Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure I.

+110
Neara de Ainet
Onyxia de Ainet
Nozdormu de Ainet
Fantomas
Allweena von Bella
Northie de Hermes r.Gája
Dawano
Loeki
Maura Lila
Hige
Pellka
Terreon
Varox
Horrie Orcan
Dino de Mal
Safira
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Acio Darkside Sword
Rue Shawty
Blix von Joltstein (†)
Maysie
Gwen
Taeron ,,Ferox" von Bella
AlyanGáj
Zhia de Mal
Remington
Luna Verinen Lumen Terät
Haske
Marsie
Trap
Nikdo
Teebihe
Arisu de Hermes z r.Gája
Louie
Aer Steam
Zeal Argentea Phantasia
Aeonii de Orietr
Aiko Nirakebe
Manon
Arco Iris Criest
Kinrano Nox
Bellatrix von Bella
Azurin de Ainet Joltstein
Emerald Ainet Jolstein
Madow De Ainet
Marf
Desert Rose
Vinteren da Dårlig
Mook
Severus-Azul
Jack Ian Snart
Snouwi
Tenebris
Aiko Aubree Silver
RavenGája
Essix de Avec
Zabini Tsuri FK
Panlaeth
Jєssiє
Demethres
Rain
Cavalier
Revancha
Tristan
Denn de Mal
Cora
Licarix
Befyriel
Destiny
Cyrano
Darkness
Nox
Jiraiya
Drak Osudu
Sorrin de Avec
Naiome
Dysnomia Krigare
Kaisa Airgideon
Aetas Volito
Lyra
Noemie
Sanito Uchiha
Roxynor Fireshadow
RitaGája
Asmia
Iedar Reed
Ester
Crystal
Riteru
Hexy de Mal
Hilary
Yllin
Kyurabi Nirakebe
Yiko
Haru
Kano
Akit
Aletosu Nanaeri
Haymitch Fireshadow
Reel Arashi
Salome Astral Virentem
Snow Snowdrop
Eldunari
Destiny Aqua
Lavaris
Dračí Potomek
Orange Majakki
IceMoon Majakki
Admin
114 posters
Goto down
Roxynor Fireshadow
Roxynor Fireshadow
Počet příspěvků : 49
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Roxynor Fireshadow
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Jan 25, 2017 7:20 pm
Skály Roxynor
"Já nežertuju." podotkla jsem a lehce se mu zakousla do krku. "Jsi úplně k sežrání." Když mě povalil, byla jsem donucena ho pustit, ale díky tomu, že mě hned začal ožužlávat, mi to absolutně nevadilo. Spokojeně jsem zamručela a zavrtěla ocasem, načež jsem se k němu natiskla, abych měla přístup k jeho krku, položila jsem si hlavu na tu jeho a začala ho olizovat mezi ušima. Občas jsem ho čumákem polechtala v uchu a šťastně zafuněla. Takhle parádně už mi nebylo dlouho a to už jsme tu spolu nějakou dobu byli.
Rue Shawty
Rue Shawty
Počet příspěvků : 309
Datum registrace : 13. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Jan 26, 2017 8:21 pm
Doupě Maysie a Blixe
Nevěděla jsem, co se okolo mě stalo. Když jsem se vzbudila, opět jsem měla chtíč hýbat tlapkami - pokoušela jsem se pohybovat v tekutině, než jsem si musela připomenout, kde se nacházím. Mírně jsem sebou trhla, jelikož vzápětí jsem si vzpomněla i na tu výbornou tekutinu a snažila jsem se jí najít. Naštěstí to netrvalo příliš dlouho a proto jsem se mohla naplnit dosyta.
Chtěla jsem zjistit, jestli je tu i více místa a hlavně jiná možnost pohybu. Proto jsem se začala plazit - sice dost pomalu a neohrabaně, ale i tak to pro mě byla velká zkušenost a velká věc, kterou jsem dokázala. Pak se stalo ale něco většího, co se mi nepovedlo ani v prostoru s tekutinou. Čerstvě rozlepeným očkem jsem zamrkala do prostoru. Všechno se zdálo najednou jiné. Viděla jsem barvy... tolik barev! Bylo to až k neuvěření. Unikl mi nadšený zvuk, něco mezi štěknutím a vypísknutím. Opět jsem zamávala ocasem, který spíše raději zůstával přilepený k zemi, jakoby jí chtěl vytírat. Zatím jsem se o něj nestarala. Čas ukáže.
Azurin de Ainet Joltstein
Azurin de Ainet Joltstein
Počet příspěvků : 10
Datum registrace : 14. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Fri Jan 27, 2017 1:47 pm
Doupě

Probudila jsem se a zívla si. Bylo to pro mě zvláštní protože jsem najednou trošičku rozmazaně viděla. Viděla jsem několik barev, ne jak před tím. Nadšením jsem jako by štěkla a trošičku zavrtěla ocasem, jen trošičku protože můj ocas byl stále jak kámen. Protáhla jsem se, když jsem se tak protahovala dotkla jsem se omylem tlapkami opřela o maminčiné břicho, tam kde jsem dala tlapky měla ledový otisk.
Licarix
Licarix
Počet příspěvků : 26
Datum registrace : 30. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Aiko Aubree Silver
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Fri Jan 27, 2017 11:03 pm
U doupěte Maysie a Blixe
Pousmála jsem se, i když úsměv mi na tváři vydržel sotva několik vteřin. Šla jsem dál jen s kamenným výrazem a sledovala větvičky, které se mi míhaly pod nohama. V tuch chvíli se mi zdálo, jako bych se tím mohla zabavit na celé hodiny. Jak jsme se dostaly blízko k doupěti opět nacpaému vlky, čím dál víc jsem si uvědomovala jak se mi nechce dovnitř. Posadila jsem se na "střechu" dopěte. Byla jsem lehká a tak jsem se ani nebála, že by se střecha propadla. Jen jsem tam tak seděla, povzdechla si a koukala do dálky.
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Jan 28, 2017 11:17 am
Doupě M+B → Doupě (Bývalé Vysoké hory)
Začínalo se mi tu líbit čím dál míň. Byla tu sice May, ale těch vlků... Blix, dva zelenáči, vlčata, Lia... Stěny se namě začaly tlačit, začalo mi šumět v uších. Zatřepala jsem hlavou a spěšně se zvedla s omluvným ,,Musím si odskočit." Odskočit na trošku delší dobu. Vyběhla jsem ven a nadechla se svěžího vzduchu. Hned jsem se rozvěhla k mému doupěti, že jsem si ani nevšimla Licarix, která mi seděla přímo nad hlavou. Ne, tohke nebylo pro mě, moc hluk, dusno, těsno, společensko. Pohodila jsem ocasem a rozvěhla se rychleji, do hor. I po slepu bych našla vestu k doupěti, do kterého jsem vzápětí vklouzla. Schoulila jsem se do klubíčka a chvíli tupě zírala do zdi.
Eldunari
Eldunari
Počet příspěvků : 837
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eldünarí de Hermes
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 29, 2017 4:53 pm
LKS
Když ke mě přiběhl a řekl, že je to všechno pro nás, souhlasně přikývnu - sice toho bylo opravdu hodně, ale bylo to ze všech možností to nejpravděpodobnější. Vezmu si ten s mojí podobiznou a přehodím si ho přes hlavu na krk. Zajímalo by mě k čemu slouží... napadne mě. Začnu se prohrabávat ostatníma věcma, kdy mě zaujal jeden plášť - pokud jsem si dobře pamatovala, máma měla takový, úplně stejný. Vezmu si ho téže na sebe a usměju se. Bohužel, začala jsem si dělat starosti. Nemůžeme to tu jen tak nechat. Podívám se na své bříško. Začínám se pěkně kulatit... bože, jak jsem tlustá! Co když se porod blíží? Musím... musíme do doupěte... a jak to vyřešíme s jídlem?! začnu si dělat starosti. Najednou ucítím pach masa. Začenichám a kouknu někam vedle mě, kde doopravdy leželo maso - v jedné z těch kamenných misek. Jak to? Vždyť tam před chvilkou nic nebylo! přičuchnu si k tomu, zda to není nějaké podivné.

//omlouvám se za kvalitu, jinak 1. ty 2 amulety slouží k propojení myslí dvou vlků a za 2. vlčata už od minulého pátku můžou dávat o sobě znát c: připomínám že porod je 12. Února
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 29, 2017 6:35 pm
Tábor
Rýchlo bežala smerom k tomu miestu kam predtým mierila spolu z IceMoonom a Orange. Nakoniec zabrzdila a rozhliadla sa okolo seba. Miesto vyzeralo pomerne pusto, akoby tu nikto nebol. Nevravel že alfy budú zrejme tu? Argh, ako mám teraz nájsť alfy aby som sa mohla dostať do svorky? Nenašiel by sa tu aspoň nejaký člen svorky? Dobre, kľud Destiny... musíš na seba upútať štipku pozornosti ak chceš aby ťa prijali do svorky... je to len pre tvoje vlastné dobro. Pomyslela si a zhlboka sa nadýchla. ,,Haló? Je tu niekto?" povedala na jej pomery pomerne nahlas a očami pritom blúdila po okolí. Asi tu nik nie je. Vzdychla si v duchu.
avatar
Nikdo
Počet příspěvků : 214
Datum registrace : 07. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 29, 2017 8:11 pm
V mamce Eldünarí
V lůnu hnědé vlčky se smaragdovýma očima se vyvíjelo několik malinkých uzlíčků. Jeden z nich byl Toboe. Měl svůj osud částečně předurčen, to díky Kamennému drakovi, který nad ním právě bděl a čekal trpělivě na jeho zrození.

Tlukot několika srdcí naplnil má malá, nevyvinutá ouška. Trochu jsem sebou cukl. Mozek pomaličku začal pracovat. Vykopl jsem jednou z předních končetin a omylem jsem bouchl sám sebe. Byl to zvláštní pocit. Snad poprvé jsem se dotknul sám sebe. Huh? Hrabátkem jsem se pokusil tento pohyb zopakovat. Chvíli jsem bezcílně máchal do prostoru, ale potom mi mé hrabátko skončilo na čele. Neohrabaně jsem si hmatal po hlavičce. Vlastně, bylo to pro mě něco nového. Tlak a tekutina, které proudily v tomto prostoru, mě náhle zanesly na druhý konec a já narazil do podivné stěny. Leknutím jsem do ní kopl jedním ze svých hrabátek, čímž jsem se od ní odrazil nazpět. Uff.. Pomyslně jsem si oddechl a nechal pokračovat své tělo dál ve vývoji.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 30, 2017 9:09 am
//: Bellatrix von Bella: Vieš, nemám moc rada a navyše je to z rozpormi pravidiel hry, keď hráš za moju postavu Yllin. Vysvetlím ti to na tvojom poslednom príspevku a na tvojej vete: (Mamina povedala že je veľmi vzácny a že ak mu ukradneš lenjedno pierko budeš mať smolu na celý život no ak tomuto tvorovy splní tí želanie.) Poprvé, moja postava Yllin, nič o takom vtákovi nepovedala a po druhé: to s tým fantastickým vtákom je úplne unreal. V pravidlách sa píše že nemáš písať čo nie je reálne. Pravda, vlci fantastický ale príroda a obyčajné tvory naokolo sú len obyčajné tvory ale, v akciách je aj možné, že sa vyskytne fantastický diamantový vták ale v normálnom príbehu sa to nevyskytuje. Pochopila? Ďakujem
Skaly Roxynor-Tábor
Bola som šťastná, že moja jediná dcéra sa zobudila a že je opäť s nami ale zmáhala ma zlá predtucha. Táto myšdlienka nadomnou vislea ako tmavy, ťažký olovený mrak. Zatienila mi myseľ a ja som v posledné dni chodila ako mátoha. No nie, možno si to len vštko namýšľam a sú to moje zvrátené predstavy, ktoré sa po dlhom čase objavili a mňa skváril pocit neskutočnej zloby. ,,Moja milovaná Yll, je viem čo ťa trápi a gniavi tvoju myseľ, praď sa so mnou." navrhol môj patrón menom Rascal. Och, Rascal, ty to nepochopíš, vieš... Acio, už je dlho na území a cítim v skalách Roxynor Alfy a... Nemajú radi votrelcov a tak. No ja neviem. brbľala som patrónovi a zatial som pristála v Tábore, nechala zmiznúť krídla a rozhliadla sa okolo.
Reel Arashi
Reel Arashi
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 30, 2017 9:15 am
IV-Územie Zeiss
Pozrel som a na Iceho. ,,Ja pôjdem" šepol som a pozrel som sa na svojho pokrvného príbhuzného. Stačilo pár dlhých skokov a moje veľké zjazvene telo, zbrázdené dlhými hrubými jazvami zmizlo za zákrutou a už som išiel dolu briežkom, hore briežkom a uháňal som z územia Kirigakure.Mohutne som pri behu zavyl a dal som tým mojej Tenebris že odchádzam z Kirigakure. Vtom som zavrčal a strhol sa lebo som ucítil pach mojej dcéry. Zvrtol som sa a uháňal som kam ma stopa viedla. Ja ju zabijem. pomyslel som si a v strachu o svoju jedinú dcéru som sa vybral na najnenávidenejšie miesto. Na územie svorky Zeiss. Tsuri, to si odskáčeš... Budeš mať zaracha na pekne dlho. pomyslel som si. a prefrnkol som cez hranice svorky Zeiss
Manon
Manon
Počet příspěvků : 238
Datum registrace : 22. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 30, 2017 6:22 pm
Řeka Jasu
Malé pohublé tělíčko bezvládně leželo na kusu dřeva, které líně unášel proud řeky. Vlče sotva drželo hlavu nad hladinou a snažilo se, co nejlépe dýchat. V plicích a žaludku měla vodu z jejího dlouhého putování po proudu řeky. Nepočítala, jak dlouho plavala a kolikrát už se málem utopila. Oči měla zavřené a tlamičku lehce pootevřenou - jediné, co vnímala byly tyhle dva faktory. Manon si nepamatovala vůbec nic. Cítila však, jak je celé její tělo promáčené na kost a hlava ji bzučela bolestí. Mokrá srst krásně vykreslovala těžce zvedající se žebra, která se při každém nádechu nepřirozeně třásla. Manon se nedokázala zorientovat. Podlitiny a krvavé rány způsobené kopanci už ani pomalu nevnímala. Ani si nevšimla, že ji vlnky jemně vyplavily na říční břeh. Rány už nekrvácely, ale stále byly jasně vidět. Manon sípavě zachrčela a pootevřela oči do tenké čárky. Jediné, co viděla byla však pomyslná nevidomá mlha způsobená totálním vyčerpáním. Opět se ponořila do tmy.
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 30, 2017 9:03 pm
Nad Mlžným lesem

Další zamilovaný pár. Šťasten jsem přeletěl nad jejich úkrytem v houští, kde se k sobě choulili, a chvíli je pozoroval a přemýšlel, zda by byli dobrými rodiči - očividně o to stáli. Ale jen a jen na mně bylo rozhodnutí, jestli se do jejich životů připlete pár malých capartů, a tak i důsledky tohoto důležitého rozhodnutí ležely na mých bedrech. Musel jsem si být jistý...
Zhoupl jsem se o něco blíž. Jaro, mé oblíbené období, bylo cítit všude kolem. Možná právě z tohoto důvodu jsem během následujících vteřin dospěl ke konečnému rozhodnutí. Ano... dám mu ještě jednu šanci napravit své chyby. Naposledy jsem si prohlédl postaršího zeleného vlka a pak jsem se vznesl nad oblaka. Za sebou jsem však nenechal dva vlky, Safiru a Isseyho, nyní jich bylo o šest víc.
Blix von Joltstein (†)
Blix von Joltstein (†)
Počet příspěvků : 200
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 1:08 pm
/Doupě/
Spal jsem, přičemž jsem se však láskyplně tulil ke své Maysie. Byl jsem doslova nadšen, šlo to vidět i na mé spící tváři. Ne nadarmo se říká něco ve stylu "je hodný, pouze když spí". U mě to neplatilo tak úplně vyhraněně, ale nyní jsem hodný byl. Neměl jsem nejmenší důvod nebýt šťastný. Měl jsem tu svého miláčka, pět nádherných vlčat a vpodstatě ještě téměř celý život před sebou.
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 1:22 pm
VINTEREN
Tábor → řeka Jasu
Opět ho to přestalo bavit. Nikdo si ho nevšímal, nikdo nic, jako by byl vzduch. Naštvaně máchl křídly a dostal se do vzduchu. Letěl po proudu řeky a po chvíli se k ní nakvašeně snesl. Napil se a zamlaskal. Po chvíli uraženého koukání se na svůj odraz si Vinteren všiml jakéhosi mokrého klubíčka čehosi. Naklonil hlavu na stranu a opatrně to vylovil s tím, že by si to mohl dát k obědu. Jenže to něco bylo ještě živé a bylo to malé vlče. Vinteren v tu chvíli nevěděl, co si o tom myslet.
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 1:35 pm
Nad Skalami Roxynor

Nad rozlehlými skalami přeletěl mohutný drak, nikdo jej však nezahlédl a ani stín na zemi pod ním neběžel. Prudce vydechl a neslyšně dosedl na zem, bylo to však, jako by vůbec nebyl. To je mi ale pár. Drak se mile pousmál. Žijí však ve velmi početné smečce a ani o svém úmyslu nesrozuměli Alfu. S obavami v očích se porozhlédl po okolí. Ale je to jejich volba... Chvíli ještě dva milující se vlky - Yllin a Acia - pozoroval, poté se znovu vzepjal a vznesl se do vzduchu. A zatímco se vzdaloval, v úkrytu ve skalách začínalo svou pouť životem devět nových tvorečků.
Manon
Manon
Počet příspěvků : 238
Datum registrace : 22. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 1:37 pm
Řeka Jasu
Manon s cuknutím nabrala vědomí. Vnímala, že se s ní cosi děje, ale co, to vskutku netušila. Jakmile na čumáčku ucítila pošimrání trávy, tak pootevřela oči. Lapavě se nadechla a následně v křeči vyzvracela obsah svého žaludku, který se skládal převážně z říční vody. Kousky nestráveného masa od onoho béžového psa ignorovala a položila svoji těžkou bzučící hlavu opět na zem. Zamrkala do stále rozmazaného světa a povšimla si jakési siluety. Při pokusu o zavrčení spolkla další nevolnost. Vrátil se, vrátil se. opakoval ji syčivý hlásek neustále v hlavě a slova se ji do mozku zapichovala jako tisíce jehel.
Vinteren da Dårlig
Vinteren da Dårlig
Počet příspěvků : 111
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 1:45 pm
Řeka Jasu
Trochu poodstoupil, když ta bílohnědá hromádka neštěstí vyvrhla obsah žaludku, který zřejmě nebyl moc výživný. Však to byla snad jen voda a kousky něčeho, co se vzdáleně podobalo masu. Vinteren nevěděl, co má dělat, tak nemotorně přešlápl a zahrabal v mysli po své staré dobré schránce. Nikde nebyla. Ty blboune, pročs ji zachraňoval?! rozkřikl se patron. Mlč! vyštěkl Vinteren, myslel jsem, že to bylo něco k jídlu. Jak mám vědět, že vylovím tohle?! Furt myslíš jen na jídlo, odfrkl si Deimos. Tak Vinteren bez okolků skočil do řeky a polapil překvapenou rybu. Vyskočil na břeh, rybu si přidržel packami a na několikátý pokus jí utrhl hlavu, aby sebou nemrskala. Hodil ji před vlče s nesmlouvavým pohledem. Vychovám z ní zabijáka. Když už ji mám na krku.
Manon
Manon
Počet příspěvků : 238
Datum registrace : 22. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 2:08 pm
Řeka Jasu
Manon siluetu propichovala pohledem. Věděla, že ji její pán teď zabije stejně jako ona zabila jeho hračku. Jeho druhou malou bestii. Při vzpomínce na nedávný souboj se v Manon probudila zvrácená radost a přivřenýma očima sjela na ostatky psa. Stočila pohled na siluetu a překvapeně zamrkala, aby se skutečně přesvědčila, že sjednocený obraz vykreslil někoho jiného než byl její pán. Stáhla uši, když před ní přistálo cosi, co zdaleka nevypadalo a ani nevonělo jako maso, co dostávala. Vlastně ji to ani jako maso nepřipadalo. Bez nějaké většího zájmu se opět snažila fascinovaně zaostřit na tvora. Byl ji povědomý. Nebyl to pes, ani člověk. Bylo to něco jí známého, ale nedokázala určit, co.
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 2:30 pm
VINTEREN
Řeka Jasu
Vinteren si až teď uvědomil, že z toho houpání na vodě jí nemusí být úplně dobře akdo ví, jestli ji ještě něco nebolí, podle jejího zuboženého stavu. ,,Hej," vydechl a přemýšlel, jak navázat rozhovor. ,,Co se ti stalo?" osmělil se a oklepal se. Možná to nakonec zase tak dobrý nápad nebyl, protože mu zvlhl šátek. Něco si zavrčel pod vousy a vlče už pak vnímal jen okrajově.
Manon
Manon
Počet příspěvků : 238
Datum registrace : 22. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 2:42 pm
Řeka Jasu
Poté, co tvor promluvil, tak sebou mírně cukla. Ne strachem, ale spíše šokem, že tvor dokáže komunikovat. Když si ho teď prohlédla pozorněji, tak si povšimla, že je vlastně celkově podobný psovi. Vlastně byl spíše podobný... jí. To se ji zdálo divné. Přimhouřila oči a na jeho otázku nijak neodpověděla. Nebylo to způsobeno jen její únavou, ale také zatím neviděla důvod se s oním záhadným dávat jakkoli do řeči. Nevěřila mu. Nelíbil se jí, ale i přes to ji fascinoval. Že by další bestie? Tentokrát však nějaká větší... rozhlédla se kolem a pohled upřela na pohybující se trávu. Nechápavě ji pozorovala. Bylo až k neuvěření, že to bylo poprvé, co Manon viděla první známky nespoutané přírody.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 23 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru