Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

+63
Haske
Telantes
Kay Mayen
Minor Animus
Toshiro
Jack Ian Snart
Ahria
Riteru
Rias
Diego [Alfa]
Eito
Dix de Mal
Cäelle
Aysu Telcontar
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Ose Arashi FK
Traure
Maysie
Sauron Gorthaur
Arian
Omega
Räqo Contrariorum
Zechariah
Drak Přírody
Varox
Aragorn Elessar Telcontar
Zemaris Del Bianci
Yllin
Ghost
Demon
Tenebris
Drak Osudu
Aetas Volito
Cairo
Asmia
Aresea VATC
Acheron BlackFire
Grafity
Haymitch Fireshadow
Dračí Potomek
Tristan
Northie de Hermes r.Gája
Naberius Erain Crowiere
Azrael Virentem
Easy
Saiko Aske
Emerithy de Mal
Velether
Dysnomia Krigare
Rain
Ra's Al Ghul
Itsaya
Olwë
Befyriel
Stellar Shine
Naiome
Nira
Gwen
Ragnarok
Leffay
Hotaru
67 posters
Goto down
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jun 07, 2018 7:09 pm
Hranice Zeiss
Naiome sa objavila aj spolu s vĺčatami na hraniciach Zeiss. Už teraz si mohli všimnúť, že krajina vyhnancov vyzerá a je aj cítiť úplne inak. Zostaneme tu pár dní, aby ste sa zbavili vašich sviťáckych pachov. Nadobudnete tak pach Zeissu, vlkov obávaných." - povedala vĺčatám a posadila sa pred ne so vztýčenou bradou a vypnutou náprsenkou. "A teraz sa mi predstavte." - povedala rázne smerom k vĺčatám a mohli si všimnúť, ako Naiomine drápy prerážajú pevnú, suchú zem. "Tu ste pod mojou ochranou, nikto vám tu neublíži, len ja, ak nezvládnete niečo ako disciplínu a rešpekt. A ublíženie..." dala chvíľkovú prestávku, keď ich pomocou mágie telekinézie vštkých pricapila pomerne silno k zemi. Nie tak, aby im ublížila, ale aby cítili tlak. Tlak, ktorý odíde len pod vôľou vládkyne temných. "Bolí..." - dokončila vetu s temným úsmevom. Následne svoju mágiu povolila, aby sa mohli znova posadiť. Chcem vidieť vystrený chrbát a vypnutú hruď, hlava pozerá pred seba. Už len reč tela, robí z vlka vlka. - poslala im myšlienky a olízala si tesáky.
Aysu a Oseho tu čakám.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jun 07, 2018 7:36 pm
Po chvíli strávené v téhle díře jsem začal slyšet kroky a pak i hlasy, nerozeznal jsem kdo mluví a co říka, a trochu bezmyslovitě vykřikl: "Hej! Tady jsem!" Opřel jsem se předníma tlapama o stranu téhle díry a snažil se zahlídnout kdo to byl. Po chvíli mě přes noc pleskl pichlaví zápach. Ihned jsem seskočil spět, jelikož jsem si uvědomil že to je zeissák. Začal jsem panikařit nevěděl jsem jak zareáguje. Začal jsem v díře chodit dokola a nevěděl jsem co bude dál. Jediné co jsem uslyšel bylo 'Bolí'. No a K*RVA! Tak je po mě. pomyslel jsem si.
Ose Arashi FK
Ose Arashi FK
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jun 07, 2018 7:38 pm
Louka Vlčat - - - - Hranice Zeiss 
Mladý vlk, spíše vlče, s dlouhýma nohama. Se nechtělo bavit, nemělo na to hlas ani chuť. Chtěl si jít někam v klidu přemýšlet, a tak se vydal na cestu. Chtěl najít klidné místo, kde ho nikdo nebude otravovat a bude moct rozvíjet svoje schopnosti a hlavně znalosti. Bylo mu jedno kde to bude. Cesta byla pro vlče dlouhá, ale ocitl se na nějakém místě l, kde uviděl skupinku vlků. Musel si odpočinout, ale nechtěl, aby si ho někdo všiml a tak si sedl o kousek dál.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jun 07, 2018 7:38 pm
// zapoměla jsem místo takže dodávám
Hranice Zeiss
Zechariah
Zechariah
Počet příspěvků : 122
Datum registrace : 29. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Velether
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jun 07, 2018 7:47 pm
HRANICE ZEISS
Proces teleportování s Temnou vlčicí byl bolestivý. O dost jiný, než jeho schopnost se teleportovat se. Však mladý vlk zatnul zuby a nedal na sobě nic znát, mimo zaťatých svalů. "Vidíš, k čemu ses upsal?" Zavrčel v jeho mysli patron. Však před Naiome se neodvážil více proniknout do Zechariahova vědomí. Když se objevili na území vyhnanecké smečky, pohlédl na Naiome sedící před nimi. Vyslechl si její slova a náhle ucítil tlak na svou hruď. Tak silný, že se ocitl přikovaný k zemi. Zamrkal. Mohl by se z toho dostat pomocí teleportace, seč by to nemuselo být moudré. Nebo se s ní začít přetahovat svou magií gravitace. Ale Naiome byla zajisté silnější v tomto ohledu a k čemu by to ve finále bylo? Leda krůček k jeho smrti. Tlak zanedlouho ustal. "Kdybych hodlal zradit, nedovolil bych si před vás přistoupit," stáhl uši pokorně k hlavě, zatímco jeho hlas zůstával naprosto bez emocí. Následoval jejího příkladu a s vypjatou hrudí se posadil. Byl to postoj, který pro něj byl nový. Nikdo jej neučil, jak se chovat. "Jmenuji se Zechariah. V žilách mi proudí krev rodů Fireshadow, Killer, Arashi," neřekl všechny rody, jelikož ty další neznal. Nikdo se s ním o jeho původu nebavil, "však ani jeden neuznávám. Nemají se mnou nic společného kromě mých prapůvodních genů. Jsem syn stávajících Ishimurských Alf, Tenebris a Reela. Dost nedávno se ve mě probudila síla, se kterou si neumím počít a žádný z mých rodičů se o to nestaral. Jejich ignorace mě dovedla sem," zarazil se a střihl uchem, když zaslechl hlas. "A máme tu krysu," pohled stočil tím směrem, odkud slyšel hlas. Co to je? Mluvit to umí, ale jako území to cítit není. Ani jako vlk... nedlouho poté ucítil další pach. Stočil hlavu ke svému příchozímu bratrovi. "To je můj bratr..." zamumlal. Mohlo se čekat v jeho hlase zaujetí, ale... žádné tam nebylo.
Yungul
Yungul
Počet příspěvků : 333
Datum registrace : 03. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jun 07, 2018 8:26 pm
Hranice Zeiss
teleportace pro mě byla něco docela nového a fascinujícího, přestože ne zrovna příjemného. Ale nezasloužila bych si svůj kožich, kdybych nic nevydržela. Na fakt, že tu chvíli zůstaneme, jsem neměla co říct. nepřipadalo mi, že jsem cítit jako sviťák, ale já bych to asi stejně nepoznala. zatímco mluvila, rozhlédla jsem se po ostatních. Dva vlci a jen jedna další vlčice, pf. Ale co, nemusím je mít ráda. zaměřila jsem se opět na moji novou učitelku. Už už jsem otevírala tlamu, abych se představila, když tu mě cosi začalo tisknout k zemi. celou svou silou jsem se proti tomu zapřela, jenže celkem bez účinku. Tohle nebolelo, však sdělení bylo jasné: Jste moji a můžu si s vámi dělat co chci. To mi teď nevadilo, byla to cesta k tomu, co jsem chtěla. Když nás zase pustila, narovnala jsem se a podle jejího pokynu vypnula hruď. Nedívala jsem se do země, ale přímo před sebe. jakmile se dopředstavoval ten takzvaný Zechariah, syn Reela a Tenebris, ať už ti dva byli kdokoli, promluvila jsem já: "Jmenuji se Yungul Solsticio Sanginea, dcera Spectry Sanginey... ." Rychle jsem za větu doplnila tečku, přestože tam původně nebyla. Neznala jsem jméno vlastního otce. Také jsem toho nemohla říct tolik, jako ten vlk, ale co se dalo dělat? "Můj rod a rodina nic neznamenají, jsou nikdo a neváží si ničeho, než sami sebe. Jsme tu proto, abych něco dokázala." Možná že alfa chtěla jen jméno? No, nespecifikovala to.
Saura
Saura
Počet příspěvků : 526
Datum registrace : 16. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jun 07, 2018 10:22 pm
->> Hranice
Netrvalo to dlouho a všichni kdo se chtěl k vlčici přidat, společně s ní zmizli v oblaku černé páry a opět se objevili na jiném místě. Sauru to tentokrát nepřekvapilo jak prvně. Nejdřív se rozhlédla kolem a do čenichu nasála pach tohoto území. Konečně místo, kde to nesmrdí samou láskou. Zašklebila se a rozhlédla se kolem. Na vlče docela přečnívala tím, že byla již teď dost mohutná a vysoká. Žádné vztahy, tak-tak. Ušklíbla se. Hodlala ukázat, že bude lepší, než ostatní. Najednou ji stejná síla, která ji minule předhodila přímo před její tlapy, stáhla k zemi. Ani nemukla, ačkoliv to bylo nepříjemné, zvlášť když ji někdo nutil do postavení, které nechtěla prokazovat, jen tak někomu. Když síla zase povolila, posadila se, záda perfektně narovnané a hruď hrdě vypnutá. ''Saura Drogoenn.'' Představila se i ona. Nikdy nepoužívala celé své jméno. Nepokládala to za důležité. Nebyly to její jména, byly to jména od hloupých sviťáckých rodičů, ke kterým neměla byť jen nejmenší vztah. Byla prostě Saura a tak hodlala, aby ji znal každý. I toto jméno bude nosit jednou strach, přesně jak teď nosilo jméno Naiome v jiných smečkách, teda aspoň to si myslí a proto chtěla projít jejím výcvikem a hodlala ho zvládnout na výbornou. Když slyšela něčí hlas, otočila tím směrem pouze obě uši. Možná ještě dnes poteče krev. Pomyslela si a v očích ji temně zablýsklo.
Argdem Telcontar
Argdem Telcontar
Počet příspěvků : 1553
Datum registrace : 11. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Argie
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 09, 2018 12:15 pm
<< Ishi 
Hranice
Odpověď byla dána, a byla kladná. Temná alfa si odvedla vlčata z Ishimury i jiných smeček do své smečky temna. Vlastně ne, neodvedla! Teleportovali se. To byl vskutku zajímavý proces, teleportovat se, i když to nebylo bez oběti. Žíhaný si uvědomoval, že už není cesty zpět. Ale to nebyl problém. Rozhodl se, tak to dotáhne do konce. Stiskl zuby a když je povolil, už byli jinde. Bomba! Teleportování bylo opravdu zajímavé. Byl to důkaz moci, kterou černá vlčice se znaky vlastnila. Nevšímal si ostatních vlčat a mladých vlků, nazajímali ho. Výškou byl vyšší než ostatní a pozorně poslouchal temnou alfu Naiome, která je vzala, aby z nich udělala pravé vlky s podstatou a silou, inteligencí... Ne ufňukané sviťáky s připitomělými úsměvy na tvářích. Jakmile se vyskytlo volné místo, sám si utrhl chvíli pro řeč. "Jmenuji se Argdem Telcontar. Ten rod ani má rodina pro mne však nic neznamenají," představil se na povel a nezapoměl podotknout, že už nechce být sviťák. To bylo nudné. Kdyby byl i nadále sviťák, jen by se dusil tou hloupostí a nikdy by nepoznal sílu. Chtěl, aby bylo jasno, že se své rodiny vzdává a že bude dělat cokoli, aby splnil cíle. "Přísahám věrnost," dodal ještě, než byl přitlačen k zemi. Moc dobře věděl, kdo to způsobil a podřídil se tomu, neodporoval. Proč taky? Bylo jen na učitelce, jak se svými učni naloží. Jak by jen štěkla, tak by udělal. Cítil tlak, byla to ta telekineze, pomocí které si ho alfa i vzala. Po chvíli povolil, a tak se posadil tak, jako ostatní, a opět splnil požadavky temné paní. Narovnal se a vypnul bílou náprsenku s šedočernými pruhy, hlava ukázkově natočená před sebe. Když uslyšel nějaký vzruch pocházející z blízkého okolí, jen tak natočil jedno ucho. Moc ho nezajímalo, o co jde, ale tato krajina byla jiná a zajímavější, než lesy nepřetržitě zalité sluneční září. A kdoví, mohlo to být důležité.
Aysu Telcontar
Aysu Telcontar
Počet příspěvků : 892
Datum registrace : 16. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Caelle
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 09, 2018 12:57 pm
Temné skály -> Území Zeiss
Přemýšlela jsem nad tím, co mi matka řekla. Najednou se odněkud vynořila Mitril. Myslela jsem si, že je mrtvá, ale než jsem stačila něco říct, oznámila matce něco, co mi vyrazilo dech a rozpálilo mě doběla. Ne. Nenechám Argdema, aby mi pořád všechno bral. Rodinu, přátele, životní šance. Tohle mu už nikdy nedovolím! "Tohle mi nevezme", zašeptala jsem s nenávistí v hlase. Neváhala jsem už ani vteřinu. "Jsem připravená odevzdat ti duši", vyslovila jsem v mysli. V tom okamžiku se přede mnou objevil černý oblak, který mě postupně pohltil. Po celou tu dobu jsem udržovala oční kontakt se svou matkou. Byla jsem příliš hrdá na to, abych se s ní rozloučila a abych vyslovila to, co mě v tu chvíli napadlo. Že jsem pochopila, že tohle všechno nebyla její chyba. I když jsem zůstala zticha, způsob jakým jsem na ni hleděla se změnil. Už nebyl tak nepřátelský a tvrdý. Jen ignorant by se nedovtípil. Netrvalo dlouho a nezbylo po mně ani památky. Přenesla jsem se na území Zeiss a stanula tváří v tvář své nové učitelce.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 09, 2018 1:26 pm
Hranice
Naiome počkala, kým sa všetci predstavia. Na slová Zecha sa pozrela na vĺča opodiaľ. Svojou mágiou telekinézie ho podvihla a pohodila vedľa ostatných. Jej mágia priviedla aj mladú vlčku, ktorú si všimla v Tábore Ishimury. Potom počkala, než začula hlas. Nechcela sa však ním zapodievať. zrejme bol v jednej z pascí u nich na území. Bola rada, že fungujú. Zvedavosť vlkov k zeiss, môže pripraviť o život. Usudzovala, že vlk je v pasci už dlhšie. Ak to teda...Moment. Toto nebol vlk. V Naiominých očiach sa zúžili zrenice. Viac ako sviťákov, nenávidela psov a ľudí. Brala ich za poskokov ľudského druhu... Zhlboka sa nadýchla a pozrela na jej učňov.
"Moje meno je Naiome a som alfa temnej svorky Zeiss." - predstavila sa a olízala si tesáky. Oddnes ste tu v Zeiss ako moji učni, pod mojou ochranou, takže vyhnanci vám nemôžu skriviť ani chlp. Vyžadujem rešpekt, poslušnosť a loajálnosť. žiadne vĺčacie hrátky. Chcete byť vlkmi a aj budete. Ak na to nebudete dosť dobrý zomriete." - dodala nakoniec chladne a švihla chvostom. "Poďme sa teraz pozrieť, čo za chudáka navštívilo moje územie." - zaškerila sa temne a dala sa do kroku. Ideme! - poslala im v myšlienkach. Za chvíľku boli pri diere, kde spadol ten pes. Naiome dala uši zvedavo vpred a naklonila sa nad jamu. Mienila to na toho psa zahrať a vĺčatá niečo nové naučiť. "Hej...pssst. Zeissani už sú preč. Pomôžem ti." - povedala Trauremu. Tvárila sa ako sviťáčka a šlo jej to veľmi dobre. Bola výbornou herečkou. Jemne sa na Traureho pousmiala.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 09, 2018 1:38 pm
Hranice
Když přišla nějaká mohutná vlčice k díře ve které jsem byl, prve jsem se křimáčknul k stěně a koukal na ní. Když poměrně přátelsky promluvila překvapilo mě to. Že by to nebyla Zeissačka?
Ale je tak cítit.
pomyslel jsem si. A opravdu, vlčice řekla že neni ze Zeiss. Asi mě klame čumák dodal jsem si v myšlenkách. "V- Vážně?" Zeptal se a opět se opřel packami o stěnu díry. "To by bylo milí." řekl jsem a nervózně se usmál na vlčici. Něco na ní bylo. Nevěděl jsem co, ale něco se mi na ní nezdálo. I přesto jsem jí důvěřoval, protože jinak bych tu mohl být i pár týdnů. "Zvládneš mě vytáhnout?" otázal jsem se jí ještě. Byla docela mohutná, teda rozhodně oproti mě.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 09, 2018 1:43 pm
Tábor
"Áno, veď inak by som ti to nenavrhovala." - usmiala sa. "Počkaj nájdem nejaký konár." - dodala a a pooobzerala sa po okolí. Suchých konárov tu mala pomerne dosť. Schytila jeden do tlamy a prišla znova k diere. "Chyť ša palice."- precedila pomedzi zuby a palicu namierila naň aby sa mohol chytiť. Drápy zaryla do zeme, a napla svaly aby ho vytiahla. Áno, mohla si to uľahčiť telekinéziou, ale enchcela, veď predsa len teraz hrala sviťáka, no nie? A bola dostatočne inteligentná aby našla aj iný spôsob.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 09, 2018 1:54 pm
Hranice
Usmál jsem se na ní a počkal než se vrátí s klackem. Když už se ale vrátila, chytl jsem se ho jak nejsilněji jsem mohl, a když zatáhla, nohama jsem se odstrkoval od stěny abych se dostal ven. Když už jsem byl venku aniž bych se podíval po okolí už jsem na ní začal mluvit. "Děkuju moc! Nevím co bych bez vás dělal." uklonil jsem hlavou na úctu a poděkování. Ani jsem nevěděl jestli byla vlčice vyššího postavení, ale zasloužila si to. Jakmile jsem se rozhlédl, uviděl jsem spoustu vlčat a i dospělé vlky. Jednoho jsem znal, byl to ten žíhaný (Argdem), ovšem v lásce jsem ho neměl. Otočil jsem se zpátky na vlčici: "Uhm, co se to tu děje?" byl jsem zmatený, nechápal jsem proč by dělalo tolik vlků u hranic se Zeiss, ledaže... To byli Zeissaci. Uvědomil jsem si že tohle asi nebude žádnej zájezd ze školkou ale zeissáci.
Ose Arashi FK
Ose Arashi FK
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 09, 2018 2:13 pm
Hranice
Tak tohle Osemu chytrému mozku dalo zabrat. Ano, tam to podle pachů byl jeho bratr, o tom se nedalo pochybovat, ale Ose ho nikdy neviděl. Pak ho přitáhla ta vlčice, Nai, nespíš pomocí magie. Cože? Jaký učeň? Ale neptal se, ani nepotřeboval, věděl  že by to přinesl problémy. Vůbec nemluvil, snažil se být nepovšimnutelný. Pak ta vlčice začala hrát divadlo na toho psa. Ose samozřejmě pochopil její taktiku. Všiml si, že ostatním vadilo  že je to pes. S tím Ose neměl problém. Je jedno jestli vlk či pes.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 09, 2018 8:25 pm
Hranice
Naiome sa pozrela na psa. "Nemáš zač." - usmiala sa. "Toto sú vĺčatá, ktoré mám na stráženie však stratili sme sa až tu." - prehovorila a posadila sa. Obzrela sa na vĺčatá. "Všakže." - dodala k vĺčatám. Potom sa znova otočila na Traureho. "Ako sa voláš a odkiaľ si?" - spýtala sa ho slušne a olízala si ňufák.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 09, 2018 8:37 pm
HRANICE > ZECHARIAH
Zechariah hleděl na Naiome, jak se rozešl směrem k tomu psovi. Nebyl si jist, jaké byli její záměry, však další její chování jej přinejmenším zarazilo. Vskutku... tohle chování bylo něco, co se k ní vůbec nehodilo. Ne snad, že by nebyla přesvědčivá - kdyby jí potkal a chovala se takto, má jí za nejzlatější vlčici pod sluncem. Však vzhledem k tomu, že věděl, jak Temná v duši byla a co byla zač, jak zabila pouhou myšlenkou vlka.... připadalo mu to nanejvýš nerealistické. Až děsivé, jak se dokázala proměnit, přemítajíc, že kdyby vám řekla slova 'nechám tě žít' s naprostou upřímností, že byste jí nepodezírali ze zrady, stačilo by se otočit a zabila by vás, taková dobrá lhářka byla. Ale Zechariah v sobě našel určitou fascinaci tímto chováním. Převázně proto, že doufal, že je umění klamu také naučí.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 09, 2018 8:49 pm
Hranice
Naiome...nebabraj sa s nejakým psom, aj keď potláčas akúkoľvek túžbu ho zabiť. Vieš čo chceš - prehovoril Naiome do hlavy starý hlboký temný hlas. Viem.- pomyslela si. Naiome bola pri sile ako asi nikdy predtým. Nakoniec prestala hrať tú na koho sa hrala. Uši dala k zátylku. Predstavenie sa psovi trvalo dlhšie, než mala Nai trpezlivosť. "Pôjdeš s nami." - zavrčala a ohnala sa po ňom tesákmi. Okolo nich sa začala tvoriť čierna para, ktorá ich všetkých obklopila a prevzala do Tábora. Presun čiernou parou bol vždy bolestivý, pripomínal pálčenie a zliezanie kože z mäsa. Rovnako tak to bolo aj cítiť (ňuchovo:D). Keď sa ocitli v Tábore Zeiss, Naiome pozrela na vĺčatá. "Choďte do tejto jaskyne a počkajte tam. Ihneď." - zavrčala na rozkaz. Traureho hodila do druhej jaskyne , ktorej východ zamrazila hrubým ľadom. Čakaj. - psolala psovi myšlienku.
Naiome vyskočila na svoju jaskyňu a hlboko zavyla. Bolo to dôležité vytie, nie poplašné, ale veľmi blízke tomu. Tiahlo sa celým územím. Volala vlkov do tábora, či mali ulovené alebo nie. Čakala.
Ose Arashi FK
Ose Arashi FK
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 09, 2018 8:55 pm
Hranice - - -Tábor
Vlčici asi došla trpělivost s hraním. Ose to chápal, každý má svoje hranice. Najednou se asi pomocí magie někam přenesl. Vypadalo to jako Tábor, rozhodně to byl Tábor. Když Naiome řekla rozkaz, nic nenamítal a zalezl do jeskyně. Pořád moc nechápal, proč tu je. Ostatní vlci vypadali  že to ví, že jsou s tím v pohodě. Oseho hrozně štvalo, že on to neví. Co ale věděl, bylo to, že má poslouchat a být zticha  jinak ho čekají problémy a ty nechtěl.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 09, 2018 8:57 pm
TEMNÝ LES >>> TÁBOR (Velether, Man'yak, Asklépios, Zechariah)
Velether se dál blížil k medvědovi, když náhle zaslechl vytí své družky. Teď? Prolétlo mu hlavou. Však znal Naiome. Chtěla se k nim v táboře přidat. Teď rušila lov. Muselo se jednat o pohotovost. Či něco důležitého. "Smečko, stáhnout! Všichni do tábora, lov se ruší!" Rozkázal myšlenkou. Poté vycouval z křoví a tiše zavrčel na ostatní vlky, aby si pohli, než se rozeběhl směrem k táboru. Asklépios byl lehce zaražený a dotčený z kousance, však nehodlal mít žádné otázky. I kdyby Veletherovi nevěřil, matčino vytí rozpoznal. A to bylo důležité. Stejně to viděl i adoptivní syn Naiome, Man'yak, který byl po boku své partnerce, dlouhý, černý jazyk mu přejížděl po pyscích, když přemýšlel, jak poteče krev proudem. Ale po zavytí a Veletherově rozkazu neotálel, neptal se. Věřil, že jim to jeho nevypočitatelná a naprosto bezchybná matka osvětlí.
Velether běžel, jak rychle jen uměl. Natahoval jednu nohu za druhou, aby překlenul co největší vzdálenost za co nejkratší čas. A že mu to šlo, nakonec, s jeho velikostí to nešlo zas tak jinak. Netrvalo dlouho a již viděl v dáli siluetu své jentemnější. Doběhl k ní a zastavil se těsně před ní, než se jí otřel čumákem o krk. "Kde jsi byla? Co se stalo, že jsem musel zrušit lov?" Otázal se. Neznělo to vyčítavě, spíše hledal vysvětlení. Poté mu zrak padl k vlčatům. Jedno z nich, šedo-černé zrovna zalézalo do doupěte. Lehce nadzdvihl pysk. Zavětřil. "Naiome... tys do tábora přivedla psa?" Vycenil lehce zuby. Zrovna však, když dobíhali Asklépios a Man'yak, zhluboka se nadechl. "Naiome, co se stalo? Co jsi viděla?" Nechal jí mluvit a upřel na ní krvavé oči. Cítil z ní svit.
Cäelle
Cäelle
Počet příspěvků : 2245
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 09, 2018 9:06 pm
Aysu
Mlčela jsem a dělala přesně to, co mi Naiome nařídila. Hodně rychle mi došlo, že drzé chování nepřipadá v úvahu. Šli jsme k hranicím. Neměla jsem moc velkou výdrž, ale raději bych umřela, než bych dala najevo nějakou slabost.  Naiome hrála nějaké divadýlko na psa, který se sem zjevně zatoulal omylem. Nemohla jsem si nevšimnout, že je v tom opravdu dobrá. Když ji to přestalo bavit, přenesla nás pomocí magie na jiné místo. Napadlo mě, že tohle bude nejspíš jejich tábor, ale zůstávala jsem zticha dokud jsem nebyla v jeskyni. Pak jsem nenápadně šťouchla do Saury, abych ji na sebe upozornila. Věděla jsem, že tohle je soutěž, ale přátelské vztahy nejsou na škodu ne?
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru