,Pojď za mnou," přikázal mi a ladně se rozklusal pryč. Já jsem šel poslušně přímo za ním...
Asuna
Asuna
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Dec 28, 2016 9:41 am
Tábor
Asuna rezignovaně vydechla. "Do měsíce tě u sebe budu trpět i když budeš plánovat zradit Huntery. Po měsíci mi řekneš, jak ses rozhodl - do té doby nebudeš nic víc, než zbloudilé vlče na mém území," rudobílá vlčice hrdelně zavrčela a zavřela oči - začala Keepovi uzavírat myšlenky tak, že jen málokdo je dokáže prolomit. Jenže... Asuna se do jeho hlavy nedostala. Tedy, dokázala mu číst pocity, myšlenky, ale nedokázala jeho tělo a mysl ovládnout. Myšlenky měl rozházené, ale přesto uspořádané, hlavu měl čistou a klidnou, ale zmatenou. "KDO SE OPOVAŽUJE RUŠIT MYŠLENKY KEEPY?!" Asuně se hlavou rozezněl rozzuřený hlas, Asuna přesto zachovala klidnou mysl a jen lehkomyslně přesvědčila hlas, ať ztichne. Tak odsuď vítr vane, musím utlumit ty druhé myšlenky... 
Asuna se zaměřila mnohem více na ty rozházené a rušivé myšlenky, které za větší námahy spojila v jednu velkou, temnou kouli - tu poté uzavřela něčím jako neviditelným štítem a až poté uzavřela celopu Keepovu mysl. Věděla ale, že jakmile vlček dosáhne určitého... LVLu magie, obrana se zkrátka prolomí a vzhledem ke Keepově síle mysli bude moci prolomit i uzavírat štíty, stejně, jako Asuna.
Asuna to samé, jenže mnohem klidněji, udělala i u Hydeho a Befyriel. Zesse zatím nechala být a střelila pohledem k Naiome. "Netipuji si, že všechna vlčata výcvik zvládnou. Nějaká se ti možná vrátí, nebo je vyhostím, ve standartním věku tří let," poslala jí myšlenku a kývla na Naiome, i na Ambrosiu. Potom se s nic neříkajícím pohledem obrátila na vlčata a rozešla se ke Krvavému jezeru, s neverbální pobídkou, aby si sebranka pohnula a šla za Asunou.
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Dec 28, 2016 9:59 am
Temný les -> P. Ohně
Povzdechl jsem si. Jen co jsem toho vlka s podivnou věcí mezi ocasy spatřil, došlo mi, že není zdejší. Musel jsem ale uznat, že má štěstí, že narazil zrovna na mě a ne na někoho jiného, jelikož i já jsem o sobě tvrdil, že jsem takový... hodný zeissák. Ohlédl jsem se za sebe, abych zjistil, zda jde ten cizinec za mnou. A ano, opravdu šel. Zavrtěl jsem hlavou a mlaskl. Raději jsem nahlas neříkal, co si myslím. Fajn, takže on je odjinud a v klidu si sem napochoduje... Fajn, fajn. 
Brzy jsme vyšli z lesa. V té chvíli jsem se zastavil a posadil se. Prázdnýma očima jsem se podíval na toho cizince a pokynul mu hlavou, nechť se posadí vedle mě, což také udělal, ani jsem ho nemusel přemlouvat. ,,Takže," začal jsem, ,,řekni mi, proč tu k sakru jsi." Vlk mlčel. ,,To byl příkaz," dodal jsem a přimhouřil oči. ,,A doporučuji ti, abys mluvil, jelikož ty si moc dobře uvědomuješ, že tu nemáš co dělat a když budu chtít, mohu komukoli, klidně i samotné alfě, nahlásit, že je tu nezvaný host." Jakmile jsem mu toto řekl, najednou začal mluvit. Tak se mi to líbí! ,,Plním úkol," odvětil prostě a já naklonil hlavu na stranu. ,,Buď konkrétní," poručil jsem mu a zase dal hlavu do normální pozice. Vlk se zadíval kamsi za sebe a pak spustil: ,,Abych splnil zkoušku a směl se přidat do smečky, musím někomu ze Zeiss sebrat chomáč srsti a přinést ho před alfu..." Maj to ale divné úkoly! Chvíli jsem jen mlčky hleděl před sebe a přemýšlel, co udělat. Ale jelikož jsem byl ve skrytu duše spíše sviťák... Sklonil jsem hlavu a vytrhl si z hrudě několik chlupů a vyplivl je na zem. Vlk se na mě překvapeně podíval a já se zavřenýma očima řekl: ,,Vem si je. A teď zmiz." Vlk ani nepoděkoval, popadl mé chlupy, odrazil se od země a roztáhl své dva ocasy od sebe. Ta věc, kterou měl mezi nimi, se napnula a vlk odletěl pryč. Díval jsem se za ním tak dlouho, dokud mi nezmizel z očí.
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Dec 28, 2016 2:14 pm
SORRIN
FM → Kirigakure
Klepal jsem se po celém těle. Zuriel naposledy vydechla oblak oranžového kouře a zamířila ke Kirigakure. Její hrozivý stín se nesl krajinou, jak prolétala nad územím Zeiss. Přeletěla kousek moře, písečnou pláž a stočila směr ke Kirigakure. Stále jsem se třásl jako osika. Jsem jen srab. Nedomrlé vlče. Nikdy ze mě nic nebude... Zuriel přerušila proud mých myšlenek. Podle mě jsi velni statečný vlk, když jsi zaletěl do Zeiss i přes nebezpečí toho, že tě někdo zabije, namítla, ale mě to neuspokojilo. 
Lawless
Lawless
Počet příspěvků : 145
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Nor'ri

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Dec 28, 2016 2:38 pm
• TÁBOR >>> KRVAVÉ JEZERO •
Lawless stál nehnutě, zatímco se mu Asuna hrabala v hlavě. Byl to zvláštní pocit. Ne, nebyl prakticky nijaký - cuklo mu v konci ocasu, jak nad tím přemýšlel. Nic necítil, ale zároveň věděl, že mu Asuna... zabezpečuje mysl. Jinými slovy mu projížděla hlavu, těžko říci, jestli to rovnou využila k nějakému tomu zjištění informací o jeho osobě.
Když to nakonec bylo u konce, rozešel se Hyde za jejich novým Mistrem. Těkl naposledy pohledem k mámě. Cítil se divně, že s ní neprohodil ani jedno slovo, ale líto mu to nebylo. Přeci jen, stále trochu házel vinu na ní, že je nechala za sebou, zatímco si šla takhle budovat kariéru do Zeiss. Ale zášť k ní necítil, jako třeba Keepa. Prostě mávl ocasem a a přidal do kroku, aby držel tempo s Asunou.
Noemie
Noemie
Počet příspěvků : 214
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Dec 28, 2016 6:24 pm
Tábor -> Skály Naiome -> Tábor
Poslouchala jsem dost pečlivě, nechtěla jsem, aby mi něco uteklo. Hrdý tón mé matky mě naplňoval a dodával mi naději, abych se nevzdala a dotáhla všechno do konce. A taky jsem věděla, co mám dělat. "Nezklamu tebe ani smečku," přislíbila jsem, když domluvila. Na signál jsem se rozběhla dále, směrem k horám, které mamka určila. Západ slunce, tak byla určena doba, kdy musím být zpět v táboře s pírkem. Údaje, které jsem si o něm pamatovala, odpovídaly deseti centimetrům a tomu, odkud má pták být. Více ani nepotřebovalo být určeno.
Konečně jsem se ocitla ve skalách, slunce už bylo vysoko nad mojí hlavou, při sledování jeho pozice jsem samozřejmě musela mžourat. Dokonce už bylo spíše v úhlu, kdy směřuje k zemi. Nesmím plýtvat časem, měla bych si pospíšit, pomyslela jsem si a přidala jsem do kroku. Najít ptáka pro mě nebude těžké. Sama jsem si uvědomovala, že jsem teď blízko hranic, ale nikdo tam nebyl - nikdo mě tím pádem nemohl rušit. Soví ponožky jsem měla na sobě, mezitím co jsem stříhala uchem, abych zaslechla zvuky v soví naušnici. A doopravdy se to povedlo - za chvíli jsem slyšela ptačí zvuk kousek odtud. Rozběhla jsem se, ale již brzy, když jsem můj úlovek v dálce viděla, jsem se skrčila. Tentokrát mi pomohly zase ponožky v neslyšitelném pohybu. Dostala jsem se až k malému houští, které tam rostlo, a zaměřila jsem se na ptáka. Ještě jsem jej neviděla, ale myslím, že velký byl dostatečně a jiný tu v okolí nebyl. Memory: Orel. Orel skalní, napovídala mi hned jedna z vlčic v mé hlavě. Hm, děkuju, řekla jsem trochu nedobrovolně - sama bych to ale přeci jen nezjistila a proto jsem téhle vlčici, Memory, prokázala jistou laskavost nebo díky. To tím, že jsem převzala zrovna její podobu. Mé tělo začalo pomalu blednout, až se úplně zneviditelnilo, jen jeho rysy zůstaly. To mi prozatím nepřišlo jako velký problém. A nebylo to vše - na zádech se mi objevila velká, rysy ohraničená křídla. Mírně jsem se ušklíbla, tuhle přeměnu jsem ještě nezkoušela a nevěděla jsem, jestli se povede. Musím říci, s touhle podobou ses dost vytáhla, Mem, skoro jsem jí pochválila. Uslyšela jsem jen, jak se stydlivě směje - teď, když byla v mé hlavě, byl její hlas výraznější.
Nahrbila jsem se, připravená skočit. V téhle podobě si mě dravec nemohl všimnout a pokud uletí, s čímž počítám, poletím za ním. Odrazila jsem se zadníma tlapama a skočila jsem na dravce. Máchnul křídly a vzletěl, sice z něj spadlo pírko, ale opravdu malé. Odfrkla jsem si, roztáhla jsem křídla a vzletěla. Tedy, Memory mi dost radila, co mám dělat. Nakonec se mi povedlo dravce dohonit z prostého důvodu - sice jsem předtím vytrhla jen malé pírko, ale zároveň jsem mu poranila křídlo a tak letěl neohrabaněji a pomaleji. I tak jsem jej ale ještě neměla v čelistech a začínala jsem cítit potřebu pevné zemi pod tlapkama. Proto jsem použila jeden z mých útoků, který jsem se naučila, a poslala jsem na opeřence jehly. Některé minuly, ale většina se jich zabodla do jeho křídla, kam jsem je mířila. No a některé jinam, všechno nemůže být perfektní. Dravec sebou škubal a ještě chvíli se mu dařilo, ale nakonec začal upadat k zemi. Já jsem samozřejmě mířila za ním.
Přistála jsem a bez váhání jsem po škubajícím se opeřenci skočila, přičemž se mi vrátila má podoba. Nekrvácel, ale to mi nevadilo. "Teď už neuletíš," zašklebila jsem se. Tlapou jsem ho tlačila k zemi, v bílém světle byla skvěle vidět má krutá tvář s každým detailem - včetně jizvy. Ohrnula jsem pysky a zavrčela jsem, přiblížujíc se hlavou k němu ke smrtelnému chmatu, avšak on se bránil a klovnul mě, takže jsem odskočila a vyplivla krev. Rána nebyla hluboká, ale spustila menší dávku krve tak, že mi tekla do tlamy. Dalo se to ale vydržet. Snažil se uletět. Skoro ďábelsky jsem se zasmála. "Máš to marné, kuřátko," uchechtla jsem se a znovu jsem po něm skočila, tentokrát tak, aby se nevysvobodil, a bez čekání jsem se mu zakousnula do tepny. Zmítal sebou, než naposledy vydal svůj zvuk a padnul. Rozlila se pod ním kaluž krve. Pro jistotu jsem s ním trhla a uslyšela jsem křupnutí, odvrácejíc od něj hlavu. Oblízla jsem si tlamu, kterou jsem měla celou od krve, a zadívala jsem se na jeho tělo. Hledala jsem to správné pírko, mělo být z křídla. Jednoho krásného adepta jsem uviděla. Tlamu jsem konec pírka, který byl vidět, vzala, a mrtvému ptáku vytrhnula z těla. Stačí to? Memory: Ano, rozhodně, možná je to ještě víc, ale jsem si jistá, že deset centimetrů to je na sto procent, odpovídala pohotově Memory. Ještě jednou jsem se podívala na ptáka, než jsem se rozběhla pryč, cestou dolů z Naiominých skal.
Když z nich má tlapka vykročila, slunce už bylo nízko. Nezapadalo však. Tak akorát, blesklo mi myslí, když jsem pokračovala v běhu do tábora.
Když jsem jsem dorazila, všimla jsem si, že mamka stojí u spousta vlčat, nějakého neznámého vlka (Fantomas) a pak vlčice, která mi byla dosti známá a která mi pomáhala s výcvikem - Yuuki, aneb Bílá. Pírko jsem si prozatím strčila do sovích ponožek, tam, kde jsem měla i dýku, kterou jsem objevila. Narovnala jsem se, našpicovala jsem uši a přešla jsem k nim, ovšem vypadalo to, že jsou na odchodu. Sledovala jsem jen, jak mizejí. Obrátila jsem se na Naiome a vytáhla jsem pírko, které jsem jí položila před tlapky. "Splnila jsem tvůj úkol, pírko - z ptáka z Naiominých skal - ve velikosti nejméně deseti centimetrů," zopakovala jsem zadání zkoušky a čekala, jak mamka zareaguje. Doufala jsem jen, že mi to přijme. Sama jsem na tom neviděla žádnou chybu, ale kdoví.
Zess
Zess
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 44
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Dec 28, 2016 8:14 pm
Tábor
"Fajn," přikývl jsem. Tohle mi docela vyhovovalo. Zatím jsem netušil, co s tímto životem dělat. Vždy jsem měl nějaká svá pravidla, dle kterých jsem se řídil. Tentokrát se však zdálo, že bude nutné přizpůsobení se. Svět byl čím dál tím víc jiný. Nebo jsem se prostě tentokrát narodil na špatném místě.
Pokojně jsem sklonil hlavu a vydal se za Asunou a jejími novými ocásky. Jako vždy v přiměřené vzdálenosti.
Befyriel
Befyriel
Počet příspěvků : 151
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nor'ri

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Dec 28, 2016 8:21 pm
Tábor
Byl to divný pocit, netušila sice co se to děje, svedla to na pouhou bolest hlavy, ale podle toho jak se na všechny Asuna soustředila za to mohla nejspíš ona. Možná ji něco prováděla s hlavou, nebylo by to zas tak neuvěřitelný. Pokrčila lehce rameny, u ní stejně neměla moc co zjistit. Po chvíli to ale přestalo, nebylo to zas tak hrozné. Vlčice se vydala směrem z tábora a ona se ještě jednou ohlídla za sebe, bylo ji líto opouštět matku když ji zrovna našli, ale něco ji říkalo že se rozhodla správně. Prozatím svého rozhodnutí nelitovala, bála se ale že tohle ji nevydrží dlouho.
Asuna
Asuna
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Dec 28, 2016 8:28 pm
Tábor - Krvavé jezero - Les Kyria(Opuštěný ostrov -> území za hranicemi)
Asuna se celou cestu neohlížela - jednou jedinkrát se ohlédla za Noemií, kterou poměrně krátkou chvíli trénovala. Tato vlčice nyní plnila zkoušku do smečky, ačkoliv... Asuna by jí možná ráda uvítala u sebe. Za vlčaty šla, jako téměř vždy, Aweria. Krémová vlčice s bílou čpřinou a s bílým koncem ocasu se zdála být jako komplic Asuny - což ona vlastně byla.
"Konečně," Asuna kývla ke Krvavému jezeru a přivřela oči. Čas pro procházení vlků ještě nenastal, ne úplně, portály pro všechny byly otevřeny od devíti večer do šesti ráno. Hunteři mohli portály procházet libovolně, proto Asuna prošla portálem jako nic, na opuštěný ostrov, do lesa Kiria. Očekávala, že vlčata půjdou za ní.
Aweria mezitím na druhé straně portálu vlčata nebojácně pobídla. Jako první vešel Keepa, s nezúčastněným pohledem na obličeji, jako druhý dostal pokyn Zess, poté Befyriel a nakonec Hyde.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru