Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

+63
Haske
Telantes
Kay Mayen
Minor Animus
Toshiro
Jack Ian Snart
Ahria
Riteru
Rias
Diego [Alfa]
Eito
Dix de Mal
Cäelle
Aysu Telcontar
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Ose Arashi FK
Traure
Maysie
Sauron Gorthaur
Arian
Omega
Räqo Contrariorum
Zechariah
Drak Přírody
Varox
Aragorn Elessar Telcontar
Zemaris Del Bianci
Yllin
Ghost
Demon
Tenebris
Drak Osudu
Aetas Volito
Cairo
Asmia
Aresea VATC
Acheron BlackFire
Grafity
Haymitch Fireshadow
Dračí Potomek
Tristan
Northie de Hermes r.Gája
Naberius Erain Crowiere
Azrael Virentem
Easy
Saiko Aske
Emerithy de Mal
Velether
Dysnomia Krigare
Rain
Ra's Al Ghul
Itsaya
Olwë
Befyriel
Stellar Shine
Naiome
Nira
Gwen
Ragnarok
Leffay
Hotaru
67 posters
Goto down
Easy
Easy
Počet příspěvků : 712
Datum registrace : 16. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Jun 12, 2018 9:18 pm
Tábor
Na tváři měla pobavený úšklebek, když její krvavě rudé oči sledovaly toho drzého čokla. Při tom poslouchala vlčka, který byl velmi podobný Niře a při tom se hodně bavila. "Co myslíš, že by raději byl? Hračka nebo mrtvola?" Zachechtala se a v očí ji planuly ohníčky. Na jeho slova o pojídání sviťáka za živa jen kývla, ale nespouštěla z toho psa oči. "Hlavně si umím představit, že by nějaký bl*ec se mu zakousnul do krku a zkazil by všechnu bžundu," poznamenala hořce a na příchozí Gwen jen kývla hlavou. "Mohl by se umýt v příkopu u hranic tábora. Taková jiskřivá koupel," řekla škodolibě, ale nevěděla, zda to ten pes pochopí, že voda je doopravdy jiskřivá. Klidně by mu ukázala, že by mu voda nic neudělala, protože ji doopravdy ne. Ona by se ohřála ohněm a elektřina ji stejně kolovala v těle. "Chceš říkat pejsek nebo čokl? To je ode mne laskavé, že ti dávám na výběr, že?" zacukrátkovala a radostně si trénovala svůj herecký přesladký hláseček. Její hlas se však rychle změnil, byl hrubý a chraplavý. Popošla blíže k jeho ledovému vězení a tiše zavrčela. "Budeš mě jmenovat Deltou, každé Kappě a výš budeš prokazovat úctu nebo ti oddělím hlavu od těla a věř, že to by se ti moc nelíbilo. Že na tebe nemůžeme teď a nemůžeme tě zbavit tvého mrzkého života, tak neznamená, že jsi vyhrál. Smrt by byla mnohem milosrdnější a teď sklapni. Mám chuť ti utrhnout tvůj drzý jazyk a nebo líp, spálit ho na popel," mluvila rychle, výhružně, tiše a občas zavrčela. Byla však pořád klidná a když odstoupila od jeho vězení, tak mu darovala milý hraný úsměv. 
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Jun 12, 2018 9:51 pm
Tábor
Ostatní kolem sebe jsem tak nějak nevnímala, jen občas přikývla na Easina slova a na poznámku o koupeli jsem se ušklíbla. Užil by si to. "Myslím, Easy, že ta koupel v příkopu není tak špatný nápad. Byl by z toho úplně vodvařenej!" Nebo spíš uvařenej. Dodala jsem v hlavě. Znovu jsem si odplivla. "Nezajmá mě, čím sis prošel ty a ani, že jsi ještě mladý koloušek bez výdrže. Tím hůř pro tebe. A je mi vskutku líto, že nás dělí něco tak ošklivého jako stěna, ráda bych si s tebou pokecala normálně. Jaká to škoda, že s tím ledem nic neuděláš..." Odmlčela jsem se a udělala pár kroků dopředu, načež jsem se posadila. "Hned je to lepší," vydechla jsem úlevně. Znovu jsem koukla na Easy. "Oddělovat nejdřív hlavu by bylo moc milosrdné. Já bych začala nožičkama, pak ocáskem, pak bych do něj něco bodla... A až pak teprve hlavičku," zasmála jsem se.
Dix de Mal
Dix de Mal
Počet příspěvků : 374
Datum registrace : 05. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Jun 12, 2018 10:42 pm
Traure

Tábor
Dostávali mě jak se všichni bavili a culily. Rychle mi začali připomýnat jinou rasu živočichů... Na koment o koupely js jen odsekl: "Myslím že se obejdu bez toho." řekl jsem to rychle a krátce. Dál už jsem nuc moc nekomentoval, jen jsem sem tam zavrčel. Na itázku už hsem chtěl idpovědět, jdyž v tom vlčice vyjela. Trochu jsem zklopil uši, ale pak je hned zvedl. "Možná na mě pozdějc budete moct, hadám ale, že budete používat, ó tak skvělé taktyky, které "ROZHODNĚ' ukazují vaší sílu, jako třeba přivázání k zemi řetězi, že?" řekl jsem trochu jako kdybych mluvil na malé vlče. Pak jsem ještě okomentoval první větu. "Jo,
můžu 'prokazovat' 'úctu', a nazívat vás jak chcete, ale to neznamená že k vám budu mít respekt"
trichu jsem se zasmál. "Pidívejte se na sebe! Odsuzujete celou rasu,
proč? Protože se cám chce! Týráte nás, jen protože můžete. Připomínáte mi lidi. Brutální, sebestřední a zabednění."
pak jsem jen rychle odsekl na piznámku druhé vlčice: "Jako kdybych ocas měl." víc jsem k tomu říct nemohl a pak ještě dodal, "Já bych si veluce rád normálně popovídal, jako vlk s vlkem, jako pes se psem. O dění ve smečce, o lovu, o tréningu, o počasí a já nevim co ještě. Rád vlbych s vámi vedl konverzaci. Chápu například, že nás nemusíte, protože si myslíte, že jsme nějací poskokové ludí, ale nejsme, tedy, někteří. Já jsem nikdy nebyl vlastněn čloběkem, člověk se mě nedotknul a nedal mi nikdy nažrat. Pocházím z tlupy, a né z lidského pelechu. Velice rád bych konverzoval, třebas o tom..." řekl jsem, ale neměl hsem naděje že uslyším, jakýkoliv potitivní ohlas.
Saura
Saura
Počet příspěvků : 526
Datum registrace : 16. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jun 13, 2018 6:18 am
Tábor
Vlčka znuděně seděla v doupěti. To už ji, ale vůbec nebavilo. Znuděně i zafuněla a sledovala jak Zech, jeden z učňů zmizel do jeskyně toho psa. Protočila očima a podívala se na Aysu, po chvíli co přišla modro-šedá vlčice a oznámila, že Ishimura padla. Smečka ve které se Aysu narodila, padla. Však pokud byla tady, znamenalo to, že stejně to pro ní nic neznamená. Potom si lehla k zadní stěně jeskyně. Na co sedět, když už jim bylo přikázáno být tu, že jo. Když se Zech vrátil ušpiněný od krve, znuděně jsem protočila očima. Jo, někdo si musí chytat ego. Bylo to dle jejího skromného názoru spíše trapné, než chvályhodné.
Drak Přírody
Drak Přírody
Počet příspěvků : 72
Datum registrace : 20. 08. 17

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jun 13, 2018 7:17 am
~ • ~
Úsvit nového dne započal. Paprsky slunce pomaličku střídaly šero noci. Vlci se probouzeli do nové éry, do nové smečky. Stránka kapitol dějství byla otočena, aby se mohli psát nové příběhy. A pro tento začátek začínal i nový, krásný a slunečný den.
~ • ~
Argdem Telcontar
Argdem Telcontar
Počet příspěvků : 1553
Datum registrace : 11. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Argie
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jun 13, 2018 7:25 am
Dřív
Hranice Zeiss -> Tábor
Ucítil pach sestry. Té neoblíbené sestry, která leze všude, kde by ji jen nechtěl mít. Vždyť on si vybral tuhle cestu, proč by ji měla mít i ona? Asi byla moc velkej chudák, že žila s ukňučenejma sviťákama, a Argdem se jí pro tentokrát nedivil. Byla to pravda. Tvářil se sebejistě a chladně, jakoby ho nikdo nemohl vyvést z míry. Momentálně nehleděl do budoucnosti ani minulosti, vnímal přítomnost, která byla radikálně změněna k lepšímu, pro něj. Naiome mu nabídla něco, co by odmítl jen hloupý vlk. Vydali se ke zdroji zvuků a objevili jednu z hraničních pastí Zeiss, ve které se teď válelo prašivé psisko. Zíral, jak temná alfa hrála úžasné divadlo. Úplná herečka! Chvílemi opravdu vypadala jako sviťák. Milý, láskyplný a bezstarostný. Však divadlo skončilo a čokl vylezl ven, žíhaný v něm poznal jednoho ňoumu z Fénixe. Byl to pes! Ten slabej naivní pes. Vysloužil si od něj zavrčení. Nic neříkal, protože to už se znovu objevila pára a oni se bolestivě teleportovali do tábora. 
Tábor Zeiss nebyl jako zbořený tábor Ishimury. Sice na území vyhnanců to nebylo dvalrát živé, ale alespoň vlci tu byli schopní a rozumní. Zalezl do jeskyně, kde měli počkat. Zvědavě pozoroval dění v táboře a přicházející vlky, členy smečky. On už se však zbavil sviťáckého pachu. A po ostatních učních nezavadil ani pohledem, natož aby se zdržoval rozprávěním se sestrou. Všiml si Oseho, kterého znal, a taky i Zacha, toho dříve nezkušeného mladého vlčete, co se chtělo přidat k Demonovi, ostatní už nepoznával a byli mu u zadnice, což vlastně byli všichni učni. Však jakmile uslyšel křik ztrápeného psa, nedalo mu to a musel se jít podívat. Tolik přál psovi (Trauree) taky dát přes držku... Pořádně. O to se teď ale postaral Zach a když odešel, Argdem zůstal seděl před ledovou stěnou a posměšně se na psa šklebit. Když přišly další vlčice, členky smečky, tak se rozhodl pro to, že zdržovat se čoklem je zbytečné, a tak ty dvě (Easy a Gwen) nechal s čoklem samotné. Však ty si ho podají.
Teď
Opět se ocitl v jeskyni, kde bez breptů čekal. Teprve když pohledem zavadil o bývalého synáčka Ishimurských alf politého psí krví, nemohl nic neříct. "Měl by ses umejt. Psí krev ti nesluší," řekl chladně Zachovi, ne nepřátelsky ani přátelsky, prostě neutrálně. Nebyla to až tak narážka na jeho vzhled, než jako pošklebek psovi, který to mohl slyšet. 
To už se však v táboře objevila další vlčice, modrošedá (Nira). Vylezl na práh jeskyně, aby dobře slyšel to, co jim hodlala říct. Ishimura padla. Stalo by se to. Dřív anebo později by se to tak jako tak stalo. Smečky svitu nemají sílu hledět do očí pravdě. Ušklíbl se, vůbec ho ta zpráva nemrzela. Ani by ho nemrzelo, kdyby některé z alf svitu zdechly.
Ose Arashi FK
Ose Arashi FK
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jun 13, 2018 7:37 am
Tábor (Doupě)
Oseho bratr se vrátil, Ose si ho však nevšímal, nejdřív chtěl zjistit, co se děje a co má dělat. Ano, věděl, že má mlčet a poslouchat a to je vše. V hlavě měl několik možností, toho, co se děje. Ale nevěděl která je správná. Zeptat se nechtěl, nerad to dělal a možná by ho ani nebylo slyšet. Chtěl jsi to zjistit sám, ale na to musel ještě chvíli čekat  až se možnosti zúží. Co se zatím nestalo  protože vlčice, která dávala informace odešla.
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jun 13, 2018 1:01 pm
Tábor
Velký dav, který se okolo něj shromažďoval, jej nemálo znepokojoval. Nikdy se necítil ve velké společnosti dobře. A nyní si připadal, jako by se na něj každou chvílí mohlo sletět hejno supů a na místě ho okamžiku roztrhat na cucky. Měl pro ten pocit rozhodně dobré odůvodnění. Stále stál nedaleko od vlka, který se tu k němu zatím choval asi nejmileji - rozumějte neutrálně - ke kterému přistoupil vlk, jemuž z těla trčely řetězy. Eitovi to ale nepřipadalo divné, on sám sice nebyl ověšený kovem, ale třetí pár přišitých nohou nebyl zrovnas obvyklou záležitostí. Uvědomil si, že společnost tu začínala postupně řídnout. Všiml si, že mnoho zeissanů se začíná shromažďovat okolo místa, kde zahlédl Traureho. Přicházel odtamtud i hluk. Dokud bude naživu, všechno bude v pořádku a já si nebudu muset nic vyčítat. A jestli ho zabijí... tak celá tahle túra byla naprosto zbytečná a oni půjdou po mně. Těžko říct, proč jsem se zatím taky nestal obětním beránkem. Ale ono to přijde. Napadaly ho spousty myšlenek na zběsilý úprk z tohoto pekla, do kterého se nechtíc dostal. Nedělalo mu ale nejmenší problémy představit si smečku hladových vlků bažící po psí krvi, jak se za ním řítí, všichni se stejným  úmyslem - sprovodit jej z tohoto světa.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jun 13, 2018 4:03 pm
Tábor - Územie Z- Tábor Z
Naiome sledovala vlkov, ktorí sa postupne k nim pridávali. Jej zrenice sa zväčšili, naberala efóriu. Bolo pomerne dosť vlkov, ktorí sa chceli učiť od temných a ona ich mohla len s temným úsmevom privítať.
Pozrela na Velethera. "Preber to tu, idem na naše minulé územie všetkých oboznámiť so situáciou." - povedala Veletherovi a olízala mu líce. Okolo nej sa začala tvoriť čierna para, ktorá ju nakoniec celú pohltila a Naiome zmizla. Než zmizla para stihla vytvoriť tvar vlčej lebky. Objavila sa na území Zeiss, kde sa po všetkých rozkukala. Rozbehla sa do Tábora.
Po chvíli tam aj došla. uši mala pri zátylku, chvost dominantne vztýčený... Vyskočila na jej jaskyňu a vyštekla po Tábore. "Ticho!"... počkala, kým jej vlci venujú pozornosť. "Svorka Ishimura, padla. Jej územie patrí nám! Ishimura už neexistuje. Existuje len veľké a obávané územie Zeiss!" - vyhlásila. Potom však zaňuchala psačinu. Podvihla horný pysk a olízala si tesáky. Dupla labou, ayb vypustila von psa Traureho. Však zaznamenala ešte jedného psa. "Asklépios, čo sa tu počas mojej neprítomnosti dialo?!" - spýtala sa ho s hnevom v hlase. Nie naňho, na psov. Od zenchutenia si odfrkla. Vlastne mi to môžete povedať všetci.- poslala jej členom myšlienky. Viac informácii o novom území sa dozviete neskôr, držte sa teraz v tom starom, všetci. - rozposlala ďaľšiu myšlienku. "Učni do radu predomňa nastúpiť!"- zavrčala.
Ose Arashi FK
Ose Arashi FK
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jun 13, 2018 4:13 pm
Doupě - - - Před Nai
Ose udělal to, co vlčice nakazala, neměl důvod neposlechnout a nechtěl problémy, hlavně mohl konečně zjistit, co se děje a co se po něm chce. Ještě měl pořád v hlavě moc možností  aby mohl s jistotou určit, co se děje. Tak vylezl s jeskyně, došel před vlčici. Složil své enormně dlouhé nohy a sednul. Čekal až promluví  a Nai čekala až přijdou ostatní. Ose znal jméno jednoho, ale neměl s ním žádný vztah. Ostatní jména neznal, ani jméno jeho bratr.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jun 13, 2018 4:23 pm
Tábor - před Nai
Přišla alfa zdejší smečky a jedním dupem odstranila ledouvou zeď, oddělující mě od zbytku Zeiss. A k*rv@ bylo první co mě napadlo. V klidu v klidu jdi za ní.. uklidňoval jsem se hned. Z hluboka jsem se nadechl a pak vydechl. Zklopil jsem uši a lehce přikrčený jsem pomalu přešel k zdejší alfě, Naiomie, a uklonil jsem se jí. Čumák jsem měl skoro u země a držel jsem ho tam asi pět sekund. Pak jsem se zvedl posadil, ale stále se na ni nekoukal. Bylo mi to proti srsti, ale trochu vím jak tyrani fungujou, takže jsem musel.
Cäelle
Cäelle
Počet příspěvků : 2245
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jun 13, 2018 4:30 pm
Aysu
Doupě → K Naiome

Nenápadně jsem se pousmála. Potěšilo mě, že Saura má na Zecha stejný názor. Pak jsem opět zavřela oči a dřímala, dokud se nevrátila naše učitelka. Ještě než se nám začala věnovat, zaslechla jsem, že padla Ishimura. Nepřekvapovalo mě to a ani mě to nemrzelo, neměla jsem tu smečku ráda. Přesto mě napadlo, zda se k tomu otec postaví jako vlk a postará se o matku a Mitril. Těm dvěma jsem nepřála nic zlého. Neměla jsem však moc času nad tímto přemýšlet, protože nás Naiome zavolala k sobě. Vyskočila jsem na nohy a doběhla na určené místo. Pozdravila jsem Naiome úklonou a následně jsem se posadila mezi Sauru a modrou učednici. Rozhodla jsem se držet právě v blízkosti učednic, protože ani jeden z učedníků na mě neudělal dobrý dojem. Dva egoisti a jeden uťápnutý asociál. Kdo by o ně stál?
Argdem Telcontar
Argdem Telcontar
Počet příspěvků : 1553
Datum registrace : 11. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Argie
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jun 13, 2018 4:52 pm
Tábor -> K Naiome
Ani Arg nezůstal pozadu a vnímal okolí. Poslušně čekal, než přijde jeho učitelka - alfa temna a Zeiss, Naiome, obávaná vlčice. Všechno to tu bylo takové mrtvé, dokud se tu ona opět neobjevila. Tentokrát však nesla se svým druhem, druhou alfou, ale to nebyla jeho věc, aby do toho strkal nos. Asi nyní pacifikoval Ishimurany a zprovázel je z jejich starého území, to bylo jen dobře. Bylo możné, že se tam podívá - ne však jako vetřelec, nýbrž právě jako učeň, co je součástí Zeiss. Naiome potvrdila to, co tady řekla delta a żíhaný si neodpustil mírný potěšeny úšklebek. Vždyť Ishimura byla pryč. Míň svitu. Míň růžových brýlí. Jedině dobře. Na vyzvání okamžitě zvedl zadek a s chladnou tváří i hlavou doběhl před alfu stojící na skále, a postavil se nejvíce napravo, vedle jemu známému Oseho. Poklonil se alfě, byl připraven přijmout cokoli, co jim zadá.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jun 13, 2018 6:22 pm
Cairo
~Tábor~

Gwenina slova měla zázračný účinek, mladého vlka dokonale uklidnila. Pak už se jen bavil s ostatními na účet malého Omegy. Byl to nádherný pocit, alespoň pro něj. Pro černooranžového psa to asi moc příjemné nebylo, ale to bylo Cairovi srdečně u ohonu. "Vypatlaná, zabedněná, egoistická, trestá za nic, srab... to je pěkný výčet urážek Alfy. Nu, alespoň se pobavíme." Pobaveně mrskl ocasem a otočil se k Zeissanům. "Já bych si ho nejdřív ožužlal a okousal." Zavrněl pobaveně. "A pak bych hezky pomalounku ukusoval po kousíčkách ocásek, pak postupně nožičky, a nakonec bych mu ohryzal čumák." Dodal a zlomyslně se po Omegovi podíval.
Po jeho "proslovu" se na něj překvapeně otočil. "Povídat si? S tebou? Pfff, kdo by se bavil s Omegou?" Odfrknul si. "Jo, odsuzujeme celou rasu. Proč? Protože se zatím ukázala jen jako hloupá a zabedněná. Ty bys mohl mínění o psech změnit, kdybys nebyl takový idiot a nespadl do díry, ze které tě Alfa, hádám, musela ručně vytahovat." Odpověděl.
Když se ale objevila Alfa, okamžitě ztichnul a s podřízeně skloněnou hlavou se vydal k ní. Co se stalo už věděl, ale přesto několikrát radostně zaštěkal. Nové území! Více kořisti! A... nové Omegy! Zvolal šťastně v myšlenkách. Tato myšlenka ho tak nadchla, že se málem zapomněl Alfě uklonit, na poslední chvíli si ale vzpomněl a vyseknul Alfě poklonu až k zemi. Alfa nejdřív chtěla informace od Asklépia, jejího syna, který se do smečky před nějakou dobou vrátil, pak však vyzvala všechny, aby jí informace podali. "Nejtemnější Alfo, rád bych vám podal svěděctví o velice nevhodném chování naší nové Omegy." Řekl telepaticky s úctou v hlase.
Diego [Alfa]
Diego [Alfa]
Počet příspěvků : 2049
Datum registrace : 27. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jun 13, 2018 8:16 pm
Rias + Ahria -> Území Zeiss (Tábor)
Jedna vlčka, která nemá ani šajn o tom co se poslední dobou dělo, protože truchlila ve svém doupěti a usnula se vydala k hranicím již jiné smečky než doteď byla zvyklá. Rudé oči, byly plné bolesti. Chtěla umřít a taky se proto tak rozhodla. Však neměla tu sílu, aby spáchala někde sebevraždu a proto zamířila na území Zeisské a rovnou do centra celodenního denní. Do Tábora Zeisského.
Malá lištička nejistě kývla ke svému strýcovi. Znovu se nervózně ošila a rozhlédla se. Příliš mnoho vlků a teď jich tu bude ještě víc. To její mysl nenesla dobře. "Jdu se.. projít." Šeptla a ani se nenadála a přeběhla hranice, nyní Zeisské..
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jun 13, 2018 8:27 pm
Tábor
Nemohl přehlédnout vznešeně kráčející vlčici s černo-modro-bílým kožichem. Její tělo bylo poseté četnými jizvami. Připomínala mu Asklépia a to nejen barvami, ale i určitými rysy. Okamžitě ho napadlo, že jsou možná nějakým způsobem příbuzní. Hleděl na ni se skrytou hrůzou v očích. Na bytost samičího pohlaví měla dle jeho vkusu vskutku silný hlas, to musel uznat. Opět se dozvěděl tutéž novinu, jako předtím od jiné modro-šedé vlčice. Netrvalo dlouho a uvědomil si, že jde právě o onu alfu s nesmírným odporem ke psí rase. K sakru! pomyslil si. Jak jí poslouchal, málem mu unikl Traureho příchod. Když jej ale zaznamenal, srdce jako kdyby mu poskočilo úlevou. Byl hodně zmrzačený a Eito věděl, že musel zažít hodně bolesti. Ale aspoň je naživu. Když ho spatřil, udělal totéž, co on - zcela se podřídil, ohnul hřbet a sklonil se k zemi, ocas svěšený skoro až mezi zadníma nohama.
Saura
Saura
Počet příspěvků : 526
Datum registrace : 16. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jun 13, 2018 8:52 pm
Tábor -> Za Naiome
Jediné co tato vlčka teďkom chtěla, bylo to, že bude ležet. Bohužel její klid byl narušen, opět. Nespokojeně zabručela, však když uslyšela svolání učitelky, to byla jiná. Vyskočila na nohy a vydala se za ostatními. Naiome pozdravila poklonou a poté se postavila vedle Aysu. Ze všech učedníku, ji její přítomnost ze všech nejméně vadila, vlastně její přítomnost ji nevadila vůbec. Měli toho celkem dost společného. Ovšem to neznamenalo, že při výcviku k ní bude mít nějaký ohled. Byla celkem zvědavá, co Naiome vymyslela.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jun 13, 2018 8:53 pm
Tábor
Jej učni si pomaly sadali pred jej jaskyňu a pred ňu. Zacítila však ďaľší pach. Svit. - pomyslela si a podvihla horný pysk. "Kto ste a čo tu chcete!" - vyštekla po dvoch vlčiciach. Čo ju viac trápilo ako psi, ktorí sa podriadili, bol svit, ktorý si naopak do Tábora len tak nakráčal. Naiome svit smrdel kyslo. Kým Zeissani mali skôr štipľavý pach. Potom pozrela na Caira a zúžili sa jej zrenice. "Čože?! Ktorá Omega si dovolila niečo vôbec povedať bez môjho povolenia?! Skončí nemá!" - zavrčala. Do žíl Naiome sa začal vlievať hnev. S podvihnutým pyskom, vytočená a so zježenou šijou čakala, kedy jej odpovedia tamtie dve grácie. Potom vyrieši psov a tú Omegu, ktorej už teraz hrozilo, že príde o jazyk.
Saura
Saura
Počet příspěvků : 526
Datum registrace : 16. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jun 13, 2018 8:58 pm
//Ahria je liška x'dd
Tábor
Rias + Ahria
Rias vypadala jako v tranzu. Cítila tu někde pach svého syna. Ovšem na nic z toho nereagovala. Za to naopak lištička sebou ucukla, když ta mohutná černá vlčice se znaky vyštěkla. Ahria strnula na místě a nevydala ze sebe ani hlásku. Ovšem Rias upřela své krvavé oči na onu vlčici, bez špetky strachu. ''Smrt.'' Pověděla jediné slovo. I v jejím výrazu bylo znát, že nechce žít. Že si přišla pouze pro smrt. A jediné místě kde ji to může být dopřáno bez nejmenšího problému je pouze Zeiss.
Ahria vůbec si nebyla jistá kde se to dostala a už vůbec se ji tu nelíbilo. Byly tu víc nebezpeční vlci, než si doposud myslela. Na prázdno polkla. Opravdu se mi splní moje noční můra?


Naposledy upravil Saura dne Wed Jun 13, 2018 9:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jun 13, 2018 8:58 pm
Cairo
~Tábor~

Cairo se ušklíbnul směrem k Trauremu. "Ta, která právě sedí před Vámi, Alfo." Odpověděl. "Přejete si vědět,
co přesně řekla?"
Zeptal se a střihl uchem. V jeho hlase byl slyšet zlomyslný podtón, doslova si užíval, že může Alfě vypovědět všechno, co o ní černooranžová Omega řekla. Němá? Ta představa je krásná, na druhou stranu,
ty jeho silné řeči mě celkem baví.
Pomyslel si. A jak urážel Alfu, s tím, že ho nic horšího než pozice Omegy už potkat nemůže. Ach, jak se mýlil, krysák jeden! Cairo se v duchu uchechtnul.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 24 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru