Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

+63
Haske
Telantes
Kay Mayen
Minor Animus
Toshiro
Jack Ian Snart
Ahria
Riteru
Rias
Diego [Alfa]
Eito
Dix de Mal
Cäelle
Aysu Telcontar
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Ose Arashi FK
Traure
Maysie
Sauron Gorthaur
Arian
Omega
Räqo Contrariorum
Zechariah
Drak Přírody
Varox
Aragorn Elessar Telcontar
Zemaris Del Bianci
Yllin
Ghost
Demon
Tenebris
Drak Osudu
Aetas Volito
Cairo
Asmia
Aresea VATC
Acheron BlackFire
Grafity
Haymitch Fireshadow
Dračí Potomek
Tristan
Northie de Hermes r.Gája
Naberius Erain Crowiere
Azrael Virentem
Easy
Saiko Aske
Emerithy de Mal
Velether
Dysnomia Krigare
Rain
Ra's Al Ghul
Itsaya
Olwë
Befyriel
Stellar Shine
Naiome
Nira
Gwen
Ragnarok
Leffay
Hotaru
67 posters
Goto down
Haymitch Fireshadow
Haymitch Fireshadow
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Jul 27, 2018 10:30 pm
//Co se týče té křišťálové stěny, Jack je podstatně já, takže Má na Velethera stejný názor. Jo vo se týče těch lidských věci, chápu už jsem to přehnala. Jack žila ve městě, tak se toho dosti Naučila, ale ok. Jinak narážka na Doctora Strange je mimo herní.
Ale tady máš opravu. 
 pm
Tábor 
Růženka
Au, moje tělo. Pomalu mi projížděla bolest mými svalami. Naučil jsem se takový trik, ale potřeboval jsem Jack spolupráci, naštěstí si jack dovtípila, co má udělat. A tak jsem z pout zmizel do její hlavy a pak zase nespoutaný se dostal ven. Na vlka moji hadi nefungovali. Alle na patrona mohli, hned jak jsem se znova zjevil poslal jsem je na ní zepředu, aby ji odlakalali. Zatímco já se na ní vrhl mým jedovatým kusem zezadu do ocasu.
Jack Ian Snart
Kov? Vážně?Ale ještě předtím jste viděli... Z nohy se mi "okrojil kus masa" nevydržela jsem a trochu vyjekla bolestí, neboť mě ohromila. Zatím co jsem trpěla dalším druhem bolesti, uviděla jsem Růženku, byla jsem tak paralizovana bolestí, že mi trvalo chvíli, než jsem si vlastně uvědomila, co che. Pak jsem to provedla. Když mi hroty začali probodávat svastlo, začali se mi ronit slzy bolesti, i když jsem se bránila. Bolelo to hodně. (//jako Doctor strange XD) naštěstí, teda spíše naneštěstí jsem necítila nohu. Byla jsem bezradná v téhle situaci. On používal magii, já žádnou neměla.,, Mám základní představu popisu vlka, ty ten popis nesplňuješ. " Pak jsem obrátila na Yungulíka.,, Ale měly jsme spolu hezký čas Yungulíku!"
Drak Přírody
Drak Přírody
Počet příspěvků : 72
Datum registrace : 20. 08. 17

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jul 28, 2018 12:42 pm
Čas se opět převrátil do odpoledních hodin. Obloha se však nehodlala rozjasnit. Namísto toho se k celému území pomalu hnala hustá tmavá mračna. Narozdíl od smečky Elloris zde však stále panovalo ticho před bouří.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jul 29, 2018 11:55 am
TÁBOR
Viperrani
Dračice rozzuřeně zařvala, když jí patron doslova zmizel před očima. Tlapy, které nyní nebyli o nic opřené, dopadly na zem. Však Viperrani nebyla hloupá, věděla, co druhý patron prováděl - stáhl se do hlavy své svěřenkyni, jen aby se zhmotnil, když to nejméně čekala. Proto využila Temný štít, aby si vykryla všechna místa, která jí nebyla na očích a tedy byla zranitelná, neboť nevěděla, kde se patron hodlal znovuzhmotnit. A když se přesně před ní objevil objevili ohniví a ledoví hadi, bylo jí jasné, kde hodlal patron zhmotnit - za ní. Nepolevila tedy na svém štítu, tudíž si triceratops mohl leda tak vylámat své  jedovaté zuby na jejím štítu a použila pohlcení temnotou, aby odstranila dva hady. Nechtěla s nimi ztrácet čas, bylo to pod její úroveň. Celá tato situace byla pod její úroveň - byla ztráčce Pekelných bran a nyní se měla pachtovat s nějakým druhořadým patronem? Cítila, jak jí dochází její magická energie, však stále jí měla dost na to, aby tomu patronovi ukázala. Vyskočila do vzduchu a vzlétla, načež když se ocitla mimo patronův dosah, zrušila štít. Poté dlouhý šplahoun Temnoty obmotal patronovi tlamu, aby jí nemohl kounout a ani se řádně otočit, dokud se  ze šlahounu nevyprostí, což jí dalo krátký čas, aby stáhla křídla k tělu a plnou svou vahou dopadla patronovi na záda a opět se mu pevně zakousla do zad.
Velether
Temný Alfa věnoval vlčici nezaujatý pohled. Docházely jí argumenty, jediné, co mohla, bylo se opakovat či vymýšlet nesmysly, jako malé vlče, které si postavilo hlavu a chtělo si prostě hlava nehlava prosadit svůj názor. Jestli tomu i věřila, bylo to ještě smutnější. Však Velether už s ní nemínil ztrácet čas, chtěl dodělat to, co již načal a dále se jí nezabývat. "A co je ten tvůj popis vlka? Slabost? Vskutku, toho se ty držíš vzorově," opáčil a pohodil dlouhým, dračím ocasem, který se dnes ukázal být smrtelně nebezpečným.  Náhle urychlil prodlužování kovových trnů, až jí několik proklálo tlapu skrz na skrz. Do tlapy jí vpustil silný výboj elektrického proudu, schopný kdeco seškvařit, než nechal kov rozžhavit svou primární magií doběla. Potáboře se rozlehla vůně spáleného masa. Nyní se však neškvařila jenom kůže, ale její končetina kompletně zevnitř. Celá končetina jí vlastně vzplála - Velether sáhnul do zásob své energie a znásobil žár rubínového ohně trojnásobně, tudíž se tlapa spalovala neskutečnou rychlostí. Dobrou zprávou pro Jack bylo, že tlapu necítila, byla znecitlivělá. Špatnou bylo to, že jí necítila proto, že jí odumřela. Velether proklál důležité nervy a následně jejich zbytky spálil ohněm. Končetina byla nenávratně mrtvá - Velether jí vlastně dělal ještě laskavost, aby si mrtvou nohu nemusela odkousat sama či jí tahat za sebou. Navíc oheň i ránu celkem dobře uzavřel, aby nekrvácela. No nebyl hodný? Během pár minut zůstalo místo plnohodnotné tlapy jen zubožené, pohořelé něco, co se stěží dalo nazývat plnohodnotnou končetinou. Velether k vlčici přiskočil a chňapl jí tlapu do tlamy, načež začal trhat ze strany na stranu jako zběsilý. Jednu svou lapu ořěl do Jackina ramene, aby se zapřel a netahal jí tak za sebou. V tlamě necítil již lahodnou krev, nýbrž obyčejnou spáleninu. Po pár minutách nechal trhání hlavou, neboť cítil, že tlapa celkově povolila a začal pomalu, se silou která byla schopná tahat klády statných stromů, tahat, než s ohavným křupnutím rozléhajícím se po táboře končetinu utrhl. Pustil Jack a mrtvou tlapu odhodil kamsi vedle sebe. Poté přimhouřil oči na zelenou, nyní trojnohou vlčici.  "Běž," zavrčel. "Utíkej, jak ti to jen zbylé nohy stačí. Jestli se ještě jednou vrátíš na území Zeiss, zemřeš," ohrnul pysky, aby odhalil tesáky. Poté se otočil na zbylé vlky. "Všichni, co se rozhodnou zradit Zeiss, takto dopadnou. Pamatujte na to!" Vyštěkl.
Demon
Demon
Počet příspěvků : 263
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jul 29, 2018 2:43 pm
Tabor
Ragnarok


Z môjho dlhého spánku ma prebudila vôňa spáleného mäsa. Zo slinami v ústach som otvoril oči a pomaly sa postavil. Chcel som zistiť čo sa tu deje tak som sa pozeral okolo seba. Videl som našu alfu ako s niekym bojovala, alebo už dobojovala. a v tom som uvidel že, dotyčný ktorý stal proti našej alfe už bol odnej zranenia. A kúsok od alfy som uvidel labu. V mysli som sa začal smiať lebo ten dotyčný vlk vypadal úboho. Hodlal som zistiť čo sa tu za tu dobu stalo. A tak som sa pozrel po zdejších vlkoch ktorý tu boli. V diale som uvidel skupinku vlkov Nepoznal som ich a tak som sa pomaly dal do kroku, ale tušil som že to sú vlci čo boli kedysi vo svite. už len z tej predstavy sa mi robilo zle. Ale aj tak dali sa knám, mali aspoň rozum. Po chvili som sa zastavil kúsok od zeleneho vlka (Telantes). Moje reťazi zahrali svoju melodiu, a ja som si prezeral vlkov čo tu tvorili skupinku.
Ghost
Ghost
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 05. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jul 30, 2018 9:02 am
Tábor
Mladý vlk so štetinatou tvrdou srsťou otvoril jedno albínske oko bez zreničiek. Strihol ušami a pozeral sa okolo, videl kolosálny súboj medzi jednou z álf aniekým koho nepoznal. Ghost bol stavbou tela niečo ako malý tank, so zvláštne tvarovanou papuľou a ušami i celým telom vyzeral fakt cudzokrajne, ale tu v Zeiss našiel domov. Priplichtil sa za svojim majstrom. ,,Zdravím majstre." pozdravil Ragnaroka a strihol tenkými ušami. Videl ako vlčica doplatila na boj, prišla o nohu, no čo, koledovala si o to. Ghost buchol huňatým krátkym chvostom o zem a čakal čo sa bude diať.
Ragnarok
Ragnarok
Počet příspěvků : 488
Datum registrace : 10. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jul 30, 2018 9:14 pm
Tabor

Stál som na mieste a čakal sa čo sa bude diať. Než sa v tom zamnou ozval známi hlas ktorý som veľmi dobre poznal. Pomaly som ale isto otočil, hlavu a zbadal bielu srsť Ghosta. ,,Ahoj môj verný žiak.Ako sa darí." Povedal som naňho. A na tvári sa mi objavil vyšinutý úsmev. ,,Jaká krásna vôňa je z tej jej upečenej nohy. Až mi to robí chuť ochutnať vlčie mäso." Povedal som mu a šialene som sa začal smiať. Lebo tá myšlienka bola až moc šialená, a normálny vlk by na to ani nepomyslel. A potom som sa Ghostovi pozrel až do oči , ako kedyže sa úplne chcel pozrieť do jeho vnútra. Niekomu by z toho aj husia koža naskočila.
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Jul 31, 2018 1:33 pm
Tábor - - - Zbořenistě (místo za hranicemi) //přesun na sh
Moje noha!!! Ten hroznej nevlk. Sice jsem nic necítila, teda jako bolest. Ten deb+lní smrad jsem cítil. Uchyláci.,, Ne, to co dělá vlka vlkem je schopnost milovat odpouštět, tolerovat, respektovat a ty nejsi schopen ani jednoho." Křikla jsem na toho hnusáka, když mi dohořela noha. Bylo jediné štěstí, zář byl tak velký, že to čepel nevydržela a roztavila se. Nemohla skončit v jejich majetku. Teď jsem musela pryč, byla jsem zraněná, ne smrtelně, ale vážně. Věděla jsem přesně kam mám jít, ikdyž jsem věděla, že tam budu mít trest horší než tady, ale nedalo se nic dělat. Trochu jsem sykla, asi bolestí, která nepřestávala, plivla na místo, kde byla moje noha. A rozešla jsem se. Díky mým atletickým schopnostím, to nebylo, až tak složité mohla bych qsi i běžet. Ale šla jsem velmi pomalu a protestně. Těsně před východem jsem jen tak křikla.,, Miluji tě Yungulíku. " Pak jsem odešla tam, kde mě už někdo neviděl. Tam už jsem ro bolestně nezvládla, byla jsem moc vyčerpaná, už jsem to nevydržela. A tak jsem povolal Růženka, kterého jsem předtím zatáhla do hlavy. Ten mě odvezl na jediné místo, iam jsem mohla. Já na jeho zádech usnula vyčerpaním a bolestí.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Jul 31, 2018 8:58 pm
Tenebris
~Tábor -> k Telově skupince~

Po vyřčení Alfina příkazu se Tenebris otočila na přítomné. Vlci se začali pomalu formovat do skupinek. Přesněji, skupinky byly jen dvě. Ta první měla zatím jen čtyři členy a vlci v ní vypadali silně, na druhou stranu... tam byli sami Zeissani. Ti původní. To Tenebris zrovna nelákalo, navíc nevypadali, že by ji byli ochotni přijmout mezi sebe. Druhá skupinka vypadala podstatně slaběji. Byli v ní jen tři členi - Telantes, Minor a nějaký Zeissan, kterého Alfa Velether právě degradoval na Omegu. Vypadal zničeně, v nose měl piercing a byl celý zakrvácený. Nebylo pochyb o tom, že tenhle vlk už v minulosti Omegou byl a na Kappu se dostal teprve nedávno, o čemž svědčil i slabý sviťácký pach, ještě ne zcela zakrytý pachem Zeisským. Tenebris švihla ocasem a vydala se k druhé (Telově skupince) Zdravím. Zavrčela ledovým hlasem, který nepoužívala příliš často, vlastně skoro nikdy. Avšak šlo o její přirozený hlas - skutečnost, kterou většině smečky zatajila, tady se tím však mohla spíše chlubit. Máte tu ještě místo? Zadívala se na ně.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Aug 01, 2018 11:55 am
Tábor
Jen jsem se koukal na to jak se ta najivka Jack prala s alfou a bezvýznamě se snažila mu vysvětlit svojí nesmyslnou ideologii. To co dělá vlka vlkem? Co to je? rozhodně jsem se nechtěl týmovat se Zeissany, ale Jack byla vážně naivní. Rozhodně jsem nesouhlasil s timhle, týráním a nesouhlasiil jsem ani s ideologii týhle smečky, ale Jack taky byla naivní, a blbá. Z mého přemejšlení mě vytrhla vlčice, která přišla. "Ne, je tu volno. Předtím tu byl Asklépios, ale šel něco řešit s Alfou..." odpověděl jsem. Po chvíli jsem si uvědomil že bych asi neměl mluvit, ale co. Horší než to bylo to už nebude. Lehce jsem se hlavou uklonil, aby se neřeklo.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Aug 01, 2018 12:42 pm
Tábor
Slová Asklépiosa som tak povediac, nie že od ignoroval, jednoducho šli jedným uchom dnu a druhým von. Skorej ma zaujalo to počasie a následne nadchádzajúci súboj medzi Veletherom a nejakej Elloriskej vlčici, ktorá si neuvedomuje, že ako vstúpila na toto územie, tak po svojich určite neodíde. 
Tak pri sledovaní toho boja, som nakoniec obrátil hlavu. Nijak ma ten boj nenadchol.. lepšie by bolo, keby to Alfa už s ňou skončil, jediným pohybom. Nakoniec k nám prišiel vlk, ktorého som dobre poznal (Ragnarok). To je ten, ktorý žadonel, aby si vyšiel z tej hmly, nie? Opýta sa moja patrónka, pritom sa pousmejem. "Je to tak Crub.. je to tak," odpoviem svojej patrónke, než zaznamenám príchod Tenebris.
Nad jej ´chladným vrčaním´ iba nadvihnem obočie. "Jo, je." prehovorím, pritom sa zadívam na oblohu. Ajaja, mal som pravdu. Elloris je pod nátlakom silnej búrky, o chvíľu to prejde aj sem, pomyslím si, než na chvíľu sa zamyslím.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Aug 01, 2018 8:40 pm
Aura
~Tábor~
No super. Úžasné. Tři sviťáci a Omega, to je teda úrověň. Odfrkla si Aura po zjištění, že první skupina, ve které byly samé Delty, už je plná a jí nezbývá, než se přidat k té druhé, která měla, minimálně podle Aury, podstatně horší složení. Než se k ní ale stačila přidat, všimla si Asklépia, který k "sviťácké" skupině očividně také patřil, a tedy byli kompletní. Hm, no, spratku, otočila se na Caira sedícího jen kus od ní, asi budeme spolu tvořit třetí skupinu. Hej, Ragnaroku, vem Ghosta a pojďte za námi, do skupiny. Zavolala na vlka postávajícího opodál a jeho učně. Ragnarok jí dříve hodně vadil, zvláště proto, že kvůli němu byla na čas Omegou, teď už však k němu takovou nenávist necítila. Odpustila mu. Navíc si s odstupem času uvědomila, že si za to mohla také sama, neměla se nechat vyprovokovat.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Aug 01, 2018 8:55 pm
Cairo
~Tábor~
Cairo se neochotně přidal k Auře, vědom si jejího vyššího postu. Ani skutečnost, že bude ve skupince s Ragnaroku a jeho učněm se mu příliš nelíbila, ale pořád to pro něj bylo lepší, než být s těmi sviťáky, nováčky, bývalými Ishimurčany a Omegou. Navíc, neměl na výběr a Auřinu skupinu odmítnout nemohl, ještě by si tím vysloužil trest.
Aysu Telcontar
Aysu Telcontar
Počet příspěvků : 892
Datum registrace : 16. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Caelle
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Aug 01, 2018 9:05 pm
Tábor Zeiss
Zápas mezi Veletherem a tou sviťačkou jsem nesledovala. Koledovala si o to a teď to má. Netýkalo se mě to, tak proč bych na to měla čumět?  Naiome se mezitím někam vypařila. Odešla bez rozloučení a ve spěchu,  takže to muselo být důležité. Přesto jsem se nehnula ze svého místa, mohla bych z toho mít problém. Čekala jsem, že Velether tu vlčici zabije stejně, jako Naiome zabila tu depresivní zelenou vlčici. Vlčice nakonec skončila jen bez přední končetiny. Na to jak si dovolovala, vyvázla docela snadno. Ironicky jsem se ušklíbla, když ta sviťačka řekla Yungul, že je do ní zamilovaná. Neměla jsem nic proti vztahům, ale brala jsem to tak, že by oba měli z toho vztahu něco mít. Nějakou výhodu. A v tomhle "vztahu" jsem žádnou výhodu neviděla. Jen naprostý hlupák by vyměnil výcvik, cíle a protekční místo ve smečce kvůli někomu takovému. Byla to naivní hloupá a slabá vlčice, navíc teď byla ještě ke všemu mrzák.  Byla jsem si jistá, že Yungul  tento vztah nemůže nabídnout nic. Sledovala jsem, jak  zraněná vlčice odchází. Byla jsem přesvědčená, že tohle je to nejlepší, co mohlo Yungul potkat. Mezitím jsem zaslechla poznámku jednoho člena smečky. Zašklebila jsem se.  To je teda nechutný hovado. Měla bych si na něj v budoucnu dávat bacha. Nechápala jsem, proč by někdo jedl zástupce svého vlastního druhu, tohle myšlení bylo zvrácený. Vlk to nejspíš neměl v hlavě zcela v pořádku a proto pro mě představoval hrozbu. Nenápadně jsem si ho prohlédla a zapamatovala si, jak vypadá.
Drak Přírody
Drak Přírody
Počet příspěvků : 72
Datum registrace : 20. 08. 17

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Aug 01, 2018 10:38 pm
Vítr se proháněl i místy území smečky Zeiss, ve vzduchu začínalo být cítit vlhko. Vlci mohli zaznamenat černou clonu, pomalu, ale jistě, blížící se od severu. 
Den plynul dál a v pozdějších odpoledních hodinách již území začalo pomalu zahalovat šero.
Drak Přírody
Drak Přírody
Počet příspěvků : 72
Datum registrace : 20. 08. 17

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Aug 03, 2018 8:20 am
Brzy již šero zahalilo území smečky a nastal večer. 
 Teplota poměrně klesla, chlad se nesl studeným vánkem a snažil se prodrat vlkům skrz kožichy. Ten, kdo byl vybaven hustou srstí, měl teď výhodu.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Aug 03, 2018 1:09 pm
TL- Tábor Nai/Asmia/Acheron
Naiome sa pozrela na Asklépia a potom vzápätí na oblohu. "Musíme ísť do Tábora a to rýchlo." - zavelila, než ich 3 začala obklopovať čierna para. Pohltila ich celá od hlavy až po päty a zmizli naspäť do Tábora.
Naiome schmatla Noemie a odniesla ju do Asklépiosovej jaskyne. "Vlci svorky Zeiss, všetci povinne do svojich jaskýň!" - Ohlásila na celý Tábor. Zhlboka zavyla ak bol niekto, kto sa zo svorky túlal po území aby vedel, že sa má vrátiť do Tábora, kôli možnému nebezpečiu búrky. Schyľovalo sa k tomu ešte aj k večeru. Učňov si pritiahla všetkých k sebe pomocou Telekinézie a natlačila ich do jaskyne, ktorá bola dostatočne veľká a bola neobývaná. Musela ich predsa chrániť. Skontrolovala či všetci už sú na ceste aby pozaliezali do jaskýň, než zaliezla aj ona. Všetko kontrolovala. Blíži sa búrka, zalezte do najhlbšej časti jaskýň.- poslala vlkom myšlienky. Tábor bol vyvýšený a ochránený, preto h zatopiť mohlo len pri viacerých veľkých búrkach. Axis spolu s jej ďalšími mazlíčkami vletel k nej do jaskyne. pristál na hlave Velethera. Naiome čakala, čo sa bude diať, aby mohla prípadne konať. Dúfala, že Ask pomôže zatiaľ Noemie.
Acheron takisto zaznamenal blížiace mračná. Mal pomerne veľkú jaskyňu. "Kto nemáte jaskyňu, zamnou." - zavrčal a rozbehlo sa skryť. Asmia spravila to isté na príkaz Alfy a spolu s Manyakom sa skryli.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Aug 03, 2018 7:38 pm
Tábor
Seděla jsem po boku své skupinky. Vzduch se náhle ochladil a změnil. Hádám, že se k tým hranicím jen tak nedostaneme. Prolétlo mi myslí. Vskutku. Bouřka se blížila ze severu. Naiome rozkázala se schovat do doupat. Podívala jsem se na Saurona. "Pokud dosud nemáš svou, můžeš být v te mé a také v ní bydlet." Řekla jsem mu tak, že to měl slyšet pouze on. Následně jsem zamířila kolem doupěte Naiome, do té své, která nebyla o moc daleko. Tam jsem si lehla a koukala směrem ven.
Gwen zase zamířila do té své na konci Tábora, daleko od ostatních. 
Saura byla násilně odtáhnutá pomocí Naiominou jednou z magií společně s ostatními učni do jedné t prázdných jeskyň.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Aug 03, 2018 11:22 pm
Tábor
"Takže budu omega dýl, když se výprava nekoná..." zamumlal jsem si. Zvedl jsem se a porozhlédl se po okolí. Jeskyně? Jako kdybych jí měl.... řekl jsem si v hlavě a chtěl si stěžovat dál. Bylo mi jasné, nebo tedy jsem si to myslel, myslel jsem si že zmatek je kvůli tomu že se schylovalo k bouřce. Jakmile promluvil vlk k těm co nemaj jeskyni, tedy i ke mě, tak jsem se uklidnil. Pomalu jsem se k němu došoural a uklonil se. "Ehm... Bylo by tam místo i pro podvraťáka jako jsem já?" zeptal jsem se ironicky. Bylo mi to nepříjemný, se potupovat, ale musel jsem si trochu pomoct.
Easy
Easy
Počet příspěvků : 712
Datum registrace : 16. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Aug 05, 2018 1:11 pm
Tábor -> Doupě 
Ohníčky pobavení ji hořely v krvavých očí při pohledu na naivní vlčici, která se postavila Alfovi Veletherovi. Na její hloupost doplatila a přišla o nohu. “Hlupačka, jejíž naivita je nekonečná a jednou za ni zaplatí cenu nejvyšší,” temně se usmála a když spatřila temná mračna, tak zajiskřila. Cítila přicházející bouřka, protože ji měla ráda. Přála si jednou dokázat odvrátit blesk od země a možná se jí to po dlouhém tréninku povede. Setmělo se a ucítila chlad, ale naštěstí měla na sobě jako vždycky svůj tmavě rubínový plášť, který zakrýval její fialové znaky. Takhle se cítila lépe, že vypadala jako otec a ne jako matka, kterou neměla v lásce. Když uslyšela známý hlas patřící Alfě Naiome, tak si povzdechla, ale poslechla. Došla do své jeskyně a se zavrčením vyhnala lišku do druhé části doupěte. Lehla si na rouno, nechala ztlumit světlo myšlenkou a hleděla  k východu. 
Minor Animus
Minor Animus
Počet příspěvků : 829
Datum registrace : 20. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Míňa
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Aug 05, 2018 6:20 pm
Tábor
Nějak jsem se nezaobíral tím, kdo že je to v naší skupince, protože mi to bylo jedno. Chtěl jsem to mít hlavně za sebou a to jestli bych tu našel někoho s kým bych se mohl bavit by byl jen bonus. Popravdě jsem moc nepočítal s přátelstvím s těmi psychopaty všude kolem. Jasně, čekal jsem že tu nebudou všichni milí a hodní, proto jsem taky odešel. Ale vyžívat se v týrání jen tak pro nic za nic taky nebyla moje oblíbená zábava. Když jsem po chvilce zvedl čumák k nebesům, zjistil jsem že přichází bouře, což neuniklo ani samotné Naiome, která tímto ukončila všechno pobíhání a domlouvání se na skupinkách. Místo toho se každý ubral do svého úkrytu. Můj problém byl, že jsem žádný neměl. Alfa to však myslela i na toto, za což jsem byl vděčný a vydal se hned za oním vlkem, kterého jsme měli následovat. A nešel jsem sám. Jako prvního jsem si všiml toho psa, co měl být se mnou ve skupince. Nebo pravděpodobně jsme spolu ve skupince ještě pořád byli. 
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru