Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

+77
Cairo
Velether
Azrael Virentem
Diego [Alfa]
Jiraiya
Demon
Javier Splke
Molly FK
Emerithy de Mal
Olwë
Nuhrash
Dračí Potomek
Hilary
Yeere de Oryna
Hexy de Mal
Rhaerin
Asuna
Nira
Easy
Zess
Drak Osudu
Mizuri
Naberius Erain Crowiere
Zabini Tsuri FK
Miroki
Crystal
Sorrin de Avec
Stellar Shine
Amias
Noemie
Toshiro
RitaGája
Dysnomia Krigare
Vinteren da Dårlig
Destiny Aqua
Yllin
Catorce
Dawano
RavenGája
Rain
Hotaru
Lavaris
Leffay
Bodka
Acheron BlackFire
IceMoon Majakki
Tamlin
Varg Killer
Tenebris
Asmia
Aresea VATC
Tristan
Teebihe
Ceron
Nareime Dead Demon
Remington
Naiome
Man'yak
Remonth
Allweena von Bella
Jack Ian Snart
Dixon Dead Demon
Maura Lila
Maysie
Varox
Aura
Terentina Prima
Cäelle
Howe DeLa Garmadon
Gwen
Northie de Hermes r.Gája
Caendore
Ragnarok
Haske
Libra Feu
Soul
Fantomas
81 posters
Goto down
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sat Aug 12, 2017 11:05 am
Tábor 
Když mě vyzvala, podívala jsem se ni a přikývla jsem. "V Ishimure, to jsou podle reakce Man'yaka rodiče jedné z vaší členky." Zmínila jsem první ze smeček. "V Kirigakure.. " Na moment jsem se zarazila a zastyděla jsem se za špatně řečený název smečky. "V Kirigakure ještě, nebyla zmíněná nová alfa." Dodala jsem.  "A v Stříbrném fénixe jsme zaslechli jak se baví aktuální Alfa s kandinatkou budoucí alfy. Zřejmě se tam připravují na jmenování." Pověděla jsem a stála vedle Man'yaka. "V Ishimuře, jsme také narazili údajně na vaší dceru, kterou jste před nedávnem vyhnala. Malém na nás přišla, ale stihli jsme utéct, mimo území a nezahlédla nás a než jsme tam šli, tak jsme pořádně zamaskovali náš pach, tudíž Zeisský pach, nemohli zjistit, že jsme ze přišli ze Zeiss." Pověděla jsem vše.
Nareime Dead Demon
Nareime Dead Demon
Počet příspěvků : 353
Datum registrace : 08. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur BVFM
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sat Aug 12, 2017 11:13 am
Tábor
,,No, jak vidím za tu celou dobu co jsem spala, jsem se nedostala do stísněné situace." Řekla již o něco pobaveněji. Jak mohla tak dlouho spát? Naštěstí, stihla se probudit, jinak by skončila jako Remonth. Při vzpomínce na sourozence se jí do duše přikradl zase ten otravný stín smutku. Neměla důvod být tak skleslá! Neznala ho, nepromluvil ani s ní slůvko! Tak proč jí to tak bolí? To kdyby na to uměla odpovědět. Otočila hlavu na příchozí Kappu a tulačku, jenž právě skládala zkoušku do Zeiss. Nenápadně se na moment pousmála, pak jen na ty dva hleděla velmi zaujatě, až by to někomu mohlo být nepříjemné. ,,Nové Alfy? Ohoho..." uchechtla se. Zajímalo jí kdo jsou nové Alfy v ostatních smečkách. ,,No ale není mi to tak lehce jedno? Stejně ani neznám názvy zbylých smeček, ani nevím kolik jich zde je." pomyslela si. I přes to chtěla vědět co vlčice donesla za novinky.
Man'yak
Man'yak
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 683
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sat Aug 12, 2017 11:21 am
TÁBOR
Když vyzvala Naiome Niru, Man'yak se pouze hrdě narovnal a poslouchal, připraven kdyžtak cokoli doplnit. Naštěstí to ani nebylo třeba, Nira vsechno shrnula stručně, přitom nic nevynechala. Jen když domluvila, vrátil se k Ishimuře, protože tu informaci nemohla jako nováček vědět. "Alfy jsou, myslím, rodiči naší malé Tsuri. Mají podobný pach i vzhled - třeba nám bude moci říct víc," prohlásil.
Man'yak
Man'yak
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 683
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sat Aug 12, 2017 11:32 am
//Pardon za krátký příspěvek. Na mobilo to ukázalo osm řádků... ^^"
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sat Aug 12, 2017 11:41 am
Tábor
Vypočula si pozorne Niru a dodatok Manyaka. Bolo zaujímavé, že Spirit dala post alfy niekomu neskúsenému. Nevidela však v nich žiadnu hrozbu. Zrejme to zostane v starých koľajách. Nové alfy mohli mať však viac energie ako mala Spirit. "Takže Tsuri? Aspoň budeme vedieť, že ak uniknú informácie tak od koho. Myslím si však, že Tsuri je loajálna, teda keď plnila skúšku vyzerala odhodlane a verne Temným. Ak nie, šla by proti sebe." premýšľala nahlas. "Cäelle a Ishimura? Čakala som, že sa pridá aspoň do Kirigakure, kde môže lepšie využiť jej možnosti. Smutné jej potenciál nevyužiť naplno." zaškerila sa a olízala si tesáky. Jej vec.- pomyslela si. "Som rada, že ste si s komplikáciami poradili. Toto bola však len výnimka odísť z územia Zeiss. Bez môjho dovolenia je povolené sa pohybovať len na našom území. Jasné?" - upozornenie smerovalo skôr Nire. "Myslím, že budeš loajálnou členkou. Preto sa stávaš Kappou Zeiss." zubato sa usmiala. Naiome však začala tlmene vrčať. Napla svaly a prednými labami zvalila Niru na chrbát. Podvihla horný pysk. "Nezabudni kto je tvojou alfou a pozri si zákony tam na skale." zavrčala ostro. Dívala sa jej do očí, pričom v tých Naiominých sa zračila len temnota a smrť. Zoskočila z nej a pozrela na Manyaka a aj na vlčku. "Dobrá práca. " - pochválila a olízala si pysky. Vyskočila na jej jaskyňu a vypla náprsenku. "Vyhnanci! Je čas aby sme začali s úpravou Tábora. Teda podobne ako s Priesmykom smrti. Chcem aby ste naostrili znova skaly okolo Tábora a vytvorili pasti. vyhnite sa však vchodu do Tábora, tam chcem aby to bolo čiasté, bez pasti. Len jeho okolie sa posilní. Využite mágiu a svoju silu." predniesla inštrukcie. " Každý bude mať svoju vlastnú jaskyňu v Tábore. kto nemá, postaví si." - dodala rázne. "Poďme na to!" - vyštekla a zoskočila zo skaly. Drcla do Nareime ňufákom. "Poď, skúsime objaviť čo v tebe je a začneme s tréningom." uškrnula sa a začala kráčať k okraju Tábora, kde sa majú začať práce. 
/ Je to znova mini akcia ako bol aj lov a aj PS. PS a Lov vyhodnotím hneď ako budem môcť.
Man'yak
Man'yak
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 683
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sat Aug 12, 2017 12:03 pm
TÁBOR
Temná Alfa byla viditelně s jejich prací spokojená, protože Niru přijala mezi jejich řady. Nebál se o ní, když ní Naiome povalila na záda. I když byla Alfa krutá a nebezpečná, byl si jist, že věrnost, oddanost a dobrou práci oplácela, přesně tak mu to řekla den, kdy sem přišel. Kdy se stal Zeissanem. Nejen to, nakonec i přišla pochvalná slova. Jak Naiome vyskočila na jeskyni, Man'yak se temně usmál a popostoupil k Niře. "Važ si té pochvaly. Nechodí od ní často, ale mají váhu," řekl jejím směrem. Byl si jist, že nebude trvat dlouho než nasákne pachem smečky a bude k nerozeznání od ostatních Temných srdcí. "Kdybys cokoli potřebovala, obrať se na mě," poslal Niře myšlenku. Byl tu dost dlouho na to, aby mohl radit, a rozhodně jí navíc mohl dát pár tipů, jak v Zeiss přežít. Led mezi Kappou a Omegou byl dost tenký.
To už ale obrátil svůj pohled na svou adoptivní matku. Měli nový úkol - stejně, jako obrnili Průsmyk, se měli nyní postarat o tábor, což samo sebou bylo moudré. Ať není nic napůl, že? Přikývl tedy a jako jeden z prvních se dal do práce. Popostoupil na kraj tábora a dlouze zavyl. Nijak hlasitě, i tak se ten zvuk rozlehl po okolí, a to byl přeci jen účel. Man'yak měl pocit, že pokud by měl odvést dobrou práci, měl by si na to zavolal určitou... pomoc. V podobě celého svého zvěřince. Zatímco čekal, usadil se a vyhlížel své mazly. Jako první uslyšel hlasitý vřískot z nebe, na kterém se zhmotnili stínoví orlové. Deimos a Phobos mu zakroužili nad hlavou, než přistáli po jeho boku. Jejich majestátní, mihotavá těla jakoby pohlcovala veškeré světlo kolem nich, jakoby vyloženě symbolizovali Zeisskou temnotu. Nakonec si cestu do tábora našel i tygr, Sadrion. Jen co se objevil na okraji tábora, přelétl pohledem všechny okolo a tiše zavrčel, za čož si vysloužil od Man'yaka pořádnou facku přes čenich, až tam jeho drápy nechaly krvavé stopy. "Sklapni!" Vyštěkl na něj. Ano, nechoval se k nim nejlépe. Ale jak jinak je měl přimět poslouchat?
"Vykopeme kolem tábora, mimo vchod do něj, příkop. Tím pádem se sem nikdo nebude moci jen tak připlížit," zavrčel na ně a hlavou trhnul vzhůru. Tím naznačil orlům, aby vzlétli a nechali je být, prozatím. Nemohli hrabat jako on sám nebo Sadrion, takže byli momentálně k ničemu. Když vzlétli, rudý vlk se dal do práce s tygrem po boku. Jeho magie mu momentálně byla k ničemu, tak pouze nasadil zabijákovi ostré drápy a začal hrabat. Kupodivu se neotupěli, naopak, dokázal tak v pevné, suché zemině Zeiss efektivněji hrabat. I v takovém momentě se však tvářil hrdě a sebejistě. Ono totiž stačilo malé zakolísání a Sadrion by nehrabal v zemi po jeho boku, ale zahrabával by tam jeho.
Nareime Dead Demon
Nareime Dead Demon
Počet příspěvků : 353
Datum registrace : 08. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur BVFM
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sat Aug 12, 2017 12:05 pm
Tábor
Poslouchala Alfu Temné smečky a zároveň její matku s náboženskou úctou. Zvedla se ze země a vydala se za Nai. ,,Takže půjdeme někde mimo Tábor?" zeptala se zvědavě a zavrtěla ocasem. Věděla že se nemá čeho bát, takže u ní převyšovalo nadšení než strach. Celkem jí v duchu zajímalo kdo je ona Tsuri, dcera alf Ishimury. Divila se že Naiome v ní měla důvěru, ale zatím to vypadalo že je věrná Zeiss. ,,Asi nemá cenu se s ní zatěžovat. Zatím je věrná smečce, takže by neměl být problém." Otočila hlavu na Naiome. ,,A s čím začneme?" zeptala se a doufala, že to matka pochopí. ,,Jestli první magie, či rychlost nebo síla a tak podobně." Dodala v duchu.
Tenebris
Tenebris
Počet příspěvků : 327
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sat Aug 12, 2017 12:39 pm
AURA QE
Nevrlý vodopád -> Tábor
Vylezla z vody a chtěla se vrhnout na stahování srny z kůže, když zaslechla vytí své Alfy. Teď se jí to nehodilo, ale co mohla dělat? Alfa se musí poslouchat. O tu srnu se postarám pak. Však ona počká, Alfa ne. Pomyslela jsem si a klusem se rozběhla do tábora. Po koupání jsem byla odpočatá, energie vydaná při lovu se mi vrátila a já byla zase čerstvá.
Zanedlouho vběhla do tábora a postavila se před Alfu. Zrovna vydávala rozkazy. Najít si jeskyni? Proč ne? Kpneckpnců, když to říká Alfa, bude to jistě správné rozhodnutí... Ale to udělám až pak, nejdřív vylepšit tábor. Pomyslela si. "Alfo? Pokud máme jeskyni jinde než v táboře, smíme si ji nechat ikdyž budeme mít jeskyni v táboře, nebo ji máme opustit?" Zeptala se nesměle. Ano, byla to hloupá otázka a Aura to věděla, ale radši se ptala než aby se dopustila nějakého přestupku.
Rozhlédla se po táboře a přemýšlela, kde začít. "Mohla bych zase vytvořit kolem tábora nějaké iluze, jako jsem to udělala u Průsmyku smrti..." Poslala Alfě myšlenku.
Vrhla se na vylepšování vnějších stěn tábora. Popadla do tlamy kámen a začala jím ostřit skalnaté výběžky označující hranici tábora. Najednou, zrovna když ostřila spodní část jednoho výběžku, kámen jí spadl do jakési díry. Při bližším zkoumání zjistila, že se jedná o jeskyňku. Protáhla se tím otvorem a octla se v celkem prostorné jeskyňce se dvěmi místnůstkami. Při bližším zkoumání objevila ještě druhý východ, tentokrát směrem do tábora. Vylezla ven východem do tábora a rozhlédla se, aby zjistila, kde je. Byla v rohu tábora, nikdo jiný tu nebyl a zřejmě si jí ani nevšiml. To je dobře. Pomyslela si. Ta jeskyňka vypadá opuštěná, nechám si ji. Je pěkná. Jenom ještě musím zatarasit ten vchod, který vede z tábora. Alfa řekla, že jediný vchod kterým se bude moct dostat ven bude ten hlavní. Znova vlezla do jeskyňky a prolezla jí ven z tábora. Pak se rozběhla do okolí tábora hledat velký kámen. Za chvíli už ho měla. Dovalila ho ke vchodu z jeskyňky vedoucímu z tábora. Kámen tam přesně zapadl a stal se součástí hranic tábora. Aura byla spokojená.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sat Aug 12, 2017 12:58 pm
Tábor 
Poslouchala jsem slova Alfy Naoime. Zdá se, že byla spokojená. Najednou jsem se zjevila pod její váhou na zádech. Nebudu lhát, věděla jsem, že se to dřív, nebo později stane, ale i tak mě to zaskočilo. Do obličeje mi zavrčela, že nemám zapomenout kdo je má Alfa. "Nezklamu tě Má temná alfo." Řekla jsem přidušeně a pevným hlasem. Stala jsem se Kappou smečky Zeiss. Přišla jsem tímto sice o svobodu se pohybovat z území do území, ale jsem tam, kde mě to táhlo od doby co jsem došla do Niwatského území. Když ze mě slezla, vyskočila na své doupě. Než začala rozdávat rozkazy, promluvil na mě Man'yak. "Já si hlavně, vážím toho, že mě přijala do smečky." Pověděla jsem mu a pak se věnovala Alfinim dalším slovům. V tomhle úkolu, by mi byla má magie k ničemu. Nebyla kdovíjak nebezpečná, dokázala jsem ovládnout pomocí stínu tělo jiného vlka, což bylo vše. Když seskočila ze skály, Man'yak se rovnou odešel ke kraji Tábora. Z doupětem jsem mohla počkat. Ten nijak nespěchal. Vyšla jsem za Man'yakem, který se už hrabal v zemi. "Hele. Jelikož to tu furt neznám a netuším zatím kde je co, můžu ti pomoc tady?" Zeptala jsem se ho a čekala na odpověď.
Man'yak
Man'yak
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 683
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sat Aug 12, 2017 1:20 pm
TÁBOR
Kupodivu to šlo zlehka. Netrvalo dlouho a již měl půlmetrovou díru. Proto jen pokračoval s hrabáním po obvodu tábora, který nebyl malý, takže i když nezvolil zrovna nejtěžší práci, jistě bude jedna z nejdelších. A nejůčinnějších, čemuž může samo sebou pomoci i skutečnost, že se svou magií nemohl dělat nic moc jiného, oheň i kyselina... to byly ničivé magie, o to méně praktické. Jakmile zaslechl hlas Niry, zvedl hlavu od své práce. To samé udělal i Sadrion, který to doplnil o agresivní zavrčení. Ne že by rudý vlk nechal toho nezdvořáka vrčet dlouho, jednoduše tygrovi přidupl hlavu k zemi, aby ztichl a zapamatoval si své místo. Kývl směrem k vlčici. "Jasně. Prostě hrabej, aspoň to bude rychlejš z krku. Příkop okolo celého tábora," kývl hlavou na modrou a pokračoval ve své práci. Ono totiž tlachat a nepracovat se nevyplatilo. Naneštěstí nebyl Man'yak typický ignorantský samec a dokázal kecat i makat zároveň, no nebyl šikovný? "Co máš za magii?" Zeptal se a zarýval přitom dlouhé drápy do hlíny. Když měl jednu díru hotovou, stačilo jí jen zvětšovat na jednu stranu.
Rhaerin
Rhaerin
Počet příspěvků : 84
Datum registrace : 07. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii de Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sat Aug 12, 2017 1:20 pm
PS//ZL//SJ
Odfrkla jsem si nad její poznámkou. Chtěla jsem se více méně dozvědět více o tomto místě, možná bych opravdu zde mohla najít svého počátku ve službách cizinců. Jako někdo, kdo bude druhé bránit a utlačovat a přitom jenom sloužit. Zakroužila jsem svými lopatkami. ,,Milé přivítání, takhle asi vítáte každého tuláka.'' prosadila jsem a proletěla jsem okem ještě jednou tu stejnou krajinu. Byla jsem rozhodnuta nad svým míněním o tom, kam bych patřila. Mezi ně, mezi tuto zem, zde bude můj domov. Postavila jsem se a nadechla jsem se toho čerstvého vzduchu naposled, než jsem vykročila kupředu.  ,,No, možná se ještě uvidíme později, ať tě staří bohové doprovází na tvé cestě.'' ohlédla jsem se za Tsuri s rozloučením, než jsem upřesnila pohled k zemi, která byla ještě daleko ode mě.
Po cestě ze všech těch kamenů to zase taková velká makačka nemohla být, takže jsem pár krát zrychlila s jistotou, že se mi zde nemohlo nic stát. A pokud už mě doprovázela vlčice tak ať, byla to jejíž povinnost, kterou nedodržela, ale tím jsem se nijak nezaobírala. Ještě pro jistotu jsem se za sebe ohlédla, ale nikde jsem ji naštěstí neviděla. Proto jsem si všímala raději svého a nijak nepopírala nějakého faktu, že jsem mohla být jíž pronásledována. Ale nevidět, co jsem sestoupila z posledního kamene, tak už jsem si to krokem mířila do lesa. Nechtěla jsem moc otálet nad ničím, ani myšlenkami nebo nějakými teoriemi, prostě jsem se chtěla soustředit na jediný úkol. Najít onoho vůdce, promluvit si a přidat se. Třebaže jsem mohla být dobrá výpomoc, ale na to jsem nijak nenavazovala.
Čím rychleji tím lépe, takhle jsem několik minut bloudila lesem. Mnoho opadaných listů, promočených tlap a kluzké země. Ach, jak já jsem nenáviděla podzim, nemohla jsem se dočkat na nadcházející zimu, která bude provázena nočním klidem a plných hrůz v těch útrobách temnot. Oblízla jsem si tlamu. Teď mě tak napadá, že bych mohla se napít, po tak ,,dlouhé'' konverzaci mi vyschlo v hrdle.
Natočila jsem uši proti zvuku, kterého jsem zaslechla nedaleko. Pravděpodobnost v to, co jsem doufala, takže jsem si to namířila tímto směrem, avšak tentokrát rychlejším krokem. Jenom do sebe hrknu pár doušků, a pak půjdu opět hledat. A už jsem to viděla za těmi křovinami, hladinu zářících vod zahrnutou opadaným listím. Na mé tváři se rojilo lehkého a přitom nepatrného úsměvu. Střihla jsem ušima a blížila jsem se k jezeru, než jsem se zastavila rovnou před ním. Shrbila jsem svůj hřbet, přiklonila lehce hlavu a ponořila tlamu do vod. Nechala jsem ji chvilku tak plynout mezi mými zuby a jazykem, než jsem ji začala pomaličku nabírat a vychutnávat si listovou vodu.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sat Aug 12, 2017 1:35 pm
Tábor 
Prohlédla jsem na tygra, kterého Man'yak přimáčkl k zemi. Pozvedla jsem obočí a pak zavrtěla hlavou. "Dobře." Přikývla jsem, když řekl o příkopu okolo tábora. Postavila jsem se kousek od rudého vlka a protáhla své svaly, zvlášť potom co jsme před chvíli došli po cestě. Když jsem skončila s protahováním a začala hrabat. Po nějaké chvíli se Man'yak zeptal na mou magii. "Díky svému toulání jsem se sice tréninku moc nevěnovala, až to tady doděláme, začnu se tréninku pořádně věnovat." To jsem řekla spíše pro sebe. "Propojit svůj stín ze stínem jiného vlka či teda ze stíny všeho živého co se týče mé minulostí s člověkem a ten pak dělá všechny pohyby, které udělám já. Není nijak užitečná. Bohužel." Protočila jsem očkami. "A ty?" Zeptala jsem se teď já a pokračovala v hrabání v zemi.
Man'yak
Man'yak
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 683
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sat Aug 12, 2017 1:54 pm
TÁBOR
Když odhrabal kus cesty, vylezl z již se rýsujícího se příkopu a tlapou vytahovat hlínu, která se tam nahromadila. Někam jí museli dát, aby se tady neválela. Jedna možnost byla jí složitě dotahat někam do lesa. Druhá možnost byla zpevnit jí z jedné strany příkopu a tak příkop ještě opticky zvětšit, zároveň se vyvarovat tomu, že by se v něm nepřítel nedej bože ještě shoval. Střihl uchem a nadzdvihl obočí, když ho cosi napadlo. Tlapama hlínu usudal a poté s velkým soustředěním vyvolal malý ohínek. Vzduch v jejich okolí se rázem oteplil o několik stupňů a v okolí hlíni se žárem až chvěl. Během pár minut se tak udusaná hlína vysušila a když na ni Man'yak položil tlapu, s potěšením zjistil, že je pevná. Normální vlk by se o to možná spálil, ale co to bylo pro vlka s magií ohně, že?
Seskočil opět dolů a pokračoval v hrabání. "Nezní jako neužitečná. Využít k lovu jde, ne?" Napadlo ho. Ovládnout takhle srnku, mohla by jí donuti přestat se hýbat a někdo jiný ze smečky jí rychlým pohybem usmrtit. Čstá, rychlá práce. "Navíc mi to zní jako bojová magie, huh?" Nadhodil. "Nepříteli ublížíš, ale v normálním životě praktická není. Mám podobný problém, alespoň se svou prioritní magií," zakabonil se. Věděl, že jeho magie mohla být nedocenitelná, když na něj někdo útočil. Byl prakticky nedotknutelný, ale magickou past z ní neudělal. "Mám místo krve žíravinu. Bacha, kdybych tě něčim nas*al, kousnout mě neni dobrej nápad," uchechtl se nad svým vlastním varováním, přičemž hleděl, co všechno je v Zeisské zemině obsažené. Většinou nic moc, suchý kořen, stará kost. "A pak mám druhou magii, oheň."
Tristan
Tristan
Počet příspěvků : 464
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sat Aug 12, 2017 1:58 pm
PS - SJ
Průsmyk byl hotový. Celá velká většina smečky Zeiss byla pochválena jejich temnou paní a Tristan po dlouhé době cítil pocit zadostiučinění. Šedý vlk se nadechl a sledoval spokojené výrazy ostatních - on sám však nechával svoji kamennou masku. Posledním letmým pohledem zkontroloval odvedenou práci a ušklíbl se, když si představil, jak se ty hloupé svitem provoněné ovečky snaží zdolat hranice temného území. Věděl, že velká většina cizinců se stejně dřív nebo později odráčí, nebo přesněji dezertují, zpět na jejich prosluněné a neskutečně tuctové sviťácké území. Tímhle se alespoň prokáže, že pokud někdo zdolá tyto nástrahy, má v sobě temnou vůli a je hoden se pokoušet stát jedním z nich. 
Chvíli ještě chodil okolo ostrých skal a nechával se bičovat prudkým větrem. Nechtěl putovat do Tábora společně se skupinou, protože už měl toho hluku a společnosti pro dnešek opravdu plné zuby. Na krátkou dobu zauvažoval, že by se mohl připojit k Noemie, tak jako měl v plánu, ale když ji nakonec nikde neviděl, upustil od této myšlenky. Rozešel se tedy jinou cestou, než kudy se vydala jeho smečka. Tristan znal toto území, a tak přesně věděl, kudy jít, aby došel ke svému cíli a vyhnul se tomu, čemu se chtěl vyhnout - v tomto případě všemu živému. 
Krok se střídal s klusem a Tristan cítil, jak z něho pomalu vyprchává ten stísněný pocit, který míval vždy, když trávil moc času ve velké skupině. Nasával uvolněně okolní pachy a shledal vhodným si po tomto výkonu v průsmyku na chvíli odpočinout. Přeci jen, věděl, že Naiome plánuje další úpravy a chtěl být na nadcházející změny odpočatý a čerstvý. Zamlaskal suchou tlamičkou. Chtělo by to vodu. problesklo mu hlavou. A možná i něco k jídlu. Stočil tedy směr z Tábora k nejbližšímu možnému vodnímu prostranství - Severusově jezeru.
Jakmile ho do útrob praštil svěží pach vody, tak se mu v očích potěšeně blýsklo. Potěšení však brzy vystřídalo zmatení a vztek. Co to?! Se zastavením začenichal znovu, zda se opravdu nemýlí. Ve vzduchu ucítil i pach tulačky. Musela se sem dostat mezitím, co všichni pracovali. Nějakým nehlídaným horským průsmykem... dopálil se s tichým zavrčením. Trošku se přikrčil a jeho barva srsti s podzimní krajinou splynula v jedno. Začal se podrostem plížit blíž, dokud vetřelkyni nezahlédl. Pila. Na tváři se mu usadil temný škleb. Na nic nečekal a prudce vystartoval z keře, povalil vetřelkyni nelítostně k zemi a chladně na ni zavrčel. "Ale, ale, škodná." zasyčel a tlapkou ji hlavu tlačil k vodní hladině. "Co tu chceš?" 
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sat Aug 12, 2017 2:13 pm
Tábor
[size=36]Ušklíbla jsem se. "Po pravdě mě vůbec nenapadlo to použít k lovu." Zasmála jsem se. "No spíš, než bych ublížila tak zastavím i v útoku a tím to zruším a popřípadně druhý vlk na mé straně by po něm mohl skočit." Přemýšlela jsem nahlas mezitím co jsem se hrabala v zemi. Konečně se pomalu začalo rýsovat něco jako příkop. "To je[/size] dobrá magie. Bude chtít někdo zranit tebe a přitom zrání hlavně sebe." Uznala jsem. Druhá magie se mi nijak nelíbila. Oheň jsem v lásce moc neměla, ale nedávala jsem to nijak a vůbec najevo. Sledovala jsem co dělá z hlínou, protože se okolo zvýšila teplota. Zajímavé. Pomyslela jsem si. A dále hrabala. Když už jsem, byla přibližně stejně hluboko jak Man'yak tak jsem začala hrabat do boku, abych tu díru propojila s tou jeho. "Jak si získal své jméno? Pochybuji, že ti ho dali rodiče, když ses narodil. Takhle bych své vlče teda nepojmenovala." Zasmála jsem se a poté se temně usmála. "Udělal si nějaký čin hodný maniaka?" 
Rhaerin
Rhaerin
Počet příspěvků : 84
Datum registrace : 07. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii de Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sat Aug 12, 2017 2:40 pm
SJ
Pár krát jsem tak chvilkově ušima těkala po okolí, ale jelikož jsem nic neslyšela, tak jsem prostě využívala několika momentů toho, že jsem se mohla plně napít, abych to přežila na následujících pár dnů bez těchto zdrojů. Vlastně hodně krát jsem aj byla dehydratovaná a vyhladovělá jenom kvůli tomu, že jsem furt hledala něco, co mohlo doplnit mé existence, přece jen jsem se narodila kvůli něčemu, ale čemu? Těžko říct, nad tím přemýšlením mě vlastně už bolela hlava, ale i tak jsem nad tím tak přemýšlela, jako by byl už zítra konec světa. Možná pro mě ano, co jsem mohla vědět o budoucnosti? Třebaže mi tam ti nahoře fandili v tom, že bych mohla najít smysl své existence. Počkat, proč nad tím teď jsem přemýšlela?
Najednou jsem něco ucítila za sebou, třebaže mi už ten pach byl povědomým. Celkem mi bylo u chvostu kdo to mohl být. Už jsem zdvihala hlavu a zaklápěla tlamu, ale po chvilce jsem se svalila na zem pod něčí tíhou. V šoku jsem zalapala po dechu, ale nijak to důrazně nekomentovala. Snažila jsem se okamžitě ho převalit, ale tento někdo byl mnohem tlustějším než se mohlo zdát.
Opravdu tu vítají cizince s otevřenou náručí. pomyslela jsem si pro sebe. Zavrčela jsem proti vlkovi, který mě chtěl asi utopit. ,,Co tě to zajímá, bídáku?'' odpověděla jsem mu podrážděně a hned na to jsem jej začala tlačit na břicho zadní tlapou, abych se aspoň pokusila ho nějak odvrhnout ze sebe, docela mu totiž páchlo z huby.
Tristan
Tristan
Počet příspěvků : 464
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sat Aug 12, 2017 3:05 pm
SJ
Cítil, jak se ho snaží cizinka odtlačit a vyprostit se tak z jeho pevného a neomaleného stisku. Stáhl uši a v očích se mu nebezpečně blýsklo při její poznámce. Ponořil ji hlavu do vody na tak dlouho, aby si uvědomila, že on opravdu nemá náladu. "Asi jsem tě špatně slyšel, Obludo." řekl úlisně, když ji dovolil se nadechnout. S nakrčeným čenichem a odhalenými tesáky sledoval její zmoklou ofinu, která se ji na obličej lepila jako chapadla chobotnice. Trošku se zamračil, když si všiml, že na něj zpod ní mrká jedno jediné oko. Avšak ne, že by vlčice o to druhé někde přišla... zkrátka tam vůbec nebylo. Jakoby odjakživa měla jen jedno. "Zatekla ti snad do uší voda, že neodpovídáš?" zavrčel na ni, aby ji pobídl k činům. Zcela ignoroval fakt, že ona se ho taky na něco ptala. Měřil si ji nesmlouvavým pohledem zabijáka odhadující svoji kořist. Divné stvoření...
Rhaerin
Rhaerin
Počet příspěvků : 84
Datum registrace : 07. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii de Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sat Aug 12, 2017 3:24 pm
SJ
Okamžitě jsem sebou cukala jako hudrující ryba na suchu, akorát že to tentokrát bylo opačně a já jsem si mohla loknout ještě více tekutin, než jsem potřebovala. S otevřeným okem jsem sledovala život pod vodou, nijak obzvláště krásným kvůli tomu, jak bylo tam zamlženo. A taky kvůli tomu důvodu, že mi asi docházela pára trpělivosti si snášet, jaké jsem to dostávala přivítání od těchto zdejších vlků. A přece jen po chvilce mě zase vytáhl ven nad hladinu, zalapala jsem po dechu neúnavně. Přece jsem neměla žábry, ploutve, dvě oči nebo něco takového.
Nijak jsem neřešila to, jak jsem mohla vypadat. Možná tak jen blázen by řešil něco takového při takovéto rizikové situaci. Vypoulila jsem své oko a rozhlížela se kolem, jestli bych po něm mohla něco hodit, ale smůla byla tentokrát při mé straně. A proto jsem se rozhodla nutně se ubránit svými silami. Neohrabaně jsem se nějak vykroutila a krk vyzdvihla tak, abych ho mohla čapnout po srsti. Co nevidět jsem tak samozřejmě učinila. Svírala jsem jeho srst na krku pevným skusem. Pár krát jsem s ním švihala, jako bych mu chtěla utrhnout hlavu. Už jsem cítila na jazyku pár stékajících kapek jeho krve, pravděpodobně jsem hryzla moc hluboko, ale nelitovala jsem. Prostě se mi nelíbilo, jak se mnou zacházel, a tak jsem chtěla, aby to tento bídák doplatil.
Tristan
Tristan
Počet příspěvků : 464
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sat Aug 12, 2017 3:38 pm
SJ
Prudce vydechl, když se mu zahryzla do krku. Cukl hlavou dozadu, aby se ji vyvlíkl a předními tlapami ji od sebe odtrhl. Palčivá bolest se mu rozběhla po zranění, které mu způsobila. Odskočil od ní a hned na to udělal další výpad na její hlavu. Vytáhl ze svým návleků jedovaté spáry a vší silou ji sjel po tváři. Hlavou mu problesklo, jak stejným způsobem zmrzačil vlčici Tsuri, která odmítala poslechnout rozkazy a měla ostrý jazyk, stejně jako tahle obluda. Švihal svými dvěma ocasy a začal ji obcházet. Věděl, že teď už stačí jen zařídit, aby se pohybovala a tím začal jed rychleji působit. Jakmile bude malátná bude spolupracovat hned snadněji. "Došla ti snad slova, hlupačko?" ucedil uštěpačně a zlomyslně se zachechtal její nevědomosti, zatímco se jed rozlézal po jejím krevním oběhu. 
Rhaerin
Rhaerin
Počet příspěvků : 84
Datum registrace : 07. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii de Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sat Aug 12, 2017 4:17 pm
SJ
Srazil mě k zemi, ale zasloužil si to, nemá provokovat. Jenom mě dráždil jako komár, bez nějakého poskytnutého důvodu, který jsem ještě do teď neslyšela. Ale nijak jsem to nehodlala řešit, ne teď v tuto chvíli, hlavně s tím, jak se zrovna tak kroutil. Jen co jsem chtěla vstát, tak jsem hned byla opětovně udeřeně do kebule, ale to mě ještě nezastavilo, prostě jsem se to snažila brát jako škrábnutí. Když jsem konečně tak nějak vstala, rozklepaná jsem se po něm ohlédla, ale vypařil se mi ze zorného pole a než jsem zachytila jeho pohyb, tak už mi pár drápů jelo po straně obličeje. Hlavu jsem naklonila k zemi, aby mi to nezasáhlo přinejmenším moje jediné oko, nepotřebovala jsem o něj přijít. Když už bylo po všem, tak jsem se podívala na něj a hrdelně jsem zavrčela, teď již v pozoru jsem seděla.
Zbabělec, nedá ani šanci na odvetu. pomyslela jsem si a tlapou jsem si otřela místo, kde mě poranil jeho prapodivnými drápy. Ale teď jsem to nechtěla řešit, prostě jsem se za ním ohlížela tak, aby mi nestál za zády, protože jsem nepotřebovala, aby po mě ještě jednou skočil. Vlastně, taková překvápka jsem ze všeho nejvíce nenáviděla, ale byla to dobrá taktika jak přemoct druhého, to jsem musela uznat.
,,Co chceš, bídáku?'' optala jsem se ho již hlasitěji a více naštvaněji. Byla jsem dost podrážděná, naštvaná a supějící. Ale furt jsem se držela nad zemí, protože jsem nebyla nějaká ta květinka, kterou jen co někdo zašlápne, tak zemře. Ne, to jsem nebyla já. Byla jsem hrdá, že jsem silná a klidně i budu za každou cenu. I když, po tom zranění se cítím nějaká, unavená? Snažila jsem se to co nejlépe ignorovat, ale po každé co jsem se tak ohlížela na tváři toho vlka, tak se mi více roztřásaly končetiny. Ale nespustila jsem z něj své jedinečné oko.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru