Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Elloris II.

+43
Electra z rodu Aqua
Varox
Spirit
Nira
Kaisa Airgideon
Rïalta Fireshadow Killer
Isla FK
Arco Iris Criest
Angaraw Newt
Christopher Criest
Reel Arashi
Allweena von Bella
Kleeia
Eito
Grafity
Drak Osudu
Charza MFK
Anemon Virentem
Hexy de Mal
Hilary
Zante
Comtessa Aqua
Akirα Rosє dє Glαcє
Orisea De La Garmadon
Jєssiє
Drak Přírody
Bastien Criest
Destiny Aqua
Orfeon Virentem
Aquila Lupus Stella
Dino de Mal
Miroki
Azrael Virentem
Půlnoc
Hato Gája
Akio
Arfael Virentem
Haske
Sapha
Diego [Alfa]
Asuka de Fëe'neriz
Aragorn Elessar Telcontar
Kay Mayen
47 posters
Goto down
Arfael Virentem
Arfael Virentem
Počet příspěvků : 30
Datum registrace : 30. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Arfael Virentem
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Empty Re: Příběh smečky Elloris II.

Fri Oct 05, 2018 10:01 pm
Jížní tábor

Podíval sem se na svého brášku a usmál se. "Ne děkuji ti ale nechci. Jen si to úžíte." S tím sem se otočil a šel se projít. přitom sem poslouchal o čem si tu vlci baví. Nevšímal sem si jich moc jen sem měl skloněnou hlavu. Musím se soustředit na to co je důležité nemůžu se nechat rozptylovat. Pomalu sem vyšel z jižního tábora a pomalu sem jej začal obcházet. Celkem mi to přišlo uklidňující. Když sem ho obešel dokola vrátil sem se na místo kde stála matka (Půlnoc) a posadil sem se kousek od ní s nastraženýma ušima kdyby se začalo mluvit o něčem důležitém.
Arfael Virentem
Arfael Virentem
Počet příspěvků : 30
Datum registrace : 30. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Arfael Virentem
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Empty Re: Příběh smečky Elloris II.

Fri Oct 05, 2018 10:42 pm
Jižní tábor ---> Za Orfeonem

Všiml sem si že mí sourozenci stojí u nějakého tvora. Myslím že by bylo lepší se knim připojít. Pomalu sem k nim došel a prohlížel si to stvoření které tu bylo. Celkem sem měl z něj strach ale nedal sem na sobě nic znát. Podival sem se na svého bratra. "Výš něco o tom stvoření bráško ?"
Azrael Virentem
Azrael Virentem
Počet příspěvků : 1384
Datum registrace : 18. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Empty Re: Příběh smečky Elloris II.

Fri Oct 05, 2018 11:16 pm
-> Za Orfem
Azrael si vyslechl odpověď Arfaela a pokýval rameny. "Jak myslíš." Odpověděl mu a Eerwa pomalu kráčela ve stopách Orfena. Poté si všiml, že po jejím boku kráčí víc vlků a jeden z nich mluvil na Hata. V duchu nad tím mávl tlapkou a otočil se zpět na brášku dole. "Nevím co je za druh, ale patří ke mě. Je to moje patronka a jmenuje se Eerwa." Odpověděl mu na dotaz, která byla shodou náhod snad nejdelší věta, kterou za jeho krátký život slyšel. I jeho myšlenky slyšel, ale nijak je nekomentoval. Buď se rozhodne taky na třímetrovém Thanatorovi vozit, nebo bude ťapat po vlastních. Azrael se zamyslel. Jenže se bál, že jeho otec na jeho nápad nebude mít ani vteřinu času. Co kdyby se patroni využili pro vlčata a staré vlky? Pomyslel si hlasitou myšlenku, i když věděl, že tak trošku ho bude spousta vlků ignorovat.
Anemon Virentem
Anemon Virentem
Počet příspěvků : 594
Datum registrace : 08. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Minor
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Empty Re: Příběh smečky Elloris II.

Sat Oct 06, 2018 9:04 am
Jižní Tábor -> Za Orfem
Seděla jsem na tom černém tvorovi a rozhlížela se kolem. Sledovala jsem vlky, kteří se spolu bavili a obcházeli naše 'vozítko'. Z přemýšlení mě vytrhl až Hato, který říkal něco o tom, že bychom měli rozveselit Aze. Popravdě jsem dost chápala, jak se cítí. I když je náš táta s námi na jednom místě, stejně je radši s někým jiným. Nezlobila jsem se na něj, věděla jsem že má hodně práce, ale stejně to zamrzelo. Já ale ten pocit uvěznila někde hluboko ve mě. Takže jsem se jen ušklíbla a kývla. "No jasně, že jo," mrkla jsem na něj spiklenecky a shlédla dolů, když k nám přišel brácha. "Ahoj, Arfe," broukla jsem směrem k němu a poté se o otočila opět na Hata, který se s někým bavil. A byl to... Miroki?! "Vy se znáte?" zeptala jsem a zamávala ocáskem. 
Electra z rodu Aqua
Electra z rodu Aqua
Počet příspěvků : 135
Datum registrace : 06. 10. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Elí ^^
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Empty Re: Příběh smečky Elloris II.

Sat Oct 06, 2018 11:15 am
Pri hraniciach
Začala som sa prebúdzať. Najprv som otvorila jedno oko a potom aj druhé. ,, To som si dobre pospala. " povedala som si, sadla som si a ponaťahovala som si laby. V tom som si všimla, že vyzerajú inak sú akosi väčšie... Prečo!? A.. Kde to vlastne som?! Kde si všetci!? Bola som zmätená. Snažila som sa rozspomenúť, ale nedarilo sa mi. No tak, Electra... Mysli! Musíš si predsa niečo pamätať! prikazovala som sama sebe. ,,Tí dvaja vlci!!" vykríkla som a tešila son sa, že som si na niečo spomenula. Uniesli nás... Mňa, Akia a Alsafi. Ale, kde vlastne sú aj oni? pýtala som sa, no odpovedať skm si nevedela. Nevedela som kde som, kde je moja rodina, prevo mám väčšie laby a bola som hladná.
Akio
Akio
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Empty Re: Příběh smečky Elloris II.

Sat Oct 06, 2018 11:26 am
Jižní Tábor -> Za Electrou
Akio ještě chvíli pozoroval mrtvého daňka a poté se k němu pomalu dostával slabý pach ze severu. Ten by cítil i kdyby nechtěl. Vždyť ho hledal po všech čertech. "To není možné." Zamumlal si. Pokud ho nešílí čumák, musel to zjistit. Bezpečí, nebezpečí. Omluvně se podíval na Asuku a jasně ji pohledem řekl, že ať zůstane se smečkou, i když pochyboval že ho poslechne. Napínal všechny tlapy k kdysi jeho vinou zničené jeskyni, kde Electru viděl naposledy. Prudce zastavil, stála tam. Pootevřel tlamu a několikrát zamrkal. Koukal se na ni jak na div světa. Skutečně tam stála jeho nejmladší sestra, která zmizela už před lety? Pozná ho ještě? On ji rozhodně, ale nebude vyděšená z toho všeho? To byly myšlenky co se mu honili hlavou.
Electra z rodu Aqua
Electra z rodu Aqua
Počet příspěvků : 135
Datum registrace : 06. 10. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Elí ^^
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Empty Re: Příběh smečky Elloris II.

Sat Oct 06, 2018 11:48 am
Pri hraniciach
Predomnou sa zjavil vlk, celkom sa podobal na môjho brata ,, Ahoj!" pozdravila som sa mu. Tá podobnosť je zaujímavá.. Ale Akio to byť nemôže... Véd tento vlk je dospelý, má jazvy, šál... rozmýšľala som, no potom mi do ňufáku vrazil jeho pach. Bol známy, taký pach mohol mať len jeden vlk. Bol z mojej rodiny. ,,A..Akio?" neisto som vyslovila jeho meno. ,,Si to vážne ty?" zahladila som sa na neho prekvapene. Č..čo sa stalo? A ako to, že si sa tak zmenil?" nechápala som. No po chvíli zneistenia a údivu som bola šťastná. ,, Braček môj!" rozbehla som sa proti nemu a od radosti som ho zvalila a pritisla som sa k nemu. ,, Som tak rada, že ťa vidím!"nadšene som vykríkla.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Empty Re: Příběh smečky Elloris II.

Sat Oct 06, 2018 11:56 am
Při hranicích / Akio
Nevědomky vrtěl ocasem. I když ho prvně nepoznala. Ale potom ano. "Sestřičko, jsem to já." Řekl, když na zemi polapil dech. Stále vrtěl ocasem. Viděl ji opravdu velerád. "Máme co za ty skoro tři roky dohánět.." Zašeptal. Spala tak dlouho. "Asi jsi až do teď spala.. Už jsme přestali skoro věřit, že by ses vrátila." Dodal opět šeptem a hleděl přímo do jejich očí.
Electra z rodu Aqua
Electra z rodu Aqua
Počet příspěvků : 135
Datum registrace : 06. 10. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Elí ^^
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Empty Re: Příběh smečky Elloris II.

Sat Oct 06, 2018 12:35 pm
Pri hraniciach
Tešila som sa, keď mi Akio potvrdil, že to je on, aj keď som si už bola istá. ,,Počkať... Ja som spala 3 roky!? Ako som mohla tak dlho spať?" čudovala som sa. Je vôbec možné aby niekto spal 3 roky a potom sa zobudil? Ale.. Dáva to zmysel. Preto sa Akio tak zmenil.. A preto mam také veľké laby. Všetko ti do seba zapadalo. ,, Čiže ja mam už 3 roky? A kde je mama? A Safi? A.. Kde to teraz vôbec som? A.. mám nejakú mágiu?" zahrnula som ho otázkami.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Empty Re: Příběh smečky Elloris II.

Sat Oct 06, 2018 12:39 pm
/Ven z tábora (nevím přesně, kam...)/
Tak jsem za sebou táhl průvod vlků, kteří se buď přidávali, nebo zatím zůstávali. Ostatně, bylo na nich, zda se nadále k mé smečce budou hlásit, nebo ne. Mlčel jsem a pohledem zkontroloval, zda moje rodina jde stále se mnou. Až na posledního, toho nejslabšího syna. Už jsem si ani nepamatoval, jak jsme ho pojmenovali. Tušil jsem, že to tak nějak nemůže přežít. S tichým povzdechem při této myšlence jsem pokračoval dále. Život dále šel. A my byli nuceni ho následovat.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Empty Re: Příběh smečky Elloris II.

Sat Oct 06, 2018 12:53 pm
Při Hranicích -> Zpět k ostatním / Akio
Postavil se a opět nabral svůj typický postoj, ale nadšení z návratu Electry se nedalo smazat. Vrtěl ocasem jak splašený. "Čtyři nám jsou, abych byl přesnější." Odpověděl na první dotaz. Samozřejmě, že měla spoustu otázek. Taky bych jich měl spoustu. "Pojď. Vysvětlím ti to cestou." Řekl. A vydal se směrem za ostatními. "Saf... No ta... Zmizela asi rok zpátky. Když Zeiss zničila Ishimuru." Odpověděl ohledně jejich sestry, dost smutným hlasem. "Mamka se jako Beta stará o smečku. Blíží se velké nebezpečí a musíme opustit Niwat. Probudila ses v pravý čas, sestřičko." Pousmál se, ovšem opět smutně. "Teď už není stříbrný Fénix. Jsme společně s Kirigakure a společně ze spoustou vlků z Ishimury co se nepřidali k Zeiss, jedna smečka Elloris." Dodal a pohlédl při chůzi na oblohu. "Máš ji ve jméně." Řekl a kráčel dál. "Máma tě uvidí, určitě stejně ráda jako já. A určitě se s tebou bude chtít seznámit i Asuka, má partnerka." Otočil list na tu veselejší stranu.
Electra z rodu Aqua
Electra z rodu Aqua
Počet příspěvků : 135
Datum registrace : 06. 10. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Elí ^^
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Empty Re: Příběh smečky Elloris II.

Sat Oct 06, 2018 1:45 pm
Pri hraniciach -> južný tábor
Kráčala som s Akiom, tešila som sa, že spoznám ostatných vo svorke. Keď Akio povedal, že Safi zmizla, tak som mierne zosmutnela. Síce sme sa hádali, mala rada tú mandarinku, no aj tak, bola to moja sestra. ,, To je super! Maminka je Beta!" potešilo ma to. Dúfam, že aj ja budem mat časom nejaké postavenie. ale pamätala som si, ako mama hovorila, že na to musím zložiť skúšky. ,,Aké nebezpečenstvo?" zarazila som sa. ,,Musí to byť vážne, keď kvôli tomu musíme odísť.. Ale ešte ze som sa zobudila. Ale keď som zaspala, tak som nevedela lietať, moja mágia bola slabá, keď to je vážne, tak budem vedieť prežiť?" začínala som mať obavy. Teraz som sa zobudila po troch rokoch, znovu som so svojím bratom, uvidím aj maminku, nechcem zomrieť. Nie. Ja nemôžem zomrieť. Musím spraviť všetko pre to, aby som prežila. Povzbudzovala som sa. ,,A aj Zeiss musí odísť? Nepridajú sa aj oni k nám?" napadlo mi. ,, Ty máš partnerku?" pousmiala som sa.,, Aká je?" celkom ma zaujímala. ,, A... Ehm.." nadýchla som sa ,, Aké to je s niekym byť?" trochu nervózne som sa spýtala, lebo som to netušila. Možno preto, že som tak dlho spala, no o láske k niekomu inému ako k rodine doň moc nevedela.
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Empty Re: Příběh smečky Elloris II.

Sat Oct 06, 2018 10:00 pm
Jižní Tábor - za Orfem:
,, Děkuji." Řeknu černé vlčici a když mi řekne jménem, v hlavě mi začne šrotovat, odkud mě může znát: ,, Odkuď mě znáte?" Zeptám se po chvíli, ale to už jsou všichni v pohybu: ,, Musím najít tátu." Probleskne mi hlavou a když ho zpozoruji, uleví se mi. Byla jsem moc ráda, že neusnul a vydá se s námi. Připojím se k němu a trochu strhnu, když uvidím zvláštní věc, která na sobě veze dospívající vlčata: ,, Jak je možné, že jsem si toho předtím nevšimla?!" Po myslím si a v duchu doufám, že nás to později nezakousne. Nastražím uši, když táta mluví na černé vlče na hřbetě věci: ,, Uteklo mi za tu chvíli něco?" Věděla jsem, že jsem nespala, ale přeci se toho odehrálo až moc. Zatím jsem se neozývala a rozhlédla se po skupině. Hledala jsem Akia, který by měl jít s námi. Po chvíli se mi ho povede najít, ale s ním jde nějaká vlčice: ,, Kdo je zase tohle?" Po myslím si, přičemž ve mě roste žárlivost, která se naštěstí utlumí, když ucítím pach podobný Akiovi: ,, Asi to bude nějaká příbuzná." Uklidňuji se, ale neodvažuji se jít přímo k nim: ,, Radši zůstanu s otcem. Vypadají, že potřebují být sami." Pohledem se vrátím před sebe a chvíli jdu tiše za vlky. Pak se podívám na vlčici, která jde vedle mě. ( Klee ): ,, Zpátky k mé otázce." Začnu a zvědavě si jí prohlížím: ,, Odkud znáte mého otce? Pochopila jsem, že jste partneři. Osobně mě to nevádí, ale táta mi to sdělil dost na rychlo. Položila jsem jí otázku a přitom jsem se usmála, abych měla jasno, jak se k ní mám chovat. Pro jistotu jsem jí vykala, kdyby byla starší jak já, aby se neurazila.
Hato Gája
Hato Gája
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 08. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Empty Re: Příběh smečky Elloris II.

Sat Oct 06, 2018 10:22 pm
Jižní Tábor - za Orfem
,, Tady můj kámoš Ba- tedy Azrael mi nabídnul svezení na... Jak že se to jmenuje?" Při povídání jsem přitáhl tlapou Azriho hlavu, pak jsem ho pustil a tázavě se na něj podívla: ,, Joooo vlastně!" Vzpomenu si a vrátím se pohledem na Mirokiho: ,, Nabídnul mi svezení na jeho patronovy. To jsem nemohl odmítnout!" Řeknu nadšeně a pohledem přejel po okolních vlcích: ,, Je tu úžasný výhled, jen kdybys to mohl vidět!" Dodám po chvíli a pak se podívám na Ane: ,, Myslíš jeho?" Naznačí tlapou na Mirokiho a pak pokračuji: ,, Potkal jsem ho tady v táboře, když ze sebe dělal zátaraz. No, pak jsme se dali do řeči a nakonec se o mě prý bude starat." Vysvětlím jí a usmál se: ,, Sice vypadá zle, ale dokáže být i příjemný." Řeknu polohlasem, aby to slyšeli pouze oni. Bohužel můj hlas je velmi dobře slyšitelný, takže mě mohl Miroki slyšet.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Empty Re: Příběh smečky Elloris II.

Sun Oct 07, 2018 10:14 am
Comtessa Aqua
Južný tábor- za Orfeonom

Pohľadom našla Kleeiu aj Hexy. Bol čas odísť... čas odísť preč. Nemala nič, okrem tých na ktorých jej záležalo. Pobehla ku Kleei, farebnej vlčici, partnerovi Kleei a malému čiernemu vĺčaťu. Mlčala, no kráčala popri nich.
Destiny Aqua
Južný tábor- hranice

Zo zamyslenia ju vytrhol pach... sotva zreteľný pach a fakt, že Akio odišiel. Nie... to nemôže byť pravda... ona... bola mŕtva! Ale.... nie... to nie je reálne, nechápala. Žeby ju zrádzal vlastný čuch? Napriek faktu, že mala pocit, že by to mohla byť pasca, rozbehla sa smerom k hraniciam. Potláčala v očiach slzy. Jej dcéra sa vrátila, aj keď to už pokladala za nemožné. Spala predsa tak dlho, tak dlho... Rozbehla sa k nim. Objala dcéru- alebo sa aspoň o to pokúsila. ,,Electra..." šepla iba jedno jediné slovo. ,,Som tak rada, že si späť. Odpusť mi to všetko..." šepla tak aby ju nemohol počuť nikto okrem Electry. Trochu sa odtiahla, mierne v rozpakoch- len málokedy sa tak neovládla.
Electra z rodu Aqua
Electra z rodu Aqua
Počet příspěvků : 135
Datum registrace : 06. 10. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Elí ^^
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Empty Re: Příběh smečky Elloris II.

Sun Oct 07, 2018 12:05 pm
Pri hraniciach->Južný tábor
Zrazu sa Predomnou objavila vlčica, ktorú by som spoznala vždy, navyše bola takmer nezmenená. ,, Mami!" vykríkla som nadšene. Objala ma, potom sa odsunula, ale ja som ju objala naspäť ,,Som rada, že ťa zase vidím" usmiala som sa. Pozrela som sa mame do očí, A odpúšťam pomyslím si, marilo sa mi, že mama dokáže čítať myšlienky. ,, Akio mi povedal, že už si beta" usmiala som sa ,, To je super" dodala som.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Empty Re: Příběh smečky Elloris II.

Sun Oct 07, 2018 12:21 pm
Pri hraniciach- smerom k Južnému táboru
Usmiala sa na ňu. Jej myšlienku prečítala bez problémov- keď sa ju niekto pokúšal adresovať jej, vždy to bolo omnoho ľahšie. ,,Je to veľká zodpovednosť, hlavne v takýchto časoch. A... som neskutočne rada, že ťa vidím," povedala ticho. Jednou labou sa načiahla za uchom, za náušnicami z peria ktoré tam nosila. Jedno červeno-modré opatrne vybrala a podala ho dcére. Na chvíľu sa jej pozrela do očí. ,,Alsafi mala tiež jedno. Kedysi som ich získala v boji. Možno toho nevieš veľa, no stále si Aqua. Niet ruže bez tŕňa... nikto nie je bezchybný, na to pamätaj, keď sa tam vonku do niečoho zapletieš," poslala jej myšlienku. ,,Mali by ste ísť späť," pripomenul sa jej patrón. ,,Mali by sme sa pomaly vrátiť späť, nechceme sa oddeliť od ostatných," povedala, nedávajúc najavo, že medzi ňou a Electrou prebehol akýkoľvek nepočuteľný rozhovor.
Rowєnn Killer
Rowєnn Killer
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 201
Datum registrace : 13. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Empty Re: Příběh smečky Elloris II.

Sun Oct 07, 2018 3:07 pm
Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Graphs_pixelwing_black_left3_by_starlightdreamspirit-dbv115d Tábor → Za Orfeonem Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Graphs_pixelwing_black_right3_by_starlightdreamspirit-dbv11j9
Proč? Proč zase? Co se dělo? Co to mělo znamenat? Můj život se zase zastavil a uspal mě uprostřed času. Všechny mé plány a kroky se vytratily v tomto zastavení. Pomalu jsem se zvedla ze země, tlapy jsem měla prokřehlé, cítila jsem se slabší. Ale i přes to, že mi vše zase uteklo před nosem, jsem v sobě cítila to stále neuhasínající odhodlání. Ale... vždyť Kirigakure už nějaký ten čas neexistovala, vytratilo se snad i s tímto mé poslání? Měla jsem se přidat, měla jsem být hrdou členkou této smečky a dělat tátovi čest. Ale nic z toho se nepodařilo. Teď už je tady jen Elloris. Možná bych měla jít dál, ale na svých bedrech jsem cítila stále ono břemeno. Mé kaštanově hnědé oči pohlédly do davu vlků. Mé uši stihly ještě zaslechnout slova alf. Co? Jen jsem nevěřícně kroutila hlavou. Lidi a jejich stroje, snažili se přivlastnit si toto území? Niwat? Proč tak najednou? Jak se jen můžeme vzdát a prostě odejít? Mé kroky dál už by neměly snad žádný smysl, nenašla jsem stále místo. Ale možná jsem si uvědomovala, že bych mohla naplnit své cíle i tak, i když už Kirigakure není. Stále by bylo možné být v Elloris. Tato smečka byla teď mou jedinou nadějí, pouze s těmito vlky bych mohla navázat spojené kroky, vystoupat až na místo, jakožto dcera Varga z rodu Killer. Možná ještě nic nebylo ztraceno a já měla stále možnost. Snila jsem jen o rozlehlých pláních, šum nového lesa, vítr v srsti při svobodném běhu po území, chráněna pod křídly smečky, nové rodiny. Mé srdce stále tlouklo, tlouklo pro touhu žít, žít na novo, plnohodnotně. Ne jako kdesi ztracená, ale jako živoucí energie. Dýchat ten čerstvý horský vzduch, a běžet. V mé mysli se mi přemítalo tolik obrazů, nespočet tužeb pro mé nové žití. A já chtěla, chtěla jsem tak moc. A měla jsem to štěstí, že ještě nebylo pozdě. Chvíli jsem stála a koukala do prázdna, to co jsem viděla, bylo jen v mé hlavě, jiskry mi poskakovaly kdesi hluboko v očích, skoro jsem zapomněla dýchat. Měla bys jít... , ozval se znenadání Demoriel. Zastříhala jsem ušima a pohla čumákem. Opravdu stačilo teď už jen vstát, a jít. A já neváhala, běžela jsem si do doupěte pro své věci, které jsem zabalila do tmavého pláště, jež teď posloužil jako přenosná brašna, v mžiku jsem se otočila a přidala se ke skupině odcházejících vlků ve vedení jedné z Alf. Nad hlavou mi proletěl krkavec, jeden z darů od mého táty, který se držel celou tu dobu při mě, i když jsem o tom nevěděla. Pousmála jsem se. Nadále už jsem jen kladla odhodlaně jednu tlapu za druhou, vstříc dlouhé cestě za novým domovem.
Akirα Rosє dє Glαcє
Akirα Rosє dє Glαcє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 426
Datum registrace : 17. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Empty Re: Příběh smečky Elloris II.

Sun Oct 07, 2018 3:33 pm
Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Graphs_pixelwing_babyblue_left_by_starlightdreamspirit-dc6azjz → Tábor Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Graphs_pixelwing_babyblue_right_by_starlightdreamspirit-dc6aysj
Běžela jsem za Cavalierem a se strachem a chvěním celého těla jsem poslouchala slova Alf. Přejel mi mráz po zádech a já se obávala nejhoršího. Cítila jsem nebezpečí, napětí. Bála jsem se a srdce mi bušilo. Co se teď bude dít? Celá roztřesená jsem se otočila na Cavaliera. "J-já... se bojím" , špitla jsem k němu a opatrně přistoupila blíž, jakobych se bála, že mě tu nechá, že zůstanu zase samotná, obzvláště teď v nebezpečí. V mých očích se zaleskl strach. Přikročila jsem ještě blíž k němu a doufala jen, že tu stále bude, že mě slyší. "Slibuju, že tě nikdy neopustím. Slib mi prosím, že zůstaneš se mnou..." , zašeptala jsem k němu rozklepaným hlasem. I když ostatní už odcházeli a já cítila nutkání jít, popoháněné strachem z onoho nebezpečí, zůstávala jsem a čekala na Cavaliera.
Aiko Nirakebe
Aiko Nirakebe
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Empty Re: Příběh smečky Elloris II.

Sun Oct 07, 2018 3:55 pm
Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Graphs_pixelwing_white_left3_by_starlightdreamspirit-dbv11ud ??? → Tábor → za Orfeonem Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Graphs_pixelwing_white_right3_by_starlightdreamspirit-dbv120k
Kráčel jsem po neznámých pláních tak dlouho, až už sněhové závěje vystřídala zelená tráva. Další příchod jara. Ve všem byl čas. Nedostižný. Tahle místa jsem neznal, i když jsem sem patřil. Nebyl to můj domov, i když jsem se zavázal pro jeho věrnost. Všechno to bylo zvláštní. Ticho přehlušované šuměním přírody a vzdáleného života, ale i ten, jakoby z území uplynul. Cítil jsem, že se něco děje, že se něco dělo a dít bude. Ale jen jsem nad tím doposud tiše a nezaujatě přemýšlel. Nedávalo mi to nic, stejně jsem byl jen troska, jen mlžný opar nad lesem. Šlo to vše kolem mě, a já jen stál zarytý v nicotě. Ale to dunění neutichávalo. Možná to bylo nějaké znamení, i když jsem tomu zdaleka nevěřil. Stačilo jen vzhlédnout k obloze a uvědomil jsem si to vše, co jsem ztratil. Vše, co nemám, a nikdy tu pro mě nebude. Stačilo jen malé odhodlání, ten malý nebezpečný krok k tomu, a už jsem mohl být dávno na druhém břehu. Ale přesto jsem to neudělal. Mohl jsem klidně jít a skočit někde z útesu, mohl jsem zemřít bez toho, aniž bych někomu chyběl, aniž byl byl pro někoho postradatelný, aniž by si toho vůbec někdo všiml. Proč? Něco mě táhlo dál, vedlo mé polomrtvé tělo dál a dál, až jsem tomu sám nevěřil. Vlastně mi ani nezbývalo nic jiného, než se nechat vést. A tak plynuly další dny, dokud jsem nedorazil do Tábora. Nebyl to ten náš, tady to páchlo jinak. Cítila jsem staré pachy z dob, kdy jsem byl vlče. Bylo to to území kde jsem se narodil. Nerad jsem na to vzpomínal. Ale i přesto, jakoby tu bylo něco nového, nový pach. Možná se smečky spojily, nebo jiná obsadila tohle území. Ale vlastně mě to ani tolik nezajímalo. Slyšel jsem nalehávé vytí, které alespoň vedlo mou vlčí duši jít tam, být svolán vůdcem. Ta slova mě poněkud zaskočila. Lidé, ono nebezpečí? Všechno tady bude zničeno, z domovů vlků nezbyde nic, jejich rodná země zmizí, Niwat bude osídlen lidmy a zničen jejich stroji. A vlci se všemu podrobí, neodhodláni ani za své území bojovat. Na jedné straně jsem to chápal, ale na druhé to pro mě bylo zcela nepochopitelné. Ale věděl jsem, že i já bych prostě odešel, bylo by-li to na mě. V tom všem hluku mi však najednou udeřila rána do mysli. Před mýma očima se zablýsklo a já zůstal na chvíli jako přikovaný k zemi. Co když všechna ta bolest a zatracení mého života je jen uvězněná na tomto území? Tento můj nicotný život je zavázán tady na Niwatu, všechny vzpomínky, všechna ta bolest a žal. Mé tělo, schránka mé mrtvé duše stále spočívajíc tady. A proč mě to vlastně nikdy nenapadlo? Odejít. Zkrátka jen odejít. Nechat to tady vše za sebou. Jaktože mi to nikdy nedošlo. Nemohu začít nový život na tom stejném míste, kde jsem trpěl a trpím dodnes. Začít nanovo bych mohl už jen někde jinde. Jistě, to je ono! Má dosavadní nálada se rázem změnila, všechny mé myšlenky byly okamžitě nasměrovány jinam. V tak dlouho mrtvých očích se mi zablýsklo. I přes to, že jsem nic výrazného necítil, tam uvnitř mé duše volal hlas. I když už bylo pozdě, tolik let promarněných, tak strašně moc pozdě, přesto mi stále zbýval nějaký ten čas, a má duše chtěla žíznivě vyrazit za tímto cílem. Nu a kdybych nenašel světlo i tam, tak již stejně nemám co ztratit. Zhluboka jsem se nadechl a cítil jen, jak má duševní situace nabrala zcela nový obrat. Roztáhl jsem svá mohutná dračí křídla a vzlétl k obloze, po které jsem vzdušnou čarou následoval shluk vlků, kráčejíc na cestu za novým domovem.
Sponsored content

Příběh smečky Elloris II. - Stránka 10 Empty Re: Příběh smečky Elloris II.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru