Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Elloris

+77
Drak Osudu
Emerithy de Mal
Tamara
Narawa
Minor Animus
Angaraw Newt
Kaisa Airgideon
Arfael Virentem
Naiome
Lazarus Cruciosis
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Yllin
Orisea De La Garmadon
Reel Arashi
Rowєnn Killer
Kyurabi Nirakebe
Jack Ian Snart
Hizhori
Vallory
Půlnoc
Bastien Criest
Miroki
Ashmodeus
Omega
Grafity
Nira
Cavalier
Easy
Teebihe
Angelo Amadeo FKA
Eveline FK
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Cäelle
Eito
Telantes
Traure
Tario de Ornet
Richu
Riteru
Catorce
Haske
Isla FK
Dix de Mal
Drak Přírody
Charza MFK
Christopher Criest
Comtessa Aqua
Sapha
Bodka
Kleeia
Ose Arashi FK
Hexy de Mal
Zante
Aaron ,,Azazel"
Destiny Aqua
Mitril Avyi Telcontar
Darkey
Dawano
Aragorn Elessar Telcontar
Haymitch Fireshadow
Maysie
Akirα Rosє dє Glαcє
Hilary
Dino de Mal
Jєssiє
Toshio
Kay Mayen
Akio
Tenebris
Hendrik Criest
Diego [Alfa]
Orfeon Virentem
Asuka de Fëe'neriz
Admin
81 posters
Goto down
avatar
Admin
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 47
Datum registrace : 31. 10. 16

Příběh smečky Elloris Empty Příběh smečky Elloris

Wed Jun 13, 2018 7:41 pm
Příběh Smečky Elloris

Příběh smečky Elloris 3564808063
Vůdci:
Jessie Crystal Eye & Orfeon Virentem

Území:
Fialově ohraničené území na této mapě

Zákony smečky:

Vlčata  
Posty:
Dokud vlče nedospěje, bude mít post vlčete (aneb Sigma). Jakmile dospěje, je jeho povinností zajít k Alfě. Ta jej po obvykle krátkém rozhovoru přijme na post Kappy. Odtud má následně právo věrností, loajalitou, aktivitou a pomocí smečce, možnost dostat se výše, stejně jako vlci ostatní.

Vychovatelé vlčat: Vychovávat vlčata budou do dvou let rodiče, mezi druhým a třetím rokem musí vlče sebrat své nasbírané vědomosti a učit se dál samo. Nemají-li rodiče čas, nebo vůli, připadá úkol vychovávání aktuálnímu vychovateli smečky.

Rodičovství: Vlča­ta mohou mít pouze Kappy a vyšší posty.

Vetřelci
Posty:
Zájemce o zařazení do smečky se alfa obvykle ptá, čím ve smečce bude prosperovat a pote si jej z toho vyzkouší. Podle toho, jak zkouška dopadne, alfa rozhodne, zda-li je jedinec hoden být ve smečce Pokud uspěje, v 90% případů vlk začíná na postu Kappy. Vyšší posty (Delta, Gamma, atd.) uděluje Alfa po dalším uvážení. Alfa vybírá vlky sama. Vyšší posty může dávat i beta, ovšem předtím, než post udělí, se musí poradit s alfou. Alfa si vyhrazuje právo uchazeče prohlédnout myšlenkově, aby zjistila jeho úmysly.

Práva vetřelců: Vetřelec nesmí lovit na území smečky – trest smrti. Smečka nemá právo zabít vetřelce bez vážného důvodu – musí se nějak provinit, aby zemřel.

Pobyt vetřelců na území smečky: Vetřelci mohou být na území smečky maximálně do měsíce (v reálném světě), pokud do té doby nevyhledají alfu, musí území opustit, jinak má smečka právo s nimi naložit podle jejich úsudku.  

Příjem vlků z jiných smeček: Alfa musí dokonale prověřit přestupujícího vlka. Přecházející vlk musí splnit zkoušku, kterou bude mít o něco těžší, než normální vetřelci.

Vztahy s ostatními smečkami: Opatrnosti není nikdy dost, proto hraničáři střeží hranice. Alfy smečky Elloris se snaží za každou cenu udržovat vztah neutrální.  

Povinnosti a zákony  
Profese:
Platí. Alfy si vybírají (společně s betami) dle svých úsudků a schopností členů. Jakmile je vlk přijat do smečky, většinou již s rovnou předurčenou profesí.  

Lov: Loví si jedinec i skupinka, na tom nezáleží. Lovná sezóna je zejména v létě, ale hlavně na podzim. Každý vlk/pár je povinnen ulovit nějaký kus zvěře do zimy a věnovat ho smečce, aby se v zimě mělo co žrát. Pokud se tak nestane, stihne ho trest. Je zakázáno lovit vzácné druhy zvířat. Přísný zákaz jakkoliv ohrožovat Fénixe.  

Zákony smečky:
- V přítomnosti alf se sluší poklonit se, nebo aspoň odvrátit hlavu - jako důkaz podřízenosti. To samé platí o slušném chování a úctě. Zrady alf, smečky, nerespektování a urážky na účet Alf či Bet se trestají smrtí.  
- Alfa, Beta a Gamma a mají právo zabít vyhnance, popř. Omegu bez jakéhokoliv vážného důvodu.  
- Je zakázáno vstupovat na bez přítomnosti nebo speciálního svolení alfy do Dýňového lesa kvůli tomu, že na tomto místě žije vzácný mystický tvor Fénix. Místo je chráněno myšlenkovou bariérou, která informuje obě alfy, jen co skrz ní někdo vstoupí, načež alfa pošle vyslance (nikdy nemluví o tom, kdo to je, zda-li je to vůbec vlk), který viníka přivede a vůdci rozhodnou o jeho trestu.  
- Partnerství není nijak omezeno, je však nutno jej vždy oznámit alfám, stejně jako březost vlčice.  

Skuteční hráči
Požadovaná aktivita:
1x za 3 měsíce, poté je vlk ze smečky vyřazen (nevztahuje se na omluvené nepřítomnosti).
Počet postav: Neomezeno.
Akce: Přihlásit se může kdokoliv, kdo je členem smečky, či se do ní plánuje zapojit.
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jun 13, 2018 7:56 pm
Tábor
,, Nová smečka? " Zeptala jsem se sama sebe na myšlenku, kterou mi byla vložena do hlavy a dobehla s vlcaty do Tábora: ,, Pockejte tady, hned budu zpátky a půjdeme spolu zase něco dělat. " Řekla jsem s úsměvem a šla za alfou: ,, Alfo? Smim se vás na něco zeptat? " Řekla jsem opatrně a když pokynul pokračovala jsem: ,, Teď, kdyz se smečky sjednotily mám pokračovat ve své zkoušce? " Zeptala jsem se ho a čekala na odpověď. Otazky ohledně nynější situace jsem si chtěla nechat na jindy, nebo se zeptat někoho jiného.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Elloris Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jun 13, 2018 8:07 pm
/Severní Tábor (SF)/
Po chviličce úlevy, která po tomto vzrušení a odhodlání z nových, krásných časů přišla, se ke mě dostavila Asuka. Otočil jsem se na ni a v dobré náladě, se na ni přecejen maličko, ale i tak, usmál. ,,Není třeba. Získala sis přízeň vlčat a to je ten nejlepší začátek, který může vychovatel vlčat mít, prošla jsi. Jsi nyní novou Kappou naší smečky a taktéž vlčicí, která bude mít na starost výchovu vlčat, pokud to jejich rodiče nebudou chtít vykonávat, či pokud to nebudou zvládat. Souhlasíš?" pronesl jsem k ní. Blýsklo se mi v očích. Předtím jsem zaslechl rozhovor Destiny a Toshia, kteří se zřejmě našli. ,,Výborně..." zabručel jsem jen tak mimochodem a opět se věnoval svým věcem - pozorování tábora tak, jak jsem byl zvyklý. Přemýšlel jsem.
Diego [Alfa]
Diego [Alfa]
Počet příspěvků : 2049
Datum registrace : 27. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Elloris Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jun 13, 2018 8:15 pm
Rias + Ahria -> Území Zeiss
Jedna vlčka, která nemá ani šajn o tom co se poslední dobou dělo, protože truchlila ve svém doupěti a usnula se vydala k hranicím již jiné smečky než doteď byla zvyklá. Rudé oči, byly plné bolesti. Chtěla umřít a taky se proto tak rozhodla. Však neměla tu sílu, aby spáchala někde sebevraždu a proto zamířila na území Zeisské a rovnou do centra celodenního denní. Do Tábora Zeisského.
Malá lištička nejistě kývla ke svému strýcovi. Znovu se nervózně ošila a rozhlédla se. Příliš mnoho vlků a teď jich tu bude ještě víc. To její mysl nenesla dobře. "Jdu se.. projít." Šeptla a ani se nenadála a přeběhla hranice, nyní Zeisské..

Diego / Zrcadlové jezero
Poprvé za celou dobu se usmál. "Zante to je tvůj odraz. Neublíží ti." Vysvětlil synovi pobaveně. Poté opatrně položil Eveline k Fevrisovi. "Potom zajdeme spolu do Tábora, tati?" Otázal se černého vlka.
Hendrik Criest
Hendrik Criest
Počet příspěvků : 31
Datum registrace : 11. 03. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Hendrik Criest
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jun 13, 2018 8:20 pm
Tábor
Běželi jsme jako o závod a to přímo zpět do tábora. Nějak jsem byl pořád zmatený z toho proč, ale doneslo se mi k uším něco o tom, že se smečky spojily? Jako malé pískle mě to ovšem absolutně netankovalo a jediné co pro mě bylo důležité bylo to, že jsem v bezpečí. Když nás ale Asuka nechala osamotě, tak to se mi zrovna moc nezamlouvalo. Chvíli jsem váhal, rozhlížel se kolem sebe, ale pak se rozklusal s šibalským úsměvem za ní a nenápadně se schovával za jejím tělem. Vykukoval jsem na toho druhého vlka ke kterému mluvila. Naše alfa, tušil jsem. Byl zvláštní a já po něm s hravou jiskrou pokukoval.
Tenebris
Tenebris
Počet příspěvků : 327
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Elloris Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jun 13, 2018 8:30 pm
Dawano
~??? -> Tábor(bývalý SSF)~

Mladý, no, teď už ne tak mladý, vlk se se zasténáním probudil v lese. Jak dlouho jsem spal? Problesklo mu hlavou a odpověď přišla okamžitě - dlouho. Opět. Hmm... co teď? Avšak i na tuto otázku si dokázal velmi rychle najít odpověď - musí nejprve najít rodinu.A rozhodl se začít třeba v táboře. Zvedl své ospalé, vychrtlé,
rozlámané tělo že země a se zakňučením se protáhnul.
Pak pomalým krokem zamířil do tábora. Už zdálky poznal,
že je s táborem něco jinak. Nebyla si jistý, jestli je to tak dobře nebo ne, každopádně to hodlal zjistit. Zrychlil do klusu, a tak byl v táboře za několik málo minut. Okamžitě zamířil k Alfě Orfeonovi a pro začátek se mi hluboce poklonil. "Alfo," začal pak. "Připadá mi, že se tu za dob mé nepřítomnosti něco změnilo. Něco podstatného.
Je tomu tak, nebo se mýlím, můžu se zeptat?"
Tázavě se na Alfu podíval.
Akio
Akio
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Elloris Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jun 13, 2018 8:39 pm
Tábor  (Bývalý Fénix)
Mladá Gamma si všechno znovu probrala v hlavě. Přišel blíže k Orfeonovi a tak mu neunikly slova o přijetí Asuky. Orfeon byl jeho přítel a i když k němu měl respekt nedokázal mu už vykat. Z toho důvodu, že jej zná prostě od vlčete. "Znamená tohle celé válku s temnem, Orfe?" Zeptal se tiše, aby to zaslechli jen jeho uši. Potom se otočil na Asuku. "Vítej oficiálně ve smečce, papoušku." Drcl do ní bokem a zasmál se. Říkal ji tak, už jak ji kdysi poznal jako vlče.
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jun 13, 2018 8:52 pm
Tábor
Kyvnula jsem hlavou na jeho odpoved a usmala se. Byla jsem ráda za přijetí, ale ucitila jsem zvláštní pocit, jakoby se mělo stat něco špatného. Zatrepala jsem hlavou, abych zahnala pocit a posunula nohu trochu dozadu, cimz jsem se dotkla něčeho chlupateho. Otočila jsem se a uviděla Hendrika: ,, Aleee. Poslušnost nebude tvá silná stránka. " Řeknu s úsměvem a sklonim k němu hlavu: ,, Teď tě budu muset potrestat! " Řeknu z legrace a jemně ho povalim ho na zem. Pak ho zacnu stouchat cumakem. Kdyz uslysim povedomy hlas a lehke drcnu zvednu hlavu: ,, Nazdar Puňtíku. Díky ráda budu pracovat s vlcaty. " Řeknu s úsměvem a napadne mě jedna věc: ,, Co takhle zajit s vlcaty do lesa? Vlcatum jsem slibila hru, nez se staly ty zmeny. " Navrhnu a trochu zavrtim ocasem.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jun 13, 2018 8:57 pm
Zrkadlové jazero
Sledujem malého vlka, ktorý zrejme po prvý krát uvidel sebe-sama. Na Diegovú otázku jednoducho prikývnem. Vzhľadom na to, že už nie je Kirigakure ani Strieborný fénix, teraz je jedno do ktorej z týchto svoriek ísť, spojili sa v jednu. "Yah, pôjdeme," mrknem na syna. "Zante?" opýtam sa, nie som si istý čo som to meno vysvetlil správne. "Chceš vidieť kúzlo?" spýtam sa ho a strihnem ušami.
Akio
Akio
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Elloris Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jun 13, 2018 9:15 pm
Tábor
Několikrát švihl ocasem a zasmál se, když se jedno vlče Criest objevilo v Táboře. ''Ale ovšem.'' Zastřihal několikrát ušima. Mohlo by to být fajn. Pomyslel si. ''A jakoupak hru, si vymyslela?'' Ušklíbl se a ocas se mu rozhoupal ze strany na stranu. Jako pes, kterým taky byl. Doufal, že jeho dotaz k Orfeonovi byl na místě, ovšem války se ještě dlouho nedočkají. ''Pokud by to, ctěné užasné vychovatelce vlčat nevadilo, taky bych měl potom hru, která by procvičila dovednosti vás všech.'' Mrkl na ni a zachechtal se. 'Akio!' Zvolal známý hlas. ''Wayo!'' Zasmál se, když viděl po dlouhé době svou přítelkyni sněžnou lištičku. Oficiálně byla jeho mazel, ale on ji radši nazíval svou kamarádkou. ''Jak ses měla?'' Usmál se na ní. 'Ale, bylo fajn, ani to nestojí za řeč, ale chyběl jsi mi. Co vy tady?' Odvětila. ''Tomu neuvěříš. Potom ti to povím, dobře?'' 'Dobře.' Polární liška se postavila po boku Akia a očekávala, až se někam pohnou.
Toshio
Toshio
Počet příspěvků : 118
Datum registrace : 22. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jun 13, 2018 9:24 pm
Severný tábor (Tábor bývalej SSF)
Nemusel som čakať dlho, pretože hneď ma objavila strieborná vĺčka s čiernymi flakmi na srsti. Predpokladám, že práve ona bola Betou. "Ďakujem, že ma budete vzdelávať," oznámim jej. "Volám sa Toshio," prehovorím pokojne, pritom čakám na to, čo bude po mne očakávať. 

//takže, bude sa zatiaľ písať, že tábor SSF bude "Severný tábor" a tábor Kiri "Júžny tábor" ? Very Happy
~ Ano ^^ ~Jess

//super ^^ Very Happy -Kayko
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Elloris Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jun 13, 2018 9:49 pm
/Severní Tábor -> Řeka Moon/
Pokýval jsem Asuce hlavou a ihned odpověděl i Akiovi. ,,Netuším. Určitě se tomu nevyhneme, ale až to přijde, budeme připraveni," pravil jsem k němu tiše. Odmítal jsem se vyhýbat sporům, věděl jsem totiž, že do života patří taky. Zamyšleně jsem přimhouřil oči. Následně jsem se otočil na jednoho z poddaných, Dawana. Lehce jsem zvedl obočí. Na co posílám ty vzkazy, když je stejně nikdo neposlouchá? napadlo mě. Ano, toto mi docela vadilo. ,,Spojili jsme se s Kirigakure. Jsme nyní smečkou Elloris," odvětil jsem krátce a poté si to vyšlápl směrem na východ. Ano, k řece, která dříve činila naši hranici. Dnes tomu již tak není.

//Přesně tak, pište který z táborů to je, než se definitivně nastaví jeden jedinný. Díky. Mimochodem, nové hranice území! http://www.imagehosting.cz/images/3523690817.png

Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Elloris Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jun 13, 2018 9:57 pm
Jižní Tábor
"Vlci, Tábory budou prozatím dva. Severní a Jižní. Jeden se nachází v části Stříbrného Fénixe, druhý je tento." Musela jsem ještě informovat, proto jsem tuto informaci poslala všem zdejším vlkům do mysli. Zachytila jsem možná ještě torchu opožděně něčí myšlenku. Kay.. Ihned se mi vybavil starý známý. "Jsem ráda, že jsi tu Kayi. Jistě, přijďte prosím do Tábora" , poslala jsem mu myšlenku nazpět. A Tábor náhle prozářily paprsky úsvitu. Ještě chvíli jsem stála na vyvýšeném místě a pohlížela na své vlky. Zdálo se, že to všichni příjmali pozitivně, alespoň tedy nikdo nevyjadřoval negativní názor. A za to jsem byla ráda. Mísilo se ve mě náhle opět spoustu emocí. Ale tentokrát to bylo jiné... příjemné. Byla jsem hrdá na to, že jsme společně dokázali obrátit další stranu knihy dějin, i když původní úmysl byl jiný. Avšak i ten byl splněn. Doufám, že v Elloris nebude nikoho, kdo by se necítil v bezpečí a jistotě. Byl to sice i velký krok pro nás všechny, ale já věřila, že to všechno společně zvládneme.
Zanedlouho za mnou přišel Haymitch. "Není třeba blahopřání", pověděla jsem s klidným úsměvem. "Stačí, když budeme všichni držet při sobě" , dodala jsem a mávla ocasem. Zaslechla jsem náhle tichá slůvka Riterua. Rozhlédla jsem se po Táboře, dokud jsem svou drahou polovičku nespatřila. Viděla jsem ten jeho ustaraný výraz. Pak jsem však díky Mens Nexusu mohla cítit jakýsi pocit blaha a hrdosti, který Riterua zaplavil. A za to jsem byla ráda. Z dáli jsem se na něj usmála. Jak moc bych se chtěla odpoutat od všeho kolem, lehnout si poklidně a zachumlat se do Riteruova kožichu jako malé vlče. Alespoň na chvíli. Vypustit ven zase veškeré myšlenky a emoce. Ale měla jsem teď spoustu povinností, které bylo třeba splnit. A doufala jsem, že to Rite pochopí.
Pak ke mě přišla Darkey a já nadále věnovala pozornost ji. "Ráda tě zase vidím, Darkey" , pokývla jsem hlavou s přívětivým úsměvem. Vyposlechla jsem si její slova a byla připravená zodpovědět její otázky. "Smečka Zeiss je skupina vyhnanců, kteří postupem času vytvořili smečku, jež nazývají temnou. Včera si podmanili smečku Ishimuru, která tímto zanikla, a tak Zeiss získala nové, větší území a určitě i spoustu nových vlků na svou stranu. Nikdo nemohl vědět, co by se mohlo dít, proto jsem se já, společne s Orfeonem, Alfou bývalé smečky Stříbrného Fénixe, dohodli na spojení smeček v úmyslu poskytnutí našim vlkům větší bezpečí a jistotu. Dali jsme tak za vzniku nové, větší a silnější smečce, smečce Elloris. Smeča Zeiss pro nás teď již není tak moc velkou hrozbou" , objasnila jsem klidným hlasem. Nechlala jsem Darkey chvíli vstřebat informace, pak jsem zastříhala ušima a pohlédla na ni svýma zlatýma očima. "A přesně jak jsem řekla, dnes po úsvitu tě čeká tvá zkouška. Doufám, že jsi připravená" , řekla jsem a vstřícně se pousmála.
Mohla jsem opět zaslechnout mocný hlas orla albína, který se stále zdržoval v našem Táboře. Pozorovala jsem jej, jak ulovil hlodavce v jediném mrknutí oka. Tenhle tvor byl opravdu unikátní. Doufala jsem, že si jej všimne víc vlků. O to víc mne překvapilo, když orel zaletěl do stromu, kde měl své hnízdo. Nikdy předtím jsem si nevšimla, že by tu hnízdil. Avšak nemohla jsem teď nadále pozorovat tohoto úžesného tvora, měla jsem zde povinnost, které jsem se musela věnovat.
Dino de Mal
Dino de Mal
Počet příspěvků : 4000
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tato. Navždy.
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jun 13, 2018 10:01 pm
/Severní Tábor/
Viděl jsem, že se zde vlci scházejí a opět rozcházejí, dokonce i Orfeon někam zmizel. Dix se ztratil, ten druhý mladý, Toshio už se přiblížil k flekaté (Destiny) a já se tedy koukal po dalších přítomných. Flekato-zelený samec (Akio), jeho vrstevnice (Asuka), vlčata, jejichž pachy byly podobné tomu od Arca, Arcův bratr a další... stále jich tady bylo dost. A to jsem ještě nezahlédl opodále stojící partnerku Orfa. Ale hlavní pro mě nyní byla moje Richu. Přitulil jsem se k ní tak, jak to jen ve stoje šlo. Už jsem to tu nepozoroval. Mohl jsem si konečně od těchto povinností odpočinout, už jsem nebyl Betou. Už jsem nebyl nijak důležitý, nebylo tu nic, co by mě svazovalo. Byl jsem téměř svobodný. A to bylo pro mě dobře.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jun 13, 2018 10:09 pm
Jižní tábor
Když vlčice zahalená do modravého pláště ucítila pach své přítelkyně Jessie, tak zvedla hlavu jejím směrem. Díky měsíční záři měla srst světle hnědou a Hilary zvědavě naklonila hlavu. Chtěla vědět, co měla její kamarádka zalubem, když někam zmizla a vlastně nevěděla ani, kde byla. Její hlasité zavytí jí utvrzovalo, že udělala vlčice něco velkého, neboť jinak by nesvolávala celou smečku. Při pomyšlení, že Zeiss zesílila, nabrala nové členy, se ji dělaly vrásky, protože se bála o smečku, o své blízké. Zeiss se teď skládala ze dvou smeček a oni byli jen jedna, ale silná a věrná. Hrdě a spokojeně se usmála, když si vyslechla Alfu a vypla hruď, že může patřit do nové smečky, do Elloris. Smečky silné a magické. Bílá vlčice zvedla hlavu k nebi, když se země dotkly první sluneční paprsky. Nastal nový východ, nový počátek éry dvou smeček. "Moudré rozhodnutí, Jess," poslala ji myšlenku a byla hrdá na svoje místo v nové smečce.
Akirα Rosє dє Glαcє
Akirα Rosє dє Glαcє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 426
Datum registrace : 17. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Elloris Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jun 13, 2018 10:19 pm
Jižní Tábor
Pokývnu na Cavalierova slova. Uslyším náhle ve své hlavě myšlenku od Alfy. Nejdřív jsem se sice lekla, ale vzala jsem tuto informaci do paměti. Na Cavalierova další slova jen pokývnu souhlasně hlavou. "Jistě", špitnu, avšak na mé tváři se objeví lehký úsměv. Cítila jsem se sice stále zvláštně, ale doufala jsem, že až bychom byli s Cavalierem opět někde jen sami dva, svazek mezi námi, který byl nechtěně přetrhnut, by se mohl zase napravit, a já bych mohla cítit opět ty emoce, které tolik naplňovaly můj život. Vyčkala jsem, než se Cavalier rozejde, abych jej mohla opět následovat.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Elloris Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Jun 14, 2018 9:10 am
Dawano
~Severní tábor~

Orfeonovu reakci na jeho otázku ignoroval. "S Kirigakure? To je úžasné! Ale co Ishimura?" Zeptal se,
ale odpovědi už se nedočkal. Alfa někam odběhl. Není divu, že odešel za rychle, musí toho mít strašně moc...
Pomyslel si Daw soucitně.
Rozhlédl se po táboře, hledal někoho, kdo by mu odpověděl na otázku ohledně Ishimury. Byla to jeho rodná smečka, smečka jeho rodičů, pradědy, prababičky a několika dalších příbuzných, tak mu na ní záleželo. Pak mu zrak padl na starého zeleného vlka a jeho šedavou partnerku. Bez zaváhání se za nimi rozběhl. "Dědečku,
babičko!"
Volal už z dálky. Když doběhl až k nim,
smykem se zastavil. "Ahoj," pozdravil udýchaně.
"Co vás přivádí do tábora smečky Stříbrn- eh, Elloris? A co Ishimura? Proč se taky nepřipojila k Fénixům a Kirigakure? Proč se nestala částí nové smečky?" Vychrlil ze sebe.
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Jun 14, 2018 9:16 am
Severní tábor
Usmála jsem se na něj: ,, Na stopovanou. Něco jako slepý vlku chyti si mě. " Vysvětlila jsem a zaujatě se na něj podívala: ,, Jakou? " Vyzvydala jsem, když přišla liška se kterou si Akio začal povídat: ,, Kdo to? Nevypadá jako liška, kterou jsem znala. " Po myslím si a posloucham jejich konferzaci: ,, Neměla byvh je nechat o samotě?  Napadlo me, když spolu domluvili. Trochu jsem si odkaslala a nasadila úsměv na lišku: ,, Zdravím. Jmenuji se Asuka a ty?" Řeknu přátelsky
Haymitch Fireshadow
Haymitch Fireshadow
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Elloris Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Jun 14, 2018 10:05 am
Jižní Tábor
Sedl jsem si a pozoroval ukolí, zkoumal jsem, jestli nemůžu něco udělat, neboť jsem se docela nudil. Přemýšlel jsem, kam asi zmizeli moji sourozenci, a pak jsem došel k názoru, že je to vlastně úplně jedno. 
Jack Ian Snart 
Severní Tábor 
Tak a je to oficiální. No, co teď. Měla bych asi něco dělat. Ale co? Chránit hranice? To je přeci práce hraničářů a to já rozhodně nejsem. Mohla bych lovit, ale sama, to je hrozná nuda. V hlavě jsem listovalala nápady, co bych mohla dělat. Ale nic jsem nenašla. 
//Je to kratší. Omlouvám se. Příště už zase normálně XD.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Jun 14, 2018 12:02 pm
Jižný Tábor
Nastražil som uši. Keď pribehla Alfa aj s novinkami. ,,Nová svorka?" prekvapil som sa. Ale znie to logicky, veď keď sa spojíme budeme silnejší. pomyslel som si a pozrel som sa na Mitril. ,,Pridáš sa teda sem? Alebo ako?" opýtal som sa jej. Veď už je dospelá, mala by sa rozhodnúť, na ktorú stranu sa pridá. Zeiss a Elloris. Temnota a svetlo, také čiernobiele rozdelenie území, ale budiž. Bude to chcieť zvýšiť stráženie hraníc, sám to nedávam a preto, veď mám povolené učiť zopár vlkov, ktorý by mi s hranicami pomohli. ´ Doteraz to bola len taká formalita, ale teraz? Teraz musí byť pohraničie stále strážené. ,,Jessie, keď bude potrebné, prosím pošlite mi zopár vlkov do výučby." poprosil som Alfu.
Sponsored content

Příběh smečky Elloris Empty Re: Příběh smečky Elloris

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru