Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

+64
Mandarino (†)
Lucas
SinHa
Naoki
Maysie
Hexy de Mal
Diego [Alfa]
Terreon
Kira Mai
Electra Aqua
Aetas Volito
Alsafi Nashira
Akio
Nareime Dead Demon
Man'yak
Nira
Nuhrash
Aragorn Elessar Telcontar
Angelo Amadeo FKA
Catorce
Bodka
Jєssiє
Drak Osudu
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Zeal Argentea Phantasia
Attie
Varox
Destiny Aqua
Zabini Tsuri FK
Aeonii de Orietr
Lavaris
RavenGája
Orfeon Virentem
Sorrin de Avec
Vinteren da Dårlig
Dysnomia Krigare
Haske
Aiko Nirakebe
Mook
Zanyzyn
Miriamel Saluber
Madow De Ainet
Reykai Kanya Shader
Spirit
Alyss
Caendore
Nox
Louie
Salome Astral Virentem
Denn de Mal
Arco Iris Criest
Kaisa Airgideon
Tristan
RitaGája
Sasori no Suke
Keiran Criest
Crystal
Sethori Astral Virentem
Desert Rose
Ryuusaki
Toruo de Ainet
Půlnoc
Admin
68 posters
Goto down
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Jul 07, 2017 4:23 pm
Trochu mne překvapí jeho otázka: "Od minulé zimy." Odpovím mu. Nemám důvod lhát nebo mu neodpověděl. Vlastně lhaní nenávidím. A odpovědět je slušnost, tak proč ne. Taky má patrona. Zavolá mi v hlavě překvapeně Ann. A to je to ještě vlče. Většina vlků, možná všichni, mají patrona. Nebo, takhle mi to alespoň říkala babička. Při tom si na ni vzpomenu. Měla jsem ji v pubertě radši než rodiče a potom jsem odešla. Žije ještě? Je v pořádku? To už se nedozvím. Ale někdy ho vlk musí hodně hledat, někdy ani ne. Doodpovím Ann v myšlenkách.
Aiko Nirakebe
Aiko Nirakebe
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Jul 07, 2017 4:34 pm
// Jen že Aiko není vlče Very Happy Jo, sice se tak možná sem tam bude chovat (kvůli minulosti a okolnostem), ale už je mu 3,5 roku Very Happy A má 118 cm! :DD (*Ano, musí prosadit svého Aíka :3 :DD*)


Tábor
Pokýval hlavou. Tak Půlnoc je tu už docela dlouho, musí to tu dobře znát, zamyslel se. Měl v ten moment spoustu otázek typu; jaké to tu je, jaké je území, jací jsou vlci, ale prozatím si je nechával jen v hlavě. Dal se raději k řeči. "No, já tu jsem teprve krátce. Na začátku zimy jsem se stal Kappou" , pověděl. "Mimoto, nezdá se ti, že zima nějak rychle skončila?" Dodal a zbavil se tak věci, co mu vrtala stále hlavou. Spíše jsem ale jen dlouho spal...
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Jul 07, 2017 4:49 pm
//Aha. Já u něj nášla věk: 1

Poslouchám ho. Takže on je také kappa. Když položí otázku se zimou, okamžitě nevím, co říct. Mám mu říct že jsem ji prospěla? Nebude to blbý? Bude. Co kfyž se mi vysměje. Nebo ještě hůř, se mi vysměje a potom rozhlásí všude a případně to ještě přikrášlý. Rozhodnu se ale, že lhát nebudu a odpovím: "No víš..." Nevím moc, jak to říci tak, aby mi to bylo co nejméně blbý. "...No velkou část zimy prospala." Dopovím. Jen doufám, že se nestane to, čeho jsem se bála.
Aiko Nirakebe
Aiko Nirakebe
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Jul 07, 2017 5:04 pm
// Jo ták, ono mi to na tom fóru jaksi blbne :/ Ale to je jedno Very Happy

Tábor
Koukal na Půlnoc. Zamyslela se a připadala mu krapet nervóznější. Řekl jsem něco špatně? Mírně k ní naklonil hlavu a už se chtěl optat, zda-li je všechno v pořádku, ale to už ona promluvila. Rychle se odtáhl a poslouchal ji. Někdo by se nad jejími slovy možná zarazil, ale on byl z toho spíše potěšen. Ale takhle to na něm nešlo vidět. "No... očividně jsme na tom stejně" , stydlivě se pousmál. "Že jsem takhle prospal takovou dlouho dobu, přišlo mi to divné, ale teď vidím, že jsem nebyl sám" , dodal.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Jul 07, 2017 9:55 pm
Neďaleko Tábora-Tábor
Destiny ktorá dovtedy posedávala kus od tábora zavetrila a do ňufáku sa jej dostali pachy viacerých vlkov. Niektoré známe, iné povedomé a niektoré cudzie. Niekoľko z nich sa šírilo smerom od tábora a tak sa rozhodla, že sa poberie tam. Keď už nič, možno tam budú nejaké tie zvyšky čohosi na jedenie... uf, pekne som to ja zlenivela. Pomyslela si a rýchlym krokom sa pobrala do tábora. Zamyslene prešla očami po prítomných vlkoch. ,,Zdravím," pozdravil ticho a posadila sa pričom si chvost zľahka obtočila okolo nôh a tmavými očami prešla znova, tentokrát pozornejšie po prítomných.
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jul 09, 2017 12:33 pm
Když Aiko řekne, že také prospal velkou část zimy, nervozita ze mne spadne. Bála jsem se, že se mi vysměje. "Upřímě, já si myslela, že jsem sama, kdo tu přes zimu spal jak medvěd." Pousměju se. Medvědy nemám ráda. Jsou nám vlkům nebezpeční. Když do tábora přijde další vlčice a pozdravím, pozdrav ji oplatím. "Ahoj." Řeknu a švihnu ocasem a zastříhám ušima. Přešlápnu a potom se opět otočím směrem k Aikovi.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jul 09, 2017 1:23 pm
Aiko Nirakebe
Tábor
Přičemž čekal na Půlnocinu reakci, odněkud se vynořila další vlčka a přišla za nimi. Hm... to je... to je Destiny! Vzpomněl si. Při prvním setkání spolu prohodili pár slov, nic víc, nic míň. "Zdravím" , přivítal ji stydlivě, ale přátelsky. Obrátil pozornost k Půlnoci. "Taky jsem si myslel. Jenže... něco podobného, ...ale horšího... se mi stalo kdysi v minulosti a dost mi to změnilo život. Nechci, aby se to stalo znovu" , vypověděl se poněkud sklesle a sklopil hlavu. Poté ji však znovu zvedl, střihl ušima a koukl na obě vlčice.
Keiran Criest
Keiran Criest
Počet příspěvků : 131
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Keiran Criest
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jul 09, 2017 1:46 pm
Tábor - ven z tábora

Vlčice (Bodka) neodpovídala. Trochu mě to zamrzelo, neboť jsem nechápal, proč neodpovídá. "Dobře, tak jestli nic nepotřebuješ, tak my s bráškou půjdeme. Ale kdybys něco chtěla, stačí říci. My ti poradíme." Rozloučil jsem se tedy s neznámou a pak jsem se vrátil k bráškovi. "Nevím, kdo to je, ale nevypadá nebezpečně. je to jen mladá vlčice. Takže v pohodě, myslím. A tak, můžeme jít na tu naši procházku." Nasadil jsem spokojený výraz. ještě jednou hodil pohledem na vlčici s flekem na zádech a pak na brášku. "Chceš se proběhnout?"
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jul 09, 2017 4:27 pm
BODKA
Tábor-Von z tábora
Chvíľu som sa na nich pozerala ako sova do duba a až oveľa neskôr som otvorila tlamu. ,,Som Bodka, môžem sa s vami prejsť, rada by som." povedala som ostýchavo. Nevedela som čo sa deje. Boli veľký, neverila som im, ale preda len, zvedavosť mi nedala a ja som sa pozrela naokolo. Vlk sa predstavil ako Keiran. ,,Teda pôjdem." povedala som a dodala si odvahy. Moje nohy ich dohonili a ja som sa k mim pridala.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jul 09, 2017 9:29 pm
Tábor
,,Zima? Počula som o viacerých čo ju prespali, stalo sa to aj Aletosovi,"
povedala rovnako ticho ako vždy, hoci nie práve najpokojnejšie. ,,Som Destiny Aqua," predstavila sa a pootočila sa smerom k Polnoci. Hm... to je... Aiko? Volal sa tak, nie? Pomyslela si. Zrejme je to on, plnili sme vtedy skúšku. V poslednej dobe tu vlkov nevídať. Kam to všetci zmizli?
Arco Iris Criest
Arco Iris Criest
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Jul 12, 2017 3:20 pm
/Tábor -> Ven za Keiranem/
Jen jsem tiše pokývnul hlavou a uvolnil se. ,,Poběžíme!" přitakal jsem bráškovi a rozbelhal se směrem z tábora. Poté jsem se ještě otočil za hlasem té vlčice. ,,Pokud slíbíš, že nás nekousneš..." pověděl jsem tiše a nerozhodně. Jedno mi to rozhodně nebylo, ale zase jsem neměl potřebu vyhánět neškodné vlky, pokud jich není příliš moc. Jen doufám, že teď nedělám životní chybu. Ale někdy je třeba dát druhým příležitost. Kdepak, vždycky. Šance je jedna z nejcennějších věcía celkem lituji, že jsem ji nedal Shiye. pomyslel jsem si. Tak ta tě nepokouše... určitě ne. pověděl mi v hlavě patron. Pozastavil jsem se a otočil na Keirana a Bodku, jakobych je viděl. Stříhl jsem ušima.
Bodka
Bodka
Počet příspěvků : 152
Datum registrace : 25. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Jul 12, 2017 3:24 pm
Von za Keiranom
,,Jasné že nie, ja sa váás boojim!" skríkme za Arcom a klušem za nimi. Boli to bratia, ten smelší Keiran mi to povedal. Ten nesmelší sa držal pred nami. Bol zvláštny, mal dúhovú hrivu. Takmer som si nevšimla, že nevidí, orientáciu mal perfektnú. Bola som vyplašená proste fenočka. Nikdy som nikomu neublížila. Žila som s ľuďmi a tam to bolo neslušné.
Keiran Criest
Keiran Criest
Počet příspěvků : 131
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Keiran Criest
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Jul 12, 2017 3:27 pm
ven z tábora - Fénixův les
"Juchů! Poběžíme tedy." Zasmál jsem se vesele a spokojeně vyběhl. Avšak pak promluvila ta hnědá vlčice s černým flekem na zádech. Zabrzdil jsem a otočil k ní hlavu. "Tak jo, můžeš jít s námi, Bodko. Ale jak říká bráška." Zasmál jsem se zvonivě znovu.
Arco Iris Criest
Arco Iris Criest
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Jul 12, 2017 4:08 pm
/Tábor -> Fenixův Les/
Už jsem pouze přikývl a rozběhl se směrem k lesu, o kterém jsem tušil, že je náš cíl, soudě dle toho ptáka - fénixe (neviděl jsem, ale jeho pach i zvuk poznám), který pro nás byl poslán. Trochu křivě, z důvodu třínohého pohybu jsem vyběhl a zrychloval, jak to jen šlo. Najednou jsem zacítil pocit klidu, bezpečí a volnosti, vítr v srsti a neskutečné blaho. Jediné, co jsem si teď přál, byla má maminka. Ta, co mi ve snu slíbila, že se vrátí.
Toruo de Ainet
Toruo de Ainet
Počet příspěvků : 52
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Jul 12, 2017 6:09 pm
Doupě -> Tábor
Z malého doupěte poblíž Niwatských Duhových Vodopádů se ozvalo slabé zašustění. Šedý vlk se rozespale postavil na tlapy a zamrkal do okolí. Jeho zrak zůstal na malou, možná trochu delší chvíli na modré vlčici stočené na mechové podlaze. Už tu nebyla jediná stopa po malých vlčatech štěkajících do okolí, snažících se o své první krůčky. Vlk se však i přes to usmíval a poodstoupil k vlčici. Láskyplně se otřel čumákem o její jemnou srst. "Půjdu se podívat do tábora," zašeptal, jakoby tu snad byla šance na to, že by mu odpověděla či byla vzhůru. Poslední pohled a zmizel z dohledu.
Toruo doletěl na určené místo již za chvíli. Složil křídla, maska na jeho obličeji se zaleskla v slabých paprscích světla. Oklepal se a otočil hlavou. Tábor nebyl tak prázdný, jak pamatoval, a to jej zahřálo. Posadil se, nechtěl se plést do konverzací ostatních. Jen, pokud by to byla doopravdy potřeba. Při tom vstřebával novinky, které se okolo něj točily jako kolotoč na dětské pouti.
Catorce
Catorce
Počet příspěvků : 319
Datum registrace : 16. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha Astral Virentem
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Jul 12, 2017 8:43 pm
VTP ---> Tábor
Po chvíli běhu jsme to opět otočil a rozběhl se zpět do tábora. Možná že měl Orfeon pravdu, nebylo by od věci porozhlédnout se po alfovi, ať už byl kdekoliv. nevěděl jsem ale ani koho hledám, jak přesně vypadá, jen že je bílý. Přidal jsem do kroku, pak se rozběhl, nebyl jsme od tábora moc daleko, takže jsem tam brzy doběhl a opět zastavil. tedy, zastavil, pomalým krokem jsem se procházel táborem a hledal jakéhokoli bílého vlka, který by mohl být alfa.
Toruo de Ainet
Toruo de Ainet
Počet příspěvků : 52
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Jul 12, 2017 8:51 pm
Tábor
Předtím by ani nečekal, že to potrvá tak malou chvíli, narazit na někoho známého. Při pohledu na žluto-hnědo-oranžového vlka se Toruo zvedl ze studené země a vydal se jeho směrem. Zahlédl také jeho pohled a zamyšlený výraz, dalo-li se to tak počítat. Zastavil jsem kousek před ním, doufajíc, že nemá za úkol něco až příliš důležitého. "Zdravím, Catorci," mírně jsem se pousmál. Do mysli se mi vkradla vzpomínka na den, kdy byl přiřazen do naší skupiny. Tajně přitom doufal, že jeho jméno příliš nezkomolil. "Hledáš něco? Pomůžu, pokud to půjde."
Catorce
Catorce
Počet příspěvků : 319
Datum registrace : 16. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha Astral Virentem
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Jul 12, 2017 10:07 pm
Tábor
Kráčel jsem dál táborem. bylo tu docela prázdno a nebo byli všichni v jiné části, proto, když jsme uslyšel něčí hlas, docela mě to překvapilo. Ten někdo byl dokonce můj známý, i když jsem ho neviděl už pěkně dlouho. "Toruo?" Nebyl jsme si jistý, jestli si jméno pamatuji správně, vlastně jsem tohoto vlka potkal jen jednou, v létě, když jsme pomáhal smečce hledat vodu. "Ano, tak trochu. Doufal jsem, že bych tu mohl narazit na alfu a konečně požádat o zkoušku do smečky." Odpověděl jsem a zastavil kousek vedle šedého okřídleného vlka. Tolik se od minule nezměnil.
Toruo de Ainet
Toruo de Ainet
Počet příspěvků : 52
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Jul 12, 2017 10:15 pm
Tábor
Naštěstí se nespletl a cítil pro to jistou úlevu. Zrak mu ještě sloužil, necítil se nijak staře. Naslouchal přitom. Když pak zmínil Alfu, rozhlédl se Toruo po okolí, sám onoho mladého vlka ale neviděl. "Vlastně jsem v táboře po dlouhé době, takže s tímhle ti moc nepomohu. Určitě se ale vrátí sem. Přeci jen, je to Alfa. Nejspíš si někam odběhl," uvažoval nahlas. Sám o Alfovi jen slyšel a zahlédl ho ještě jako syna Attie, na jeho pozici ho ještě neviděl, nevěděl, jestli jí vykonává dobře. "Událo se něco zajímavého od doby, kdy jsme se naposledy viděli?" otázal se, když navracel pohled.
Catorce
Catorce
Počet příspěvků : 319
Datum registrace : 16. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha Astral Virentem
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Thu Jul 13, 2017 2:25 pm
Tábor
Pokývl jsem hlavou. "Nevadí, i tak jsi mi pomohl. Nemám teď co na práci, tak tu na něj počkám." Takže to vypadalo, že zkoušky na přijetí d smečky budou muset ještě nějakou dobu počkat. ne že by to mělo v ohledu na dobu, jakou jsem je už odkládal, nějaký důsledek. Stejně jsem začínal nabývat dojmu, že mě féničané už stejně považují za člena smečky, což se mi sice úplně nelíbilo, když to nebyla pravda, ale nic jsem s tím nenadělal. "U mě ne. Pořád jsem ten stejný vlk, jako jsem byl dřív, žádná změna, nemám ani smečku, ani partnerku..." Maličko jsem se pousmál, vzápětí jsem se ale vrátil ke svému obvyklému kamennému výrazu. "A co ty? jak se má Ryuusaki?"
Sponsored content

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru