Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Akce & Příběh za Hranicemi

+35
Ergo de Mal
Argdem Telcontar
Easy
Nira
Yuki
Grafity
Ghost
Orisea De La Garmadon
Aragorn Elessar Telcontar
Christopher Criest
Kyurabi Nirakebe
Jєssiє
Drak Přírody
Dayilien Uchiha de Mal
Electra z rodu Aqua
Destiny Aqua
Kleeia
Marsie
Rellem
Naiome
Drak Osudu
Cäelle
Hilary
Saura
Azrael Virentem
Demon
Seely Gaja
Akio
Arian
Anemon Virentem
Hato Gája
Jack Ian Snart
Maysie
Xurrilias
Asuka de Fëe'neriz
39 posters
Goto down
Hato Gája
Hato Gája
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 08. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 7 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 21, 2018 6:40 pm
Cesta:
Měl jsem radost, že měla radost: ,, Zkus vymyslet tu poslední záchranu." Řeknu, abych od ní slyšel, co si pamatuje. Ale úsměv mě opustil, když chtěla slyšet můj strach: ,, Bojim se, že mě ty a Azri opustite." Zamumlam skoro neslyšně a hrabu tlapkou v zemi: ,, Je to potomý strach vid?" Podivam se na ní se stazenyma ušima: ,, To bych neřekl. Jsi stařecká i jindy." Povzbudim ji s malým úsměvem a utikam dopředu. Bohužel tam nedobehnu, protože se mi Ane za kousne do ocasu: ,, Au! Must mě! Chci se tam podívat!" Řeknu a tahnu ji za sebou: ,, Vlk by neřekl, jak má ostré zuby." Po myslím si a po chvíli snažení se zastavim: ,, Aneeee! Chci vědět co se tam děje!" Knouram jak malý a stojím napůl směrem k povyku.
Easy
Easy
Počet příspěvků : 712
Datum registrace : 16. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 7 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 21, 2018 6:44 pm
Cesta
Nemyslela už na bratra, tu fialovou a ani na dalšího Zeissáka, který se na ni taky vrhl. Ona by se sice ráda přidala, ale tím by úkazala, že neví, jak vypadá člověk, což ona lidi znala ze své rodné smečky. Kráčela dále několik stop za svojí Alfou Naiome, ale nevnímala moc dění kolem sebe a ani hádající se vlky. Nevěnovala pozornost ani jednomu z učňů Naiome či démonovi, protože byla moc zamyšlená, ale když spatřila, jak se jeden bývalý sviťák vrhá po její Temné paní a ona padá z útesu, tak se z její tlamy vydralo strašlivé zlověstné zavrčení. Zajiskřila, tedy moment, spíše vyprskla pár jiskřiček, jako kdyby byla malé neškodné vlčátko, u kterého se začala projevovat magie. A to bylo všechno, už žádná jiskra z ní nevyšla, ale rudooká se moc nerozmýšlela a vrhla se po Minorovi. "Jednou sviťák, navždy sviťák, že?" Zasyčela ještě než skočila na Minora, aby ho pomohla shodit Niře na zem. Ostré jedovaté drápy měla připravené stejně tak jako ostré tesáky, aby mohli potrestat toho odvážlivce.
Anemon Virentem
Anemon Virentem
Počet příspěvků : 594
Datum registrace : 08. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Minor
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 7 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 21, 2018 6:47 pm
Cesta
"Taaak, když si se otrávil, šla jsem pro Diega... který se stejně nedostavil včas, ale počítá se to," odpověděla jsem mu. Trochu mě jeho strach překvapil. Očekávala jsem něco jako strach z prohry, ze zklamání nebo tak něco. "Není to pitomý strach, všichni ho máme. Každý se bojí o toho, koho má rád," řekla jsem mu a povzbudivě se usmála. I já se bála že jednoho z nich stratím. Nikoho jiného jsem neměla. Nebo ne někoho tak blízkého. "Stařecká?!" zasmála jsem se nad tím slovem a naklonila hlavu. Čelisti kolem jeho ocasu jsem měla stále pevně sevřené, aby ho náhodou nenapadlo, že se mi vyrve. "Hi-kam ne-edeš!" zašišlala jsem a zamračila se. 
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 7 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 21, 2018 7:36 pm
Vlci pomalu začínali sestupovat z hor. Svah se zprudčil, kamínky podklouzávaly pod tlapami vlků a všichni by měli dávat pozor na to, kam šlapou. Na obzoru se objevuje pás vody - moře, velké jezero? Zatím nikdo netuší.
Nicméně nikdo z vlků nemá čas si všímat terénu nebo překrásného výhledu, které jim hory nabízí. Díky šarvátce mezi vlky si nikdo nevšiml nebezpečného démona, fialovo-černého, který se pomalu plížil k vlkům. Ani se nemusel plížit, protože vlci, snad ukolébání bezpečím, nic takového ani neočekávali. A přitom Coppodon si chce hrát...
Démon zmatku konečně několika skoky dostihl smečku a vmísil se mezi ně. Začíná panika, spousta vlků tohoto démona nezná a tak ani netuší, co za nebezpečí je čeká. Mezitím, než si mezi sebou všichni všimnou nebezpečné potvory, se stihne zahledět do očí MAYSIE a EASY. Na nich se velice rychle začínají projevovat příznaky Coppodonových schopnosti (viz. zde). Pokud ho vlci nezastaví, bude řádit dál.
Ačkoliv Coppodon není nebezpečný na životě v pravém slova smyslu, jen tak sám neodejde. Vlci budou muset něco podniknout, aby ho zahnaly. V momentě, kdy ovšem chtěl RELLEM všechny varovat, aby zavřeli své oči, sám zjistil, že magie nefunguje. Je pryč, možná nenávratně pryč. Kouzelné amulety nefungují, dokonce i vlkům s křídly se o dost hůře létá.
Easy
Easy
Počet příspěvků : 712
Datum registrace : 16. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 7 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 21, 2018 8:39 pm
Cesta
Zvedla se a rozhlédla se kolem, zda neuvidí svoji Alfu. Přeci jen věřila, že se dokáže zachránit a taky věděla, že ona ji nedokáže pomoc. Nedokázala si vykouzlit magická křídla a při nějaké pomoci by se spíše zabila sama a tak se raději chtěla pomsít. V ohnivých očích jí hrály plamínky zuřivosti, protože nechtěla tenhle čin nechat jen tak, ikdyž se brzy o něj postará sama Princezna temnoty. Na druhou stranu se ukázala její slova pravdivá, jednou sviťák, navždy sviťák a tak na vteřinu vrhla jeden varovný pohled i na Tenebris, aby potrhla svá minulá slova. Otočila hlavu na druhou stranu a její pohled se potkal s jiným, se sokolýma očima. Pár vteřin na něj hleděla, nemohla upozornit nikoho na démona a pak ucukla pohledem. Ustoupila od Minora, v očích se jí zračil teď zmatek, hlava jí bolela a ona se pomalu svezla k zemi a při tom v jednom okamžiku zapomněla na všechno...
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 7 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 21, 2018 9:12 pm
Marill, naozaj veľký a vzácny živočích orla albína si letela nad celou veľkou svorkou. Pamätala si vlkov, ktorí sídlili v Tábore a nemienila ich opustiť. Sama bola zapálená sledovaním vlkov a ich chovaním. Na to, že bola pre niekoho obyčajný operenec, bola naozaj rozumná a rýchla. Zistila, že sa niečo deje a ohrozuje vlkov. Zamávala krídlami a vypískla na celú oblohu typickým orlím "spevom". Zároveň stvorenie ohrozovalo aj ju a preto sa nemienila len tak vzdať. Začala lietať nad hlavou daného stvorenia, než sa ostrými drápmi zachytila o jeho hlavu. Mávala krídlami aby sa udržala vo vzduchu. Jej drápy sa neskôr dostali k pravému oku daného stvorenia, než ho jej drápy šikovne vyškrabali. Musela teraz však odletieť o kúsok ďalej, aby načerpala znova silu, pre orla nieje najjednoduchšie udržať svoje telo na jednom mieste v lete a k tomu na hlave obrovského živočícha. Vedela však, že jeho slabinou sú oči. Aspoň v to dúfala. Všetci vlci s komunikáciou s ptáctvom sa mohli od jej piskotu dozvedieť, kde treba útočiť.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 7 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 21, 2018 10:27 pm
Dawano a Tenebris
~Cesta~
Maysie stihla včas zavřít oči, takže na ni démon nemohl zapůsobit. Protože však v běžném životě oči téměř vždy používala, byla pro ni orientace bez nich velmi těžká a tak se dosti motala. Nakonec oči otevřela, jen na škvírku, aby alespoň trochu viděla. Nu, byla zřejmě dosti rozrušená, jinak by jí asi došlo, že i přivřené oči mohou zahlédnout démona. A tak když se monstrum prohnalo vedle ní a jejich oči se na zlomek sekundy vteřiny setkaly, Maysie se silně zatočila hlava, udělalo se jí nevolno a vzápětí upadla do bezvědomí.
Tenebris, ta se momentálně o svou dobrou kamarádku a vychovatelku jejího prvního vlčete nestarala, vlastně ani nevěděla, že se jí něco takového stalo. Teď se její pozornost plně soustředila na Minora. Zachytila varovný pohled Easy, další z Delt, a pochopila, co se jí tím snažila vlčice naznačit. "Až na to, že já nejsem sviťák a nikdy jsem nebyla. Jen... se umím ovládat a proto mi nedělalo problém se po dosažení dospělosti přidat do Ishimury, kde byl můj partner, místo Zeiss." Ušklíbla se a pak otočila pozornost k propasti. Nevěděla, jak to mají ostatní členové, ale ona si byla stoprocentně jistá, že Alfa žije a je v pořádku, přesto se potřebovala přesvědčit. Možná to bylo tím, že zjistila, že jí nefunguje magie ani nedokáže vyvolat své křídla, že její brašna někam zmizela nebo prostě zkrátka nebyla v Zeiss tak dlouho, aby si mohla být jistá schopnostmi své Alfy. 
Popošla pár kroků ke kraji srázu, přičemž dolů nedopatřením poslala pár kamínků. "Alfo?" Zavolala, nejdřív poměrně tiše "Alfo??" Opakovala po chvíli, teď už trochu silněji. Do posledního zavolání se rozhodla dát tolik síly, jako když běžně svolávala svou smečku - ještě to nebyla maximální hlasitost, kterou ze sebe dokázala vydat, ale už to bylo dostatečně hlasité na to, aby to bylo slyšet dost možná na stovky metrů daleko, určitě to tedy slyšeli všichni vlci v průvodu. "Alfo, jste v pořádku?" 
Argdem Telcontar
Argdem Telcontar
Počet příspěvků : 1553
Datum registrace : 11. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Argie
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 7 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 21, 2018 11:14 pm
CESTA
Předtím
Vzlet ze země byl jednoduchý a obyčejný, jako vždy, ale žíhanému se do cesty připletly potíže. Opět. Naštvaně zavrčel a natáhl tlapy s ostrými drápy, aby tomu cizinci (Xyrlias) připomenul, že jemu se do cesty nikdo motat nebude. "Uhni!" Zavolal na něj a jeho velké tělo prosvištělo vzduchem jen kousek od zeleno-černého vlka.
Argdem byl teď pozorovatel. V klidu letěl, sledoval davy vlků i rozhádané dvojice a trojice, nad všemi se tyčil jeho velký stín, jako smrt nad starcem. Kroužil, pak však nabral rychlost a přeletěl až do čela skupiny tam, kde šly alfy. Hleděl do dáli, do hor a za ně, a přemýšlel.
Teď
Z myšlenek ho probudil divný pocit. Křídla ztěžkla, byla jako z kamene, přestala být lehce používatelná. Argdem urychleně klesal, ačkoli nechtěl, a zahlédl, co se na horské stezce děje. Uviděl Minora, jeho bývalého nejlepšího přítele, jak útočí na alfu. Vztek se mu v očích hromadil rychlostí blesku. Nikdo nebude ubližovat jeho alfě! Zamířil dolů, téměř střemhlav. Dopadl vedle něj, těměř jako kámen, ale na všechny čtyři. "Ty s*áči... A pak kdo je tu zrádce!" Zavrčí a s opovržením na něj hledí, nic však nedělá. Ne ne, on bude ten, který se bude dívat, jak ho roztrhají na cucky. Myslel teď však i na ten čas, který s tímto vlkem strávil. Rozhodl se pro... rychlý konec.
Ergo de Mal
Ergo de Mal
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 27. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 7 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Oct 22, 2018 12:44 pm
/CESTA/
Dino de Mal

Tiše jsem se ploužil s ostatními, po boku Richu. Vše se kolem mě dělo tak strašně rychle, vlkům jsem přestával rozumět a taktéž jsem přestával rozlišovat barvy a velikosti mých vlčích vrstevníků. Jakoby se mi vše mlžilo, ale já se tomu nedivil. Být o pár let mladší, asi bych začal panikařit. Ale teď bych tím moc nespravil a toho jsem se důrazně chytnul. Lehce jsem se zachvěl a když jsem zaslechl cosi o démonovi, tiše zavrčel. Věděl jsem, že já už asi moc k ničemu nebudu. Ohlédl jsem se a pokoušel se proti démonovi vyslat několik rostlinných popínavých chapadel, však zda jsem se trefil, ví jen sám drak (a taky přihlížející). Neuvědomoval jsem si, že magii již neovládám. Bylo možná docela dobře, že nevidím. To by mi bylo líto Minora, který se stal nyní hadrovým panákem pro temno.

Arco Iris Criest
Byl jsem odhozen a poté ještě seřván. Dělal jsem snad něco špatně? Radši bych příště měl držet pysk. A proto jsem se zvedl a nadále už radši nic jiného nedělal. Šel jsem prostě s davem, bez ohledu na to, co mi mohli či nemohli poskytnout, zda jsem měl či neměl co ztratit. Celý bolavý, rolámaný a potlučený jsem se teda vydával s nimi a držel se přitom u silnějších členů smečky. Jakmile jsem zaslechl o démonovi, v mém nitru se roznesla pořádná panika. Běžel jsem od jednoho k druhému. Nevěděl jsem vůbec, co mám dělat. Něco mi říkalo, že nějaký vlk se vzepřel temným. Možná to, co jsem kolem sebe slyšel. Začal jsem se třást. Ale... patří mu to... ne?

Orfeon Virentem
Po chvilce jsem se vzpamatoval z něčeho, co jsem nečekal. Temná Alfa na mě zaútočila, protože jsem zaútočil na Ragnaroka, protože on zaútočil na Marsie. Byla to vlastně taková řetězovka. Ale notak, Orfe, to nikam nevede... děláš si zbytečně problémy... pravila mi v duchu patronka Omanitte a já jen tiše přikývl. Já vím... to... nic... neovládl jsem se. pomyslel jsem si tiše a ihned, co se mi povedlo se trochu pohnout, jsem se první protáhl a poté se opět zařadil mezi ostatní. Větší bolest, než teď, jsem snad ještě nezažil. Sám jsem se divil, že mi dovolovala jít dále. Pouze jsem tiše zavrčel a doběhl ostatní. Líbilo se mi, jak Minor, kterého jsem si pamatoval, jako vlka dobra, vrátil Naiome to, co jí patřilo. Nehodlal jsem jí nechat jen tak, chtěl jsem se prostě pomstít. Možná za nějaký ten čas... pokud se toho dožiji. Už nemám co ztratit, poslání bylo naplněno. očkekával jsem, že mi na toto patronka odpoví. A? Nic. Zavrčel jsem a doběhnul Anemon, ale to už byla poměrně v pohodě. Tiše jsem si povzdech a klusal dále s pohledem vraženým do země. Přemýšlel jsem, stále nad tou Naiome. Možná jsem se za svůj čin styděl, možná ne, ale co bych to byl za alfu, kdybych dal najevo svou slabost? Přesto jsem nějak cítil, že se naše smečka tak nějak rozpadá.

Ergo de Mal
I já, stejně jako všichni ostatní, pokračoval v cestě. Bylo toho na mě nějak moc, nestíhal jsem to všecko pobrat. Možná na mě někdo z vlků hovořil, možná ne, no já to prostě nevnímal. Rozběhl jsem se k jedné ze skupinek, čirou náhodou k Anemon, Orfeonovi a dalším, co byli poblíž. Chtěl jsem udržovat pozitivní náladu mezi všemi přítomnými. ,,Pitomý strach to byl, jo!" přimíchal jsem se jim neslušně do rozhovoru a drze se na bílo-fialovou ušklíbl.
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 7 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Oct 22, 2018 1:32 pm
Cesta:
Jejich hádka nebrala konce, ani když jsem mezi ně vstoupila. Byla jsem proto ráda, když se do jejich konfliktu vložil Diego, kterého jsem znala od vyprávění: ,, Xyrli! Už to stačí. Buď tak laskav a odkráčej na druhou stranu." Požádala jsem ho už podrážděně a pak se opřela hlavou o Akia: ,, Nech ho být, nestojí ti za to." Řeknu mu a doufám, že mě slyší: ,, Přece bys nechtěl, aby vlčata vyrůstala bez otce." Dodám polohlasne a trhnu sebou, když uslysim varovné vyti: ,, Něco se děje vepředu Akio!" Podívala jsem se vystrašeně na Akia a přemýšlela, co budu dělat. Pokud půjdu pomoc, tak by se mohlo stát, že bych přišla o vlčata, ale má povaha mi velela, abych šla pomoct: ,, Co teď?" Podívám se dopředu, ale přes změť vlků predemnou skoro nic nevidím, pouze obrys něčeho velkého.
Hato Gája
Hato Gája
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 08. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 7 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Oct 22, 2018 1:49 pm
Cesta:
,, Jooo, snaha se cení." Souhlasim a zazubim se: ,, Přeci jenom mi chtěla pomoct, ale ten rohatý léčitel se nedostavil." Po myslím si s menší ulevou, protože jsem měl drobné obavy, že za mnou předtím šla s donucení: ,, Fakt? Ale na tobě to není znát. " Zavrtim hlavou a pak se placnu přes tlamu: ,, Pardon! Jsem se prerekl! Chtěl jsem říct statečná." Obhajuji se, ale vím, že tohle už nezakecam a budu to mít na čumáku ještě dlouho. Snažil jsem se jít dál, když najednou jsem se cítil o dvě kila lehčí. Otočil jsem hlavu a viděl, jak můj ocas udělal puf! No, a byl z něj huňatý ocas, jako mají jiní vlci: ,, Aaa! Co si mi s ním udělala?!" Začnu vyšilovat a úplně zapomenu na situaci vepředu: ,, Můj ocas! Můj krásný pevný ocas! Co se to s ním stalo?!" Divam se na svůj huňatý ocas a macham nechápavě tlapami ve vzduchu. Když si vsimnu, že k nám přišel cizí vlk zastavim ho tlapkou: ,, Počkej chvíli." Řeknu mu a znova vykulim oko na ocas: ,, Aaaa! To je příšerný!" Běduju a pak se na příchozího normálním pohledem podívám: ,, Jo? Chceš si zkusit volný pád? Pak se uvidí, kdo bude mít pitomnejsi strach." Zamracim se na drzouna a držím se poblíž Ane.
Anemon Virentem
Anemon Virentem
Počet příspěvků : 594
Datum registrace : 08. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Minor
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 7 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Oct 22, 2018 3:36 pm
Cesta
"Ještě aby ne!" zasmála jsem se. "Jsem si říkala, že vzhledem k tomu, že ještě ani nejsem dospělá mám ke stařecké vlčici daleko," ušklíbla jsem se mávla ocáskem. Když jsem držela v jeho tlamě jeho ocas, po chvíli mi něco přišlo jinak. Nechápavě jsem se zamračila a pustila, když na mě začal Hato ječet. Nějakou chvíli jsem jen se staženýma ušima a ocasem sledovala jeho chování, protože jsem nechápala o co jde. Až po jeho (ne)vysvětlení jsem vykulila oči a přitiskla si packu na čumák. "To jsem nechtěla! Promiň,"  špitla jsem provinila a následně zaměřila očka na příchozího vlka. "Poslouchat cizí rozhovory je neslušný," poznamenala jsem a poté koukla na Hata a pohledem mu naznačila, že není proč tak vyvádět.
Anemon Virentem
Anemon Virentem
Počet příspěvků : 594
Datum registrace : 08. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Minor
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 7 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Oct 22, 2018 3:44 pm
Minor Animus
cesta
K mému překvapení se můj manévr vyvedl. Naiome se zřítila ze srázu a já měl co dělat, aby ten náraz do ní také ustál. Byl jsem dost slabý a hlava se mi dost motala. Takže když mě Nira srazila k zemi, skoro jsem to bral jako vysvobození z toho věčného soustředění držet rovnováhu. Zakaleným pohledem jsem přejel přítomné Zeissany a nedokázal nic jiného než zavrčet. Mé uši sice nějaké ty zvuky zachytily, ale můj mozek nedokázal rozluštit co říkají. Nerozpoznával jsem vlky kolem sebe. U některých jsem si pamatoval pár věcí, u některých zhola nic. I tak se můj poslední pud sebezáchovy někde uvnitř mě vzedmul a já se pokusil Niru nade mnou shodit kopancem mých zadních nohou do jejího břicha. 
Ergo de Mal
Ergo de Mal
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 27. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 7 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Oct 22, 2018 4:20 pm
/Cesta/
Ze slov toho černého jsem si nic nedělal. Jen jsem na něj vyplázl jazyk. Byl jsem odjakživa neposedné vlče s drzou hubou a měnit jsem se nehodlal. Přišlo mi to normální. ,,No a? Řekni mi něco, co je slušný," odpověděl jsem té fialové. Poté jsem popoběhl několika skoky dopředu, kam směřoval Orfeon. Na odpověď od mladé jsem nečekal. Natáhl jsem se zvědavě k němu a v duchu lehce zamyšleně uvažoval, jakou lumpárnu mu vyvedu.
Hato Gája
Hato Gája
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 08. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 7 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Oct 22, 2018 4:22 pm
Cesta:
Nedokázal jsem se na ní zlobit, protože takhle vypadala až moc roztomile: ,, To je dobrý. " Snažil jsem se jí uklidnit a samotného mě začalo hlodat svědomí: ,, Promiň." Omluvil jsem se tiše, protože jsem se styděl vyslovit svou omluvu nahlas. Pak se podivam na svůj ocas a štouchnu do něj: ,, Co se mi to stalo s ocasem? Proč je takhle chlupatý?" Ptal jsem se nahlas a podíval se nešťastně na Ane: ,, Jedinou věc, na kterou jsem mohl být hrdý jsem ztratil." Truchlil jsem a připadal si obyčejný. Pohled, který mi Ane věnovala mě zabrzdil v mém vzteklem přístupu k novackovy: ,, Pardon, nechal jsem se unést." Omluvil jsem se a povzdychl si: ,, Hlavně klid Hato, ocas zase ziskas zpátky. Je jedno jak, ale dostanu ho!" Po myslím si odhodlaně a zklidnim se. Bohužel vlk hned odhopkal a nechal nás tam sám: ,, Vždycky odejdou." Vydechnu smutně a stáhnu uši k zátylku.
Anemon Virentem
Anemon Virentem
Počet příspěvků : 594
Datum registrace : 08. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Minor
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 7 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Oct 22, 2018 4:28 pm
Cesta
Udělalo mi radost, když se na mě Hato přestal zlobit, protože bych asi dost těžce nesla, kdyby na mě byl naštvaný. "Můžeme zajít za Diegem a zeptat se ho... a nebo," načala jsem větu, ale už jsem ji nedokončila, protože mi přišla až moc hloupá. Když jsem totiž sledovala vlka jak od nás odchází, zahlédla jsem i Orfeona. A i přesto že jsem na něj byla momentálně dost naštvaná, byla to pořád rodina, ať jsem se ho snažila zavrhnout jak jsem chtěla. Možná by on mohl vědět, co se mu stalo, musí být chytrý, když je alfou. "Jo, asi nejsme dost zajímavý," poznamenala jsem s úšklebkem.
Electra z rodu Aqua
Electra z rodu Aqua
Počet příspěvků : 135
Datum registrace : 06. 10. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Elí ^^
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 7 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Oct 22, 2018 4:29 pm
cesta
Ako si to mohla odpustiť?! Nevieš nič..a teraz to už vie aj prvý vlk, Akého si spoznala. ponižovala som sa v mysli, no bola to pravda a to ma bolelo ešte viac. Kráčala som ďalej, až som započula výkrik môjho mena. Bol to Day. Chcela som sa otočiť, ale...niečo vo vnútri mi to nedovolilo. Schop sa..niesi žiadna padavka. povedala som si a tlmene som zavrčala. ,,Všetko je to kvôli tebe!" vykríkla som napokon naštvane na Daya. Hnev, ktorý som pociťovala voči sebe sa premietol na neho a vlastne aj na všetkých v okolí. Nevedela som vôbec, že čo mám robiť. Nemohla som újsť, lebo by som sa stratila, musela som ísť zo svorkou. Mne je to už jedno.. pomyslela som si a vydala som sa iným smerom, ako svorka a ľahla som si pri strom. Čo som to spravila... vyčítala som si a chvíľu som tam ležala a rozmýšľala.
Potom mi už bolo lepšie. ,,Asi bz som mala ísť za Dayom a ostatnými.." povedala som si sama pre seba a rozbehla som sa za svorkou. Day bol na konci, tak som zastala pri ňom. ,,Uhm..." sklonila som hlavu a následne som sa mu pozrela do očí.
Demon
Demon
Počet příspěvků : 263
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 7 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Oct 22, 2018 8:44 pm
Cesta

,,To neviem ale asi, to je toho jednoho vlka  a on si ju chráni asi." Odpovedal som jej A pozoroval tu situaciu chvilu. Zvuk Seelynho žalúdka mi neunikol. A ako som započul to jej tak aj môj sa ozval. ,,To asi nie, skôr to tam upokojá. Aby to nedopadlo zle." Dodám k jej slovám. A spravím pár krokov vpred aby som zbitočne nestál. ,,Nevidím ale keď chceš viskoč namňa a zisti." dopovedal som a započul som niečo z výšin. Pozrel som hore a tam bol nejaký orel albýn. O chvilu tam bol aj môj Gabriel. Vydel tiež nebezpečenstvo, a tiež pískol orlim hlasom. Ja som tomu rozumel a spozornel. ,,Vlci pozor nebezpečenstvo tu medzi nami!!!!!" Zavil som silno a jasno. A bratil sa smerom v pred.

Ragnarok

Lietal som ešte chvilu vo vzduchu až som pocitil ako ťažko sa mi začalo lietať. Vedel som že dlho by som toto nevidržal, a tak som pomaly klesal a uvidel nejaké stvoorenie ktore ide davom. Tvrdo som dopadol na nohy. A zavrčal. Bol som asi niekde v strede davu vlkov. A tak som  sa pomaly pripravil kebyze je potrebný boj s tým stvorením.

Kalan, Jiraiya, Zemaris, Arien

Kráčali, pomaly za davom občas predbehli aj nejakeho vlka , ale všetci sa skor držali vzadu. Lebo nechceli byť umačkani v dave. A takto sa mohli aspon vihnuť nebezpečenstvu ktore cesta mohla priniesť. Obcas sa pozreli po sebe a okoliu. Ale spolu do reči sa nejako nevedeli dostať. Či to robilo to že sa hambili, alebo nechceli vivolať konflikt, to nik nevedel okrem nich.
Hato Gája
Hato Gája
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 08. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 7 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Oct 22, 2018 9:42 pm
Cesta:
Moc jsem jí neposlouchal, protože jsem se zahleděl do jejích modrých očí: ,, Vypadají jako čisté jezeru, na které po večerech září měsíc." Po myslím a uvnitř ucitim zvláštní pocit omámení, který za se rychle sklepu: ,, Co? Huh.. Jo! Co je ta druhá možnost?" Zeptám se jí s nervózním úsměvem, protože pořádně nevím, co říkala a přiznává se mi nechtělo: ,, Pffff! My jsme ti nejzajímavější vlci na cestě a ještě dál!" Řekl jsem sebevědomě a svihnul ocasem: ,, Ten ocas je tak neprakticky. Je až moc měkký a nic nedokáže. Na co vůbec je?" Ptám se a hybu svým chlupatým ocasem ze strany na stranu.
Anemon Virentem
Anemon Virentem
Počet příspěvků : 594
Datum registrace : 08. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Minor
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 7 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 23, 2018 6:48 am
Cesta


Povzdechla jsem si, když jsem spatřila jeho nepřítomný výraz. Neposlouchal mě. Ale nakonec přcejen pochytil co jsem mu to říkala, takže jsem ho ho nechala být. “No... napadl mě ještě Orfeon, ale ten na nás určitě nebude mít čas,” odpověděla jsem mu a pohledem zabloudila k místu, kde fialová alfa stála. Taky se mi už delší dobu zdálo, že se tu něco děje, ale přes vysoké vlky jsem toho moc neviděla. “To jo, proto se od nás naši fanoušci nemůžou ani odtrhnout, co?” Poznamenala jsem a potom se ušklíbla. “Řekla bych náhodou, že tenhle ocas je praktičtější, než ten tvůj starý,” pronesla jsem a sama tím svým švihla.
Sponsored content

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 7 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru