Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

+63
Haske
Telantes
Kay Mayen
Minor Animus
Toshiro
Jack Ian Snart
Ahria
Riteru
Rias
Diego [Alfa]
Eito
Dix de Mal
Cäelle
Aysu Telcontar
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Ose Arashi FK
Traure
Maysie
Sauron Gorthaur
Arian
Omega
Räqo Contrariorum
Zechariah
Drak Přírody
Varox
Aragorn Elessar Telcontar
Zemaris Del Bianci
Yllin
Ghost
Demon
Tenebris
Drak Osudu
Aetas Volito
Cairo
Asmia
Aresea VATC
Acheron BlackFire
Grafity
Haymitch Fireshadow
Dračí Potomek
Tristan
Northie de Hermes r.Gája
Naberius Erain Crowiere
Azrael Virentem
Easy
Saiko Aske
Emerithy de Mal
Velether
Dysnomia Krigare
Rain
Ra's Al Ghul
Itsaya
Olwë
Befyriel
Stellar Shine
Naiome
Nira
Gwen
Ragnarok
Leffay
Hotaru
67 posters
Goto down
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Jul 17, 2018 5:48 pm
Tábor
Naslouchal jsem veškerému slovu co Naiome řekla, znovu jsem svoje chyby opakovat nehodlal. Navíc dřív to byl můj otec, očekával jsem aspoň trochu tolerance, ta se mi však nedostala, neudoufám tedy že jí ke mne bude mít cizí vlk, který nemá psi v lásce. Vše co o lovu říkala platilo i u předchozí smečky a tak jsem to už měl zmáklé. I když bylo docela těžké se soustředit, jelikož mě začala bolet hlava. Super, za chvíli budu mít horečku... Vzdychl jsem si v duchu při vzpomenutí na infekci. Když zmínila profese a následně otázky, rozešel jsem se k ní. Při odchodu jsem se otočil na toho vlka co seděl vedle mě a hlavou úctihodně kývlk. Všechno by to bylo proti srsti, byl stejného postu jako já, ale byl to vlk, a jelikož si tady většina myslí že pes je míň než vlk, přizpůsobil jsem se. Přišel jsem blíže k Temné Alfě a uklonil se. "Přišel jsem, kvůli profesím..." řekl jsem potichu, ale dost zřetelně aby mě slyšela alfa. "Jak už jsem říkal, pro více fyzické práce, jako je třeba hraničář, bych se moc nehodil, rád bych se tedy zeptal jestli je možnost že bych se stal lékařem." pak jsem si nemohl nevzpomenout na mojí infekci. "A když už jsme u medicíny, rád bych se zeptal jestli nemáte tušení kde by na vašem území mohl růst česnek..." řekl jsem a polknul. "Jeden z vašich učňů mi do krve dostal špínu, a čenek by se hodil na ztlumení horečky a šancí na smrtelné efekty infekce..." dodal jsem a stále se koukal do země.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Jul 17, 2018 8:57 pm
Tábor
Naiome sa pozrela na prvého vlčka, čo prehovoril. Nevedela, prečo je jeho hlas tak slabý, či sa bojí, alebo to je neistota, či v tom je niečo úplne iné. Každopádne toto ho bude musieť odnaučiť. "Su vybraný ako jeden z mojich učňov. Budeš sa tu pod mojou labou učiť životu vlôka s pravou podstatou." - odpovedal Naiome Osemu. Potom Azurovým pohľadom prešla k Nire, ktorá začala rozprávať. Určite vedia. To je mi jasné, sama mám určité tušenia ako sa s tým asi vysporiadajú, každopádne ak sa so svorky budú hýbať, je to len pre nás dobre. Ochránci Álf sú predovšetkým...Gammy." - odpovedala Nire, však pri poslednom slove stiskla uši k zátylku ešte väčšmi. Potriasla hlavou a pokračovala v danej odpovedi. "Bola by si však dobrý hraničiar, mala by si tak na starosť ochranu územia pred vstupom sviťákov, či votrelcov. Hm? Túto funkciu budú zastupovať aj Asmia a Manyak." - navrhla a zároveň prikázala. Asmia sa tomu pri Naiominom pohľade nebránila a len Alfe kývla na súhlas. "To však ale neznamená, že keď niekto natrafí na votrelca, nebude to brať ako jeho povinnosť mi ho predviesť. Je to každého povinnosť. Hraničiari však budú chodiť po intervaloch kontrolovať hranice. Či mŕtvoly na nich." - uškrnula sa. Potom pozrela na Sauru. "Všetci učni sa dočkajú, už onedlho. Však štruktúra svorky a naučiť sa poriadne v nej žiť je základ. Rovnako tak aj jej fungovanie. Učni sú pod mojou ochranou, takže aj keby vám akokoľvek liezli na nervy, sú tu pod postom Kappy a ako právoplatní členi. Ublíženie mojim vyvoleným, znamená smrť pre vás. Však takisto sa musia riadiť zákonmi." Otočila hlavu na Easy. "Takže sa svorky spojili. Výborne." - v Naiominých očiach sa zalesklo zlo. Pre ňu to znamenalo, že sa svorky báli. Nedokázali by oddelene čeliť Zeissu. Naiome si však len prišla pre to, čo kedysi dávno Zeissu patrilo. Bola však ich chyba, že temných podceňovali. Hraničiar, Liečiteľ, Vychovávateľ vĺčat, Vojak, Stopár. Tieto profesie je možné zastupovať, všakna každú z profesií sa viažu podmienky." - odpovedala Easy. Následne sa pozerala na Traureho. "Kde nájdeš cesnak, ti povie náš liečiteľ Asklépios. Naše územie sa nám zväčšilo a teraz môžeš prebádať, kde sú liečivé rastliny a podobne. Ak mi dokážeš, že vieš liečiť a vyliečiš sa, dovolím ti zastávať funkciu ako druhého liečiteľa tu. Prípadne ťa dokáže veľa naučiť aj Asklép a budeš s ním úzko spolupracovať." - odpovedala mu.
"Ak je toto všetko, rozdeľte sa do skupín po 5 tich členoch, pôjdeme posilniť hranice. Naše máme, ale nového územia, aby sme to tak definitívne napojili. Potom rozhodnem vodcoch daných skupín. Precvičíte si tak mágie, ale aj sa zblížite. Tak poďme, do SKUPÍN Zeissani!"
Haymitch Fireshadow
Haymitch Fireshadow
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Jul 17, 2018 11:00 pm
Ose Arashi FK 
Tábor 
Už dospělý vlk bez jakéhokoliv vstahu k nekumu či něčemu  vyslyšel odpověď, byl jako, ok, už vím co tu dělám a jako vždy zdy bude nejlepší držet hubu a krok. Seděl na hlíně a koukal se do země. Přemýšlel, jako vždy. Tentokrát o vlcích, kterýmu dali život, rodiči je nazývat nemohl. Neboť funkce rodičů je mnohem vic, než dát život vlčeti. A to oni nesplnili.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jul 18, 2018 12:21 pm
Tábor
Spojili? To Kirigakure je tak slabá, že sa musela spojiť zo svorkou o ktorej som ani nevedel, že existuje? Pomyslím si, keď si spomeniem na svoju rodnú svorku. Týmto stratila u mňa všetko. Kirigakure mala nespočetne zdatných vlkov, ale týmto krokom na mňa nijak nezapôsobila. Nemal som žiaľ, žiadnu otázku. Už som chcel odísť do ústraní, tak ako vždy, no zdá sa, podľa toho čo sa plánovalo, som nemohol. Vypočul som si mluvu alfy, aj keď odpovedala na otázky druhých, mne to bohate stačilo. Čo sa týka rozdelení do skupin, mierne sa mi nadvihne žalúdok. "Nebude to také zlé, Telo.. nie?" prehovorí ku mne moja patrónka a ja mĺčky sedel a bezduchým pohľadom som pozeral v pred, čakajúc, či si niekdo - zeleného sviťáka, rozhodne zobrať do skupiny.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jul 19, 2018 9:56 am
Tábor
Jakmile mi byla daná odpověď, na poděkování jsem se uklonil a popošel o něco dál od alfy. To že jsme se měly rozdělit do skupin, mi nebylo příjemné, protože jsem si byl jist že většina vlků z týhle smečky mě nesnáší. Porozhlédl jsem se po táboře a nakráčel si to k prvnímu vlkovi na kterém mi skončily oči. (Telantes) "Hej, ty? Máš už skupinu?" zeptal jsem se ho s poměrně nepříjemným tónem, teď jsem vážně neměl náladu se přetvařovat abych vypadal mile, a jsem si jistej že tady by to stejně bylo jedno. Stál jsem přímo před vlkem a koukal na něj s očekáváním odpovědi.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jul 19, 2018 10:48 am
Tábor
Sedel som na zemi, pritom som vnímal okolitú vlhkosť vzduchu. Aspoň niečo pre pobavenie som musel spraviť, ináč by som sa tu roztiekol od nudy. "Kiež by si ma nedržal svojou vôľou.. už by som ti jednu pleštila. Kontróluj svoje émócie. Nezabudni, si Kappou svorky proti ktorej si do teraz hral tú.. dajme tomu hru," prehovorí ku mne patrónka. Vedel som, že chce po mne len to najlepšie, mno v tomto tábore bol aj vzduch skazený. Taký som mal aspoň dojem. Z môjho hlbokého zamyslenia ma vytrhol pes (Traure), ktorý si ku mne do tančil. "Nemám," odvetím docela sucho, pritom strihnem ušami a ozve sa melodické cinknutie dvoch strieborných náušníc.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jul 19, 2018 10:57 am
Tábor
Poměrně dlouho jsem se na vlka koukal než se mi dostalo odpovědi. Když už tedy odpověděl posadil jsem se na zem a řekl. "Tak tedy už máš..... Potřebujem další tři..." řekl jsem neutrálním tónem a porozhlédl se po táboře. A pak mě teprve praštil přes nos ten mnohem méně štiplavý pach vlka, než by měl Zeissan mít. " 'Sviťan'? " zeptám se ho a podívám se na něj. Trochu se mi naježila srst při cinknutí naušnič, ale při uvědomnění že jde jen o naušnice jsem se zklidnil. Ten zvuk mi trochu připomenul zvuk kovové kuličky kterou po mě jednou hodil nějaký zakrslí člověk.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jul 19, 2018 6:13 pm
TÁBOR
Velether brzy dorazil do tábora. Vyfoukl z nozder dva plamínky ohně a Temně se usmál při pohledu jak plný tábor byl. Nové tváře, nová vlčata, silnější smečky. S vypjatou hrudí, převyšujíc všechny vlky v táboře minimálně o hlavu, i mohutného Acherona, přešel s dominantně vztyčeným ocasem k Naiome a otřel se jí o bok. "Tolik vlčat. A stejně málo." Nadhodil poznámku a na pár vteřin se jí podíval do očí. Krvavé, temné oči se střetly s azurovými a zračilo se v nich cosi, co v nich bylo k zahlédnutí málokdy. Jakási jiskra. Ať si to přebrala, jak chtěla, však Velether cítil, že nyní, když smečka prosperovala, možná to chtělo upevnit. Poté začal očima pátrat mezi vlky. Sám si hodlal vzít nějakou skupinku vlků na starost.
Man'yak se nevzdalovat od Asmii. Když se dozvěděl od matky, že budou hraničáři, uklonil se na znamení, že onu profesi s povděkem přijímá. Poté se uchechtl a podíval se na Asmiu. Záhy jeho pološílené oči padly na Naiominy učně, mezi kterými s nezaujetím seděl mimoděk i Zechariah. Tiše si pro sebe zavrčel, napnul svaly a zaryl drápy do země. To už nestačím? Pomyslel si. V myšlence nebyla žádné agrese, lítost... zkrátka čistá žárlivost. Odfrkl si a tlapou si k sobě přitáhl Asmiu, aby jí dal hlavu na tu její a aspoň částečně se odreagoval od svých myšlenek.
Asklépios sledoval dění v táboře a když je matka vyzvala, aby utvořili skupinky, pohled mu padl na nováčka a psa, který nevypadal úplně zdravě. Malý vlk povytáhl obočí a přistoupil k nim blíže. "Vypadáš na chcípnutí," uchechtl se směrem k dobrmanovi. Poté mu tvář zvážněla a přelétl oba pohledem. Bylo důležité, aby ihned ze začátku věděli, co byl zač. "Jmenuji se Asklépios, zdejší Delta a přední léčitel. Povedu tuhle skupinu, pokud matka neřekne jinak," prohlásil. Bylo to oznámení, ne návrh. Měl na to právo, když ne podle postavení, tak pokrevní, vždyť byl syn Naiome. Aby jsme si však rozumněli, nehodlal být arogantní parchant - tedy ano, možná trochu jo, maličko - hodlal si je částečně vzít pod svá křídla, než se rozkoukají. Měl pověst jednoho z těch, byť striktních, však mírnějších Zeissanů. A taky mohl mávnutí tlapkou ulevit Trauremu, ale nehodlal to dělat, pokud si o to sám nepožádá. Otočil se k nimi zády a s vypjatou hrudí vyčkával, kdo další se k nim připojí.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jul 19, 2018 7:58 pm
Tábor
Chvíľu si prezerám toho psa, ktorý ku mne prišiel a na jeho ďalšie slová iba pokývem hlavou na súhlas. Na to sa obzriem, než mi položí zdá sa, že otázku alebo ako som si to mal položiť. "Možno áno, možno nie. Pach síce mám Ishimurský, ale to ešte neprezrádza nič o povahe vlka," poviem, než v ňufáku zacítim pach vody. Zdá sa, že sa bude blížiť dážď, teda ak príroda tomu povolí. Vždy sa môže rozhodnúť a zmeniť svoje plány. Nakoniec, som opäť otočil hlavu k tomu hafanovy. "Telantes, skrátene Telo," poviem svoje meno, bez rodu. Na Niwate väčšina vlkov so zelenou srsťou patrili do toho jedného rodu, preto rod môžem s pokojom v duši vynechať.
Nakoniec však, k nám prišiel dáky malý vlk, ktorý sa predstavil ako Delta Zeiss, Asklépios. Po jeho slovách som iba nadvihol obočie a prikývol hlavou. "Asklépios, Crub. Pamätaj si jeho meno," poviem svojej patrónke, ktorá mi súhlasne zavrnela v mysli.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jul 19, 2018 8:11 pm
b]Tábor[/b]
"Vpohodě, je mi jendo odkud jsi, pocházím z psí tlupy, nějakou dobu jsem velel kočkám a nějakou dobu jsem byl ve fénixovi, myslíš že budu mít předsutky?" zachechtl jsem se jeho směrem a na jeho představení kývl. "Traure." prohodil jsem své jméno krátce a pak pozornost obrátil vůči malinkému vlkovy který přišel. Na jeho poznámku o tom jak vypadám jsem odsekl: "Taky by si nevypadal nejlíp, kdyby ti nějaký přerostli vlče nacpalo do krve led a bordel ze země." trochu šokovaně jsem se zatvářil když se představil Oh to je ten vlk, o kterém mluvila Naiome. pomyslel jsem si. Po tom co to řekl jsem se lehce uklonil a spustil. "Ehm, nevíš kde tu roste česnek? Docela by se mi šiknul." Pronesl jsem k němu svůj dotaz, jako říkala alfa.
Zechariah
Zechariah
Počet příspěvků : 122
Datum registrace : 29. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Velether
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jul 19, 2018 8:12 pm
TÁBOR
Zechariah se porozhlédl po táboře, až zahlédl malého dobrmana. Povytáhl obočí. Již byl dospělým a proto mu přišlo úsměvné, jak maličký oproti němu pes byl. Vstal a zamířil k němu, aby zjistil, jestli to i jemu bude připadat tak úsměvné, že se nad něj jeho bývalý mučitel byl schopný tyčit. Teleportoval se těsně vedle něho a jednou tlapou si ho přitáhnul blíž, k boku, jako starého přítele. Protože ey, to určitě ocení. "Ale! Náhoda, že se zase setkáváme! Svět je malý," přimhouřil oči. Přelétl očima přes vlky a posadil se. "Že bych se přidal k vaší skupině? Moc vlků tady neznám, ale ty jsi pro mě známá tvář!" Nadhodil směrem k pesanovi a poplácal ho onou tlapou po zádech, protože to taky určitě ocení, a poté jí položil na zem.
Zechariah
Zechariah
Počet příspěvků : 122
Datum registrace : 29. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Velether
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jul 19, 2018 8:19 pm
TÁBOR > ASKLÉPIOS
Malý vlk střelil okem po psovi. "Já nevím, nikdy jsem nebyl tak hloupý, abych se dostal do situace, kdy bych to musel řešit," řekl hlasem plným jedu, než se těsně k nim teleportoval šedý vlk, kterého sem přitáhla matka. Asklépios zafuněl a pobaveně přistoupil k Trauremu. "Česnek? Ale prosímtě," uchechtl se a tlapou ho chytl za tvář, drápy mu trochu zaryl do kůže a zatahal mu za ní, jako to dělali pomatené babičky vnoučatům. Přitom mu začaly zářit rudě oči a Traure mohl pocítit zvláštní svrbění v oblastech rány, poté celkovou úlevu. Asklépios mu z ran vytahal všechny nečistoty, stejně jako je odstranil z krve a za lehkého úbytku magie mu rány uzavřel. Poté mu tvář pustil a jen mu jí tlapou párkrát poplácal. "Lepší?" Povytáhl obočí, ale odpověď nepotřeboval. Věděl, že to lepší bylo.
Aysu Telcontar
Aysu Telcontar
Počet příspěvků : 892
Datum registrace : 16. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Caelle
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jul 19, 2018 8:26 pm
Tábor
Seděla jsem a pozorovala dění. Všimla jsem si Manyakova závistivého pohledu. Hned jsem si ho zařadila do kategorie těch, na které bych si měla dát pozor. I když jsem byla pod Naiominou ochranou, jeden nikdy neví.  Poté jsem zachytila otázku Oseho. Čekala jsem, že Naiome Oseho a Zecha potrestá za neuposlechnutí rozkazu, ale nic se nestalo. Zamračila jsem se a zamířila k Sauře. Přišlo mi to dost nefér. "Kdybych já nesplnila alfin rozkaz, tak se tu takhle sebevědomě nepromenáduju," řekla jsem jen kam mimochodem, když jsem kolem těch dvou procházela.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jul 19, 2018 8:28 pm
Naiome
Naiome zazrela Velethera. Na jej tvári sa zjavil zubatý úsmev. Privrela oči, keď sa o ňu obtrel. Jeho myšlienka mu samozrejme neunikla. Pozrela mu do očí v ktorých bola vidieť značná iskra. Bola dostatočne inteligentná na to aby vedela o čo ide. Olízala mu líce, teda presnejšie, tam kde dočiahla. Príde čas.- poslala mu myšlienku. Naiome čakala, kedy sa všetci zoskupinkujú, nemienila však čakať 3 dni. Posadila sa a sledovala Tábor s ušami pri zátylku a ľadovým pohľadom. Presne tak, ako to mala vo zvyku. Všetci učni pôjdu somnou!" - vyštekla po Tábore.
Asmia
Usmiala sa na Manyaka. Jemne sa mu zakusla do ušnice a zaťahala ho zaň. Chvost postavila dominantne do výšky. Som zvedavá, kto bude viesť našu skupinu a pokúsi sa tak o vyšší post. Haha. Musíme to byť my Manyak...Musíme preukázať Naiome našu silu." - uškrnula sa na svôjho partnera. Prednými labami ho zvalila na lopatky a olízala mu ňufák. Celým telom ho priľahla. Myslíš...že niekedy v blízkej dobe...ehm." - prehovorila k nemu hanblivo. Nevedela, či by bol správny čas ale... v svorke sa uzatvárali partnerstvá a vo vzduchu viseli vĺčatá. Nová generácia temných. Zliezla z Manyaka a posadila sa. Uši pritiskla k hlave. Bola to hlúposť? - pomyslela si. Potriasla hlavou a dala sa do normálnej pozície. "Kľudne sa niekto môže pridať aj do skupiny ku nám!" - vyštekla do okolia. "Nehryžeme." - usmiala sa zubato na nové Kappy čo boli kedysi sviťáci a podvihla horný pysk. Občas.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jul 19, 2018 8:35 pm
Tábor
Malý vlk mi ani nestihl odpovědět než se něco, někdo objevil po mém boku. Než promluvil nebyl jsem si jist kdo to je, ale po prvním slovu, jsem si byl naprosto jist. Srst se mi zježila a já se na něj jen otočil. Chvíli jsem se na něj jen koukal s naprostou nechutí v obličeji. "Asi by bylo hloupé odmítnout učně alfy samotné že?"  Zamrmral jsem přes zuby a civěl na něj. Pak jsem mu tlapu poměrně neopatrně a silně vzal tlapu do tlamy sundal jí ze sebe a pak jí pustil na zem. Jakmile jsem se zbavil tlapy vlka srst se mi narovnala a já se radši obrátil zpět na tu deltu a očividně syna alfy, který už mě zase passivně urážel. "A já nebyl dost hloupý abych nevyužil situace...." zamrmral jsem potichu, to už ale u mě byl malý vlk a položil mi tlapu na obličej. Trochu jsem sebou cukl, jelikož jsem nesnášel když se mě kdokoliv dotýkal. Najednou jsem ucítil úlevu od horečky i od bolesti hlavy a cítil se o dost líp. "Dík..." zabrbral jsem potichu. Potom se mi rozzářily oči když jsem uslyšel že tady Zacharian, bude muset s alfou.
Haymitch Fireshadow
Haymitch Fireshadow
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jul 19, 2018 8:45 pm
Ose Arashi FK
Tábor 
Ose slyšel rozkaz, na nic nečekal, zvednul se na svoje dlouhé nohy a rozešel se k Naiome. Nechtěl problémy a tak se rozhodl, že bude plnit kazdy rozkaz, který nebude proti logice. Treba z tohi budou pro něho nějaké výhody. Došel za alfou a posadil se pred ní. V hlavě si přemýšlel u různých loveckých strategiích. Uviděl sceho bratra, ale bylo mu to jedno. Neměl k němu žádný vztah, byl to pro něj jen náhodný vlk. Vlastně on neměl vztah k nikomu ani k ničemu. A to ani kladný ani záporný. Nechtěl jsi tvořit nazory, dokud nebude vědět úplně vsechno a i potom si to chtěl rozmýšlet.


Naposledy upravil Haymitch Fireshadow dne Thu Jul 19, 2018 8:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jul 19, 2018 8:51 pm
Tábor
Po Traureho odpovedi som usúdil, že by som sním nemal žiadny problém, inými slovami by som ho zniesol a nemal by som sním žiadny problém. To sa však nedalo povedať o vlkovi, ktorý sa sem náhle premiestnil. Už podľa Traureho reakcie, som usúdil, že to nebude ledajako pokojný vlk. Pozorne som si ho prezrel, než som otočil hlavu k Asklépiovi, ktorý vyliečil Traureho zranenia. No však, pach toho ´učňa´ mi bol známy, smrdel po Ishimure. Potom, všetky svoje zistenia som nechal plávať a zahľadel som sa na svoju labu, vyčkávajúc než sa pohneme z miesta. "Snáď budeš jeden z tých múdrejších vlkov, ktorý nelačnia po takzvanej pozornosti typu.. vieš si domyslieť." Následne odošlem myšlienku Trauremu, pritom ak by sa na mňa pozrel mohol si všimnúť môj neutrálny, bezduchý výraz.
Zechariah
Zechariah
Počet příspěvků : 122
Datum registrace : 29. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Velether
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jul 19, 2018 9:17 pm
TÁBOR (ASKLÉPIOS, ZECHARIAH, MAN'YAK)
Zechariah stáhnul uši k hlavě, když je zavolala matka. "Tak nic. Škoda. Ale potom budeme mít určitě hodně času na popovídání!" Pronesl to, jakoby to snad byla pro Traureho dobrá zpráva. Poté přimhouřil oči na jeho železná kroužek v nose a ťuknul do něj drápem. "Vidíš, jak se hojí! Zvykl sis?" Zeptal se a bez dalších slov se rozešel k matce. Prostě měl tu potřebu si rýpnout. Aysu věnoval nezaujatý pohled, když si sedal u Naiome. Asklépios pouze sledoval vlkův odchod, než si odfrkl a pohled upřel kamsi do prázdna. Kde jsi, Naberie? Proč jsi mě tu nechal? Pomyslel si na účet vlka, ke kterému kdysi cosi poprvé v životě cítil a nyní ho tu takhle nechal. Vážně byl odsouzený umřít sám?
Man'yak se zachechtal, když ho Asmia povalila a zakousl se jí do krku. Ne tak, aby prorazil kůži, samozřejmě. Když navrhla cosi zjevného, zamrkal, a než se nadál, couvala od něj. Uchechtl se. "Ty se stydíš?" Zasmál se. Nakonec, tohle pro Asmiu nebylo obvyklé, bylo vidět, že je dost nejistá, hlavně protože neznala jeho reakci. On jí jenom chytl tlapami a znovu jí povalil na sebe. "Pojďme se stát Gammami, ať si naše vlčata žijí jako králové!" Zazubil se. To mohlo odpovědět na její otázku, co si o tom myslí. Poté se oba postavili a Man'yak povytáhl obočí. "Podle nálady," doplnil Asmiinu poznámku o kousání.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jul 19, 2018 9:29 pm
Tábor
Na Zacharianovo povídání stylu 'jakoby nic' jsem nereagoval, až při zmínce kovového kroužku jsem zpozornil a našvaně se zazubil. "Běž se vycpat." zabrbral jsem naštvaně když mohutný učeň odcházel. Tohle místo mi začalo až strašidelně připomínat domov. Nehodlám se tady nechat šikanovat jako doma zamručel jsem si v hlavě a pak se prudce otočil k zelenému vlkovy když v hlavě uslyšel cizí myšlenku. Nejsem vlk, ale žádnou pozornost si nežádám... odpověděl jsem v duchu, jelikož jsem si odvodil že mě vlk nejspíš slyší. Nemohl jsem si nevšimnout prázdného pohledu Askělpia a tak jsem chvíli koukal na něj. "Ehm, nerad ruším, ale kde seženeme dva členy skupiny...." zeptal jsem se a čekal odpověď.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jul 19, 2018 9:56 pm
Tábor
"Viem, ale máme stejné gény.. ani môj deda nie je sto percentný vlk, síce sa to po rokoch vyrovnalo, ale základ je istý," prehovorím Trauremu v mysli. Bolo to zvláštne, ale teraz som rozprával častejšie ako inokedy - bol to problém alebo konečne prilepšenie v medzi vlčích vzťahoch. "Tak prilepšenie. Ňa, rozprávaj ďalej, rozprávaj. Nadväzuj kladné vzťahy a nebuď stále pesimista. Kto to má počúvať," zakňučí v mojej mysli moja líška, pritom iba prehodím chvost na druhú stranu. Po jeho odpovedi iba prikývnem hlavou a tým mi ujistil, že vskutku medzi námi nevznikne konflikt, za čo som bol osobne rád, lenže tu ostáva celý Zeiss s ktorým neviem ako sa to vyvinie. Rozhodne to nebude ako v rozprávke. Už z toho dôvodu takto uvažujem, pretože mi Traure aj keď si to neuvedomuje - odpovedá na ďalšie otázky, ktoré ma trápili. "Hm.." poviem si pre seba, pritom očkom prezriem tábor.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru