Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

+63
Maura Lila
Dawano
Varox
Ragnarok
Jack Ian Snart
Fantomas
Gwen
Cäelle
Dixon Dead Demon
Terentina Prima
Man'yak
Remington
Demon
Tamara
Aletosu Nanaeri
Rue Shawty
Libra Feu
Manon
Akiru
Caendore
Mook
Leffay
Haske
Hotaru
Stellar Shine
Zanyzyn
Maysie
Zabini Tsuri FK
Tenebris
Sanito Uchiha
Vinteren da Dårlig
Dračí Potomek
Naiome
Haymitch Fireshadow
Darkness
Angie
RitaGája
Destiny
Drak Osudu
Tristan
Lavaris
Miroki
Asuna
Zess
Asmia
Yllin
RavenGája
Reel Arashi
Sorrin de Avec
Riteru
Befyriel
Keepa "Tareso" BloodyTear
Lawless
Kano
IceMoon Majakki
Dysnomia Krigare
Sackal Erain
Desert Rose
Crystal
Akit
Nox
Noemie
Admin
67 posters
Goto down
Fantomas
Fantomas
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 47 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Fri Mar 17, 2017 8:38 pm
KJ
Civel som na vlčicu. Taká, nič nevie... pomyslel som si a môj hlas potemnel. ,,Tak vypadni! HNEĎ!" vyštekol som.Veď čo, má práva omegy a ja ju môžem zabiť. Bez problémov. ,,Lebo ťa môžem zabiť!" zavrčal som a pripravil som sa, že tú drzaňu vyženiem. Zdvihol som hlavu a moja tlama sa skrivila v zavrčaní, ktoré prezrádzalo hnev, nenávisť a frustráciu. Keď sa nudím potrebujem boj. pomyslel som si a potemnel som. ,,Dnes v noci bude preliata krv, ak neutečieš." zavrčal som a modrým okom som sa pozrel na mladú vlčicu.
Cäelle
Cäelle
Počet příspěvků : 2245
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 47 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Fri Mar 17, 2017 8:49 pm
Tábor
"Ráda tě opět vidím". Jeho zdvořilé chování se mi zamlouvalo. Zajímalo by mě, jestli takové chování pochytil v jiných smečkách nebo jestli to měl v sobě odjakživa. Opět jsem se usmála. "Jsem ráda, že si mě pamatuješ na rozdíl od Noemie. Pokud vím, tak Naiome neměla potřebu nás navzájem sblížit. Takže jen pro pořádek, jsem Cäelle.", řekla jsem směrem k Dixonovi. Poté jsem se otočila na Primu. "Myslela jsem, že ti došlo už dřív,",  poslala jsem jí. Zatím jsem ji nepředstavila, protože jsem čekala, že se nějak projeví sama.Mohla by aspoň pozdravit. "Je to určitě správný krok. Těším se až ho podniknu."
Dixon Dead Demon
Dixon Dead Demon
Počet příspěvků : 21
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 47 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Fri Mar 17, 2017 9:06 pm
Tabor

,,Pamätám, avšak je to skôr po pocitovej stránke. Viem...Viem to proste vycítiť... Odpovedal som úprimne i keď to mohlo vyznieť trochu zmätene. ,,Neviem prečo to Naiome nespravila. A mrzí ma to. Viem, že naša, no, rodina, ak sa to dá tak nazvať, je veľká...Pokiaľ viem súrodencov máme naozaj veľa...Rád by som ich spoznal..." Jemne sa usmial. ,,Rodina, rodina je dôležitá." Potom si však znova spomenul na Noemie. ,,Och, Noemie. Moja malá sestrička. Vždycky to bolo poriadne číslo." Pozrel sa smerom ku nebu a v očiach sa mu zrkadlila láska. ,,Je tu niekde poblíž? Dlho som ju nevidel. Určite musela vyrásť do krásnej, silnej vlčice." Pozrel som sa na Cäelle. ,,Určite podnikni. Nebudeš ľutovať." Povedal jednoducho.
Terentina Prima
Terentina Prima
Počet příspěvků : 68
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terentina Prima
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 47 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Fri Mar 17, 2017 9:20 pm
Tábor
Šedočerná vlčice se začala bavit s příchozím vlkem. Jejich rozhovoru jsem nevěnovala žádnou pozornost, prostě mi bylo jedno očem ty dva žvástají. Vlastně mě nikdy nezajímali sociální vztahy, že někomu je třeba úcta a respekt, že někdo nesnáší někoho, že někdo miluje někoho, vše mi bylo prostě jedno.
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 47 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 8:49 am
Kj
No, tak uklidni se. Chci si jenom popovídat? To je trestné? Zeptala jsem se a udělala jsem psí oči. Proč je tak naštvaný? Vždyť jsem sotva řekla pár slov. Měla jsem pravdu, tohle je divná smečka. No aspoň něco můžu říct v hlášení. Doufala jsem, že se uklidní. Ale i přesto, jsem nenápadně vysunula své skryté čepele, i když jsem je nechtělo použít. Ale jistota je jistota.
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 47 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 10:29 am
Mm - hranice
"takovym zivotem jsem tez zil dokud jsem si neuvedomil diky par prihodam ze nejlepdi pro me bude vytvorit vlastni misto ktere bude patrit me a tem, ktere tam budu mit pod svou ochranou" reknu pravdive a pohledl na Mauru "doufam ze mas rada beh" reknu a zavrtim parkrat ocasem a nakonec se rozbehnu a s pocitem ze se me drzi bud po boku nebo alespon na mem blizku vyrazim po pameti ktera toto uzemi zna dokonale na hranice které jsou nejblize hranicim zeiss.

Hranice - zeiss
Drzel jsem se podel hranic a mijel nekolik mist ktera mi az tak znama nebyla. Nejspise jine uzemi. Ale nenapadlo me se na nem ani chvili zastavit. Nechtel jsem a nemel jsem ani chut. Zvlastni ale ta chut dobyvat me nedrzi alespon pro tentokrat i kdyz kdybych dostal moznost asi bych se nebranil. No asi urcite. Potlat alfu ktera se podlamuje a sotva vede svou smecku tak ji klidne krk přišlápnu. Mozna ze i rad. Pomalu kdyz se blizime k zeiss se rozhlizim toto uzemi neni tak pratelske takze utok na zada je tu na dennim poradku. Jsme tu...

Hranice zeiss - u tabora
Od hranic jsem nevahal a jen pomalu se blizil dovnitr uzemi. Pomalu jsme se blizily k taboru a aniz bych se na nekoho ohlížel jsem si to miril k taboru. Pomalu u louky jsem zvolnil do prijemneho klusu. Vydychaval jsem dlouhou trasu a usmival se pod vousy ale jen tak mirni ze ze skoro ani Bae by to nepoznala "Jsme tu. Kousek odtud je tabor. Chces jit se mnou az do tabora nebo pockas tady" zeptam se ale tak nejak vim ze pujde az dovnitr se mnou
Maura Lila
Maura Lila
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 20. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 47 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 11:32 am
(Kirigakure >>>)

Hranice - u tábora

Probhli jsme vytrvalostním tempem kolem území smečky Ishimura a pak územím nikoho, které však bývalo územím smečky Zeiss, než se přesunuli na jihozápad.

"Znáš Tosara?" Zeptala jsem se bratránka. "Nebo Asklépiose?" To byly dva vlci ze Zeiss se kterými jsem mluvila. Vlastně jsem znala ještě další dva. Deap Hearta a Naberia. Takhle jsme si povídali cestou územím Zeiss, kdy naše rychlost pohybu přešla více méně do vydýchání. Zpomalili jsme ještě víc a já jsem zavrtěla ocasem. "Půjdu s tebou." Rozhodně jsem nemínila jen tak postávat v ústraní.
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 47 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 11:51 am
Za taborem - tabor
Pokyvnul jsem jeste za behu ze znam Tosara "znam. Je to arogantni blb ktery malem zemrel v me celisti..." zavzpominal jsem jak jsem jej chytil za lopatky a drtil jej. Potkat jej znovu. A byt to ten sami blb co predtim skoncime v sobe znovu. Tim sem si byl jist. Ovsem kdyz jsem zesilil i ja zesilil jisto jiste i on. Takze by to uz nebylo tak "snadne" jako predtim. Toho druheho jsem neznal takze kdyz se na nej zeptala jen jsem zavrtel hlavou "ne neznam" vicemene odpoved odbiji jednoduse ale ja nemluvim moc v souvyslich vetach kdyz se to nehodi nebo me vlk nezajima. Ale Maura byla jina. Byla prijemna. Dost prijemna. Krasne se mi s ni travil cas. Pohledem sem mihl k taboru kdyz odpovedela ze pujde
Zdvorile jsem hlavou ukazal k taboru a lehce s ni klesl abych ji jak gantleman vyzval k prvni chuzi. Prislo mi to slusne. Pote jsem po jejim boku aby to nevypadalo ze jde jako zivy stit. Jakmile jsem vesel do tabora rozhledl jsem se po Naiome
Maura Lila
Maura Lila
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 20. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 47 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 12:03 pm
U tábora - tábor

Zasmála jsem se nad Varoxovou odpovědí ohledně Tosara. "Potkala jsem ho jednou. Nebo možná on potkal mě. Chtěl, abych se stala členem nebo vypadla z území. Ale nedal mi důvod, proč bych měla splnit jeho - žádost - ?" Tenkrát jsem se nepřidala ale ani jsem neodešla. Ještě mnoho dní jsem strávila na území smečky, než se mi zachtělo zkoumat jiné území. Ale bylo to mé rozhodnutí, ne jeho. Asklépia neznal.
Přikývla jsem a oba jsme vykročili do místa, které bylo považováno za tábor zdejší smečky. Pozorně jsem se rozhlédla kolem sebe.
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 47 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 12:10 pm
Tabor
Jo presne tohle bylo jeho uvitaci gesto. Vypadni nebo se pridej. Protocim oci a sleduji zda se tu neobevi nekdo znami. Pomalu rozdychavam beh a jdu hrdou chuzi vnitrkem tabora. Kape mi kryje podstatnou cast hlavy a tela takze me zbarveni neni takrka poznat. Kdyz ale zahlednu par vlku v tabore jen je prejedu pohledem a dal hledam Nai. Kdyz tu nebude zkusim zjistit kde je. A pujdu klidne pres zlamane kosti v tele. Jak jinak u me ze. "tehdy se mi desne cpal do zivota. Do ... vztahu... s jeho "sestrou" . No. Kdyz neumi kousat tak at nesteka" dodam da se rict i posmesne ale nema to ten ton. Je to brane jako holy fakt ne vtip
Myslim ze ja ani vtip rict nedokazu... a asi ani se mu zasmat.... no to je jedno
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 47 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 2:58 pm
Tabor
Chvili chuze po tabore me zavedla az k pachu Naiome. Pomalu jsem sel po jejim pachu ktery me zavedl k doupeti. Tedy. K doupeti alf. Me osobne by tak "male" doupe nestacilo. Chvlku stojim u vychodu a cicham zda je to opravdu cerstvy pach naiome ale brzy se mi do cenichu dostane vzduch ktery jasne napovida ze uvnitr je ona. Sednu si pred vchod a sleduji Mauru "tak zde je cil" reknu a lehce odhalim zoubky do pokusu o zazubeni. Neuspsny takze to vypada spis jako skleb stylu "nemam za zuby kus zajice od vecere" Nakonec toho necham a koukam na Mauru. Chvili premyslim nad nicotou a pak pohlednu do jeskyne "je to Naiome, alfa smecky Zeiss a dovoluji si tvrdit ze s ni mam kladny vztah" reknu jednoduse a sleduji vychod. Pak se zamyslim a pohlednu na Mauru "povez mi neco o sobe..." reknu klidne a pozoruji ji
Stellar Shine
Stellar Shine
Počet příspěvků : 86
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 47 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 3:27 pm
Tabor

Zaznamena prichod dvoch neznámich vlkov.(Varox, Maura) Pachy jej neboli ani trochu povedomé. Nasledovala ich stopu až kým ju nepriviedla ku jaskyni Álf. Zneviditeľnila sa a pomaly kráčala smerom ku jaskyni. Nebolo ju počuť ani cítiť. Nakoniec sa dostala pred vchod do jaskyne a posadila sa predoň. Zhodil zo seba neviditľný štít a pohľadom preskakovala z jedneho vlka na druheho. Ľadovo-modrý pohľad si držala neutrálny a ostražitý zároveň. Sedela hrdo s hlavou vysoko postavenou. ,,Dobrý deň, môžem Vám nejako pomôcť?" Spýtala sa narovinu.
Howe DeLa Garmadon
Howe DeLa Garmadon
Počet příspěvků : 65
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 47 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 3:52 pm
KJ
Narovnal ouška a nakrčil nos. ,,Nejsem její syn, jen mě adoptovala." prohodil tiše, načež se usmál. Nechtěl být považován za váženého vlka. Je jenom obyčejný sirotek. ,,Prosím, nechovej se ke mě jako k dědicovi." prosebně se na ní podíval. Nechtěl se nad nikoho povyšovat, zvlášť, když na to ani nemá postavení. Narovnal hlavu, přičemž zavadil pohledem o její křídla složená na jejích zádech. Nikdy podobné neviděl. Náhle si uvědomil, že na ní zírá až příliš dlouho. Zvedl pohled a zazubil se na ní. Švihl ocasem a rozhlédl se kolem. Krajina nebyla nic moc. Nebylo se na to moc koukat. Vydechl a otočil se opět k Tsuri. ,,Ale, nebyl to snad kompliment ??" provokativně se zasmál. Všiml si, její ostýchavosti, proto se snažil uvolnit atmosféru. ,,Jistě, že se můžeme projít." zazubil se a pár kroky jí uvolnil cestu.
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 47 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 3:53 pm
Tabor
Kdyz k nam prisla vlcice a zdvorile se zeptala nemel jsem jediny duvod neodpovedet a zaroven ani nemusel startovat. "dekuji za nabidku ale cekame zde na Alfu Naiome, jsme blizci znami mohu li nas tak nazivat a jelikoz jsem ji dlouho nevidel rad bych ji pozdravil" odpovedel jsem klidne a dlouze abych se potom vyhnul zbytecnym otazkam. "Jsem Ragnarok, toto ma pribuzny pod Mou ochranou, Maura. A ty jsi?" zeptam se a sleduji bilou vlcici pohledem byla hrda coz se mi libylo, zadne schrbeni a tez se primo zeptala slusne a vychovanr nijak agresivne a zaroven ne moc sladce. Byla od pohledu pomerme prijemna na me parametry.
Maura Lila
Maura Lila
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 20. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 47 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 4:08 pm
Tábor

Naslouchala jsem Varoxova slova. "To byl tak ochranitelský, nebo prostě jen nechtěl, abys byl s jeho sestrou? Myslím, že do vztahu vás dvou se neměl motat." Ten Tosar byl zřejmě dost velký podivín, jak se ukazovalo. Zvláštní. Celkově byl to podivný tvor. "Pravda, vlci by neměli říkat, že umí létat, když to nedokážou." A stejně to platilo i o kousání a vůbec všem. "Naiome?" Nebyla jsem si jistá, znám-li ji či ne. Spíš jsmee se asi  vždy míjely. Pokývala jsem hlavou, že rozumím. "Co bys rád slyšel, nějaké tajemství a nebo ty běžné věci?" Zeptala jsem se, v tom se ale před námi zjevila  bílá vlčice s modrýma očima. "Zdravím." Řekla jsem a nechala mluvit Varoxe.
Fantomas
Fantomas
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 47 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 4:24 pm
KJ
,,Rozhovor trestný nie je, ale ja nechcem aby... Keby som tu nebol ja, bol by tu niekto iný. Ostatný členovia svorky nie sú taký trpezlivý, vieš... Ostatný by ťa hneď trhali." povedal som o niečo vľúdnejšie, ale stále som bol nahnevaný za to, že neopuslúchla moje varovanie. Veľmi sa s ňou babreš Fantomas, mal by si ju hneď zabiť... pomyslel som si a sklopil oči. Nie preto, žeby som ukazoval svoju podriadenosť, ale preto aby som rozmýšľal.
Ragnarok
Ragnarok
Počet příspěvků : 488
Datum registrace : 10. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 47 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 4:32 pm
Tábor

Kosť som rozdrvil. A tak som sa pozrel po okolí. Vydeľ som súboj dvoch vlkov, ale viac ma zaujalo to že sem niekto ide. Bola to vlčica a vlk. Pozorne som ich sledoval. Po chvíli k nim dobehla Stell, a tak som trochu natiahol uši aby som trosku počul o čom kecá. Započul som ako sa predstavil. On sa volá oko ja? To ako si môže niekto dovoliť. To je drzosť. Začalo my behať hlavou. Drápy som zaryl do zeme. A stále som ich pozoroval
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 47 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 5:04 pm
Tabor
Zaslechl jsem myslenku praveho Ragnaroka a ocima tekl do strany. Diky mim zornickam ktere jsem nemel nebyl muj pohled ocima videt a prave si ten vlk ziskal mou plnou pozornost ale stale jsem vnimal i vlky okolo a tedy i to ze Maura mi odpovedela "hmm... rad uslysim co ti bude pripadat dulezite abych vedel. Vyslychat te nebudu ale cim vice mi toho reknes tim to pro mne bude prijemnejsi. Prijemne poznat nekoho ze sve rodiny" reknu popravde. A take byla sestrenice a tedy u jineho vlka by me to asi nezajimalo.
Maura Lila
Maura Lila
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 20. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 47 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 5:12 pm
Tábor

Sice jsem nezaslechla to, co si ten vlk myslel, ale rozhodně jsem zaznamenala pohyb a to, jak zaryl drápy do země. Pohlédla jsem na něj a zkoumala ho svým důkladným pohledem. Vypadalo to, že ten vlk je napjatý. Rozhodně byl připraven k nečekanému pohybu, který, by již nebyl tak nečekaným. Přes to všechno jsem ale dál věnovala pozornost i svému bratranci a bílé vlčici s modrýma očima. "Myslím, že si můžeme promluvit o více soukromých věcech někde jinde, ale nyní ti mohu říci třeba to, miluji krev." Mimo jiné. Moc se mi nechtělo tady před cizími vlky zacházet do detailů a do hloubky. "Máš nějaké zvířecí společníky? Já mám dva, ale podle všeho se někde momentálně potulují. Nechávám jim volnost, stejně jako já ji mám, mají ji i oni."
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 47 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 5:35 pm
Tabor
Pohlednu na svou sestrenici a pokyvnu souhlasne hlavou. Rozumne rozhodnuti ktere jsem ocekaval a byl jsem rad ze jsem se nespletl. "ja miluji Vodu. Obdivuji vlky co ji umi ovladat a spolecnika? No popravde mi nekde v patah vzdy dolejza jeden sob. Jmenuje se Reindeer - jak prihodne jmeno pro soba, vim. A pak kralicka. Ale ta se ted uz dlouhou dobu neukazala. Je vitannym polstarem kdyz jdu spat" pri vzpomince na kralicici se usmeji v duchu tak aby to nikdo nevidel a necham tu myslenku zase odejit. Kdyz se ale maura otoci na vlka muj pohled se tez napadne stoci taky. Pohlednu mu zprima do oci a mirne je stahnu do uzke sterbyny. Asi jen proto aby vedel ze o nem vime. Se strihmutim ucha kouknu na Mauru a zase na Stellar.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 47 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru