Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

+63
Haske
Telantes
Kay Mayen
Minor Animus
Toshiro
Jack Ian Snart
Ahria
Riteru
Rias
Diego [Alfa]
Eito
Dix de Mal
Cäelle
Aysu Telcontar
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Ose Arashi FK
Traure
Maysie
Sauron Gorthaur
Arian
Omega
Räqo Contrariorum
Zechariah
Drak Přírody
Varox
Aragorn Elessar Telcontar
Zemaris Del Bianci
Yllin
Ghost
Demon
Tenebris
Drak Osudu
Aetas Volito
Cairo
Asmia
Aresea VATC
Acheron BlackFire
Grafity
Haymitch Fireshadow
Dračí Potomek
Tristan
Northie de Hermes r.Gája
Naberius Erain Crowiere
Azrael Virentem
Easy
Saiko Aske
Emerithy de Mal
Velether
Dysnomia Krigare
Rain
Ra's Al Ghul
Itsaya
Olwë
Befyriel
Stellar Shine
Naiome
Nira
Gwen
Ragnarok
Leffay
Hotaru
67 posters
Goto down
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 21 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 09, 2018 9:09 pm
Temný les - Tábor
Hlouběji v lese jsem již pomocí magie, vycítila polohu medvěda. Vedle Velethera jsem se chtěla taky připravit k útoku, když v tom přišlo vytí Naiome. A následně rozkaz Velethera. Vydechla jsem přebytečný vzduch z plic a hned za ostatními se vydala do Tábora.
Tam jsem se Naiome z respektu a na pozdrav uklonila jak se na Deltu slušilo a patřilo.

Hranice -> Tábor / Saura
Vlčka sledovala skvělé herectví Naiome a ušklíbla se nad naivitou toho psa. Brzy se však vydali do Tábora. Bylo jim přikázano vejít do jedné z jeskyň a tak hned učinila. Následně zaslyšela vytí a chvíli na to nové pachy, které zde postupně přicházeli. Potom když do ní někdo šťouchl, opravdu tlumeně a neslyšně zavrčela. Když zjistila, že to je Aysu, ušklíbla se. Viděla ráda známou tvář, ale Sauřina tvář zůstavala ledově chladná. Kývla ji hlavou na pozdrav a vydala se blíže k ní a taky se u ní usadila. Na vlče, byla skoro vysoká jako Aysu, ale to nebylo důležité.
Dix de Mal
Dix de Mal
Počet příspěvků : 374
Datum registrace : 05. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 21 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 09, 2018 9:21 pm
TRAURE
Hranice - Tábor
Dřív než jsem byl schopen odpovědět, nebo si cokoliv uvědomit ocitl jsem se někde úplně jinde. Přesun ale nebyl nijak přijemný, ba na opak. Bylo to nepříjemné a bolestivé. Jakmile jsme se ocitli někde, kde to vypadalo jako tábor, neměl jsem ani čas se vzpamatovat a už jsem byl odhozen to jeskyně. Trochu jsem zakňučel, ale ne nahlas, divil bych se, kdyby mě slyšela jen vlčice. Když mě 'zamrazila' v jeskyni jen jsem odštěkl "A mám snad na výběr?!" zvedl jsem se a porozhlédl se okolo. "Do čeho jsem se zas dostal zamumlal jsem si pro sebe.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 21 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 09, 2018 9:27 pm
Tábor
Na jej šťastie, nemusela čakať príliš dlho. Zoskočila z jaskyne a obtrela sa o Velethera. Mal na ňu pomerne veľa otázok. Chápala to. "Psa nechaj teraz na pokoji, bude tu ako Omega. Slúži ako hračka mojím novým učňom. Však ale..." - odpovedala mu. Poslednú vetu nedokončila schválne. Znova vyskočila na jaskyňu. "Zeissani, svit je momentálne bezbranný a slabý. Videla som, ako to u nich chodí. Svorku nedržia psychicky silné alfy." - začala jej príhovor. "Asklépios, bude mať za úlohu svorku zatiaľ viesť. Nevidím tu žiadne bety. A vy všetci mu budete pomáhať a správať sa ako máte. U všetkých žiadam zodpovednosť, pohotovosť a psolušnosť. Nira, ty pôjdeš somnou a s Veletherom ako svedok." - uškrnula sa. vedela, že Nira rada odchádza a ešte radšej je popri Naiominom boku. Okrem toho jej dávala výhodu, vedela, že s nejakým vlkom vo svite niečo mala. Chcela vysvetliť Veletherovi veci po ceste a aj Nire. Naiome bola zlá a podlá, preto chcela stihnúť svit, keď tam chýbala jedna z álf. Dúfala v to.
Všetci si dávajte pozor na Krištáľovú stenu či svit, tak temno.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 21 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 09, 2018 9:33 pm
Tábor
Seděla a čekala. Sauron přijít nestihl. Zhluboka jsem se nadechl a opět se postavila. "Samozřejmě, má Alfo." Přikývla jsem a připravila se k odchodu, ať už měla Naiome v plánu cokoliv. Byla jsem ji k službám. Samozřejmě. Který Zeissan nebyl. Kromě.  Toho jít po boku Alf je pocta.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 21 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 09, 2018 9:35 pm
Tábor - Hranice Ishi- Smerom k Táboru
Z Naiominho kožuchu sa začala uvoľňovať čierna para. Obklopila Velethera aj s Nirou. S bolesťou sa hold museli zmieriť. Objavili sa na hraniciach Ishimury. a začali sa približovať pomaly k Táboru. Teda, aspoň tam Naiome ich viedla. Prepáč, že ti to hovorím až teraz, mal to byť pre teba moment prekvapenia. - poslala Velovi myšlienku a jemne sa uškrnula. Ideme si po územie svorky Ishimura - poslala Nire a aj velovi myšlienku. Nemohla vidieť ako sa svit správa. A hlavne Nai enchcela aby Ishi úplne upadla. Nechcela zrejme Ishi len pre Zeissanov, ale aj pre Ishimurčanov, aby sa dalo normálne žiť s poriadnými alfami. A aby jej dcéra nebola zbytočne zaslepená rúžovými okuliarmi. Vietor bol na ich strane, čo bolo zatiaľ dobré. Nechcela zbaviť vlkov životom, hlavne nie tých, ktorí mali potenciál pravých vlkov, len ho ešte v sebe neobjavili. Preto sa rozhodla o boj alfa na alfu. Silnejší vyhráva tak ako to bolo v prírode vždy a vždy aj bude.
Všetci si dávajte pozor na Krištáľovú stenu či svit, tak temno.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 21 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 09, 2018 9:39 pm
TÁBOR >>> HRANICE ISHIMURY
Velether nadzdvihl obočí nad vysvětlení. Učně? Naiome se svou plnou grácií a tajuplností začala obklopovat černou parou jeho a jednu Deltu. Asklépios stáhl uši k hlavě a pootevřel ústa, plně v šoku. Možná chtěl cosi namítnout, však poté zavřel pusu a uklonil se až k zemi. "Nezklamu, matko. Už nikdy." Porhlásil. Velether přimhouřil oči. Následně pocítil štiplavou bolest způsobenou Naiominou párou. Byla to nepříjemná bolest celkově, však příjemná svou známostí. Byla to součást Naiome. Poté se objevili na území, na kterém byl Velether prvně. "Ty jsi plná překvapení," zamručel směrem k Naiome na oplátku, zatímco se rozešli do nitra něčeho, co bylo cítit jako sviťácká smečka. Pach byl totožný s tím, co bylo cítit z vlčat a částečně z Naiome. Zajímalo ho, co se zde stalo. Naiome přišla a ukradla pár vlčat? Odvedla? Nebo jí je snad dali? Těžko říci. Však cítil z Naiome něco, co v něm rozproudilo krev. "Předpokládám, že tohle není diplomatická mise za účelem předání vřelých pozdravů, však?" Pozdvihl jedno obočí. Když překračovali hranici, měl hrdě vypjatou hruď a hlavu zdviženou vzhůru s lehce nadzdvihnutým pyskem. Těžký, dračí ocas, který normálně táhnul za sebou byl nyní dominantně zdvižený. Sviťáci tu měli viditelně plno zvěře i vody. Tolik luxusu, kterého si nezasloužili.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 21 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 09, 2018 9:43 pm
Tábor -> Hranice Ishi -> Tábor
Ani jsem se nenadála a objevila jsem se v oblaku Naiomine magii a všichni tři jsme se objevili někde jinde. Znala jsem to tu. Ishimura. Přišla mi myšlenka Naiome a já překvapeně zamrkala. Při pohybu směrem do Tábora jsem švihla ocasem. Pokud mají neschopné Alfy, budou i slabé. Pomyslela jsem si. Přežije jen ten nejsilnějš
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 21 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 09, 2018 9:47 pm
Tábor
Když jsem zaslech zmínění toho že budu omega, stáhl jsem uši a panenky se mi zúžili. "Vy z*sraný k*rvy!" řekl jsem. zřejmá alfa mě už asi neslyšela, ale ostatní v táboře jo. Bouchl jsem hlavou o led a zavrčel. Pak jsem se otočil a popošel dál do jeskyně. Otočený zády k ledu jsem z hlavou otočenou nahoru zaštěkl "Snad jsi rád tati! Ať jsi kdekoliv a doufám že sis našel novýho obětního beránka!" Řekl jsem to dost nahlas, asi mě tábor slyšel, ale v tuhle situaci mi to bylo jedno.
Ghost
Ghost
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 05. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 21 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 8:55 am
Temný les-Tábor
Ghost, Northie a Sauron
Albín slabo sklamane zavrčal. Nedokázal potlačiť sklamanie, takmer ho mali na dosah ruky a mladý vlk toho chcel dosiahnúť veľa. Zakrútil hlavou a pozrel sa okolo, zvrtol sa a sklamane klusal s ostatnými do Tábora, Ghostovo sklamanie však zmizlo keď uzrel mnoho mladých vĺčikov a vlčiek. Zlomyselne sa zaškeril a pozrel sa na nich. Nová krv, sú čerstvý a ešte smrdia svitom, Ghost si však moc nedovoľoval, vyrastal v Zeiss to áno, ale ešte nebol právoplatný člen ako Sauron. Čakal, že po love dostane vyslúženú Kappu, mimoriadne ho sklamalo, keď sa lov odvolal. Spolu s ním dobehli do Tábora strapatá Northie s lačným pohľadom a Sauron, ktorý sa zhrozene pozeral okolo, až to mladému vlkovi prišlo náramne vtipné.
Zechariah
Zechariah
Počet příspěvků : 122
Datum registrace : 29. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Velether
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 21 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 11:48 am
TÁBOR
Jednomu vlkovi psův řev neunikl, a to právě Zechariahovi. Oči stočil k jesyni, kde byl pes uvězněný a teleportoval se do ní. "Tak proč jsi sem lezl? Do vyhnanecké smečky plné vlků. Proč by se pes vůbec dobrovolně přibližoval k hranicím?" Otázal se, doufajíc, že mu Traure objasní onu nelogičnost. Mezi předními tlapami se objevil maličký plamínek, který nasvítil zespod jeho obličej a vrhal malé světlo do přítmí jeskyně. Naiomin učeň si prohlédl psa od hlavy až k patě. Viděl psa poprvé. Měli vůbec nějakou magii? Byl si jist, že by jej dokázal zabít, aniž by se musel vůbec více snažit, však nepřemýšlel nad tím jako nad něčím, co chtěl udělat. Spíš se jednalo o konstatování.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 21 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 11:55 am
Tábor
Když se sem teleportovalo jedno z vlčat, trochu to ve mě hrklo. "Já sem nechtěl líst. Ani jsem nevěděl že jsem u hranic, než jsem spadl do tý díry." posadil jsem se na studenou zem jeskyně a ještě dodal, "A proč se ty zajímáš? Jsem přece 'jenom' pes. Se mnou ani nemá cenu mluvit, ne?" podíval jsem se do země a všimnul si jak se mi okolo nohy ovívá světélkující rostlina. Byla to moje magie k ničemu. Tentokrát jsem se ani nesnažil jí zastavit. Bylo mi to jedno.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 21 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 12:01 pm
TÁBOR > ZECHARIAH
Zech povytáhl obočí. "Psi nemají čichové kanálky? Je to tu nasáklé pachem vlků. Je jasné, že je to tu něčí území," podotkl. Poté pokrčil rameny. "Nedělej unáhlené závěry, já se nezajímám o tebe. Jen jsem ještě nikdy psa neviděl," podotkl. Poté povytáhl obočí při pohledu na jeho rostlinku. "A co je zas tohle?" Náhle se ocitl Traure nad zemí, unášený Zechariahovou magií gravitace. Vznášel se dost vysoko na to, aby se mohl pod ním Zech projít a prohlédnout si ho. "Kde máš ocas?" Povabevě se uchechtl. To mu ho někdo urval?
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 21 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 12:11 pm
tábor
"Jasně, há jenom nevěděl, JAKÁ smečka tu byla." idsekl jsem, "A taky nejsem ještě uplně zvyklej na zdejší pachy." když zmínil to že nikdy neviděl psa zvedl jsem hlavu. "No tak to je tvůj šťastnej den, před sebou máš opravdovýho psa, z opravdový psí tlupy." řekl jsem sarkasticky a k nagii se nevijadřoval. "H-Hej!" štěknul jsem, když jsem se začal vznášet. Když se zeptal na ocas videchl jsem. "Ukousl mi ho bratr, můžeš mě teď už položit?" řekl jsem protivně.
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 21 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 1:13 pm
Hranice SSF - Vyprahlé pláně - Hranice Zeiss
Ležel. Utápěl se ve svých vlastních slzách a hlasitě vzlykal. Připadalo mu, že se každou chvílí udusí. Nechápal, kde se všechen ten smutek a žal vzal, co ho náhle tak zlomilo. Byl přesvědčen, že všechno to divadlo neměl na svědomí jen Traure, ale stálo za tím něco víc. Připadal si bezmocný a bezbranný.
Uběhla téměř hodina, když se Eito konečně začal uklidňovat a dostávat se do normálu. V jeho očích ale byla stále vidět nepřehlédnutelná bezmoc a zoufalství. Styděl se za sebe. Potřeboval se co nejrychleji vzchopit. Stoupnul si a otřepal se. Zvedl ocas tak, že byl v rovině s jeho zády. Zhluboka dýchal a cítil, jak jeho srdeční tep postupně zpomaluje a dostává se do normálu. Rozhlédl se kolem sebe. Rozprostírala se před ním rozlehlá planina. Neměl ponětí, co se nachází za ní, ale věděl, že něco určitě ano. A intuice mu napovídala, že by právě tam mohl narazit na to, po čem pátral. 
Už zase běžel. Stále byl vyčerpaný, ač o něco méně, než předtím, ale i přesto běžel. Věděl, o co mu jde, měl cíl a tudíž i smysl, proč tohle všechno podstupovat a to i přesto, že mu to nebylo úplně příjemné. Byl na správné stopě a to ho pohánělo stále dopředu. Každou chvílí si kontroloval, zda nesešel ze stopy svého známého, při stopování si ale vedl přímo znamenitě. Necítil ale ani náznak hrdosti, spíše naopak pociťoval zahanbení, že pro Traureho tolik riskuje a obětuje. Proč to vlastně dělám? pokládal si stále dokola jednu tutéž otázku. Odpovědi nenalézal.
Pachy. Spousta pachů. Spousta cizích a neznámých pachů. Takže tu skutečně něco je. Nějaká tlupa vlků? Nebo další smečka? Rozhodně by tu mohla být nějaká další smečka, ale proč zrovna zde? Možná kvůli tomu, že je to tu odlehlé, tudíž tu možná mají více zvěře a kořisti? Očima skenoval krajinu, která se před ním rozprostírala. Ačkoli to tu nevypadá moc úrodně... Ale to v tuto dobu vlastně asi nikde. Stál, potřeboval si znova odpočinout. Lehl si. Slyšel a cítil, jak mu v hlavě v okolí spánků koluje krev. Dvakrát ho to nezklidňovalo. Hruď se mu nadouvala a poté znovu stahovala, jeho tělo toužilo po vzduchu, kterého se mu očividně nedostával dostatek. 
Zvedl se a sklonil hlavu k zemi. Čenichal a snažil se opět zachytit Traureho pach. Cítil jej, ovšem toužil znát přesně, kde stanul. Konečně se k tomu bodu dostal. Prudce se zastavil a zamračil se. Přímo před ním zela jáma, dostatečně velká, aby do ní mohl někdo spadnout a už se z ní podruhé nevyhrabat. Dobrmanův pach ho zavedl právě k ní. Prohlížel si stěny díry a litoval toho, že nemá to štěstí, aby mohl využít slunečního svitu. Musel si tedy vystačit s tím, co měl, tedy se září, kterou vydával měsíc a svým vlastním zrakem. Jediné, co rozpoznal, byly zřejmé stopy po tom, jak se někde sápal po jedné ze stěn jámy. To mu moc nepomohlo. Již předtím mu ale neunikly jiné okolní pachy, především jeden byl opravdu zřetelný. Dle toho, co dokázal rozpoznat, věděl, že šlo pravděpodobně o vlčici. A neboť její pach byl vskutku výrazný, dovedl si odvodit, že pravděpodobně byla vysokého postavení. Oba dva pachy, jak Traureho, tak pach vlčice, se zdály být stejně staré. Pravděpodobně spolu tedy i hovořili... ale co bylo dál? Byla to nějaká Traureho známá nebo se jednalo o zcela náhodné setkání? polemizoval.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 21 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 1:59 pm
TÁBOR (Asklépios, Zechariah)
Asklépios sledoval, jak obě Alfy zmizely. Poté se zhluboka nadechnul a vydechnul, než se otočil na zbývající vlky a přelétl je pohledem. "Dobrá. Dva z vás půjdou zkontrolovat hranice, kdyby jste našli nějakého vetřelce, předveďte mi ho," řekl chladně. Pohled mu padl na Northie a Saurona. "Vy dva! Běžte," rozkázal.
Mezitím Zechariah povytáhl obočí při pohlededu na psův ocas. "Bratr," zamumlas. Snad záviděl? Ne samotné ukousnutí ocasu, spíše, že měl se sourozencem vůbec nějaký vztah. Pokrčil rameny. "Když to chceš," řekl a spustil ho na zem. Však místo, aby Traure dopadl na nohy, byl přikovaný k zemi. Gravitace táhla jeho hruď skoro až bolestně dolů. Zechariah přitom psa se špetkou pobavení sledoval.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 21 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 2:12 pm
Tábor
"Jo, bratr" řekl jsem otráveně a chvíly po tom jsem dopadl k zemi. Drželo mě to u země. Tlačilo to mojí hruď bolestivě vůči zemi. Zoufale jsem se zasmál, jak tomu bývá, když máte stlačenou hruď. "Heh, ty jsi ale chytrolín co?" zvedl jsem hlavu co mi to šlo. "Připomínáš mi mě, když jsem byl malej." udělal jsem malou pomlku abych se nadechl, jelikož se mi hůř dýchalo a potřeboval jsem moment na vydýchání. "Byl jsem asi i díky tomu zvolen jako následovatel otce. Měl jsem vládnout" zasmál jsem se "Ale nedělej si iluze, podívej jak jsem skončil teď." usmál jsem se na ně zlomyslně.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 21 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 2:21 pm
TÁBOR (ZECHARIAH)
Zechariah poslouchal psa a jeho tvář pomalu, avšak jistě nabírala nečitelný výraz. "Vidím," ujistil jej. Ne, psova slova jej nijak nerozhodila. Jen ho upevnila v tom, že psi prostě neví, kdy být zticha. Jako když mají před sebou téměř dospělého vlka překypujícího magickou silou. Zechariah došel k němu a ze země vyšlehly ostnaté dráty, které obmotaly Traureho hruď, končetiny a krk. Ty jej místo gravitace drželi u země a nejen to, ostny se mu zařezávaly do masa při každém pohybu. Z kovu si vytvořil i dlouhou dýku, kterou vzal do tlamy a došel k psově boku. Následně její špici zabodl psovi do kůže a udělal mu dlouhou řeznou ránu přes žebra. Neměl k tomu nějaký hlubší důvod. Prostě to udělal.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 21 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 2:32 pm
Tábor
Na chvíly se mi ulevilo když vlk povolil svou magii. Netrvalo to dlouho, a už jsem byl obmotaný dráty a zase se nemohl hýbat. "Ty...." začal jsem, ale nedořekl jsem to jelikož pes přešel k mému boku. Nemohl jsem se ani ohlédnout, ale po chvíli jsem věděl co se děje i bez toho. Vlk mi rozřízl bok. Zakňučel jsem, dost nahlas a asi to bylo dost slyšet. "Ty kryso!" vyštěkl jsem minule nedokončenou myšlenku. Začal jsem litovat toho, že jsem se vůbec přišel, vyšlo by nastejno, kdybych zůstal doma.
Haymitch Fireshadow
Haymitch Fireshadow
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 21 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 2:50 pm
Ose Arashi FK 
Tábor
Osemu se skoro až dělalo špatně, protože nevěděl, co se děje, a to se mu vadilo. Chtěl to hned zjistit. A když se hned vrátí  tak za to ho snad nezabijou. Vyšel z doupěte a hned uviděl druhé jiné, cesta do něj byla zablokována ledem. Ose se nenápadně podíval přes led. Uviděl vlka, který podle všeho byl jeho bratr. Mučil toho psa. Ose nechápal proč to dělal  k čemu to bylo užitečné. Nebylo by lepší kdyby byl zdravý. Ale nic z tohohle mu neodpovědělo na to, co se sakra děje.
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 21 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 3:15 pm
Hranice Zeiss - Nedaleko tábora
Po chvíli odpočinku se vydal na cestu. Neměl ani ponětí o tom, kolik kilometrů urazil a kolik jich ještě měl před sebou. Ale neohlížel se. Zatím ani nepřemýšlel o tom, že by se mohl vrátit. A i kdyby, pravděpodobně by se nevrátil. Proč by to dělal, kor poté, co ztratil tolik cesty a dostal se tak daleko? Především byl Trauremu stále na stopě. Jeho pach sílil. Klusal po cizím území doufajíc, že na nikoho nenarazí. Doposud se tu setkal jen se samými relativně přátelskými smečkami, ale nikdy si nemohl být zcela jist, zda jsou takové všechny. Postupoval tedy co nejopatrněji a snažil se na sebe zbytečně neupozorňovat. Hraničářský plášť, jenž měl přes sebe přehozený, mu v tom velice napomáhal. Byl vděčný za to, že ji našel právě on. Jak tak uháněl neznámou krajinou, všímal si, že se tu objevuje čím dál tím více různých pachů. Očividně tu nebyla pouhá vlčí tlupa a byl si naprosto jistý, že zdejší smečka musí být opravdu početná.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 21 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru