Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

+63
Haske
Telantes
Kay Mayen
Minor Animus
Toshiro
Jack Ian Snart
Ahria
Riteru
Rias
Diego [Alfa]
Eito
Dix de Mal
Cäelle
Aysu Telcontar
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Ose Arashi FK
Traure
Maysie
Sauron Gorthaur
Arian
Omega
Räqo Contrariorum
Zechariah
Drak Přírody
Varox
Aragorn Elessar Telcontar
Zemaris Del Bianci
Yllin
Ghost
Demon
Tenebris
Drak Osudu
Aetas Volito
Cairo
Asmia
Aresea VATC
Acheron BlackFire
Grafity
Haymitch Fireshadow
Dračí Potomek
Tristan
Northie de Hermes r.Gája
Naberius Erain Crowiere
Azrael Virentem
Easy
Saiko Aske
Emerithy de Mal
Velether
Dysnomia Krigare
Rain
Ra's Al Ghul
Itsaya
Olwë
Befyriel
Stellar Shine
Naiome
Nira
Gwen
Ragnarok
Leffay
Hotaru
67 posters
Goto down
Hato Gája
Hato Gája
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 08. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Sep 27, 2018 9:26 pm
Seely Gája: 
Hranice Zeiss: 
Probirala jsem se jí chvíli hlavou a snažila se najít její strach, ale tohle pominulo, když jsem stuhla: ,, Co se stalo?" Mírně zmateně si po myslím a oči se mi vrátí do normálu. Již normálním pohledem se podívám na vlcici, která vypadá rozzurene: ,, Udělala jsem něco špatně?" Zeptam se a uvažuji, jak se k ní chovat, abych zůstala na živu: ,, Ty jsi jeden z těch zabijáků, o kterých nám říkal otec?" Zeptam se jí na další otázku, když řekne svou výhrůžku: ,, Žádného dalšího zabijáka jsem ještě neviděla, je vás tu víc?" Neustavala jsem v dotazech, ale tentokrát mi v očích zářil úžas a zájem: ,, Chci se stát jedním ze zabijáků. Chci být mezi vlky vážená a zároveň obávaná." Říkám se stále větším zaujetím a pokusim se udělat krok vpřed, ale něco mě drží: ,, Proč nemůžu jít k ní blíž?" Ptám se sama sebe a mé zvědavé oči pozorují vlcici.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Sep 28, 2018 9:09 am
Hranice
Další její myšlenku jsem už však zachytila. "Dokážu vyrušit každý typ magie. A nelíbí se mi, že ji na mě používáš." Opět jsem procedila mezi dlouhými tesáky. Nad jejími slovy jsem pozvedla hlavu a dost jsem na ni se dívala z vrchu. "Nevím kdo je tvůj otec. A ano. Jsi v obáváné smečce Zeiss." Řekla jsem a cítila jsem její pokus o to se pohnout. Uchechtla jsem se. "Má drahá, nepohneš se, dokud já nebudu chtít." Uchechtla jsem se. "Co myslíš, že bys mohla smečce nabídnout v těchto zlých časech, kromě toho, že by případně Alfa přijala další hladový krk?" Podezíravě jsem ji zkoumala. Nemůžeš jen chtít. Poslala jsem ji i myšlenku.
Hato Gája
Hato Gája
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 08. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Sep 28, 2018 10:32 am
Seely Gája
Hranice:
,,Magie? Co to má být?" Přemýšlím nad významem slova a hadam z jejího výrazu hadam, že je to něco špatného: ,, Můj otec je Démon a matka Rita z rodu Gája." Řeknu patřičně hrdě a narovnam se: ,, Kdyby byla smečka Zeiss tak obávaná, jak říkáte, určitě bych o ní slyšela." Řeknu nezaujatě a pochopim, že mě nějakým způsobem ovládá: ,, Obává se, že bych nad ní mohla mít převahu? Jak slabé." Po myslím si s menším usklebkem: ,, Lovit sice neumím, ale mohu nabídnout nehynoucí loajalitu smečce." Řeknu a uslysim cizí myšlenku. Pokud tu není někdo jiný, tak ta myšlenka byla její: ,, Bez toho, abychom chtěli by jsme se nikam nedostali. Pokud chceme něco dokázat musíme chtít." Po myslím si a tím chci zkusit, jestli ta myšlenka byla skutečně její.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Sep 28, 2018 1:10 pm
Hranice -> Tábor
Pozvedla jsem obočí. Opravdu, či si ze mě tohle mrně dělá srandu? Ptala jsem se sama sebe. Vědomě ji používá a ptá se co to je. "Ne, nic mi tyhle jména neříkaj." Kývla jsem rameny. A upřímně mi to bylo fuk, kdo jsou její rodiče. Při její další myšlence jsem zavrčela a shodila ji k zemi, přičemž jsem ji zaryla drápy hluboko do hrudi. "Takovou naivní vlcici, bych porazila i s tlapama za zády." Zavrčela jsem ji přímo před čumákem. "Pokud jsi slyšela o zabijácích. Slyšela jsi o Zeiss." Řekla jsem a konečně ji přestala drtit hruď, přičemž jsem ji i úplně pustila. "To posoudí Alfa, až se vrátí. Do té chvíle jsi moje malá hračička." Temně jsem se ušklíbla a v očích mi krvelačně blýsklo. "Když se chceš někam dostat, tak pojď." Zareagovala jsem na její myšlenku a otočila se směrem k Táboru.
Hato Gája
Hato Gája
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 08. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Sep 28, 2018 7:07 pm
Seely Gája
Hranice - Tábor: 
Nestihla jsem zareagovat, když mě srazila k zemi a zarila mi drápy do hrudi. Trochu jsem sykla bolestí, ale hlavně překvapením: ,, Když mi rozdrtis hrudník, nebudeš mít šanci uskutečnit svůj čin a tak si zvýšit ego." Řeknu a na tváři se mi zformuje sladký úsměv. Nebála jsem se jí, nevypadala, že by mi chtěla prokosnout krk. Protože už by to dávno udělala, kdyby chtěla. Když dá ze mě tlapu, tak se zvednu a oklepu se: ,, Kvik, kvik.." Po myslím si a znova nasadim chladnou tvář. Na její vyzvání jsem pouze kývla a nasledovala ji.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Sep 28, 2018 11:24 pm
-> Tábor
Uchechtla jsem se. "Zlatíčko, ego mám vysoké dost i bez toho, abych tě musela zabít." Řekla jsem chladnokrevným hlasem. "..ale nenuť mě k tomu." Dodala jsem z úšklebkem a temným zachechtaním. Její myšlenka, ve stylu... Prasete?. Otočila jsem se na ni. "Být tebou rozmyslím si na koho budeš dělat pazvuky." Řekla jsem a opět se ji naskytl pohled na moje dlouhé a dosti ostré tesáky. Poté jsem se opět otočila a došla do Tábora. Jestli chceš přežít alespoň dalších pět minut, drž se u mě. Poslala jsem ji další myšlenku z temným úšklebkem.
Hato Gája
Hato Gája
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 08. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Sep 29, 2018 10:23 am
Seely Gája
- Tábor: 
,, Z tvého hlasu to jde poznat." Řeknu s menším úsměvem: ,, Pokud jednou budu chtít umřít, přijdu za tebou." Slibim jí. Jejích tesaku se nijak nelekam, i když by mi ve vterine mohly projet krkem. Takže pouze přikrývnu a následuji ji až na místo, kde je více vlků: ,, Pro tentokrát ti budu dělat druhý ocas." Po myslím si a držím se za ní. Při tom si prohlizim vlky okolo, kteří si mě zatím nevšimli: ,, Zajímalo by mě, jestli by dokázali sníst jiného vlka." Přemýšlím a snažím se udusit nepříjemný pocit, který ve mě pomalu narůstá.
Easy
Easy
Počet příspěvků : 712
Datum registrace : 16. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Sep 29, 2018 2:16 pm
Tábor - Temný les - Tábor
Alfy zmizeli a teď to bylo na jejich bedrech, Delty se mají postarat o smečku a tím pádem i Easy. Ignorvala slova Niry, protože si od ní nedá rozkazovat a sama se rozběhla svižným cvalem do jednoho z jejích oblíbených zeisských lesů. Když jí stíny stromů vzaly do své náruče, tak zpomalila a nasálala místní pachy. Naklonila hlavu a pomalu se vydala za pachem opuštěného srnečka. Nechtěla lovit teďka s modro-šedou, protože ji připadala v poslední době docela nafoukaně. Přeci jen až na Alfy byli Delty nejvyššími nespavými členy. Přikrčila se a schovala se za kmen obrovského stromu a její rudé oči upírala na vyděšeného a osamoceného srnce. Snadná kořist, ale ona lovila sama, však si dost věřila. Rychle vyskočila k němu a docela silný proud do něj pustila a pak ho povalila. Pod elektřinou, která byla silnější z jejích tlapek, které brzy spočívaly na jeho těle, padal a pro ní bylo snadné zarýt tesáky do jeho krku. Nelíbilo se jí, že musela použít magii, ale bylo to pro ni jednodušší. Tak udržela potřebnou energii na cestu v sobě a při tom lehce ulovila vysokou. Sice klasický lov měla raději, ale tohle byla nejlepší volba. Snažila se při tom taky naučit, aby maso nepřipálila a využít tu nejvhodnější sílu proudu. Povedlo se jí a tak nezbývalo ji nic jiného, než ho odtáhnout do tábora. Ano, to ji unavilo více než samotný lov, ale nikdo jiný by to za ni neudělal. Když byla v táboře, tak dala svého srnce ke zbytku a pohlédla na Niru s vlčetem. "Niro, co pak si to přivedla za hračku?" Podala jí řečnickou otázku místo pozdravu a probodla malou svým krvavým pohledem. "Vítej v srdci Zeiss, zlato," zašeptala k ní chladně, ale nelíbilo se jí, že by to byl další hladový krk navíc.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Sep 30, 2018 5:54 pm
MP_Tábor Z
Naiome nečakala. Okolo nej a Velethera sa začala tvoriť čierna para, ktorá ich oboch pohltila. Objavili sa na území Zeiss, v Tábore. Naiome vyskočila na jaskyňu a nahlas zavyla aby upútala pozornosť vlkov, prípadne prizvala vlkov, ktorí neboli v Tábore. Uši mala pri zátylku, hruď majestátne vypnutú a chvost mala dominantne vysoko. Presne tak, ako si každý vždy pamätal temnú královnú Zeissu a zla.
"Všetci vlci svorky Zeiss...nesiem jednu naozaj zlú a jednu dobrú správu. Tou zlou je, že ľudia sa blížia. Sú silnejší a mocnejší než my, vlci. A to nie len ich chápadlami, ale rôznymi strojmi. Niwatské územia takto už niesú chránené a to znamená, že ani bezpečné. Prácou a zodpovednosťou alfy však nieje len rozkazovať a udávať zákony aby daná svorka fungovala. Ale ide aj o neľahké rozhodnutia a nutnosť zachrániť život jej členom. Vám. Preto tou lepšou správou je, že sa máme kam presunúť. Do nového domova, chráneného a bez okolného ľudstva. Je možné tak dostať novú šancu. Ak sa bude chcieť niekto hrať na hrdinu, prosím...Váš život by však takto uhasol zbytočne. Preto všetci členi svorky Zeiss sa pripravia na cestu. Naberte sily, nažerte sa čerstvého mäsa, vezmite si to najnutnejšie. Cesta bude zrejme dlhá a náročná, my sme však tí silní vlci, ktorí tú danú cestu zvládnu. Daná cesta možno aj preverí vašu loajalitu ku mne a k Veletherovi, či vašu osobnosť. Možno si každý dosiahneme až na dno. Pôjdeme spoločne so svitom ako zmiešaná skupina. Za každý čin si beriete sám za seba zodpovednosť. Nezabúdajte však, kým ste a s kým ste vo svorke. Kto je vašou pravou rodinou. A nenechajte sa ničím zaslepiť. Buďte silní, vlci moji. Daná cesta, bude len pre nás ďaľšia prekážka, ktorú spoločne pokoríme. A teraz sa všetci choďte pripraviť, či oznámiť to tým, kto nieje v Tábore."
- vyhlásila rázne aby to každý vlk pobral, že to myslí vážne. "Učni, tým, že ste členmi svorky, platí pre vás to isté a výcvik bude pokračovať." - dodala. "Máme málo času, preto kto sa bude váľať na toho sa nečaká!" - zavrčala na vlkov, aby si to uvedomili. Nieje to príjemné pre nikoho z nás, ale ide teraz o to najdôležitejšie, Zeissani. O vás. - poslala Naiome všetkým myšlienku a po členoch prešla jej ľadovo azurovými očami. Ladno zoskočila z vrchu jej jaskyne. Nevedela, či nechce niečo aj Velether im oznámiť, ona však povedala všetko dôležité. Mohla si odísť sama. - ozval sa chrapľavým hlasom Zhrrak. MLČ! Ja niesom ako môj otec. Niesom ako nikto z mojej rodiny. Každého Zeissana budem chrániť, nech sa deje čokoľvek. - odpovedala mu. Predaa len niečo po niekom máš. Pud tvojej matky. - odvrkol k nej. Naiome len podvihla horný pysk. Nemienila sa k  tomu vyjadrovať. Ale mal zjavne Zhrrak pravdu. Naiome vliezla do jaskyne a začala žrať mäso, ktoré jej tam ešte zostalo. Väčšiu časť nechala Veletherovi. Jej veci si ukryla v čiernej pare. Šla hlbšie do jaskyne, kde zbadala jej starú známu. Púpavu. Z čias ešte keď jej ju daroval William. Presťahovala ju z územia Pampeliškového palúka sem do Tábora Zeiss a teraz sa s ňou bude znova sťahovať. Tá vysušená púpava už má pár rokov. Naiome si len olízala ňufák a vzala ju k svojim veciam. Zobrala aj kožušiny. Vlastne úplne všetko, čo jej patrilo. Mala všetko. Ostatné si musel vziať Velether. Vyšla z jej nory a poobzerala sa navôkol. "Pripravujte sa vlci!" - vyštekla. Jej havran lietal nad táborom a krákala aby tak vlkov popohnal v príprave sa a aby tam nikto nestál.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Oct 01, 2018 11:07 pm
Tábor
Koukla jsem na Easy, jenž na mě promluvila. Kývla jsem rameny a ušklíbla se. "Copak? Závidíš, že jsem si našla hračku na cestu, abych nezakousla nějakýho sviťáka?" Odpověděla jsem ji, následně jsem si vyslechla Naiome. Koukla jsem na Sorinna, jenž okamžitě vzlétl a přinesl mi z doupěte plášť. Jedinou věc, kterou jsem měla. Když přiletěl, z pařátů jsem si ho vzala a dala si ho na sebe, přičemž zakryl všechny mé za život získané jizvy. Sorinn mi přistál na zádech a já pohlédla na Seely. "Dokud Alfa nerozhodne co s tebou, budeš se držet u mě a řídit se mými pravidly." Procedila jsem k černobílé vlčce. "Alfo, co s tím vlčetem? Našla jsem ho při hranicích." Poslala jsem Naiome myšlenku. Tak trošku jsem doufala, že mi ji nechá. Mít si s čím hrát a případně to připravit do smečky při cestě bych zvládla. Dokonce bych ji možná něco dala ze svých zásob. Když bude 'hodná'.
Saura, jenž byla skoro stejně vysoká jako Velether nic neměla. Stála a čekala na to, až se rozhodne smečka a její učitelka odejít. Rozhodnutá však cestu přežít a splnit Naiomin výcvik za každou cenu.
Telantes už také pouze jenom čekal. Stejně jako Tenebris, Cairo a Gwen. Vzali si všechno co patřilo k jejich osobě. Připraveni už odejít.
Argdem Telcontar
Argdem Telcontar
Počet příspěvků : 1553
Datum registrace : 11. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Argie
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Oct 02, 2018 3:53 pm
-> Tábor
Brzy už šel lov úplně bez problémů i přesto, že kořisti na už tak mrtvém území ubylo. Být dobrý lovec společně se slušnou magií spolupracanta a nadřazeného se vyplatí, právě díky tomu se v táboře Zeiss rychle šířila vůně čerstvého masa, jak se hromádka úlovků zvětšovala. I mimo tábor však již bylo poznat, že lidé nebudou daleko a blíží se. To ticho a mrtvo, občas nějaký nepřirozený zvuk... Bylo něco divného a hrůzunahánějícího. Žíhaný použil to, co nosil na krku, aby se do tábora s kořistí dostal rychle. Je to až pozoruhodné, jak velký byl ve srovnání s mrtvou srnou, kterou položil na hromadu úlovků a poslušně si sedl k ostatním, aby si vyslechl slova temné paní, která se vrátila se zlými zprávami. Bez emocí hleděl na své tlapy s ostrými drápy. Měl opustit domovinu a nikdy se sem nevrátit? Znělo to jako nějaký špatný fór. I přesto však byl Argdem ochotný následovat své alfy, alfy temna, svůj vzor a učitelku. Rozhlédl se kolem a chvíli přemýšlel. Vlastně nemá, co balit. Všechno, co je jeho, má vždy u sebe. Proto jen čekal na to, než alfy určí směr a vydají se na dlouhou cestu... se svitem.
Ghost
Ghost
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 05. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Oct 02, 2018 7:16 pm
Tábor
Ghostovi sa nepozdával ten zhon v Tábore, prišla Alfa Naiome a zdelila im isté správy. Museli sa sťahovať, vybrať sa na dlhú cestu, ale on sa nemusel ani chystať, bol pripravený. Vrhol pohľad na Northie a trochu sa od nej odtiahol. Tá iba naňho škaredo fľochla a pozrela sa na opačnú starnu. Nepáčila sa jej Ghostova povrchnosť, no ačo, že vyzerá ako vyzerá? Prevrátila očami a zašla za brlohy a tam sa pustila do hrabania. Vyhrabala si akúsi kosť, ktorú si kedysi odložila. Keď dožrala tak si oblizla pysky a tvárila sa spokojne. Ešte bolo stále cítiť jej hnilobný puch, ale aspoň, mala plný žalúdok. Toshiro Čiernošedý vlk sa cítil nepríjemne, nevedel koľká bije, ale cítil ten zhon okolo seba, cítil to, proste boli zmeny. Išlo sa na dlhú púť so svitom. Zdalo sa, že niektorí prepočuli to so Svitom... Toshiro zatrepal hlavou aby sa zbavil istých myšlienok. Sauron počul slová svojej alfy a nie veľmi sa mu pozdávali. Cestovať a so svitom? Prečo by mal opúšťať pohodlie svojho brloha? Kvôli ľuďom. No áno kvôli tým nepodareným dvojnožcom. Pozrel sa na Niru, ktorá sa ako Delta činila, niečo riešila s Alfou, lebo priviedla nejakého škrikľúňa. Podyšiel k nej a pozrel sa na ňu. ,,Dávaj si na seba pozor." povedal jej a trochu do nej štuchol. Vrhol pohľad na to vĺča, nejaký zatúlanec asi.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Oct 02, 2018 9:23 pm
Aura & Cairo & Tenebris
~Doupě -> Území Zeiss|Tábor -> Území Zeiss|Tábor -> k Alfě~
Aura se probudila ve svém doupěti. Stále tu bylo cítit několik cizích pachů, po té deštivé noci, co u sebe, na příkaz Alfy, ubytovala pár členů smečky, naštěstí už ne tolik. Vstala a s vyprahlým hrdlem se doplazila ke své samoplnící misce. V přítmí doupěte ji sice neviděla, ale cítila její čerstvou, vášnivou vůni. Když se důkladně napila, dala si ještě pár soust čerstvého masa z druhé ze svých samoplnících misek, pro případ, že by ji některá z Alf něčím zaměstnala a ona neměla čas si něco ulovit, měla totiž příšerný hlad. A dobře udělala. Sotva vylezla z doupěte a její oči přivykly prudkému světlu, zaslechla silný hlas jejich Alfy. Okamžitě k ní přiběhla a sedla si před její skálu. S narůstajícím znepokojením poslouchala, co Alfa říká. Cestovat? Se sviťáky?! Vrčela v myšlenkách. Proč se těm dvounohým potvorám prostě nepostavíme a neukážeme jim, že toto je naše území? Tuto myšlenku však okamžitě zavrhla. Lidé měly týče, které vždycky práskly a pak vlk cítil bolest, a spoustu dalších nebezpečných věcí. Jedna věc byla napadnout neozbrojeného člověka a druhá věc byla se přiblížit k lovcům a lidem se stroji. 
Raději tedy podřízeně přikývla, vznesla se do vzduchu a vyrazila na lov, cestou přemýšlela, jestli unese všechny své věci, nebo je tu bude muset nechat.
Cairo na tom byl dosti podobně. Ani jemu se přítomnost lidí nelíbila, avšak chápal závažnost situace. Hned jak Alfa domluvila, došel ke své skrýši mezi dvěma keři a vyndal odsud všechno svoje vlastnictví - tmavý plášť, který si nasadil na sebe, ostrou dýku a pár dalších drobností. Všechno to vzal s sebou, pro případ, že by pak už neměl čas si své věci vyzvednout. Pak svolal své zvířecí otroky a stejně jako Aura se vydal na lov. Zde své čtyři mazlíčky rozdělil do tří skupin - Lexe a Kiaru poslal na ryby, ačkoliv to znamenalo namočit se, což obě kočkovité šelmy nesnášely, to mu bylo ovšem u ohonu. Diabla poslal lovit malé hlodavce a ptáky, jako jsou myši nebo vrabci, a taky mu dal za úkol kontrolovat předchozí dva, jestli poctivě plní svůj úkol. On sám šel lovit vysokou.
Tenebris byla naprosto klidná. Věděla, co se blíží i to, že musí odejít, nijak ji to ale neznervózňovalo. Byla s tím smířená. Navíc věděla, že panika by její smečce moc nepomohla. Párkrát zaškubala ohonem a pak se pomalu vydala k Alfě. Poklonila se jí skoro až na zem, jak se na Kappu sluší a patří a pak se váhavě zeptala. "Alfo, nevím, jestli se neptám v nevhodnou dobu, ale kdy dostanu možnost prokázat, že jsem hodná postu Gammy, jak jste říkala?" 
Hato Gája
Hato Gája
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 08. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Oct 02, 2018 9:28 pm
Seely Gája
Tábor:
Stála jsem poblíž vlčice, která mě prozatím držela pod ochranou tlapou. Věděla jsem, že u ní příliš dlouho nevydržím, protože se netvářila, že by si mě chtěla ponechat na déle jak pár týdnů. Mé čistě modré oči sledují vlčici, která k nám kráčí ( Easy ) a v očích jí je znát dobrá nálada. Její pohled mi způsobil menší nepříjemný pocit, který jak rychle přišel, tak i odešel: ,, Kvík, kvík." Zopakuji si v mysli posměšně a věnovala vlčici chladný úsměv: ,, Děkuji. Na to že jsem chodící svačina jste mě mile přivítaly." Řeknu a úsměv zase zmizí. Podle jejich pohledu jsem usoudila, že tu preferují černý a sadistický humor. Osobně mi to nedělalo žádný problém, pokud se chci někam dostat, budu muset hrát podle jejich pravidel. Když jsem uslyšela vlčici, která byla zřejmě Alfa zdejší smečky: ,, Vypadá to, že jsem přišla včas na odchod." Po myslím si s menší úlevou, že tu nezůstanu sama. Jít s ostatními vlky znamenalo, že budu mít vetší šanci na přežití, i když si budu muset dávat pořádný pozor kam šlápnu. Pak natočím hlavu k Niře, která mě varuje: ,, Jistě. Budu ti nadále dělat druhý ocas." Řeknu s kývnutím a v tom se tu objeví další vlk, který si mě příliš nevšímá. Při pohledu na ně jsem vydedukovala, že ti dva si budou velmi blízcí a když se na mě podíval, věnovala jsem mu malý úsměv, který za krátko znova zmizel a nahradil ho chladný pohled.
SinHa
SinHa
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 903
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce: Elitní

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Oct 04, 2018 5:09 pm
Kreberovy skály => Průsmyk => Elloris 
"Dobře, tak se po nich podíváme," přikývl jsem. A i kdyby jsme je nenašli, či to nebyli její rodiče, jistě najdeme někoho jiného, kdo se jí ujme a zajistí jí bezpečí - třeba některého z Ellorských pečovatelů. Pomalu jsem se vydal na cestu a a kráčel směrem k průsmyku, a jen krátce se zpětně otočil na Caelle a zavrtěl hlavou že ne, nevadí to. Dobře, nebyl jsem si tím tak úplně jistý, ale to už jsem neříkal.
Jak jsem tak šli, nabývalo u mě stále víc a víc nepříjemného pocitu. Každou chvíli jsem se ošíval a nervózně se rozhlížel po okolí. Něco nebylo v pořádku. Jako bych to cítil ve vzduchu. Mlčky jsem zastavil a vzhlédl k obloze. Z východu sem přilétávalo nezvyklé množství ptáků pokračující dál na západ. "Zkrátíme si to," poznamenal jsem. Natáhl jsem se k ní a přenesl nás až do Elloris. Jen ve zlomku vteřiny jsme se ocitli nedaleko jejího tábora.
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Oct 08, 2018 6:15 pm
Něco je ve vzduchu. Nepočítejme nyní to příznačné ticho před bouří, ten špatný pocit, který v sobě nosí každý druhý vlk, kdy jsou samotná intuice a šestý smysl v pozoru. K citlivým čenichům přichází zvláštní nasládlá vůně benzinu, uši zaznámenávají rachot motorů a hlavně - pach lidí. Pokud by se nékteré z nezbedných štěnat zatoulalo příliš daleko, na obrysu by ty dvounohé nepřátele skutečně zahlédlo.

Ale i přesto, že osud není na straně niwatských živočichů, nejsou sami. Právě Draci nikdy neztratili ve vlky důvěru. Snad proto, že si vlci dobře uvědomovali jejich moc a sílu, se je teď rozhodl Drak Osudu vzít pod svá ochranná křídla, a proto nyní všichni vlci, ať již jsou kdekoliv, slyší tuto zprávu:
,,Všichni, jež si říkáte vlci niwatští, a jiná stvoření, semkněte se. Jessie a Orfeone, shromážděte svoje vlky na Drsných pláních. To samé učiňte vlci pod vedením Naiome a Velethera. Ani ti nejmoudřejší z vás, Elitní vlci, vás nenechají na holičkách.
Starší buďte po boku nezkušených, silnější ochraňujte slabé. Ať je vlk z vaší nebo cizí smečky, i kdyby byl tulák, odložte své spory stranou."

Brzy na to Drsné pláně zeli prázdnotou. Vlci se vydali na cestu. Kapitola s niwatským územím, jak jsme ho znali doteď, skončila.

Příběh se nyní přesouvá do vlákna za hranicemi~
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Oct 08, 2018 7:58 pm
Tábor
Naiome oznámila vlkom všetko najnutnejšie. V tom však začal rozprávať pre ňu známy hlas. Zhlboka sa nadýchla. [b"]Vlci, teraz už nadobro opúšťame naše bývalé územie. Pamätajte na slová, čo som vám predtým povedala a berte to ako slovo sväté. Nečlenov však našej svorky neberieme a už na nikoho nečakáme!"[/b] - vyštekla aby to všetci po príhovore draka počuli a pobrali. Poslednú vetu smerovala na vĺča pri Nire. Bola jej Deltou, a Delty nemajú čas sa flákať s vĺčatami svitu. Pozrela sa na Tenebris ľadovým pohľadom. "Dokážeš mi na novom území, čo zvládneš a či si toho hodná. Zatiaľ však nestrácaj dôveru v sebe samej." - odpovedala jej pred odchodom. Znova zazrela na Niru s vĺčaťom. Prikráčala k nim a s ušami na zátylku zazrela na vĺča a potom na Niru. "Nemienim brať zodpovednosť za túto hračku. Zabi ho, alebo vyžeň, nech kráča so svitom, kam patrí. Inak to spravím ja. Potrebujem ťa Nira aby si mala myseľ pri ceste čistú a nezaťažovalo ťa ľahkomyselné vĺča. Okrem toho nevieme, čo nás čaká a nemôžeme si dovoliť neschopného vlka a hladný krk." - oznámila Nire, že dané vĺča neberie a musia ísť. "Pohni si so svojou prácou a dožeň nás." - prikázala jej s chladným výrazom a znova sa pozrela na vĺča chvíľku na Hato len pozerala než sa temne zaškerila. Veľa šťastia. - poslala jej do hlavy sarkastickú myšlienku a odkráčala na pomaly vznikajúcu veľkú skupinu vlkov, celej svorky Zeiss. "IDEME! - vyhlásila Naiome dlhým zavitím a začala pokluskom smerovať na Hranice až mimo nej na Drsné pláne.
A tak sa celá svorka Zeiss vydala na cestu na čele s Naiome Dead Demon Princess - pokračovanie na za hranicami.


*Bye územie Zeissu - ukápne slzička*
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 37 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru