Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure I.

+110
Neara de Ainet
Onyxia de Ainet
Nozdormu de Ainet
Fantomas
Allweena von Bella
Northie de Hermes r.Gája
Dawano
Loeki
Maura Lila
Hige
Pellka
Terreon
Varox
Horrie Orcan
Dino de Mal
Safira
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Acio Darkside Sword
Rue Shawty
Blix von Joltstein (†)
Maysie
Gwen
Taeron ,,Ferox" von Bella
AlyanGáj
Zhia de Mal
Remington
Luna Verinen Lumen Terät
Haske
Marsie
Trap
Nikdo
Teebihe
Arisu de Hermes z r.Gája
Louie
Aer Steam
Zeal Argentea Phantasia
Aeonii de Orietr
Aiko Nirakebe
Manon
Arco Iris Criest
Kinrano Nox
Bellatrix von Bella
Azurin de Ainet Joltstein
Emerald Ainet Jolstein
Madow De Ainet
Marf
Desert Rose
Vinteren da Dårlig
Mook
Severus-Azul
Jack Ian Snart
Snouwi
Tenebris
Aiko Aubree Silver
RavenGája
Essix de Avec
Zabini Tsuri FK
Panlaeth
Jєssiє
Demethres
Rain
Cavalier
Revancha
Tristan
Denn de Mal
Cora
Licarix
Befyriel
Destiny
Cyrano
Darkness
Nox
Jiraiya
Drak Osudu
Sorrin de Avec
Naiome
Dysnomia Krigare
Kaisa Airgideon
Aetas Volito
Lyra
Noemie
Sanito Uchiha
Roxynor Fireshadow
RitaGája
Asmia
Iedar Reed
Ester
Crystal
Riteru
Hexy de Mal
Hilary
Yllin
Kyurabi Nirakebe
Yiko
Haru
Kano
Akit
Aletosu Nanaeri
Haymitch Fireshadow
Reel Arashi
Salome Astral Virentem
Snow Snowdrop
Eldunari
Destiny Aqua
Lavaris
Dračí Potomek
Orange Majakki
IceMoon Majakki
Admin
114 posters
Goto down
Riteru
Riteru
Počet příspěvků : 221
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 3:03 pm
Měsíční vrchy
Něžně do Jessie šťouchl, přičemž ji nepřestával spouštět z očí. Bylo na něm vidět, jak moc se o ní obává. Náhle se vlčka svezla k zemi, ovšem vcelku se mu ulevilo, že jí stihl zachytit a tak nespadla na chladnou zem, byť již nebyla pokryta sněhem. ,,Jessie, to zvládneš, musíš," naléhal. Pomalu udělal krok dopředu a sále si přitom svou kamarádku kontroloval, nepřál si, aby si ublížila. Stále ji podepíral, kdyby náhodou začala padat, byla stále neskutečně vysílená, což Riterua sice děsilo, ale navenek se pokoušel nedávat nic znát. Na okamžik se zadíval směrem ke skulině a zatnul zuby, trochu se obával toho, že by tam nemuseli dojít.
Bellatrix von Bella
Bellatrix von Bella
Počet příspěvků : 9
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Bellatrix von Bella
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 3:08 pm
//:dobre prepáč
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 3:15 pm
Tábor-Rieka Jasu
Tlmene si odfrkla. Tak, tu asi alfy nebudú... pôjdem hľadať inam. Počkať, Orange, IceMoon, rieka! Možno sú pri rieke, teda aspoň Orange, ktovie či sa tam vrátili? Navyše, kým ma nezoberú do svorky... rieka je bezpečné miesto kde sa dá skryť a čakať. Navyše, je možné že sa tam nejaký vlk pôjde napiť a odvedie ma za alfou keď mu vysvetlím čo a ako. Skrsol nápad v jej hlave. Veselo zavrtela chvostom no mierne nervózne sa rozbehla smerom k rieke ktorej názov síce nepoznala, no vedela kde leží-veď pri nej sa vtedy stretla s fenkou a vlkom. Rýchlym behom uháňala podľa pamäti, a až neskôr si uvedomila že pri rieke sa zrejme nachádzajú aj nejakí iní vlci.
IceMoon Majakki
IceMoon Majakki
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 3:25 pm
AKIT
BL
Maličko zklamaně, že ji zřejmě opět trochu naštval, natočil uši dozadu a věnoval jezevčici omluvný pohled. ,,Promiň," hlesl sice tichým, ovšem hlubokým hlasem. Naklonil hlavu na stranu a vzhlédl k nebi. ,,Nevím, nevím," zamumlal si pod vousy a dál zamyšleně hleděl na oblohu. Náhle mu na tlapy dopadla trocha hlíny. Ohlédl se za sebe a uviděl Marf hrabající v zemi. Kdyby nehrabala tak usilovně, že mu hroudy zeminy létaly až ke končetinám, nejspíše by si ani nevšiml toho, že jde dál sám a jeho společnice kdesi zůstala.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 3:38 pm
Měsíční vrchy
Celá roztřepaná jsem natahovala packu k dalšímu kroku. Z Riterua byly cítit obavy, což působilo i na mě. Velice dobře jsem totiž uměla poznávat emoce druhého vlka a hlavně jej cítit s ním. V tomto případě to nejspíš nebylo nejlepší. Témeř celou vahou jsem se opírala o jeho tělo. V duchu jsem doufala, že mu nedělám moc velou přítěž. První kroky byly velmi bolestivé, pomalé a nejisté. Další mi však už šly o něco málo lépe. Po chvíli jsem pohlédla před sebe na skalní skulinku. J-ještě kousek. M-musím to vydržet... Silně jsem scvakla zuby a zatla všechny svaly, které jsem v tomto momentě mohla ovládat. Některé z těchto kroků pro mě byly mučenlivé, ale zanedlouho už jsme byli u cíle. Naposledy jsem natáhla svouji roztřepanou packu ke kroku a jakmile jsem došlápla, celá jsem se svalila do skulinky mírně vyhloubené do země. Zůstala jsem již ležet. U-už jsme tady, už to bude v pořádku, utěšovala jsem se a zhluboka dýchala.
IceMoon Majakki
IceMoon Majakki
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 3:47 pm
RITERU
Měsíční vrchy
V duchu si oddechl, když se Jessie konečně opravdu rozešla směrem k poměrně drobné skulině. Věděl, že se může stát, že tam nedojde, avšak neztrácel naději a doufal, že jeho přítelkyně dojde tam, kam má. Tím, že se o něj opírala, jí nepatrně pomáhal a vždy, když ucítil, že by mohla spadnout, pokusil se postavit co nejlépe tak, aby jí pomohl v udělání dalšího kroku. Konečně dorazili až k onomu místu a poměrně se polekal,, když Jessie zapadla do skuliny. On sám měl trošku problémy s tím se mezerou protáhnout, jelikož byl mohutnější než vlčka, byť nepatřil mezi zrovna největší jedince. Za skulinou se skrývalo poměrně drobné, ale útulné doupě. Lehl si opodál od Jessie, nechtěl jí totiž nijak překážet, ale pozorně ji sledoval svýma jasně zelenýma očima.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 4:16 pm
Měsíční vrchy
Cítila jsem, jak do této malé skuliny vešel i Riteru. Stále jsem vydýchávala. Všechno mě pořád bolelo a mráz se mi prodíral až do morků kostí. I když už bylo v okolí jaro, tady, ve vysoké nadmořské výšce, bylo stále trochu sněhu a hlavně zima. Neboj Jessie, za chvíli tu tento prostor oba vydýcháte a bude tu tepleji , pověděla Sayuri. Ale já nevěřila, že mi bude tepleji. Že se někdy budu cítit lépe. A že někdy budu zase šťastná. Teď se musím vypořádat s tím, co mi osud nadělil. Na chvíli jsem otevřela oči a v zátmí této skulinky zahlédla Riteruovy slabě svítící zelené oči. V hloubi mé duše se opět něco probudilo, opět jsem dostala ten samý pocit, co předtím. Ať už to bude cokoliv, já to zvládnu, musím. Víčka se mi zaklapla a skrz ně se prodralo ještě pár slz. "D-děkuji moc Riteru. Z-za záchran-nu života..." , špitla jsem vděčně, načež se mé tělo opět otřáslo zimou.
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 4:28 pm
VINTEREN
Řeka jasu
Naklonil hlavu na stranu. Vlče mlčelo, ale nepožadoval po něm, aby mluvilo. Však ono mu to časem řekne, řekl si. Snad v něm zvítězil otcovský pud či co, ale rozhodl se být pro to vlče něco jako otcem. Chtěl se toho zbavit, ale nešlo to. Nevěděl, co si ta malá už zažila, ale atˇ už je dobrá nebo zlá, atˇ už bude chtít či ne, vychová z ní zabijáka, rychlého a neohroženého. Byl k ní zády a ani se neobtěžoval otočit hlavu. Jen ji lehce natočil a změřil si ji. ,,Doufám, že se tam nebudeš takhle flákat celý den." Povytáhl obočí a zadíval se vlčce do překvapivě pestře zbarvených oček.
Manon
Manon
Počet příspěvků : 238
Datum registrace : 22. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 4:49 pm
Řeka Jasu
Stále ignorující jeho počínání jen střihla uchem. I přes to byla ostražitá a když si všimla jeho šátku, který ji znemožňoval pohled do očí, tak se zamračila. "Co jsi zač?" zachrčí až přehnaně hluboce. Manon si se svým hlasem dokázala hezky hrát. Nemohla se zbavit pocitu, že je ji tvor nějakým způsobem podobný. Tělo ji celé bolelo s z posledních vzpomínek si pamatovala jen mohutnou ruku jejího pána a tepavou bolest ve spánku. Žebra se ji zachvěla a ona malátně pootočila hlavu ke svému zbídačenému tělu. Víc než její bolest ji však začaly zajímat pachy okolo. Několikrát začenichala a hlavou ji probleskl, tak známý pohled na vyvýšené okýnko ve stodole odkud se tyhle pachy linuly. Pomalu ji začínalo docházet, že tohle není stodola. 
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 5:00 pm
VINTEREN
Řeka Jasu
Natočil uši dozadu a protože se zase zadíval k obzoru, opět k ní musel natočit hlavu. propíchl ji pohledem skrz šátek. ,,Říkej mi tvůj zachránce, anděl strážný, nebo tvůj učitel zla, pokud chceš. Já sám jsem však vlk, maličká," zavrčel a zadíval se na ryby v řece. Krátce pohledem zabloudil k rybě, kterou narychlo ulovil. Zašklebil se. ,,A jestli nechceš na místě chcípnout, doporučoval bych to sníst," ušklíbl se. Ale pak se najednou neovládl a zašeptal ve své rodné řeči: ,,Spis liten, spise..." Zmizelo to stejně rychle, jako se to objevilo a Vinteren už nejevil žádné známky sviťáctví, ani potřebu mluvit norsky.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 5:12 pm
Rieka Jasu
Zmätene sa zastavila a prudko sa posadila. Pohľadom prešla po okolí až pohľad očí zabodla do dvojice- vĺča a vlk. Zmätene načúvala rozhovoru. Čo to má akože znamenať? Zamyslela sa. Tlmene si odkašľala. ,,Prepáčte- nerada vás ruším ale, nevedeli by ste mi niekto povedať kde by som našla tunajšie alfy?" Opýtala sa ticho a pokojne hoci mierne placho.
Manon
Manon
Počet příspěvků : 238
Datum registrace : 22. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 5:17 pm
Řeka Jasu
Manon se zamračí. Zachránce? Anděl strážný? Učitel zla?! poměrně nabroušeně odhalí své železné zuby, které se zalesknou na slunci. Netušila o co se tvor snaží, ale ani zdaleka se jí to nelíbilo. K jeho představení se dál nevyjadřuje - tohle ji stačilo. Aha, takže není stejný jako já. pomyslí si. Nevěděla, že mají tvorové nějaká jména. Zkrátka žila v domnění, že ona je druh tvora nazýván Manon. Hodí krátký pohled ke zmíněné rybě. "To není jídlo." odsekne. Nic podobného v životě neviděla. Toužila po tučné prasečí nebo vlčí krvi. Netušila, co jeho další slova mohla znamenat, ale přešla to s tím, že jakožto Vlk má nějaký další druh komunikace, kterému ona nerozumí. Z hrdla se ji vydere agresivní zavrčení, když si všimne dalšího tvora. Vypadal stejně jako Vlk. Naježí se a v očích ji nebezpečně zablýskne. Co to má znamenat? Kde to jsem?
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 5:38 pm
VINTEREN
Řeka Jasu
Trhl sebou a prudce se otočil. Nějaká bíločerná sviťačka či co. Zavrčel. ,,To bych měl podle tebe vědět?" povytáhl obočí. Možná, že kdyby po ní štěkl, utekla by a nechala ho s vlčkou na pokoji. Musí tenhle prapodivný rozhovor ukončit. Potom se otočil zase k vlčce. ,,Dobrá, prve to nevyznělo moc dobře. Říkej mi, jak chceš, mě je to vcelku jedno," odfrkl si. Trochu ho podivilo, že měla železné zoubky. Zavrčel a sám vycenil své zuby. ,,Chceš, abych ti nosil vlčí mrtvoly rovnou pod čumák či co?!" vyštěkl, ale pak se temně usmál. ,,Ale je tu někdo, kdo by se ti dal strčit rovnou pod nos," ušklíbl se a zadíval se za vlčicí. ,,Ale kdykoli tě do té řeky můžu zase hodit," zamračil se a zadíval se do temné vody řeky.
Manon
Manon
Počet příspěvků : 238
Datum registrace : 22. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 5:59 pm
Řeka Jasu
Stále s vyceněnými zuby oba dva probodávala pohledem. Nějak nechápala, proč se ji Vlk rozhodl zachránit či něco v tom smyslu. Vždyť ona nepotřebovala zachránit! Při tomhle uvažování si vzpomněla na incident s černým psem. Nad jeho reakcí se skřípavě zachechtá. "Mrtvoly si opatřím sama." přimhouří oči směrem k Vlkovi, jako jemný náznak toho, že by si na ni měl dát pozor. Tahle hra se jí začínala líbit. V očích ji zvráceně zablýskne a změří si příchozí pohledem. Přitiskne uši blíž k hlavě a kov zaskřípá o kov. Nechtěla do té vody zpátky ani v nejmenším, ale nic nenamítala a schválně nechala Vlka utápět se v jeho představách. Stejně jako se ona utápěla v těch svých.
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 6:07 pm
VINTEREN
Řeka Jasu
Už ho to přestávalo bavit. ,,Jestli chceš vědět pravdu, tak tu ji máš - chtěl jsem tě sníst. Ale zřejmě nejsi úplně slabá," přimhouřil oči, ,,tak jsem tě nechal. Takže si buď jdi po svých nebo se mnou můžeš zůstat - mně je to vcelku jedno," ukončil a nechal obě vlčice vlčicemi. Ať se rozhodne po svém - vyšel jí vstříc, avšak stejně se může zase otočit a dělat, že nějaká železozubá vlčka nikdy neexistovala.
Manon
Manon
Počet příspěvků : 238
Datum registrace : 22. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 6:15 pm
Řeka Jasu
Pozorně si vyslechne vlkovu nabídku. Vskutku ji stále nešlo na rozum, proč ji nabízel i tu možnost s ním zůstat. Nechtěla se vrátit ke svému pánovi, ale zároveň nechtěla patřit ani jemu. Nevěřila mu a neznala nějaký jiný pojem než ten, že by mu pak patřila. "K čemu by mi to bylo?" zavrčí opovážlivě. Nedůvěřivě si ho změří několikrát pohledem a lehce couvne při jeho přiblížení. Byla zmatená. Stále nevěděla, kde je a proč tu je. Nevěděla, co je to za tvory a co od nich čekat. Cítila se zranitelně. 
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 6:51 pm
Tábor
Porozhliadla som sa navôkol. Švihala som chvostom a užívala som si blahodarnú jarnú chvíľu. Po tábore sa motalo niekoľko vlkov a ja som bola pokojná. Ulovím niečo pre svorku. Veď som predsa Gamma. pomyslela som si. ,,Tak, tak Yllinôčka moja." pritakával Rascal. Vedela som že môj všetečný patrón bude hneď vyzvedať. ,,A Yll, veď vieš že budeš mať ďalšie mláďatá." dodal a ustarane sa na mňa pozrel. Ja viem, veď som už raz odchovala vrh mláďat. povedala som mu. ,,Musíš Acia prinútiť aby sa pridal do svorky. Lebo..." povedal vážne. Nie, loviť nepôjdem ale vyberiem sa za Alfami a poviem im,že... Môj partner odmieta byť členom svorky. povedala som Rascalovi. ,,Aj za cenu že prídeš o post?" zamručal Rascal a zatváril sa kyslo.A nech, chcem mať istotu že môjho partnera a moje vĺčatá nikto nezabije. povedala som vážne. ,,Prosím Yllin uvažuj. Acio vo svorke nechce byť." povedal Rascal. Rascal, je mi z toho zle. Nevieš že sa necítim dobre? Práve na toto náladu teraz nemám. Nemôžem. pomyslela som si a unavene som sa zvalila do tieňa stromu. ,,Ach jaj." zamumlala som si a natiahla som predné laby pred seba.
RitaGája
RitaGája
Počet příspěvků : 508
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rita z rodu Gája
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 7:19 pm
Hige
LKS → doupě → řeka Jasu
Nedůvěřivě jsem přejel pohledem kus masa, který se zjevil v misce. ,,Já bych to nejedl.'' nakrčil jsem čumák když k tomu Eldü přičichla. ,,Pojď nataháme to do doupěte.'' navrhl jsem a přehodil si přes hlavu náhrdelník s mojí podobiznou. Při dopadu na krk hezky cinkl o obojek. Chňapl jsem nějakou záclonu a do ní hodil misky s pár věcima a táhl do doupěte. ,,Počkej tu, já jdu něco ulovit. Ty teď musíš být v klidu.'' starostlivě pohlédl na její břicho a odhodlaně vyběhl z doupěte.
//omlouvám se že je to tak krátké, ale z mobilu mi nejdou dlouhé příspěvky T.T
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 31, 2017 8:21 pm
VINTEREN
Řeka Jasu
Mlčel. Nevěděl. Nevěděl ani k čemu by to bylo jemu. Odfrkl si a podíval se na vlčku. ,,Co já vím..." řekl, ale nedokončil. Chvíli bylo ticho, ale pak vyštěkl: ,,Nevím! Zapomeň na to a dělej, že ses zachránila sama," vyprskl a rozběhl se po břehu řeky pryč. Po chvíli zpomalil a vztekle si něco vrčel pod fousy. Ať si jde ta mrňavá! Nelitoval toho, že ji opustil - bylo mu to úplně jedno, věřil, že si poradí sama - a i kdyby ne, co se stane? To už Vinterena v nejmenším nezajímalo.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Feb 01, 2017 1:07 pm
Doupě - Tábor
Když jsem se znovu probudila, kluci (Greeny, Horrie, Emerald, Blix, Azul) s Pellkou ještě spali, ale Azurin a Rue už byly vzhůru. Něco se mi na nich nezdálo. Pozorně jsem se a obě podívala a pak jsem se rozzářila jako sluníčko. Ony... ony vidí! Pomyslela jsem si nadšeně, ale dlouho jsem veselá nebyla. Bylo mi tu těsno. Takovou společnost jsem neměla ráda a to mě nutilo odejít. Opatrně jsem vstala a vylezla ven. Už jsem byla cca dva týdny po porodu a poprvé od početí jsem se cítila lehká jako pták. Pohodila jsem hlavou a vyběhla ven z lesa, směrem k táboru. Chtěla jsem vidět nějakou kamarádku, Lav už zmizela. A také jsem chtěla požádat o zkoušku na Deltu. Doběhla jsem do tábora, ale Alfy ani žádnou Betu jsem nikde neviděla. Zato jsem viděla Yllin, která vypadala hodně ztrápeně. Přiběhla jsem k ní. "Yll? Jsi v pořádku?" Zeptala jsem se starostlivě.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru